Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455419/16 Témák: 18953 Tagok: 112632 Legújabb tag: Klop Hann Online: (61/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Ez a Csömöri Állatvédők nyitott fóruma.
Bárki írhat, nem szükséges regisztráció.

Az OFFOLDA és a Munka topic kizárólag a szervezet tagjainak, belső használatra működik.

A többi topic nyitott, bárkit szívesen látunk!!!!

WEBLAPUNK ITT!!!

FOTÓGALÉRIÁNK ITT!!!
Scofield képtára!!!
    / 4 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

(üzenet: 87, Csömöri Állatvédők)
 

rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
87. Elküldve: 2011-08-20 19:11:53,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[1.]

Sziasztok Lányok!

A legrosszabb hírrel jöttem, nem is igazán tudom hogyan mondjam el. Tegnap meghalt Scofield. Nem tudom mi történt vele, tegnap este mikor hazaértünk a kocsi alatt feküdt és nem mozdult. Nem volt semmi baja, nem volt beteg, vidám és ugrálós volt még délben, mint mindig. Olyan volt mintha csak elaludt volna. Nem tudom, hogy megmérgezték vagy mi történhetett. Még nem is tudom felfogni. Egyfolytában várom, hogy bejöjjön a szobába, éjjel is azt vártam mikor hallom meg a körmeit a padlón kopogni.
Eltemettük szegénykémet a borostyánosban hátul, a kedvenc labdáival. Bence teljesen kiborult, nem érti mi történt, egyre csak azt hajtogatja, hogy Scofieldot akarja élve.
Még 3 évünk sem volt együtt icon15.gif
Remélem Malackával együtt játszanak már a kutyamenyországban és ott várnak ránk együtt.
Nem tudok most többet írni, kérlek Ti is úgy emlékezzetek Scofieldra, mint egy kis ugráló vidámság-bombára, aki szebbé tette életünket.
Niki
A_kertben_031.JPG

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
86. Elküldve: 2011-07-15 14:12:13,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[2.]

Sziasztok Lányok!

Elnézést, hogy így eltűntünk, most látom csak, hogy már majdnem 1 éve nem jelentkeztünk. Jelentem jól vagyunk, Scofielddal is minden rendben. Persze csak a maga módján, mert még mindig egy rosszcsont icon25.gif
A szőrét, minden vitamintabletta ellenére rendületlenül hullatja, de gondolom gőzerővel növeszti is közben, hiszen nem kopaszodott meg.
Még mindig szeret ásni, gödröt és frissen ültetett palántát egyaránt. Kicsit azért már megkomolyodott, ha szem előtt van igyekszik rendesen viselkedni, ha azt gondolja nem látjuk, akkor rögtön elkezd fondorkodni valami rosszaságban. Néha rá kell kiabálni, hogy "látlak"! Ilyenlor duzzogva odébbvonul és várja, hogy mikor nem figyelünk. Persze a legtöbb esetben tojik ránk, hogy mit mondunk, amíg nem kapjuk el, addig rosszcsontkodik.
A képek akkor készültek, amikor vendégségben nálunk volt Sziszike, amíg a családja nyaralt. Nagy a szerelem, főleg Scofield részéről.
A_kertben_102.JPG
A_kertben_084.JPG
A_kertben_065.JPG
A_kertben_063.JPG
A_kertben_033.JPG
A_kertben_031.JPG
A_kertben_016.JPG
A_kertben_011.JPG

Mindenkinek sok puszit küldünk!
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
85. Elküldve: 2010-08-05 22:02:05,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[3.]

K.Barbi

11279. Elküldve: 2010-07-29 07:51:18 [139.]

--------------------------------------------------------------------------------
Hiányoltátok a Scofield beszámolókat,hát utána jártam,hogy vannak Nikiék.

Szia Barbi!

Köszönöm a szülinapi jókívánságot!
Elnézést már nagyon régen nem írtam, jól vagyunk, csak sokat dolgozunk és ettől kipurcanunk.
Scofield nem hajlandó dolgozni, így Ő az egyetlen pihent tag a családban.
Szerencsére idén még csak 1 toklász ment a fülébe, más baja nem volt, a toklászt pedig gyorsan kivette a doki.
Legalább volt 2-3-nyugodt óránk, amíg kiment az altató hatása Scofieldból!
Tavasszal kitalált egy "Reggeli kergetőzés" nevű játékot, ami annyi tesz, hogy kiszökik a kapun miután kiálltam a kocsival. Kb. 15 percig tojik rám, aztán mielőtt felrobban a fejem hagyja elkapni magát.
Szóval reggelente negyedórás rohangálás után végre indulhattunk oviba-dolgozni.
Na, sejtheted, hogy 1 hét után többé nem álltam be a kertbe a kocsival. És azóta se.
Kocsi az utcán, kutya a kertben.
Éjszakánként Scofield az előszobában végez őrszolgálatot, melynek szerves része a függönycsócsálás és a fürdőszobai szivacs becserkészése, hogy reggelre megfelelő méretű kis darabokra tudja szaggatni.
Nappal jobban szeret a kertben lenni, ha esik bebújik a házába, ahol igazi puritánként nem tűr meg semmilyen kényelmet fokozó luxuscikket, az ilyen kezdeményezéseim rendre kudarca fulladnak.
Bármit teszek a házba azt kirángatja, megcsócsálja, cafatokra tépi. Nem feltétlenül ebben a sorrendben.
Hát így élünk mi szépen csendesen, Scofieldka nem annyira csendesen, békességben vagy éppen őrült vitákban és kergetőzésekben. Mikor hogy.
Scofield nem sokat változott, kicsit szófogadóbb ha jó napja van, ha rossz, akkor meg mi vagyunk szófogadóbbak.
Sok puszit küldünk a csömöri Lányoknak és Kutyiknak!!!!
Neked Barbi külön is + sok puszi!!!
Niki, Bence, Gábor & Scofield




Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
84. Elküldve: 2009-12-12 21:37:58,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[4.]

Sziasztok Lányok!

Megint rég nem jelentkeztünk, bocsánat, de nagyon fáradt vagyok, november eleje óta 2 munkahelyen dolgozom szabadnap nélkül. Azért néhány képet hoztam Scofieldról, akivel épp most vesztem nagyon össze. icon72.gif
Nem hallgat rám, hiába magyarázok neki icon51.gif , egyik fülén be a másikon ki. Átszökik a szomszédba, aztán nem tud visszajönni. Nem tudom egyáltalán hol megy át, de tényleg nem tud visszajönni én pedig éjszaka öltözhetek fel fürdés után és a sötétben mehetek kimenteni a kutyát a fagyhalál és a pomogácsok karmaiból. Aztán persze bújik nagy örömében, de nem tanul belőle megint megy és ottragad.
Na ezen vesztünk össze.
Bencével az előszobában:
2009__december_034.jpg
Ismerkedés a lézer-szemű, ugató, önjáró elemes macska-rémmel:
2009__december_042.jpg
Scofield új ágya, amit ajándékba kapott az állateledel boltostól:
2009__december_058.jpg
Most már itt az igazi hideg tél, remélem sokan begazdisodnak karácsony táján. A többiek a menhelyen jól bújjanak össze, mert nagyon cudar idő van. Szegény kóborlókkal nem tudom mi lesz. icon15.gif
Mindenkinek sok puszit küldünk:
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
83. Elküldve: 2009-11-16 22:08:22,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[5.]

Sziasztok Lányok! icon50.gif
A legutóbb hiányoltátok a Scofield fotókat, hát csináltam párat, de nem sikerültek túl jól. Azért megmutatom:
Éjszakai portya, melyről csak nagy könyörgés árán méltóztatik bejönni az Uraság.
2009__nov__Scofield_036.jpg
A portyáról bementett csontocska, amit valószínűleg még nyáron ásott el Scofied.
2009__nov__Scofield_038.jpg
Bencével, aki szereti fotóztatni magát, ám Scofield nem érti mi ez a cirkusz.
2009__nov__Scofield_056.jpg
Hozzám bújt a "szomorú-szemű" simit váró Scofield. Mióta dolgozom Rá is kevesebb idő jut, duzzog is rendesen.
2009__nov__Scofield_044.jpg
Hát ennyi mára.
Jó éjszakát Mindenkinek!
Niki, Bence és Scofiled
icon70.gif

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
82. Elküldve: 2009-11-11 15:29:47,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[6.]

Sziasztok! icon50.gif

Megint jól eltűntünk, de most végre munka miatt. Jelentem dolgozom egy bizsu-nagykerben és egy fitotékában. Szóval minden nap, amíg bírom. De nem ez a lényeg, hanem Scofield nagy "hőstette". Ősszel megint beköltöztek hozzánk az egerek, akik nagyon aranyosak egyébként, amíg nem nálunk kakilnak össze mindent a konyhában és futkosnak keresztül-kasul a házban. Szóval nem jó lakótársak, a rezsibe sem akarnak beszállni egy morzsával sem. De Scofield rájuk hozta a frászt, egyet el is kapott, félig meg is ette, én meg rosszul lettem. De az egerek most egy kicsit diszkrétebbek, félnek a nagy vadásztól. icon53.gif icon53.gif icon53.gif
Egyébként valamilyen nagyobbacska kerti állat is áldozatul esett Scofilednak, de csak csontocskák maradtak utána, meg egy napig hányt is a kuty, szóval nem örültem annak sem. 1 nap koplalás és 1 nap háztartási keksz kúra után rendbejött. Egyébként sejtjük, hogy hol vadászgat, van hátul a kertben egy nagy kupac fa, alatta telelnek a sünik és még ki tudja milyen állatok és Scofield is próbál bejutni az izgis helyre. A múltkor már azzal hívott fel Apa, hogy megszökött az ebzet, sehol nem találja, hiába hívogatja. Mire hazaértem már megkerült, de délután megint eltűnt és hiába hívtam, a füle botját sem mozdította. Aztán kilestük, hogy hátrafelé osonkodik és eltűnik a farakás irányában. Mivel a kerítés jó, valahol kerten belül tűnik el Scofield, lehet, hogy egy fekete lyuk vagy egy csillagkapu van a fakupac alatt elrejtve és intergalaktikus utazásokat tesz a kuty. icon22.gif icon22.gif icon22.gif
Alvópárnából is a sokadikat fogyasztjuk, az eső és a kutyaszőr egy olyan büdit hoz össze, hogy nem lehet megmaradni az előszobában tőle.
Röviden ennyi történt velünk mostanában, igyekszem még írni.
Millió puszi mindenkinek! icon70.gif
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
81. Elküldve: 2009-11-05 23:22:49,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[7.]

új képtára:
http://gallery.site.hu/u/Barbi/kutyusok2/kutyaink/album237/2008/ficko/

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
80. Elküldve: 2009-10-14 14:18:24,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[8.]

Sziasztok Lányok!

Megint nagyon eltűntünk, elnézést kérek!!!
Az utóbbi heteket a lassan már kétségbeesett munkakereséssel töltöttem, mert egy fizetésből egyszerűen nem jövünk ki. Sikerült is munkát találnom másfél hete, azóta még a gépet bekapcsolni sem volt időm. Sajnos a munkahely egy rettenetes "rabszolgatartó telep", napi 10 órát kell dolgozni, folyamatos kapkodás és stressz között. Mivel Bencének reggelre középfül gyulladása lett most nem dolgozom, délután megyek majd be felmondani, mert ezt így nem bírom tovább. De gondolom benneteket nem ez érdekel, hanem Scofieldka.
Szerencsére legalább Ő jól van, szépen gömbölyödik, készül a télre, bár az első hűvösebb, esős napok óta teljesen szobakutya üzemmódba kapcsolt, így nem tudom mire tartalékol. Reggelente közelharcok árán sikerül kituszkolni a kertbe, hogy intézze dolgait. Mikor bejön rettenetesen szemrehányóan néz, hogy mit tettem vele, kivert kutya lett 5 percre. Mostanában ha nem vagyunk itthon a fotelban múlatja az időt, persze amint hazaérünk erről már csak a szőrszálak árulkodanak, a kutya makacsul tagad, még a bizonyítékok súlya alatt sem törik meg. Úgy nézem télre nem lesz semmi Scofield házából, az érdeklődés hiányában úgyis üresen állna. Viszont bentre varrok majd Neki egy kényelmesebb ágyikót, a nagy téli lustálkodásokhoz szüksége lesz rá. Nem is tudom mit írhatnék még, nem sok minden történik velünk mostanában. Még a menhely-avatóról is lemaradtunk, olyan fáradt voltam, hogy még a közértig sem mentünk hétvégén. A képeket azért megnézegettem. icon25.gif
Fontos hír Scofieldról: A csokis muffint jobban szereti, mint a meggyeset, de hősiesen azért a meggyeset is megeszi, némi sóhajtozás kíséretében.
icon53.gif icon53.gif icon53.gif
Mindenkinek millió puszi: Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
79. Elküldve: 2009-09-09 17:07:49,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[9.]

Sziasztok! icon50.gif
Nagyjából megúsztuk a nyaralást, legalábbis csont nem tört, csak Scofield szíve. Sógornőm vigyázott rá, Sissikével együtt kiköltöztek hozzánk és hát Scofield nagyon szerelembe esett. icon22.gif icon22.gif icon22.gif Sissike épp tüzelt.......minden volt csak nyugi nem. Azt, hogy szeretnénk elbúcsúzni tőle indulás előtt, észre sem vette. Simán otthagyott, hiába hívogattam. Persze mire hazaértünk már hiányoztunk, hozzám úgy bújt, mint egy macska, még a kocsiból sem tudtam kiszállni, nagyon finoman felmászott az ölembe, odabújt és szuszogott. Pár napig nagyon bújós volt, aztán győzött az ugribugri énje és folytatódott az élet a megszokott kerékvágásban. icon53.gif
Aztán ma megfürdette magát Scofield, bár egyikünk sem számított rá. Öntöttem ki a kukából a domestos-os vizet, amivel be volt áztatva, Scofield pedig alárohant. Csupa víz lett, nagyon megijedtem, mert a szemébe is folyt. Gyorsan elkaptam, be a kádba és alaposan lecsutakoltam, még a fejét is lezuhanyoztam, nehogy kimarja a domestos. Hát új értelmet adott a "remeg mint a nyárfalevél" kifejezésnek szegénykém. Viszont kb. 3 percig tiszta volt. Utána közölte, hogy a kertben kíván száradni és visszakoszolódni. Most is ezen dolgozik Bence segédletével.
Millió puszi: icon70.gif icon70.gif icon70.gif
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
78. Elküldve: 2009-07-30 21:36:01,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[10.]

icon50.gif

Hoztam néhány Scofield képet:

Scofield megtanulta hogyan kell felmászni a téglarakás tetejére, ahonnan jó a kilátás.
2009_julius_Scofield_001.jpg
A tetején:
2009_julius_Scofield_025.jpg
A "napozóterasz" is jó valamire:
2009_julius_Scofield_006.jpg
Innen jól lehet a vízbe ugrani:
2009_julius_Scofield_008.jpg
2009_julius_Scofield_009.jpg
2009_julius_Scofield_010.jpg
Egyébként pedig nagyon szépen ül:
2009_julius_Scofield_031.jpg
BEEEE!
2009_julius_Scofield_030.jpg
Bocsi, hogy ilyen sok helyet elfoglaltam!!!
icon70.gif
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
77. Elküldve: 2009-07-23 07:38:03,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[11.]

Szia!

Scofieldka csak az éjszakákat tölti a házban velünk, nappal kint van. Persze az esős napokban nappal is inkább bent van, de jó időben nem is tudnám bent tartani. Reggel néha már 5-6 óra körül felkelt, hogy engedjem ki, nehogy lemaradjon valamiről. icon53.gif icon53.gif icon53.gif Nem tudom mi olyan izgis, de az utcánkban sok teljesen kinti kutya van és ha világosodik, ők már éberen figyelnek és megbeszélnek mindent. Scofield pedig elsőnek kezdi és utolsónak fejezi be az ugatást. (Erről sem sikerül leszoktatni, olyan mint egy pletykás öregasszony! icon26.gif ) Nála nem lehet tudni, mikor jön betörő és mikor szállt a területére valamilyen rettentő veszélyes veréb vagy más "szörny".
Szóval rendkívül bátran mindent és mindenkit megugat, de bárki bejöhet hozzánk aki nem fél egy kis nyáltól és Scofield magasugró képességétől. icon22.gif
Este akkor a legkönnyebb becsalni ha már kezd sötétedni és bent vacsi-illlat van, mert a pociját még mindig nagy becsben tartja.
Hogy ősszel-tavasszal mennyit lesz kint az szerintem attól függ, hogy milyen házat csinál Apa. De télen szobafogság lesz, bár nem tudom mit fog szólni hozzá, a nagy nyári szabadság után.
Hát ilyen kerti kutyi mostanában Scofield. Esténként néha elüldögél az ölemben amíg számítógépezek, nyugodtabb ha egész nap szabadon kiélheti magát. Amíg nem volt kerítés és bent volt, tiszta zizi volt, fél percet sem bírt nyugton maradni.
Szia! icon70.gif
Niki

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
76. Elküldve: 2009-07-22 22:44:02,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[12.]

icon50.gif Sziasztok! icon50.gif

Bocsánat, nem akartunk eltűnni, de 30 fok környékén kezd leállni az agyműködésem. A megmaradó kapacitást lefoglalják a fiúk, főleg Bence, mert ovi-szünet van. icon53.gif
A meleget leszámítva jól vagyunk, szegény Scofield is kutyául kivan néha a melegben, de ilyenkor csobban egyet, majd irány a sóder, ami lehet hogy a nedves szőrre tapadva jó hőszigetelő. Ki tudja?
Sokat gondolkodtam, hogy meg merjem-e mutatni Scofield "nyári rezidenciáját", aztán arra gondoltam, nem szégyen a szegénység, őszre pedig lesz rendes háza is.
2009__Julius_-_kert_es_Scofield_021.jpg
Igazság szerint volt a nyári lakban derékalj, de Scofield következetesen kicibálta amíg meg nem untam visszatenni. Egyébként is a "medencét" használja a legtöbbet.
2009__Julius_-_kert_es_Scofield_031.jpg
A másik fő kedvenc a sóder-kupac, ami hegynek indult aztán dombbá szelídült, mostanra pedig egy kis kupac maradt csak belőle. icon21.gif
A toklászos eset óta Scofield nem mehet a hátsó kertbe, az a fő veszélyzóna, tele van toklásszal. Egy darabig elöl tanyázott, de összevesztek Apával a furkálódás miatt (a vakond volt a hibás, ő fúrta elő a terepet!!!). Biztos bennem van a hiba, de egyszerűen nem tudom leszoktatni az áskálódásról. Még ha kint vagyok vele a kertben, akkor is simán elkezdi tőlem 1 méterre is akár és csak komoly fenyegetésre hagyja abba. Szóval miután kiásta Apa havasi gyopárját, kiköltözött a kocsibeállóba. Ez is több mint 100nm, szóval nem kis terület és úgy látom jól érzi magát. Az új kerítést nem szereti, mert zárt és nem lát ki rendesen, a nagykapu alatt szokott kukucskálni. Szerencsére eddig még nem rágott magának panorámát! Viszont az autót imádja!
Alatta a legjobb feküdni és lesből támadni! icon25.gif Ha pedig kinyitunk egy ajtót tuti, hogy Scofield egyből bepattan és várja, hátha megyünk valahova.
Új kedvenc ételei is vannak Őfelségének. A nagy melegre való tekintettel igen kedvére való a hideg madártej és az édesfehér joghurt. Egyébként nagyon sokat komolyodott Scofield, simán nyitva hagyhatom a kaput és nem jön ki az utcára!!!! Nézeget kifelé de bent marad. Persze ilyenkor nincs másik kutya az utcán, akkor azonnal kirohanna, akár egy tűzkarikán át is!
Szóval a melegre való tekintettel egy cseppet lassabban-lustábban, de éljük az életünket.
2009__Julius_-_kert_es_Scofield_018.jpg
Jó éjszakát Mindenkinek és sok icon70.gif !!!
icon74.gif icon74.gif icon74.gif icon74.gif icon74.gif
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
75. Elküldve: 2009-07-07 07:29:54,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[13.]

Sziasztok Lányok! icon50.gif

LE A KALAPPAL, MEKKORA MUNKÁT VÉGEZTETEK, EZZEL AZ ÉPÍTKEZÉS-KÖLTÖZKÖDÉSSEL!!!!!!
Nagyon szép lett az új menhely icon32.gif , biztosan nagyon boldogok a kutyik is!
[/center]GRATULÁLUK!!!
[left]
Scofield jól van, pocakosodik, mert keveset van a kertben a meleg és a könnyű szökési lehetőség okán. A múltkor is megpróbált orron harapni egy séta közben bekukucskáló kutyát! Nagyon megijedtem, nehogy baj legyen.
Még mindig sokat kertészkedik:
2009__Junius_-_Kerites_epites_022__600_x_450_.jpg
Néha figyel, ha szólok:
2009__Junius_-_Kerites_epites_026__600_x_450_.jpg
Persze a legtöbb esetben ennél fontosabb dolga is van. icon72.gif
Bezzeg Apára hallgat.
Millió puszi Nektek! icon70.gif és a kutyiknak is! icon70.gif
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
74. Elküldve: 2009-06-16 14:30:24,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[14.]

Sziasztok!

Épp most estem túl egy kisebb szívinfarktuson. Scofield megszökött. Az egyik percben még a sziklakerttől küldtem el, ásson máshol, a következő percben meg sehol sincs. De a leghihetetlenebb az egészben az emberek hozzáállása. Miután a kertben nem találtam, körbenéztem a házban az ágyak alatt, hátha bejött aztán irány az utca. A gázóra-leolvasó látta, hogy egy pórázon sétáltatott spániel után megy. A kutya gazdáinak eszébe se jutott volna, hogy becsöngessenek valahová, ismerik-e a kutyát, csak sétáltak tovább nyugodtan. Scofield pedig utánuk. A sarki szomszéd aki előttünk jár el naponta, azt gondolta a spániel gazdáival van Scofiled is. Nem igaz, hogy nem ismeri fel! Mire pár utcával odébb megtaláltam már csurom víz volt, valaki biztos lelocsolta, hogy elkergesse. Szegénykém, úgy örült nekem, hát még én Neki!
Hihetetlen mennyire nem érdekli az embereket semmi és senki.
Scofieldon pedig éppen nem volt nyakörv, mert kezdte kikoptatni a szőrét és az állatorvos tanácsára levettük róla. Szóval tuti kóbornak nézték, ha nem látták amint éppen kimászik a kerítésen. Amit szintén nem tudom, hogy sikerült kiviteleznie. Eddig csak ugrándozott, hogy egyáltalán kilásson, hogy a viharba sikerült kijutnia? Már majdnem ásni kezdtem a kertben, mert annyi gödröt ásott egymás mellé, hogy arra gondoltam ráomlott a föld a furkálódásnál.
És pont előtte néztük meg a Marley meg Én-t, szóval remek lelkiállapotban voltam, jó vörös szemekkel.
Nekem elég is lett a mai napból azt hiszem. Ja és 3 napja tüsszögő-rohamai vannak Scofieldnak, de annyira, hogy csupa takony lesz körülötte minden. Mintha allergiás lenne valamire.
Bocsánat, hogy csak panaszkodom, de ez egy ilyen nap.
Millió icon70.gif !
Niki

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K.Barbi



Tagság: 2004-12-25 14:02:58
Tagszám: #14650
Hozzászólások: 8368
73. Elküldve: 2009-06-03 15:31:04,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[15.]

Niki,itt vagyunk!
http://www.netboard.hu/viewforum.php?forum=563
ugyanúgy a netboard,csak nem a kutya szövetségen keresztül,hanem a kutya-n keresztül. icon50.gif

Barbi
"A tett halála az okoskodás!"

Kutyáink albuma
Kiváló dolgozó
K.Barbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K.Barbi



Tagság: 2004-12-25 14:02:58
Tagszám: #14650
Hozzászólások: 8368
72. Elküldve: 2009-06-03 14:18:58,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[16.]

Fantasztikus izgalmas egy élete lett ennek a lókötőnek! icon20.gif
A fenekét csapkodná nap-mint nap a fődhő,ha tisztában lenne a piszok nagy mákjával icon21.gif
icon70.gif icon70.gif icon70.gif icon70.gif icon70.gif icon70.gif

Barbi
"A tett halála az okoskodás!"

Kutyáink albuma
[előzmény: (71) rniki001, 2009-06-03 13:59:01]
Kiváló dolgozó
K.Barbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
71. Elküldve: 2009-06-03 13:59:01,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[17.]

Sziasztok! icon50.gif

Kénytelen vagyok ide írni, mert eltűnt a csömöri topic. Remélem néha benéztek ide addig is amíg rendeződik a helyzet. icon32.gif
Hétvégén lesz nálunk az utcafronti kerítés építése, így most érkeznek az építőanyagok. Scofield mindig szabadon van a kertben, kivéve ha nyitva a kapu és éppen ki vagy beállunk kocsival. Erre az esetre van egy póráz a kerítésnél, oda szoktuk kikötni, hogy ne kolbászoljon a kocsi alá, vagy ne szökjön ki a kapun csavarogni. icon25.gif
De szabad lelke nem bírta a megkötést 3-4 percre sem, főleg, hogy hozta a teherautó a sódert!!! Hát hogy gondoljuk, hogy ilyen izgalmas eseményeket csak méterekről nézhet a kutya??? Micsoda alávaló galádok vagyunk mi??? Gyorsan elrágta a pórázt és már szaladt is, nyakában lobogott a rágott pórázdarabka, mely jelezni hivatott friss szökevény voltát. Szerencsére Apa észrevette és elcsípte, így nem Scofieldka fejére öntötték le a 7 köbméter sódert... icon72.gif
Így csak bentről a házból nyüszíthetett amíg minden meg nem érkezett.
De utána jött a felfedező-túra!
Természetesen a hatalmas sóder-hegy a legizgalmasabb:

Ki vagy te és hogy kerültél a birtokomra?!?
2009__Junius_-_Scofield_007.jpg
Jól megvizsgállak te betolakodó!!!
2009__Junius_-_Scofield_015.jpg
Biztos ami biztos, áskálódom egy kicsit:
2009__Junius_-_Scofield_018.jpg
Rájöttem!!! Azért hozták, hogy legyen hova felmásznom! Ez tetszik! Jó gazdik!
2009__Junius_-_Scofield_021.jpg
Mindjárt a tetején leszek!
2009__Junius_-_Scofield_022.jpg
icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif
Ilyen izgalmas nálunk az élet kutyaszemmel. Meg emberszemmel is, amikor elszabadul a kutya. icon27.gif
De most béke van és Scofield őrzi az "építőanyag telepet". icon22.gif

Sziasztok! icon50.gif
Millió icon70.gif :
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
[válaszok erre: #72]
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
70. Elküldve: 2009-05-18 15:34:55,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[18.]

Sziasztok Lányok!

Nem tudom hogy bírtátok a hétvégén a munkát, én vasárnap rosszul lettem a melegtől és még nincs is július. icon26.gif
Scofield elhagyta az új bilétáját a kertben, az sem tudom merre keressem. icon16.gif Pedig olyan helyesen csilingelt vele...
Ilyen a kertünk, ha Scofieldka nem áskálja szét:
2009__majus_-_viragos_sziklakert_003_renamed_24982.jpg
Galádok vagyunk, most már csak szigorú szülői felügyelettel játszhat az első kertrészben. Viszont a hatalmas oldalsó-hátsó rész most teljesen az Övé és rengeteg a dió és az izgalmas áskálnivaló. icon53.gif
Csak éppen emberi szemmel elég csúnya látvány, még "rendezés alatt" áll. Persze ez Scofieldot nem befolyásolja, még a sittkupac tetején is büszkén trónol. icon22.gif
icon50.gif Sziasztok! icon70.gif
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K.Barbi



Tagság: 2004-12-25 14:02:58
Tagszám: #14650
Hozzászólások: 8368
69. Elküldve: 2009-05-11 14:29:12,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[19.]

icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon70.gif

Barbi
"A tett halála az okoskodás!"

Kutyáink albuma
[előzmény: (68) rniki001, 2009-05-09 23:38:13]
Kiváló dolgozó
K.Barbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
68. Elküldve: 2009-05-09 23:38:13,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[20.]

Sziasztok!!! icon50.gif

Végre van néhány új képünk. icon53.gif
Bence homokozóját Apa újratöltötte, sok fogyott előle tavaly nyár óta sarazás és kaparászás miatt.
Bence nagyon büszke az új adag homokra:
2009__majus_-_homokozo_es_pancsolo__Bence_a_fan_025.jpg
Persze Scofield volt az első, aki nekiállt "homokozni":
2009__majus_-_homokozo_es_pancsolo__Bence_a_fan_026.jpg
Persze csupa homok lett és csak úgy szállt ki a homok a fűre.
2009__majus_-_homokozo_es_pancsolo__Bence_a_fan_033.jpg
Ez pedig nem tetszett Bencének, így elkapta a turka-furka ebet.
2009__majus_-_homokozo_es_pancsolo__Bence_a_fan_037.jpg
De nem kell sajnálni Scofieldot, van új játéka, a pancsoló, ahol a homoktól is megtisztulhat.
Csak egy ugrás és csobb... icon22.gif
2009__majus_-_homokozo_es_pancsolo__Bence_a_fan_062.jpg
2009__majus_-_homokozo_es_pancsolo__Bence_a_fan_060.jpg
2009__majus_-_homokozo_es_pancsolo__Bence_a_fan_050.jpg
Mivel ebbe csak félig fér bele, nyárra majd kerítünk egy nagyobb kutyaúsztatót. icon21.gif
Remélem Nektek is ilyen szép napotok volt!
Millió icon70.gif !
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
[válaszok erre: #69]
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
67. Elküldve: 2009-05-03 17:44:56,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[21.]

icon50.gif Sziasztok! icon50.gif

Nem tűntünk el, csak lassan építgetjük a kerítést, hogy Scofieldnak nagyobb birodalma legyen. (és persze magunknak is)
Fényképek majd ha kész leszünk és egy cseppet lelassul a kuty, mert a napenergia felturbózta Őuraságát és szinte lehetetlen lefotózni. icon53.gif icon53.gif icon53.gif
Megint elöntött minket a gyapjú, mert ismét szétrágásra került a kutyapárna. Egyre laposabb és szerintem egyre kényelmetlenebb is, de Scofield rendületlenül tépkedi. icon26.gif Nem tudom már mit tegyek a popója alá?
Kiderült, hogy Scofield sokszínű családfáján valahol egy vizi-kutyu is megtalálható, így kapott egy pancsolóedényt, hogy ne a kerti vizestálat borogassa állandóan. Így most pancsol és borogat, dupla móka! icon21.gif
A széttekeredett címtartó helyett kapott egy csont alakú bilétát a nevével és telefonszámával, vidáman csilingel minden lépésnél, így nehéz neki titokban osonkodni. icon22.gif Hamar lelepleződik, ha tiltott helyen jár.
Hát ennyi történt velünk mostanában, igyekszem majd képeket is készíteni.
Sok icon70.gif Mindenkinek!!!
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K.Barbi



Tagság: 2004-12-25 14:02:58
Tagszám: #14650
Hozzászólások: 8368
66. Elküldve: 2009-04-16 14:13:42,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[22.]

Ééééédesek icon22.gif icon22.gif icon22.gif
Annyira helyre egy fickó ez a Scofield icon20.gif
Bence is szépszállegény icon32.gif

Barbi
"A tett halála az okoskodás!"

Kutyáink albuma
Kiváló dolgozó
K.Barbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
65. Elküldve: 2009-04-16 12:49:22,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[23.]

Sziasztok!!! icon50.gif

Minden begazdisodott kutyusnak (és a még az igazira váróknak is!!!) hosszú és boldog életet, finom falatokat és kényelmes fekhelyet, sűrűn simogató gazdi-kezeket kívánok!!! icon28.gif

Ebben a szép nyári időben új játékot találtak ki a fiúk, ez pedig a kötélhúzás. Apa felajánlott egy komoly építőipari múlttal rendelkező vastag kötelet, amit húzni-vonni és rágcsálni is élvezet.
Így húzzák a kötelet a fiúk:
2009__aprilis_-_Pokember__kotelhuzas_018.jpg
Bencének néha nehéz dolga van:
2009__aprilis_-_Pokember__kotelhuzas_012.jpg
Scofield nem adja fel soha:
2009__aprilis_-_Pokember__kotelhuzas_050.jpg
Néha felborul:
2009__aprilis_-_Pokember__kotelhuzas_042.jpg
Ha sikerült megszerezni megcsócsálja:
2009__aprilis_-_Pokember__kotelhuzas_054.jpg
Azért jó lenne Bence játékait is megszerezni:
2009__aprilis_-_Pokember__kotelhuzas_027.jpg
Közben persze nem hanyagolja el feladatát sem, éberen őrködik:
2009__aprilis_-_Pokember__kotelhuzas_031.jpg
Ha kell, jön és intézkedik:
2009__aprilis_-_Pokember__kotelhuzas_026.jpg

Hát ilyen szép napunk volt nekünk tegnap.
Akinek még ennyi kép sem volt elég a többit itt megnézheti: http://gallery.site.hu/u/rniki001/2009_002/
A kuty most a homokozóban sütteti magát és erőt gyűjt délutánra, amikor a kisördög az oviból hazajön. icon22.gif

Sziasztok!
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
64. Elküldve: 2009-04-06 16:39:54,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[24.]

Sziasztok!!! icon50.gif

Szerencsésen túl vagyunk Bence orrmandula-műtétjén, ma voltunk kontrollon, minden rendben van, már kimehetünk a kertbe és vásárolni is. Végre!!! Teljesen be voltunk börtönözve majdnem egy hétig és egymás agyára mentünk. icon53.gif icon53.gif icon53.gif Scofield is kimenekült előlünk a kertbe, szerencse, hogy szép már az idő, így sokat kertészkedik, szorgosan ássa ki az elültetett virághagymákat, tujákat. Ezen kívül bogár-vadászatot tart és búvárkodik a kinti vizesedényben. icon21.gif
A búvárkodás úgy működik, hogy bedugja az orrát az edény aljáig (elég mély) és bugyborékolva kifújja a levegőt. Utána tüsszent 1-2-őt és kezdi újra. Elég vicces amikor kint csinálja, amikor bent akkor meg úszik az előszoba. Most épp benti déli alvás van, ma fárasztó délelőttje volt, postás-újságos-bringás-galád idegen mind felénk járt és sokat kellett ugatni meg szaladgálni. Ettől az eb kinyúlt. icon25.gif Így egy kicsit csend van.

Mindenkinek sok icon70.gif
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rniki001



Tagság: 2008-09-09 21:13:55
Tagszám: #63400
Hozzászólások: 81
63. Elküldve: 2009-03-23 20:28:38,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[25.]

Sziasztok!!! icon50.gif

Remélem mindenki jól van, Scofield már alszik, ma sok intézkedni valója volt és nagyon kifáradt. Lebontottuk a düledező sufninkat és elkezdtük rendbe tenni a kert többi részét is és ha készen lesznek a kerítések, akkor még több dolga lesz, mert nagyobb helyen kell majd járőröznie. icon21.gif Apa ígéretet tett egy kutyaház építésére is, méghozzá szigetelt kivitelben, már csak a lakást kell eladni, hogy pénzünk is legyen erre a sok mindenre.
Bencének a jövő héten kiveszik az orrmanduláit, drukkoljatok, hogy ne legyen semmi baj!
Most mennem kell fürdetni a reklamáló gyereket.
Jó éjszakát!
Scofield család

Aki nem tudja, milyen ízű a szappan, még sosem fürdetett meg egy kutyát.
Kezdő
rniki001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

(üzenet: 87, Csömöri Állatvédők)
 
    / 4 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.016347885131836 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail