Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9453974/38 Témák: 18941 Tagok: 112571 Legújabb tag: HenryWatson Online: (74/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
A weboldal címe: http://m3.what.hu

    / 10 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Politika

(üzenet: 248, M3)
 

NB6667



Tagság: 2007-07-13 13:12:44
Tagszám: #47039
Hozzászólások: 411
262. Elküldve: 2012-01-03 00:51:54,

Politika

[26.]

Voltak páran a rendőrökön kívül is. icon32.gif

1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[előzmény: (261) speaker77, 2012-01-02 14:11:44]
Törzstag
NB6667 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


speaker77



Tagság: 2007-05-10 23:01:14
Tagszám: #44862
Hozzászólások: 333
261. Elküldve: 2012-01-02 14:11:44,

Politika

[27.]

http://fn.hir24.hu/itthon/2012/01/02/alaguton-menekulhet-orban-es-schmitt-az-operabol/~~fokusz

icon31.gif
[válaszok erre: #262 #262]
Törzstag
speaker77 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


speaker77



Tagság: 2007-05-10 23:01:14
Tagszám: #44862
Hozzászólások: 333
260. Elküldve: 2011-12-23 23:40:36,

Politika

[28.]

Ha már szóba került. icon32.gif

1_haradzs_www.kepfeltoltes.hu_.jpg - fabatka_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

icon31.gif
[előzmény: (259) dulifuli, 2011-12-22 11:45:56]
Törzstag
speaker77 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dulifuli



Tagság: 2007-05-06 10:49:47
Tagszám: #44681
Hozzászólások: 3214
259. Elküldve: 2011-12-22 11:45:56,

Politika

[29.]

Random pillanatkép Orbánisztánból, íme:


"A Klubrádió frekvenciájára kiírt pályázat napvilágra hozásának pillanatában pontosan tudtuk, hogy kivégzik az utolsó ellenzéki rádiót. Ez a dolog arról szól, hogy Orbán Viktor ezt is megteheti félmillió emberrel. És ha megteheti, meg is teszi, mert éppen ez az a félmillió ember, akiket meg kell alázni, meg kell félemlíteni. Mit ér a hatalom, ha senkinek nem mutogathatja?

Orbán Viktor súlyosan beteg ember, végképp összezavarodott udvartartással. Egyszerűen belehibbantak a hatalomba. Testületileg. Aki ezt megteszi Európa közepén, az már olyan állapotba jutott, hogy csak a szoros felügyelet mellett, elvonással lehet gyógyítani. Hatalomelvonással. Bandástul.

Orbán és főhivatalnokai, frakciószolgái pontosan tudják: nincs már idejük arra, hogy amit leromboltak, arra építkezzenek és szépen be is lakják az új világukat, hát jobb ötlet híján folytatják a pusztítást. Orbán olyan, mint azok a tábornokok, akik akkor is fölrobbantják az aláaknázott hidakat, amikor már bekerítették őket. Mert ami alá van aknázva, az robbanjon. Úgy katonás. Talán csak annyi a különbség, hogy Orbán önmagát keríttette be csapataival: a diktatúra egyszercsak a saját kelepcéje lett. De január elsejéig az utolsó szögig le kell bontani a jogállamot. Ha lenne benne becsület, szilveszterkor kiállítaná szolgáját, Szűrös Mátyást a parlament erkélyére, és visszakiáltatná vele a köztársaságot.

Amikor napok óta arra figyel a világ, hogy emberek azért éhségsztrájkolnak, mert utoljára a sztálini rendszerben tapasztalt manipulációkat enged meg magának a pártközmédia, amikor az alkotmánybíróság belekaszál a beteges médiatörvényükbe, csakazértis elveszik a Klubrádió frekvenciáját. Pedig Orbánt többször, több helyről figyelmeztették: ha az utolsó ellenzéki adót kivégezteti, azt a legbefolyásosabb demokráciákban úgy értékelik, hogy az alapvető emberi jogok tekintetében vonal alá került. Vagyis mostantól - ideológiai értelemben - Orbán Viktor a rendszerével olyan lesz Nyugat számára, mint Kádár volt ötvenhat után. Azzal a különbséggel, hogy mögötte nincs itt a szovjet hadsereg, atomfegyverekkel. Csak a szarkupac, amit maga alá meg mögé gyűjtött. Attól pedig nem fél senki, csak undorodunk.

Andrassew Iván"
[válaszok erre: #260]
Kiváló dolgozó
dulifuli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kingweb



Tagság: 2002-08-12 00:00:00
Tagszám: #181
Hozzászólások: 2769
258. Elküldve: 2011-11-14 20:26:49,

Politika

[30.]

Elaludt a parlamentben a Máriusz gyerek:

revesz-mariusz.jpg

Cikk:

http://www.hir24.hu/belfold/2011/11/14/revesz-mariusz-elaludt-a-parlamentben/~~fokusz
Kiváló dolgozó
Kingweb adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


speaker77



Tagság: 2007-05-10 23:01:14
Tagszám: #44862
Hozzászólások: 333
257. Elküldve: 2011-10-26 13:55:22,

Politika

[31.]

Ál-interjú


A stúdióban minden készen áll, a mikrofontartó állványként funkcionáló sajtómunkás még egy utolsót igazít a nyakkendőjén. Hamarosan kezdődik az adás, a vendég Orbán Viktor miniszterelnök.


Kicsit mintha csapzottabb lenne a szokásosnál, idegesebb és szétesettebb. Pedig már az utolsó időkben sem az összefogottság szobra volt. Nem baj, gondolja magában a közszolgálati sajtómunkás, ha kellemes kérdéseket kap, biztosan megnyugszik.

A fülesben megszólal a szerkesztő - felvétel indul.


- Miniszterelnök úr, nehéz időszak áll mögöttünk és előttünk. Meg amiben most vagyunk, az sem könnyű. Ilyen körülmények között, amikor mindenki ellenünk van, a kormány, és személy szerint Ön, hogyan védi meg a magyar embereket?


- Kedves barátaim, magyarok. Becsaptalak benneteket. Hazudtam nektek. Tudom, hogy egy ideje tudjátok ezt, de még magatoknak sem mertétek bevallani.


- Miniszterelnök úr, már elnézést, itt valami félreértés van.


- Nincs félreértés, ne szakítson félbe! Hazudtam éjjel, hazudtam nappal, hazudtam minden hullámhosszon. Könnyű, megszorítások nélküli életet ígértem a magyar embereknek. Rendet, demokráciát, jogbiztonságot. Egymillió új munkahelyet, azonnali és radikális adócsökkentést, ingyenes oktatást és egészségügyet, erős és nemzetközi tekintélynek örvendő országot. Olcsóbb államot, kevesebb korrupciót.


- De miniszterelnök úr, ezek nem az előre megbeszéltek.


- Tudom, kedves barátom. Tehát, ha megengedik, folytatnám: kevesebb korrupciót, tisztességesebb közéletet ígértem. Hazugság volt minden, előre megfontolt szándékkal, készakarva becsaptam a magyar embereket.


- Miniszterelnök úr, Önök megvédték a nyugdíjasokat, megvédték a devizahiteleseket, megvédtek mindenkit. Kipaterolták a Nemzetközi Valutaalapot, szabadságharcot folytattak a bankok ellen, hadat üzentek a munkanélküliségnek és az államadósságnak. Miniszterelnök úr, nem találok rá jobb kifejezést, Önök egyszerűen értünk vannak.


- Akkor, ha megengedi, folytatom. Leromboltuk a jogállamot, elzavartuk az okvetetlenkedő költségvetési tanácsot, az első számunkra kedvezőtlen döntés után megnyirbáltuk az Alkotmánybíróság hatáskörét. Elfogadtuk Európa legdiktatórikusabb médiatörvényét, amely egész Európában megütközést és ellenállást váltott ki. Önök is láthatták, amikor Strasbourgban Cohn-Bendit képviselő leordibálta a fejemet, mások meg felmosták velem a padlót. Rossz pillanatok voltak ezek, nem kívánom senkinek. Később, a Cohn-Bendit interjút meghamisító riportert hírfőszerkesztővé léptettük elő. Szégyellem magam ezért, és bocsánatot kérek.


- Miniszterelnök úr, rosszul van? Nyugtalannak látszik. Kér egy pohár vizet? Térjünk vissza az előre meg beszélt témákhoz. Tudja, amelyeket a stábjával napokkal korábban egyeztettünk.


- Bedöntöttük a forintot, nem kicsit, nagyon. Súlyos veszteséget okozva ezzel a magyar embereknek. Matolcsy Györgyöt jobb kezemnek neveztem, vakon bíztam benne, pedig hamar kiderült, hogy káros az, amit csinál. Nem hallgattam senkire, pedig az utóbbi időkben már a velünk szimpatizáló közgazdászok is azt mondták, hogy a gazdaságpolitikánk megbukott.


- Miniszterelnök úr, akkor talán beszéljünk a sikerekről. Mert vannak eredmények.


- Akkor folytatnám, ha megengedi. Nem tárgyaltunk, nem egyeztettünk senkivel. Sem szakszervezetekkel, sem a munkavállalókkal, sem a bankokkal senkivel. Azt hittük, hogy mi nélkülük is okosak vagyunk. Hogy nálunk van a Bölcsek Köve, mert mi tudjuk a tutit.


- Akkor, ha lehetne, a külpolitikai sikereinkről néhány gondolatot?


- Köszönöm, hogy megemlíti. Sikerült szinte minden korábbi barátunkkal összeveszni. Nagy elszigeteltségnek örvendünk a világban, senki nem áll szóba velünk, mintha leprások lennénk, úgy kezelnek minket. Talán egyedül a kínai miniszterelnök látogatását tudnám említeni, de azóta ő is eltűnt. Hiába hívom, nem veszi fel a telefont.


- Miniszterelnök úr, ha az olcsóbb államról mondana valamit?


- Saját embereinket, rokonainkat és pártkatonákat ültettük a jól fizető, bizalmi posztokra. Egy bohócot neveztünk ki köztársasági elnöknek, aki az én bábomként lesi a parancsaimat. Becsaptunk mindenkit, mert nemhogy olcsóbb, de kifejezetten drágább lett az állam. Elnézést kérek ezért a magyar emberektől.


- Miniszterelnök úr, Önök elkezdték feltárni a múlt bűneit.


- Szemfényvesztés, ami zajlik. Nem tártunk fel mi semmit, boszorkányüldözést folytattunk és folytatunk a mai napig. Azt hittük, hogy ezzel elterelhetjük az emberek figyelmét a napi gondjaikról. És arról, hogy az ígéreteinkből jóformán semmi sem teljesült. A feljelentésügyi kormánybiztos látványpolitizálását folytat, alig van hét, hogy meg ne gyanúsítana valakit, ezek a vádak azonban igen ingatag lábakon állnak.


- Végezetül, ha mondana valamit a nemzet felemelkedéséről.


- Már nem bírtam tovább ezt az állandó szorítást. Hogy permanens hazugságban éljek, hogy soha ne legyen egy őszinte pillanatom. Van, akinek ez megy, a szóvivőm például álmából felébredve, csukott szemmel is képes hazudni. Számomra ez nem ilyen egyszerű, engem, bevallom, fáraszt és kikészít az ilyen. Ezért gondoltam, hogy elmondok most mindent őszintén. Remélem, nem lesz akadálya, hogy műsorba adják.

Bocsánat Magyarország, bocsánat magyarok!


Az interjú elkészült, csupán idő kérdése, hogy mikor kerül adásba.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-10-26 14:00:59]
Törzstag
speaker77 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dispotion



Tagság: 2009-02-26 12:39:06
Tagszám: #70997
Hozzászólások: 343
256. Elküldve: 2011-09-15 12:04:52,

Politika

[32.]

A Fidesz-uralom (1.) a leggátlástalanabb üzleti körök, (2.) a saját kisebbrendűségüket hatalommal túlkompenzálni akaró politikusok és (3.) a szakmai téren tehetségük híján csúcsra jutni egyébként sosem képes szakemberek „véd- és dacszövetsége”, amelyhez (4.) a mindig befolyáséhes római katolikus egyház csatlakozott

http://progressziv.blog.hu/2011/04/21/mi_a_fidesz
Törzstag
dispotion adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


NB6667



Tagság: 2007-07-13 13:12:44
Tagszám: #47039
Hozzászólások: 411
255. Elküldve: 2011-07-22 19:26:30,

Politika

[33.]

icon31.gif

http://hircsarda.blog.hu/2011/07/22/orban_pusztitott_bacs_kiskunban?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2011_07_22&utm_campaign=index
Törzstag
NB6667 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


speaker77



Tagság: 2007-05-10 23:01:14
Tagszám: #44862
Hozzászólások: 333
254. Elküldve: 2011-06-14 15:06:52,

Politika

[34.]

Orbán elvtárs sokáig maradna.

http://greczy.blog.hu/2011/06/14/orban_es_a_doglott_aranyhal?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index
Törzstag
speaker77 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


itamas80



Tagság: 2007-05-13 00:20:43
Tagszám: #44945
Hozzászólások: 337
252. Elküldve: 2011-05-27 23:00:48,

Politika

[35.]

Megszűnik az OÉT: - szakszervezetek szerint nagyon súlyos helyzet állt elő
http://www.szakszervezetek.hu/index.php/hirek/2762-megsznik-az-oet-szakszervezetek-szerint-nagyon-sulyos-helyzetet-allt-el
http://vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20110527-megszunik-az-oet.html
Törzstag
itamas80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

Nyugdijas03



Tagság: 2008-10-23 10:51:00
Tagszám: #64749
Hozzászólások: 155
251. Elküldve: 2011-05-24 21:07:34,

Politika

[36.]

Ezt megmondták a mai kormány minisztereinek is?(mármint a szó jelentését!)

Feco
[előzmény: (250) retrometro, 2011-05-24 15:41:41]
Haladó
Nyugdijas03 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


perry



Tagság: 2007-05-07 10:04:03
Tagszám: #44719
Hozzászólások: 354
247. Elküldve: 2011-05-23 09:07:39,

Politika

[37.]

Éjjel aludtál azért? icon33.gif - vagy akkor is a mondandómon és annak boncolgatásán rágódtál? icon31.gif
[válaszok erre: #248] [előzmény: (246) retrometro, 2011-05-23 00:45:26]
Törzstag
perry adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


perry



Tagság: 2007-05-07 10:04:03
Tagszám: #44719
Hozzászólások: 354
241. Elküldve: 2011-05-22 21:17:16,

Politika

[38.]

oregbeat, tisztelem benned a józan meglátásaidat, s most is alapvetően egyetértek az általad leírtakkal. Értelmetlen egy vita akkor pl., amikor nem az a cél, hogy a vita által gazdagodjunk, akkor, ha bármelyik félnek az a célja, hogy a saját igazát rányomja a másikra, használva olyan eszközöket, amelyek nem a konstruktivitást szolgálják, épp ellenkezőleg. Itt az utóbbi hsz-ek erre kitűnő példát szolgáltatnak, megjelenik a gúny, lekicsinyítés és hazugsággal vádolás szándéka is. icon32.gif

Visszatérve a politikához: a lét- és munkabiztonságot a rendszerváltás vesztesei által alkotott tömeg nem most veszítette el, ez már a szoci kormányok alatt megtörtént! Az, hogy az "átkosban" egy látszatdemokrácia volt - szerintem nem - ezzel kapcsolatban nem szabad elfelejteni, bár sokan megteszik - hogy akkor hitelekből finanszírozták az országot, aminek ma is isszuk a levét.
Én nem szeretem a nosztalgiázást, mert az a jelen és a felelősség vállalásának hárítását jelenti, ez pedig nem old meg semmit, és nem is lesz tőle jobb. icon33.gif
[válaszok erre: #244] [előzmény: (239) oregbeatsuhanc, 2011-05-20 17:08:15]
Törzstag
perry adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


perry



Tagság: 2007-05-07 10:04:03
Tagszám: #44719
Hozzászólások: 354
240. Elküldve: 2011-05-22 20:25:45,

Politika

[39.]

"mégsem tudom milyen diktatúráról beszélsz, amiben Téged megfigyeltek! (Valószínűleg az óvodában meglestek játék közben,,vagy valami hasonló lehetett..)"

Kedves retro, ha ilyet írsz, az alapján azt gondolnám, hogy beteg vagy - vagy provokátor. Én elsőre az utóbbira szavazok, s csak tisztázásul neked - és a többieknek, akik abban lelik örömüket, hogy kiforgatják más szavait, aki nem ért velük egyet - sehol, értsd sehol nem írtam azt, hogy engem, személy szerint megfigyeltek. A családomról írtam korábban, részleteket nem fogok írni, mert nem tartozik rátok, érjétek be ennyivel. Gyengébbek kedvéért szívesen elismétlem újra, ha nem érthető, kérem jelezni! icon32.gif
[válaszok erre: #242 #243 #245 #246] [előzmény: (235) retrometro, 2011-05-19 23:45:42]
Törzstag
perry adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


oregbeatsuhanc



Tagság: 2010-01-07 12:11:26
Tagszám: #80993
Hozzászólások: 511
239. Elküldve: 2011-05-20 17:08:15,

Politika

[40.]

Nem hiszem, hogy értelmetlen ez a vita, és szerintem az igazság, valahol középen van. Egy valódi demokráciára szavaztunk a rendszerváltással, de egy elégedetlen hatalomból kiszorult politikai rezsimet engedtünk a parlamentbe, és ezzel azt értük el, hogy a korábbi politikai diktatúrát a pénz diktatúrája váltotta fel. Ezért a, rendszerváltás veszteseinek nevezett többség súlyos árat fizetett, mert a lét és munkabiztonságot veszítette el. Ez sorrendileg nézve fontosabb mindazokkal az új lehetőségekkel szemben, melyet az új rendszer lehetővé tett, hiszen nem mindenki tud élni vele. A mai rendszerben felnőtt fiataloknak szinte elképzelhetetlen, hogy válogathattunk a munkahelyekben, ahogy az is hihetetlen, hogy nem utazhattunk bármikor külföldre. Ami elszomorító az egészben, hogy abban a rendszerben minden visszásság ellenére legalább egy látszatdemokráciára törekedtek, a mostaniban mára egy olyan ponthoz értünk el, amikor már a látszatra sem ügyelnek. Mindezeket a keserű tapasztalatokat, és a jelenlegi kiábrándultságot figyelembe véve nem csoda, hogy egyre többen vagyunk, akik visszavágyjuk az átkos rendszert.
[válaszok erre: #241 #241] [előzmény: (233) perry, 2011-05-19 22:56:43]
Törzstag
oregbeatsuhanc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ojozso



Tagság: 2007-05-17 10:14:26
Tagszám: #45074
Hozzászólások: 470
238. Elküldve: 2011-05-20 10:51:06,

Politika

[41.]

"... sikerült újfent a végletet, a szélsőséget eltalálnia, érvként használva, mintha csak ez lenne következtetése mondandómnak"

Mondandódból én arra következtetek, hogy szerinted tudomásul kell vennie mindenkinek, hogy bármilyen, a múltban megszerzett jog, juttatás bármikor szabadon, büntetlenül egyoldalúan megnyirbálható, elvehető (mert "ilyen a politika"), és nem hőbörögni kell e tendencia ellen, hanem tapsolni hozzá: éljen Pártunk és Kormányunk (meg a Kínai Népköztársaság)!

A szervezetet fokozottan igénybe vevő munkakörökben általában szigorú és rendszeres orvosi pályaalkalmasságnak kell megfelelni. Így van ez a mi munkakörünkben és bizonyára a rendvédelmi dolgozóknál is. 10-15 évvel nyugdíjazásuk után alighanem sokan lennének, akik nem mennének át a vizsgán. Ezekkel mi lesz? Vagy ráütik a papírjaikra ennek ellenére az "ALKALMAS" pecsétet (a papír mindent elbír; különben is: a kampányban több rendőrt és javuló közbiztonságot ígértek...), és akkor amit írtam, nem is lesz annyira végletes! Vagy jók lesznek utcaseprőknek (havi 120 ezerért), esetleg parkőrnek (mint a szabadnapos tűzoltók...). Ha ide sem kellenek, akkor meg gyarapítják a munkanélküliek amúgy sem csekély számát...
[előzmény: (230) perry, 2011-05-18 23:43:09]
Törzstag
ojozso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dispotion



Tagság: 2009-02-26 12:39:06
Tagszám: #70997
Hozzászólások: 343
237. Elküldve: 2011-05-20 10:09:56,

Politika

[42.]

MONDJ NEMET A SORKÖTELEZETTSÉG VISSZAÁLLÍTÁSÁRA!

Az Orbán-kormány visszaállítja a hadkötelezettséget, amely védelmi helyzetben 12 hónap lesz, de rendkívüli állapot esetén korlátlan időtartamú. A 18-40 éves korosztályt fogják behívni fegyveres, vagy fegyver nélküli szolgálatra.

Az Orbán-kormány megítélése szerint az új alkotmányban szereplő honvédelmi kötelezettség egyet jelent a katonai sorkötelezettség visszaállításával, ezért ennek a kötelezettségnek a teljesítése érdekében szükséges valamiféle minimális kötelező katonai kiképzés.

Hazánkban már eltörölték a katonai sorkötelezettséget, és létrehoztak egy hivatásos hadsereget. Hazánk NATO-tagállam, és semmifajta ellenséges támadás nem fenyegeti. Hazánkban bárki, aki katona akar lenni, azzá válhat.

Éppen ezért semmi nem indokolja, hogy ismét besorozzák a magyar állampolgárokat.

Aláírásommal támogatom a petíciót, amelynek célja a sorkötelezettség visszaállításának megakadályozása.

Itt tudod aláírni a petíciót: http://www.peticiok.com/mondj_nemet_a_sorkotelezettseg_visszaallitasara
Törzstag
dispotion adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szneti



Tagság: 2007-05-24 08:25:38
Tagszám: #45290
Hozzászólások: 651
236. Elküldve: 2011-05-19 23:46:56,

Politika

[43.]

Bizony,lehet nem sokkal vagy fiatalabb. icon79.gif
[előzmény: (233) perry, 2011-05-19 22:56:43]
Törzstag
szneti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nyugdijas03



Tagság: 2008-10-23 10:51:00
Tagszám: #64749
Hozzászólások: 155
234. Elküldve: 2011-05-19 23:32:51,

Politika

[44.]

perry!

Nem tudom milyen tévedésekről beszélsz.
Ha konrét érvelésed lenne akkor elfogadnám,de igy hogy csak általános "lózungokat" szavalsz,válaszod egyértelmű meghátrálás az érvek elől!
Így tényleg csak elbeszélünk egymás mellett,ennek nics értelme!
Valamit hallottál,olvastál,mi a saját életünkben MEGTAPASZTALTUK azt a rendszert,előnyeivel és hátrányaival!
Számunkra(munkásemberek számára) az volt a jobb!

Szia!

Feco
[előzmény: (233) perry, 2011-05-19 22:56:43]
Haladó
Nyugdijas03 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


perry



Tagság: 2007-05-07 10:04:03
Tagszám: #44719
Hozzászólások: 354
233. Elküldve: 2011-05-19 22:56:43,

Politika

[45.]

szneti, Nyugdijas kollégáknak válaszul: már az első mondatotokban tévedésekkel találkoztam, a további okfejtések számomra így érdektelenek.
Értelmetlen vitákban pedig nem veszek részt.
Minden jót nektek! icon32.gif
[válaszok erre: #234 #235 #236 #239] [előzmény: (232) Nyugdijas03, 2011-05-19 22:06:37]
Törzstag
perry adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nyugdijas03



Tagság: 2008-10-23 10:51:00
Tagszám: #64749
Hozzászólások: 155
232. Elküldve: 2011-05-19 22:06:37,

Politika

[46.]

Válasz "perry"barátomnak!

Ha nem tettél semmi olyat, mely az akkori törvények szerint,törvénybe ütköző volt,nem figyeltek meg!
Ha tisztességesen végezted a munkádat,nyugodtan éhettél,meg tudtál élni a fizetésedből,
Jobb cégeknél (pl BKV) hozzájárultak a lakásvásárlásodhoz-vissza nem térítendő köcsönnel-vagy kedvező kamatokkal.Felnevelhettél annyi gyereket amennyit elvállaltál,tudtad iskoláztatni Őket,nem éheztek!
Neked nincs alapod az összeghasonlításra,hisz akkor még gyerek voltál!
Hidd el én nem üdvözöltem teljes vállszélességel a rendszervátást!
Csak akkor nem lehetet hatalmas vagyonokat összelopkodni!
Aki akart dolgozni,az talált munkát és megélt belőle!!!
Most még a nyugdijam is ellopnák!
"Gyönyörű!!! icon38.gif

Szia!

Feco
[válaszok erre: #233 #233] [előzmény: (229) perry, 2011-05-18 23:29:38]
Haladó
Nyugdijas03 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szneti



Tagság: 2007-05-24 08:25:38
Tagszám: #45290
Hozzászólások: 651
231. Elküldve: 2011-05-19 19:48:45,

Politika

[47.]

Khm.Mivel sokkal fiatalabb vagy nálam,enyhén zokogok azon, hogy Te diktatúrában éltél.Nem vitatom azon rendszer hátrányait,esetleges túlkapásait,de hogy az diktatúra lett volna....hát azt erőssen vitatom.Talán az utazási tilalom ami igazán szar volt,de akkor legalább itthon találtál kifizethető szállást,működtek, és jól, a vállalati üdülök,gyermektáborok.Lehet hogy ezek számodra nem jelentenek semmit,de sok (akkor még dolgozó)ember értékelte.Ma, az álltalad oly kedvesnek érzett rendszerben,nem müködik semmi,a létbizonytalanság az úr,a visszamenöleges intézkedések,törvények,a teljes káoszt jelentik számomra,nem az átgondolt kormányzati munkát.A fenyegetettség,a közalkalmazotti szférában mindennapos,példa rá a magánnyugdij esete,ahol nem egy két ismerősöm mondta, "ba...meg ha nem lépek vissza kirúgnak,mit tehettem volna".Ha szerinted a szerzett jogokat egy tollvonással elvehetik, visszamenőlegessen megváltoztatthatják,eltörölhetik, Én inkább élnék abban a régi diktatúrában,mint ebben az állitólagos demokráciában.
[előzmény: (229) perry, 2011-05-18 23:29:38]
Törzstag
szneti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


perry



Tagság: 2007-05-07 10:04:03
Tagszám: #44719
Hozzászólások: 354
230. Elküldve: 2011-05-18 23:43:09,

Politika

[48.]

"Én meg azt sajnálnám nagyon, ha öreg, bottal csoszogó, a körülmények kényszere miatt egykor szeretett szakmáiktól megcsömörlött, az egész világot ellenségének tekintő, hatvanegynéhányéves szakemberek szaladnának nyelvüket lógatva"

ojozsó barátomnak sikerült újfent a végletet, a szélsőséget eltalálnia, érvként használva, mintha csak ez lenne következtetése mondandómnak icon21.gif
sebaj
[válaszok erre: #238] [előzmény: (222) ojozso, 2011-05-18 15:30:08]
Törzstag
perry adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


perry



Tagság: 2007-05-07 10:04:03
Tagszám: #44719
Hozzászólások: 354
229. Elküldve: 2011-05-18 23:29:38,

Politika

[49.]

Nyugdíjas barátomnak:
éltem én "igazi" diktatúrában - mikor jelentettek és megfigyelték a családtagjaimat, és nem lehetett külföldre utazni, de még nem is oly rég, mikor demonstrálni sem lehetett szabadon, mert rád küldtek seregnyi rendőrnek öltözött, azonosító nélküli kékruhás garázdát, na az inkább volt diktatúra icon33.gif

Ma szabadon demonstrálhatsz és hallathatod a hangodat icon32.gif , ám ha neked törvénymódosítások okán lesz diktatúra-érzeted, hát legyen... icon50.gif
[válaszok erre: #231 #232] [előzmény: (221) Nyugdijas03, 2011-05-18 13:37:32]
Törzstag
perry adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kingweb



Tagság: 2002-08-12 00:00:00
Tagszám: #181
Hozzászólások: 2769
228. Elküldve: 2011-05-18 20:57:17,

Politika

[50.]

Jah igen, ez még hétfőn megjött, csak elfelejtődött. Itt a közvetlen link:

http://m3.what.hu/files/vtdszsz_vs_orban.pdf

Kis szépséghiba, hogy miután megíródott és el lett küldve vélhetően, annak utána jelentette be Lézer Jani, hogy csak a rendvédelmisektől akarják elvenni a kedvezményt.

De az ördög nem alszik, a puskaport szárazon kell tartani.

icon32.gif
[előzmény: (226) itamas80, 2011-05-18 20:38:13]
Kiváló dolgozó
Kingweb adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Politika

(üzenet: 248, M3)
 
    / 10 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

A weboldal címe: http://m3.what.hu

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0095648765563965 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail