Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455350/2 Témák: 18953 Tagok: 112629 Legújabb tag: Evech Online: (47/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Életképek

(üzenet: 13, Alapítvány az idős és sérült állatokért)
 
13.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2010-12-24 19:44:39  [1.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
animation3.gif

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer négy gyertya. Olyan nagy volt a csend körülöttük, hogy tisztán lehetett érteni, amit egymással beszélgettek.
Azt mondta az első :
- ÉN VAGYOK A BÉKE! De az emberek nem képesek életben tartani. Azt hiszem, el fogok aludni. - Néhány pillanat múlva már csak egy vékonyan füstölgő kanóc emlékeztetett a hajdan fényesen tündöklő lángra.
A második azt mondta:
- ÉN VAGYOK A HIT! - Sajnos az emberek fölöslegesnek tartanak. Nincs értelme tovább égnem. - A következő pillanatban egy enyhe fuvallat kioltotta a lángot.
Szomorúan így szólt a harmadik gyertya:
- ÉN A SZERETET VAGYOK! Nincs már erőm tovább égni. Az emberek nem törődnek velem, semmibe veszik, hogy milyen nagy szükségük van rám. - Ezzel ki is aludt.
Hirtelen belépett egy gyermek. Mikor meglátta a három kialudt gyertyát, felkiáltott:
- De hát mi történt? Hiszen nektek égnetek kéne mindörökké! - Elkeseredésében hirtelen sírva fakadt.
Ekkor megszólalt a negyedik gyertya:
- Ne félj! Amíg nekem van lángom, újra meg tudjuk gyújtani a többi gyertyát.
ÉN VAGYOK A REMÉNY!
A gyermek szeme felragyogott. Megragadta a még égő gyertyát, s lángjával új életre keltette a többit.
- Add, Urunk, hogy soha ki ne aludjon bennünk a remény! Hadd legyünk eszköz a kezedben, amely segít megőrizni gyermekeink szívében a hit, remény, szeretet és béke lángját!!! Ámen


fenyofa2010.jpg


Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
12.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2010-12-24 19:42:38  [2.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
20973.jpg

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer négy gyertya. Olyan nagy volt a csend körülöttük, hogy tisztán lehetett érteni, amit egymással beszélgettek.
Azt mondta az első :
- ÉN VAGYOK A BÉKE! De az emberek nem képesek életben tartani. Azt hiszem, el fogok aludni. - Néhány pillanat múlva már csak egy vékonyan füstölgő kanóc emlékeztetett a hajdan fényesen tündöklő lángra.
A második azt mondta:
- ÉN VAGYOK A HIT! - Sajnos az emberek fölöslegesnek tartanak. Nincs értelme tovább égnem. - A következő pillanatban egy enyhe fuvallat kioltotta a lángot.
Szomorúan így szólt a harmadik gyertya:
- ÉN A SZERETET VAGYOK! Nincs már erőm tovább égni. Az emberek nem törődnek velem, semmibe veszik, hogy milyen nagy szükségük van rám. - Ezzel ki is aludt.
Hirtelen belépett egy gyermek. Mikor meglátta a három kialudt gyertyát, felkiáltott:
- De hát mi történt? Hiszen nektek égnetek kéne mindörökké! - Elkeseredésében hirtelen sírva fakadt.
Ekkor megszólalt a negyedik gyertya:
- Ne félj! Amíg nekem van lángom, újra meg tudjuk gyújtani a többi gyertyát.
ÉN VAGYOK A REMÉNY!
A gyermek szeme felragyogott. Megragadta a még égő gyertyát, s lángjával új életre keltette a többit.
- Add, Urunk, hogy soha ki ne aludjon bennünk a remény! Hadd legyünk eszköz a kezedben, amely segít megőrizni gyermekeink szívében a hit, remény, szeretet és béke lángját!!! Ámen


fenyofa2010.jpg


Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
11.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2010-04-04 21:29:35  [3.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
A tanya zöldül icon21.gif
eletkepek_045.jpg
eletkepek_047.jpg


Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
[válaszok erre: #12]
10.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2009-08-24 18:35:46  [4.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Viki_002_masolata.jpg

Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
9.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2009-08-15 19:08:24  [5.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Kicsit vidámabb, mai képek:

Panka, az óriás macskánk icon21.gif
eletkepek_078_masolata.jpg

Mielőtt leültem volna... már foglalt volt a szék, Ő Fifi:
eletkepek_079_masolata.jpg

Vacsi után, Nelli kint maradt az udvaron. Neki ez nem jelentett gondot, hanyatt vágódott a lépcsőn és aludt egy kicsit icon20.gif
eletkepek_081_masolata.jpg

Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
8.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2009-08-07 10:08:22  [6.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
eletkepek_077.jpg
eletkepek_076.jpg

Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
7.  Tasa  Törzstag [Regisztrálás: 2004-11-29 14:18:59]  Elküldve: 2009-07-14 09:46:44  [7.] 
 Tasa adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
hosegriado1.jpg

Idősállatok Alapítványa / Mastino mentés
Az élethez való jog, kortól független...
1% remény az életért 18716030-1-13
[válaszok erre: #8]
6.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2009-05-25 21:24:27  [8.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Az elmúlt héten sok minden történ népes kis közösségünkben:

Vitorlás Viktória átesett az ivartalanításon és az egyik oldali emlőléc eltávolításon, mely a daganatok miatt szükséges volt.
Mára már jól van, még gyógyulgat. A másik oldal műtétje még kb. 1 hónap.
eletkepek_064.jpg
eletkepek_063.jpg

Füge átesett az ivartalanításon, úgyhogy gazdijelőletek hajrá:
Fuge.jpg

Csipi, az Illatos úti mastino átesett egy teljes kivizsgáláson, szerencsére minden rendben, kivétel, hogy mindkét szeme gyulladt, erre kapott szemcseppeket, a gyulladás múlása után szemét műteni kell, utánna ivartalanítás vár rá.
Csipi_002_masolata.jpg
Szerencsére már családban lábadozik, de még hosszú idő kell, hogy teljesen rendbe legyen.

Árnyék, a 10 év feletti öregúr is biztonságba került, Zazsu etette és szállította a Lelenc csapat átmenetileg elhelyezték, amíg gazdit vagy legalább helyet tudunk számára biztosítani. (Mindenkinek nagyon köszönjük!)
S7300622.JPG

A hét eseményei sajnos az alapítvány számláját is megterhelte, kérjük akinek van lehetősége, támogassa védenceink gyógyulását,örülünk a gazdikereső segítségnek is.
UniCredit Bank: 10918001-00000027-62060003
(Csekken történő befizetéshez, kérésre, postán eljuttatjuk Önnek!)
Előre is köszönjük!


Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
5.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2009-01-21 20:52:42  [9.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Egy kis vidámság, a szomorú valóság között:

Tegnapi napon, nagy bevásárlást végeztünk (köszönöm Mackópofa ) és a pakolásnál, a törzs bandából ismerjük, hogy ki szereti sertepertélni. De akit még nem ismertünk, az Vitorlás Viki! Most megismertük. Miközben pakoltuk a helyére a finomságokat (tészta, rizs, stb. nem hús!), Viki jött-ment, mindent ellenőrzött és csóválta a farkát. Mindent nyugtázott, szinte csak meg nem szólalt, hogy: "ez tényleg mind a mienk!
Olyan jókat nevettünk, hogy mennyire tudott örülni!
Majd a munka végeztével bevonult a szobába, felugrott a kanapéra és aludt mint a bunda!
Tudom, hogy képekkel jobb lett volna megmutatni, de akinek elég jó a fantáziája, talán elképzeli!


Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
4.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2008-12-28 18:02:37  [10.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Mert a macskáknak egerészni kell
vegyes_003.jpg

És kergetni az egeret
vegyes_004.jpg

Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
3.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2008-12-28 18:00:56  [11.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
A 100 éves Mazsola pincsinél kozmetikus járt
Az eredmény:
Oreg_Mazsola_001.jpg
Oreg_Mazsola_003.jpg


Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
2.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2008-11-15 20:26:03  [12.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     

eletkepek_033.jpg

eletkepek_040.jpg

eletkepek_029.jpg

eletkepek_041.jpg

eletkepek_031.jpg

eletkepek_017.jpg

Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
1.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2008-11-15 11:27:34  [13.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Képek, melyekkel megmutatjuk, hogyan élünk!

Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
(TÉMANYITÓ)
 

Életképek

(üzenet: 13, Alapítvány az idős és sérült állatokért)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0090928077697754 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail