Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9453923/48 Témák: 18941 Tagok: 112568 Legújabb tag: ZsoJe2 Online: (101/2
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

FÓRUMOZÓ

(üzenet: 3, Internet)
 

kmali



Tagság: 2013-07-21 17:21:02
Tagszám: #128294
Hozzászólások: 3
3. Elküldve: 2013-08-31 18:44:28,

FÓRUMOZÓ

[1.]

Én is azt tapasztaom, hogy mindenki a facebookon él, de szerintem ez nemsokára változni fog (az iwiw is lefutott, pedig évekig mindenki ott volt). Mondjuk, biztos jön helyette vmi más közösségi oldal!

Azért azt nem látom kivitelezhetőnek, hogy aki nem akar facebookon csevegni, az hozzon létre saját fórumot. Egyrészről nem biztos, hogy létre tud hozni. Másrészről nehéz felfuttatni egy új fórumot - főleg a facebbok mellett.

De azért mág úgy látom, vagyunk itt is páran, tehát nem mindenki facezik :-)

Mali Katalin, GDI munkatárs
http://domainregisztracio.kmali.ws/
[előzmény: (2) bazsiboj, 2013-07-09 19:23:03]
Zöldfülű
kmali adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bazsiboj



Tagság: 2013-07-06 15:30:30
Tagszám: #128195
Hozzászólások: 13
2. Elküldve: 2013-07-09 19:23:03,

FÓRUMOZÓ

[2.]

Ma már egyre inkább a facebookos fórumozás a divat, azért kezdenek átalakulni , eltűnni a hagyományos fórumok.

Az Index Fórumon pl. korábban simán csak nikknévhez és jelszóhoz kötötték a belépést. Azután jött az Indapass, amihez már e-mailcím kellett. Ez minden hasonló fórumon ugyanígy játszódott le, pl. az azóta már megszűnt Origó fórumon is.

Az Index fórumán ma már vegyesen van Indapass és FaceBook belépési lehetőség.

De vannak olyan fórumok, ahová már csak a Facebookon keresztül lehet hozzászólni, pl. a Hír24 és a Népszava fóruma. És főleg politika a téma ott is.

A propeller.hu egy kommentelős fórum, aminél szintén van sima nikkes fórumozás és FaceBook fórumozás.

A jövő a Facebook-os nagy fórumok felé tolódik el, aki a jövőben nem akar Facebookon kommentelni, mehet a magánfórumokra, vagy megtanulhat programozni , hogy saját fórumra írhasson. :-)
[válaszok erre: #3]
Zöldfülű
bazsiboj adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Acceleranda



Tagság: 2013-07-06 13:35:53
Tagszám: #128193
Hozzászólások: 14
1. Elküldve: 2013-07-09 16:33:35,

FÓRUMOZÓ

[3.]

Mintegy 10-15 éve egyre-másra nyíltak meg a különböző fórumok. Az évek során a fórumozás is kedvelt szabadidős tevékenységgé vált. A nagy internetes szolgáltatók fórumain a témák között nagy népszerűségnek örventett a politika témája.
Mára a hagyományos névtelen fórumozást egyre inkább felváltja a saját névvel való fórumozás. Kóboroltam egyet a hazai fórumok között. Alig találtam olyan fórumot, ahol az emberek politikáról beszélgetnek. Kérdés: ez most előrelépés, vagy visszalépés?

Ezt a topikot azért nyitottam, hogy összegyűjtsük a mai működő fórumokat.
(TÉMANYITÓ)
Zöldfülű
Acceleranda adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

FÓRUMOZÓ

(üzenet: 3, Internet)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0047318935394287 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail