Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455092/2 Témák: 18952 Tagok: 112615 Legújabb tag: AndreLor Online: (53/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 16 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Érdekességek

(üzenet: 397, Német Boxer tenyésztői fórum)
 

witchi



Tagság: 2008-05-06 14:03:16
Tagszám: #59074
Hozzászólások: 352
372. Elküldve: 2011-03-05 12:25:51,

Érdekességek

[26.]

icon53.gif icon53.gif icon32.gif

Képek
Maximus-Box Kennel
[előzmény: (371) goldenananas, 2011-03-05 11:46:47]
Törzstag
witchi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
371. Elküldve: 2011-03-05 11:46:47,

Érdekességek

[27.]

A FELESÉG NAPLÓJÁBÓL:Szombat este a férjem nagyon furcsa volt ma. Megbeszéltünk egy találkozót a Plaza kávézójában. Mivel én egész nap shoppingoltam a barátnőkkel, gondoltam, hogy neheztel a pár perces késésem miatt, de végül is nem mondott semmit. Csak nem alakult a beszélgetés, egész idő alatt csendben ült. Javasoltam,hogy húzódjunk a kávézó egy csendesebb sarkába, de ez sem segített. Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta semmi különös. Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta nem, nem kell nyugtalankodnom. Hazafelé úton mondtam neki, hogy szeretem, kissé elmosolyodott, s vezetett tovább. Nem tudtam megérteni a viselkedését, s nem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra. Otthon is éreztem,hogy egész idő alatt messze jár, s nem is akar velem találkozni. Csak kornyadozott a TV előtt, s érezni lehetett, hogy messze jár az esze...Végül is felmentem lefeküdni. Kis idő múlva követett. Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a simogatásokra,szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van. Elhatároztam, hogy rákérdezek, s akkor vettem észre, hogy már alszik. Álomba sírtam magam. Nem tudom, mit csináljak. Most már egészen biztos, hogy van valakije. Az egész életem egy katasztrófa....

A FÉRJ NAPLÓJÁBÓL:
Szombat este a Fradi kikapott. De este egy jót dugtunk...
icon21.gif

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #372 #374]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
370. Elküldve: 2011-03-05 11:19:03,

Érdekességek

[28.]

Tőlem el beszélgethetünk, mivel megszünt sajna az állásom, van bőven időm.
Szerintem ha kihagyod azt a másik klubbot, akkor se lett volna más a véleményem.
Vagy szerinted másnak kellett volna lenni a véleményemnek?
Ezt úgy írtad mintha valami közöm lenne ahoz a klubhoz.
Egy kubnak vagyok a tagja ez pedig a MEOE-Boxer Klub.
Valamikor tizen éve tagja voltam az álltalad említett klubnak, de ez nem meggyőződés volt, ha nem mert küldtek boxeres újságot.
Szánt szándékkal nem írom a nvét a klubnak mert nem fizetnek a reklámozásáért.
De úgy látom te nagyon reklámozod, szimpatizánsa vagy, vagy esetleg fizetnek érte?
Ezen felül voltam tagja valamikor az álltalad nem említett 3. boxer klubnak is, de csak mert több baráti szál fűzött hozzá.
Sőt, hogy tovább menjek, tagja voltam a lakóhelyem szerinti helyi szervezetnek is. Sőt egyszerre több helyen is voltam tag.
De mivel, hogy úgy gondolom minek fizessek évente több helyre ugyanazért a szolgáltatásért, így maradtam csak a MEOE-BK. tagjánaknak.
Egyébként neked mi fáj, hogy így meg vagy keseredve?
Akarszróla beszélni?
Ha kibeszéled, meg könnyebbülsz és talán nem fog áradni belőlled a rosszindulat.
Beszéld ki ,magadból a fájdalmaid, sérelmeid aztán ha tenyésztő vagy akkor próbáld meg felvenni a ritmust és tedd a dolgod belátásod szerint és meg látjuk mire jutsz.
Ha csak ebtartó vagy akkor szeresd a kutyádat, gondoskodj róla megfelelően.
Látogass el rendezvényekre, kutyaiskolába hogy feles energiádat és a kutyádét levezesd.
Hidd el barátokra lelsz, csak engedj fel egy kicsit.
A rossz emlékeidet el felejted és csak a szépemlékek maradnak, már ha vannak icon25.gif icon50.gif

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #373 #375] [előzmény: (369) kitiltott3, 2011-03-05 08:59:36]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kitiltott3



Tagság: 2010-12-30 09:14:15
Tagszám: #91006
Hozzászólások: 28
369. Elküldve: 2011-03-05 08:59:36,

Érdekességek

[29.]

Ez is egy vélemény de melyik részével nem értessz egyet az irásomnak ?

Ha kihagytam volna belöle az NBK t akkor jobban azonosultál volna vele esetleg?
[válaszok erre: #370] [előzmény: (368) goldenananas, 2011-03-05 08:28:12]
Zöldfülű
kitiltott3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
368. Elküldve: 2011-03-05 08:28:12,

Érdekességek

[30.]

Szerintem nem azért nem kapsz választ mert anonim vagy, ha nem mert nincs mire választ kapnod, mivel igazából semmit sem írtál.

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #369] [előzmény: (367) kitiltott3, 2011-03-04 09:36:40]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kitiltott3



Tagság: 2010-12-30 09:14:15
Tagszám: #91006
Hozzászólások: 28
367. Elküldve: 2011-03-04 09:36:40,

Érdekességek

[31.]

ˇˇ
Ez pedig az,hogy ha létrejön az önálló egyesület, azután a legdrasztikusabb változásokat azonnali hatállyal be kell vezetni.
Nincs mit veszteni, a gazdasági válság okozta pénztelenség idehaza olyan szinte redukálta a boxerrrel (vagy akár más fajtával)foglalkozó társaságot,hogy ha ez még megfeleőzik sem történik semmi tragédia.Aki pedig nem elég elkötelezett, az morzsolódjon is le, hagyja abba, vagy süllyedjen a szaporítók táborába, annak is befellegzett egyéként.

Viszont a jövőben csatlakozók már az új helyzettel szembesülnek, és egyértelmű lesz az elvárás,hogy mit kell tenni azért hogy valaki boxerezhessen.ˇˇ

Érdekes meglátás ez.
Biztosan alkalmasak erre a mi nemzetünk kutyásai mármint az azonnali és drasztikus változásra.

Változásra természetesen szerintem is szükség van.

De szokták mondani az okos ember a más kárán tanul.

Azaz mindenki láthatlya hova jutott sülyedt az NBK a fenenagy drasztikus szigoritásaival.

Pedig voltak ott jó elgondolások szép számmal valószinü.

Csakhát mi Magyarok vagyunk és mi nembiztos hogy alkalmasak vagyunk arra azonnal ami másutt ripp-ropp megvalósul és müködik.

Aki nem elég elkötelezett az szerintem ha máshol nem is de a klubkiállitások alkalmával megkapja a maga jutalmát besorolását már ha elmegy ,ha nem jár ilyen helyekre akkor az nem is tenyésztö és TÜZZEL VASSAL SE LEHET RÁVENNI A NORMÁLIS ÉS MINIMÁLISAN ELVÁRHATÓ TENYÉSZCÉLRA.



tudom nem lessz válasz az irásomra mert névtelen vagyok de nem gond ......................
[válaszok erre: #368 #384] [előzmény: (363) wennington, 2011-02-25 10:39:45]
Zöldfülű
kitiltott3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
365. Elküldve: 2011-02-25 11:23:40,

Érdekességek

[33.]

Ja, és nyugodtan jöhet a kőzápor, anyukámat is fekészítettem, hogy fog csuklani icon21.gif

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
364. Elküldve: 2011-02-25 11:18:55,

Érdekességek

[34.]

A barátodnak mondottakra vonatkozóan csak azt tudom mondani, hogy egyet értek.
Szükséges a drasztikus beavatkozás.
És a morzsolódással kapcsolatban is egyetkell, hogy értsek.
Vagy csináljuk, vagy nem, de ha igen akkor azt rendesen, új egységes követelmény rendszerrel, illetve talán itt, lehetne egy kis kaput hagyni, de megkülömböztetett un. "Elit" származást bevzetni.
Továbbiakban mint a lovaknál, a szaporítási tilalmat is érdmes lenne át gondolni. Amelyik kutya a jelenesetben a boxer engedély nélkül fedez, illetve utódokat hoz létre, úgy kan kutya esetében, azonalli hatállyal ivartalanítást kellene foganatosítani, szuka esetében ua. továbbá az eb. gazdályát komolyabb pénzbírsággal kellene súlytani.
A kutyákat pedig elkobozni, ivartalanítás után esetlegesen családba kihelyezni.
Egy ilyen jogszabályi feltétel renszerrel, kapásból leapadna a menhelyek száma is.

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #366] [előzmény: (363) wennington, 2011-02-25 10:39:45]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
362. Elküldve: 2011-02-25 09:32:12,

Érdekességek

[36.]

hmmm icon21.gif
Még ilyet, hogy a kiállítás nem show icon21.gif ?!
Pedig néha a bosszankodás mellett olyan jókat lehet nevetni, mosolyogni mikor egy szépnek mondható, különösebb hibákkal, hiányoságokkal nem rendelkező kutyát a mi mutatja is magát, hátrányba helyeznek egy középszerű olyan kuyával szemben, amit tatani kell, nehogy össze essen a nyári forróságtól.

De ezt a csak a vicc kedvéért írtam, igaz ez nem vicc.

A tenyészéssel nem lehet viccelődni ilyen téren.

Természetesen, a kiállításokon azt hiszem én sem igen engedném, hogy olyan kutya kapjon fajta győztesi címet mely nem rendelkezik ilyen olyan vizsgával, kivétel ha egy kutyának sincs.

De itt is valamiféle alternatívát lehetne kidolgozni, hogy az se történhessen meg, hogy egy csoda szép kutya mely nem rendelkezik vizsgával, meg verhesse egy középszerű, illetve esetleg megfellő küllemi minősítésű kutya, mert van vizsgálya.

Talán a fajta gondozóknak erre kellene kitalálni valamiféle szabályzót, és egyéb jogköröket át venniük, illetve inkább elvenni a meoe kritikán aluli szabályzataiból.

Talán ha önállósulhat a klub, akkor a tenyésztési és kiállítási szabályzatot újra lehetne gondolni, átértékelni.

A kor haladtával megváltozott igényekkel szemben, új követelményrendszer kidolgozása vált szükségessé.

Én ehez sem értek sajnos, de bízom abban hogy a nállam okosabb, tapasztaltabb emberek megtalálják a megoldást, hogy a fajta érdekeit szemelőtt tartva, mag akadályozzák a boxer hanyatlását, "pusztulását".

Addig is szerintem akik a tényleges tenyésztéssel foglalkoznak, nem a szaporítással, azok végzik a munkájukat a legjobb tudásuk, belátásuk szerint.

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #363] [előzmény: (361) wennington, 2011-02-25 08:26:33]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
360. Elküldve: 2011-02-24 18:29:20,

Érdekességek

[38.]

Mit jelent, hogy tenyésztés szevezés?
Azt hogy a tff. meg határozza, hogy hová mehetsz fedeztetni, beutaztatnak fedező kanokat az országba, esetleg, leszervezik a szuka utaztatását a fedező kanhoz?
Ha német juhász akkor melyik, a küllem vagy a munka vonal? icon21.gif
Bocs, hogy ilyen kíváncsi vagyok.

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #361] [előzmény: (358) wennington, 2011-02-24 16:52:28]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


witchi



Tagság: 2008-05-06 14:03:16
Tagszám: #59074
Hozzászólások: 352
359. Elküldve: 2011-02-24 17:31:50,

Érdekességek

[39.]

icon21.gif Nyáladzanak is és borzasztóan tudnak horkolni!! icon53.gif icon53.gif

Képek
Maximus-Box Kennel
[előzmény: (357) goldenananas, 2011-02-24 09:48:42]
Törzstag
witchi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
357. Elküldve: 2011-02-24 09:48:42,

Érdekességek

[41.]

Még valami.
Ha kakukk is ennek a fajtának, nem kár érte, csak böfögnek meg finganak, semmire sem jók, társasági ölebbé váltak icon21.gif icon25.gif icon50.gif

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #359] [előzmény: (356) goldenananas, 2011-02-24 07:28:27]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
356. Elküldve: 2011-02-24 07:28:27,

Érdekességek

[42.]

Azért szerintem nem kell eltemetni a fajtát.
A klub maradt, TFF maradt, tenyésztők maradtak, vezetőség maradt, kutyák maradtak. Történt írásod szerint egy vezető váltás, ilyen sokszor és sokhelyen megtörténik. De mit sem változtat a dolgokon, a tenyésztők továbbra is tudásuk és lelkiismeretük szerint végzik a dolgukat.
Ha félsz, te még könnyű helyzetben vagy, mert szereted a nj-t, és ha kutyázni akarsz és tenyészteni neked még az a fajta egy darabig virágozhat. icon21.gif
Én örök optimista vagyok.

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #357 #358] [előzmény: (355) wennington, 2011-02-22 20:34:01]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
353. Elküldve: 2010-10-28 19:25:47,

Érdekességek

[45.]

Olyan jó ilyen levelet kapni:
You did a great job with KO as he has never been dominate with me. His entire life is devoted to protecting and being with me where ever I go and in everything I do. Every day he works and is fulfilled and happy to work. He is very laid back and has a solid temperament. He fears very little and has a clear mind and a gentle loving side as well. It breaks his heart to disappoint or fail me in any manner, and I have rarely had to correct any behaviors from him. He senses when I disapprove and corrects himself. He has had a few real life incidents with me in which he sensed the danger long before I could even distinguish what was going on. All my years in Law Enforcement and KO read things better than I did. My Husband misses KO almost more than he does me. If you go to our album you will see that KO gets a lot of attention and affection from my husband Ron as well. He does wonderful as a service dog for me as well. (he can open any door including dead bolts, did you teach him that?) Here in the US dogs are not allowed to go that many places but I was medically retired from a shooting injury and have some nerve damage to my spine from the bullet. At times I have difficulties using my left arm as the nerves were damaged from the spine that go to my left arm and shoulder. Most of the time I am fine and have full use of my arm but no feeling in it. This allows KO to be classified as a Service Dog so he can go everywhere with me. KO has a great life and wants for nothing except a mate so my husband and I decided it was time, as we want him and his children with us always.

I did see Aida Seli dog and the pictures of her and KO on your site. I have also watched Lozji as she has grown up. She looks just like KO. Do you have any idea why KO is so large? He is not fat but as an adult is between 95-110 lbs and he is very tall. The circumference of his chest is 36 inches and his neck is 28 inches. His head is 26 inches around and he is 32 inches tall to his shoulder and 27 inches long from the center of his shoulders to his butt. Was he the only puppy from Chicco in that litter? His bone structure is larger than any other Boxer I have seen.

Please know the translations are fine and I will keep sending you information on KO and Fayanna when she arrives. I am grateful to God for KO and all that you were lead to do for him as I could not have asked for a better dog. He has been a very sacred gift that I treasure and you have been a part of that. Thank You, Kathy Ochs

Kb. fordítás:

Nagyszerű munkát végeztél Koko-val, soha nem kerekedett felé. Mindennap Koko Kathyval van, mindenhol, és segítség. Mindennap dolgozik, és ennek örül. Nagyon szolíd habitus és határozott kutya, kevés félelemmel és tiszta gondolkozással, szerető ösztönnel. Megszakad a szíve a csalódástól és csak ritkán kell rászólni a viselkedése miatt. Érzi ha nem értek egyet és olyankor korrigálja magát.
Ő ott volt velem néhány incidensnél, ahol előbb érezte meg a veszélyt mint ahogy én felfogtam volna.
A férjem is nagyon szereti Koko-t, hiányzik neki. Ha megnézed a képeket, láthatod hogy a férjemtől is rengeteg szeretet kap.
Koko csodálatos mint munkakutya nekem. Minden ajtót ki tud nyitni, még a csavaros zárasat is megtanulta.
Itt az USA-ban nem mindehova engedik be a kutyákat, de mivel én egy lövési sérülés után jöttem nyugdíjba (a golyó néhány ideget sértett a gerincemben, legtöbbször jól vagyok, de néha nehezen használoma a bal karom és vállam, nem érzek vele), így Koko-t szolgálati kutyának sikerült besoroltatni, így mindehova jöhet velem.
Kokonak nagyszerű élete van és már csak egy párra van szüksége, ezért a férjem és én úgy döntöttünk, itt az idő.

Láttam Aida Seli Dog és KO képeit a honlapodon. És láttam Lojzit, aki a legjobban hasonlít Kokora.
Van ötleted KOko hogy nőhetett ekkorára? Koko 45-50 kg és elég magas is. A mell kerülete 96 cm, a nyaka kerülete 71 cm, a feje 26 cm körüli, és 68 cm középen a vállától a faráig. Ő az egyetlen kölyök Chico almából? Az ő csontozata a legnagyobb amit valaha bocernél láttam.

A jövőben is küldök információkat, ha Fayanna megérkezik Koko-hoz. Hálás vagyok Istennek Koko-ért és azért ahogy nevelted őt. Jobb kutyát nem is kérhettem volna. Ő egy nagy szent ajándék.
Köszönöm!
Üdv: Kathy

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #354]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tobc



Tagság: 2007-11-19 20:19:36
Tagszám: #51892
Hozzászólások: 467
352. Elküldve: 2010-10-20 17:18:14,

Érdekességek

[46.]

miért is nekem?

képeim
[előzmény: (351) von Kerzer, 2010-10-20 17:09:15]
Törzstag
tobc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


von Kerzer



Tagság: 2006-11-12 16:28:48
Tagszám: #37034
Hozzászólások: 50
351. Elküldve: 2010-10-20 17:09:15,

Érdekességek

[47.]

"immediate effect" azt jelenti azonnal hatályos, ha jól gondolom

Kerzer

Boxers von Haus Kerzer
[válaszok erre: #352] [előzmény: (340) tobc, 2010-10-19 20:54:08]
Zöldfülű
von Kerzer adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Von Herzig



Tagság: 2008-07-08 21:29:40
Tagszám: #61277
Hozzászólások: 241
350. Elküldve: 2010-10-19 23:10:16,

Érdekességek

[48.]

icon50.gif

Látjátok má megint kóstolgat?!

Hát hol élsz kedves atmeko??? Szerinted nem kevés a kiállító? Lehet, de azt ne mond, hogy nem kevés a kiállításokon a boxer. Miskolc CAC 8 db. boxer ebből egy baby és egy kölyök. Akkor miről beszélsz?!

Szóval ok nélkül "rugdosom" a klubbot és a meoe-t ?! A meoe egy rakás szar úgy ahogy van. Egy kúrva törzskönyvet nem tudnak normálisan kiállítani, heteket csúsznak , de persze előre fizess mint a katona tiszt. A saját kutyádat akkor fedeztetheted be a saját kutyáddal ha megveszed a méllyen tisztelt meoe-től a fedeztetési jegyet. Ez csak néhány dolog ami eszembe jut hirtelen. A meoe bekaphatja!!!

A klub más tészta. Ha már tag vagyok és kifizetem a tagdíjat, engedd már meg nekem, hogy hangot adjak a véleményemnek. Én nem fogok senkinek sem a szemébe hizelegni a háta mögött meg áskálódni. Ha van véleményem azt elmondom ha pozitív, ha nem akkor is. Igéret van és más semmi. Tisztára mint a kormány. A duma megvolt, ígéretek, stb. eredmény meg 0. Bocs, némi lefetyelés eredményeként rendezünk majd Atibox-ot, de szerintem ez a szlovák kapcsolatnak köszönhető.

Részemről ennyi. Ha neked minden jó úgy ahogy van hát csak irigyelni tudlak.
[előzmény: (338) atmeko boxer, 2010-10-19 20:35:42]
Haladó
Von Herzig adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tobc



Tagság: 2007-11-19 20:19:36
Tagszám: #51892
Hozzászólások: 467
349. Elküldve: 2010-10-19 21:40:02,

Érdekességek

[49.]

még lehet belőle valaki

képeim
[előzmény: (348) goldenananas, 2010-10-19 21:36:24]
Törzstag
tobc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
348. Elküldve: 2010-10-19 21:36:24,

Érdekességek

[50.]

Tudom, hogy nem nekem írtad, a hozzá szólásomon nincs mit bővíteni.
Csak egy fórumtársunk eddigi hozzá szólásait méltattam icon25.gif

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #349] [előzmény: (347) tobc, 2010-10-19 21:32:46]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Érdekességek

(üzenet: 397, Német Boxer tenyésztői fórum)
 
    / 16 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010698795318604 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail