Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455350/2 Témák: 18953 Tagok: 112629 Legújabb tag: Evech Online: (45/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Ideiglenes befogadót keresünk

(üzenet: 3, Bazár fórum)
 

Joli76



Tagság: 2011-03-06 09:57:15
Tagszám: #92539
Hozzászólások: 868
3. Elküldve: 2013-07-22 13:07:59,

Ideiglenes befogadót keresünk

[1.]

Cica S.O.S. gazdit keres!

Ma találtam egy kiscicát. Lányka cica, kb. 2 hónapos lehet. S.O.S. gazdit keres, mert én nem tudom tartani, a kutyáim nem viselik el a cicákat. Most egy nyúlketrecben tengődik!
970969_661020597259854_1022609023_n.jpg
Törzstag
Joli76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kkittant



Tagság: 2012-08-25 11:02:56
Tagszám: #109008
Hozzászólások: 42
2. Elküldve: 2013-06-25 22:07:25,

Ideiglenes befogadót keresünk

[2.]

Cica gazdit keres!
Cicát télen találtuk egy forgalmas út mellet lesoványodva. Nem volt kérdés, hazahoztuk, felhizlaltuk, elhalmoztuk játékkal, simogatással, szeretettel, visszafordíthatatlanul elkényeztettem. Cica (oltási könyvében: Szafi ) másfél évesnél kicsit fiatalabb ivartalanított rendszeresen féreghajtott, oltásokkal rendelkező leányzó, aki nagyon sokat pletykálkodik, folyamatosan mondja a magáét, sokat dorombol és hangosan köszön ha beérek az ajtón. Nagyon aktív, játékos, szeret sétálni, vadászni és ásni, szaglászni és füvet legelni. Mindent ellop amit nem lenne szabad (például zoknit, tollat, sós kiflit, párizsit a reggeli pirítósról, fülhallgatót, karácsonyfa díszeket, cukrot-szám szerint harminckettőt- és még sorolhatnám…) Szeret nézelődni az ablakban, az erkélyen (ahonnan persze kiugrálni is szeret, csak úgy mint kiszaladni az ajtón) és megszökni. Nem szereti sem a kutyákat sem a többi macskát, de biztos összeszokna velük (én túl korán feladtam). A kevés mozgástér miatt néha elég durván játszik. Visszahozza a labdát, őrzi a lakást, elkap minden szúnyogot, legyet, pókot és cserebogarat (amit behoz az erkélyről és persze gondosan behelyez a takarók közé ). Minden gonosz lábat elkap ami a takaró alatt mocorog (erről videót is tudok küldeni), átszellemülten tombol a macskabútoron lógó cipőfűzővel (szintén megörökítettem) és imád kergetőzni. Ha megijed valamitől a farkán, a hátán és a feje búbján is felborzolja a szőrét, ettől úgy néz ki mint egy mókus aki egy dínóval hált . Étkezés terén finnyás, a házi kosztot nem eszi meg csak a húst. Kedvence az alutasakos eledel. Konzervet csak néha eszi meg mostanában, száraztápot szereti.
Cicát leginkább kertes házba adnám bejárással és macska biztos kerítéssel, nehogy valami baleset érje a vakmerősége miatt.
A legédesebb cicához a világon macskabútort, szállítódobozt, játékokat, macskahálót, almot, alomtálcát, oltási könyvet, hámot, pórázt és fél évre elegendő száraztápot adunk, cserébe csak néhány fényképet kérünk csak, hogy tudjuk jól van és boldog új otthonában.
Cica felől érdeklődni a [email protected] e-mail címen, vagy itt privátban lehet. (Képeket is küldök e-mailben.)
Zöldfülű
Kkittant adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

Biakuty



Tagság: 2005-06-21 06:26:16
Tagszám: #19869
Hozzászólások: 39428
1. Elküldve: 2010-07-15 05:31:01,

Ideiglenes befogadót keresünk

[3.]

SOS keressük a gazdáját vagy befogadót számára!

Egy berni pásztor keverék kan (?) a XX. kerületben. pár napja odaköltözött egy ház elé. Befogadni nem tudják, de képeket küldtek róla:
http://gallery.site.hu/u/biakuty1/talalt/2010/XX/
elérhetőség: [email protected] vagy 06-30-7032167

SP_A0404.jpg
SP_A0403.jpg

Kóborka Állatvédő Egyesület
(TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
Biakuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Ideiglenes befogadót keresünk

(üzenet: 3, Bazár fórum)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.004892110824585 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail