Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455097/7 Témák: 18952 Tagok: 112615 Legújabb tag: AndreLor Online: (58/5
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Csepelen kutyaiskola, tapasztalatok?

(üzenet: 6, Kutya)
 

Zsuninno



Tagság: 2016-08-04 16:00:22
Tagszám: #133321
Hozzászólások: 1
6. Elküldve: 2016-08-04 16:08:18,

Csepelen kutyaiskola, tapasztalatok?

[1.]

Szia4 kicsit késve válaszolok, de hátha valakit érdekel:
Én a Csepelszigeti kutyasulit ajánlom mindenkinek. Nekem nagyon sokat segítettek. és az a legjobb hogy el vannak engedveeeee a kutyák icon77.gif
Itt nem csak azt tanítják meg hogy hogyan kell ültetni meg fektetni, hanem, hogy hogyan fog nekem kinnt is működni a kutyám..... :D
ÉÉÉSSS működik
Ja és nincs semmi szögesnyakörv meg kutya lenyomkodása, mi először egy olyan sulit próbáltunk, de nem szerette meg a velem való munkát a kutyus, itt viszont nagyon lelkesen dolgozik.
Az oktatók is nagyon jó fejek, bármilyen kérdéssel/kéréssel fordultam hozzájuk mindig tudtak segíteni :)
Szóval én őket ajánlom
Zöldfülű
Zsuninno adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

Neander



Tagság: 2011-12-08 08:42:56
Tagszám: #96761
Hozzászólások: 4
5. Elküldve: 2012-10-18 13:56:27,

Csepelen kutyaiskola, tapasztalatok?

[2.]

Amit bátran ajánlok mindenkinek az az Alfa kutyaiskola. Csepelen a Gubacsi hídnál van. Klikkeres képzéssel foglalkoznak, ingyenes szocializációval és szintén ingyenes kutyaovival.

Bővebb infó http:\\csepel.kutyaiskola.eu
Zöldfülű
Neander adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

CéBogi



Tagság: 2011-06-23 21:56:07
Tagszám: #94103
Hozzászólások: 397
4. Elküldve: 2011-08-16 22:36:52,

Csepelen kutyaiskola, tapasztalatok?

[3.]

Szia!
Tapasztalata Anyumnak van. Csepel KKI, Rózsa utca. Ő idejárt a Németjucival és egy Cavalier King Charles spániellel. Akkor még Feri bá' volt a mester, mostmár Hemberger Attila foglalkozik a sulival, Roti aranykoszorús mestertenyésztő és aranykoszorús kiképző is. Nem klikkerezik,nem tükörmódszer,hanem egy hagyományos szabályokra épülő kiképzés. Van kutyaovi tudtommal, sokféle árról hallottam már, de mindegyik egészen elfogadható volt.
Ha esetleg még ajánlhatok neked sulit, akkor Pesterzsébeten a Jahn Ferenc Kórház mögött van a Kapitánypusztai azt hiszem ez a neve. Gyönyörűen parkosítva van a suli, agility, engedelmesség nagyon jó áron. Heti 3 alkalom.
Én klikkeres suliba nem vinném a kutyát. Régen, 20 éve de még 5-6 éve sem volt klikker, mégis kitűnő munkakutyák kerültek ki neves kiképzők kezei közül vagy éppen rengeteg engedelmes kutya volt egy egyszerű vizsgával (pl. Anyukám németjucia és a spani is tökéletes ki volt képezve, engedelmesek voltak életük végééig).

Én ezt a két sulit említeném, de ez csak az én véleményem.
Milyen kutyával tervezed az iskolát? Vizsgákat akarsz Vele tenni, vagy csak a lényeg,az,hogy tudja az ülfekszikmarad vezényszavakat? icon79.gif
[előzmény: (1) gitike, 2010-10-14 14:20:18]
Törzstag
CéBogi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilvagombóc



Tagság: 2005-11-21 11:59:02
Tagszám: #23966
Hozzászólások: 2618
3. Elküldve: 2011-06-04 22:44:22,

Csepelen kutyaiskola, tapasztalatok?

[4.]

icon50.gif

Ismeri valaki a szigethalmi CITROM kutyaiskolát? Mit tudtok róla?

Jó kutyázást minden kutyarajongónak.
Üdv.: Szilvi
Kiváló dolgozó
Szilvagombóc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

csipisz



Tagság: 2004-04-30 08:31:32
Tagszám: #10261
Hozzászólások: 15872
2. Elküldve: 2010-10-14 15:17:30,

Csepelen kutyaiskola, tapasztalatok?

[5.]

icon50.gif
Én egyiket se ismerem annyira személyesen, hogy konkrétan megmondjam melyikbe járj icon21.gif , de abban talán tudok segíteni, hogy mit érdemes átgondolni, amikor kutyasulit választasz.
Először is tudnod kell, hogy mit szeretnél kapni a kutyaiskolától? Ezt pedig csak te tudod megmondani, attól függ hogy milyen problémákat szeretnél megoldani, milyen okból keresel egyáltalán kutyaiskolát. Kölyök kutyád van, és szocializálni szeretnéd, kölyök/növendék/felnőtt/frissen örökbefogadott kutyádnak valamilyen viselkedési problémája van, amit nem tudsz egyedül megoldani, agresszív állatokkal vagy emberekkel, esetleg veled szemben, nem behívható, nem szobatiszta, húzza a pórázt, ugat, rombol, felugrál, ás, stb... vagy egyszerűen szeretnél kutyások társaságában lenni, és megtanulni pár kiképzési trükköt, a kutyádnak lehetőséget biztosítani a mozgásra, játékra a többi kutyával... esetleg szeretnél kutyás sportokat kipróbálni, mint az agility, frizbi, dogdancing, vagy a munkakutya sport... szeretnél őrző-védő kiképzésen részt venni vele... Ha ezek közül valamelyikre igen a válasz, később szeretnéd ezeket komolyabb szinten művelni, és vizsgákat tenni, versenyeken részt venni, vagy inkább csak hobbi szinten kóstolnál bele mindegyikbe egy kicsit?... Rendszeresen, évekig szeretnél járni a társaság meg a mozgás, kutyázás miatt, vagy csak egyszerűen egy jól nevelt, problémamentes kutyát akarsz akivel könnyű együtt élni, és ha ezt elértétek, nem járnátok többet...
Ha ezt eldöntötted, és ennek alapján kiderült melyik sulinak vág inkább profiljába az, amit elképzeltél, akkor abba(azokba) a suli(k)ba érdemes lemenni egy alkalommal, akár kutya nélkül, de legtöbbször arra is van lehetőség hogy a kutyáddal együtt kipróbálj egy kiképzést, és el kell döntened, hogy tetszik-e amit láttál... a kiképzők kutyáit ha van lehetőséged látni, abból már lehet saccolni, hogy nagyjából ez-e az a végeredmény amit szeretél :), illetve meg tudod állapítani azt is, hogy a használt kiképzési módszerek, eszközök, tanácsok "hogy tetszenek" neked a gyakorlatban... úgy nyúlnak-e a kutyához, hogy az szimpatikus számodra, a haladó kutyák kedvvel, szépen dolgoznak-e, kutyák-gazdik jól érzik-e magukat, szimpatikus-e a kiképző... ha valamivel kapcsolatban nagyon rossz érzéseid vannak,és hiába kérdezel rá a dologra, nem tudnak meggyőzni miért van úgy, ahogy, akkor meg kell gondolni, hogy nem nézel-e meg más iskolákat is mielőtt emellett döntesz. Akár az is lehet, hogy messzebb lévő sulikat is érdemes megnézni, lehet hogy pár kilométerrel arrébb találod meg a neked ideális helyet... szóval nem is olyan egyszerű ez a kutyasuli választás dolog icon23.gif

Judit

"The major difference between a thing that might go wrong and a thing that cannot possibly go wrong is that when a thing that cannot possibly go wrong goes wrong it usually turns out to be impossible to get at or repair
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-10-14 15:24:01]
[előzmény: (1) gitike, 2010-10-14 14:20:18]
Kiváló dolgozó
csipisz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gitike



Tagság: 2010-10-12 12:40:04
Tagszám: #89238
Hozzászólások: 475
1. Elküldve: 2010-10-14 14:20:18,

Csepelen kutyaiskola, tapasztalatok?

[6.]

SZiasztok !
Van tapasztalatotok Csepeli Kutyaiskolával? Három sulit találtam a neten. Ha valaki esetleg jár, járt valamelyikbe, örülnék ha leirná a véleményét, igazából nem tudom, hogy a három közül mi alapján válasszak ! Milyen szempontok fontosak? Mit kell szem előtt tartani?
[válaszok erre: #2 #4] (TÉMANYITÓ)
Törzstag
gitike adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Csepelen kutyaiskola, tapasztalatok?

(üzenet: 6, Kutya)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0085999965667725 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail