Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9453954/18 Témák: 18941 Tagok: 112571 Legújabb tag: HenryWatson Online: (96/2
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 9 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Versek Idézetek Gyüjteménye!

(üzenet: 214, Hobbi)
 

ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
165. Elküldve: 2022-07-22 22:40:52,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[51.]

Hamis barátok idézet??

Idézet:



“Egy igaz barát soha nem áll az utadba, hacsak nem esel le.” – Arnold H. Glasow

“A barátság finom, mint az üveg, ha egyszer eltörik, meg lehet javítani, de mindig lesznek repedések.” – Waqar Ahmed

Hamis barátok idézetek a megszakadt barátságokról
„Senki sem a barátod, aki a hallgatásodat követeli, vagy megtagadja a növekedéshez való jogodat.” – Alice Walker

„Az erős elméjű felemelkedés céljaik és álmaik kihívásához. A gyengeelméjűekből gyűlölködők lesznek.” – Steve Maraboli

Hamis barátok idézetek a gyűlölködőkről
„A hamis barátok olyanok, mint az árnyak. Követnek a napon, de hagynak a sötétben.”

Hamis barátok idézetek a sötétségről
„A hamis barátok olyanok, mint az árnyak: mindig a közeledben vannak a legfényesebb pillanataidban, de a legsötétebb óráidban sehol. Az igaz barátok olyanok, mint a sztárok, nem mindig látod őket, de mindig ott vannak.” – Habeeb Akande – Hamis barátok idézet

„A mérgező emberek elengedése az életedben nagy lépés önmagad szeretetében.” – Husszein Nisah

Idézetek a hamis barátokról és az elengedésről
„Az emberek csak arra vetnek árnyékot, ami ragyog.” – Genereux Philip

Idézetek a hamis barátokról és a továbblépésről
„A gondolkodásmód… mindig számít. A különbség a győztesek és az irigyek, a sikeresek és a gyűlölők között; a gondolkodásmód.” – Steve Maraboli

Idézetek hamis barátokról és gondolkodásmódról
“Több teret teremt az életében, ha felesleges poggyászát szemétté változtatja.” – Chinonye J. Chudolue

Idézetek hamis barátokról és felesleges poggyászról
„Az irányítók, bántalmazók és manipulatív emberek nem kérdőjelezik meg magukat. Nem kérdezik meg maguktól, hogy velük van-e a probléma… mindig azt mondják, hogy valaki más a probléma.” – Darlene Quimet

“Tanuld meg üzemanyagként használni a kritikát, és soha nem fog kifogyni az energiádból.” – Orrin Woodward – Hamis barátok idézet

“Nincs értelme egy olyan barátságot, amely csak egy évszaknak szántak, egy életre kiterjeszteni.” – Mandy Hale

Hamis barátok idézetek és mérgező emberek
„Vannak, akik úgy gondolják, hogy egy kis eltakarással és díszítéssel el lehet rejteni az igazságot. De ahogy telik az idő, kiderül, ami igaz, és ami hamis, az elhalványul.” – Ismail Haniyeh

Tekintse meg ezeket az elgondolkodtató ellenséges idézeteket is, amelyek miatt meg akarja szakítani a kapcsolatot ellenségeivel.

Hamis barátok idézetek a velük való bánásmódról
„A hamis barátság, mint a borostyán, lerombolja és lerombolja a falakat, amelyeket átölel; de az igaz barátság új életet és élénkséget ad az általa támogatott tárgynak.” – Richard Burton

„Sosem veszítjük el a barátokat. Egyszerűen megtanuljuk, kik az igaziak.” – Ismeretlen

Hamis barátok idézetek, amelyek segítenek a tanulásban
„Az igazságba ültetett tudás az igazságban növekszik. A békéből született erő nem veszít semmit, amit gyűlölni kellene.” – Aberjhani

„Mielőtt a barátaidat számolod, győződj meg róla, hogy számíthatsz rájuk. Vannak barátok, akik csak akkor vannak a közelben, amikor akarnak tőled valamit, de soha nincsenek ott, amikor szükséged van tőlük.” – Rashida Rowe
***************************************************************************************************************
Hamis barátok idézet???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
164. Elküldve: 2022-07-22 22:35:20,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[52.]

Eljegyzésre idézet??

Idézet:


Kedves Linda!

Gratulálunk az esküvői eljegyzéshez! Nagyon örülök, hogy Ön és _________ együtt teszi meg a következő lépést.

Nagyon élveztem nézni, ahogy emberként fejlődsz. Emlékszem, amikor te és John először találkoztál, és milyen azonnali kapcsolatod volt vele. Izgatott vagyok, hogy egymásra találtatok, és alig várom, hogy segítsek felkészülni az esküvőre. Mindig itt vagyok neked, és alig várom, hogy lássam a kapcsolatod virágzását.

Ragyogjon szerelmed fényesebben, és társasága gazdagodjon napról napra.

Legjobbakat kívánom!

Alex

Eljegyzésre idézet gratulálunk
Íme egy rövid gratuláló mondatok gyűjteménye, amelyek minden eljegyzési kártyához megfelelőek. Biztosítani szeretne arról, hogy tudatja a hamarosan megszálló párral, mennyire örül nekik, és mennyire hiszi el, hogy helyesen cselekszenek. A gratulációval kezdve megadja a tökéletes hangot értelmes érzelmei közvetítéséhez. Válasszon egy rövid gratuláló mondatot alulról, hogy jól kezdje el a kártyát.

Eljegyzésre idézet gratulálunk az esküvői eljegyzéshez!
Gratulálok a gyönyörű párnak. Nagyon örülök, hogy Ön és _________ együtt teszi meg a következő lépést. – Eljegyzésre idézet

Gratulálunk a leendő menyasszonynak és vőlegénynek! Izgatott vagyok életed ezen új fejezete miatt.

Gratulálunk az új közös útjukhoz.

Gratulálunk ehhez az izgalmas lépéshez.

Gratulálok egymásra találáshoz. Az eljegyzésed csodálatos hír.

Gratulálok az örök megtaláláshoz! Nagyon boldog vagyok, hogy megtaláltad a tökéletes szerelmedet.

Gratulálunk eljegyzésének e kedves alkalmából!

Szívből gratulálunk a gyönyörű párnak. – Eljegyzésre idézet

Adjon több örömöt nektek az összefogás, mint amit el tudtok képzelni. – Eljegyzésre idézet

Egymás iránti szeretetetek csak erősödjön az idő múlásával.

Ragyogjon szerelmed fényesebben, és társasága gazdagodjon napról napra.

Legyen mindketten életre szóló boldogsággal megáldva. – Eljegyzésre idézet

Életre szóló örömöt, szeretetet és boldogságot kívánok.

A legjobbakat kívánom, amikor elkezditek közös életeteket tervezni.

Mindkettőtöknek azt kívánom, hogy boldoguljon, amíg meg nem halnak, annyira megérdemlitek.

Az élet viharain keresztül legyen szilárd és erős az egymás iránti szeretetetek.

Minden jót az esküvői terveidhez és a jövőre nézve. – Eljegyzésre idézet

Szerezzetek egymásnak annyi boldogságot, amennyit a barátságotok hozott az életembe – és még többet!

Nagyon örülök mindkettőtöknek. és alig várom, hogy veled ünnepelhessem életed új fejezetét.

Az összes nagy életesemény közül, amelyeket együtt ünnepeltünk, ez vezeti a listát. Gratulálunk!

Jó hosszú és boldog életet kívánok együtt.

Jó szórakozást kívánok a közös jövőhöz.

Itt van a szerelem és a barátság! – Eljegyzésre idézet

Tudom, hogy a házasságod olyan erős és tartós lesz, mint a mi barátságunk. Gratula!

Nagyon örülök mindkettőtöknek és nagyon izgatott vagyok, hogy van egy állandó párom, akivel harmadik keréken lehetek!

***************************************************************************************************************
Eljegyzésre idézet???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
163. Elküldve: 2022-07-22 22:29:49,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[53.]

Ne add fel idézet??

Idézet:



„Ha van egy álmod, meg kell ragadnod, és soha nem engedd el.” – Carol Burnett

„Minden, ami eltört, gyönyörű volt valamikor. A hibáink pedig jobb emberekké tesznek bennünket.” – Jamie Hoang

„Mindannyian tudunk táncolni, ha olyan zenét találunk , amit szeretünk.” – Giles Andreae

„Nem tudom megváltoztatni a szél irányát, de be tudom állítani a vitorláimat, hogy mindig elérjem a célomat.” – Jimmy Dean

„Csak azért, mert valaki megbotlik és elveszíti az útját, még nem jelenti azt, hogy örökre elveszett.” – X. professzor

„Higgye el, hogy megteheti, és félúton vagy.” -Theodore Roosevelt

„Nem számít, min mész keresztül, van egy fény az alagút végén. – Demi Lovato – Idézet arról, hogy soha ne add fel idézet



„Sosem késő bölcsnek lenni.” – Daniel Defoe

„Ápold elméd nagyszerű gondolatokkal. A hősiességben hinni hőssé tesz.” – Benjamin Disraeli

„Azt hiszem, képes vagyok rá. Azt hiszem, meg tudom csinálni. Azt hiszem, meg tudom csinálni. Tudom, hogy képes vagyok rá.” – Watty Piper, A kis motor, ami képes

„Egy nehéz feladat elején a hozzáállásunk az, ami mindennél jobban befolyásolja annak sikeres kimenetelét.” – William James

„Az élet olyan, mint a biciklizés. Ahhoz, hogy megőrizd egyensúlyodat, tovább kell mozognod.” – Albert Einstein – Idézet arról, hogy soha ne add fel idézet

„Ahhoz, hogy találjon valamit, bármit, egy nagy igazságot vagy egy elveszett szemüveget, először el kell hinnie, hogy valami előnye lesz annak megtalálásában.” – Jack Burden, A király összes embere

“A tökéletesség nem érhető el, de ha a tökéletességre törekszünk, elkaphatjuk a kiválóságot.” – Vince Lombardi

„Az emberi törekvéseknek nem szabad határokat szabniuk. Mindannyian mások vagyunk. Bármennyire is rossznak tűnik az élet , mindig van valami, amit megtehetsz, és sikerülhet. Amíg van élet, van remény.” – Stephen Hawking, A mindenség elmélete – Idézet arról, hogy soha ne add fel idézet

„Én vagyok a sorsom ura: én vagyok a lelkem kapitánya.” – William Ernest Henley

„Csak ne add fel, hogy azt próbáld csinálni, amit igazán szeretnél. Ahol szeretet és inspiráció van, nem hiszem, hogy tévedhetsz.” – Ella Fitzgerald

„Semmi sem lehetetlen. Maga a szó azt mondja: „Lehetséges vagyok!” – Audrey Hepburn

“Soha nem vagy túl öreg ahhoz, hogy újabb célt tűzz ki magad elé, vagy új álmot álmodj.” -Audrey Hepburn

“A nehézségekből csodák születnek.” – Jean de la Bruyere

„Próbáltam valaha. Valaha kudarcot vallott. Nem számít. Próbáld újra. Ismét kudarc. Jobb kudarcot vallani.” – Samuel Beckett – Idézet arról, hogy soha ne add fel idézet

„Azt kell tenned, amiről úgy gondolod, hogy nem tudod megtenni.” – Eleanor Roosevelt

“Bátrabb vagy, mint hinnéd, erősebb, mint amilyennek látszik, és okosabb, mint gondolnád.” – AA Milne

„Nem vonhatjuk vissza a meghozott döntéseinket. Csak innen tudjuk befolyásolni azokat a döntéseket, amelyeket meghozunk.” – Nick Rice

„Ha eljön egy meghatározó pillanat, két dolog egyikét teheted. Határozza meg a pillanatot, vagy hagyja, hogy a pillanat határozzon meg téged.” – Roy McAvoy

“Ha a lehetőség nem kopogtat, építs ajtót.” – Milton Berle – Idézet arról, hogy soha ne add fel idézet

“Szeretni fogom a fényt, mert megmutatja az utat, mégis elviselem a sötétséget, mert megmutatja a csillagokat.” – Ó, Mandino

„Ahelyett, hogy hagynád, hogy nehézségeid és kudarcaid elbátortalanítsák vagy kimerítsék, hagyd, hogy inspiráljanak.” – Michelle Obama

“Nem számít, milyen lassan haladsz, amíg meg nem állsz.” – Konfuciusz

„Sosem vagy túl öreg ahhoz, hogy újabb célt tűzz ki magad elé, vagy új álmot álmodj.” – CS Lewis

„A kudarc a folyamatban lévő siker.” – Albert Einstein

“Ha nem tudok nagy dolgokat csinálni, akkor a kis dolgokat nagyszerűen meg tudom csinálni.” – Martin Luther King Jr. – Idézet arról, hogy soha ne add fel idézet

„A megfelelő edzéssel és eltökéltséggel bármit elérhetsz.” – Reese Witherspoon
***************************************************************************************************************
Ne add fel idézet???



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
162. Elküldve: 2022-07-22 22:25:25,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[54.]

60 dik születésnapra idézet??

Idézet:



Vannak még nagyobb dolgok az életben, amelyek rád várnak. Boldog 60. születésnapot!

Olyan szép vagy, mint 30 évvel ezelőtt. Maradj olyan, amilyen vagy. Sokan szeretnek téged. Boldog 60- at !

Mindig itt vagyunk, hogy szeressünk és támogassunk mindenben, amit az életben szeretnél.

Megérdemled, hogy több nagyszerű dolog történjen veled. Boldog 60. születésnapot.

Teljesüljön minden kívánságod, és legyen csodálatos napod ma. Boldog születésnapot!

Jó egészséget, igazi boldogságot és bátorságot kívánok, hogy megtegye, amit szíve vágya. Boldog születésnapot. Jól néz ki a 60! – 60 dik születésnapra idézet

A világ áldott, hogy van valakije, aki olyan fantasztikus, mint te. Továbbra is inspirálj másokat magad körül. Boldog 60- at !

A hatvan csak egy szám. Még mindig olyan lenyűgöző és fantasztikus vagy, mint mindig. Soha ne változz. Úgy szeretünk, ahogy vagy. Boldog 60. születésnapot ! További sok sikert és szeretetet kívánok az életben.

Nincs még egy ember a világon, aki jobban megérdemelné a boldogságot, mint te. Remélem, a szívedhez közel álló emberekkel töltöd a napot. Boldog 60- at ! – 60 dik születésnapra idézet

60-ig jutottál. Folytasd!

Folytasd az álmaidat. Eleget dolgoztál 60 éves korodig. Megérdemled, hogy boldog és elégedett legyél az életben. Boldog 60. születésnapot !

60 évesen el kell engedned a múltat, meg kell ragadnod a pillanatot, és előre kell nézned a jövő felé. Soha nem késő megtalálni a boldogságot az életedben. Boldog születésnapot!

Köszönjük a bölcsességet és a leckéket, amelyeket megosztott velünk. Te vagy a mi inspirációnk. Gratulálunk a 60. születésnapodhoz!

Teljesüljön minden kívánságod, mert nem érdemelsz kevesebbet, mint azt a szeretetet, amelyet irántunk mutattál. Boldog születésnapot! – 60 dik születésnapra idézet

Sok embert inspiráltál az évek során, és csak azt kívánjuk, hogy elérje azt a boldogságot, amelyet annyira megérdemel. Boldog 60. születésnapot!

Te vagy a mi vezető fényünk, és nem tudjuk elképzelni az életet nélküled. Szeretünk és boldog 60. születésnapot.

Az összes ember, aki kereszteződött veled, tudja, milyen csodálatos ember vagy, mindig arra törekszik, hogy jót tegyen, és segítsen másokon az életben. Élvezd a tökéletes napot. Boldog 60. születésnapot! – 60 dik születésnapra idézet

60 dik születésnapra idézet
60 év élet ajándéka.

„Kérlek, ne retusáld a ráncaimat. Annyi születésnapra volt szükség, hogy megszerezzék őket.” – Anna Magnani

“Miután egy ember túllépi a hatvanat, a huncutságai főleg a fejében vannak.” – Washington Irving

“60 évesnek lenni azt jelenti, hogy emlékezni kell a 70-es évek minden dalának szavaira, de elfelejteni, miért ment be a szomszéd szobába.” – Névtelen – 60 dik születésnapra idézet

“60 évesen a születésnapi öltönyét rendszeresen vasalni kell.” – Névtelen

„60 éves leszel! Köztudott tény, hogy minél idősebbek leszünk, annál könnyebben összezavarodunk.” – Névtelen

„Ahogy én látom, minden év egy vadonatúj utazás lehet. Gondolj bele: kapsz egy esélyt, hogy 25, 38, 44, 61 évesek legyél, és minden életkor előtt és között. Miért ne szeretnéd megtapasztalni a csodát az utad minden egyes lépésében?” – Oprah Winfrey

„Az öregedés olyan természetes, mint a baba puhasága és illata. Az öregedés az emberi evolúció a maga tiszta formájában.” – Jamie Lee Curtis

„Az öregség olyan, mint minden más. Ahhoz, hogy ez sikeres legyen, fiatalon kell kezdeni.” – Theodore Roosevelt – 60 dik születésnapra idézet

„Ha újra kellene élnem, pontosan ugyanezt tenném. Természetesen megbántam, de ha 60 éves vagy, és nem bánod meg, akkor nem éltél.” – Christy Moore

“Tudod, hogy öregszel, amikor a gyertyák többe kerülnek, mint a torta.” – Névtelen

“Az életkor még néhány ráncot adhat hozzá, de soha nem veszi el a fényt a személyiségéről.” – Névtelen – 60 dik születésnapra idézet

“Azok, akik azt mondják, hogy az életkor csak egy szám, még soha nem töltötték be a 60. életévüket.” – Névtelen

„Felejtsd el, mennyi ideig élsz. Nézd meg, mennyi mindent elértél, és mennyi élet áll előtted.” – Névtelen

“Fiatalkorban tanulunk, korban megértjük.” – Marie Von Ebnereschenbach

“Minden idős emberben van egy fiatalabb, aki azon töpreng, mi a fene történt.” – Névtelen

„Tökéletes korba lépsz. Elég idős ahhoz, hogy felismerje a hibáit, de elég fiatal ahhoz, hogy még többet tegyen. – Névtelen

“Mint egy finom bor vagy egy veterán autó, az értéke csak évekkel nő.” – Névtelen – 60 dik születésnapra idézet
***************************************************************************************************************
60 dik születésnapra idézet???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
161. Elküldve: 2022-07-22 22:20:01,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[55.]

Idézet tetoválások??

Idézet:



“Van nap eső után, szerelem fájdalom után.”

“A túlélés az új művészeti forma.” – Calvin és Hobbes – Bill Watterson

“A fájdalom harcossá formálja a nőt.” – RHSin

Az, hogy biztonságos helyen van, nem erősít meg, az, hogy fizetős helyen van, igen. Ez az idézet tökéletes emlékeztető arra, hogy lássuk a fényt a sötétben.

“Ha van akarat, van mód.”

A fák és a levelek a növekedést és az életet képviselik. És ezért tökéletesek arra, hogy felrakják erre az idézet tetoválásra. Együtt a tat képessé teszi Önt arra, hogy továbbra is megoldásokat keressen, és folytassa a bizonytalanság közepette.

„Én kontra én”

Amikor arra fókuszálunk, hogy jobbak, szebbek és gazdagabbak legyünk, mint mások, megnyerhetetlen háborúba keverjük magunkat, mert mindig lesz valaki, aki jobb, szebb és gazdagabb.

Akkor miért ne törekedhetnénk arra, hogy önmagunk legjobb verziója legyünk? Mindannyiunknak megvan a választása, hogy önmagunk legrosszabb ellensége vagy a legjobb pompomlány. Válassz bölcsen.

– Félj, és mégis csináld.

A bátorság nem jelenti a félelem hiányát. Ez azt jelenti, hogy a félelem és a bizonytalanság ellenére továbbra is azt teszed, amit tenned kell. És ettől leszel győztes.

“A rossz idők jó embert csinálnak.”

Ahogy Michael Hopf mondta egy hasonló idézetben: „A nehéz idők erős embereket teremtenek. Az erős férfiak jó időket teremtenek.” Ez az idézet tetoválás lehet egy egyszerű egysoros tetoválás, de ez az a felpezsdítő beszéd, amelyre szükségünk van, hogy felvidítson minket a küzdelmek során.

„Az univerzum fikciót írt bennünk; ezt félelemnek hívják.” – Christopher Pointexter

A félelem éberré és óvatossá tesz bennünket, de néha ez a valóság és önmagunk hamis elképzelése lehet. Csakúgy, mint a fikció, ez sem mindig valós.

“Soha nem hátrál meg”

„Holttestem felett” – az elszántság demonstrációja

– Minden átmeneti. – Idézet tetoválások

A rossz napok nem tartanak örökké. Csakúgy, mint a viharok, mindig véget érnek. Ha egy rossz napra emlékeztetőre van szüksége, hogy felvidítson, ez az elegáns virágos tetoválás neked való.

“Ma az a holnap, amiért tegnap aggódtam.” – Dale Carnegie


Az aggodalom azt jelenti, hogy kétszer szenvedsz. Tehát amikor a szorongás és aggodalmak ébren tartanak hajnali 2-kor, kérjük, emlékeztesse magát erre a rövid idézetre. És amikor reggel felkelsz, ragadj meg minden pillanatot, hogy a dolgok úgy működjenek, ahogy szeretnéd.

“Bármi áron.”

“A hitednek nagyobbnak kell lennie a félelmednél.” – Idézet tetoválások

Az erősek azok, akik szembesülnek a félelemmel, és mégis megteszik, amit tenniük kell. Ez a hátsó idézet tetoválás mindig emlékeztet minket arra, hogy vegyük magáévá sebezhetőségünket, és legyünk hálásak azért, amink jelenleg van.

További tetoválási idézetek az erőről
Nincs eső, nincs virág.
Nem könnyű, de megéri.
Válik. Vonz. Teremt.
A bölcsesség a csodában kezdődik. – Szókratész – Idézet tetoválások

Jószívű. Erős lelkű.
Győzz le mindent, aminek az a célja, hogy elpusztítson.
Légy büszke magadra.
Kedves Univerzum, Készen vagyok.
Vakmerően.
***************************************************************************************************************
Idézet tetoválások???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
160. Elküldve: 2022-07-22 22:17:13,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[56.]

Eljegyzés idézet??

Idézet:


„Az eljegyzés egy forgószeles románc végét és egy örök szerelmi történet kezdetét jelzi.” – Rajev Ranjan – Eljegyzés idézetek

„Nem álmodhattam volna, hogy létezel, mert nem is tudtam, hogy szükségem van rád. Biztosan hozzám küldték. – Kamand Kojouri

„Az igaz szerelmi történeteknek soha nincs vége.” – Richard Bach

„A láncok nem tartják össze a házasságot. Cérnaszálak, apró szálak százai varrják össze az embereket az évek során. – Simone Signoret

„Jó, ha véget ér a felé vezető út; De végül is az utazás a lényeg.” – Ernest Hemingway – Eljegyzés idézetek

„Sok üresség marad az udvarlás heteiben, amelyeket a szerető hit boldog bizonyossággal tölt meg.” – George Eliot

„Mindannyian kicsit furcsák vagyunk. És az élet egy kicsit furcsa. És amikor találunk valakit, akinek a furcsaságai összeegyeztethetők a miénkkel, csatlakozunk hozzá, és kölcsönösen kielégítő furcsaságba esünk, és ezt szerelemnek nevezzük – igaz szerelemnek.” – Robert Fulghum

„Az egész világon nincs olyan szívem számomra, mint a tied. Az egész világon nincs olyan szeretet irántad, mint az enyém.” – Maya Angelou – Eljegyzés idézetek

„Szeretni és szeretve lenni annyi, mint mindkét oldalról érezni a napot.” – David Viscott

“Szeretném, ha tudnád, hogy te voltál lelkem utolsó álma.” -Charles Dickens

„Bárhol is vagy, az az otthonom, az egyetlen otthonom.” – A Jane Eyre

„Sokan több időt töltenek az esküvő megtervezésével, mint a házasság megtervezésével.” – Zig Ziglar

„És téged választanálak; Száz életben, száz világban, a valóság bármely változatában megtalálnálak és téged választanék.” – Kiersten White

“Nem veszel feleségül valakit, akivel együtt élhetsz, hanem azzal a személlyel, aki nélkül nem tudsz élni.” – Névtelen – Eljegyzés idézetek

„Nekünk van a világ legnagyobb házassági megállapodása. Szerelemnek hívják.” – Gene Perret

“A szeretet egyetlen lélekből áll, amely két testben lakik.” – Arisztotelész

„Nem a te tökéletességedbe szerettem bele. A te hibáid vittek be.” – Ismeretlen – Eljegyzés idézetek

„Bárki elkaphatja a tekintetét, de valaki különleges ember kell ahhoz, hogy megragadja a szívét.” – Névtelen

„Minden parancs az ajkadról édes, mondom, és most nem mondtad a legédesebbet az összes közül? Elvenni téged!” – Byron Caldwell Smith

“A házasság nem kick-box, hanem salsa tánc.” – Amit Kalantri

„Szeressétek egymást és boldogok lesztek. Ez olyan egyszerű és olyan nehéz.” – Michael Leunig – Eljegyzés idézetek

„Néha elengedhetetlen, hogy egy férj és egy feleség veszekedjen – jobban megismerik egymást.” – Johann Wolfgang von Goethe

„Ha létezik olyan, hogy jó házasság, az azért van, mert inkább barátságra , mint szerelemre hasonlít.” – Michel de Montaigne

„Ha tisztelitek egymást, akkor sikerülni fog.” – Mary Durso

„Teljes szívem egész életemért.” – Francia mondás – Eljegyzés idézetek

„Miért élnek tovább a házasok, mint az egyedülállók? Szerintem azért, mert a házasok különös erőfeszítéseket tesznek azért, hogy tovább éljenek, mint a párjuk – csak azért, hogy övék legyen az utolsó szó.” – Janet Periat

„Bármiből van is a lelkünk, az övé és az enyém ugyanaz.” – Emily Bronte

“A gravitáció nem tehető felelőssé azért, hogy az emberek beleszeressenek.” – Albert Einstein

„A házasság sikere nem pusztán a megfelelő pár megtalálásából fakad, hanem azáltal, hogy a megfelelő házastársnak vagyunk.” – Barnett R. Brickner

„Édesanyám azt mondja, hogy a születésem után nyolc napig nem nyitottam ki a szemem, de amikor megtettem, először egy eljegyzési gyűrűt láttam. Rákattantam.” – Elizabeth Taylor – Eljegyzés idézetek

„A lélek találkozik a lélekkel a szerelmesek ajkán.” – Percy Bysshe Shelley

„A házasság olyan, mint egy hosszú utazás egy apró evezőscsónakban; ha az egyik utas elkezdi ringatni a csónakot, a másiknak meg kell állítania; különben együtt mennek a mélyre.” – David Reuben

„Emlékezz ma estére, mert ez a mindig kezdete.” – Dante Alighieri

“A szerelem két természet kiterjesztése oly módon, hogy mindegyik magában foglalja a másikat, mindegyiket a másik gazdagítja.” – Felix Adler

˝Te vagy a szívem, az életem, az egyetlen gondolatom.” – Arthur Conan Doyle

„A szerelem önmagunk elvesztett felére való vágyódás.” – Milan Kundera – Eljegyzés idézetek

„Azt mondják, hogy a házasságok a mennyben köttetnek. De ilyen a mennydörgés és a villámlás is.” – Clint Eastwood

“Ha te száz évig élsz, én is száz mínusz egy napot akarok élni, így soha nem kell nélküled élnem.” – AA Milne

​​„Keresd meg azt a személyt, aki a különbözőségeid miatt fog szeretni, és nem azok ellenére, és találtál egy életre szóló szeretőt.” – Leo Buscaglia

„Soha ne feküdj le őrülten. Maradj fent és küzdj!” – Phyllis Diller – Eljegyzés idézetek

„Úgy keltél fel az életembe, mint a megígért napfelkelte, szemeid fényével megvilágosítod napjaimat. Soha nem voltam ilyen erős. Most ott vagyok, ahová tartozom.” – Maya Angelou

„A szerelem soha nem lenne egy rózsakert ígérete, hacsak nem árasztja el a hit fénye, az őszinteség vize és a szenvedély levegője.” – Ismeretlen

“Mert olyan vadonatújnak érzem magam, és veled szeretném leélni az életem.” – Al Green

„A férfi feleség nélkül olyan, mint a váza virágok nélkül.” – Afrikai közmondás – Eljegyzés idézetek

“A legjobb és legszebb dolgait ezen a világon nem lehet látni, sőt hallani sem, hanem szívvel kell érezni.” – Helen Keller

***************************************************************************************************************
Eljegyzés idézet???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
159. Elküldve: 2022-07-22 22:11:00,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[57.]

Kislányom idézet??

Idézet:



„Egy lány az elsők halmaza, amelyek izgatnak és gyönyörködtetnek, a kuncogás mélyről fakad, és mindig ragályos, minden, ami csodálatos és értékes, és az iránta érzett szereteted nem ismer határokat.” – Barbara Cage

„Az angyalokat gyakran lányoknak álcázzák.” – Ismeretlen

„Szebbé teszi a napot. Egy kis csillogást hagy maga után, bárhová is megy.” – Kate Spade

Szebbé teszi a napot. Bármerre megy, hagy egy kis csillogást. – Kate Spade idézet – Kislányom idézet


“A kislányok betáncolnak a szívedbe, angyalszárnyak hegyén forognak, aranyport és csókokat szórva ösvényeinkre.” – Ismeretlen

„A kislányok olyan örömet okoznak, ha szívük olyan meleg és mosolyuk ragyogó!” – Ismeretlen

„Grace minden lépésében ott volt. Mennyország a szemében. Minden gesztusban méltóság és szeretet.” – John Milton

„Emlékszem, azt hittem, úgy nézel ki, mint egy angyal, olyan puha és meleg rózsaszínbe burkolózva. Születésed óta az ujjad köré tekertél. – Tim McGraw (My Little Girl) – Kislányom idézet

„A kislányok értékes ajándékok, szerelembe csomagolva derűs. A ruháik pánttal megkötve, a jövőjük pedig az álmokkal.” – Ismeretlen

„Mint a tündérek szárnyán megcsillanó csillagpor, a kislányok álmai varázslatos dolgokról szólnak.” – Sherry Larson

Mint a tündérek szárnyán megcsillan csillagpor, a kislányok álmai varázslatos dolgokról szólnak

“Egy lány az egyik legszebb ajándék, amit ennek a világnak adnia kell.” – Laurel Atherton – Kislányom idézet

„A kislányok a legszebb dolgok, amelyek az emberekkel történnek. Egy kis angyali csillogással születnek bennük, és bár néha elkopik, mindig marad elég, hogy lasszóvá tegye a szívét.” – Alan Beck

„Tíz apró kisujj, amely mindig játszani akar, és soha nem hagyja abba a mai nap csodáját. Tíz apró kisujj, amelyek a kezdetektől fogva kinyújtják a holnapot, de mindig megtartják a szívedet.” – Ismeretlen

„Milyen nagy csoda egy ilyen kislányban.” – Ismeretlen

“Szemében kert van, ahol rózsák és fehér liliomok folynak.” – Thomas Campion – Kislányom idézet

“Egy lánya kinövi az öledet, de soha nem fogja kinőni a szívedet.” – Ismeretlen

„Amikor lányt kértünk, egy hercegnőt küldtek nekünk.” – Sally Huss

„Tartsd még egy kicsit, ringasd még egy kicsit. Olvass neki egy másik történetet, csak négyet olvastál. Hagyd, hogy a válladon aludjon, örülj boldog baba mosolyának . Ő csak egy kislány egy ilyen kis ideig. – Ismeretlen – Kislányom idézet

Ő csak egy kislány egy ilyen kis ideig idézethez

„Hát nem szép, nem csodálatos, nem drága, nem egy percnél fiatalabb… Hát nem csinos, valóban az angyal legjobbja? Fiú, nagyon boldog vagyok, az ég áldott bennünket. Nem hiszem el, amit Isten tett, rajtunk keresztül életet adott egy embernek. De hát nem kedves, szerelemből van? – Stevie Wonder (ugye szép)

“Néhány lány csak úgy születik, hogy csillogó az ereiben.” – Paris Hilton

“Mosolya napsütésként ragyog, ami szeretettel tölti el szívünket.” – Ismeretlen

„Kelj fel, és hagyd abba a sírást, kislányom. Ha nincs új ruhád, ne aggódj, még mindig sztárok suttognak a szépségedről.” – MF Moonzajer (Egy pillanat Istennel)

“Egy kis csillogást hagy maga után, bárhová is megy.” – Ismeretlen

“A kislány az élet egyik legszebb csodája, az egyik legnagyobb öröm, amit valaha is ismerhetünk, és az egyik oka annak, hogy ma van egy kis plusz napsütés, nevetés és boldogság a világotokban.” – Ismeretlen – Kislányom idézet
***************************************************************************************************************
Kislányom idézet???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
158. Elküldve: 2022-07-22 22:08:00,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[58.]

Sajnálom idézet??

Idézet:



Amikor bocsánatot kér, az azt mutatja a címzettnek, hogy felismeri a fájdalmat, amit okozott neki, és hajlandó újra helyrehozni a dolgokat. Megnyitja az utat a megbocsátás felé, és képes helyreállítani egy sérült és megromlott kapcsolatot.

Egy őszinte bocsánatkérés mindkét félnek jobban érzi magát. Ha gondoskodó módon azt mondod, hogy „bocsánat”, megkönnyebbülést ad szívednek és elmédnek. Könnyebbé teszi a valakivel szembeni kemény érzések poggyászát vagy a belső bűntudatot.

Bár a hibáiért felelősséget vállalni nehéz lehet, nem szabad azt mondani, hogy „sajnálom” csak a kedvéért. Az őszinte bocsánatkérésnek szívből kell fakadnia.

Hogy kiemeljük a bocsánatkérés erejét, és segítsünk megtalálni a megfelelő szavakat lelkiismeret-furdalásod kifejezésére, íme néhány elgondolkodtató „sajnálom” idézet.

Tekintse meg az inspiráló megbocsátási idézeteink listáját is , amelyek arra ösztönöznek, hogy fényt lássunk az alagút végén.

Lehet, hogy tetszeni fognak ezek az idézetek az élet második esélyeiről , a szerelemről és egyebekről.

Elnézést kérek az idézetek a bocsánatkérésre
„A bocsánatkérés csodálatos parfüm; a legügyetlenebb pillanatot is kegyes ajándékká változtathatja.” – Margaret Lee Runbeck

Sajnálom idézetek, hogy átalakítsam
„Szörnyű hibákat követtem el, amelyek megbántották azokat az embereket, akikkel a legjobban törődtem, és rettenetesen sajnálom. Mélységesen szégyellem a szörnyű ítéletemet és a tetteimet.” – Anthony Weiner

„Légy a szívek hőse; tanulja meg azt mondani, hogy sajnálom.” – Richelle E. Goodrich

Elnézést kérek az idézetek a megtanulásról
„A bocsánatkérés nem a múltat, hanem a jövőt hivatott megváltoztatni.” – Kevin Hancock

„Sajnálom.” Megint ezek voltak a szavak. És most, amikor valaki azt mondja, bocsánat, rá fogok gondolni.” – Jay Asher

„Sajnálni valakit nehéz… de a legnehezebb letenni a büszkeségedet valaki iránt.” – Cristina Orante

„A bocsánatkérés az élet szuperragasztója! Szinte bármit meg tud javítani!” – Lynn Johnston

“Nem mindig az a cél, hogy bocsánatot kérj a hibáidért, de ezzel egy erős önérzettel rendelkező személyt mutatsz meg.” – Byron Pulsifer

„Szégyellem magam azért, amit tettem. Nincs kifogásom. Megtettem, amit tettem. Teljes felelősséget vállalok magamért és tetteimért. Én ezt nem zálogoztatnám senkire. Sajnálom, hogy így történt. És bántottam az embereket.” – Louie Anderson

“Ami elmúlt, az elmúlt, jövőt hagytak minden embernek, akinek megvan az erénye a megtéréshez és az engesztelés energiája.” – Edward G. Bulwer-Lytton
***************************************************************************************************************
Sajnálom idézet???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
157. Elküldve: 2022-07-22 21:39:26,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[59.]

Gyermekemnek idézet??

Idézet:



Gyermekkori idézetek | Minden ok nélkül szeretem a gyerekeimet. Ők az örömöm, még akkor is, ha vadul a gyerek energiától. – Christopher Meloni

„Minden ok nélkül szeretem a gyerekeimet. Ők az én örömöm, még akkor is, ha vadul a gyerek energiától. – Christopher Meloni

A gyerekek szeretik az idézeteket | – A pillangóknak szárnyuk van, így tudnak repülni. A halaknak van kopoltyújuk, így tudnak úszni. A nyusziknak négy lábuk van, így tudnak futni. Van szívem, így szerethetlek. – Ismeretlen

– A pillangóknak szárnyuk van, így tudnak repülni. A halaknak van kopoltyújuk, így tudnak úszni. A nyusziknak négy lábuk van, így tudnak futni. Van szívem, így szerethetlek. – Ismeretlen

Gyerekek idézetek | “A gyerekeknek szüksége van legalább egy olyan személyre az életükben, aki azt hiszi, hogy felkel és lenyugszik rájuk a nap, aki örül a létezésüknek, és feltétel nélkül szereti őket.” – Pamela Leo

“A gyerekeknek szüksége van legalább egy olyan személyre az életükben, aki azt hiszi, hogy felkel és lenyugszik rájuk a nap, aki örül a létezésüknek, és feltétel nélkül szereti őket.” – Pamela Leo

Gyermekemnek idézet és szerelmi idézetek egy gyermeknek
Ezek a szerelem a gyerekekért idézetek mindent elmondanak!

Gyermek idézetek | ‘Gyermekemnek: jobban szeretlek, mint ahogy valaha is megtaláltam a módját, hogy elmondjam neked.’

‘Gyermekemnek: jobban szeretlek, mint ahogy valaha is megtaláltam a módját, hogy elmondjam neked.’

A fiúk szeretik az idézeteket | “Senki nem készített fel arra, hogy mennyire szeretni fogom a gyermekemet.”

“Senki nem készített fel arra, hogy mennyire szeretni fogom a gyermekemet.”

A fiam az én világom Idézetek | “A legnagyobb ajándék, amit a gyerekeimnek adhatok, az az időm, a szeretetem és a figyelmem.”

“A legnagyobb ajándék, amit a gyerekeimnek adhatok, az az időm, a szeretetem és a figyelmem.”

Fiamnak Idézetek | ‘Egy gyerek kinövi az öledet, de soha nem fogja kinőni a szívedet.’

‘Egy gyerek kinövi az öledet, de soha nem fogja kinőni a szívedet.’

Legjobb idézetek fiúknak | “Ha három dolgot adhatnék a gyermekemnek, az a magabiztosság, hogy mindig ismerje az önértékét, az erő, hogy kövesse az álmait, és hogy tudjam, mennyire igazán, mélyen szeretik.”

“Ha három dolgot adhatnék a gyermekemnek, az a magabiztosság, hogy mindig ismerje az önértékét, az erő, hogy kövesse az álmait, és hogy tudjam, mennyire igazán, mélyen szeretik.”

Szeretem a fiam idézetek és közmondások | „Bármi legyen is, azt akarom, hogy a gyermekeim tudják, hogy vágytak rájuk, vágytak rájuk, imádkoztak értük, és örökké szeretik őket.”

„Bármi legyen is, azt akarom, hogy a gyermekeim tudják, hogy vágytak rájuk, vágytak rájuk, imádkoztak értük, és örökké szeretik őket.”

Szeretem a gyermekem idézetek
Anya gyermek idézetek | ‘Egy anya gyermeke iránti szeretete semmihez sem hasonlítható a világon.’ – Agatha Christie

‘Egy anya gyermeke iránti szeretete semmihez sem hasonlítható a világon.’ – Agatha Christie

A nap idézete gyerekeknek | – És nagyon szeretett egy kisfiút, még jobban, mint önmagát. – Shel Silverstein

– És nagyon szeretett egy kisfiút, még jobban, mint önmagát. – Shel Silverstein
***************************************************************************************************************
Gyermekemnek idézet???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
156. Elküldve: 2022-07-22 21:35:06,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[60.]

Esküvőre idézet 150 Gratuláció esküvőre idézetek??

Idézet:


“Nem csak azért szeretlek, ami vagy, hanem azért is, amilyen vagyok, amikor veled vagyok.” – Elizabeth Barrett Browning

“Tudod, hogy szerelmes vagy, amikor nem akarsz elaludni, mert a valóság végre jobb, mint az álmaid.” – Dr. Seuss

“A szerelem tűnik a leggyorsabbnak, de ez a leglassúbb az összes növekedés közül. Egyetlen férfi vagy nő sem tudja igazán, mi a tökéletes szerelem, amíg negyedszázada nem házasok.” – Mark Twain

“A szeretet leveszi azokat az álarcokat, amelyektől félünk, hogy nem tudunk élni nélküle, és tudjuk, hogy nem tudunk benne élni.” – James Baldwin, A tűz legközelebb

„A szerelem az, ami mindig kimondja az utolsó szót – még akkor is, ha ezek a szavak: „Sajnálom”, „ Bocsáss meg ”, vagy „Szeretlek, bármi is történjen.” – Cleo Wade – Esküvőre idézet

“Szeretlek anélkül, hogy tudnám, hogyan, mikor vagy honnan. Közvetlenül szeretlek, problémák és büszkeség nélkül: így szeretlek, mert nem tudok más módon szeretni, csak ebben a formában, amiben vagyok te sem vagy, olyan közel, hogy a kezed a mellkasomon az enyém, olyan közel, hogy a szemed lecsukódik az álmaimmal.” – Pablo Neruda, Száz szerelmi szonett: XVII

“Te vagy az a szeretet, amely figyelmeztetés nélkül jött; a szívem volt, mielőtt nemet mondtam volna.” – Ismeretlen

“A legjobb szerelem az, amely felébreszti a lelket , és többre késztet bennünket. Tüzet gyújt a szívünkbe, és békét hoz az elménkbe.” – Nicholas Sparks, A jegyzetfüzet

“Mert nem a fülembe súgtál, hanem a szívembe. Nem az ajkamat csókoltad, hanem a lelkemet.” – Judy Garland – Esküvőre idézet

“Hogy a pokolban tudod kezelni a szerelmet anélkül, hogy felforgatnád az életedet? A szerelem ezt teszi, mindent megváltoztat.” – Lauren Bacall

“Először találtam meg azt, amit igazán szerethetek. Megtaláltalak.” – Charlotte Bronte, Jane Eyre

“A szerelemnek semmi köze ahhoz, hogy mit vársz el tőled – csak ahhoz, hogy mit vársz adni -, ami minden.” – Katharine Hepburn

“Soha nem volt lehetőség szeretni téged. Szükségszerű volt.” – Az igazság felfalása, viszonzatlan – Esküvőre idézet

Miután kiválasztott egy idézetet, amelyet beépít fogadalmába, párosítsa azt egy valós életből származó példával, amely a kapcsolatára mutat vissza, hogy releváns legyen.

Inspiráló esküvőre idézet és gratuláció esküvőre idézet
Az inspiráló idézet nagyszerű lehetőség azoknak, akik azt remélik, hogy tartalmas és felemelő idézetet is tartalmaznak. “Ha azon kapja magát, hogy bólogat az egyik olvasása közben, akkor ez egy olyan idézet, amelyet érdemes megfontolni!” – mondja Nathan.

“Akkor valaki teljesen lásson, és mindenképp szeressenek – ez egy olyan emberi felajánlás, amely a csodával határos.” – Elizabeth Gilbert, Elkötelezett: Egy szkeptikus békét köt a házassággal – Esküvőre idézet

“A szerelem nem forog körbe a világban. A szerelem az, ami megéri az utazást.” – Elizabeth Barrett Browning

“A szeretet az, ami a lehetetlent, lehetővé teszi.” – indián közmondás

“Egy szó megszabadít minket az élet minden súlyától és fájdalmától: ez a szó a szerelem.” – Szophoklész

“Ha valaki mélyen szeret , erőt ad. Ha valakit mélyen szeretsz, az bátorságot ad.” – Lao-ce – Esküvőre idézet

Romantikus és gratuláció esküvőre idézet
Ki mondta, hogy nem lehet beépíteni egy olyan idézetet, amely egy kicsit mélyebbre merül a romantikában ? A romantikus idézetek tökéletesek azoknak, akik valóban nyilatkozni akarnak.

“Magammal hordom a szívedet (a szívemben hordozom). Soha nem vagyok nélküle (bárhová megyek, te mész, kedvesem; és bármit csak én teszek, az a te műved, kedvesem).” – EE Cummings, hordozom magammal a szívedet

“Átfúrod a lelkemet . Félig gyötrelem, félig remény… senkit sem szerettem, csak téged.” – Jane Austen, Meggyőzés – Esküvőre idézet

“Ha lenne virágom minden alkalommal, amikor rád gondolok… örökké átmehetnék a kertemen.” – Alfred Lord Tennyson

“És téged választanálak; száz életben, száz világban, a valóság bármely változatában megtalálnálak és téged választalak.” – Kiersten White, A csillagok káosza

– Mindazok ellenére, amiket a kezem tartott, messze te vagy a legjobb. ― Andrew McMahon a vadonban

“Inkább megosztok veled egy életet, minthogy egyedül nézzek szembe e világ minden korszakával.” – JRR Tolkien, A Gyűrűk Ura

– Gyorsan belesimultak egy intim kapcsolatba, amelyből soha nem tértek ki. – F. Scott Fitzgerald, A Paradicsom ezen oldala – Esküvőre idézet

“Tartsd a szeretetet a szívedben. Az élet nélküle olyan, mint egy napfénytelen kert, amikor a virágok elhaltak.” – Oscar Wilde

“Égni a vágytól és hallgatni róla a legnagyobb büntetés, amit magunkra szabhatunk.” – Federico García Lorca, Véresküvő és Yerma

“A romantika lényege a bizonytalanság.” ― Oscar Wilde: Az őszinteség fontossága

“Inkább megosztok veled egy életet, minthogy egyedül nézzek szembe e világ minden korszakával.” – JRR Tolkien, A Gyűrűk Ura – Esküvőre idézet

“Bőségem határtalan, mint a tenger, szerelmem mély; minél többet adok neked, annál több van nálam, mert mindkettő végtelen.” – Shakespeare, Rómeó és Júlia

“Tiéd a fény, amellyel szellemem megszületett: te vagy a napom, a holdam és minden csillagom.” – EE Cummings, Te vagy a Napom, a Holdam és az All My Stars

“Ha 100 évesen élsz, remélem én is megélek 100 mínusz egy napot, szóval soha nem kell nélküled élnem.” – Ernest H. Shepard

“Olyan helyet csináltál a szívemben, ahol azt hittem, nincs hely másnak. Virágot hoztál ott, ahol port és köveket műveltem.” – Robert Jordan, A felkelő árnyék – Esküvőre idézet

” Boldogabbá teszel, mint valaha is gondoltam volna, és ha megengeded, életem hátralévő részében azzal fogok tölteni, hogy te is hasonló érzéseket keltsek.” – Chandler, kérést kér Monicának a Barátok köztben

“Most úgy érezte, hogy nem egyszerűen közel van hozzá, hanem azt sem tudja, hol végződik, és ő kezdte.” – Lev Tolsztoj, Anna Karenina

“Arra lettem teremtve, hogy téged keressek és várjak rád, és örökre a tiéd legyek.” – Robert Browning, “Pauline: Egy vallomás töredéke”

***************************************************************************************************************
Esküvőre idézet 150 Gratuláció esküvőre idézetek???



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
155. Elküldve: 2022-07-22 21:28:34,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[61.]

Lelki fájdalom idézet??

Idézet:



„Mindannyian szerelmet keresünk, függetlenül attól, hogy mennyire sérült, abnormális vagy leállt. Mindenkinek szüksége van szeretetre ezen a világon, de a szeretetről alkotott nézeteink rendkívül eltérőek.” – Olga Kurylenko.

„Minden élet megérdemel egy bizonyos mértékű méltóságot, függetlenül attól, hogy milyen szegényes vagy sérült az azt hordozó héj.” – Rick Bragg.

“Kicsit sérülten vagy összetörten nősz fel, akkor van némi sikered, de nem tudod, hogyan érezd jól magad a munkáddal vagy az életeddel kapcsolatban.” – Johnny Depp. – Lelki fájdalom idézet

“Ne üldözd azokat az embereket, akik bántanak téged, hanem cseréld le őket olyanokkal, akik törődnek veled.” – Kaoru Shinmon.

„Nem élheted le az életed másokért. Azt kell tenned, ami jó neked, még akkor is, ha ez bánt néhány embert, akiket szeretsz.” – Nicholas Sparks.

„Szóval mások bántottak? Ez az ő problémájuk. A jellemük és a tetteik nem az enyémek. Amit velem tesznek, azt a természet rendelte el, amit én teszek a sajátom által.” – Marcus Aurelius.

„Soha ne félj szenvedni, ez csak egy eszköz, amit egyesek nem hajlandók használni. Ez az az eszköz, amely megerősíti a gyenge embereket.” – David Goggins.

„Ha nem adsz hatalmat azoknak a szavaknak, amelyeket az emberek bántani akarnak veled, akkor többé nem bántanak. És valójában hatalmad van ezek felett az emberek felett.” – Stephen Colbert.

„Hiszed vagy sem, valójában árthatsz az embereknek, ha belejátszod az önsajnálatukat.” – Joyce Meyer.

„Ha megtanulod elviselni a fájdalmat, bármit túlélhetsz. Vannak, akik megtanulják elfogadni, szeretni.” – Sarah J. Maas.

„Azok, akik szeretik magukat, ne bántsanak másokat. Minél jobban utáljuk magunkat, annál jobban akarjuk, hogy mások szenvedjenek.” – Dan Pearce. – Lelki fájdalom idézet

„Már nem számított, hogy a csirke vagy a tojás; egész egyszerűen egy fészek volt, ahonnan szép és sérült dolgok is származtak.” – Tessie Regan.

Ezek a legjobb idézetek az élet tapasztalatairól, amelyek szomorúsághoz vezetnek az embereken.

„Néha nem kellett volna megosztanod a fájdalmat. Néha a legjobb volt egyedül megbirkózni vele.” – Sarah Addison Allen.

„Minden szomorú nyelv és toll szó ellenére a legszomorúbbak ezek: »Lehetett volna«. ” – John Greenleaf Whittier.

„A szerelem soha nem hal meg természetes halállal. Meghal, mert nem tudjuk, hogyan pótoljuk a forrását.” – Anais Nin.

„A szerelem öröme csak egy pillanatig tart. A szerelem fájdalma egy életen át tart.” – Bette Davis. – Lelki fájdalom idézet

„Irigylem a halandókat. Azért tudnak szeretni, mert gyengék és sérültek.” – Julie Berry, „Lovely War”.

“Nem vagyunk sérültek, csak emberek vagyunk.” – SW Lauden.

“Az az igazság, hogy mindenki bántani fog téged: csak meg kell találnod azokat, akikért érdemes szenvedni.” – Bob Marley.

„Amikor bántunk, akkor tanulunk.” – Steve Maraboli.

„Az igazság mindig egy kisebbségből ered, és minden szokás megtört precedensként kezdődik.” – Will Durant.

„Ha valami annyira megsérült, vagy valami nem stimmel, nem tudod pillanatok alatt megjavítani. Az egyetlen dolog az idő.” – Tyga.

“Idővel a fájdalom enyhül, a test felépül, és az agy új utakat talál ki a folytatáshoz.” – Federico Chini. – Lelki fájdalom idézet

Ezek az idézetek arról, hogy megsérülsz és nehéz időket kell átélned, inspirálóak.

„Ne vesztegesd az idődet bosszúra. Azok, akik bántanak téged, végül szembesülnek a karmájukkal.” – Matava Pearl.

„A szavak bánthatnak. A tágabb világban ez határozza meg, hogy az emberek hogyan gondolnak rólad, és sok apró, finom módon bánthat. – Nathan Myhrvold.

“Fáj, ha az emberek belépnek az életedbe és boldoggá tesznek, majd kimennek, és bántani hagynak.” – Adrian Rayshawn. – Lelki fájdalom idézet

„Csak azért, mert az egyik ember problémája kevésbé traumatikus, mint a másiké, még nem jelenti azt, hogy kevesebbet kell fájnia.” – JA Redmerski, ‘The Edge Of Never’.

“A legbiztosabb módja annak, hogy bántsd magad, ha lemond a szerelemről, csak azért, mert elsőre nem sikerült.” – Amanda Howells, A sovány merítés nyara.

“Néha még azok a dolgok is fájhatnak, amelyekről azt várod, hogy megtörténjenek.” – Jennifer Brown. – Lelki fájdalom idézet

„Sérültél-e már úgy, hogy a hely megpróbál egy kicsit gyógyulni, és újra és újra lehúzod róla a sebhelyet?” – Rosa Parks.

„Mára megtanultam, hogy míg azok, akik az ember nyomorúságáról beszélnek, általában fájnak, azok, akik hallgatnak, jobban fájnak.” – CS Lewis.
***************************************************************************************************************
Lelki fájdalom idézet???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
154. Elküldve: 2022-07-22 21:23:51,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[62.]

Idézet boldogság 200 Boldogság idézetek??

Idézet:



A boldogság titka a kellemes egykedvűség megtalálása. – VS Pritchett

Az élet legnagyobb boldogsága az a meggyőződés, hogy szeretnek minket; magunkért szerettük, vagy inkább magunk ellenére szerettük. – Viktor Hugo

Ebben az életben egyetlen boldogság van: szeretni és szeretve lenni. – George Sand – Idézet boldogság

“A boldogság rajtunk múlik.” – Arisztotelész

Minden boldogság vagy boldogtalanság kizárólag annak a tárgynak a minőségétől függ, amelyhez szeretettel kötődünk. – Baruch Spinoza

A boldogság inkább a mindennapi örömök kényelméből áll, mint a nagy szerencsedarabokból, amelyek ritkán fordulnak elő. – Benjamin Franklin

A boldogság nem az értelem eszménye, hanem a képzeleté. – Immanuel Kant

A boldogság nélkülözhetetlen része, ha nélkülözni akarsz néhány dolgot, amit szeretnél. – Bertrand Russell

A boldogság nagy akadálya az, ha túl sok boldogságot várunk el. – Bernard de Fontenelle

Ahhoz, hogy jó egészségnek örvendhessen, igazi boldogságot hozzon családjában, békét hozzon mindenki számára, először saját elméjét kell fegyelmeznie és uralnia kell. Ha az ember képes uralkodni az elméjén, meg tudja találni az utat a megvilágosodáshoz, és minden bölcsesség és erény természetesen eljön hozzá. – Buddha – Idézet boldogság

Van valami édes ártatlanság az emberi létben – abban, hogy nem kell csak boldognak vagy csak szomorúnak lenni – abban a természetben, hogy egyszerre lehetünk megtört és épek. – C. JoyBell C.

“A boldogság a bátorság egyik formája.” – Holbrook Jackson

Még a boldog élet sem nélkülözheti a sötétség mértékét, és a boldog szó értelmét vesztené, ha nem egyensúlyozná ki a szomorúság. Sokkal jobb, ha türelemmel és kiegyensúlyozottsággal fogadjuk a dolgokat, ahogy jönnek. – Carl Jung – Idézet boldogság

A boldogság titka a szabadság, a szabadság titka a bátorság. – Carrie Jones

Nem az a boldogság, hogy mennyi van, hanem az, hogy mennyit élvezünk. – Charles Spurgeon

Nincs olyan boldogság, mint az, ha szeretik a teremtménytársaid, és úgy érzed, hogy jelenléted kiegészíti a kényelmüket. – Charlotte Bronte

Ha egy órára boldogságot akarsz, aludj egyet. Ha boldogságot akarsz egy napra, menj horgászni. Ha boldogságot akarsz egy évig, örökölj egy vagyont. Ha egy életre boldogságot akarsz, segíts valaki másnak. – Kínai közmondás – Idézet boldogság

Az egyetlen módja annak, hogy megtaláljuk az igazi boldogságot, ha megkockáztatjuk, hogy teljesen kinyílnak. – Chuck Palahniuk

Senkit nem érdekel, ha nyomorult vagy, szóval akár boldog is lehetsz. – Cynthia Nelms

„A boldogság nem cél; ez egy melléktermék.” – Eleanor Roosevelt

A boldogság nem valami kész dolog. Ez a saját tetteidből fakad. Dalai láma – Idézet boldogság

Nem az tesz boldoggá vagy boldogtalanná, hogy mi van, ki vagy, vagy hol vagy, vagy amit csinálsz. Ez az, amit gondolsz róla. – Dale Carnegie

Az emberek boldogtalanok, ha túl könnyen kapnak valamit. Izzadni kell – ez az egyetlen erkölcs, amit tudnak. – Dany Laferrière

Nem tudjuk irányítani a világot. Csak (alig) tudjuk kontrollálni saját reakcióinkat rá. A boldogság nagyrészt választás, nem jog vagy jogosultság. – David C. Hill

A boldogságot nem lehet odautazni, birtokolni, megszerezni, viselni vagy elfogyasztani. A boldogság az a lelki élmény, amikor minden percét szeretettel, kegyelemmel és hálával éljük meg. – Denis Waitley – Idézet boldogság

Szerintem az élet kulcsa az, hogy boldog ember legyél, és a boldogság meghozza a sikert. – Diego Val

A boldogság az, ha elégedett vagy azzal, amije van, szabadságban és szabadságban él, jó családi életet és jó barátokat él. – Divyanka Tripathi

“A boldogság csak megosztva igazi.” – Jon Krakauer

A boldogság a boldogtalanság időszakai közötti időszak. – Don Marquis – Idézet boldogság

A világ tele van olyan emberekkel, akik látványos boldogságot keresnek, miközben elégedettek maradnak. – Doug Larson

A boldogság a saját kandallóinknál nő, és nem szabad idegenek kertjében szedni. – Douglas Jerrold

A boldogság az izgalom, amely megnyugtató helyet talált. De mindig van egy kis sarok, amely folyamatosan csapkod. – EL Königsburg

A boldogság mindig valami más keresésének serény eredménye. – Dr. Idel Dreimer – Idézet boldogság

Tanuld meg élvezni életed minden percét. Most légy boldog. Ne várj arra, hogy valami rajtad kívül álljon boldoggá a jövőben. – Earl Nightingale

A filozófia lényege, hogy az ember úgy éljen, hogy boldogsága a lehető legkevésbé függjön külső dolgoktól. – Epiktétosz

“Semmilyen gyógyszer sem gyógyítja meg azt, amit a boldogság nem tud.” – Gabriel García Márquez

A boldogság keresése a boldogtalanság egyik fő forrása. – Eric Hoffer

A családomnak nem volt sok pénze, és ezért hálás vagyok. A pénz a leghosszabb út a boldogsághoz. – Evangeline Lilly – Idézet boldogság
***************************************************************************************************************
Idézet boldogság 200 Boldogság idézetek???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
153. Elküldve: 2022-07-22 21:19:16,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[63.]

Idézet család??

Idézet:



“Minden boldog család egyforma; minden boldogtalan család boldogtalan a maga módján.” – Lev Tolsztoj

“Minden szavunkról, minden tettünkről tudjuk, hogy a gyerekeink figyelnek minket. Szülőként mi vagyunk a legfontosabb példaképeik.” – Michelle Obama – Idézet család

“Éld az életed úgy, hogy a szeretet legyen a vezérelv – tartsd közel családodat és közeli barátaidat.” – Barbara Bush

“Adjuk át gyermekeinknek az empátia értékét. Nem az együttérzést, hanem az empátiát – azt a képességet, hogy valaki más helyébe lépjünk; az ő szemükön keresztül nézzük a világot.” – Barac Obama – Idézet család

“Az Ohana azt jelenti, hogy család, a család pedig azt jelenti, hogy senkit sem hagynak el vagy felejtenek el.” – Stitch, “Lilo és Stitch”

“Családnak lenni azt jelenti, hogy részese vagy valami nagyon csodálatosnak. Azt jelenti, hogy szeretni fogod és szeretve leszel életed hátralévő részében.” – Lisa Weed

“A családunkkal közös emlékeink jelentik a mindent.” – Candace Cameron Bure – Idézet család

“Az élet szép. Az adakozásról szól. A családról.” – Walt Disney

“A család az emberi társadalom első alapvető sejtje.” – János pápa XXIII

“A családom az életem, és minden más a második, ami a számomra fontos.” – Michael Imperioli – Idézet család

“Nevezd klánnak, hívd hálózatnak, nevezzük törzsnek, nevezd családnak: Bárhogy is hívod, bárki is vagy, szükséged van rá.” – Jane Howard

“A család és a barátok rejtett kincsek, keresd őket, és élvezd gazdagságukat.” – Wanda Hope Carter

“Örülj a családoddal az élet gyönyörű földjén.” – Albert Einstein

“Az egyetlen szikla, amit ismerek, amely szilárdan marad, az egyetlen működő intézmény, amelyről tudok, az a család.” – Lee Iacocca

“A családi élet kötetlensége áldott állapot, amely lehetővé teszi mindannyiunknak, hogy a legjobbakká váljunk, miközben a legrosszabbnak nézzünk ki.” – Marge Kennedy – Idézet család

“A próba idején a család a legjobb.” – burmai közmondás

“Lehet, hogy vannak nézeteltéréseink, de semmi sem fontosabb a családnál.” – Coco

“A családi életben a szerelem az az olaj, amely enyhíti a súrlódást, a cement, amely közelebb fűzi egymáshoz, és a zene, amely harmóniát hoz.” – Friedrich Nietzsche – Idézet család

“A legalapvetőbb ösztönünk nem a túléléshez, hanem a családhoz tartozik.” – Paul Pearsall

“Az otthon az, ahol a legjobban szeretnek, és ahol a legrosszabbul viselkedsz.” – Marjorie Pay Hinckley

– Van egy csodálatos menedékem, ami a családom. – José Carreras – Idézet család

“Mindenkinek szüksége van egy házra, amelyben élhet, de a támogató család az, ami otthont épít.” – Anthony Liccione

“Diszfunkcionális család minden olyan család, amelyben egynél több ember van.” – Mary Karr

“Nem hiszem, hogy a mennyiségi idő olyan különleges, mint a családdal töltött minőségi idő.” – Reba McEntire

“Amikor minden por leülepedett és a tömeg eltűnt, a hit, a család és a barátok számítanak.” – Barbara Bush

“Élete végén soha nem fogja megbánni, hogy nem ment át még egy teszten, nem nyert még egy ítéletet, vagy nem kötött meg még egy üzletet. Megbánja azt az időt, amit nem töltött el férjével, barátjával, gyerekével vagy szülőjével .” – Barbara Bush – Idézet család

“Tudod, hogy a családtagok lehetnek a legjobb barátaid. És a legjobb barátok, akár rokonok, akár nem, a családod lehetnek.” – Trenton Lee Stewart

“Az igazi családotokat nem a vér köteléke köti össze, hanem a tisztelet és az öröm egymás életében.” – Richard Bach

“Felfedeztük, hogy a világ nem úgy szeret téged, mint a családod.” – Louis Zamperini – Idézet család

“A barátaim és a családom jelentik a támogató rendszerem… Nélkülük fogalmam sincs, hol lennék.” – Kelly Clarkson

“A család egy mentőmellény az élet viharos tengerében.” – JK Rowling

“Igazából a család az, amivé te alkotod. Nem a vacsoraasztalnál megszámlált fejek száma teszi erőssé, hanem azok a rituálék, amelyekben segítesz a családtagoknak létrehozni, a közös emlékek, az idő lekötése, gondoskodás, szeretet…” – Marge Kennedy – Idézet család

“Legyenek körül barátok és családtagok, és ha nem ez a sorsod, az áldások találjanak rád magányodban.” – Leonard Cohen családi idézetek

„Egy család ereje, akárcsak a hadsereg ereje, az egymás iránti hűségben rejlik.” – Mario Puzo

“Te beleszülettél a családodba, és a családod beléd született. Nincs visszatérés. Nincs csere.” – Erzsébet Berg – Idézet család

“Nem az számított, mekkora a házunk, hanem az, hogy szeretet van benne.” – Peter Buffett
***************************************************************************************************************
Idézet család???



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
152. Elküldve: 2022-07-22 21:14:22,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[64.]

Párkapcsolat idézet??

Idézet:



“A szexisség egy idő után elfogy, a szépség pedig elhalványul, de olyan férfival házasodni, aki minden nap megnevettet, ah, ez most igazi csemege.” – Joanne Woodward

” Az igaz szerelmi történeteknek soha nincs vége.” – Richard Bach

“A szerelem egyetlen lélekből áll, amely két testben lakik.” – Arisztotelész

“Az életben a legjobb dolog, amihez ragaszkodni lehet, egymáshoz.” – Audrey Hepburn

“Tudod, hogy szerelmes vagy, amikor nem tudsz elaludni, mert a valóság végre jobb, mint az álmaid.” – Dr. Seuss – Párkapcsolat idézet

“A világ legjobb és legszebb dolgait nem lehet látni vagy hallani, hanem szívvel kell érezni.” – Helen Keller

“A szeretet meggyógyítja az embereket – azokat is, akik adják, és azokat is, akik kapják.” – Karl Menninger

“Ha rájössz, hogy életed hátralévő részét valakivel szeretnéd leélni, azt akarod, hogy életed hátralévő része a lehető leghamarabb kezdődjön.” – Harry ( Billy Crystal ), az Amikor Harry találkozott Sally -val – Párkapcsolat idézet

“Az igaz szerelem nem bújócska játék, az igaz szerelemben mindkét szerető egymást keresi.” – Michael Bassey Johnson

“A legfontosabb dolog az életben, hogy megtanuld, hogyan adj ki szeretetet, és engedd, hogy bejöjjön.” – Morrie Schwartz, keddenként Morrie-val

“A szerelem érintésére mindenki költővé válik.” – Platón – Párkapcsolat idézet

– Ki szegény, mivel szeretik? – Oscar Wilde

“A szerelem teljesen értelmetlen. De folytatnunk kell, különben elveszünk, és a szerelem meghalt, és az emberiségnek csak bele kell csomagolnia. Mert a szeretet a legjobb dolog, amit teszünk.” – Ted ( Josh Radnor ), a How I Met Your Mother című filmből

“A szerető szív a legigazabb bölcsesség.” – Charles Dickens – Párkapcsolat idézet

“A szerelemben mindig van némi őrület. De az őrületben mindig van valami oka.” – Friedrich Nietzsche

“Legyen elég bátorság ahhoz, hogy még egyszer és mindig még egyszer bízzon a szerelemben, ” – Maya Angelou

“Néha két embernek szét kell válnia ahhoz, hogy rájöjjön, mennyire szükségük van egymásra.” – Névtelen – Párkapcsolat idézet

“A szerelem önmagában képes újjáéleszteni az életet.” – Henri Frederic Amiel

” A sikeres házassághoz sokszor kell beleszeretni, mindig ugyanabba a személybe.” – Mignon McLaughlin

“A szerelem olyan játék, amelyet ketten játszhatnak, és mindketten nyerhetnek.” – Gábor Éva

“Minden tartós kapcsolat kulcsa, hogy tudjuk, mikor kell elmenni és mikor kell közelebb kerülni.” – Doménico Cieri Estrada – Párkapcsolat idézet

“A szerelem nem forog körbe a világban. A szerelem az, amiért megéri az utazást.” – Fraklin P. Jones

“Ahhoz, hogy az öröm teljes értékét megszerezze, szüksége van valakire, akivel megoszthatja azt.” – Mark Twain

“A lelkek hajlamosak visszamenni ahhoz, aki otthon érzi magát.” – NR Szív

“A szerelem nem abból áll, hogy egymásra nézünk, hanem abban, hogy együtt nézünk kifelé, ugyanabba az irányba.” – Antoine de Saint-Exupéry – Párkapcsolat idézet

– Szeretem őt, és ez mindennek a kezdete. – F. Scott Fitzgerald

“Véleményem szerint a legjobb, amit tehetsz, ha találsz valakit, aki pontosan azért szeret téged, amilyen vagy. Jó hangulat, rossz hangulat, csúnya, csinos, jóképű, mi van veled.” – Mac ( JK Simmons ), a Junótól

“Szeretlek – veled vagyok nyugalomban – hazajöttem.” – Dorothy L. Sayers

“A gravitáció nem felelős azért, hogy az emberek beleszeressenek.” – Albert Einstein – Párkapcsolat idézet

“Rendben, az élet tény, az emberek szerelembe esnek, az emberek egymáshoz tartoznak, mert ez az egyetlen esélye az igazi boldogságra.” – Paul ( George Peppard ), a Breakfast at Tiffany’s- ból

“Kétségtelenül jobb bölcsen szeretni: de ostobán szeretni jobb, mint egyáltalán nem szeretni.” – William Makepeace Thackeray, a Vanity Fairtől

“Két személyiség találkozása olyan, mint két kémiai anyag érintkezése: ha van reakció, mindkettő átalakul.” – Carl Jung

“Nem az idő vagy a lehetőség határozza meg az intimitást, hanem csak a hajlam. Hét év kevés lenne arra, hogy egyes emberek megismerkedjenek egymással, és hét nap több, mint elegendő mások számára.” – Jane Austen, a Sense & Sensibility -től

“A legnagyszerűbb dolog, amit valaha is megtanulhatsz, hogy szeretni kell, és cserébe szeretve lenni.” – Moulin Rouge! – Párkapcsolat idézet

“A szerelem az egyetlen józan és kielégítő válasz az emberi lét problémájára.” – Erich Fromm

“Nekünk, embereknek határozottan szükségünk van másokra, hogy emberek maradjunk.”- Terry Pratchett, a Pásztorkoronából

“A szerelem érzésként kezdődik, de a folytatás egy választás. És azon kapom magam, hogy téged választalak, napról napra egyre többet.”

” A kor nem véd meg a szerelemtől, De a szerelem bizonyos mértékig megvéd a kortól.” – Anais Nin

“Az érzelmek, amelyek összetörhetik a szívedet, néha azok, amelyek meggyógyítják.” – Nicholas Sparks, az At First Sight című filmből – Párkapcsolat idézet

“Egy szó megszabadít minket az élet minden súlyától és fájdalmától. Ez a szó a szerelem.” – Szophoklész

“Bárki tud szeretni valamit, mert, Ez olyan egyszerű, mint egy fillért zsebre tenni. De szeretni valamit annak ellenére, Ismerni a hibákat, és szeretni is őket. Ez ritka, tiszta és tökéletes. – Patrick Rothfuss, A bölcs ember félelme című filmből

“A szerelem nem a szemmel néz, hanem az elmével / És ezért vaknak festett szárnyas Ámor.” – William Shakespeare, a Szentivánéji álomból – Párkapcsolat idézet

“Az igaz szerelem az, ha a lelked felismeri párját egy másikban.” – John ( Owen Wilson ), a Wedding Crashers -től

“A szerelem a megértés és a félreértés különös, kifürkészhetetlen kombinációját foglalja magában.” – Diane Arbus

“A megbocsátás minden kapcsolat olaja.” – Névtelen

“Ha utánanézel, van egy alattomos érzésem, azt fogod látni, hogy a szerelem valójában mindenhol ott van.” – David ( Hugh Grant ), a Love, Actually című filmből

“A feltételezések a kapcsolatok termeszei.” – Henry Winkler

“Legyünk hálásak azoknak az embereknek, akik boldoggá tesznek minket; ők azok a bájos kertészek, akik kivirágozzák a lelkünket.” – Marcel Proust – Párkapcsolat idézet

– Valószínűbb, hogy semmiről beszélsz, mint valamiről. De én csak azt akarom mondani, hogy ez az egész semmi nem jelentett nekem többet, mint annyi valami. – Kathleen ( Meg Ryan ), a You’ve Got Mailből

“Az álom, amit egyedül álmodsz, csak álom. Az álom, amit együtt álmodsz, valóság.” – Yoko Ono

“A szerelem egy kétirányú utca, amely folyamatosan épül.” – Carroll Bryant

“Talán nincs szüksége az egész világra, hogy szeressen. Talán csak egy emberre van szüksége.” – Kermit, a béka – Párkapcsolat idézet

“Soha senki nem mérte fel – még a költők sem -, hogy mennyi szeretetet képes elviselni az emberi szív.” – Zelda Fitzgerald

“Az életöröm változatosság; a leggyengédebb szeretetnek szüksége van arra, hogy a távollét időközönként újra fellángoljon.” – Samuel Johnson

“Az egyetlen dolog, amiből soha nem lesz elég, az a szeretet; és az egyetlen dolog, amiből soha nem adunk eleget, az a szeretet.” – Henry Miller – Párkapcsolat idézet

“A szerelem valami örök; a szempont változhat, de a lényeg nem.” – Vincent Van Gogh

“Soha ne szeress senkit, aki úgy bánik veled, mintha közönséges lennél.” – Oscar Wilde

“A boldog életet nem mese, hanem választás.” – Fawn Weaver

“Nem lehetünk érzékenyek az örömre anélkül, hogy érzékenyebbek lennénk a fájdalomra.” – Alan Watts – Párkapcsolat idézet

“Mélyen a sebeidben vannak a magok, amelyek arra várnak, hogy gyönyörű virágokat növeszthessenek.” – Niti Majethia

“Ne próbálj mindenki számára valami lenni. Legyél minden valakinek.” – Névtelen

“Soha ne szeress valamit annyira, hogy ne tudd elengedni.” – Ginni Rometty

“Kettőnk számára az otthon nem egy hely, hanem egy személy. És végre otthon vagyunk.” – Stephanie Perkins, az Anna és a francia csókból – Párkapcsolat idézet

“A szerelem olyan, mint a szél. Nem látod, de érzed.” – Nicholas Sparks, A Walk to Remember című filmből

“Azért szeretjük azokat a dolgokat, amiket szeretünk.” – Robert Frost

“Akkor valaki teljesen lásson, és mindenképpen szeressenek – ez egy olyan emberi felajánlás, amely a csodával határos.” – Elizabeth Gilbert, a Committed: A Skeptic Makes Peace with Marriage című filmből – Párkapcsolat idézet

“A szeretet a hang minden csendben, a remény, amelynek nincs ellentéte a félelemben; az erő oly erős puszta erő az erőtlenség: az igazság előbb, mint a nap, utolsóbb, mint a csillag.” – Ee cummings

“És a végén a szerelem, amit elfogadsz, egyenlő azzal a szerelemmel, amit szeretsz…” – The Beatles, a “The End” című filmből

“Addig alszunk, amíg nem leszünk szerelmesek.” – Lev Tolsztoj, a Háború és béke című filmből

“Az élet legnagyobb boldogsága az a meggyőződés, hogy szeretnek, önmagunkért, vagy inkább önmagunk ellenére szeretnek minket.” – Victor Hugo, a Nyomorultakból – Párkapcsolat idézet

***************************************************************************************************************
Párkapcsolat idézet???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
151. Elküldve: 2022-07-22 21:05:39,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[65.]

Idézet karácsonyra??

Idézet:



„És hát itt a karácsony… mit csináltál?” – John Lennon

„A karácsony nem egy évszak. Ez egy érzés.” – Edna Ferber

„A megosztott öröm kettőssé válik.” – John Roy

„A karácsony úgy működik, mint a ragasztó. Ez tart minket összetartozásban.” – Rosie Thomas – Idézet karácsonyra

„Fehér karácsonyról álmodom, olyanokról, amilyeneket régen ismertem.” – Irving Berlin

“Szeresd jobban az ajándékozót, mint az ajándékot.” – Brigham Young

„Az emlékezés, mint a gyertya, karácsonykor ég a legfényesebben.” – Charles Dickens

„A karácsony egy kis pluszt jelent valakinek.” – Charles M. Schulz – Idézet karácsonyra

„A karácsony a vendégszeretet tüzének felgyújtásának időszaka.” – Washington Irving

„Szeretem összehasonlítani az ünnepi időszakot azzal, ahogyan egy gyerek meghallgatja kedvenc meséjét. Az öröm abban rejlik, ahogy a történet ismerősen kezdődik, az ismerős fordulatok várakozása, a feszültség ismerős pillanatai, valamint az ismerős csúcspont és befejezés.” – Fred Rogers

„Karácsony előtti este volt, amikor az egész házban egyetlen lény sem moccant, még egy egér sem.” – Clement Clarke Moore

„Amikor felidézzük a karácsony múltját, általában azt tapasztaljuk, hogy a legegyszerűbb dolgok – nem a jeles alkalmak – adják a legnagyobb boldogságot .” – Bob Hope – Idézet karácsonyra

„Mi a karácsony? Gyengédség a múlt iránt, bátorság a jelenhez, remény a jövő iránt.” – M. Pahro Ágnes

„Egész évben jobbak vagyunk, ha lélekben újra gyermekké válunk karácsonykor.” – Laura Ingalls Wilder

„Hála Istennek a kimondhatatlan ajándékáért.” – 2Korinthus 9:15

„Nem felejtjük el a karácsony valódi jelentését? Tudod, a Mikulás születése. – Bart Simpson – Idézet karácsonyra

“Valahányszor megszólal egy harang, egy angyal szárnyra kap.” – Ez egy csodálatos élet

„Karácsonykor minden út haza vezet.” – Marjorie Holmes

„A karácsonyt nem lehet boltból venni. Talán a karácsony egy kicsit többet jelent.” – Dr.Seuss

„Tűzhelyed legyen meleg, ünnepeid nagyok, és szíved gyengéden a jó Isten kezében legyen.” – Ismeretlen

„Számomra a karácsony a lehető legtöbb ember boldog.” – Tupac Shakur – Idézet karácsonyra

„Legyenek vidámak és fényesek a napjaid.” – Fehér karácsony

” A karácsony és az ünnepek az ajándékozás időszaka. Ez egy olyan időszak, amikor az emberek kedvesebbek és nyitottabbak.” – Gisele Bundchen

„Visszaszámoljuk a napokat, csak azért, hogy szinte pontosan úgy éljük át, mint mindig. Annyira kényelmes, ismerős és tökéletesen nosztalgikus, hogy őszintén szólva egyáltalán nem akarunk javítani rajta.” – Joanna Gaines – Idézet karácsonyra

“A bátyámmal, a húgommal együtt díszítjük fel a fát, és minden évben összeveszünk, hogy ki akassza fel a saját kezűleg készített gyerekkori díszeinket.” – Carly Rae Jepsen

„Van egy bizonyos varázslat, ami a legelső hóval jár . Mert amikor az első hó egyben karácsonyi hó is, akkor valami csodálatos dolog történik. – Frosty, a hóember

“Karácsony varázspálcával lengeti ezt a világot, és íme, minden lágyabb és szebb.” – Norman Vincent Peale – Idézet karácsonyra

„Még felnőtt koromban is nehezen tudok elaludni szenteste.” – Carrie Latet

„Ne kapd gubancba a talmidat.” – Ismeretlen

„Amíg szívünkben tudjuk, milyennek kell lennie a karácsonynak, addig a karácsony az is.” – Eric Sevareid – Idézet karácsonyra

„Hallottam a harangszót karácsony napján

. Régi, ismerős énekeik szólnak,

És vad és édes

szavak ismétlődnek: Béke a földön, jóakarat az embereknek!” – Henry Wadsworth Longfellow

„Isten soha nem ad senkinek olyan ajándékot, amelyet nem képes elfogadni. Ha megajándékozza nekünk a karácsonyt, az azért van, mert mindannyian képesek vagyunk megérteni és elfogadni.” – Ferenc Pápa

“Nem az a lényeg, hogy mennyit adunk, hanem az, hogy mennyi szeretetet adunk.” – Teréz anya – Idézet karácsonyra

„Város járdái

Forgalmas járdák

Ünnepbe öltözve

A levegőben Karácsony

érzése van …” – „Ezüstharangok”

„Soha ne legyél túl felnőtt ahhoz, hogy karácsony estéjén az eget kutasd.” – Ismeretlen

“Látni hinni, de néha a világ legvalóságosabb dolgai azok, amelyeket nem látunk.” – A Polar Express – Idézet karácsonyra

„Ó, kint ijesztő az idő,

De olyan gyönyörködtető a tűz,

S mivel nincs hova mennünk,

Hadd esni, havazni, havazni.” -“‘Havazzon”

„Karácsony előtti este volt, amikor az egész házban egyetlen teremtmény sem moccant, még egy egér sem.” – Clement Clarke Moore

„Tartsuk szépnek a karácsonyt a kapzsiság gondolata nélkül.” – Ann Garnett Schultz – Idézet karácsonyra

„Ez az év legcsodálatosabb időszaka!” – Edward Pola és George Wyle

„A karácsony nem csak egy nap – ez egy lelkiállapot.” – Csoda a 34. utcában

„A karácsony nemcsak az örvendezés, hanem az elmélkedés időszaka is.” – Winston Churchill

„A karácsony olyan, mint a cukorka; lassan elolvad a szádban, megédesít minden ízlelőbimbót, és azt kívánod, bárcsak örökké tarthatna.” – Richelle E. Goodrich

„A karácsony örök, nem csak egy napra szól. Mert szeretni, megosztani, adni nem szabad eltenni.” – Norman Wesley Brooks – Idézet karácsonyra

„A világ elfáradt az évek során, de karácsonykor még fiatal.” – Phillips Brooks

„A karácsony az ember otthonának egy darabja, amelyet a szívében hordoz.” – Freya Stark

„Akinek nincs szívében a karácsony, soha nem találja meg a fa alatt.” – Roy L. Smith

„A világ egyik legdicsőségesebb rendetlensége a karácsony napján a nappaliban keletkezett rendetlenség.” – Andy Rooney – Idézet karácsonyra

„Az évnek legalább egy napnak kell lennie, hogy emlékeztessen bennünket arra, hogy önmagunkon kívül másért is vagyunk itt.” – Eric Sevareid

„A más életek megvilágításának öröme számunkra az ünnepek varázslatává válik.” – VB Jones

„A karácsony, gyermekem, cselekvő szerelem. Minden alkalommal, amikor szeretünk, minden alkalommal, amikor adunk, karácsony van.” – Dale Evans Rogers – Idézet karácsonyra

„Áldott az az évszak, amely az egész világot a szerelmi összeesküvésbe keveri.” – Hamilton Wright Mabie

„A karácsony a jelentés és a hagyományok napja, egy különleges nap, amelyet a családi és baráti körben töltünk.” – Margaret Thatcher

„A karácsony a szívben az, ami a karácsonyt a levegőbe helyezi.” – WT Ellis

“Karácsonykor játssz és jókedvre derítsd magad, mert a karácsony csak évente egyszer jön.” – Thomas Tusser – Idézet karácsonyra

“Minden ajándék, amit adnak, még ha kicsi is, valójában nagyszerű, ha szeretettel adják.” – Pindar

„A karácsony egyfajta együttlét ünnepe.” – Micimackó

„Megdöbbent neki, hogy az, ahogyan töltötted a karácsonyt, üzenet a világnak arról, hol tartasz az életben .” – Nick Hornby

„A karácsony a gyerekeké, de az ünnepek a fiatalok táncideje.” – Booth Tarkington – Idézet karácsonyra

***************************************************************************************************************
Idézet karácsonyra???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
150. Elküldve: 2022-07-22 21:01:18,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[66.]

Féltékenység idézet??

Idézet:



“Aki másra irigykedik, bevallja felsőbbrendűségét.” – Samuel Johnson. – Féltékenység idézet

“Üdvözöljük a féltékenység csodálatos világában” – gondolta. “A belépő áráért hasító fejfájást, szinte ellenállhatatlan késztetést kap a gyilkosság elkövetésére és kisebbrendűségi komplexust. Yippee.” – JR Ward.

“Az emberek utálják azokat, akik saját alsóbbrendűségüket érzik.” – Lord Chesterfield.

“A féltékenység mindig a neurotikus bizonytalanság tünete.” – Robert A. Heinlein. – Féltékenység idézet

“A féltékenység nem kellemes tulajdonság, de ha nincs túlzásba vitt (és ha szerénységgel párosul), akkor a kellemetlenségen kívül még valami megható.” – Milan Kundera.

“A siker legrosszabb része, ha megpróbálsz találni valakit, aki örül neked.” – Bette Midler.

“Semmi sem vált ki olyan féltékenységet, mint a nevetés.” – Françoise Sagan – Féltékenység idézet

“Mindig lesz valaki, aki hajlandó bántani, leállítani, pletykálni rólad, lekicsinyelni az eredményeidet és megítélni a lelkedet. Ez tény, amellyel mindannyiunknak szembe kell néznünk. Ha azonban rájössz, hogy Isten a legjobb barát ami melletted áll, amikor mások köveket dobnak, soha nem fogsz félni, soha nem érzed magad értéktelennek, és soha nem fogod magad egyedül érezni.” – Shannon Alder.

“A harag, a neheztelés és a féltékenység nem változtatja meg mások szívét – csak a tiédet.” – Shannon Alder.

“A nemes szívek nem féltékenyek és nem félnek, mert a féltékenység kétséget varázsol, a félelem pedig kicsinyességet.” – Honoré de Balzac. – Féltékenység idézet

“Az irigység azoknak való, akiknek nincs meg az önbecsülésük, hogy féltékenyek legyenek.” – Bauvard. – Féltékenység idézet

“A féltékenység lángjaitól körülvéve a féltékeny feltör, mint a skorpió, maga ellen fordítva a mérgezett szúrást.” – Friedrich Nietzsche.

“Az emberek gyanakvó és féltékeny lények. Amikor valami tökéleteset látnak, hibát akarnak találni.” – Gosho Aoyama.

“Az irigység az amerikai élet központi ténye.” – Gore Vidal.

“Féltékenység, az a sárkány, amely megöli a szerelmet azzal az ürüggyel, hogy életben tartja.” – Havelock Ellis. – Féltékenység idézet

“Meggyőződésem, hogy a féltékenyek, a dühösek, a keserűek és az önzők száguldanak először a hegyek tetejére. A magabiztos ember élvezi az utazást, az embereket, akikkel útközben találkozik, és az életet nem úgy tekinti, mint egy verseny.” – Shannon Alder.

“Az ember sok mindent megtesz azért, hogy szeresse magát; mindent megtesz azért, hogy irigyelni lehessen.” – Mark Twain.

“Az egyetlen dolog, ami frusztrálóbb a rágalmazóknál, azok elég ostobák ahhoz, hogy meghallgassák őket.” – Criss Jami.

“Senki sem kaphat meg mindent, amit akar, de az ember tartózkodhat attól, hogy azt akarja, amije nincs, és vidáman a legjobbat hozza ki egy madárból a kezében.” – Seneca. – Féltékenység idézet

“Az apróságok könnyűek, mint a levegő; a féltékeny megerősítések erősek, mint a szent irat bizonyítékai.” – William Shakespeare.

“A siker hőmérője csupán az elégedetlenek féltékenysége.” – Salvador Dali.

“Híres Harry Potter” – mondta Malfoy. “Még egy könyvesboltba sem mehet el anélkül, hogy ne legyen címlap.” – JK Rowling, “Harry Potter és a titkok kamrája”. – Féltékenység idézet

“A féltékenységem élőlény. Változik, változik, növekszik. Mint a dühöm és anyám sajnálkozása.” – Katja Millay.

“Mindig van ez az egy lány. Kétségbeesett, fura és féltékeny, te meg ragadtál vele, bármennyire is próbálod leszedni a hátadról.” – Courtney Summers. – Féltékenység idézet

“A bizonytalan emberek csak azért takarják el a napodat, mert féltékenyek a nappali fényedre, és belefáradtak sötét, csillagtalan éjszakáikba.” – Shannon L. Alder.

“De a féltékeny lelkekre nem így válaszolnak. Soha nem féltékenyek az ügyre, hanem azért, mert féltékenyek. Ez egy szörnyeteg, amely önmagától született, önmagától született.” – William Shakespeare.

“A féltékenység sohasem elégszik meg semmivel, csak a mindentudással, amely a szív legfinomabb redőjét észlelné.” – George Eliot. – Féltékenység idézet

“Soha ne gyűlöld a féltékeny embereket. Féltékenyek, mert azt hiszik, hogy jobb vagy náluk.” – Paulo Coelho.

“Nem hülyeség azt gondolni, hogy valaki más lerombolása felépít?” – Sean Covey.

“Mi más a féltékenység, mint a saját kudarcaid tükörképe?” – Michael Connelly. – Féltékenység idézet

“Féltékeny vagyok minden percre, amit vele töltesz, minden aggódó érzelemre, amit útjára bocsátasz, minden könnycseppre, minden pillantásra, minden érintésre és minden gondolatra.” – Colleen Houck.

Csak azok pletykálnak határok nélkül, akik nem tudják legyőzni negatív érzelmeinket, mint az irigység, pletyka. – Féltékenység idézet

***************************************************************************************************************
Féltékenység idézet???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
149. Elküldve: 2022-07-22 20:55:56,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[67.]

Keresztanyának idézetek??

Idézet:



Egy keresztanya ott lesz, hogy megnyugtató mosollyal átsegítsen az élet viharaiban. – Keresztanyának idézet

A keresztanyák gyakorlatilag tökéletesek. Még “isten” is van a nevükben.

A keresztanyát a szeretet köti hozzád. Ez egy olyan odaadás, amely soha nem lankad. – Keresztanyának idézet

A keresztanya drága ajándék a mennytől. Szerelme a legsötétebb időkben is iránymutató fény.

A keresztanya és a keresztgyermek közötti kötelék Isten által teremtett értékes erő.

A keresztanyával való kapcsolat különleges, ez igaz. Szerelmük mindenen átragyog, amit tesznek. – Keresztanyának idézet

A keresztanya ajándéka az erő és az odaadás. Családja és barátja egy gyönyörű masnival kötve össze.

A keresztgyermekek különleges helyet foglalnak el a keresztanya szívében. Amikor a gyerekek kisebbek, a keresztanyák inkább szülői figurák. Ahogy a gyerekek felnőnek és elérik a felnőttkort, a keresztanyák különleges barátokká válhatnak. Mindezek mellett ők mindig kulcsfontosságúak a családodban.

A keresztanyádnak lenni örömmel tölti el a szívem.

Mindig itt leszek, hogy megfogjam a kezed és szorosan átöleljelek. Csodálatos vagy, keresztgyermek. – Keresztanyának idézet

A szívem egy darabját a kezedben tartod, keresztgyermek. Mindig csak az Ön számára lesz fenntartva.

Szívem gyermeke vagy, és megtiszteltetés számomra, hogy a keresztanyád lehetek. – Keresztanyának idézet

Keresztanyának lenni a mennyország egy kis darabja. Te vagy az egyik legfényesebb csillag az égen, akit megfoghatok és szeretek.

A növekedésed nézése olyan ajándék, amire nem számítottam, és az egyik legbecsesebb örömöm az életben.

Keresztgyermekem, szeretettel és örömmel töltöd meg lelkemet. Nézni, ahogy nősz, varázslatos élmény. – Keresztanyának idézet

A keresztgyermek egy értékes ajándék, amely szeretettel és boldogsággal virágzik a szívedben. Örömmel töltik el a lelkedet.

***************************************************************************************************************
Keresztanyának idézetek???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
148. Elküldve: 2022-07-22 18:15:41,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[68.]

Kutya nevek lány kutya nevek kan kutya nevek??

Idézet:



Adara
Ádáz
Addie
Addison
Adél
Adina
Adone
Adria
Adus
Áfonya
Africa
Agata
Aida
Aida
Aika
Aiko
Aila

Kutya nevek lány kutya nevek kan kutya nevek
Lány kutya nevek A
Akela
Akira
Akkord
Ala
Alamuszi
Alana
Alaska
Alaska
Alaska
Alaszka
Alba
Alexa
Alexis
Alfa
Alfa
Alice
Alicia
Alissa
Alíz
Allegra
Allie
Allie
Alma
Álmi
Almie

***************************************************************************************************************
Kutya nevek lány kutya nevek kan kutya nevek???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
147. Elküldve: 2022-07-22 18:12:00,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[69.]

Szépségről idézet??

Idézet:



“A szépség a lelked megvilágosodása.” – John O’Donohue.

“Amikor az erény és a szerénység megvilágosítja varázsát, egy gyönyörű nő fénye ragyogóbb, mint az ég csillagai.” – Akhenaton. – Szépségről idézet

“Szépség… amikor egy nő szemébe nézel, és meglátod, mi van a szívében.” – Nate Dircks.

“A külső szépség vonz, de a belső szépség magával ragad.” – Kate Angell.

“A szépségnek nincs definíciója, de amikor látod valakinek a szellemét átjönni, valami megmagyarázhatatlant, az gyönyörű számomra.” – Liv Tyler.

“A külső szépség a láthatóvá tett belső szépség, és a szemünkben áradó fényben nyilvánul meg.” – Paulo Coelho. – Szépségről idézet

“A szépség egyfajta kisugárzás. Azok az emberek, akiknek igazi belső szépségük van, a szemük kicsit világosabb, a bőrük egy kicsit harmatosabb. Más frekvencián rezegnek.” – Cameron Diaz.

“A külső szépség gyönyörködteti a szemet. A belső szépség rabul ejti a szívet.” – Mandy Hale.

“A tiszta szív rendkívül ritka és még vonzóbb.” – JSB Morse. – Szépségről idézet

“Hiszem, hogy a belső szépség a szépség a legigazibb formájában. Ha önmagunkat tápláljuk, az elkerülhetetlen, pozitív átalakulást hoz.” – Paula Abdul.

“A szépség az, amikor tudod értékelni magad. Amikor szereted magad, akkor vagy a legszebb.” – Zoe Kravitz.

“Néhányan megtanítjuk magunkat és gyermekeinket, hogy szeressék a felszínes külsőt; a külsőnket, a hajunkat, a bőrünket, a ruháinkat, nem pedig a nagyobb szépséget, amely belül lakozik, holott ez a belső szépség az, ami igazán meghatároz téged és azt, aki valójában vagy.” – Rassool Jibraeel Snyman. – Szépségről idézet

“Szépnek lenni azt jelenti, hogy önmagad. Nem kell, hogy mások elfogadjanak. El kell fogadnod magad.” – Thich Nhat Hanh.

“A belső szépségnek is időnként el kell mondania, hogy szép.” – Robert Brault.

“A szépség belülről fakadó, belső biztonságból és erős jellemből fakadó kisugárzás.” – Jane Seymour.

“A szépség nem a hibátlan arcbőrben rejlik, hanem a történetekben, amelyeket egy-egy nő arcának minden átmeneti vonala elmond.” – Alyscia Cunningham.

“A jellem a harc és a viszontagságok folyamában fejlődik. A jellem a személyiségedben tükröződő belső szépséged alapja.” – Anil Sinha. – Szépségről idézet

“Szerintem a szépség belülről fakad. Ha boldog vagy, és a tőled telhető legjobb módon nézed az életet, még akkor is, ha vannak problémák, attól szép lehetsz kívülről.” – Faith Hill.

“A szépség a kedvességgel él.” – William Shakespeare.

“Az elmét kell néznünk, nem pedig a külsőt.” – Ezópus.

“A szépséget nem vásárolod meg, hanem az, ami benne rejlik.” – Byron Pulsifer.

“A szépség nem azt jelenti, hogy megváltoztatod magad, hogy elérj egy ideálist, vagy hogy társadalmilag elfogadhatóbbá válj. Az igazi szépség, az az érdekes, igazán tetszetős fajta, arról szól, hogy tiszteld a benned lévő szépséget és nélküled is. Ez arról szól, hogy tudod, hogy valaki más definíciója szerint csinosnak nincs hatalma feletted.” – Golda Poretsky.

“A kedvesség és a tudatosság együtt működik. A tudatosság révén megértjük minden és minden lény mögöttes szépségét.” – Amit Ray. – Szépségről idézet

“Nem a díszes hajnak, az arany ékszereknek vagy a finom ruháknak kell gyönyörűvé tenniük. Nem, a szépséged belülről fakad – a szelíd és csendes szellem szépsége. Ez a szépség soha nem tűnik el, és megéri nagyon Istennek.” – Péter 3:3-4, A Biblia.

“A szépségnek sok köze van a jellemhez.” – Kevyn Aucoin.

“Az igazi szépséget csak az fedezheti fel, aki mentálisan kiegészíti a hiányost.” – Kakuzō Okakura.

“A szépség nem az, aki kívülről vagy, hanem a bölcsesség és az idő, amit feláldoztál, hogy megmentsd egy hozzád hasonló, küzdő lelket.” – Shannon L. Alder.

​​”Bármilyen egyszerű is egy nő, ha az igazság és az őszinteség az arcára van írva, gyönyörű lesz.” – Eleanor Roosevelt. – Szépségről idézet

“Az emberek olyanok, mint az ólomüveg ablakok. Csillognak és csillognak, ha kisüt a nap, de amikor beáll a sötétség, igazi szépségük csak akkor tárul fel, ha belülről van fény.” – Elisabeth Kübler-Ross.

“Az egész élet a szépség keresése. De amikor a szépség megtalálható belül, a keresés véget ér, és egy gyönyörű utazás kezdődik.” – Szörnyű Walia.

“Csinálj szépet belülről, és kívülről is szép leszel.” – Charles F. Glassman.

“Egy nő szépsége nem egy anyajegyben rejlik, hanem a nő igazi szépsége a lelkében tükröződik. Ez a gondoskodás, amit szeretettel ad, a szenvedély, amit ismer.” – Audrey Hepburn. – Szépségről idézet

A belső és külső szépségről szóló idézetek sok mindenre megtanítanak.

Ezek a nők belső szépségéről szóló idézetek, amelyek a szépségéről beszélnek, és azt mondják, hogy belül gyönyörű.

“Amit csinálsz, ahogy gondolod, az tesz széppé.” – Scott Westerfeld.

“Ne hagyd, hogy bárki elvegye a belső ragyogásodat.” – Jyoti Patel.

“A szépség abban a pillanatban kezdődik, amikor eldöntöd, hogy önmagad leszel.” – Coco Chanel. – Szépségről idézet

***************************************************************************************************************
Szépségről idézet???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
146. Elküldve: 2022-07-22 18:07:35,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[70.]

Búcsú idézet tanároknak??

Idézet:



Búcsút veszek, tanár úr, és szeretném megköszönni, hogy mindannyiunkat inspirált.

Emlékszem, milyen kedves és türelmes voltál velünk mindig, és milyen figyelmesen tanítottál minket. Valóban csodálatos tanár vagy. Hiányozni fogsz az iskolából.

A hétköznapi tanárok megtanítják diákjaikat a sikerre. A nagyszerű tanárok megtanítják diákjaikat, hogy kudarcaikat sikerré váltsák. Szeretnék köszönteni, hogy nagyszerű tanár vagy, búcsú.

Nagyon szépen köszönök minden leckét tanár úr. Remélem, tudja, hogy jelentős mértékben hozzájárult mindannyiunk életéhez. – Búcsú idézet tanároknak

A technológia megkönnyítette a tanulók számára az új eszközökkel való tanulást, de semmi sem közelíti meg azt az élményt, amit egy olyan inspiráló tanár tanít, mint te. Köszönöm.

Nem akarok hosszas szavakat mondani, csak azt akarom mondani, hogy nem volt senki, aki ellened tudna állni, és azt mondhatná, hogy ő a legjobb. Nagyon fog hiányozni uram.

Az űrhajósokban, fizikusokban, programozókban, zenészekben, technológusokban, orvosokban, mérnökökben, ügyvédekben és minden más szakmában, amely felpörgeti a világot, egy közös dolog van: egy jó tanár, aki megvilágította álmaikat. Elköszönök egy ilyen tanártól.

Senki sem tudhatja teljesen, mit hoz a jövő, de bízom benne, hogy sikeres leszel, és hiányozni fogsz. Sok sikert neked! – Búcsú idézet tanároknak

Megtanítottál minket arra, amit meg akartunk tanulni azon kívül, amit meg kellett tanulnunk. Így emlékezetessé teszi oktatási utazásunkat. Búcsú egy gyönyörű tanártól.

Jelenleg pontosan azt csinálom, amire mindig is tanítottál, amikor valaki valami kedveset tesz érted – mondj köszönetet. Köszönöm, hogy olyanná tettél, amilyen vagyok. Hiányozni fogsz, viszlát! – Búcsú idézet tanároknak



Senki sem olyan különleges, mint egy speciális tanár, és nincs olyan különleges tanár, mint te. Köszönünk mindent, fényes jövőnkben maradsz, viszlát.

Ha elhagysz minket, biztosak vagyunk benne, hogy találsz majd hozzánk hasonló tanulókat, de soha nem találunk hozzád hasonló mentort. Viszlát kedves tanárnő.

Arra tanítasz minket, hogy ne legyünk senki árnyéka alatt. De mi mindig egy olyan nagyszerű tanár árnyéka alatt akarunk lenni, mint te. Köszönjük, hogy ilyen odaadással tanított minket. Viszlát és a legjobbakat kívánom.

Köszönjük, hogy rossz osztályzatokat adtál nekünk. Megtanítottál új dolgokat tanulni a mostoha helyzetből. Köszönjük, hogy jó jegyeket adtál nekünk. Jó energiával motiváltál minket, hogy tovább menjünk. Hiányozni fogsz nekünk. – Búcsú idézet tanároknak

Köszönjük, hogy keményen dolgozol és változtatsz, és a legjobbakat kívánom neked és mindazoknak az életeknek, amelyeket megérint. Boldog búcsút!

***************************************************************************************************************
Búcsú idézet tanároknak???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
145. Elküldve: 2022-07-22 18:02:43,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[71.]

Macska idézetek??

Idézet:



„Az élet nyomorúságai elől kétféle menedék van: a zene és a macskák.” – Albert Schweitzer

„A kutyatulajdonosok észre fogják venni, hogy ha táplálékot és vizet, menedéket és szeretetet adsz nekik, azt fogják hinni, hogy te vagy az Isten. Míg a macskák tulajdonosai kénytelenek belátni, hogy ha táplálékot, vizet és szeretetet adunk nekik, arra a következtetésre jutnak, hogy ők Isten.” – Christopher Hitchens

“Boldog elrendezés: sokan jobban szeretik a macskákat, mint más embereket, és sok macska az embereket részesíti előnyben más macskákkal szemben.” – Mason Cooley

„Lehetetlen, hogy egy macskaszerető száműzze ezeket az éber, szelíd és megkülönböztető barátokat, akik csak annyit adnak nekünk tiszteletükből és önelégültségükből, hogy többre éhezzünk.” – Repplier Ágnes – Macska idézet

„Az, hogy hogyan viselkedünk a macskákkal szemben, meghatározza a mennyországi helyzetünket.” – Robert A. Heinlein

“Mindig szerettem a kutyákat, amíg fel nem fedeztem a macskákat.” – Nafisa József

“A mennyország soha nem lesz Paradicsom, hacsak nem várnak rám a macskáim.” – Ismeretlen

“A macskák mancsnyomokat hagynak a szívedben, örökké és mindig.” – Ismeretlen

“Amikor a macska, akit szeretsz, emlék lesz, az emlék kincs lesz.” – Ismeretlen – Macska idézet

„Senki sem értheti meg igazán azt a köteléket, amelyet a szeretett macskákkal alakítunk ki, amíg meg nem tapasztalják egyikük elvesztését.” – Ismeretlen

“Egy szeretett macska emlékei és mancsnyoma örökké szívünkben és lelkünkben marad.” – Ismeretlen – Macska idézet

„Talán az egyik oka annak, hogy lenyűgöznek bennünket a macskák, mert egy ilyen kis állat annyi függetlenséget, méltóságot és szellemi szabadságot tartalmazhat. A kutyával ellentétben a macska személyisége soha nem fogadható el az embertől. Elfogadást követel a saját feltételei szerint.” – Lloyd Alexander

“A macskák tudják, hogyan szerezzenek élelmet munka nélkül, menedéket bezárás nélkül és szerelmet büntetés nélkül.” – WL George – Macska idézet

„A macskáknak minden megvan – a csodálat, a végtelen alvás és a társaság, amikor csak akarják.” – Rod McKuen

“Úgy tűnik, a macskák azt az elvet követik, hogy soha nem árt, ha azt kérik, amit akarnak.” – Joseph Wood Krutch

„Hiszem, hogy a macskák szellemként jönnek a földre. Biztos vagyok benne, hogy egy macska tud a felhőn sétálni anélkül, hogy átmenne rajta. – Verne Gyula

„A mélyben mindannyiunkat ugyanazok a késztetések motiválnak. A macskáknak van bátorságuk élni velük.” – Jim Davis – Macska idézet

“A macska abszolút érzelmi őszinteséggel rendelkezik: az ember ilyen vagy olyan okból elrejti érzéseit, de a macska nem.” – Ernest Hemingway

***************************************************************************************************************
Macska idézetek???


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
144. Elküldve: 2022-07-22 17:57:55,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[72.]

Keresztanya idézetek??

Idézet:



“A tündér keresztanyám a szívem, aki eltart.” – Nikita Gill.

“Kívántam a tündér keresztanyám, az északi jó boszorkány” – Jocelynn Drake. – Keresztanya idézet

“Miért mentegetsz meg mindig? – Minden Hamupipőkének szüksége van egy tündér keresztanyára.” – Holly Smale.

“Van egy tündér keresztanyám, akit Mr. Nuggynak hívnak, és véletlenül csirkévé változott.” – Abby Hanlon. – Keresztanya idézet

“Keresztanyja egyszerűen megérintette a pálcájával, és ugyanabban a pillanatban a ruhái arany és ezüst szövetté változtak, ékszerekkel díszítve.” – Charles Perrault. – Keresztanya idézet

“Az édesanyám felőli elhunyt nagymamám egy igazi tündérkeresztmama volt, aki 102 évet élt, és akiről mindig úgy érzem, hogy vigyáz rám.” – Victoria Clark.

“Ha tündér keresztanya lennék, egy pillanat alatt megadnám szíved vágyát. És letörölném a könnyeidet és azt mondanám, hogy ne sírj.” – (Rachel) Sylvain Reynard. – Keresztanya idézet

Keresztanya idézetek – Keresztszülők idézetek
A keresztszülő az, aki tanúja a gyermek tanulmányainak, és később hajlandó segíteni karrierjében, valamint mélyen gyökerező lelki formációjában. Íme néhány idézet és a keresztszülők költészetének idézete az Ön számára.

“Ó, tündér keresztanyám, hol vagy? Már vártalak, nekem soha nem mutatsz.” – Chelsey Pierce, 2016. december „Tündér keresztanya”.

“Nos, nem mindenkinek van anyja, Nem mindenkinek van apja, de szerencsés vagyok, hogy mindkettő van. És mégis van egy anyai alkatú társaságom. Akit tündér keresztanyának nevezhetek.” – Vidhi Agarwal, 2015. július „Tündérkeresztanyám”.

“A nap, amikor megkereszteltek – Száz év, és még több!” – Dorothy Parker, ‘Godmother’. – Keresztanya idézet

“Amikor megfogom, gyakran nem tudom elengedni. Tökéletes, minden tökéletesség a sajátja emlékszik, hogyan küzdöttünk érte, hogy élete legyen…” – Carolyn Vuletic.

A keresztanyát Isten ajándékának tekintik. Íme néhány a legjobb keresztanya- idézetek és mondások. Használhatja ezeket az idézeteket, amikor keresztanyjának ír.

“Köszönöm a szeretetedet, amit rendszeresen mutatsz nekem.” – Ismeretlen*.

“Az emberek szívesebben hisznek a tündérkeresztanyákban és az isteni beavatkozásban, mint azt gondolják, hogy te irányítod a saját sorsodat.” – Margaret Peterson Haddix.

“Nincsenek varázslatok vagy tündék / vagy időszerű keresztanyák, akik elvezetnének minket. Eltévedtünk, muszáj / Varázslunk egy nyomot a saját sikoltozó gyomunkon keresztül.” – Gwendolyn Brooks .

Ezüst mondások és keresztanya idézetek a keresztanyákról
Keresztanyának lenni annyira spirituális, hogy az ember továbbra is spiritualitást inspirál a gyermek életében. Olvasson néhány érdekes idézetet, és készítsen személyre szabott kollázst keresztanyjának.

„Az igazi keresztanyák sok tekintetben sokkal jobbak, mint a kitalált, mesekönyves fajta. Örülök, hogy az enyém vagy.” – Ismeretlen*.

“Aztán adott egy puszit a homlokára, ami olyan volt, mint egy keresztség, és úgy sírt, mint egy csecsemő.” – Zadie Smith. – Keresztanya idézet

„A bölcs beszédek gyakran kopár földre esnek, de egy kedves szót soha nem dobnak el.” – Artúr segít.

“Mindig keresztanya, soha nem anya. Ez szívás. Szereznem kell egyet azokból a kis kiegészítőkből.” – Courteney Cox.

„Az élet többről szól, mint most. Azokról az időkről szól, amelyeket megosztottunk, és azokról a pillanatokról, amelyek meghatározzák az életünket.” – Ismeretlen*. – Keresztanya idézet

„Tehát tényleg, az is jó volt, hogy a keresztanya utolért, hiába igyekeztem elkerülni őt.” – Jim Butcher, “Grave Peril”.

***************************************************************************************************************
Keresztanya idézetek???



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
143. Elküldve: 2022-06-12 17:38:49,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[73.]

Fontos vagy nekem idézet?:

Idézet:



Ha valaki azt hiszi, hogy a szerelem és a béke olyan közhely, amely a hatvanas években biztosan elmaradt, az az ő problémája. A szeretet és a béke örök. John Lennon

fontos vagy nekem idézet

Szeretek utazni, de utálok megérkezni. Albert Einstein

idézetek a vágyról

A szerelem mindig nehézségeket hoz, ez igaz, de a jó oldala az, hogy energiát ad. Vincent Van Gogh

hiányzik valaki idézetek

Nem szükségszerűség, nem vágy – nem, a hatalom szeretete az emberek démona. Legyen nekik mindenük – egészség, élelem, lakhely, szórakozás – boldogtalanok és rosszkedvűek, és maradnak is: mert a démon vár és vár, és elégedett lesz. Friedrich Nietzsche

a jó dolgokra várni kell idézetek

Az összes parancsolat: Ne paráználkodj, ne ölj, ne lopj, ne kívánj, és így tovább, ebben az egyetlen parancsban foglaltatik össze: Szeresd felebarátodat, mint önmagadat. Jézus Krisztus

mindennek vége idézetek

Vicces, hogy a legtöbb ember mennyire szereti a halottakat, ha egyszer meghalsz, egy életre készültél. Jimi Hendrix

én mindig itt leszek neked idézetek

Hiszek a szerelemben első látásra. Szeretnéd ezt a kapcsolatot, és akkor valami problémát akarsz. Keanu Reeves

szeretni téged idézetek

A barátság gyakran szerelemben végződik, de a szerelem barátsággal – soha. Albert Camus

sors idezetek

A szerelem remegő boldogság. Khalil Gibran

De mindig úgy gondolom, hogy Isten megismerésének legjobb módja az, ha sok mindent szeretünk. Vincent Van Gogh

szenvedély vágy idézetek

Csináld amit szeretsz. Ismerje meg saját csontját; rágni, elásni, feltárni és még mindig rágni. Henry David Thoreau

Bármit is tesznek a szeretetért, az mindig túl van a jón és a rosszon. Friedrich Nietzsche

a szeretet ereje idézetek

Imádok állatkertbe járni. De nem vasárnap. Nem szeretem azt látni, hogy az emberek gúnyolódnak az állatokon, holott ennek fordítva kellene lennie. Ernest Hemingway

Ki kell fejlesztenünk és meg kell őriznünk a megbocsátás képességét. Akinek nincs ereje a megbocsátásra, annak nincs ereje a szeretetre. A legrosszabbunkban van jó, a legjobbakban pedig rossz. Amikor ezt felfedezzük, kevésbé vagyunk hajlamosak gyűlölni ellenségeinket. Martin Luther King, Jr.

szerelmes idezetek.

A szeretet nem puszta késztetés, tartalmaznia kell az igazságot, ami törvény. Rabindranath Tagore
Mert ha azokat szeretitek, akik szeretnek titeket, milyen jutalmat kaptok? Még a vámszedők sem teszik ugyanezt? Jézus Krisztus

még mindig szeretlek idézetek

A szerelem vak; a barátság becsukja a szemét. Friedrich Nietzsche

Szeress, és csináld, amit szeretsz. Szent Ágoston

Az intenzív szerelem nem mér, csak ad. Teréz anya

néha el kell engednünk azt akit szeretünk

Ha elveszítjük egymás iránti szeretetünket és önbecsülésünket, akkor végül így halunk meg. Maya Angelou

A tudás szeretet, fény és látás. Helen Keller

szeretlek.idezetek

A vörös egy olyan érdekes szín, amely korrelál az érzelmekkel, mert a spektrum mindkét végén megtalálható. Egyrészt a boldogság, a szerelem, a szerelmeskedés, a szenvedély, minden ilyesmi. A másik végén megszállottság, féltékenység, veszély, félelem, harag és frusztráció. Taylor Swift

Értékeld mindenekelőtt a szeretetet, amit kapsz. Még sokáig életben marad, miután a jó egészséged megszűnt. Ó, Mandino


mindenkinek arra van ideje idézet

Tudom, hogy már ezerszer hallottad. De ez igaz – a kemény munka kifizetődik. Ha jó akarsz lenni, gyakorolnod kell, gyakorolnod, gyakorolnod kell. Ha valamit nem szeretsz, akkor ne csináld. Ray Bradbury

Lehet, hogy igaz, hogy a törvény nem késztethet arra, hogy egy férfi szeressen, de megakadályozhatja, hogy meglincseljen, és szerintem ez nagyon fontos. Martin Luther King, Jr.

olyan jó hogy vagy nekem idézetek

A keresett szerelem jó, de a keresetlenül adott jobb. William Shakespeare

Az ember természete alapvetően nem gonosz. A nyers természetről ismert, hogy enged a szerelem befolyásának. Soha nem szabad kétségbe esni az emberi természet miatt. Mahatma Gandhi


rövid idézetek szerelem

Szerelem által édes lesz minden keserű, Szeretet által minden réz arany lesz, Szeretet által minden hordalék bor lesz, Szeretet által minden fájdalom orvossággá válik. Rumi

A szeretet az a képesség és hajlandóság, hogy megengedd azoknak, akikről gondoskodsz, hogy azok legyenek, amiket maguk választanak anélkül, hogy ragaszkodnának ahhoz, hogy kielégítsenek téged. Wayne Dyer


idézetek 2021

Nem szeretnek, ha nem mutatják ki a szeretetüket. William Shakespeare

Ha nem vagyok szerelmes, ha nem vagyok hosszú távú társsal, nem lehetek boldog. Elon Musk


kapcsolat idezetek

Ha szeretsz valakit, akkor azonnal kimondod, hangosan. Ellenkező esetben a pillanat csak elmegy melletted. Julia Roberts

A szerelem nélküli szex csupán egészséges testmozgás. Robert A. Heinlein

boldog párkapcsolat idézetek

Alkalmazkodj azokhoz a dolgokhoz, amelyekre sorsot vetettek, és szeresd őszintén azokat a teremtménytársaidat, akikkel együtt élni rendelt a sors. Marcus Aurelius
Egy férfi bármelyik nővel boldog lehet, ha nem szereti. Oscar Wilde

Szeretem az embereket, akik megnevettetnek. Őszintén azt hiszem, hogy a nevetést szeretem a legjobban. Sok bajt gyógyít. Talán ez a legfontosabb az emberben. Audrey Hepburn


igazából szerelem idézetek

***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
142. Elküldve: 2022-06-12 17:03:52,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[74.]

Lehetetlen szerelem idézetek?:

Idézet:



A szorongás a szerelem legnagyobb gyilkosa. Másokat olyan érzéssel tölt el, mint te, ha egy fuldokló ragaszkodik hozzád. Meg akarod menteni, de tudod, hogy meg fog fojtani a pánikjával. Anais Nin


lehetetlen szerelem idézetek

A nőiesség nemcsak rúzsból, stílusos frizurából és divatos ruhákból áll. Ez az emberiség isteni ékessége. Kifejezését fejezi ki a szeretetre való képességed, a spiritualitásod, a finomságod, a ragyogásod, az érzékenységed, a kreativitásod, a bájod, a kedvességed, a szelídséged, a méltóságod és a csendes erőd tulajdonságaidban. James E. Faust


titok szerelem idézetek

Azért szeretsz, mert szép vagyok, vagy azért vagyok szép, mert szeretsz? Oscar Hammerstein II

szeretlek nagyon idézetek

A szerelem kölcsönös kínzás. Marcel Proust

Milyen édes megtanulni a Szabadító szeretetét, amikor senki más nem szeret minket! Amikor a barátok menekülnek, milyen áldott dolog látni, hogy a Megváltó nem hagy el minket, de továbbra is megtart és erősen tart és ragaszkodik hozzánk, és nem enged el minket! Charles Spurgeon


elhanyagolás idézet

Szeressétek egymást, és segítsetek másokat magasabb szintekre emelkedni, egyszerűen csak szeretetet kiöntve. A szeretet fertőző és a legnagyobb gyógyító energia. Sai Baba


beléd szerettem idézetek

Az ember életének ez a legszebb része, a kedves és szeretet apró, névtelen, emlékezett cselekedetei. William Wordsworth

önszeretet idézetek

Hiszem, hogy a fegyvertelen igazság és a feltétel nélküli szeretet mondja ki a végső szót a valóságban. Ezért van az, hogy az ideiglenesen legyőzött igaz erősebb, mint a diadalmas gonosz. Martin Luther King, Jr.

távolság idézet

A szeretet kertje határtalanul zöldell, és a bánaton és az örömön kívül sok gyümölcsöt hoz. A szerelem mindkét feltételen felül áll: tavasz nélkül, ősz nélkül mindig friss. Rumi

szerelmes idézetek magyarul

Azt akarom, hogy az alapján ítéljenek meg, aki vagyok, nem az alapján, amilyen vagyok. Úgy értem, Johnny Weir vagyok. Ítélj meg úgy, ahogy látsz, szeress úgy, ahogy látsz, gyűlölj úgy, ahogy látsz. Johnny Weir


érezni akarlak idézetek

Az életemre és az iránta érzett szerelmemre esküszöm, hogy soha nem fogok egy másik ember kedvéért élni, és nem kérek mást, hogy az enyémért éljen. Ayn Rand

durva de igaz idézetek

Szerintem mindenkinek négy dologra van szüksége az életben. Kortól függetlenül mindenkinek szüksége van valamire. Mindenkinek szüksége van valakire, akit szerethet. Mindenkinek szüksége van valamire, amiben reménykedhet, és természetesen mindenkinek szüksége van valakire, akiben hihet. Lou Holtz

szerelem az étlapon teljes film magyarul

Ha csak egy mosoly van benned, add oda azoknak, akiket szeretsz. Maya Angelou


amikor megismertelek nem gondoltam volna

Nincs nagyobb hatalom a Mennyben vagy a Földön, mint a tiszta, feltétel nélküli szeretet. Az Isteni erő természetét, a minden dologban tapasztalható láthatatlan intelligenciát, amely az anyagi világot okozza, és a szellemi és fizikai sík középpontja, a legjobban tiszta, feltétel nélküli szeretetként írható le. Wayne Dyer

fájdalom szomorú idézetek

Sok apró mód van arra, hogy kiszélesítsd gyermeked világát. A könyvek szeretete a legjobb az egészben. Jackie Kennedy

szeretek veled lenni idézetek

Bármi feladja titkait, ha elégszer szereted. Nemcsak azt tapasztaltam, hogy amikor a kis virággal vagy a földimogyoróval beszélek, feladják titkaikat, hanem azt is, hogy amikor csendben kommunikálok az emberekkel, ők is feladják titkaikat - ha eléggé szereted őket. George Washington Carver


szükségem van rád idézet
Van az élők földje és a holtak országa, és a híd a szeretet, az egyetlen túlélés, az egyetlen értelme. Thornton Wilder

feltétel nélküli szeretet idézet

A kompatibilitás a szeretet vívmánya; nem lehet az előfeltétele. Alain de Botton

örökké szeretni foglak idézetek

A bátorság olyan, mint a szerelem; biztos van benne remény a táplálékra. Bonaparte Napóleon

bolond szerelem idézetek

Az álmok a lélek vezérszavai. Miért ne szeressem ezentúl az álmaimat, és miért ne tenném mindennapi szemlélődésem tárgyává rejtélyes képeiket? Carl Jung

Most a gyűlölet messze a leghosszabb öröm; a férfiak sietve szeretnek, de szabadidőben utálják. Lord Byron

friss szerelem idézetek

Akkor élünk a világban, amikor szeretjük. Rabindranath Tagore

Az óvatosság minden formája közül a szerelemben való óvatosság talán a legvégzetesebb az igazi boldogság szempontjából. Bertrand Russell

női büszkeség idézetek

Tegnap engedelmeskedtünk a királyoknak, és nyakunkat hajlítottuk a császárok előtt. De ma csak az igazság előtt térdelünk, csak a szépséget követjük, és csak a szeretetnek engedelmeskedünk. Khalil Gibran

rossz kapcsolat idézet

***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
141. Elküldve: 2022-06-12 15:17:20,

Versek Idézetek Gyüjteménye!

[75.]

Szerelmes idézet?:

Idézet:



A szerelem múlatja az időt. Az idő elmúlik a szerelemben. Euripidész

szerelmes.idezet

Ha a zene a szerelem tápláléka, játssz tovább. William Shakespeare

Szeretlek, amikor meghajolsz a mecsetedben, letérdelsz a templomodban, imádkozol a templomodban. Mert te és én egy vallás fiai vagyunk, és ez a szellem. Khalil Gibran

szerelmes idézetek.

Nem vagyok hajlandó elfogadni azt a nézetet, hogy az emberiség olyan tragikusan kötődik a rasszizmus és háború csillagtalan éjféléhez, hogy a béke és a testvériség fényes hajnala soha nem válhat valósággá... Hiszem, hogy a fegyvertelen igazság és a feltétel nélküli szeretet mondja ki a végső szót. Martin Luther King, Jr.

A férfiak mindig a nők első szerelmei akarnak lenni – a nők szeretnek egy férfi utolsó szerelme lenni. Oscar Wilde

a kor nem számít idézetek

Előfordult már, hogy a szerelem nem ismeri meg saját mélységét az elválás órájáig. Khalil Gibran

idézetek döntés szerelem

Ha szereted azokat, akik szeretnek téged, mi érdeme ez neked? Mert a bűnösök is szeretik azokat, akik szeretik őket. És ha jót teszel azokkal, akik jót tesznek veled, mi érdeme ez neked? Mert még a bűnösök is ezt teszik. Jézus Krisztus

Légy boldog azzal, hogy te vagy. Szeresd a hibáidat. Legyen saját furcsaságai. És tudd, hogy ugyanolyan tökéletes vagy, mint bárki más, pontosan úgy, ahogy vagy. Ariana Grande


szerelmem idézetek

A gyáva képtelen szeretetet kimutatni; ez a bátrak kiváltsága. Mahatma Gandhi

A feltétel nélküli szeretet valóban létezik mindannyiunkban. Mély belső lényünk része. Ez nem annyira aktív érzelem, mint inkább létállapot. Ez nem az, hogy „szeretlek” ezért vagy azért, és nem „szeretlek, ha szeretsz”. Ez ok nélküli szerelem, szerelem tárgy nélkül. Ram Dass


örökre veled idézetek

Számomra az örök szerelem olyan kötelék, amelyet nem lehet elszakítani. Nick Cannon
A szeretet az élet előtt, a halál után, a teremtés kezdőbetűje és a lélegzet kitevője. Emily Dickinson

első szerelem idézetek

Minden jelentősebb vallási hagyomány alapvetően ugyanazt az üzenetet hordozza, vagyis a szeretetet, az együttérzést és a megbocsátást, ami fontos, hogy mindennapi életünk része legyen. dalai láma

Nincs barátság, nincs szeretet, mint a szülőé a gyerek iránt. Henry Ward Beecher


lelki fájdalom idézetek

elegem van a szerelemből; Még mindig jobban elegem van a mondókából; de a pénz mindig örömet okoz. Hilaire Belloc

Egy erős férfinak nem kell dominánsnak lennie egy nővel szemben. Nem méri össze erejét az iránta érzett szeretettől gyenge nővel. Megméri a világgal. Marilyn Monroe


elengedni valakit akit szeretsz

Akikkel harcolok, azokat nem utálom, akiket őrizek, azokat nem szeretem. William Butler Yeats

Nem kell kiérdemelni anyád szeretetét. Meg kell érdemelned az apádat. Robert Frost

szomorú szerelmes idézetek

Vannak, akik áldásként, mások leckeként jönnek az életünkbe, ezért szeressük őket olyanokért, akik ők, ahelyett, hogy olyanokért ítélkeznek, akik nem ők. Yolanda Hadid

Adj egy kis szeretetet egy gyereknek, és nagyon sokat kapsz vissza. John Ruskin


ha valaki nem keres idézetek

Az emberek megbeszélik a művészetemet, és úgy tesznek, mintha értenék, mintha meg kellene érteni, amikor egyszerűen szeretni kell. Claude Monet

Amilyen szeretetet adtunk, az örökké megmarad. Amilyen szeretetet nem adunk, az örökre elveszik. Leo Buscaglia

amikor először megláttalak idézet

A munka láthatóvá tett szeretet. És ha nem tudsz szeretettel dolgozni, csak gusztustalanul, akkor jobb, ha otthagyod a munkádat, beülsz a templom kapujába, és alamizsnát veszel azoktól, akik örömmel dolgoznak. Khalil Gibran

A szerelem otthon kezdődik, és nem az számít, hogy mennyit teszünk... hanem az, hogy mennyi szeretetet teszünk ebbe a cselekvésbe. Teréz anya


annyira szeretlek idézetek

Szóval, aludj el, szerelmem, akit szeretek... mert ismerem a szerelmet, szeretsz engem. Robert Browning

A bánat az együttérzés kertje lehet. Ha mindenben nyitva tartod a szívedet, fájdalmad a legnagyobb szövetségesed lehet életedben a szerelem és a bölcsesség keresésében. Rumi

te az enyém én a tied idézetek

A nők kedvessége, nem pedig a gyönyörű megjelenésük fogja megnyerni a szerelmemet. William Shakespeare

szerelem büszkeség idézetek

A szerelem azzal kezdődik, hogy gondoskodunk a legközelebbiekről – az otthonról. Teréz anya

A mennyországban nincs olyan düh, mint a szerelem gyűlöletté, és a pokolban sincs olyan düh, mint egy nő megvetette. William Congreve

várni valakire idézet

A szerelem soha nem vész el. Ha nem viszonozzuk, visszafolyik, és meglágyítja és megtisztítja a szívet. Washington Irving

Egy fiatalnak, ha otthon van, gyermekesnek kell lennie, és külföldön tiszteletben kell tartania az idősebbeket. Komolynak és őszintének kell lennie. Túl kell árasztania mindenkit a szeretetben, és ápolnia kell a jó barátságát. Ha van ideje és lehetősége, ezek elvégzése után udvarias tanulmányokra kell alkalmaznia. Konfuciusz

miota meg ismertelek

A szeretet és az összetartozás mély érzése minden embernek csökkenthetetlen szükséglete. Biológiailag, kognitívan, fizikailag és szellemileg arra vagyunk kötve, hogy szeressünk, szeressenek legyünk, és hogy tartozzunk. Amikor ezek az igények nem teljesülnek, nem úgy működünk, ahogyan kellett volna. Megtörjük. szétesünk. Elzsibbadunk. Fájtunk. Másokat bántunk. Betegek leszünk. Brene Brown Az igaz szerelem örökké tart. Joseph B. Wirthlin

szerelem első látásra idézetek

Az igaz szerelem örökké tart. Joseph B. Wirthlin

szép idézetek a szerelemről

A szeretet minden, mindent megad, és mindent elvesz. Soren Kierkegaard

Az igazság iránti szeretetem révén elszakítottam magam a bizonyosságok biztonságos kényelmétől – és az igazság megjutalmaz. Simone de Beauvoir


szerelem boldogság idézetek

Isten a kereszten bizonyította szeretetét. Amikor Krisztus lógott, vérzett és meghalt, Isten ezt mondta a világnak: „Szeretlek”. Billy Graham

Nincs magányosabb ember a halálban, kivéve az öngyilkosságot, mint az, aki sok éven át élt egy jó feleséggel, majd túlélte őt. Ha két ember szereti egymást, nem lehet boldog vége. Ernest Hemingway



***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Versek Idézetek Gyüjteménye!

(üzenet: 214, Hobbi)
 
    / 9 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.016716003417969 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail