Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9453937/1 Témák: 18941 Tagok: 112570 Legújabb tag: nsmedia Online: (111/2
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Beni

(üzenet: 2, Alapítvány az idős és sérült állatokért)
 
2.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2010-02-20 14:10:39  [1.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Beni

Beni 10 év körüli ivaros kan kutya. Gazdája 6 évvel ezelőtt meghalt, az örökösök pedig kitették őt az utcára. Ezután röviddel örökbe fogadta őt egy idős hölgy a környékről, de hamarosan ő is meghalt. Beni visszakerült az utcára, ahol ma is él. A környékbeliek próbálják gondját viselni, de az utcán nincs biztonságban egyedül, ezt sajnos csak én gondolom így. Az utca kutyájaként védik őt módjával, de ez abban merül ki, hogy az Illatos út kocsiját elzavarták (ami szintén nem a legjobb megoldás...), azt nem értik, hogy elüthetik őt vagy megmérgezhetik, bánthatják. Sajnos nem tudják az örökösök vagy eredeti gazdi nevét, bár 6 év után egy feljelentésnek sincs értelme. Gazdit meg 6 éve kellett volna keresni, amikor még volt esélye:-((( Elértem, hogy én elvihetném a kutyát jó helyre. Naná, hisz nincs gazdi, de azért jobb a békesség. Kicsit megviselte a tél, nehezen áll lábra, néha meg sem próbálja, de még azért elboldogul. Amúgy békés, nyugodt kutya, amolyan "nem sok vizet zavar" karakter. Méltóságteljes öregúr. Szomorú és beletörődő, de az ismerősöknek örül. Érdeklődni róla Tatár Katalinnál lehet: +36 30 853 9063
[img]http://gallery.site.hu/d/12629507-2/beni1.jpeg[/img]
[img]http://gallery.site.hu/d/12629511-2/beni2.jpeg[/img]
[img]http://gallery.site.hu/d/12629514-2/beni3.jpeg[/img]

Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
1.  Idősállatok Alapítvány  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2007-09-04 21:35:46]  Elküldve: 2010-02-20 14:10:26  [2.] 
 Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Beni

Beni 10 év körüli ivaros kan kutya. Gazdája 6 évvel ezelőtt meghalt, az örökösök pedig kitették őt az utcára. Ezután röviddel örökbe fogadta őt egy idős hölgy a környékről, de hamarosan ő is meghalt. Beni visszakerült az utcára, ahol ma is él. A környékbeliek próbálják gondját viselni, de az utcán nincs biztonságban egyedül, ezt sajnos csak én gondolom így. Az utca kutyájaként védik őt módjával, de ez abban merül ki, hogy az Illatos út kocsiját elzavarták (ami szintén nem a legjobb megoldás...), azt nem értik, hogy elüthetik őt vagy megmérgezhetik, bánthatják. Sajnos nem tudják az örökösök vagy eredeti gazdi nevét, bár 6 év után egy feljelentésnek sincs értelme. Gazdit meg 6 éve kellett volna keresni, amikor még volt esélye:-((( Elértem, hogy én elvihetném a kutyát jó helyre. Naná, hisz nincs gazdi, de azért jobb a békesség. Kicsit megviselte a tél, nehezen áll lábra, néha meg sem próbálja, de még azért elboldogul. Amúgy békés, nyugodt kutya, amolyan "nem sok vizet zavar" karakter. Méltóságteljes öregúr. Szomorú és beletörődő, de az ismerősöknek örül. Érdeklődni róla Tatár Katalinnál lehet: +36 30 853 9063
beni1.jpeg
beni2.jpeg
beni3.jpeg

Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
(TÉMANYITÓ)
 

Beni

(üzenet: 2, Alapítvány az idős és sérült állatokért)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0043330192565918 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail