Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455065/13 Témák: 18952 Tagok: 112613 Legújabb tag: Gerard Thornton Online: (79/2
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
A netboarddal kapcsolatos legtöbb technikai jellegű kérdésre megtalálható a válasz itt, a "Technikai támogatás fórumon" (ez egyébként bármelyik oldalról elérhető, a fenti menüsor végén található "Segítség" pontra kattintva). Ilyen jellegű kérdésekkel elsősorban a Webmesterhez forduljatok, de ha hosszabb ideig nem válaszol (előfordul) akkor feltehetitek itt is. Ha tudok, válaszolok (de bárki válaszolhat).
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Technikai kérdések

(üzenet: 8, KOMONDOR)
 

satpistike



Tagság: 2010-10-17 16:20:03
Tagszám: #89369
Hozzászólások: 171
8. Elküldve: 2018-01-12 11:52:00,

Technikai kérdések

[1.]

Szia szeretném a 1182-es hozzászólásomat törölni aSat/ Mindenféle beltéri fórumban Köszönöm
[előzmény: (6) Nyalka, 2010-12-05 09:48:50]
Haladó
satpistike adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

Nyertes



Tagság: 2002-12-17 00:00:00
Tagszám: #634
Hozzászólások: 2137
7. Elküldve: 2010-12-07 16:13:10,

Technikai kérdések

[2.]

Nem szerkeszteni akartam, hanem a hoozászólásoknál skin-et váltani és színt. Ezt nem engedte. Azt hittem fixre állítottátok.
Bocs.
Gondoltam ezt azért mert a netboard fórumon tudtam állítani.

De közben újra kellett telepíteni a gépet, és utána megjavult.
Úgy tűnik az én berendezésemben volt valami hiba. Hiába a Windows útjai kiszámíthatatlanok. icon53.gif
Úgyhogy a Windows 7-ről visszatértem a jól bevált XP-re.

Mégegyszer bocs. icon50.gif
[előzmény: (6) Nyalka, 2010-12-05 09:48:50]
Kiváló dolgozó
Nyertes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nyalka



Tagság: 2006-03-17 20:14:21
Tagszám: #28545
Hozzászólások: 3496
6. Elküldve: 2010-12-05 09:48:50,

Technikai kérdések

[3.]

Nem állítottunk át semmit.Legalább is én nem.Feltételezem az András sem.
Van egy fél órás idő intervallum amíg a felhasználó tud a hsz-vel mit kezdeni.Utána csak a modi tud.A felhasználó kérésének megfelelően.

HAJRÁ MAGYAR FAJTA!
Én a Komondorokkal vagyok!

magyarkuvasz

Nyalka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:
  


Nyertes



Tagság: 2002-12-17 00:00:00
Tagszám: #634
Hozzászólások: 2137
5. Elküldve: 2010-12-01 19:33:41,

Technikai kérdések

[4.]

Fórumot átállítottátok??

Miért nem hagyjátok meg a felhasználónak a szabad választást??
[válaszok erre: #6] [előzmény: (4) Nyalka, 2010-11-14 19:45:05]
Kiváló dolgozó
Nyertes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nyalka



Tagság: 2006-03-17 20:14:21
Tagszám: #28545
Hozzászólások: 3496
4. Elküldve: 2010-11-14 19:45:05,

Technikai kérdések

[5.]

Igen,én mint modi tudom törölni.Jelezd,h melyik hsz-el van gondod. icon50.gif

HAJRÁ MAGYAR FAJTA!
Én a Komondorokkal vagyok!

magyarkuvasz

Nyalka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:
  


partizer



Tagság: 2008-10-13 17:43:01
Tagszám: #64468
Hozzászólások: 680
3. Elküldve: 2010-11-14 17:30:58,

Technikai kérdések

[6.]

Nem tudom módosítani, törölni az elrontott hozzászólásomat. Segítenétek hogyan kell?

www.kulcsikomisz.hu
[válaszok erre: #4] [előzmény: (2) Baliházi, 2009-09-14 18:15:34]
Törzstag
partizer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

Baliházi



Tagság: 2006-03-11 19:18:44
Tagszám: #28282
Hozzászólások: 9028
2. Elküldve: 2009-09-14 18:15:34,

Technikai kérdések

[7.]

Képfeltöltés a netboardra.

Első lépésként egy netes képtárba kell regisztrálni, ahová majd a képeinket kívánjuk feltölteni.
Ez bármelyik szolgáltatónál lehet, mivel a netbordra csak a kép URL címét kell bemásolni.
Tulajdonképpen bármelyik internetes oldalon található képet, egyszerűen meg lehet jelentetni ezzel a módszerrel a netboardon is.

Én a www.photobucket.com –ot használom képtárnak. Ide töltöm fel a képeimet. Vigyázz, hogy a képek 640X480 as méretűek legyenek, egyrészt mert gyorsabban fel lehet tölteni őket, másrészt a netbordon való megjelenés miatt. A nagyobb képek, "széthúzzák" az oldalt, és nem lehet őket élvezhetően megnézni.

Ha sikerült feltölteni a képet a photobucketra, akkor a következő képet fogod kapni, ha a kurzort ráhúzod a képre.

direcklink1.jpg

Ezután rá kell klikkelni a Direct Link -re, a mellette levő szövegdobozban található a kép kék színnel jelzi, hogy ki lett választva, majd ctrl-c vel a vágólapra másolni.

Utána a netboard szövegdobozába ctrl-v vel lehet bemásolni a vágólapra elmentett címet.

netbszvegd.jpg

Ahhoz, hogy a kép a netboardon meg is jelenjen, a beállítások menüben, a következő képen kell beállítani.
Képek tiltása: Nem
Ez a lényeg.

netbbeallitmenu.jpg

Ha másik képtároló oldalt használsz, akkor a kép URL címét a következőképpen is ki lehet másolni.
(Ha a photobucket oldalon, az indexképeknél, ha nem a Direct Linket másolod ki, hanem a kép URL címét, akkor a kép kicsiben fog megjelenni. Ahhoz előbb meg kell nyitni a képet, hogy teljes méretű legyen a netboardon is, különben csak az indx képet másolja át ezzel a módszerrel. Jó néhány más képtároló oldal is működik.)

Ráviszed az egér kurzort a képre, majd jobb klikkre megjelenik a következő kép.

direcklink2.jpg

A tulajdonságok menübe kell bemenni.

Akkor feljön a következő ablak

url.jpg

Itt is a kék színnel kiemelt, URL címet kell kimásolni, bemásolni, ugyanúgy mint fent.

Ez működik bármilyen internetes oldalon lévő kép esetén, amit meg szeretnénk jelentetni a netboardon.
Egér kurzor a képre, jobb egérgomb klikk, tulajdonságok, Url cím, másolás, és megjelenik a kép.


nagyapó, nagyanyó, nagyahó
[válaszok erre: #3] [előzmény: (1) maglor, 2009-09-10 11:33:07]
Kiváló dolgozó
Baliházi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


maglor



Tagság: 2005-01-22 00:07:08
Tagszám: #15341
Hozzászólások: 573
1. Elküldve: 2009-09-10 11:33:07,

Technikai kérdések

[8.]

A netboard fórumain a szöveget nem HTML kódokkal, hanem un. BB kódokkal lehet szerkeszteni.
A BB kódokat [szögletes zárójelbe téve] a formázni kívánt szöveg elé, és mögé kell beilleszteni. Szögletes zárójelet az "Alt Gr" + "F", illetve az "Alt Gr" + "G" billentyűk együttes lenyomásával tudunk írni.
Azt "Alt Gr" billentyű az alsó sorban a "Space" (az hosszú billentyű alul :-)) mellett jobbra található.

pl. 1:
Ha ezt beírjuk:
[i]dőlt betű[/i]:
ez fog megjelenni:
dőlt betű

pl. 2:
Ha ezt beírjuk:
[url=www.komondorklub.hu]A Hungária Komondor Klub honlapja[/url]:
rá kattintva bejön a honlap:
A Hungária Komondor Klub honlapja

A BB kódok listája itt található.

Komondor Fórum

"Mindenki jó valamire! Ha másra nem... hát elrettentő példának!"
[válaszok erre: #2] (TÉMANYITÓ)
Törzstag
maglor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Technikai kérdések

(üzenet: 8, KOMONDOR)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0064480304718018 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail