Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455246/5 Témák: 18953 Tagok: 112621 Legújabb tag: tomeem Online: (73/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Messenger kék halál

(üzenet: 4, Windows)
 

farikhann43



Tagság: 2024-02-28 15:02:08
Tagszám: #139701
Hozzászólások: 1
17. Elküldve: 2024-02-28 15:06:05,

Messenger kék halál

[1.]

The Windows system as it involves accessing sensitive information. If you've forgotten your passwords, consider using password recovery options provided by the GST respective websites or applications. It's important to prioritize security and avoid unauthorized access to personal accounts.
Zöldfülű
farikhann43 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

tepertő



Tagság: 2007-12-18 05:37:54
Tagszám: #53027
Hozzászólások: 264
16. Elküldve: 2009-12-09 06:19:41,

Messenger kék halál

[2.]

sziasztok ha valaki tud segítssen a windows rendszeréből hogy lehet ujra előszedni az internetes felhasználóneveket és jelszavakat hol találom meg.segítségeteket köszönöm.
[válaszok erre: #17]
Haladó
tepertő adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

altamyra



Tagság: 2006-02-15 15:58:23
Tagszám: #27114
Hozzászólások: 36
2. Elküldve: 2008-11-13 18:00:39,

Messenger kék halál

[3.]

icon50.gif
Lenne egy problémám,amit nem tudok orvosolni és szeretnék ez ügyben segítséget kérni.

Az msn címemről valaki más idegen emebr bejár és fent van az én msnemen.Nem tudom hogy kicsoda,honnan jelentkezik be stb,szóval semmit sem tudok.
KÉREM AKI TUD SEGÍTENI kinyomozni vagy van vmi programja ami lefuttatja hogy honnan miylen címről jelentkeztek be az msn címemre.
Elég fontos lenne,mert nagyon sok bizalmas dolgo fyolik ott nap mint nap és nem szeretem ha bele látnak.
Meg még egy kérdés,IP cím alapján le lehet nyomozni hogy honnan jelentkeztek be a címemre?
AKI TUD SEGÍTENI ÍRJON PÜT.
KÖSZÖNÖM
Zöldfülű
altamyra adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

zsala



Tagság: 2006-03-23 14:08:46
Tagszám: #28794
Hozzászólások: 3
1. Elküldve: 2008-03-26 21:19:05,

Messenger kék halál

[4.]

Sziasztok!
Ilyen hibával még nem találkoztam:
MSN-be bejelentkezés után, ha látható vagyok pár perc után lefagy a gép, és bejön a kék halál.
Ha rejtett vagyok, minden tökéletes. A gép formázva, újratelepítve XP SP2-vel, memória, tápegység cserélve.Külön tűzfal nincs, Nod32 fut, Messenger eltávolító, msn fix, dnsflush, IE reset lefuttatva.
Minden más program tökéletesen működik.
A gép adatai:
Asrock VIA PM890 alaplap
Celeron 2,2 Ghz proci
Alaplapi video
Creative SB live, az alaplapi letiltva
1 GB ddr 400 memória
Az MSN többször újratelepítve különböző verziókkal, a hiba mindig jelentkezik.
Mi változik a rendszerben, ha rejtettből elérhetővé válok?
Kérem aki tud segítsen!
Köszönettel:
[email protected]
(TÉMANYITÓ)
Zöldfülű
zsala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Messenger kék halál

(üzenet: 4, Windows)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0058159828186035 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail