Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9453944/8 Témák: 18941 Tagok: 112570 Legújabb tag: nsmedia Online: (96/2
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

PlusTV DVB-S / Analog PCI

(üzenet: 4, Hardver)
 

nemferenc



Tagság: 2009-12-23 10:54:07
Tagszám: #80895
Hozzászólások: 1
8. Elküldve: 2009-12-23 11:07:11,

PlusTV DVB-S / Analog PCI

[1.]

Szia és Boldog Ünnepeket mindenkinek!
Új vagyok a fórumon és kezdő a PC-tv tunerek világában. Segítséget kérnék tőlletek, vettem egy Kworld DVB-S 1oo-as tv tunert, ha valakinek van ilyen, kérném szépen segítségét, hogyan indítsam el, kúlcsokat az "okositott" vételhez, stb. Nagyon kezdő vagyok, 66 éves és jól fog a segítségetek. Antenna van , csak a PC-tuner beállításra kérem a segítséget. Előre is köszönöm.Üdv.
[válaszok erre: #9]
Zöldfülű
nemferenc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


HUXI



Tagság: 2009-10-16 00:46:01
Tagszám: #78675
Hozzászólások: 14
5. Elküldve: 2009-10-16 01:53:03,

PlusTV DVB-S / Analog PCI

[2.]

Sziasztok!

egy uj tag lennek es technikailag nem vagyok profi. Külföldön lakom es van egy antennam, amin jönnek az ASTRA es a THOR adasai a DIGI TV-töl egy programm segitsegevel egy Opticum belterin keresztül.

Karacsony elött veszek egy uj PC-t. Legszivesebben egy MacMini-t vennek, de meg nem tudom, hogy amit szeretnek rajta futtatni az menni fog e. Ezert kernem a velemenyeteket.

A következö dolgokra hasznalnam: Alapvetöen mindent a Pc-n keresztül vezetnék. Rajta keresztül akarok TV-t HD-ban nezni, filmeket HD-ban felvenni majd lejatszani, radiot hallgatni es zenet lejatszani, DVD-t es CD-t irni. Aztan digitalis kamerarol felveteleket atjatszani. A PC-t csak egy Full HD LCD TV-vel es hangszorokkal kötnem össze, monitor nincs.

Hogy csinaljam a PC összeköttetest a SAT antennaval hogy HD-ben müködjön es tudjak felvenni + lejatszani is? DVB-S-en vagy belteri egysegen keresztül? Milyen programm kell illetve hova installaljam a dekodolo programot? Menni fog ez a MacMini-n is?

Ezenkivül: Internet wireless, naptart mobillal szinkronizalni, Office csomag, Externe Data Storage-t rakötni es a Mac-re meg feltennem a Windows 7-t is.

Milyen szoftware kell, amelyik HD-ban egy ilyen gepen müködne? Kell ehhez belteri egyseg is vagy eleg DVB-S tunerkartya a Mac-töl?

http://www.apple.com/at/macmini/specs.html (120 GB MAc Mini)
http://store.apple.com/at/product/TW128ZM/A?fnode=MTY1NDExOA&;mco=MTE0NTgxNjI

Köszi a valaszotokat!!
Zöldfülű
HUXI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

vtibor60



Tagság: 2007-08-19 13:01:50
Tagszám: #48238
Hozzászólások: 3
2. Elküldve: 2008-01-04 20:08:34,

PlusTV DVB-S / Analog PCI

[3.]

Nekem van.Prog DVB-vel és a plugginokkal megy,ugyanúgy mint a Skystar 2.Az analóg bemenet is szintén müködik,a távirányitót nem próbáltam.

Ave
Zöldfülű
vtibor60 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vampyyri



Tagság: 2008-01-01 17:48:22
Tagszám: #53585
Hozzászólások: 1
1. Elküldve: 2008-01-01 17:54:18,

PlusTV DVB-S / Analog PCI

[4.]

Hello...
Hallott már valaki valamit a KWorld PlusTV DVB-S / Analog PCI típúsú kártyákról, mert aalapján amit találtam róla eléggé tetsik, és elvileg még a ProgDVB-istudja keelni, csak at nemtudom, hogy a softdecode menne vele, mert van UPC-Direct előfietésem, amit sereték PC-n is nézni/rögíteni? De havalkinek van vele tapasztalata akkor kérem ossa meg velem/és a esetleges többi érdeklődővel.

http://www.kworld.com.tw/product_overview.aspx?P_ID=40#2
(TÉMANYITÓ)
Zöldfülű
vampyyri adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

PlusTV DVB-S / Analog PCI

(üzenet: 4, Hardver)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0050709247589111 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail