Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Keres :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 

Ön is hirdessen itt! Részletekért klikk: ide! Összes banner! :: Saját banner! 
 Hozzászólások: 9142320/9 Témák: 17319 Tagok: 107747 Legújabb tag: kareszka Online: (63/4
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Weboldal
Képtár

/ 3252 
Lista: 
Kép:
Smile:

[SZERVEZETEK] "Állat és Ember" Állatvédő Egyesület (üzenet: 81279, Kutya)

81325. ppa  |   Válasz erreTegnap, 18:45:10 [1.] 

81324. ppa  |   Válasz erreTegnap, 18:44:37 [2.] 
Most ismét a baj jön, úgy tűnik. Tagunk, és ideiglenes befogadónk, Anka Zsófi: kórházban, és sajnos nagyon beteg. Kell neki a drukk. A levelekre így lasabban válaszolunk. Ha valami nagyon sürgős, a kasznakata@gmail.com-ra kérem. Nem férünk hozzá a hirdetésekhez, nem tudunk törölni. Amint Zsófival lehet beszélni, elkérjük a kódokat. Addig a honlap az autentikus. 18 kutyának kell helyet csinálnunk, ennyien vannak nála. Most osztjuk szét őket, és kérni fogjuk ideiglenes befogadók jelentkezését. Két gazdink még ki sem írtuk, máris segít! Három kutyánkat vállalták be! Nagyon köszönjük nekik!! Zsófinak innen is jobbulást!
 81323. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:58:39 [3.] 

81322. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:57:58 [4.] 
https://vimeo.com/238449105
 81321. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:57:13 [5.] 
A hétvégi rendezvény a panzióban tartogatott egy meglepetést is, amihez Bekka - szokásához híven - örömmel asszisztált. Köszönjük az adományt a kutyáink nevében!
 81320. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:56:08 [6.] 

81319. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:55:23 [7.] 
Ez pedig egy kis kulisszák mögött, avagy: mit kell kiállnia, esetenként kiülnie annak a bátor jelentkezőnek, aki fotózza a kutyáinkat? A képek elkészültéért Jacksonnak jár "köszönet", nélküle Peti biztosan állva maradt volna :D
Amikor tehát a fotóst inzultálják a modellek, az - nálunk - valahogy így néz ki:

81318. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:54:15 [8.] 
Ízelítő egy másik hétvégéről, ahol szabad tombolás volt az ebeknek, amit Madison és Jackson használt ki a leghatékonyabban. :) Más kérdés, hogy szegény Jack naivan azt hitte, hogy le tudja gyorsulni Medit, de esélye sem volt. Madison azért néha volt annyira jófej, hogy lelassított. :D
https://www.facebook.com/AllatesEmber/videos/1432260976843556/
 81317. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:53:02 [9.] 
https://www.facebook.com/AllatesEmber/videos/1432279516841702/
 81316. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:52:25 [10.] 
Yorkie Fajtamentés: gyönyörűséges Bentley ontja (szerencsére) magáról a képeket. Apával a legnagyobb a szerelem. Akár a lábára is ráfonódik: ne menj eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel! :)

81315. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:51:24 [11.] 
Hétvégi panziós képek: mivel rendezvény volt, így mindenkit pórázas sétára vittünk. Köszönöm az egész hétvégés segítséget Dorkának és Rebekának, akik ketten egyrészt fáradhatatlanul sétálták végig a szombatot is, vasárnapot is, másrészt pedig "elviselték" Spot és Jackson szeretetrohamait (ezek olykor elég fájdalmasak tudnak lenni), Madison pórázhúzását, Austin hisztijeit, ha másik kutyát látott (márpedig hétvégén minden "sarkon" szembejött egy másik kutya), és nagyon ügyesen kezelték a nehézfiúk kakaskodási kísérleteit. Ui: a kakaskodás alatt Jacksont értem, mert ő volt az egyetlen, aki nem bírt magával, de ahogy az a kutya elnézést tud kérni, hát... női gazdinak épp ezért nem ajánlom... :) Mert csak a puncsolása mentette meg néha attól, hogy agyhelyen csapkodjam. Meg az, hogy egy nagy bohóc, felnőtt kutya létére, akinek az az egyetlen hibája, hogy még nem gazdis.

81314. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:50:04 [12.] 

81313. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:49:27 [13.] 
Zuzmó is tud ám alakítani rendesen: szép kééééééényelmesen megágyazott. (a barátnőm felmosottt és felállította az ágyat. Ez Zuzmót annyira nem zavarta :) :) :)
 81312. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:48:52 [14.] 
NAGYON mérges vagyok. Más felelőtlensége miatt (igen, egy ilyen trauma simán lehet ok élete végéig tartó (és azt akár megrövidítő EPILEPSZIÁNAK), nem elég, hogy sebe van, nem elég, hogy fáj, nem elég, hogy félni fog, nem elég a trauma, hogy most miért is bántották őt, még epilepsziás is lesz, mert egy ökör hagyja szabadon garázdálkodni a kutyáját??????
"Szia!
Ne haragudj, hogy régóta nem jelentkeztem, de elég sűrű volt az utóbbi fél év. (sajnos mintha átok ülne rajtunk...)
Azért voltunk kirándulni Nagyvázsonyban és Visegrádon, ahol halált megvető bátorsággal bokáig gázoltunk a patakban, de a Duna túlságosan veszélyesen hullámzott kiskutya szerint, ezért csak pár méterre közelítette meg.
Többször voltunk Balatonon is (van egy nyaralónk Almádiban),ahol a kánikulában kényszerfürdőt vettünk. Maga a pacsálás nem igazán jött be, de utána nagyon jól érezte magát.
Most már olyan, mintha mindíg is velünk lett volna, szinte elképzelhetetlen nélküle bármilyen tevékenység. Igen erősen őriz és véd, amit kicsit túlzásba is visz, nem hajlandó egyszerűen csak kutya lenni, folyton dolgozik.
Sajnos van egy rossz hírem is: szerdán este a házunk mellett a semmiből ránktámadt egy staffordshire terrier, üvöltve, a táskámmal csépelve sikerült leszedni Matiról, de nem ment el, mert jó zsákmánynak látott minket, ezért az utolsó 20 métert úgy tettük meg, hogy Tibi ordítva próbálta távoltartani,amíg mi osontunk. Se nyakörv, se gazdi (Hogy rohadjon meg)! Nagyon illesztő volt,mi is egy órát remegtünk utána, hát még Mateo...
Egy durva sebet kapott csak szerencsére, az egyik szemfog csinált egy centis lyukat a bőrén,a többi csak horzsolás. Rögtön elláttam, fertőtlenítettem, fájdalomcsillapító, dalacin... Csütörtökön reggel első az orvos, egy öltést kapott, hogy összébbhúzza a sebet, teljesen a jellege miatt nem lehetett stoppolni. Azt hittem, hogy megúsztuk, azóta egy nagy esernyővel sétálunk, amíg nem lesz botom. Sajnos tegnap este epilepsziás rohamot kapott. Doki, nyugtató... Reménykedem benne, hogy ez csak egyszeri utóhatás volt.
Bocsánat a rossz hírért.
Küldök néhány képet a nyártól.
Ezer puszi! 🐾 🐾 Edit és Tibi "

81311. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:45:57 [15.] 
Ma délelőtt egy nagyon kedves család - négyen - voltak látogaban nálunk, mivel háromgenerációsak, két emeleten, két kutyánkat szeretnék rögtön. A terv Rézi és Cooper volt. Coopert azonban beelőzte TECA. A héten még - szerdán és csütörtökön - látogatják őket, ám a hétvégén költözés vérható :) :) :) :)

81310. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:45:00 [16.] 
Tüskeböki friss ropogós pár perccel ezelőtti kép:
 81309. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:43:50 [17.] 
Yorkie Fajtamentés: a Fajtamentés fogadta - keverékének tűnt fénykép alapján Tüskebökit. Most a hétvégén ugrottunk neki másodszor az örökbeadásának, a macska nevű szörnyek u.i. apáját megtépték, őt meg szó szerint besz....ták. Azóta ivartalanítva lettek, kivártuk az időt, és tegnap Tüsi ismét költözött. Hatalmas örömmel fogadta Sziszkó-anyát, amikor azonban a kaput és a telket meglátta, megmerevedett, a két fülét vizszíntbe helyezte, a két szemét kb. 1 cm-re kiguvasztotta, a horror élő szobra volt. Nagyon nehezen engedett csak föl, de aztán.... anya nyakára csavarodott.
Apa majdnem elszúrta, mert elkezdte bőgetni a hülye fúróját (ÚÚÚRISTEN! ITT VALAMI HANNOVERI VÉREB VAN BEÉPÍTVE A FALBA???), de aztán elcsitultak a kedélyek.
A macskoszok lelkivilágának határozottan jót tett a miskárolás. Kulturáltabbak. Mindenki él ((5 óránként megkérdezem). Némelyek pedig határozottan JÓL élnek)

81308. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:42:17 [18.] 
Yorkie Fajtamentés: exek Kaptunk képeket Piercing családjától - nagy öröm, köszönjük! Valóban gyönyörű (anya kérdezte: az? IGEN!) A Balatonnál kirándultak :)

81307. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:40:51 [19.] 
Dömper és Fröccs maximálisan rendben: ma a Margit-szigeten buliztak :)
 81306. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:40:13 [20.] 
Rossz hírünk is van, sajnos: Veil visszajött hozzánk. Gazdi sír, mi szomorúak vagyunk de egyértelműen a kutya hibája. Andi nagyon alaposan felkészült: minimum 20x volt hosszabb rövidebb tali a család és Veil között. Imádja a gyerekeket (kutya mellé születtek már), azok meg őt. Volt fél napot idegen helyen, fél napot nálunk otthon, hosszú hétvégét, próbakéthetet, mindentmindentmindent lepróbáltunk (lábtolikás motor, legó, stb.).: másfél hónap után, megmelegedett a segge, elkezdett rangsorolni. A nagylányt csipkedte, a kisfiú, Milán arcát sajnos kétszer megharapta. Pedig ekkora barátok voltak. :(

81305. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:38:39 [21.] 
http://dalma91.blog.hu/2017/10/13/a_sojtori_kutyamentes_allatorovis_szemmel?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook_share&utm_campaign=blhshare
 81304. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:37:40 [22.] 
Yorkie Fajtamentés: írt ex-Titi is :)
"Ma elmentunk sétálni a szamhúzokkal. Sajnos Ok meg mindig nem értik, hogy én vagyok a főnök! Hiba mondom nekik mihelyt kimegyek az udvarra. Sajnos apaek sem értik, hogy nekem sokkal sokkal többet kell ennem, pedig jelzem nekik non-stop hangos ugatassal. Itthon aztán megnéztem és ellenőriztem a Nagyok kifutóját. Aztán pedig hatalamsat aludtam a többiekkel, mert nagyon elfáradtam. Üdv. Titi"

81303. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:36:30 [23.] 
ex-Fridáról már képeket is kaptunk: :) :)

81302. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:35:32 [24.] 
Ezerrel pörögnek nálunk az események: jók is, rosszak is.
A jó: Frida Kahlo tegnap gazdis lett. Hatalmas szeretettel várta egy harmonikus, boldog család, ahol ő volt már csak a boldogság híja, tündéri kutyaelőd helyébe érkezett, akinek a képei ott volták a főhelyen a falon. Nagyon fogják szeretni őt, ahogy az elődjét is szerették!

81301. ppa  |   Válasz erre2017-10-17 19:34:02 [25.] 
Yorkie Fajtamentés: bajban ismerszik meg a barát. Azt, hogy az, eddig is tudtuk, de ismét egy nagyon szép gesztust kaptunk tőle. A Walti Taxitól Zsoltra mindig számíthatunk. A legváratlanabb, s.o.s. fuvarigényünket is mindig megoldja valahogy. Most, hogy a sok söjtöri gyerek jön, felajánlotta, hogy ideiglenes befogadóként segít, vállal kozülük. Elmondtam, és elfogadta: most őket igazándiból egyben jó - még - kezelni, viszont nagyon nagyot segítene, ha egy problémás kutyát, a soltvadkertit vállalná, legalább műtétig (naponta kötözni kell). Így tehát őt vállalta, az otthoni kötözésekkel, és kontrollra vitelekkel. Köszönjük, Zsolti!

[SZERVEZETEK] "Állat és Ember" Állatvédő Egyesület (üzenet: 81279, Kutya)

/ 3252 
Lista: 
Kép:
Smile:

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012736082077026 másodperc alatt generálódott.

Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség Partner oldalak
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail