Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Keres :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 

 Ön is hirdessen itt! Részletekért klikk: ide! Összes banner! :: Saját banner! 
 Hozzászólások: 9049037/3 Témák: 17070 Tagok: 106634 Legújabb tag: pleso Online: (34/7
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333

    / 5916 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 147891, Kutya)
 
 148502. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 22:08:23 [1.] 
Gazdis!
[előzmény: (148205) Besszie, 2016-09-23 20:16:07]
 148501. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 22:06:30 [2.] 
Ma reggel elszökött Hajdúböszörményben a kutyusunk frown hangulatjel:( Kérem ha valaki látná jelezzen feltétlen!!! 20-2999-251



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1280470568649951&set=pcb.1280470681983273&type=3&theater
 148500. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 22:05:50 [3.] 

2016.09.30. Őrbottyán-Csomád határa!

Ezt a szépséges, de sajnos ivaros és épp tüzelő szukát egy fiatalember fogta be Őrbottyán és Csomád határában.

CHIP NINCS!

Jelenleg ideiglenesen el lett helyezve egy ismerős által, de ott nem maradhat maximum hétfő reggelig. Amennyiben nem lesz meg a gazda, vagy befogadó, úgy a gyepire kerül.

kapcsolattartó: 20 391 94 80t



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1265302016833509&set=a.191258994237822.45681.100000611692931&type=3&theater
 148499. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 22:03:32 [4.] 
MOLLY - eltűnt Szentendréről a Kada utcából. Szeptember 25-én. 5 éves hófehér, ivartalanított perzsa nőstény. Különös ismertetője annyi, hogy gyönyörű hófehér hosszú bunda tengerkék szem hosszú bajusz és elég nagy méretű cica! 100.000 ft Jutalom a megtalálónak!
Elérhetőség: 0620 406 20 85
Gazdi: Nóra Bujáki https://www.facebook.com/nora.bujaki.96
Eredeti poszt: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1116921238389700&set=a.227352897346543.54825.100002155047468&type=3&theater


https://www.facebook.com/Eltuntcicak/photos/a.1240219666041651.1073741914.359742107422749/1259624527434498/?type=3&theater
 148498. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 22:02:37 [5.] 
MÁR OTTHON VAN! Krisztián Váradi:A kutyus hála isten jól van...szeretjük,etetjük a kép ahol készült 300 méterre lakik kiszökött és futott utánuk../az édesapám volt aki a feleségemet és a lányomat vitte törött lábbal kórházba/

[előzmény: (148454) Besszie, 2016-09-30 18:00:43]
 148497. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 22:00:32 [6.] 
2016.09.30.Baja,Kútfúró dűlőről került be!Várja a gazdáját itt a bajai gyepin ez az idős fiú német juhász kutya!Érdeklődni lehet: 0620/3338815.Megosztásokat köszönjük!


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1796098790604852&set=pcb.1796099717271426&type=3&theater
 148496. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 21:59:48 [7.] 
Újszegeden, Sepsi utcaban talaltuk ezt a kutyust. Chip nincs benne sajnos, fiatalnak latszik 1 év körüli kisfiu. Piros nyakorv van rajta. Ha valakinek ismerős jelentkezzen, hatha hianyzik valakinek. smile hangulatjel



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10154556812139028&set=a.10150523172199028.397196.778429027&type=3&theater
 148495. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 21:57:33 [8.] 

TALÁLT KUTYA

Szentendrei sziget (Pócsmegyer és Tahi között), szeptember 30.

Regisztrálatlan chipes!

Drótszőrű foxi szuka, jó kondícióban lévő. Feltételezzük hogy ivartalan és azért van ilyen jó húsban. Gazdája oltási könyvvel vagy egyéb, a tulajdonjogot bizonyító dokumentummal jelentkezhet érte.

T.: 06-30/229-4962



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1225913477459462&set=gm.904410089693942&type=3&theater
 148494. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 21:20:49 [9.] 
ELVESZETT ÁLLATOK - KERESSÜK!TALÁLTUK!


ELVESZETT!!!
Ma délután Debrecen és Ondód között lévő tanyánkról feltehetően elszökött két Magyar vizsla kutyánk! 1 fiú és 1 lány! Mindkét kutya ivartalanítva van, chipesek és egyforma sárgás színű bolha- és kullancsriasztó nyakörvet viselnek! Kérlek osszátok, hátha látta valaki őket! Nagyon várjuk haza! frown hangulatjel





https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1131637926871817&set=pcb.1118342558253405&type=3&theater
 148493. Puzzle  |   Válasz erre2016-09-30 21:13:50 [10.] 
Otthon van


Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
[előzmény: (148443) Besszie, 2016-09-29 21:16:08]
 148492. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 21:05:30 [11.] 
Őt keressük!!! Ő a Csepelen autóból kirakott kutya!

Ezen a fotón jól látszik a csepeli, autóból kirakott kutyus! Ha bárki látja, fogja meg és azonnal hívjon!
70/3882800

[előzmény: (148454) Besszie, 2016-09-30 18:00:43]
 148491. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 21:04:18 [12.] 
Miskolc

Kategória: Elveszett-keresem


09.23.an talaltam egy szuka kutyat az esti orakban. Jol tartott, jol nevelt, valoszinuleg keverek ( jack russel jellegu ) keresem gazdajat vagy aki gondjat viseli. Kerem telefonon ertesitsenek!!!


06701082112


http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Talalt_szuka_kutya__55440166.htm?first=1
 148490. Puzzle  |   Válasz erre2016-09-30 20:22:03 [13.] 
A székesfehérvári Héroszhoz.

Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
[előzmény: (148460) Besszie, 2016-09-30 18:05:52]
 148489. Puzzle  |   Válasz erre2016-09-30 20:06:58 [14.] 
Már nincs ott a kutya. Gazdája lemondott róla, új gazdát keres.

Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
[előzmény: (148480) Besszie, 2016-09-30 18:34:38]
 148488. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 18:50:11 [15.] 
Gyáli gazdikeresők

2016.09.26-án elveszett Gyálon a Vak Bottyán utcából a képen látható chippel rendelkező Liza nevű kiskutya.
Ha valaki tud róla, kérjük értesítse a gazdáját: 70/296-3661
Köszönjük!


https://www.facebook.com/262869137073213/photos/a.268056836554443.92517.262869137073213/1517586844934763/?type=3&theater

 148487. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 18:49:08 [16.] 
Veresegyházi elkóborolt, elszökött állatok
Erdőkertes

Sziasztok

Eltűnt a kiskutyánk ma délután a Géza utcából Erdőkertesről, a gyerekek nagyon várják haza.
Kérlek aki látta esetleg befogadta kérem jelezze.
Nagyon szeretnénk vissza kapni!!!

Telefonszám 06209505616

Köszönöm a segítséget


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1114259555318175&set=pcb.1797179177189561&type=3&theater

 148486. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 18:42:35 [17.] 
Meglett!
[előzmény: (147244) Besszie, 2016-09-04 19:18:15]
 148485. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 18:41:21 [18.] 
Csabai Állatvédők Khe
Tegnap,
Békéscsabán, Nagyrétről tünt el a kiskutya.
Aki látta, vagy tud róla, kérjük hívja a képen látható telefonszámot.
A megosztásokat köszönjük. Segítsünk, hátha előkerül.


https://www.facebook.com/csabaiallatvedokkhe/photos/a.243035549105479.57046.243010725774628/1165553670186991/?type=3&theater
 148484. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 18:40:33 [19.] 
Csabai Állatvédők Khe, itt: Békéscsaba.

A Gyár utcában bement egy házba ez a kis szőrmók.
Chip nincs benne, a póráztól retteg.

Menhelyre kerültek: 2016. 09. 29.
(Békéscsaba, Kétegyházi út 30. Telefon: 30/322-2276 )



https://www.facebook.com/csabaiallatvedokkhe/photos/a.243035549105479.57046.243010725774628/1165560940186264/?type=3&theater
 148483. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 18:37:52 [20.] 
Böszi-Vet Állatorvosi Rendelő és Állatpatika
augusztus 24.


Talált cica!
Augusztus 19-én a Böszörményi úti pékség előtt találtak egy kék színű fehér bolhanyakörvvel rendelkező ivartalanított kandúr cicát. Nagyon barátságos, fiatal állat. A tulajdonos jelentkezését várjuk!



https://www.facebook.com/1073521076055979/photos/pcb.1234257296649022/1234254599982625/?type=3&theater
 148482. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 18:36:53 [21.] 
2016.09.30.
CSONGRÁDON az IFJÚSÁGI HÁZNÁL láttak tegnap(2016.09.29.) egy TÖRÖTT LÁBÚ dalmatát.
A gyepmesternek nem sikerült befogni. Kérünk titeket aki látja, ha lehetősége van rá fogja be, vagy a gyepmester kiérkezéséig maradjon a kutyával.
Amennyiben a kutya nem gazdás a Dalmata Mentés felajánlotta a segítségét.
A csongrádi gyepmester telefonszáma: 06 20 777 8335. KÖSZÖNJÜK!



https://www.facebook.com/dalmatamentes/photos/a.148073928587151.30092.145479242179953/1174817829246084/?type=3&theater
 148481. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 18:36:01 [22.] 
Csabai Állatvédők Khe, itt: Békéscsaba.


A 44-es út mentén látták már kb. egy hete kóborolni.
Fiatal kutyus, chip nincs benne.

Menhelyre kerültek: 2016. 09. 29.
(Békéscsaba, Kétegyházi út 30. Telefon: 30/322-2276 )



https://www.facebook.com/csabaiallatvedokkhe/photos/a.243035549105479.57046.243010725774628/1165562273519464/?type=3&theater
 148480. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 18:34:38 [23.] 
Ez a kutyi itt sír a 18.ker alacskai úti OMV kút mellett, nem hiányzik vkinek??? Megszakad a szívem frown hangulatjel

"elmentem a kúthoz, körülnéztem, de sajnos most nem volt ott a kutyuska. Megkértem egy benzinkutast, hogy hivja azonnal Viktória Győrffyt, ha megint megjelenik. Mondta, hogy tudja, kit keresünk, valóban látta őt ott a napokban többször is. Drukkoljunk, hogy megint odamenjen és hogy a kutas megtartja a szavát! " Fogja meg valaki és hívjon azonnal. 06304441682 Viktória Gyórffy telefonszáma."



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1349010015127253&set=pcb.1349011868460401&type=3&theater
[válaszok erre: #148489]
 148479. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 18:33:14 [24.] 
Ossza mindenki legyen szíves! Nem hiányzik valakinek? Miskolcon az Avas városrészben találtam 2016.09.29-én késő este! Nagyon barátságos kb 10 hónapos,kislány, chip nincs, féreghajtás megtörtént, teljesen egészségesen várja eredeti, ideiglenes vagy végleges gazdiját.
Az alábbi telefonszámon lehet érdeklődni:70-33-00013



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1431798470181820&set=pcb.1431798670181800&type=3&theater
 148478. Besszie  |   Válasz erre2016-09-30 18:32:19 [25.] 
Állatbarát Alapítvány


Keressük a képen látható kutyust!

Nyíregyháza több pontján is feltűnt a képen látható kutyus. Legutóbb a Gárdonyi Ált. Iskolánál látták, de megfogni nem lehetett, közeledésre elszalad. A kutya gazdis, keresik. Kérjük, aki látja, hívjon bennünket a 42/727-736 telefonszámon.

Köszönjük!



https://www.facebook.com/174090352614344/photos/a.189692157720830.39068.174090352614344/1204754086214627/?type=3&theater
 Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 147891, Kutya)
 
    / 5916 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.029575824737549 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség Partner oldalak
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail