Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9456639/0 Témák: 18961 Tagok: 112668 Legújabb tag: sztl Online: (46/9
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Balmazújvárosi kutyások

(üzenet: 5, Kutya)
 

Oktopuszi



Tagság: 2011-11-15 20:02:14
Tagszám: #96442
Hozzászólások: 98
5. Elküldve: 2012-01-11 23:48:45,

Balmazújvárosi kutyások

[1.]

Kedves Fórumozók!
Szerető gazdit keres Kona.
Néhány hetesen dobták ki lelketlen emberek, a legnagyobb hidegben, testvéreivel együtt. Szerencsére a fagyhaláltól megmenekült, azóta megerősödött, egészséges, oltási programja végén jár, féregtelenítve lett. Három hónapos szukácska, rendkívül emberszerető, jól szocializált, kedves, pusziosztó. Kutyákkal, macskákkal egyaránt jó a kapcsolata, jól alkalmazkodik, nem rombol, hálás minden jó szóért, simogatásért. Játékos, de jól fegyelmezhető, az alap vezényszavakat érti, nagyon tanulékony, értelmes kutyus. Kis-közepes termetű lesz. Kutyapelenkát is használ, szobatiszta. Kinti kutyusnak is alkalmas, bejárással. Ideiglenes befogadója vállalja ivartalanítási és utolsó oltási költségeit is. Emberimádata és finom kis lelke miatt idősebb emberek mellé is ajánljuk, vagy második kutyusnak, hiszen fajtársait is nagyon szereti, igényli a társaságot. Nagyon várja már igazi gazdiját és egy boldog kutyaéletet, annyi szenvedés után...

Érdeklődni lehet a következő számon: 70/ 586-20-55, email-cím:[email protected]

Képek Konáról:
http://gallery.site.hu/u/Regi5/KONA
Kezdő
Oktopuszi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


J.Zsuzsa



Tagság: 2002-12-06 00:00:00
Tagszám: #516
Hozzászólások: 26576
4. Elküldve: 2011-10-17 23:33:20,

Balmazújvárosi kutyások

[2.]

Szerintem még Ti vagytok hozzá elég közel.

Én megőrülök a fészbukosoktól. Ezt a kutyát elütötték. Ha jól gondolom-ezt se írják-TISZACSEGÉN.

Csak írogatnak róla, de senki nem vitte dokihoz, legalábbis nem ír arról senki. Mi a fenét lehet innen tenni érte? Nincs arra egy normális állatvédő?

Idézet:
Hahhóó! Valakinek nem ismerős ez a kutyus???? Ott fekszik a Retró Presszónál és szerintem sérült is.... esetleg a gazdit, valaki????!!!



316145_216182875114915_100001696119620_541318_1897456_n.jpg

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=216182875114915&set=a.138257606240776.27861.100001696119620&type=3&theater
Kiváló dolgozó
J.Zsuzsa adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

Dorka111



Tagság: 2011-01-27 17:48:31
Tagszám: #91752
Hozzászólások: 101
3. Elküldve: 2011-02-06 06:24:35,

Balmazújvárosi kutyások

[3.]

KÉTSÉGBEESVE KERESEM ROXIT, A GORDON SZETTEREMET !

ROXIT két éves korában mentettem meg, ahol egy 2*2 nm alapterületű ketrecben tartották két éven át. Évekig velünk élt, és nagyon hálás volt minden szeretetért, amit kapott tőlünk. Mi faragtunk belőle kutyát, előző gazdája verhette, mert több hétig a hozzánk kerülése után is kúszva közlekedett mindenhol. Mi kinyitottuk őt, és szeretettel halmoztuk el. Ivartalanítva lett, és becsipeztettük.

Roxit akkor adtam oda 2010 ősszel egy "gazdajelöltnek", amikor albérletbe kényszerültem válásom után. Megígérték, hogy vigyáznak rá, és azzal a határozott kikötéssel adtam a kutyát, hogy engem értesítenek, ha nem tudnák tovább tartani, mert bármi áron magamhoz veszem. Továbbá megígérték, hogy az aktuális oltását megkapja, ami természetesen elmaradt, a kutya tehát nincs beoltva !!!! (de nagyon szelíd, soha nem harapott meg senkit)

A kutyát nem látogathattam -hiába volt megbeszélve- sétálni sem engedték el velem. Lopva mentem a kerítéshez, ahol esténként találkoztam vele, de a kutya egyre rosszabb állapotban volt. Egyszer úgy értem hozzá, hogy hemzsegtek az arcán a bolhák. Azonnal spot -ont vettem, és még az este lekezeltem a kutyát. A tulaj ezt valahonnan megtudta, és "durva beavatkozásnak" minősítette a magánéletébe. Újból kértem, had vigyem el, meg is ígérték, hogy adják, de hazudoztak össze-vissza, és a kutya ELTŰNT. Nem tudom magamhoz venni, mert vagy elpusztították, vagy eladták/ajándékozták.
Ma ismét hívtam,hogy számonkérjem, de a pasi ma megfenyegetett, és rámvágta a telefont.

Lehet, hogy kacsa, de az utolsó infóm szerint a kutyus BALMAZÚJVÁROSBAN VAN, egy háromtagú, nőkből álló családba került. NAGYON SZERETNÉM MEGTALÁLNI, ÉS VISSZAKAPNI ŐT, eljöttem az albérletből, saját lakással-kerttel rendelkezem.

A kutya a chip regisztrációs listában MÉG MINDIG A NEVÜNKÖN VAN.

CHIP SZÁMA 968000004628470

AKI TUD, SEGÍTSEN PLAKÁTOLNI, ha írtok priviben e-mailt, küldök plakátot. Én nagyon messze lakom onnan, nagy segítség lenne a plakátolás, hátha meglesz. Az is lehet, hogy máshol van az országban !

Sosem kerestem még így kutyát, de ő mentett kutyus, és ő a harmadik gyerekem. MUSZÁJ MEGTALÁLNOM, NAGYON-NAGYON HIÁNYZIK !!! KÉRLEK SEGÍTSETEK, KÉRLEK !!!!!!

(Balmazújvárosi rendelőkbe is továbbítom, akiket megtalálok a neten)

ROXY FEKETE-CSER GORDON SZETTER SZUKA, IVARTALANÍTOTT. NAGYON BÚJÓS, KEDVES, MINDEN SZERETETÉRT HÁLÁS. KÜLÖNÖS ISMERTETŐJEGYE, HOGY NEM HAGYJA FÉSÜLNI, TRIMMELNI A POPSIJA KÖRNYÉKÉT, ÉS A HÁTSÓ LÁBAIT, az első gazdájánál, ahonnan hoztam, valszeg ott verték mindig. Nagyon érzékeny neki.

SEGÍTSETEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Telefonszámom 20/246-2927

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!!!

KÉPEK ROXYRÓL ITT!
http://gallery.site.hu/u/Kiscsillag1/Roxy/
Haladó
Dorka111 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Best Gift



Tagság: 2008-12-10 08:37:25
Tagszám: #66555
Hozzászólások: 130
2. Elküldve: 2010-12-14 08:45:40,

Balmazújvárosi kutyások

[4.]

Na Hali!
Haladó
Best Gift adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


brinn



Tagság: 2010-07-20 12:28:29
Tagszám: #87021
Hozzászólások: 1
1. Elküldve: 2010-12-02 14:46:45,

Balmazújvárosi kutyások

[5.]

Sziasztok!
(TÉMANYITÓ)
Zöldfülű
brinn adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Balmazújvárosi kutyások

(üzenet: 5, Kutya)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.007155179977417 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail