Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455402/54 Témák: 18953 Tagok: 112632 Legújabb tag: Klop Hann Online: (47/5
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 5 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

S.O.S azonnnali segítséget igénylő esetek

(üzenet: 103, Kutya)
 

ancsapancsa



Tagság: 2005-05-08 23:42:10
Tagszám: #18633
Hozzászólások: 4863
3. Elküldve: 2010-12-05 15:20:59,

S.O.S azonnnali segítséget igénylő esetek

[101.]

Ki akarnak lövetni a vadásszal egy 4-5 kiló körüli,terepszínű,rövidszőrű kis kant Fülöpszálláson.Sosem volt még gazdája,itt született és az utcán él.Ő Fülöpszállási Senkikutyája Picurka.A sintérek voltak kint,megpróbálták befogni,de nem sikerült,Sedalinnal nem lehet,élvefogó csapdájuk nincs.Én etetem a kutyát,de engem sem enged 1 méternél közelebb magához.
Ezért döntöttek úgy a lakók,hogy kilövetik,ilyen már történt a környéken,sőt néhány "gazdi"is így szabadul meg nem kívánt kutyájától,mert a vadász olcsóbb,mint az altatóinjekció.
Tudna segíteni valaki?Ennek a helyes kis törpének némi szocializáció után nem lenne nehéz gazdit találni,mert "piacos".


"Legyetek irgalmasak azokkal,akik a Földön vannak,hogy az,Aki az égben van,irgalmas legyen veletek"
Mohamed próféta
Kiváló dolgozó
ancsapancsa adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sábalabi



Tagság: 2008-01-13 19:51:09
Tagszám: #54336
Hozzászólások: 734
2. Elküldve: 2010-12-04 16:37:11,

S.O.S azonnnali segítséget igénylő esetek

[102.]

Csigubogár látott Kiskunlacházán az állomásnál egy fekete lovat, aki átmászkál a síneken. Azonnali segítséget kér.
Törzstag
Sábalabi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


m a x



Tagság: 2003-11-19 18:32:14
Tagszám: #7419
Hozzászólások: 31262
1. Elküldve: 2010-11-25 19:32:20,

S.O.S azonnnali segítséget igénylő esetek

[103.]

Minden azonnali megoldást igénylő eset: segítségre, mentésre szoruló kutyák, macskák.

Kifejtem: Elütötték, kilóg a bele, összetört, felakasztották, az autópályán rohangál,...

TÖRÖLTETNI FOGOM az összes egyéb hirdetést, mert nem akarom hogy ez a topic is szét legyen offolva a gazdikereső hirdetésekkel, mint a régi S.O.S topic.
(TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
m a x adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

S.O.S azonnnali segítséget igénylő esetek

(üzenet: 103, Kutya)
 
    / 5 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0053329467773438 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail