Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455356/8 Témák: 18953 Tagok: 112629 Legújabb tag: Evech Online: (108/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Kutyát csak ivartalanítva, chipezve, oltva, parazita mentesítve és örökbeadási szerződéssel adunk gazdához!
    / 2 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Kartonozó

(üzenet: 49, Bullterier Baráti Társaság)
 

Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
49. Elküldve: 2009-03-16 16:00:14,

Kartonozó

[1.]

Roxy
gyer2.gif


Gondozásunkba kerülés ideje: 2008. V. 2. - eredeti gazdája adta le.

Kutya neme: szuka

Kutya chipezett/tetovált: -

Kutya ismertető jegyei: Nagyon kedves, kutyákkal és emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.
Kiéhezett és kiszáradt - nagyon.

Kutya kora: 3 év

Kutya színe, mintázata: tricolor

Státusza: 2008. V. 6-án hajnalban meghalt. Hogy miért?

Neve a B. B. T.-nél: Roxy



Roxy képei ITT!


Íme Roxy - aki túl sokat szenvedett és túl korán halt meg...:

Roxy01.jpg
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
48. Elküldve: 2009-03-13 22:18:03,

Kartonozó

[2.]

Johanna
gyer2.gif


Megtalálás ideje: 2008. III. 28.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2008. III. 28.

Megtalálás lehetőleg pontos helye: Soroksár

Megtalált kutya neme: szuka

Megtalált kutya chipezett/tetovált: Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Megtalált kutya ismertető jegyei: Nagyon játékos, kutyákkal és emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.
Bőre kisebesedett, szeme szintén beteg.

Megtalált kutya kora: 3-4 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér

Státusza: Szép, új, szögecses-bőr nyakörve van.
Örökbefogadóhoz kerülése előtt fél nappal, éppen a szemébe csepegtetéskor, megállt a szíve, összeesett és meghalt. Gondozói rohantak vele az orvoshoz, de akkor már nem tudtak rajta segíteni.
2008. V. 5-én meghalt.

Neve a B. B. T.-nél: Johanna



Johanna képei ITT!


Íme Johanna - aki majdnem kapott saját gazdát...:

Johanna.jpg

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-16 14:43:29]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
47. Elküldve: 2009-03-13 21:56:01,

Kartonozó

[3.]

Zorró


Megtalálás ideje: 2008. III. 10. - egy állatorvosi rendelőnél, egy szuka kutyával randalírozott... az ott dolgozók kértek segítséget tőlünk.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2008. III. 10.

Megtalálás lehetőleg pontos helye: Budapest

Megtalált kutya neme: kan

Megtalált kutya chipezett/tetovált: Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Megtalált kutya ismertető jegyei: Nagyon rámenős a szukákkal, emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást, sok-sok nevelésre szorul.
Orrán hatalmas pukli, valószínűleg ütés érte. Orvosi kezelésre szorul.

Megtalált kutya kora: 1 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér, fekete folttal mindkét szeme körül

Státusza: A helyiak a kocsmák körül látták rendszeresen a kutyát. Plakátolás és internetes hírdetés útján sem jelentkezett senki érte.
Örökbefogadóhoz került.

Neve a B. B. T.-nél: Zorró



Zorró képei ITT!


Íme Zorró - aki eleinte túl görbe orrú volt...:

zorro1.jpg
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
46. Elküldve: 2009-03-13 21:41:33,

Kartonozó

[4.]

Inez
gyer2.gif


Megtalálás ideje: 2008. III. 6. - a megadott dátum előtt, az interneten hírdették "sporttársi" áron...

Gondozásunkba kerülés ideje: 2008. III. 6. - Orsi megkapta a kutyát ajándékba... jó rábeszélő készségével, lelkiismeretére hatott a gazdának...

Kutya neme: szuka

Kutya chipezett/tetovált: -

Kutya ismertető jegyei: Nagyon lerobbant az egészsége.
Kutyákkal és emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.

Kutya kora: 6-8 év körüli

Kutya színe, mintázata: vörös-fehér

Státusza: Ideiglenes befogadóhoz került.
Kivizsgálása után kiderült, hogy előrehaladott a szívbetegsége. Jó esetben, gyógyszerekkel is csak fenntartahtó az állapota, de nem gyógyítható.
Nóra és Béla úgy döntöttek, hogy hátralévő idejét náluk, családban, szeretet töltse el Inez.
2008. V. 10-én a szíve miatt meghalt.

Neve a B. B. T.-nél: Inez



Inez képei ITT!


Íme Inez - aki már későn érkezett...:

P1010111_003.JPG
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
45. Elküldve: 2009-03-13 18:19:59,

Kartonozó

[5.]

Nikolett


Megtalálás ideje: 2008. I. 3. - beköltözött egy ház kertjébe, ahonnan majdnem sikerült elűzni a tulajdonos kukázusi juhászát... be kellett menekíteni a házba... ekkor kaptuk a segítség kérést.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2008. I. 3.

Megtalálás lehetőleg pontos helye: Budapest

Megtalált kutya neme: szuka

Megtalált kutya chipezett/tetovált: tetovált - chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Megtalált kutya ismertető jegyei: Nagyon izmos, játékos. Kutyák társaságát nem kedveli, de emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.
Felfagyásos sebek a fenekén, a lábain és a hasánál, felfázással koronázva.

Megtalált kutya kora: 2 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér

Státusza: Örökbefogadóhoz került.

Neve a B. B. T.-nél: Nikolett



Nikolett képei ITT!


Íme Nikolett - aki igencsak izmos...:

izmoska_104.jpg
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
44. Elküldve: 2009-03-12 23:18:30,

Kartonozó

[6.]

Fruzsina


Megtalálás ideje: 2008. I. 2. - egy rendszámtábla nélküli kocsiból kihajították egy kocsma kapujába, ahol ő boldog ismerkedésbe kezdett volna, ha a kocsmabeliek, közeledése ellen, nem vasvillával küzdöttek volna... Ekkor vette pártfogásába egy fiatal férfi, aki elraktározta az életveszély elől, amíg a neten utána nézett, hogy miféle fajzat ő, és kik azok akik az eféle problémákkal foglalkoznak...

Gondozásunkba kerülés ideje: 2008. I. 2.

Megtalálás lehetőleg pontos helye: Villonya

Megtalált kutya neme: szuka

Megtalált kutya chipezett/tetovált: Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Megtalált kutya ismertető jegyei: Nagyon dagi, játékos, kutyákkal kissé pökhendi, de emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.
Fogyórúra lesz az első közös játék...
Szépen sétál, szobatiszta, kultúráltan viselkedik.

Megtalált kutya kora: 4 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fekete-fehér

Státusza: A történet kezdete annyira morbid, mint a folytatás nagy része.
Rehabolt ő Ricsiéknél, Györösnél, Nóráéknál, ideig-óráig Andinál és Grübedlinél... de megismerte Bajuszcsaládot is, ha nem teljes a sor, jelezze aki kimaradt.

Örökbefogadóhoz került.
1.
Egyes nagyon szerette volna Fruzsinát örökbe fogadni. Teljesítettük álmát.
Néhány nap elteltével azonban értesített minket, hogy ő inkább még szórakozna a szabadidejében, mint hogy kutyáról gondoskodjon és ellássa. A szülei pedig nem szeretnék átvállalni a kutyával járó dolgokat.
Azonnal mentünk érte...

2.
Kettes nagyon szerette volna Fruzsit örökbe fogadni.
Leszállítottuk, ő meglátta, könnyek szöktek a szemébe, egymást ölelték, édes kettesben maradtak... nagyjából másnap a kutya elveszett, az örökbe fogadó nem szólt nekünk.
3 hét múlva kaptunk egy telefont, hogy chip alapján beazonosították a megtalált kutyánkat. Vegyük át ha gondoljuk...
Andi felhívta az örökbefogadót, hogy nem szeretne-e valami információt megosztani?
Jaaaaaa... - volt a válasz - ...hát 2 napja elveszett a kutya...
Andi kérte a megtalálót, hogy pár napig még tartsa Fruzsit, mert fuvart kell szerveznünk. A válasz: Persze! Semmi gond! ...hiszen már 3 hete nálunk van!
Örökbe fogadó még az oltási könyvet sem volt hajlandó postára adni...

3.
Hármas már fényképről beleszeretett Fruzsinába. Megbeszéltük az örökbe adás időpontját - melyre közvetlenül Andi születésnapjáról indultam volna. Sietnem kellett, mert türelmetlenül várt az örökbe fogadó. Rám is telefonált, hogy azonnal lépjek a buliból, mert ő jóval előbbi időpont egyeztetésére emlékszik, mint én.
Leléptem, rohantam, örökbe adtam.
Két nap múlva leléptem egy másik összejövetelről, mert rohantam, hogy visszavegyem Fruzsinát.
Megváltozott életkörülmények volt az ok...

4.
A történet kezdete ismert... első látásra beleszeretett egy család Fruzsinába.
Györössel megvalósítottuk Fruzsina 1500 km-es csúcsát...
A befejezés azonban szerencsére nem az eddigi nóta.
Fruzsina saját családjára talált, és be is fészkelt hozzájuk huzamos időre. Van már saját gazája, gazdasszonya, kisgazdája, macskái és csúszómászói, gyorsulásra alkalmas, lejtős kertje és hiszékeny nagypapája... csak a diéta a már megszokott!

Neve a B. B. T.-nél: Fruzsina



Fruzsina képei ITT!


Íme Fruzsina - aki már vasvillával is szembe találta magát...:

dagika_122.jpg

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-16 14:56:35]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
43. Elküldve: 2009-03-12 22:02:46,

Kartonozó

[7.]

Jenő


Megtalálás ideje: 2007. XI. 18. - Albertirsán elfoglalt egy kertet magának.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. XI. 19.

Megtalálás lehetőleg pontos helye: Albertirsa

Megtalált kutya neme: kan

Megtalált kutya chipezett/tetovált: Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Megtalált kutya ismertető jegyei: Nagyon játékos, kutyákkal és emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.
A fenekén van egy barna folt.
Bal melső lábánál az izom és az izület roncsolódott egy korábbi sérüléstől, ez a lába élettelenül lóg, nem használja.

Megtalált kutya kora: 3 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér, barna jeggyel a bal fülén és a fenekén

Státusza: Örökbefogadóhoz került.
Bal első lábát először megműtötték, és az izmok/inak nyújtásával próbáltuk használhatóvá tenni.
Nem sikerült az eljárás, a lábat amputálták.
A kutya felépült, és teljes életet él.

Neve a B. B. T.-nél: Jenő



Jenő képei ITT!


Íme Jenő - aki egy lábbal kevesebb, mint a többi átlag...:

2008_03__30__002.jpg
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
42. Elküldve: 2009-03-12 19:04:41,

Kartonozó

[8.]

Apolló
gyer2.gif


Megtalálás ideje: 2007. IX. 10. - ekkor értesített minket egy telepőrként dolgozó ember, aki a telepőrként tartott kutyát gondozta... azonban nem dolgozott minden nap, és szabadnapjai alatt senki nem foglalkozott a kutyával... aki már a gondoskodás ellenére is, utolsó stádiumában volt a demodexiának.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. XI. 10.

Kutya neme: kan

Kutya ismertető jegyei: Végső stádiumos demodexiás volt.
Alomtestvéreivel együtt vették meg. Majdnem minden kölyök meghalt demodexiában.
Apolló volt az utolsó előtti, még élő.
Az a kölyök, aki túlélte Apollót fedezőkanként él(t?).


Kutya kora: 2 év

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér

Státusza: Elengedtük.

Neve a B. B. T.-nél: Apolló



Apolló egyetlen képe ITT!


Íme Apolló - aki az utolsó előtti volt...:

Apollo.jpg

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-13 10:53:21]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
41. Elküldve: 2009-03-12 17:56:37,

Kartonozó

[9.]

Maya
gyer2.gif


Megtalálás ideje: 2007. X. 6. - Fővárosi Közterület-Felügyelet Állategészségügyi Telep - ...eredeti gazda adta le, volt oly kedves, még a nevét is elárulta...

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. X. 9.

Megtalálás lehetőleg pontos helye: Budapest

Megtalált kutya neme: szuka

Megtalált kutya chipezett/tetovált: Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Megtalált kutya ismertető jegyei: Sokkos, nagyon fél, Kennelköhögés, bél- és gyomorhurut, nagyon hullik a szőre. Szem-, bőr-, fül- problémák és sérülésektől származó sebek tulajdonosa, egy kis eltorzult orr-bőr és egyéb, talán visszafordítható külsőségek megalázott és meghunyászkodott viselője.

Megtalált kutya kora: 5 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér, bal fülé fekete folt

Státusza: Örökbefogadóhoz került.
Másnap kérték, vegyük vissza, mert nem szobatiszta.
Ismét új családba került.
Orvosi kezelés alatt állt folyamatosan, mert valami folyton visszatérő betegséggel küzdött
2008. X. 10-én meghalt.

Neve a B. B. T.-nél: Maya



Maya képei ITT!


Íme Maya - aki lelkileg csúnyán megtört...:

PA097470.jpg
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-12 18:03:06]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
40. Elküldve: 2009-02-22 23:35:01,

Kartonozó

[10.]

Petra
gyer2.gif


Megtalálás ideje: 2007. X. 3. - A dátum előtt került be egy település "Talált Kutya Telep"-ére.
Úgy tudtuk meg ottlétét, hogy:

Idézet:
...Tegnap reggel e-mailt kaptam egy úrtól. Talált egy bullterrier szukát, de mivel az otthoni kutyái (német juhász és foxi) elég balhésak, nem tudta hazavinni. Megkereste a X városban lévő Talált Kutya Telepet!
A jóhiszemű úriember akkor hallott életében először, a 14 nap karantén időről, meg: - Az állatorvos ide csak altatni jár! - mondatokról.
Hazament és kikereste a fajtát a neten (nem ismerte a bullykat), majd írt nekünk egy levelet.
Egyből felvettem X város polgármesterével a kapcsolatot, majd az Y Kft. telephelyével, ahol a kutyákat gyűjtik! Sajnos, mivel a telep vezetője tárgyaláson volt és csak ő engedélyezhette a bully kiadását, így visszahívást ígértek. Teltek az órák, így újra telefon: - Hol találom a vezetőt? - Az fönök még tárgyal... és különben is már reggel elmondtam miért hívom őket, nem értik, miért fontos nekem ez a kutya?!
Nem kicsit voltam ideges, így vezető híján, a főkönyvelő asszony adta áldását a kiadatásra. Mellékesen megjegyezte, hogy eltekintenek a 8.000,- Ft-os befogási díjtól (a kutyát bevitték a telepre, ezenkívül kötelező, hogy szerződésük legyen X várossal, így nem ingyen fogdossák be a kutyákat, hanem behajtják X városon vélt és valós kiadásaikat) és a 3.000,- Ft-os fenntartási díjtól. Hurrá!!
Visszaírtam a bejelentő úrnak, hogy kicsit nehézkesen, de próbálok intézkedni, ha lehet, küldjön nekünk fényképet a kutyáról. Az úr egyből kirohant a telepre, ahol is elkészítette a fotókat. Majd hazaérve panaszosan írta, hogy félnek a kutyától, így se nem takarítják, de még állatorvos sem látta.
Megint levelet váltottunk, miszerint mi megyünk a kutyáért, Ő viszont szívesen vendégül látna minket, mert becsüli, amit megteszünk ezért a kutyáért.
Reggel Grübi, RL és én elindultunk a bullyért. Petra már egy kis ketrecbe bezárva várt ránk.
Nagyon furcsa lehetett a látvány, mert egyből megállt az élet a környéken. Előkerült az ügyvezető is! Kifaggatott, ki vagyok és honnan jöttem, (majdnem én is megkérdeztem tőle...) de mondatom közepén: - Ez engem már nem érdekel! - felkiálltással elkezdett matatni a vadiúj, hatalmas, fényes jeepjében.
Nem akarták elhinni, hogy kiveszem a kutyát és ölbe rakom be a kocsiba! Pedig felajánlották, hogy a boxba belekergetik nekem! Mondtuk: - Nem kell, köszönjük, nem fog 3 lábon, vakon a torkomnak ugrani!
Na meg mikor RL kivigyorgott a kocsiból...!
- A gyereket előre kéne rakni, nehogy baja legyen! - hangzott a mondat a nagy, szép, fényes jeepből (hamár láttatok ember arcán undort, amikor egy kutyára néz… dühítő... és ő a Talált Kutyák Telep vezetője).
Aláírtuk a jelenléti ívet, megadtuk az elérhetőségünket. Ekkor láttam, hogy az e-mailt író úr, többször meglátogatta a kutyát. Grübi felajánlotta, hogy lefényképezi a többi kutyát és felszórjuk a netre, de ebbéli szándékáról gyorsan lebeszélték (utólag mondta Grübi, hogy kutyák még a környéken sem ugattak). Elhessegettük a rossz érzéseinket, megköszöntük a portás néni segítségét és elindultunk Pestre, az orvosi rendelőbe.
...Petrát én kísértem utolsó útjára. Szépen elaludt, míg simogattam és beszéltem hozzá. Nem hagytuk magára, emberséggel vettünk búcsút tőle. ...
Andrea



Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. X. 3.

Megtalálás lehetőleg pontos helye: ...

Megtalált kutya neme: szuka

Megtalált kutya chipezett/tetovált: -

Megtalált kutya ismertető jegyei: Összetört mind fizikálisan, mind lelkileg. Bőrbeteg.
A legsúlyosabb a gyomrában lévő kézilabda nagy­sá­gú daganat volt. Első ránézésre vemhesnek hittük, de az ultrahang mást mondott.
A lábszára 4 helyen eltört - régen - így abszolult nem használta - csak lógott, mint a rongy. A rtg-felvétel szintén nem hazudott.
A farkán a csupasz csont a bőrtől 4-5 cm hosszan, külön vált és szabadon fityegett, elfertőzödött.
Szinte mindkét szemére vak volt.
Demodex gombás felülfertőzés a teljes testen.


Megtalált kutya kora: 6-8 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: tigriscsíkos, fehér jeggyel

Státusza: Sajnos most nem tudtunk kutyát menteni, csak fáj­da­lommentes további utat biztosítani neki, az Örök Vadászmezők irányába. Petra kívánom, hogy fájdalommentesebb és meg­be­csült­ebb legyél a kiérdemelt kutyaparadicsomban!

Neve a B. B. T.-nél: Petra



Petra képei ITT!


Íme Petra - aki hiába volt erős...:

015.jpg

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-22 23:43:32]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
39. Elküldve: 2009-02-22 23:15:57,

Kartonozó

[11.]

Vencel


Megtalálás ideje: 2007. IX. 25. - Egy lakókocsi vonóhorgára kötötték ki... egy fajtaismerő szúrta ki, hogy napok óta ott vár a kutya. Megkeresett minket és segítséget kért a kutya számára.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. IX. 28.

Megtalálás lehetőleg pontos helye: Fót

Megtalált kutya neme: kan

Megtalált kutya chipezett/tetovált: -

Megtalált kutya ismertető jegyei: Jól szocializált, szófogadó, domináns.

Megtalált kutya kora: 4-5 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér a homlokán egy jellegzetes folttal

Státusza: KOMPLETT FOTÓ­AL­BUM­MAL ROHANT ÉRTE A GAZ­DÁ­JA, MIKOR A NETEN MEGTUDTA, HOGY KUTYÁ­JA RÁ VÁR NÁ­LUNK!
Mint kiderült, a csa­lád elment pár nap­ra pihenni és a kutya a család boltjában várta vissza őket... amíg úgy nem döntött egy reggel, hogy a bolt kinyitásakor ki­cse­le­zi a beosztottat és elmegy meg­keresni családját.

Neve a B. B. T.-nél: Vencel



Vencel képei ITT!


Íme Vencel - aki fel sem fogta, mekkora mázlija volt...:

Boci-1.jpg
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
38. Elküldve: 2009-02-22 22:58:04,

Kartonozó

[12.]

Eufrozina
gyer2.gif


Megtalálás ideje: 2007. IX. 25. - Fővárosi Közterület-Felügyelet Állategészségügyi Telepre adta le valószínűleg a gazdája

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. IX. 25.

Megtalált kutya neme: szuka

Megtalált kutya chipezett/tetovált: -

Megtalált kutya ismertető jegyei: Szenved a gyulladástól, a láztól, a sebektől... a fájdalomtól.

Megtalált kutya kora: 10 hónap körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér

Státusza: Néhány hét orvosi-ideiglenesbefogadói küzdelem, lórúgásnyi-gyógyszeres kezelés elteltével meghalt, előrehaladott demodex és szövődményei miatt.
Elengedtük, mert nagyobb volt a szenvedése, mint a remény, hogy csak egy kicsit is javulni fog az állapota.

Neve a B. B. T.-nél: Eufrozina



Eufrozina képei ITT!


Íme Eufrozina - aki nagyon sokat szenvedett...:

1__nap_045.jpg
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
37. Elküldve: 2009-02-19 20:16:04,

Kartonozó

[13.]

Mercedes
gyer2.gif


Megtalálás ideje: 2007. IX. 24. - Budapesti irodaház kapujában próbált kapcsolatot létesíteni minden arra járóval. Egy kutyabarát hölgy beengedte a portára és kajával kínálta. Mercedes olyan éhesen vetette magát az ételre, mint aki napok óta éhezik... pedig jó kondiban volt. Amikor végzett az étkezéssel, felmászott a porta kanapéjára, és álomra hajtotta sokat megért fejét. ...ekkor kért tőlünk sörgős segítséget a hölgy.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. IX. 24.

Megtalálás lehetőleg pontos helye: Budapest

Megtalált kutya neme: szuka

Megtalált kutya chipezett/tetovált: Chipezte a B. B. T.

Megtalált kutya ismertető jegyei: Kutyákkal és emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.
Eleinte:
Idézet:
Érdekes hangon sípol, bár amióta kibolhátlanítottam, és evett, már nem pánikol és sikkangat. A fürdést meglepően jól bírta, bár amilyen koszos és bolhás volt nem csodálom, hogy értékelte.
Kirimánkodtam belőle egy pisit, mert a lányok akik hozták megitattták, de náluk sem produkált semmit. Ez úgy zajlott, hogy sétálok a kertben, hátratett kezekkel, mint aki keres valamit. Amint helyet talált magának, első rémületéből, utánam döcögött. Tehát vissza a kiinduló pontra, orr megtámaszt a lábamszárán, és pisil. Hatalmas nagy simi, megyünk tovább. Álló képek nem igazán készültek, ugyanis az orra mindíg hozzám kell hogy érjen, fentről meg nem igazán lehet fotózni.



Megtalált kutya kora: 10 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fekete-fehér-csíkos

Talált státusza: Örökbefogadóhoz került.
2 nappal később rohanva hoztuk vissza Andihoz, mert "nem ilyet akartam, büdös a szája és túl öreg" volt a kutyáról az örökbe fogadó megítélése.
Ekkor átesett egy fogkő eltávolításon.
Néhány hónap elteltével meghalt, mert megöregedett és végre nyugalomra lelt egy olyan háznál, ahol szerették és gondoskodtak róla... már nem volt miért küzdeni.

Neve a B. B. T.-nél: Mercedes



Mercedes képei ITT!


Íme Mercedes - aki Tojás barátnője volt egy rövidke ideig "Szivárványos Naplemente Bully-Öregek-Otthonunk"-ban...:

Merciweb.jpg
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-20 00:51:50]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
36. Elküldve: 2009-02-19 16:51:42,

Kartonozó

[14.]

Zakariás
gyer2.gif


Megtalálás ideje: 2007. IX. 7. - Zalaegerszegi Menhelyre került be jóval a dátum előtt. Pontos adatok nincsenek.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. IX. 7. - A menhely egyik önkéntese hívta fel figyelmünket a kutyára.

5436928.jpeg

Megtalált kutya neme: kan

Megtalált kutya chipezett/tetovált: Tetovált - Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Megtalált kutya ismertető jegyei: Nagy. Jól szocializált, kedves, bármit megtesz azért, hogy foglalkozzanak vele. Nagyon fázós. Imádja a gyomrát, bármire képes a kajáért. Nagyon szereti az emberek társaságát.

Megtalált kutya kora: 9-10 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér

Talált státusza: Zakariást - talán már mindenki tudja, de ismét leírom - nemrég kiköltöztette a "családja" egy menhelyre, mondván ők most elköltöznek. Zakariás már nem kell...
Egy másik "család" hazavitte a menhelyről Zakariást, mondván nekik éppen ő kell.
Ez a másik "család", kis idő múlva visszadobta a 2 méter magas kerítésen keresztül éjjel Zakariást a menhelyre, mondván most ők is költöznek. Zakariás már megint nem kell...
Ekkor hoztuk el mi.
Megtaláltuk a tenyésztőt és első gazdáját.
Bár nem nézte meg a kutyát, szerinte nem az ő kutyája Zakariás. Megadtuk a képgalériás elérhetőségeket, ezzel sem kívánt élni. Valószínűleg nem tartott igényt a kutyáról való gondoskodásra, mert nem jelzett vissza a telefonon megbeszéltek szerint.
Örökbefogadóhoz került.
2009. II. 2. örökbefogadója nem hagyta, hogy tovább szenvedjen a gyógyíthatatlan vese- és májelégtelenségtől. Elengedte.

Mivel Nyugati Tojás Dumber meghalt, már nem kell a továbbiakban az Egyesület becsületét védenünk, hogy hazudunk-e a kutyával kapcsolatban, vagy igazat mondunk.

Neve a B. B. T.-nél: Zalariás



Zakariás képei ITT!


Íme Zakariás - aki Malac is volt... meg még sok minden más...:

Zak01.jpg

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-21 23:59:33]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
35. Elküldve: 2009-02-19 16:29:50,

Kartonozó

[15.]

Izsó
gyer2.gif


Megtalálás ideje: 2007. VIII. 26. - Előtte találták az utcán rohangáló kutyát. A Budapesti HEROSZ menhelyére került. Hírdetések és plakátolások útján keresték az eredeti gazdát, de nem jelentkezett hetekig senki.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. VIII. 26. - Ekkor vettük át a HEROSZ-tól

Megtalálás lehetőleg pontos helye: Budapest

Megtalált kutya neme: kan

Megtalált kutya chipezett/tetovált: Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Megtalált kutya ismertető jegyei: Szocializálatlan, neveletlen, labilis idegrendszerű.

Megtalált kutya kora: 1-1,5 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér, jobb szeme fölött, 10 forintos nagyságú, fekete folt

Státusza: Örökbefogadóhoz került.
Orvosi vizsgálat, kutyaiskola, kutyapszichiáter és különböző terápiás foglalkozások után, támadólag lépett fel még mindig.
Visszavettük és még aznap nálunk is támadott.
Ekkor már nem tudtunk felelősséget vállalni labilis idegrendszerének köszönhető tetteiért és elaltattattuk.

Ide tartozik az a történet, amikor felelősségre vonnak minket pl. Izsó esetében: - Milyen jogon mondunk ki egy kutyára, egy ilyen ítéletet?
Felelősségre vonnak olyanok, akik felelőtlenül hagynák, hogy esetleg sérülést okozhasson egy ilyen problémával rendelkező kutya.
Miután tényleg minden szinten kezelve lett agresszivitása, és nem javult az állapota, mi a továbbiakban nem tudtuk felelősségteljesen örökbe adni a kutyát.
Pont.

Neve a B. B. T.-nél: Izsó



Izsó képei ITT!


Íme Izsó - aki ki tudja miért lett olyan...:

Izso_002.jpg

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-20 00:46:37]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
34. Elküldve: 2009-02-19 00:16:19,

Kartonozó

[16.]

FanThomas


Megtalálás ideje: ? - az elhíresült Újlengyel-i telepen "élt"

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. VIII. 18. - 2 hónap folyamatos könyörgés és kisebb összegek átadása után, aktivistánk kapott egy félroncs kutyát.

Megtalálás lehetőleg pontos helye: Újlengyel előtti időszakról, nincs információnk

Megtalált kutya neme: kan

Megtalált kutya chipezett/tetovált: Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Megtalált kutya ismertető jegyei: Kutyákkal és emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.
Kiéheztetett, és ezáltal leromlott imunrendszerű, ennek következtében bőrproblémás, kisebesedett, gombával felülfertőzött, gyulladás a szemében, fülében, lábfejénél...

Megtalált kutya kora: 3 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér, jobb fülén és bal szemén fekete folt

Státusza: Örökbefogadóhoz került.

Neve a B. B. T.-nél: FanThomas



FanThomas képei ITT!


Íme FanThomas - aki majdnem nem élte túl, az Újlengyel-i kutyamentő tábort...:

pitbull.jpg
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-20 00:43:55]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
33. Elküldve: 2009-02-18 23:44:41,

Kartonozó

[17.]

Lehel


Megtalálás ideje: 2007. VIII. 5. - Fővárosi Közterület-Felügyelet Állategészségügyi Telep adta le a gazdája... mozgásképtelen hátsó lábakkal

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. VIII. 5.

Megtalált kutya neme: kan

Megtalált kutya chipezett/tetovált: Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Megtalált kutya ismertető jegyei: A hátsó két lábát nem tudja mozgatni.

Megtalált kutya kora: 6 hónap körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér

Státusza: Örökbefogadóhoz került.
A folyamatos orvosi kezelés és alapos gyógyszeres ellátás következtében, a kutya futkos a Duna partján...

Neve a B. B. T.-nél: Lehel



Lehel képei ITT!


Íme Lehel - aki nem ért meg "lebénulása" után egy altató inyekciónyit sem... szerencsére...:

Lehela20.jpg
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-20 00:42:19]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
32. Elküldve: 2009-02-18 18:16:13,

Kartonozó

[18.]

Molly


Megtalálás ideje: ? - Pakson héderelt egy ideje.
Nem akarták kiadni, mert jó helyen volt ott 151-dikként... mi fajtamentők pedig ugye oda valók vagyunk, ahol kezelni lehet minket... de semmi esetre sem a jól dolgozó, jó emberek közé.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. VIII. 1. - Kitartottunk mellette, és megkaptuk... és bár már 3 életmentő műtéten is átesett, még mindig öntötte a nyakunkba a sz@rt, a számítógép mögül, binálisan-kutyamentők némelyike.

Megtalált kutya neme: szuka

Megtalált kutya chipezett/tetovált: tetovált (olvashatatlan) - Chipezte a B. B. T.

Megtalált kutya ismertető jegyei: Kutyákkal és emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.
Bőrbeteg, szemhéjja befordult mind a két szemén - műteni kell. A füle - mindkettő - csúnyán begyulladt, egyensúlyzavara van tőle.

Kutya kora: 3 év körülinek mondták... de nagyjából 9 éves

Kutya színe, mintázata: fehér - bal fülén fekete folttal

Státusza: Örökbefogadóhoz került még aznap, hogy elhoztuk.
Később kiderült - 24 órával később -, hogy a bele elzáródott a 4 darab lenyelt idegen és amúgy műanyag meg miegyéb tárgytól. A belek ettől begyulladtak. A húgyhólyag gyulladt, kövekkel teli. A petefészken 5 darab, fagyigolyó szerű, letapadt ciszta bandázott. Gennyes méhgyulladás is található odabent.
Műtét közben egyszer csak meghalt.
Küzdöttek érte, de a végén úgy döntöttek, hogy nem kényszeríthetik tovább az életre... elengedik.
Ekkor újra dobbant a szíve és akkor már ha akarta, ha nem, visszarángatták erre a küzdelmes Világra.
Tüttürüc most kényeskedő, és kihaénnem öregasszonyként tengeti a napjait Vicánál.

Neve a B. B. T.-nél: Molly



Molly képei ITT!


Íme Molly - aki 48 óra alatt elnyerte nálunk a "Legmázlistább Bullterrier" címet...:

Molly02.jpg
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-20 00:40:08]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
31. Elküldve: 2009-02-18 17:29:09,

Kartonozó

[19.]

Hektor


Megtalálás ideje: 2007. VII. 23. - Kecskeméti Mentsvár Alapítványhoz adta le az eredeti gazda... az alapítvány keresett meg minket telefonon, mert a gazda által "teljesen jól szocializált" Hektor, összekerülve más kutyákkal, verekedésbe keveredett, mely sebekkel járt és orvosi beavatkozást igényelt.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. VII. 24.

Kutya neme: kan

Kutya chipezett/tetovált: Tetovált - tenyésztő köszönte, de nem kért a probléma egyetlen morzsájából sem - Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Kutya ismertető jegyei: Emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.
Az alapítványnál szerzett sérülései orvosi kezelést igényelnek. Allergiás bőrbetegsége van, gombás felülfertőzéssel. Demodexet állapítottak meg, kezdeti stádiumban.
Termetre nagy, akkora, mint egy szuka rottweiler...

Kutya kora: 4 év

Színe, mintázata: fehér

Státusza: Örökbefogadóhoz került.
Néhány hét elteltével, csicseregni kezdték a madarak, hogy Hektor nem található meg az örökbe fogadó lakásán. Rákérdeztünk. Szokásos lemez... a kutya az övé, azt csinál amit akar, semmi közünk ahhoz, hogy hol tartja... a válasz szintén a megszokott lemez... szerződés van aláírva, melynek megszegése azzal jár, hogy a kutyát azonnal visszavesszük, a szerződést ezennel felbontottnak tekintjük, van rá 2 órája, hogy a kutyát visszaszolgáltassa, különben bevonjuk a hatóságot és eljárást indítunk.
Hektor visszaköltözött az ideiglenes befogadójához.
Kigyógyított bőre ismét cafatos, gennyes, így előlről kezdtük a kigyógyítást.
Rehab után, Andival egyeztetett egy fiatal pár, hogy szeretnének egy bullyt. Lebeszéltük, levittük, lepapíroztuk, ...három hét múlva hívták Andit... nem ezt a "lovat" akarták. A kutya nem találja a helyét, bepisil, meg hát a szőre... (akkor is kezdődtek a problémák kicsit). Így leautóztunk, Tatabányára.
Heki meglátta Györöst és messziről ugrott az ölébe... ekkor mondta ő, hogy: - Nem mész te már sehova mert úgysem kellesz senkinek a rothadásaid és egyéb hibáid miatt...
...és ott is maradt, mert vele kerek ott a kert...

Neve a B. B. T.-nél: Hektor



Hektor képei ITT!


Íme Hektor - aki majdnem Góliát...:

hektor_12_04.jpg

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-20 00:38:25]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
30. Elküldve: 2009-02-18 17:05:53,

Kartonozó

[20.]

Dean
gyer2.gif


Megtalálás ideje: 2007. VI. 14. - Fővárosi Közterület-Felügyelet Állategészségügyi Telepre adta le az eredeti gazdája.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. VI. 16. - A szomszéd megszerette a kutyát, és feltűnt neki, hogy hiányzik a kutya otthonról. Utána járt és megtudta, hogy hol találja. Kiváltotta, felvette velünk a kapcsolatot, és mivel éppen aznap országos találkozónk volt, le is hozta azonnal Monorierdőbe. Itt vettük át Dinit.

Kutya neme: kan

Kutya chipezett/tetovált: Tetovált - tenyésztővel felvettük a kapcsolatot és tudattuk vele, hogy miként járt az egyik általa tenyésztett kutya. Ő azonnal lejött szintén Monorierdőbe. Felismerte a kutyát, de nem tudta magához venni, így kérte, hogy keressünk neki mi gazdát. - Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Kutya ismertető jegyei: Nagyon játékos, kutyákkal és emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.

Kutya kora: 1 év

Kutya színe, mintázata: tigriscsíkos

Státusza: Örökbefogadóhoz került.
2008-ban felfalta a játékát és ebbe belehalt.

Neve a B. B. T.-nél: Dean



Dean képei ITT!


Íme Dean - aki a játékának lett az áldozata...:

dean1.jpg

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-20 00:36:17]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
29. Elküldve: 2009-02-18 16:47:11,

Kartonozó

[21.]

Frutty


Megtalálás ideje: 2007. V. 22. - Tulajdonos kéri a segítségünket, vegyük át a kutyáját és keressünk neki új gazdát. Megmondja a helyet, és a pontos időpontot (ne késsünk, ő csak akkor ér rá), hogy mikor vihetjük el a kutyát... az ország másik feléből.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. V. 31.

Kutya neme: szuka

Kutya chipezett/tetovált: törzskönyves - Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Kutya ismertető jegyei: A kutya vékony, nagyon beteg, gennyes méhgyulladása van. Eddigi kezelés nem volt, gyógyszert sem kapott, mert a helyi orvos szerint, ha mi úgyis ivartalanítjuk, akkor felesleges a gyógyszerre költeni.

Kutya kora: 4,5 év körüli

Kutya színe, mintázata: fehér - jobb füle csücskén szilva nagyságú szürke folt, bal füle csücskén két darab 5 forintosnyi szürke folt

Státusza: Örökbefogadóhoz került.
Nehezen gyógyult fel a műtét után, de küzdött, mint egy terrier.

Egy olyan történet is ide tartozik, ami mindig feltölt egy kis pozitív energiával:
Történt ugyanis, hogy a gazda amikor telefonon megkeresett minket, mondott egy kennelnevet, ahol a Tenyésztőt utolérhetjük. Felhívtuk a Tenyésztőt és elmeséltük, hogy át fogjuk venni az egyik általa tenyésztett kutyát, és szeretnénk, ha segítene valamilyen formában a kutya ellátásában. A Tenyésztő - nem véletlenül írtam T-t, mert ő tényleg Tenyésztőként gondolkodik - meghallgatta a történetet és a következő mondata már arról szólt, hogy teljes mértékben állja a kutya orvosi kezelésének és gyógyszereinek költségét.
Mikor már a törzskönyv is a kezünkben volt, kiderült, hogy Frutty nem is a gazdája által megadott kennelből származik, csak eltévesztette a nevet.
A "T"-s tenyésztési felfogásnak, itt vége is szakadt, mert a továbbiakban nem találkoztunk hasonló gondolkodással Frutty esetében.
Ez úton - bár már sok idő eltelt - ismét szeretnénk megköszönni a "T"enyésztő hozzáállását és segítő szándékát.

Neve a B. B. T.-nél: Frutty



Frutty képei ITT!


Íme Frutty - aki az küzdött az életéért...:

l1470441.jpg

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-20 00:33:36]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
28. Elküldve: 2009-02-18 00:05:31,

Kartonozó

[22.]

Al-Bundy


Megtalálás ideje: 2007. V. 20. - Családi okok miatt kérték, hogy vegyük át a kutyát és keressünk neki új gazdát.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. V. 20.

Kutya neme: kan

Kutya chipezett/tetovált: Chipezve (természetesen ivartalaníttatták)

Kutya ismertető jegyei: Nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott, kutyákkal és emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.

Kutya kora: 9 hónap

Kutya színe, mintázata: fekete- fehér

Státusza: Örökbefogadóhoz került.

Neve a B. B. T.-nél: Al-Bundy



Al-Bundy képei ITT!


Íme Al-Bundy - aki lecsapott Asszonyra...:

Sumakovicsek_005.jpg
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-20 00:31:35]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
27. Elküldve: 2009-02-17 23:49:42,

Kartonozó

[23.]

Mózes
gyer2.gif


Megtalálás ideje: 2007. V. 16. - Az utcán rohangált idegesen

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. V. 16..

Megtalálás lehetőleg pontos helye: Veresegyháza

Megtalált kutya neme: kan

Megtalált kutya chipezett/tetovált: -

Megtalált kutya ismertető jegyei: Szörnyű hasmenés, hányás. Borzalmasan vékony.

Megtalált kutya kora: 3 év körüli

Megtalált kutya színe, mintázata: tigriscsíkos

Talált státusza: Hasnyálmirigy gyulladását már nem tudtuk meggyógyítani. Elengedtük, hogy ne szenvedjen.

Neve a B. B. T.-nél: Mózes



Mózes kevéske képe ITT!


Íme Mózes - aki túl későn került hozzánk...:

Mozes_001.jpg
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
26. Elküldve: 2009-02-17 23:33:03,

Kartonozó

[24.]

Onyx


Megtalálás ideje: 2007. V. 6. - Családi okok miatt adták át a kutyát, hogy keressünk új gazdát neki.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. V. 6.

Kutya neme: kan

Kutya chipezett/tetovált: Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Kutya ismertető jegyei: Játékos, kutyákkal és emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást.

Kutya kora: 11 hónap

Kutya színe, mintázata: fehér, fülein fekete folt

Státusza: Örökbefogadóhoz került.

Neve a B. B. T.-nél: Onyx



Onyx képei ITT!


Íme Onyx - aki fél óra alatt talált új gazdára...:

Onyx.jpg

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-20 00:30:10]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Grübedli



Tagság: 2004-02-05 20:32:59
Tagszám: #8539
Hozzászólások: 13417
25. Elküldve: 2009-02-17 23:09:36,

Kartonozó

[25.]

Shiba


Megtalálás ideje: 2007. III. 31. - Családi okokra hivatkozva adták át nekünk a kutyát, hogy keressünk neki új gazdát.

Gondozásunkba kerülés ideje: 2007. III. 31.

Kutya neme: szuka

Kutya chipezett/tetovált: Chipezte a B. B. T. (természetesen ivartalaníttattuk)

Kutya ismertető jegyei: Nagyon játékos, kutyákkal és emberekkel barátságos, igényli a foglalkozást. Jól szocializált.

Megtalált kutya kora: 2 év

Megtalált kutya színe, mintázata: fehér, bal szemöldökén folt

Státusza: Örökbefogadóhoz került.

Neve a B. B. T.-nél: Shiba



Shiba képei ITT!


Íme Shiba - aki a problémamentes kevesek egyike...:

4409236.jpeg

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-20 00:28:28]
Kiváló dolgozó
Grübedli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Kartonozó

(üzenet: 49, Bullterier Baráti Társaság)
 
    / 2 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.015527963638306 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail