Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455085/33 Témák: 18952 Tagok: 112614 Legújabb tag: Ethan T Online: (89/2
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Ez a Csömöri Állatvédők nyitott fóruma.
Bárki írhat, nem szükséges regisztráció.

Az OFFOLDA és a Munka topic kizárólag a szervezet tagjainak, belső használatra működik.

A többi topic nyitott, bárkit szívesen látunk!!!!

WEBLAPUNK ITT!!!

FOTÓGALÉRIÁNK ITT!!!
Scofield képtára!!!
    / 4 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

(üzenet: 87, Csömöri Állatvédők)
 

Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
12. Elküldve: 2008-11-10 22:56:49,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[76.]

K.Barbi
15453. Elküldve: 2008-10-24 13:51:27 [182.]
--------------------------------------------------------------------------------
...
Búcsúzóul egy kis Scofield jelentés:

Szia Barbi!

Még egyszer köszönöm a fuvarozást és mindent!!!
Szegény Scofield nehezen viseli a lavórt a fején, az elején még a küszöbben is elakadt. Most már egy kicsit jobban megy neki, de még mindig beakad ide-oda.
Próbáltam levenni róla egy kis időre, de azonnal a kötéseket akarta piszkálni és csak küzdöttünk, hogy hagyja őket békén, de nem tudtuk elterelni a figyelmét. Szóval szegény lavóros maradt egész nap. Reggelre már farkaséhes volt és igen erőteljesen követelte a reggelijét. Konzervet adtam neki, szerintem pár napig még azt kap és kezdem hozzákeverni majd a száraztápot.Szerencséjére a Bence délelőtt hazajött és azóta is megoszt vele minden finom falatot (sajtocska, szalámi, tészta, zizi) szóval az eb jóllakott és megnyugodott.
Szerintem attól félt, hogy most már tartós lesz a koplalás és tényleg nagyon kis torkos, nem is nézné ki belőle az ember.
Képek most nem készültek, majd küldök ha lesznek és írok is.
Vigyázzatok a többi kis árvára!
Drukkolok, hogy más is gazdis legyen hamar, mi nagyon jól jártunk Scofielddal, igazi kis tündérpofa (közben persze kisördög is).
És már megint Ő a leghangosabb az utcában! És leül ha kérem!!! (És irtó büdiket pukizik a konzervtől.)
Na persze a "mi fiunk" a legszebb-legokosabb nekünk, még ha rágicsál és rosszalkodik is.
Jó éjszakát!
Niki, Bence és Scofield

K.Barbi
15484. Elküldve: 2008-10-27 09:02:02 [151.]
--------------------------------------------------------------------------------
...
Akkor jöjjenek a Scofieldhírek :

Szia Barbi!

Bocsánat,de fényképet még mindig nem készítettem. Pedig most is olyan édesen alszik a tölcsérrel a fején, de ha felállok Ő is felébred. Szerintem hangerősítőnek használja a tölcsért Scofield, ma rengeteget ugatott, de az is lehet, hogy gaz ellenség ólálkodott az utcánkban. A tölcsérből már sikerült egy darabot leszakítania, de még működik, nem fér a kötésekhez. Holnap leszedem őket, remélem gyorsan gyógyul majd.
A tölcsér miatt szegény kutyi nem fér el a gyerekülésben, így most a párnát használja alváshoz. Előszeretettel fekszik a kövön is az előszobában, kitapasztalta, hogy hol mennek a fűtéscsövek a radiátorokhoz és a meleg helyeken elheverészik.
Az étvágya nem változott, reggel fel van háborodva, hogy más dolgom is van, mint hogy rögtön a reggelit felszolgáljam és a tölcsérrel böködi a lábamat amíg nem kap enni.
Aztán persze este is jár vacsora, napközben pedig mindenféle finom falatkák. Hízást még nem tapasztaltam rajta, annyit futkos a kertben, hogy mindent lemozog.

Itt egy kis szünet volt írás közben.

Mégiscsak sikerült pár képet készítenem, de ezzel felkeltettem és bevonult a számítógép-asztal alá. Majd kiengesztelem egy kis hasvakargatással. Most látom milyen késő van már. Megyek is aludni, nem csoda, ha morci lett a kutya, ilyen későn zaklatom a fotózással. Nem baj még az utolsó pisilést elintézzük, aztán mára bezár a bazár.

Jó éjszakát, szép álmokat!
Niki, Bence és Scofield (szegény Apa dolgozik)
Tolcseres_kutya_001.jpg
További képek:http://gallery.site.hu/u/Barbi/kutyusok2/album237/2008/ficko/


Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
11. Elküldve: 2008-11-10 22:52:52,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[77.]

K.Barbi
15424. Elküldve: 2008-10-20 09:17:02 [211.]
--------------------------------------------------------------------------------
Whiskys hírek!

Szia Barbi!

Láttam megkaptad a képeket, olyan jó érzés, hogy Whiskys már nem a gazdikereső kutyusok között van, hanem már mi küldjük a képeket a gazdára talált galériához.
Egyre szemtelenEB. Ma a kukázás volt a fő program, valamit ki kell találnom a szemeteshez, mert a tetejét már rég kidobtuk. Aztán volt egy kis fotelban sunyiban szunyóka a számítógépasztal alatt és az elmaradhatatlan kerti muri.
Már nézegetem a kutyaházakat, Apa tavaszra csinálhatna egyet, mert szép időben kint jobban szeret lenni. Időnként persze bejön ellenőrizni minket és éjszaka sem hagynám kint, de szerintem nyáron napközben vétek lenne bezárni. Annyi fontos intézkednivaló akad odakinn, a macsekokat is meg kell figyelni, a szomszéd kutyákkal a híreket megvitatni és az utcán sétálni merészelő embereknek is kell egy kis fegyelmezés. Szóval sok a kutya dolga. Csak készüljön el a kerítés tavasszal, már olyan tornácos kutyaházakat nézegetek, hogy Apának a haja is kihullik ha megtudja az új tervet, amit persze Neki kellene kivitelezni. Mert egyébként nagyon drágán adják ezeket a kerti lakokat.
Na mindegy, ez még messze van, most a szerdai műtét miatt aggódom előre is, remélem minden rendben lesz.
Kérlek, ha van egy kis időd írj, hogy mire és hogyan készüljek, mit kell csinálni a műtét után?
Előre is köszi: Niki

K.Barbi
15442. Elküldve: 2008-10-22 10:02:07 [193.]
--------------------------------------------------------------------------------
Levééél ill.levelek!

Szia Barbi!

Ma nem fotóztam, viszont megakadályoztam egy szökési kísérlet előkészületeit.
Eddig is láttam, hogy sokat járőrözik a szomszéd kutyák kerítése mentén, főleg a kapu felé.
Ma kiderült, hogy ott talált egy gyenge pontot és módszeresen kezdte eltávolítani az akadályokat. Rajtakaptam, hogy kifelé kukucskál erősen és befoltoztam a lyukat, egyenlőre ideiglenesen, majd Apától kérek drótot is, hogy biztonságosabb legyen.
Viszont így kitaláltuk az új nevét : Scofield a Szökés című filmből.
Viszont még nekünk is nehezen megy az új név, úgyhogy szegény kutya időnként a Whiskys-Malacka-Scofield nevek után kapja az utasítást, hogy nem szabad, stb.
Biztos azt gondolja, hogy nem vagyunk normálisak, döntsük már el mi a neve, meg egyébként is hagyjuk békén éppen valami klassz szétrágnivalót talált.
Szóval zajlik az élet.
Szerdán találkozunk. Ugye inni ihat a műtét előtt? Vagy azt sem szabad?
Szia: Niki

Szia Barbi!

Scofield ma este már 2x hallgatott az ül parancsra.
Szóval azért haladunk mi, csak egy kicsit lassacskán.
Mármint engedelmességben, mert a ranglétrán már a fotelig is eljutott a kutya.
Ma este még megtömte a pociját, szegény nem is tudja, hogy holnap koplalás lesz.
Szerencsére a Bence nincs itthon, Ő szokta mindenféle falatkákkal etetni.
Holnap találkozunk!
Jó éjszakát!
Niki

Scofield_a_fotelkutya_006.jpg


Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
10. Elküldve: 2008-11-10 22:51:39,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[78.]

2008___Whiskys_a_kertben_oktoberben_056.jpg
2008___Whiskys_a_kertben_oktoberben_049.jpg
2008___Whiskys_a_kertben_oktoberben_031.jpg
icon20.gif icon20.gif icon20.gif mintha spuri közben jött volna rá a kakkanthatnék.
2008___Whiskys_a_kertben_oktoberben_017.jpg
További Whiskys életképek:
http://gallery.site.hu/u/Barbi/kutyusok2/album237/2008/ficko/kertben/?g2_page=2

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
9. Elküldve: 2008-11-10 22:14:48,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[79.]

K.Barbi
15331. Elküldve: 2008-10-11 11:43:51 [303.]
--------------------------------------------------------------------------------
...
Másodszor pedig levééééél:

Sziasztok!

Hát a fegyelmezés nekem nem könnyű, van egy összetekert reklámújságom és azzal szoktam fenyegetni ha rosszalkodik, de nem tudom meddig veszi még komolyan.
Bezzeg Apa minden szavát lesi, még ha sokszor nem is érti mit kéne csinálnia.
Bence most éppen jobban van, de lehet, hogy egy óra múlva megint felmegy a láza és kidől, mint délelőtt. De sokszor mondja, hogy szereti Whiskyst és a barátja.
Holnap csinálok majd képeket a kertben a kutyiról, nagyon élvezi a hatalmi pozícióját kint.
Most épp a játékok tulajdonjogán van egy kis vitájuk Bencével, kell még pár kutyajátékot vennünk. A tömör gumilabdáját úgy eldugta, hogy sehol nem találom. A teniszlabda reggel még megvolt, most az is eltűnt. A jutalomfalatját a sziklakertbe rejtette délelőtt. A sípolós gumicsont és a csomózott (állítólag fogtisztítós) kötele megvan még.
Ha Bence meggyógyul elmegyünk játékot venni. Rágcsálható mindenképp kell neki és egy pár labda is.
Holnap megint írok, ha tudok és küldök képeket is.

Niki


és levééél:

Szia Barbi!

Van egy kérdésem, hátha tudtok segíteni, Nektek több a kutyás tapasztalatotok, mint nekem.
Whiskys kergeti az árnyékokat. Nappal nem jellemző, mert mások a fényviszonyok, nincsenek olyan éles árnyékok, de este ha már ég a villany akkor komolyan nekikezd a vadászatnak. Ugrik minden mozduló árnyékra, kaparja és harapdálná a falat, csempét függönyt stb. ahol az árnyékot látja mozogni. Eddig még nem jöttem rá, hogy ez szórakozás Neki vagy fél az árnyéktól és azért támad?
Emlékszem láttam régebben a spektrum-on egy kutyás műsort, ahol egy kutya a csillogó-tükröződő fényeket nézegette és talán játszott is velük, egészen transzba esett tőlük.
De már nem emlékszem, hogy mit mondtak miért csinálta és hogyan szoktatták le róla.
Ha tudtok erről valamit kérlek írd meg!
Egyébként most nyugodtan alszik az ülésben.
Délután kertészkedett egy kicsit, kiásta a balkonládás virágokat, azt hiszem áthelyezte a jutalomfalatja dugihelyét, mert nem hagytam, hogy nyálasan-sárosan visszahozza a házba.

Jó éjszakát!
Niki

K.Barbi

15411. Elküldve: 2008-10-18 10:10:57 [224.]
--------------------------------------------------------------------------------
Jött levelünk!
Végre hazaengedtek minket a kórházból.
Whiskys nagyon örült nekünk, ha lehet még magabiztosabb mint eddig, a károk felmérése még folyamatban van.
Az árnyékvadászat őrült módon folyik, erre még várok tanácsokat, hátha tudtok segíteni.
Apa már neveli, evés előtt leülteti, Rá már kezd hallgatni.
Nekem is leül, kicsit oldalazva aztán felborul, hogy vakargassam a pociját.
A jövő héten még itthon kell lennie a Bencének, szerintem jó lenne a Whiskyske ivartalanítását is most csinálni (a farkas-köröm levételével együtt).
Nagyon fáradt vagyok, megpróbálom kivarázsolni Bencét a kádból és ágyba dugni.
Holnap írok még!
Szia: Niki

És mégegy:
Szia!

El is felejtettem írni, hogy milyen ügyes Whiskys, a múltkor egész éjjel egyedül volt itthon (Apa dolgozott, mi a kórházban voltunk) és nem pisilt be egy cseppet sem!!! Most pedig itt szuszog mögöttem a fotelban a kis disznófülű. Ilyenkor bezzeg nem reklamál semmiért, szerintem egy egész rablóbanda is ólálkodhatna a ház körül, ő csak szuszogna nyugodtan tovább. (Néha sóhajt is, hogy milyen nehezen értettük meg - ennyi igazán alapból jár Neki.)
Szia: Niki és a "Szuszogó"

K.Barbi
15413. Elküldve: 2008-10-18 13:24:33 [222.]
-------------------------------------------------------------------------------
"Szia! Barbi!

Kedd este ehet még a műtét előtt? Inni gondolom ihat, ha esetleg délután már azt se akkor szólj mindenképp, de feleslegesen nem szeretném szomjaztatni.
Most csináltam pár képet a kertben, sajnos a legjobbakról lemaradtam, mert 2 fekete-fehér cicával játszott a kerítésen keresztül, de ahogy kinyitottam az ajtót a macsekok elspuriztak.
Ez a szégyentelen eb nem is tagadja, hogy ő túrta szét a virágládákat, vidáman pózol előttük.
Fürdéskor pedig ellopja a fél papucsom, vagy megpróbál beugrani a vízbe (erről mindenki szerencséjére nincs kép!!!).
Szerdán várunk Benneteket, addig légyszíves írd még meg, hogy a műtét után mire kell fokozottan odafigyelnem, milyen helyet készítsek elő Neki. Kell-e valamilyen kenőcs vagy gyógyszer amit beszerezhetek?
Most megpróbálok minél több képet csatolni a levélhez.
Szia: Niki"

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2008-11-10 22:49:43]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
8. Elküldve: 2008-11-10 22:03:56,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[80.]

K.Barbi
15311. Elküldve: 2008-10-10 15:13:13 [323.]
--------------------------------------------------------------------------------
Levééél!

Szia Barbi!

Elnézést, hogy nem írtam, de a Bence rosszabbul van, állandó jelenlétet igényel, nagyon nyűgös kis beteg. Lázas, taknyos, köhögős és fáj a feje.
Szóval szegény Whiskyske egy kicsit háttérbe szorul a Bence mellett, de szerencsére szép idő van, sokat van kinn a kertben, intézkedik-rendezkedik. Összebarátkozott a szomszéd kutyákkal, de nem tudják vele felvenni a tempót, Ő a legfürgébb.
A párnát lassan felvehetjük a radiátor elől, nem teszik neki, rá se bagózik, csak a gyerekülésben hajlandó aludni. Meg persze ha egy pillanatra üresen marad egy fotel és nincs betolva az asztal alá akkor rögtön felugrik és elhelyezkedik benne. Ha meglátom lesunyt fülekkel csóválja a farkát, még vigyorog is, mintha azt mondaná: "Látod ezt nekem találták ki, pont jó itt, kényelmesen elférek és jó magasan is vagyok, mindent szemmel tudok követni."
Egyenlőre még leveszem ilyenkor a fotelből, Félek, ha ilyen hamar engedek a végén még az ágyból is kitúr. A hangja is egyre nagyobb, ami az éjszaka közepén nem túl jó ébresztő, már elszoktunk az ilyen eseményektől.
Ha a Bence meggyógyul megint írok hosszabb beszámolókat, most sajnos nincs rá időm, de minden rendben van, nem kell aggódnotok Whiskys miatt, szép lassan kiképez minket megfelelő gazdiknak.

Szia!
Niki

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
7. Elküldve: 2008-11-10 22:02:24,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[81.]

K.Barbi
15295. Elküldve: 2008-10-09 08:49:50 [339.]
--------------------------------------------------------------------------------
Újabb levél! :

Szia!

Hát nem telt eseménytelenül az éjszakánk, hol a gyerek, hol a kutya jelezte szükségleteit.
A nagydolgokat csak a kertben végzi, de mióta megérkezett már 4-5 alkalommal. Lehet, hogy a kezdeti stressz miatt. Hajnalban egy hangosan zenélő autó érkezett haza valamelyik szomszédba, hát azt nagyon zokon vette. Egyébként az előszobában aludt kisebb harc után, mert a nappaliban folyamatosan járőrözni akart és nagyon kopogott a körme a laminálton.
Este még sutyiban az ágy alatt elkezdte cafatokra tépni a hintaágy szivacsát, ezzel elvolt egy darabig mire észrevettem.
A kertet nagyon szereti, legelészik is egy kicsit, de gondosan megválogatja melyik fűszálat egye meg.
Vettünk sebbenzint, így a ragacstól sikerült megszabadulni, ennek örömére meg is fürdettem, elég jól ment de félidőben kiugrott a kádból még jó habosan.
Megismerkedett a szomszéd kutyusokkal, a fél délutánt kint töltötte, mi meg bentről az ablakból lestük nincs-e szökési szándéka. Nem akart szökni, jó nagyot rohangált, aztán a lábtörlőn letáborozott és nem akart bejönni. Ez még fürdés előtt volt.
Reggel amikor Apa jött haza egy kicsit megmorogta, de aztán tisztázták ki az úr a háznál és behúzott farokkal, lapos-kúszásban ment hízelegni és simogattatni magát.
Délelőtt el kellett mennünk itthonról, Apa aludt a hálóban, Whiskys pedig az előszoba-fürdő részen őrködött. Nem pisilt be, de nagyon örült amikor hazaértünk és kimehetett a kertbe.
Szerintem ha kész lesz tavasszal a kerítés szükség lesz egy kinti kutyaházra is, mert úgy vettem észre jobban érzi magát kint, ahol kedvére intézkedhet, mint bent. Jó időben biztos többet szeretne majd kint lenni napközben, mint bent.
Most száradozik a gyerekülésben, de nem nagyon tetszik neki az "új" szaga úgyhogy gondosan végignyalogatta magát, hogy legalább egy kis nyál legyen rajta.
Egyébként nagyon értelmes kutyus, Apának már kezd szót fogadni, nekem ezen még dolgoznom kell.
Délután amikor vakargattuk a fűben a pocakját észrevettem rajta kis fekete szemcséket a szőre között, olyan mint a bolhapete. Kapott bolhaírtót? Ha nem akkor holnap megyek és veszek neki frontline-t, biztos ami biztos.
Üldözi az árnyékokat a falon, ajtón, radiátoron mindenhol vadászik rájuk.
Most épp a teniszlabdával küzd, kezdi lebontani a külső borítását.
A képek a fürdés utáni vizes állapotban készültek, mivel a hajszárítózást nem kedvelte. De feltekertem a fűtést jó melegre, hogy könnyen megszáradjon.

Elnézést, hogy nem időrendben írtam az eseményeket, csak ahogy egymás után az eszembe jutottak.
Most mennem kell vacsorát készíteni a gyereknek mert reklamál már.
Igyekszem holnap is írni.

Szia!
Niki, Bence és még mindig Whiskys (de már törjük a fejünket az új néven

2008__okt__8__Whiskys_013.jpg


Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
6. Elküldve: 2008-10-11 23:29:59,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[82.]

K.Barbi
15281. Elküldve: 2008-10-08 08:13:37 [353.]
--------------------------------------------------------------------------------
Szia!

Küldök egy kis beszámolót az első pár óráról.
Amikor elmentetek volt egy kis nyüsszögés, lekonyult a farkincája, de ez csak 5-10 percig tartott, utána folytatta a felfedező körutat a házban.
Megjelölte titokban a bejárati ajtónál lévő függönyt és később is pisilt egy kicsit az előszobában, de a kertben is összeszedte a bátorságát és elkezdte megjelölgetni a területét.
A párna helyett most úgy tűnik a Bence régi autósülését választotta, nekem nem tűnik túl kényelmesnek, de jól összegömbölyödik benne.
A fürdéssel nem lesz gond, nagyon szeretett volna bemászni mellém a kádba és végig érdeklődve figyelte a nagy fürivizet.
Azt hiszem nem túl édesszájú, a milkás túró rudit amit a Bence hagyott Neki nem kérte, a szalámit viszont szereti.
A fotelt és az ágyakat is kinézte magának, ebből lesz még harc köztünk, de majd meglátjuk meddig bírunk kitartani.
Amíg az esti mesét olvastam Bencének szép türelmesen feküdt az ágy előtt. Most is összegömbölyödve pihenget amíg írok.
Amikor másodszor mentünk ki a kertbe, már közölte a szomszéd kutyákkal, hogy mostantól Ő is itt van, meneküljön ki merre lát!
Kb. egy órán át folyamatosan próbálkozott azzal, hogy átkarolja a lábam és "udvaroljon", nagyon kitartó volt, remélem az ivartalanítás ezen is segít majd. Elég kellemetlen volt, egyik lábamon a kutya lógott a másikon a Bence aki utánozta őt. Én pedig ólomlábakon vánszorogtam és hessegettem el őket folyamatosan.
Most elaludt, meglátjuk milyen lesz az első éjszaka, ha nem akar az előszobában maradni, akkor beviszem majd a párnáját az ágyam mellé.
Azért még egyszer kimegyünk még a kertbe mielőtt én is elalszom, reggel pedig meglátjuk találok e tócsát vagy egyebet.
Nagyon érdekli a Bence bilije, főleg amikor belekakilt, szerintem sürgősen át kell szoktatnunk a Bencét a nagy wc-re, mielőtt fejest ugrik bele Whiskys. Mármint a bilibe.
Kíváncsi vagyok mit szól majd reggel amikor Apa hazaér, bár szerintem az ő szagát is érezte sok mindenen, remélem nem támadja meg a "betolakodót".
Folyamatosan megírom majd a kalandjainkat, igyekszem minden nap, ahogy lesz időm.
Szerintem minden rendben lesz, szép lassan megtanulja az alapvető dolgokat, és minket is megtanít arra, hogy Neki mi a fontos és nélkülözhetetlen igénye. Szerintem az egyik ilyen a fotel lesz, hogy magasabbról szemlélődhessen.

Jó éjszakát!

Niki, Bence és Whiskys

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2008-11-10 21:59:45]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ari



Tagság: 2005-09-16 13:38:17
Tagszám: #21975
Hozzászólások: 3060
5. Elküldve: 2008-10-08 07:20:22,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[83.]

Barbival tegnap este gazdihoz adtuk Whiskysfickót . A vadiúj tányérkájában vacsorával és a párnácskája készített játékokkal várták. Kapott nyakörvet és pórázt is.
A gazdik háza 200 négyszögöles telken van. Ebből a ház előtti virágoskert van még csak bekerítve. Itt tud játszani a kis 3 és fél éves Bence is. Ide készített tegnap gazdiapu egy új kiskaput a biztonság kedvéért.
Whiskysnek első dolga volt, hogy felfedezte a lakás minden zugát. A kisfiú olyan természetességgel fogadta, mintha új óvodás társat kapott volna. Persze Whisky a vacsit is hamar megkóstolta.
Fotózni elég nehéz volt:
20081007_19.JPG
20081007_17.JPG
20081007_15.JPG
20081007_21.JPG
Ha sikeresen túl vagyunk a próbidőn, gazdimami szeretné ivartalanítani Whiskyst. Ezt természetesen mi is támogattuk. icon32.gif

Ari
"Az ember nem csak azért felelős, amit tesz, hanem azért is, amit nem tesz meg."
Kiváló dolgozó
Ari adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
4. Elküldve: 2008-09-22 05:02:34,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[84.]

Whiskysfickó

Csömörön találták 2008. augusztusában. Egyik önkéntesünk befogadta, de kifért a kerítésen és a forgalmas utcán kellett őt hajkurászni. Így felvitték a menhelyre, mert ott biztonságosabb számára. Fiatal, nagyon kedves kan kutyus. Olyan tacsi méret. Első találkozásunkkor az arcomban landolt. :) Persze csak szeretetből.
Érdeklődni a 06-30-368-2682-es telefonszámon, vagy a [email protected] címen.

DSCF0066.jpg
DSCF0017.JPG

képtára: http://gallery.site.hu/u/Barbi/kutyusok2/album236/ficko/
topicja: http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=16341

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
3. Elküldve: 2008-09-22 04:59:55,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[85.]

[b]Whiskysfickó[/b]

Csömörön találták 2008. augusztusában. Egyik önkéntesünk befogadta, de kifért a kerítésen és a forgalmas utcán kellett őt hajkurászni. Így felvitték a menhelyre, mert ott biztonságosabb számára. Fiatal, nagyon kedves kan kutyus. Olyan tacsi méret. Első találkozásunkkor az arcomban landolt. :) Persze csak szeretetből.
[b]Érdeklődni a 06-30-368-2682-es telefonszámon, vagy a [email protected] címen. [/b]

http://gallery.site.hu/d/6070989-2/DSCF0066.jpg
http://gallery.site.hu/d/6247679-2/DSCF0017.JPG

képtára: http://gallery.site.hu/u/Barbi/kutyusok2/album236/ficko/
topicja: http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=16341

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
2. Elküldve: 2008-09-22 03:45:44,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[86.]

T.Éva
14952. Elküldve: 2008-09-03 22:26:16 [202.]
--------------------------------------------------------------------------------
A foltos kiskutyát el kéne nevezni Wiskynek, mert "black an white "
foltjai vannak, nagyon jó fej akkor találkoztam vele, amikor hétfőn mentem a kajáért Marikához, nagyon mozgékony, ki is mászott a keritésen én leállitottam a forgalmat és nagy nehezen becserkésztük, a frász jött rám, hogy elüti egy autó, szerintem Marika ezért is vitte fel, meg azért mert megszerette volna és akkor már nem engedné el magától, jobb igy, biztosan hamar gazdija lesz, ill. remélem, mert nagyon kedves, puszilkodós, az embereket szereti. Én nem is értem, hogy eddig hol volt, nem hiányzik senkinek?

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
1. Elküldve: 2008-09-22 03:44:53,

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

[87.]

G.Ildikó
14950. Elküldve: 2008-09-03 20:47:32 [204.]
--------------------------------------------------------------------------------
A kis foltos kb. egy hete került Marikához az utcáról. Biztos az oltás utáni időszak telt le, hogy most behozta. Olyasmi , mint a Barbi kutyája, csak tacsisabb a feje. Tüneményes kedves, félév körüli. Fickó.

T.Éva
14952. Elküldve: 2008-09-03 22:26:16 [202.]
--------------------------------------------------------------------------------
A foltos kiskutyát el kéne nevezni Wiskynek, mert "black an white "
foltjai vannak, nagyon jó fej akkor találkoztam vele, amikor hétfőn mentem a kajáért Marikához, nagyon mozgékony, ki is mászott a keritésen én leállitottam a forgalmat és nagy nehezen becserkésztük, a frász jött rám, hogy elüti egy autó, szerintem Marika ezért is vitte fel, meg azért mert megszerette volna és akkor már nem engedné el magától, jobb igy, biztosan hamar gazdija lesz, ill. remélem, mert nagyon kedves, puszilkodós, az embereket szereti. Én nem is értem, hogy eddig hol volt, nem hiányzik senkinek?

Ari
14956. Elküldve: 2008-09-04 09:39:58 [198.]
--------------------------------------------------------------------------------
Mit szólnál a Fickówhisky vagy Whiskysfickó névhez?
Jaj, aztán majd mindenki a Whiskysre asszociál.


Ari
14958. Elküldve: 2008-09-04 15:00:43 [196.]
--------------------------------------------------------------------------------
Akkor mai fotók a két új kutyánkról:
...
és a Whiskysfickó:
Csömörön találták 2008. augusztusában. Egyik önkéntesünk befogadta, de kifért a kerítésen és a forgalmas utcán kellett őt hajkurászni. Így felvitték a menhelyre, mert ott biztonságosabb számára. Fiatal, nagyon kedves kan kutyus. Olyan tacsi méret. Első találkozásunkkor az arcomban landolt. :) Persze csak szeretetből.
Érdeklődni a 06-30-514-4546-os telefonszámon, vagy a [email protected] címen.
DSCF0066.jpg
DSCF0062.JPG
DSCF0060.JPG
DSCF0069.JPG
DSCF0064.jpg

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2008-09-22 03:51:28]
(TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

w. gazdis! WHISKYSFICKÓ / SCOFIELD

(üzenet: 87, Csömöri Állatvédők)
 
    / 4 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0093309879302979 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail