Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455416/13 Témák: 18953 Tagok: 112632 Legújabb tag: Klop Hann Online: (68/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 8 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Egyebek

(üzenet: 196, Német Boxer tenyésztői fórum)
 

samfisher



Tagság: 2007-04-23 15:51:25
Tagszám: #44237
Hozzászólások: 58
196. Elküldve: 2012-09-04 12:00:08,

Egyebek

[1.]

sziasztok!ezt a fiatal kant találták Dunakeszin.
[IMG]P1150281.jpg[/IMG]
[IMG]P1150280-1.jpg[/IMG]
ha valakinek ismerős jelezze légyszi.

HONLAPOM
Kezdő
samfisher adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

tobc



Tagság: 2007-11-19 20:19:36
Tagszám: #51892
Hozzászólások: 467
195. Elküldve: 2012-02-17 17:33:38,

Egyebek

[2.]

Megkértek, és nagyon szívesen eleget is teszek neki! Örülök, hogy a boxeres közösség ezzel is gazdagodik! Aki szintén így érez, kérem kövesse nyomon az újból megjelenő magazin életét! Persze egy "tetszik" az oldalára is elfér! :)

"Tisztelt Boxer Kedvelők és Tulajdonosok!,
A méltán közkedvelt „Boxer Magazinnak”, sikerű új reklám partnerekkel együttműködési szerződést kötnie! Így nagy örömünkre, minden akadály elhárult az újbóli megjelenéséhez!
Átmeneti szünet után, ismételten újra részévé válik a boxer kedvelők községébe. E szakirányú lap megjelenésével, szeretne szerves részévé válnia a „boxeres társadalomnak”, mindenki megelégedésére! Tenyésztők és tulajdonosok részére, különböző és nagy kedvezményű reklámfelületet biztosítunk, a kölcsönös együttműködés érdekében. További információk hamarosan…………
Boxer Magazin Szerkesztősége"

http://www.facebook.com/pages/Boxer-magaz%C3%ADn/184989228273457?sk=info

képeim
Törzstag
tobc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vivienkrisztina



Tagság: 2012-01-15 19:12:26
Tagszám: #98132
Hozzászólások: 4
194. Elküldve: 2012-01-19 20:35:02,

Egyebek

[3.]

Sziasztok! Van egy szuka boxerem, nemrég múlt 1 éves. Szüleim miatt kint kell tartani egy kennelben. Úgy gondolom, ha szobakutyi lehetne én is sokkal közelebb kerülhetnék hozzá, többet tudnék vele lenni. Viszont anyáék nem engedik. Hogyan lehetne őket rávenni erre? Van egy 3 éves húgom és ő kicsit fél tőle, mert a kutyusomnak a játék annyit jelent, mint ugrálni, és így mindig feldölti a húgom, és ettől megijed. Nomeg sok erő van egy ilyen kutyiba. Hogyan lehetne erről esetleg leszoktatni? Kutyasuli tervbe van véve március eleje után, remélem a megvalósítás is sikerül. Még attól félek, hogy a házban esetleg hiperaktív lenne, feldöltene mindent, megrágna vagy ilyesmi. De ez engem nem igazán zavarna, megoldanám. Valószínűleg, ha sikerülne is az én szobámban lenne. Én viszont azon aggódom még, hogy a kuytaszőr és kutyaszag. Mármint igazából engem nem, de talán ettől igénytelennek fognak tartani. A kutyaszőr nem olyan macerás, viszont az a jellegzetes kutyaszag... Lehet, hogy sok embert zavarna például a buszon vagy a suliba. Ezer köszönet, ha valaki bármiben tud segíteni, tanácsot adni. Főleg ez a szülő-rávevős dolog érdekelne. :D
Zöldfülű
Vivienkrisztina adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

kitiltott3



Tagság: 2010-12-30 09:14:15
Tagszám: #91006
Hozzászólások: 28
193. Elküldve: 2011-02-09 09:22:25,

Egyebek

[4.]

Ugy tünik megismaradt mindenki fejében gondolati szinten a szakmai vitatkozás lehetösége. Sajnos...................
[előzmény: (191) tobc, 2011-02-04 13:20:58]
Zöldfülű
kitiltott3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


abuh



Tagság: 2008-03-25 16:07:28
Tagszám: #57474
Hozzászólások: 9
192. Elküldve: 2011-02-05 21:20:32,

Egyebek

[5.]

Persze h volt tenyésztés 10-20éve Magyarországon de időutazást azért ne kelljen tennünk az információcserékben..
és egy fontos dolog pár éve még klubélet is volt...
[előzmény: (190) kitiltott3, 2011-02-03 22:28:39]
Zöldfülű
abuh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tobc



Tagság: 2007-11-19 20:19:36
Tagszám: #51892
Hozzászólások: 467
191. Elküldve: 2011-02-04 13:20:58,

Egyebek

[6.]

"Lehet több szakmai vitát kellene generálni és akkor nem laposodna el napokra a fórum. (vitát nem veszekedést) "

SZÉP GONDOLAT! icon25.gif

képeim
[válaszok erre: #193] [előzmény: (190) kitiltott3, 2011-02-03 22:28:39]
Törzstag
tobc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kitiltott3



Tagság: 2010-12-30 09:14:15
Tagszám: #91006
Hozzászólások: 28
190. Elküldve: 2011-02-03 22:28:39,

Egyebek

[7.]

Nos ha mindenki kellöképpen oldota a feszültséget akkor lassan történhetne is valami.

Ha lehet akkor valami másrol induljon el egy vita mint az eddigiek voltak.
Természetzesen én is belementem ebbe a személyeskedésbe de erröl se szolhat állandóan és a klub weblapjárol se egy NÉMET BOXER TENYÉSZTÖI FÓRUM.

Merthát hol itt a TENYÉSZTÖI mivolta az egésznek.

Valamien szinten érthetö is hogy mostanában megcsappant a hozzászolások száma nem mindenkinek tetszett gondolom az utobbi idöben felszinre került témák.Persze lehet tévedek.

Ahogy fórum társunk irta lessz átalakulás és talán változás is én a magam részéröl addig megprobálom hanyagolni a klubal kapcsolatos dolgokat és meglátjuk mit hoz a változás .
Tiz husz évvel ezelött se volt honlap mégis volt tenyésztés Magyarországon.
(persze azért ma már szükség van rá)

Lehet több szakmai vitát kellene generálni és akkor nem laposodna el napokra a fórum. (vitát nem veszekedést)

[válaszok erre: #191 #192] [előzmény: (189) tobc, 2011-02-02 06:42:20]
Zöldfülű
kitiltott3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tobc



Tagság: 2007-11-19 20:19:36
Tagszám: #51892
Hozzászólások: 467
189. Elküldve: 2011-02-02 06:42:20,

Egyebek

[8.]

Éljen a véleményszabadság! icon28.gif
Mivel érzésem szerint, teljesen felesleg vitatkozni az adott témában (végeredmény(telenség) szempontjából), legyen egy kis feszültség oldás:
...
- Melyik növényből készül a Cavinton?
- ???
- Nefelejcsből. icon25.gif

képeim
[válaszok erre: #190]
Törzstag
tobc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Von Herzig



Tagság: 2008-07-08 21:29:40
Tagszám: #61277
Hozzászólások: 241
188. Elküldve: 2011-02-01 17:22:15,

Egyebek

[9.]

icon50.gif

A meoe-val kapcsolatos véleményem már kifejtettem. icon67.gif icon37.gif icon38.gif icon59.gif

Szót sem érdemel az a kóceráj!
[előzmény: (187) goldenananas, 2011-01-31 21:08:25]
Haladó
Von Herzig adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
187. Elküldve: 2011-01-31 21:08:25,

Egyebek

[10.]

Az utolsó modatodra reagálva, változás nincs, ami van jelenleg arról meg gondolom tudsz, mert nem mostani keltűek.
Ha lesz valami változás azt meg csak fogják tudatni.
Az általános változások azok leg inkább az árak azok meg fent vannak a meoe oldalán.
Számomra az ottani változásokban az bosszant a legjobban, hogy ha teszek pl. egy IPO1 es viszgát amiért megdolgoztam és fizettem a vizsgadíjat, most még pluszban 5. vagy 6 ezret kell fizetnem a bizonyítványért. amit bárhol nyomtatnak száz forintért.
Ez megalázó és gusztustalan icon49.gif


képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #188] [előzmény: (186) Von Herzig, 2011-01-31 20:55:10]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Von Herzig



Tagság: 2008-07-08 21:29:40
Tagszám: #61277
Hozzászólások: 241
186. Elküldve: 2011-01-31 20:55:10,

Egyebek

[11.]

icon50.gif

Persze én ezeket nem is vitattam és nem is vitatom. Örülök ezeknek a kiállításoknak, bár - mint kedves barátom kinyílvánította - én nem járok kiállításra. icon25.gif

Teljesen egyetértek abban is, hogy a vezetőségben mindeki találhat az ő habitusához közel álló embert. Ez nekem is megvan. A klubnap téma szerintem felesleges. Elég lenne, ha normálisan le lennének kommunikálva azok a dolgok amik a fajtával, a klubbal kapcsolatosak.
[válaszok erre: #187] [előzmény: (185) goldenananas, 2011-01-31 20:28:20]
Haladó
Von Herzig adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
185. Elküldve: 2011-01-31 20:28:20,

Egyebek

[12.]

Na azért vannak jó történések, hogy védjem is a klubbot pl. Közép-Kelet Európai Kupa, ide hoztak egy ATIBOX IPO VB-t, ha jóltudom 2013. itt lesz az ATBOX kiállítás. Ezeket azért nem lehet elvitatni a klubtól. És ha minden igaz, lesznek itt változások mihelyt önálló szervezet lesz a boxer klub.
Ezek azért mind pozítív dolgok!
Érdemes néha beszélgetni a vezetőség egy egy szimpatikus tagjaival is, erre van a telefon és a net.
Szerintem mindenki találmagának a vezetőségbe olyat aki szimpatikus.
Természetesen mindenki mindenkinek nem lehet szimpatikus, mert ha ez így lenne az hazugság lenne.

Nem kötelező itt bemutatkozni, és anonímitásban is lehet valaki komoly.
Én pl. bemutatkozva vagyok komolytalan icon21.gif ez komoly. icon25.gif

Egyébként teljesen igazad van abban, hogy a tagságot nem kerülne semmibe értesíteni mailban a klubban lévő aktualitásokról.
Erre lehet jönni azzal, hogy ha valakit érdekelnek a történések, illetve nem történések az menjen el a klubnapra.
De ez blőd érvelés lenne.
icon50.gif

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #186] [előzmény: (184) Von Herzig, 2011-01-31 10:29:28]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Von Herzig



Tagság: 2008-07-08 21:29:40
Tagszám: #61277
Hozzászólások: 241
184. Elküldve: 2011-01-31 10:29:28,

Egyebek

[13.]

" Tisztelt " kitiltott3! ( ha már te is idézőjelbe tetted )

- " Ezt most megint miért ilyen stilusban kellet megfogalmaznod.Nemgyözöm én ugygondolom normál hangnemben vitára invitálni mind a két oldalt és végre sikerül iserre jössz megint a különbözö jelzökkel "

Ne beszéld be magadnak, hogy azért nem alakul ki párbeszéd, mert én így írok, mert a végén Lipótmezőn fogsz kikötni. Tényleg már bezárták. Lehet azért zárták be nehogy oda kerülj!

- " Néha olvasd vissza a régebbi irásaidat és meglátod miröl irok most.
Ráadásul ugy foglalsz állást dolgokban,hogy hallotad valakitöl aki megbizható vagy láttál fényképet a kiállitásrol. "

Örülök, hogy nincs már dolgod, mint az én hozzászólásaimat visszakeresgélni te kis ÁVH-s.

Tudod elég sok emberrel beszélgettem az elmúlt időben és nem éppen pozitívan látják ők sem a dolgokat. Én le is írom a gondolataimat. Nem tetszik a stilus? Ne olvasd el, ne válaszloj! Kinek képzeled te magad, hogy bárkit is felelősségre vonj a névtelenség homályába burkolózva? Vagy az a baj, hogy ha leírnád a neved senki nem venne komolyan? Egyébként az a leginkább bosszantóa klubbal kapcsolatban, hogy ígéretek és nagy szavak után semmi előre lépés. Én elhiszem, hogy nem könnyű és vannak akadályok amiket a meoe állít, de ezt le lehetne kommunikálni és akkor nem arra gondolna a fórumozók többsége, hogy a vezetőség tehet róla, hogy nem történik semmi. Én eddig is ezt hiányoltam leginkább. Szerintem nincs olyan klubtag akinek ne lenne e-mail címe. Nem kell a fórumot használni erre. Negyedévente össze lehetne szedni és leírni az adott időszakra vonatkozó célokat, eredményeket mi miért történt, nem történt stb.

- "
Az elmult 2-3 évben mennyi kiéllitáson vettél részt én nem találom a neved a katalógusokban lehet nézöként se nagyon vagy jelen mert akkor nem követelnéd ugy a képeketszintén nem tul szerencsés jelzövel illetve a fórumot(nyomo.....) "

Kiállításon? milyen kiállításon? Meoe? nevetséges. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány kiállításon volt boxeres bíró az elmúlt 2-3 évben. Nem találod a nevem? 2 felnőtt szukám van. Minek mentem volna kiállításra? Azért, hogy legyen létszám? Kösz nem. Ha én elmegyek akkor nem azért megyek, hogy kicsengessek pár ezret egy tányér gyulyásért. Nálam nem születik alaphangon évente 7-8 alom. Ennyi alomból könnyű lenne kivenni 2-3 jó kutyát. Abban mi a kihívás? Csináljunk jó sok kölyköt az egyik csak hasonlít majd a boxerre. Kösz nem! Persze ez is olyan dolog, hogy akinek nem inge nem veszi magára. Nálam akkor születik alom amikor tudom, hogy akarok megtartani kölyköt és nem akkor amikor tüzel a szuka. Nincs annyi helyem, hogy ezt megtegyem és nem is tenném még akkor se ha lenne rá helyem, mert nem hiszem, hogy tud az ember 7-8 kutyával napi rendszerességgel annyit foglalkozni amennyit a kutya igényel és megérdemel főleg, ha dolgozik is mellette.

- " Vagy fejtsd ki a véleményed teljesen mitöl karmester a Glázer úr ne csak ugy a levegöbe általánosságba irj vagy mert ezt is hallottad valakitöl. "

A karmestert kivételesen pozitív jelzőnek szántam. Nem voltál ott a választáson? Milyan frankón levezényelte az egészet annak ellenére, hogy elég puskaporos volt a hangulat. Szerintem nagyon jó szervező és vezetői képességekkel rendelkező személy. Nem is értettem, hogy miért nem indult az elnöki posztért.

- " Természetesen nem lehet minden rendezvényen részt venni de az évi 3 klub rendezvényen azért probálj ott lenni néha ,néha vigyél kutyát is.
Sajnos az orosházi ATIBOXrol is lemaradtál pedig a munkát igen nagyrabecsülöd te is de talán még nézösem voltál. "

Majd én eldöntöm, hogy milyen kiállításra megyek és milyenre nem. Már ha megengeded. Orosházi Atibox? Nem érdekel a munkakutyázás bár terveztem, hogy elmegyek, de szerencsére volt jobb dolgom. Egyébként, hogy önmagam ismételjem nem akarjon már egy olyan valaki felelőségre vonni aki név nélkül osztja az eszet. Miért te ott voltál? Én sem láttak kitilttott3 nevű ipsét egy katalógusban sem. Biztos tetszett neked a Nevem Senki című Terence Hill film.

Remélem a stílus megfelelt a kis érzékeny lelkednek. Tudod ne ítélj az alapján, ahogy írok. Kutyázásról beszélünk és ezt nem kellene elfelejteni. Nem a Holtköltők társaságában vagy.

Ne törd magad a válasszal, mert addig amíg nem válalod fel a neved nem óhajtok értekezni veled. Pofátlanságnak tartom, hogy felelőségre vonsz itt bárkit is bármi miatt anélkül, hogy vállalnád önmagad.

Nekem meg ez a stílus nem tetszik! icon29.gif
[válaszok erre: #185] [előzmény: (183) kitiltott3, 2011-01-30 22:56:00]
Haladó
Von Herzig adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kitiltott3



Tagság: 2010-12-30 09:14:15
Tagszám: #91006
Hozzászólások: 28
183. Elküldve: 2011-01-30 22:56:00,

Egyebek

[14.]

"Tisztelt" Von Herzig

Ezt most megint miért ilyen stilusban kellet megfogalmaznod.Nemgyözöm én ugygondolom normál hangnemben vitára invitálni mind a két oldalt és végre sikerül iserre jössz megint a különbözö jelzökkel.

"karmester hülye lusta dög mi a tököm"

Láthatnád nem mész vele SEMMIRE a saját magad mégjobban lejáratásán kivül.

Az elnökségi válaszra érkezett 3 szerintem teljesen korrekt viszontválasz plusz a te beletenyerelésed.(bocs nincs rá jobb szavam)

Néha olvasd vissza a régebbi irásaidat és meglátod miröl irok most.
Ráadásul ugy foglalsz állást dolgokban,hogy hallotad valakitöl aki megbizható vagy láttál fényképet a kiállitásrol.

Ez roppantul hiteltelenné tesz.
Az elmult 2-3 évben mennyi kiéllitáson vettél részt én nem találom a neved a katalógusokban lehet nézöként se nagyon vagy jelen mert akkor nem követelnéd ugy a képeketszintén nem tul szerencsés jelzövel illetve a fórumot(nyomo.....)

Vagy fejtsd ki a véleményed teljesen mitöl karmester a Glázer úr ne csak ugy a levegöbe általánosságba irj vagy mert ezt is hallottad valakitöl.

Az a baj ezekkel a hallottam valakitöl dolgokkal mint az orosz párt rádioval.

Leningrádban moszkvicsokat osztogatnak a hir szerint
az igazság ezzel szembe az hogy

nem leningrádban hanem moszkvában és nem moszkvicsokat hanem ladákat és nem osztogatnak hanem fosztogatnak.

Avégkifejlet nem is lehet más mint személyesen résztvenni a kiállitásokon és máris elsökézböl lehet tudositani a tisztelt fórumtársakat.

Természetesen nem lehet minden rendezvényen részt venni de az évi 3 klub rendezvényen azért probálj ott lenni néha ,néha vigyél kutyát is.
Sajnos az orosházi ATIBOXrol is lemaradtál pedig a munkát igen nagyrabecsülöd te is de talán még nézösem voltál.

(csak igy zárojelben merem megkérdezni mindenkitöl hogy van az hogy a sok munka iránt élkötelezett emberböl 1 az az 1 magyar indulo volt a távolság csak nem lehetett akadály)

TERMÉSZETESEN DE GONDOLOM MONDANOM SE KELL VÁROM A VÁLASZOD ,HA KÉRHETEM CSAK TÁRGYILAGOSAN JELZÖK NÉLKÜL.
[válaszok erre: #184] [előzmény: (179) Von Herzig, 2011-01-28 21:48:03]
Zöldfülű
kitiltott3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Von Herzig



Tagság: 2008-07-08 21:29:40
Tagszám: #61277
Hozzászólások: 241
182. Elküldve: 2011-01-30 21:38:21,

Egyebek

[15.]

Jellemző! Lelépett mindenki. Na jó akkor én is elhúztam. Megyek verinájszolok néhányat a boxernyúzon!!! icon37.gif
Haladó
Von Herzig adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Von Herzig



Tagság: 2008-07-08 21:29:40
Tagszám: #61277
Hozzászólások: 241
181. Elküldve: 2011-01-30 21:33:51,

Egyebek

[16.]

Most is van itt 4 vendég rajtam kívül. Nem akar valaki "dumcsizni" a történtekről?
[előzmény: (180) Von Herzig, 2011-01-30 21:30:11]
Haladó
Von Herzig adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Von Herzig



Tagság: 2008-07-08 21:29:40
Tagszám: #61277
Hozzászólások: 241
180. Elküldve: 2011-01-30 21:30:11,

Egyebek

[17.]

icon50.gif

Érdekelne, hogy miért van az, hogy itt a fórumon is hiába jön fel egy téma mindenki leírja az álláspontját ( most kivételesen a klub vezetősége is megszólalt ) mégsem alakul ki párbeszéd. Egy-egy érdekes téma feltünése után vannak a legnagyobb csendes napok. Ilyen nehéz megemészteni egymás gondolatát?

Nem értem... icon72.gif
[válaszok erre: #181] [előzmény: (179) Von Herzig, 2011-01-28 21:48:03]
Haladó
Von Herzig adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Von Herzig



Tagság: 2008-07-08 21:29:40
Tagszám: #61277
Hozzászólások: 241
179. Elküldve: 2011-01-28 21:48:03,

Egyebek

[18.]

A piros pont csak félig jogos. Ki ugrott a nyúl a bokorból, de be is ugrott egy lyukba, hiszen egyszeri iromány volt egy nagy karmestertől.

Nem gondoltad, hogy párbeszéd fog kialakulni egy olyan helyen ( lásd egy fórumon ) ahol visszakövethető hogy ki, mit, mikor mondott? icon25.gif

Nagyon érdekfeszítő volt Glázer úr hozzászólása, de inkább ne is írt volna. Most tisztára az az érzésem, hogy a weboldal milyenségéről is a hülye klubtagok tehetnek. icon18.gif

KLUBTAGOK!

MIÉRT NEM KÜLDTÖK BESZÁMOLÓT?! LUSTA DÖGÖK VAGYTOK! icon21.gif icon21.gif icon21.gif

Na meg persze azt sem értem, hogy a kiállítás szervezése miért a tagok feladata? Mi a tökömet csinál akkor a vezetőség? Minek akkor a vezetőség?

Miért nem írják weboldalra, hogy szervezőt keresnek??? Ja tudom sok ídőt vesz igénybe... icon29.gif
[válaszok erre: #180 #183] [előzmény: (178) kitiltott3, 2011-01-28 20:38:07]
Haladó
Von Herzig adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kitiltott3



Tagság: 2010-12-30 09:14:15
Tagszám: #91006
Hozzászólások: 28
178. Elküldve: 2011-01-28 20:38:07,

Egyebek

[19.]

Köszönöm az ismeretlenül is belémfektetett bizalmadat,de én ugy gondolom ha valaki szeretne egy poziciot betölteni akkor az JELÖLTETI MAGÁT és nem beszavaztatja. Aki igy indul neki az egésznek hogy ö beszavaztatja magát az nekem már hallomásra is kicsit korrupciógyanus.

Egyébként pedig a kluba szerintem tenni akaro tetrekész és kommunikativ emberekre van szükség.

Olyanokra akiken ha számonkérik hogy milyen munkát végzett akkor azt elmondja akár négyszemközt akár a nagy nyilvánosság elött .

És nem veszi azt sértésnek,hogy egyáltalán bátorkodott valaki is a választáskor beléfektetett bizalmat számonkérni.

Természetesen nem állitom ,hogy most nem ilyen személyek alkotják a vezetöséget csak esetleg a kommunikációjukon kell javitani szerintem.

Talán név szerint is és itt a fórumon is meg kellene ezt tenni.
Tudom ez nem hivatalos forum dehát jobhilyán ez van az itt feltüntetett informáciok pedig ugyis mindig eljutnak a cimzethez.

Nem gyávaságbol vagy félelemböl nem teszem ezt most meg csak még átgondolom a dolgokat hogy biztos jo e ezt itt megvitatni mert mégiscsak a klub "belügyéröl"van szó amihez lehet semmi köze az átlag idetévett internetezönek bár nagy titkok nem derülhetnek ki .
[válaszok erre: #179] [előzmény: (177) goldenananas, 2011-01-28 18:58:46]
Zöldfülű
kitiltott3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
177. Elküldve: 2011-01-28 18:58:46,

Egyebek

[20.]

A következő választáson szavaztasd be magad a vezetőségbe hátha tőled több infó jön ki. Mert tudjátok beszédre méghozzá párbeszédre szükség van.
Mindennek oka van, annak is ha valaki megszólal és annak is ha nem.
Mindig és minden kor, hajrá Alkexosz (Alekosz) görög csődör icon21.gif

képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[válaszok erre: #178] [előzmény: (176) kitiltott3, 2011-01-28 18:47:55]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kitiltott3



Tagság: 2010-12-30 09:14:15
Tagszám: #91006
Hozzászólások: 28
176. Elküldve: 2011-01-28 18:47:55,

Egyebek

[21.]

HOPPÁ TAGSÁG

Ha nem haragszotok meg érte irnék magamnak egy nagy kövér PIROSPONTOT.

Ugytünik mégiscsak és viszonylag rövid idön belül de sikerült a másikoldalt is megszolaltatni minden önteltség nélkül magamnak érzem ennek a "sikerét".

Talán ha mindenki igy probálta volna ezt az elsö perctöl kezdve már régen okosabbak lennénk a miértekkel.

De nem inkább ment a leszaron nagyrakás szar mekmester és hasonlo jelzök dobálása.

Az én stilusom se kifogástalan és lehet kissé provokativ is de ez volt a célom már az elsö betü leütésekor,még KINGBOX néven is.

Ezzel nem állitom azt ,hogy minden választ elfogadok és jogosnak vélek.

Azért a pirospontomat egy kicsit beárnyékolja az utolso mondat miszerint ez egy egyszeri és megismételhetetlen hozzászólás volt.

De nem adom fel hátha másokat még arra tudnék sarkalni ,hogy ha nem is weblap ugyben de irják meg észrevételeiket ,véleményüket.

Ezekhez megprobálok a jövöben is az átlagtol kissé eltéröbb és talán valamelyest más szemszögböl megvilágitott dolgokat a felszinre azaz a fórumra hozni.

Mert tudjátok beszédre méghozzá párbeszédre szükség van.
[válaszok erre: #177]
Zöldfülű
kitiltott3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldenananas



Tagság: 2002-11-06 00:00:00
Tagszám: #410
Hozzászólások: 1336
175. Elküldve: 2011-01-28 13:30:34,

Egyebek

[22.]

Szia Gyuri!

Örülök, hogy reagáltál a kritikákra.
Én jeleztem már többször is neked, hogy amik fent vannak eredmények a kiállításokról elég hiányos, nincs minden kutya fent aki dobogós volt.
Erre azt válaszoltad, hogy nem kaptál anyagot hozzá.
Ez azt feltételezi, hogy akkor vagy hasadra ütve, emlékezetből írtad be azt amit beszerkesztettél, vagy szándékosan maradtak ki kutyák.
Gondolom nem a helyezettektől vártad, hogy jelezzék írjál már be légyszi xx kiállításon x helyezést nekem. Ha nem kaptál anyagot akkor azok akik szerepelnek az eredménylistán azt honnan kaptad?
Ki szervezte a kiállítást aminek a részeredményei olvashatók, nem neki kellett volna teljes egészében megküldeni az eredményeket?
Ha elvállalok valamit akkor azt csinálom és a tőllem elvárható módon (tőled azért több várható el)
Ebbe az is beletartozik, hogy ha felteszek valamit akkor annak tartalmáért, hiánytalanságáért felelőséggel tartozom az oldal látogatói felé.

Ez áll az oldal tetején:
ÜDVÖZÖLJÜK A MEOE BOXER KLUB HIVATALOS OLDALÁN !! "
Ez pedig a hozzá szólásodban:
"Ezt a hozzászólást mint a lap tulajdonosa/szerkesztője és mint a klub vezetőségi tagja írom. "
Nekem ez kissé úgy jön le mintha a klub is a tiéd lenne, de talán csak én vagyok így vele.

Szerintem ha az oldal amit szerkesztesz a klub hivatalos oldala, akkor az oldal is a klub tulajdona, függetlenül attól, hogy te szerkeszted és üzemelteted.
Ha pedig a klub tulajdona az oldal, akkor a klub is felelős a tartalmáért.
A klub pedig én úgy gondolom, hogy a tagságból is él, továbbá a rendezvényekre befolyt díjakból. Így szerintem mind a tagság, mind a kiállításra nevezők joggal elvárják, hogy a klub hivatalos oldalán szerepeljen minden olyan információ, ami őt és kutyáját érinti.

Ha megnősülök, akkor nem várom el a meghívott vendégseregtől, hogy rendezze és bonyolítsa már le a lagzit.
Azt várom el, hogy sok ajándékot vagy pénzt hozzon, és a menyasszonyt úgy táncoltassa, hogy térdéig elkopjon a lába.
Tőlem, mint rendezőtől viszont elvárható és kötelességem is , hogy úgy rendezzem meg, hogy ott mindenki elégedett legyen, mindenki jól érezze magát.

Egyébként szívesen látnék az oldalon tenyészszemle eredményeket (sikeres, nem sikeres), eü. szűrési statisztikát, stb. Fedezésre javasolt kutyákat, (mitől fedezésre javasolt).

Kívánok az "oldaladhoz" sok sikert és kitartást, reméljük sikerül úgy megszerkesztened, hogy nem érheti kritika.

Ezzel a hozzászólásommal sem a Gyurit, sem a Klubbot nem akartam kritizálni, ez csak a véleményem és segítő szándékkal írtam.


képtáram

boxer-goldenananas.webnode.hu
[előzmény: (172) Glázer György, 2011-01-27 17:55:41]
Kiváló dolgozó
goldenananas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


atmeko boxer



Tagság: 2010-07-14 23:13:47
Tagszám: #86888
Hozzászólások: 30
174. Elküldve: 2011-01-28 10:53:11,

Egyebek

[23.]

Nemrégen kritikát fogalmaztam meg a weblappal kapcsolatban ezért reagálnék az irásodra.
Bár az akkori irásom egy része nem volt jogos (ezt korigáltam is) az irás többi részét ma is jogosnak és igaznak tartom. Mármint nagy és állando támadási felületet biztosit azok számára akik már csak azért is akarnak rugni egyet a klubbon. Elképzelhetö ha korábban már közzélettvolna téve a weblapon ,hogy kiállitási informáciokat lehet küldeni és ezt várja is a lap szerkesztöje talán többen megteszik.A rendezvényekkel kapcsolatban teljesen egyetértünk ,az én lelkiismeretem ez ügyben teljesen nyugott.

Ebben persze nem mindenki ért egyet mármint hogy ha tud akkor segitsen hisz korábban volt itt olyan kijelentés is hogy segiteni nem akarok de kritizálni azt igen.

Azt meg hogy miért B Imrének kell az idei évkiállitást megrendeznie azt csak a vezetöség tudhatja.Hapedig az aranykupára továbra sem lessz jelentkezö akkor a Csongrádi szervezet ezt szivesen válalja idén is.Valoban van vele munka de nem igazán megterhelö. Ajánlom mindenkinek probálja ki egyszer.

Végezetül sajnálom hogy nem kivánsz továbbreagálni az irásokra mert végre elindulhatott volna egy párbeszéd.
Az hogy ezt ezen a forumon kell megtenni az csak azért van mert nincs másik de lehet ezen segiteni is létre kell hozni egyet és ott talán mások is (mármint a vezetöségböl ) megszólalnak.

Kádár Attila
[előzmény: (172) Glázer György, 2011-01-27 17:55:41]
Zöldfülű
atmeko boxer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tobc



Tagság: 2007-11-19 20:19:36
Tagszám: #51892
Hozzászólások: 467
173. Elküldve: 2011-01-27 21:12:48,

Egyebek

[24.]

Kedves Gyuri Sporttársam!

Mivel én is nyilvános kritikával voltam az oldal felé, ezért úgy érzem, hogy részemről illik válaszolnom a hozzászólásodra. Először is momentán én örülök, hogy hozzászóltál és a nagy nyilvánosság elé tártad a te álláspontodat. Ez így helyes, függetlenül a tetszési vagy nemtetszési véleményektől. Sok igazság van abban, amit leírtál, de azért van egy két dolog, amivel nem értek ÉN egyet.
- Te mind az oldal szerkesztője (tulaja) függetlenül, hogy juttatásért vagy társadalmi munkában végzed, igen is felelősséggel tartozol az oldalért (mindent beleértve). Abban az esetben, ha ez egy privát website lenne, akkor is, de így, hogy egy viszonylag nagy „közönséghez tartozik”, még nagyobb a TE szereped.
- Azért azt mindketten tudjuk, hogy ez közel nem igényel 7/24-s „szolgálatot”, hisz nem a CNN-nel kell felvenni a versenyt. Hidd el, gyakorlatból tudom, egy átlag hetet nézve, max.: 1 óra és egyből érdekesebb és olvasottabb. Szóval nem kell itt TULZÁSBA esni, a rászánni való idővel kapcsolatban.
- Az tök jó, hogy pártatlanul és nem a saját célodra használtad fel! Persze azt is tudjuk, ez az oldal „öngyilkosságával” és kompromittálhatóságával (szép hosszú szó) lenne egyenlő.
- Nem kapsz infókat, így mi a bű bánatot tegyél fel - mondod te-. Anélkül nem lehet, de TE MENNYIT GYÜJTÖTTÉL? Ilyen könnyű helyzetben még sosem volt egy szerkesztő se, hisz az internet segítségével ingyen, gyorsan, precízen és széles körben beszerezhető az összes fontos infó. Most magamból kiindulva, hányszor kértél meg, hogy küldjek fotókat vagy írjak egy két szót? Én is mondjam neked, hogy egyszer se! Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki hasonló tapasztalattal rendelkezik veled szembe. Van itt egy, két „örült” aki sok képet csinál és megoszt egypár gondolatot az élményéből. Hányat kerestél meg ebből igényeddel??? A másik oldalról nézve. Mi a bánatnak küldtem volna én vagy bárki más képeket, stb., ha csak 5 éves „aktualitásokat” látok az oldaladon. Őszintén, fel sem merült bennem, hogy 1x is vártad volna. Tovább megyek. Miért van az, hogy a szlovák testvér szervezetnek oldalán, másnap megtekinthetőek az aktuális képek. Tudod miért? Mert S.J. felhívott és megkért, hogy küldjem át az ftb-re. Persze ezt mással is megtette, pedig neki is van annyi dolga, mint neked, nekem, másnak. IGÉNYE VAN RÁ! Én olyanokról beszéltem eddig, akik csak, „hobbiból dolgoznak”, mégis közkincsé teszik a képeket, és NEM KORLÁTOZZÁK ennek megtekinthetőségét! Nézd meg, hány ezren tekintik meg ezeket a fotókat! Amennyiben a „hivatásos állomány” se segíti ennek az oldalnak a fejlődését, az meg rájuk nézve szégyen.
- Miért ebben a fórúmba? Mégis hol, a klubgyűlésen, vagy a te oldaladon? Tévedsz akkor, ha azt hiszed, hogy azért itt mert ez a menő (szavaiddal élve). Ha már te is beleszövöd a gondolataidba: „nem válaszolsz, semmilyen formában a hozzászólásoddal kapcsolatban”, nincs is miről beszélni. Széles körbe megismerhettük a te álláspontodat, amiben változtatás hajlandóságának a csíráját se olvastam ki. Így szerintem halott dolog az egész, hisz mindenki hibás, és csak elvárásai vannak.
- „ Miért a Bíró Imrének kell……” Szerintem volt itt nem is olyan régen, egypár POZÍCIÓ HUSZÁR ( na most megint szereztem egy két barátot), akiknek fel tehetnéd ezt a nem lényegtelen kérdést!!! Ők hol vannak most? Ha nem dolgoznak, miért nem gyakorolnak önkritikát? Szerinted ők fogják előrevinni a szekeret? Persze nem a saját szekerükről beszélek! Amennyiben úgy érzi B. Imre, hogy nem kap egy minimálisan elvárható támogatást azoktól, akiktől elsősorban kellene, miért nem rúgja ki őket??? Én egy nagy senki vagyok, hogy megmondjam, vagy tanácsot adjak, de egy VEZETŐNEK NEM „LAPÁTOLNIA” kell. Neki irányítani, a pozíciókhoz és feladatokhoz megfelelő embert megtalálnia, kapcsolatokat teremtenie és ápolnia, stb.. kell. Be van itt valaki betonozva? Vagy felsőbbrendű a „pornéphez” képest, hogy nulla teljesítménnyel „megélhet”.

Szóval, én tényleg örülök hozzászólásodnak, őszintén mondom jó volt olvasni! Kicsit jobb lett volna szerintem, ha a kritika mellet, támogatást is kértél volna az oldal tartalommal való megtöltéséhez.
NEM TEDTED, MERT NEM EZT TARTOTTAD FONTOSNAK!

Üdv.

U.I: Amennyiben szükségét érzed, ne fog vissza magad. Nem gondolom, hogy kárára válna a klubnak.


képeim
[előzmény: (172) Glázer György, 2011-01-27 17:55:41]
Törzstag
tobc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Glázer György



Tagság: 2004-01-22 00:14:44
Tagszám: #8302
Hozzászólások: 5
172. Elküldve: 2011-01-27 17:55:41,

Egyebek

[25.]

Bár évekkel ezelőtt kijelentettem, hogy nem fogok többé a fórumhoz hozzászólni, úgy gondolom, hogy most mégis érdemes. A klub weboldalával kapcsolatban ez volt az első korrekt hozzászólás, ami valóban párbeszédet indíthat el.

Ezt a hozzászólást mint a lap tulajdonosa/szerkesztője és mint a klub vezetőségi tagja írom.

Színvonalas, folyamatosan frissülő oldalhoz információ kell. Nincs a klubnak 7/24-es alkalmazottja, akinek más dolga sincs, mint a netet böngészni és azonnal aktualizálni. Ezt szerintem tőlem sem várhatja el senki. Ha kaptam valami KÉSZ anyagot, az általában egy napon belül felkerül az oldalra. E nélkül azért elég nehéz.
Valamint nagyon fontosnak tartom a folytonosságot és a pártatlanságot. Volt már jelentkező, új oldal is készülgetett, aztán ahogy elmúlt az érdek a lelkesedés is elpárolgott. icon25.gif Én viszont 8 éve működtetem az oldalt, ami a klubnak soha egy fillérjébe nem került, valamint saját célra sosem használtam fel.

Azok akik itt, vagy más fórumon kritikát fogalmaztak meg hány esetben küldtek kiállítási beszámolót/felhívást, vagy bármiféle eredményt azokról az eseményekről, ahol ott voltak? A VÁLASZ 0. Hányan hívtak fel, vagy küldtek e-mailt? SENKI. Hány ember jelentkezett eddig bárhol, hogy a klub rendezvényeit valamilyen módon segíti? SZINTE SENKI.


Az idei évkiállítást vajon miért Bíró Imrének kell megint megtartania és miért nincs még jelentkező az Aranykupára? MERT EZZEL MUNKA VAN.

Kb. annyi, mint ide a fórumra írni folyamatosan, de ez mégis menőbb valamiért, mert itt jól meglehet mondani. Amivel nem is lenne semmi baj, ha a másik oldal is működne.

Szégyennek tartom, hogy a klubban pár ember hajlandó dolgozni, a többiek pedig várják a csodát. Ami ha nem történik meg rögtön lehet "megmondani".

Kb. ennyit tudok hozzáfűzni a weblaphoz és a klub működéséhez is.

Ez egy egyszeri hozzászólás volt a részemről, mivel nem ezt tartom a megfelelő helynek a téma megbeszélésére, így nem fogok sem hozzászólásra, sem privát üzenetre válaszolni, de egyéb elérhetőségeimen továbbra is kereshet(ne) bárki.
[válaszok erre: #173 #174 #175] [előzmény: (171) kitiltott3, 2011-01-18 11:54:06]
Zöldfülű
Glázer György adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Egyebek

(üzenet: 196, Német Boxer tenyésztői fórum)
 
    / 8 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011912107467651 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail