[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők (üzenet: 63071, Kutya) |
|
|
|
Na, a kettő nem zárja ki egymást!
Csak nehogy belebetegedjen a kis hülye! Nagyon visszaesett. | [válaszok erre: #29] |
[előzmény: (19) Timi02, 2009-06-03 14:48:35] |
Ha visszaadják, megtartjuk... | [válaszok erre: #19] |
[előzmény: (16) f.eszter, 2009-06-03 14:17:34] |
pünkösdi vuk!!
remélem, hogy marad a kitartásuk és vuk is nyitni fog. nagyon jó helyre került, értékelje már!!
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLETE
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13 | [válaszok erre: #17] |
[előzmény: (11) nani05, 2009-06-03 13:32:43] |
Légyszi, Barniról a vizsla mixről nektek van fotótok? A gondozásunkba került a hétvégén, keresném az eredeti fotót, amivel ti is hirdettétek.
Futrinka Egyesület
Tacskó S.O.S. | [válaszok erre: #15] |
|
|
12. fűszellem
|
Válasz erre | 2009-06-03 13:48:54
[63060.] |
Sziasztok!
Nekem is sikerült ide kerülnöm.
Fűszellem
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK TÁRSASÁGA EGYESÜLET |
Hír Vukról:
"Kedves Niki!
Sajnos a képeket még nem tudtam megnézni, ennyire vagyok ámítógépes szakember. :) De meglesz.
Az biztos hogy egy tüneményes kiskutya. S nagyon szeretni való!!!
Ma egy kicsit olyan, mintha vissza léptünk volna a közeledésben.
Tegnap egész délután estig nyitva volt a teraszajtó, de ki nem ment, csak ha mi is kint voltunk, s csalogattuk, akkor jött ki, akkor is inkább Zolinak.
Tegnap először másfél órára magára hagytuk a lakásban, s nem tudom az-e az oka, de ma még sokkal félősebb mint idáig volt.
Reggel láttam, hogy annyira kell pisilnie, hogy már remegett, s éppen elhelyezkedett a szőnyegen amikor mondtam, hogy ezt ne Vuk, gyere ki, miközben az ajtó nyitva is volt , és hívogattam ki a kertbe, de inkább visszakucorodott a helyére s azóta is ott ül bánatosan. Szépen beszélünk hozzá, türelmesen, nem nyomulunk.
Lilla kicsit csalódott, hogy nem simogathatja meg a kiskutyáját, meg hogy megugatja, ha finoman közeledik, de közben tudom hogy érti is, hogy ez egy nehézbaba-sorsú kiskutya és sérült a kicsi lelke, mégis gyermek és meg lehet őt is érteni.
Van türelmünk, szeretettel vesszük körül Vukot. Amúgy a teljes neve .Pünkösdi Vuk lett.
Úgy látjuk, hogy a legnagyobb trauma Vuknak az, hogy fel kell dolgozza, hogy Ti akik annyira szeretitek továbbadtatok rajta. Láttam, hogy Ti hogy szeretitek s azt is hogy Vuk mennyire szeret benneteket, az elsők vagytok akikben ezidáig nem csalódott bízott, s mégis, Ti is megváltatok tőle. Az ő fejecskéjével gondolkozom, próbálom átérezni mit érezhet ő.
Szóval így érzem, hogy most ez a legnagyobb trauma számára.
Nem tudom mit csinálhattak vele szegénykémmel, de elképesztően riadós, félős., el nem tudom képzelni hogy megszökjön. egész nap jóformán a kis helyén van, fekszik, sokat alszik, pihenget. Az étvágya ragyogó. Este kap egy időben ételt, s vettunk juti falatokat is, de semelykünktől nem fogadja el a kézből, hanem azt mondja vakkantással, hogy igen tetszik, de tedd le akkor megeszem. S ez így is van.
Olyan édes kis fejecskéje van, kedves kis pofikája.
Úgy érzem magam, mintha Suttogó lennék. Csak a gond hogy nem járok egyenlőre sikerrel, velem s Lillával bizalmatlan a drága.
De hát még ez nagyon rövid idő amióta velünk van.
Szép napot, minden jót: Kriszti" | [válaszok erre: #16] |
|
heeeeelp!! hogy tudok belépni a belsőbe? eddig mindig a hozzászólásaim alapján sikerült, de most holnapig nem használható.
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLETE
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13 | [válaszok erre: #10] |
|
TALÁLT
Május közepe óta kóborolt Csobánkán ez a fajtatiszta, 3 év körüli tacskó szuka.
Ideiglenes befogadójánál betüzelt, sajnos saját kutyái miatt nem tudja tovább tartani.
Chip, tetkó nincs.
SOS ideiglenes befogadót is keres!
Eredeti gazdája a 06 30 944 2919 vagy a 06 30 595 7915 számokon, illetve a piliskutya@freemail.hu címen jelentkezhet tulajdonjogának igazolása mellett (és kellő magyarázattal).
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13 |
Én megtaláltam, de egy fél hozzászólást sem tudtam küldeni! Mostanra pedig már a kezdőlapot sem hozza be.
Jó ez itt! | |
[előzmény: (4) t-macska, 2009-06-03 11:39:18] |
Gerda SOS GAZDÁT / IDIEIGLENES helyet keres!
Gerdát egy mezőről szedtük össze rettegő anyja mellől. Nehéz volt megfogni, ugyanis Gerda emberi kapcsolat nélkül nőtt-növekedett, fontos szocializációs időszak maradt ki az életéből.
Gerda nagyon fél az emberektől, pánikszerűen menekül előlük, ha megfogják, lefagy, megmerevedik, de nem agresszív.
Fél évet ideiglenes befogadónál töltött, akinél kinyílt, őt elfogadta, póráz nélkül tudtak sétálni idegen emberek között is. Sajnos az idegenektől továbbra is fél.
A lakásban a kutyakosár volt a biztos pont. Ha melege volt és kifeküdt a padlóra, ahogy az ideiglenes felállt, vagy csak ránézett, már ugrott is be a kosárba. Sok időnek el kellett telnie, míg a biztonságot már nem a kosár, hanem az ideiglenes jelentette.
Sokat segítettek más kutyák is:
Visszakerült panzióba, ahol visszaesett, menekül, fél, így örökbeadhatatlan.
Ezért keresünk neki sürgősen egy ideiglenes befogadót, olyat, akinek van kutyája, aki beengedné Gerdát a lakásba is, aki megfogadva tanácsainkat, oldaná Gerda félelmeit.
Gerda ivartalanított, szeret autózni, kutyákkal, macskákkal remekül kijön, félelmei csak az emberekre korlátozódnak.
Gerda albuma:
http://gallery.site.hu/u/Pilis-budai-kutyasok/Kutyusok/sajat/Gazdat_keresunk/
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
IDÉN MÁR SEGÍTHETSZ ADÓD 1%-VAL IS, ADÓSZÁMUNK: 18001044-1-13 |
a kutya.hu fóruma egyenlőre nem nyújtja ezeket a kényelmi szolgáltatásokat amit a netboard.
(pl képtelen voltam megtalálni benne a pilisi régi topicot)
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
IDÉN MÁR SEGÍTHETSZ ADÓD 1%-VAL IS, ADÓSZÁMUNK: 18001044-1-13 | [válaszok erre: #6] |
[előzmény: (3) nani05, 2009-06-03 11:36:05] |
Szuper! Reméltem, hogy maradunk... | [válaszok erre: #4] |
|
[KUTYAMENTÉS] Pilis-Budai kutyamentők (üzenet: 63071, Kutya) |
|
|
|
|