Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499790/1 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (51/17
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 492 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Univerzális Enigma2

(üzenet: 12295, Sat)
 

mpman



Tagság: 2008-03-12 20:11:16
Tagszám: #57012
Hozzászólások: 389
12290. Elküldve: 2026-05-27 11:36:24,

Univerzális Enigma2

[26.]

Szia!
Kell még valami E2 lejátszáshoz, mert bemásolva a butikba megjelenik, de lejátszás nem indul el. Openpli Scarthgap builds a rendszer.
Köszi.

mpman
[válaszok erre: #12291 #12292 #12293] [előzmény: (12287) Csuhi, 2026-05-26 10:10:51]
Törzstag
mpman adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


adb2850



Tagság: 2017-08-30 14:47:35
Tagszám: #134616
Hozzászólások: 79
12289. Elküldve: 2026-05-27 07:26:09,

Univerzális Enigma2

[27.]

Köszönöm szépen,nagy segítség volt!
[előzmény: (12287) Csuhi, 2026-05-26 10:10:51]
Kezdő
adb2850 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


peter0910



Tagság: 2006-10-29 13:09:58
Tagszám: #36471
Hozzászólások: 486
12288. Elküldve: 2026-05-26 13:09:38,

Univerzális Enigma2

[28.]

Köszönöm a válaszod!
[előzmény: (12287) Csuhi, 2026-05-26 10:10:51]
Törzstag
peter0910 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csuhi



Tagság: 2015-08-26 21:07:04
Tagszám: #131919
Hozzászólások: 1478
12287. Elküldve: 2026-05-26 10:10:51,

Univerzális Enigma2

[29.]

Szia!

Abszolut nem bénázol, mivel a script nem letölthető, hanem az a tárhelyen fut amikor megadsz egy channel paramétert.

Vegyük példának a Törpapa TV-t, hogy fórumtársunknak is segítsünk!

https://catcast.tv/Daddy_Smurf_tv

Ez ugyebár a weboldalon található stream URL-je és ebből kell "leszedni" a / jel utáni részt, vagyis ezt.:

Daddy_Smurf_tv

és ezt kell megadni channel paraméternek!

http://scriptandstream.nhely.hu/scripts/catcast.php?channel=Daddy_Smurf_tv

Ez már egy kész HLS stream, amit bármin le lehet játszani, kivéve E2-őn, mert ott ugyebár át kell konvertálni.

#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//scriptandstream.nhely.hu/scripts/catcast.php?channel=Daddy_Smurf_tv
#DESCRIPTION Törpapa TV
[válaszok erre: #12288 #12289 #12290] [előzmény: (12286) peter0910, 2026-05-26 09:09:38]
Kiváló dolgozó
Csuhi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


peter0910



Tagság: 2006-10-29 13:09:58
Tagszám: #36471
Hozzászólások: 486
12286. Elküldve: 2026-05-26 09:09:38,

Univerzális Enigma2

[30.]

Szia Csuhi,
Én bénázok valamit, vagy már nem letölthető a script?
[válaszok erre: #12287] [előzmény: (12282) Csuhi, 2026-05-22 11:48:12]
Törzstag
peter0910 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


adb2850



Tagság: 2017-08-30 14:47:35
Tagszám: #134616
Hozzászólások: 79
12285. Elküldve: 2026-05-26 08:36:03,

Univerzális Enigma2

[31.]

#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//scriptandstream.nhely.hu/scripts/catcast.php?channel=Törpapa_tv:Törpapa_tv
#DESCRIPTION Törpapa_tv

#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//scriptandstream.nhely.hu/scripts/catcast.php?channel=Gaby-filmwekend:Gaby-filmwekend
#DESCRIPTION Gaby-filmwekend

Nekem ez fekete kép a többi jó mi lehet a gond köszönöm!

[előzmény: (12262) Gabywap, 2026-04-26 20:37:09]
Kezdő
adb2850 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csuhi



Tagság: 2015-08-26 21:07:04
Tagszám: #131919
Hozzászólások: 1478
12284. Elküldve: 2026-05-23 09:09:08,

Univerzális Enigma2

[32.]

Köszi resTore! icon2.gif
[előzmény: (12283) resTore, 2026-05-22 20:36:50]
Kiváló dolgozó
Csuhi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


resTore



Tagság: 2005-03-15 19:04:25
Tagszám: #16740
Hozzászólások: 1044
12283. Elküldve: 2026-05-22 20:36:50,

Univerzális Enigma2

[33.]

A scripted tökéletesen dolgozik, még "OpenPLi » Scarthgap builds" -on is működnek a csatik.

üdv.
resTore
[válaszok erre: #12284] [előzmény: (12282) Csuhi, 2026-05-22 11:48:12]
Kiváló dolgozó
resTore adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csuhi



Tagság: 2015-08-26 21:07:04
Tagszám: #131919
Hozzászólások: 1478
12282. Elküldve: 2026-05-22 11:48:12,

Univerzális Enigma2

[34.]

Én OpenATV-t használok de amíg nem jelentkezik egy OpenPli-s kolléga, addig szerintem használd a szkriptet!

http://scriptandstream.nhely.hu/scripts/catcast.php


[válaszok erre: #12283 #12286] [előzmény: (12281) gyógyegér, 2026-05-22 11:19:12]
Kiváló dolgozó
Csuhi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyógyegér



Tagság: 2006-05-11 18:38:35
Tagszám: #30477
Hozzászólások: 904
12281. Elküldve: 2026-05-22 11:19:12,

Univerzális Enigma2

[35.]

Csak azért kérdezem, mert nem tudom, hogy én bénázok vagy ne is próbálkozzak.
[válaszok erre: #12282] [előzmény: (12280) gyógyegér, 2026-05-21 18:25:32]
Törzstag
gyógyegér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyógyegér



Tagság: 2006-05-11 18:38:35
Tagszám: #30477
Hozzászólások: 904
12280. Elküldve: 2026-05-21 18:25:32,

Univerzális Enigma2

[36.]

Sziasztok.
Működik valakinek Open-pli 9.2 alatt a catcsat csatornák?
[válaszok erre: #12281]
Törzstag
gyógyegér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csocso_12



Tagság: 2011-04-21 06:54:59
Tagszám: #93261
Hozzászólások: 1991
12279. Elküldve: 2026-05-20 08:50:24,

Univerzális Enigma2

[37.]

Próbáld lementeni azt a 11 GB felvételt, és ami kell még róla, egy másik adat hordozóra és utána formázd le az Oktagonnal.
A másolásra ajánlom a FileZilla-t windows alatt.

----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
[előzmény: (12277) kaja008, 2026-05-17 10:33:01]
Kiváló dolgozó
Csocso_12 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MrX



Tagság: 2005-10-09 10:26:40
Tagszám: #22676
Hozzászólások: 1840
12278. Elküldve: 2026-05-17 11:31:57,

Univerzális Enigma2

[38.]

Sziasztok!
Az mitól lehet, hogy a catcast adások kb. fél - 2 perc után megállnak és csak csatornaváltás után indulnak el újra?
OATV 8.0 beta alatt használom.

2xOctagon SF8008 Combo, Vu+ Duo4k DVB-S2X/CT2
Kiváló dolgozó
MrX adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12277. Elküldve: 2026-05-17 10:33:01,

Univerzális Enigma2

[39.]

Sziasztok,

Az mitől lehet, hogy az Octagon SF8008-ba helyezett micro SD kártyán mindössze 11 GB-nyi felvétel van, de a rendszer (openATV 7.6) 78 GB-nyi foglalt helyet lát?
Megnéztem a /media/hdd mappámat, és nem találtam benne nagy méretű fájlokat. Szóval nem értem hova lett 67 GB-nyi hely...
A kártya 128 GB-os.

*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[válaszok erre: #12279]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csocso_12



Tagság: 2011-04-21 06:54:59
Tagszám: #93261
Hozzászólások: 1991
12276. Elküldve: 2026-05-14 20:43:40,

Univerzális Enigma2

[40.]

Ilyen készülékem nincs. De azért próbáld a HDD-t lehúzni róla és úgy indítani. Lehet, hogy az pusztult meg.
qvadis fórumtárssal egyetértek (mentés)
Ha így se indul el rendesen, akkor cseréltesd ki. Gondolom jótálás még érvényes.

----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
[előzmény: (12274) szj1999, 2026-05-14 16:02:14]
Kiváló dolgozó
Csocso_12 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


qvadis



Tagság: 2003-05-15 21:37:50
Tagszám: #4182
Hozzászólások: 1220
12275. Elküldve: 2026-05-14 19:50:30,

Univerzális Enigma2

[41.]

Mentés van róla,ezért jó néha mentést csinálni,
[előzmény: (12274) szj1999, 2026-05-14 16:02:14]
Kiváló dolgozó
qvadis adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szj1999



Tagság: 2018-11-29 20:45:34
Tagszám: #135558
Hozzászólások: 46
12274. Elküldve: 2026-05-14 16:02:14,

Univerzális Enigma2

[42.]

Áramszünet után nem tudom elindítani a gigablue quad 4k boxom. Pár hónapos a box. Openatv 7.6 image van rajta. A hdd 5-10 másodpercig pörög, utána leáll. A kijelző végig sötét maradt. Próbáltam recovery módba de azt sem lehet. Mi lehet a hiba?
Köszönöm előre is a segítséget!
Üdv: Joe
[válaszok erre: #12275 #12276]
Zöldfülű
szj1999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


baani59



Tagság: 2006-10-09 08:02:55
Tagszám: #35710
Hozzászólások: 107
12273. Elküldve: 2026-05-11 18:54:40,

Univerzális Enigma2

[43.]

Nálam is az OpenATV 7.6 van fenn (VU+ Ultimo 4k). Az EMC vel eddig nem volt semmi gondom, a feliratok is mennek. A támogatott fájl formátumok:Video: [".ts", ".avi", ".divx", ".f4v", ".flv", ".img", ".iso", ".m2ts", ".m4v", ".mkv", ".mov", ".mp4", ".mpeg", ".mpg", ".mts", ".vob"]
Audio: [".ac3", ".dts", ".flac", ".m4a", ".mp2", ".mp3", ".ogg", ".wav"]

Forrás: https://board.newnigma2.to/wbb4/index.php/Thread/13967-Enhanced-Movie-Center-EMC-by-Coolman-Betonme-dhwz-Swiss-MAD-and-many-more/?pageNo=1
[előzmény: (12272) Tibi24, 2026-05-11 16:44:57]
Haladó
baani59 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi24



Tagság: 2005-07-05 18:23:59
Tagszám: #20215
Hozzászólások: 553
12272. Elküldve: 2026-05-11 16:44:57,

Univerzális Enigma2

[44.]

Az új e2iplayer-t több image-vel és beltérivel sem sikerült normál működésre bírni, hiányol egy csomó plugint.
A beépített EMC nem visz minden video formátumot, a feliratok sehogy sem jelennek meg. Azt olvastam, hogy problémás ilyen téren az OATV 7.6.
[válaszok erre: #12273] [előzmény: (12271) baani59, 2026-05-11 16:21:11]
Törzstag
Tibi24 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


baani59



Tagság: 2006-10-09 08:02:55
Tagszám: #35710
Hozzászólások: 107
12271. Elküldve: 2026-05-11 16:21:11,

Univerzális Enigma2

[45.]

Szia, javaslom, hogy próbáld ki az EMC-t. Kb. az OpenATV 6.4-ig én is az e2iplayert használtam, de aztán gondok lettek a feliratokkal. Egy darabig küzdöttem vele, azután áttértem az EMC-re. Már nem is emlékszem, hogy miért ragaszkodtam az e2iplayerhez. icon21.gif
[válaszok erre: #12272] [előzmény: (12270) Tibi24, 2026-05-11 15:58:48]
Haladó
baani59 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi24



Tagság: 2005-07-05 18:23:59
Tagszám: #20215
Hozzászólások: 553
12270. Elküldve: 2026-05-11 15:58:48,

Univerzális Enigma2

[46.]

Üdv!
Továbbra is kínlódok a feliratokkal. Zgemma H8 és OpenAtv 7.6 image van rajt. Telepítettem a magyar e2iplayert és van rajt a gyári player, de egyikkel sem mennek a feiratok. Letöltöttem a subsupport plugint is, de az nem épül be egyikbe sem. Volt már itt többször téma, de sajnos nem ajánlottak normális médialejátszót akkor sem.
Nem néz ezekkel filmeket senki?
[válaszok erre: #12271]
Törzstag
Tibi24 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MyChroLesLie



Tagság: 2003-10-25 14:23:40
Tagszám: #7090
Hozzászólások: 3610
12269. Elküldve: 2026-05-07 19:44:05,

Univerzális Enigma2

[47.]

VU+ Solo 4K-n PLi 9.2 van felrakva, alatta Oscam 2.26.02-11943-802 fut. Sokáig semmi bajom nem volt, de egy ideje néha spontán lefagy az Oscam. Ilyenkor nem dekódol, viszont a beltérin a softcam infóban látni az adatokat, bár lehet az csak be van ragadva. Weben sem érhető el ilyenkor az Oscam. A beltérin restartolom a softtcam-ot és utána megint ok. Van mikor napokig nincs vele gond, de volt hogy pár óra után megint lefagyott. Mi lehet az oka?

Üdv, mcll (Laci)

1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
12268. Elküldve: 2026-05-04 20:08:11,

Univerzális Enigma2

[48.]

Igen nem jelenik meg a bővitetmények közt, pedig ment hiába van telepítve a e2iplayer-deps majd a e2iplayer_Hungarian.
[előzmény: (12265) Tibi24, 2026-05-03 17:03:38]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


saalty



Tagság: 2005-06-02 17:57:14
Tagszám: #19379
Hozzászólások: 2233
12267. Elküldve: 2026-05-03 21:52:58,

Univerzális Enigma2

[49.]

Sziasztok!
A következő a problémám. Van egy AB PULSe 4k beltéri, OpenATV 7.6 image ( nem tudom fontos-e de KiddaX Onyx skin).
Van egy NAS-om, léterhoztam rajta egy mappát meg egy felhasználót a beltéri cuccainak, ezen szeretném tárolni az epg-t és a piconokat. Az ok hogy BouquetMakerXtream-et használok az IPTV listák csatornalistába exportáláshoz, és ott bizony rengeteg picon van (be is telt az emmc).
De valamiért nem működik rendesen. Telepítettem ipk telepítőből a 400x240 snp full picon szettet (régen feedből telepítettem, decott már nincs). Ez a /picon mappába tölti le a piconokat. Létrehoztam egy symlink-et a /picon mappának a NAS mappához de amikor futtattam az opkg install-t terminálból akkor egy csonó hibát írt ki, és végül nem is töltötte le mindet (csak a logos mappát). Amikor megszüntettem a symlinket akkor rendesen letöltötte a /root/picon mappába.
Hasonló a helyzet a BMX-el. Azzal hogy ott letölti a piconokat, látom is a NAS mappában,(az is van beállítva a BMX-be), de nem jelenik meg a picon.
Az epg meg annyi hogy a NAS-ra menti az epg.dat fájlt, decamit letöltök az EPG Import pluginnal iptv-hez az újraindítás után eltünik.
Mit csinálom rosszul?

- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
Kiváló dolgozó
saalty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
12266. Elküldve: 2026-05-03 18:46:36,

Univerzális Enigma2

[50.]

Az OpenATV 8.0 immár Beta, nem Alpha, ez a mai naptól készült build-ekre igaz, jelenleg kb 20 boxra van kész, mipsel+arm összesen...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Univerzális Enigma2

(üzenet: 12295, Sat)
 
    / 492 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010653972625732 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail