Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455464/61 Témák: 18953 Tagok: 112634 Legújabb tag: Valenbrun Online: (72/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Prüntyi te felkapaszkodott paraszt liba.

(üzenet: 4, Betonheverő)
 

Klárcika



Tagság: 2007-03-11 23:08:26
Tagszám: #42685
Hozzászólások: 454
4. Elküldve: 2007-03-25 15:51:09,

Prüntyi te felkapaszkodott paraszt liba.

[1.]

És ha már a lakásnál tartunk,hát mit ne mondjak,undorítóín ízléstelen,és rideg az egész.Az a barna emeleteságy viszi a prímet és a rikicsáré zöld fal.De minek is mondjam ezt most neked,hisz a lényeg úgy sem megy át ezen az éteren.Nem irígységről van szó kulacskám,nekem már most dupla annyim van mint ennek az idiótaPrüntyinek(na tessék,én is hencegtem már kicsit,csak hogy felfogd,miért nem vagyok rá irígy).Simán csak a parasztos ízlésére próbáltam rávilágítani és terméászetesen a demokrácia nevében szabadon véleményt nyílvánítottam az ügyben.Ennyi kulacsfiam.
Törzstag
Klárcika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Klárcika



Tagság: 2007-03-11 23:08:26
Tagszám: #42685
Hozzászólások: 454
3. Elküldve: 2007-03-25 15:46:03,

Prüntyi te felkapaszkodott paraszt liba.

[2.]

Tévedsz.Sosem érdekelt mások pénze,ellenben undorral tölt el,mikor valaki azzal henceg.Hencegjen inkább emberi nagyságával,de azzal nem tud,lévén egy nulla.
Törzstag
Klárcika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ARC



Tagság: 2003-09-02 11:40:12
Tagszám: #6416
Hozzászólások: 24292
2. Elküldve: 2007-03-25 15:44:13,

Prüntyi te felkapaszkodott paraszt liba.

[3.]

hehe Klára majd szét basz az irigység látom :)))) Prüntyi nagyon jó munkát végzett amikor megtervezte a lakásukat, és az se utolsó dolog, hogy abban a lakásban egy ócska hokedli is többet ér mint a te egész életed :)))
Kiváló dolgozó
ARC adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Klárcika



Tagság: 2007-03-11 23:08:26
Tagszám: #42685
Hozzászólások: 454
1. Elküldve: 2007-03-24 19:44:39,

Prüntyi te felkapaszkodott paraszt liba.

[4.]

Hasonlítasz arra a rüfére akinek 2 évig voltam a bejárónője.Úgytűnik nem csak külsőre,de belsőre is.Lehet hogy apád nagy kurafi volt és elpotyogtatott pár magot vidéken ,így van egy féltestvéred akiről nem tudsz.Pont ilyen felkapaszkodott nő volt az is mint te és pont így verte magát ahogy te itt.Persze a semmire,mert amúgy emberileg pont ilyen semmirekellő hulladék volt mint te.Papíron persze nagy keresztény volt,de a gyakorlatban a seggét a biblia lapjaival törölte ki nagyrészt.Kérdésem a következő.Mi a k anyádat nem vagy képes elviselni,mikor én egyáltalán nem foglalkozom sem veled,sem a száncsi bezárt buzifórumotokkal?Unatkozol tán?Dög pofánver és nincs kin kitöltened a dühödet?Naon úgytűnik,mert ennyire moslék ember nem lehet mint te(most itt célzok a zárt fórumon írtakra is egyben,amihez végül is megálltam hogy nem szólok hozzá).Szóval Prüntyi fiam,úgytűnik kevés a napi alkoholadagod és gyógyszeradagod,lehet emelni kéne.A vérnyomásodat pedig 900-ra,hogy bizton megdögölj már és bizton leszakadj szerény személyemről,aki téged arra sem méltat hogy oldalbafosson.Tömören.Szakadj le dagadtribanc,vagy olyat kapsz ,hogy a protkódat lenyeled egészben!
(TÉMANYITÓ)
Törzstag
Klárcika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Prüntyi te felkapaszkodott paraszt liba.

(üzenet: 4, Betonheverő)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0047321319580078 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail