Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455379/31 Témák: 18953 Tagok: 112630 Legújabb tag: adamscott0719 Online: (90/2
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 4 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Idézetek

(üzenet: 94, Hobbi)
 

ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
99. Elküldve: 2022-04-30 18:33:22,

Idézetek

[1.]

Paulo coelho idézet???

Idézet:



Légy bátor. Vállalj kockázatokat. A tapasztalatot semmi sem helyettesítheti. – Paulo Coelho idézet

Paulo Coelho idézet
Paulo Coelho idézetek a szerelemről
„Az emberek mindent meg akarnak változtatni, ugyanakkor azt akarják, hogy minden a régiben maradjon.” – Paulo Coelho

Paulo Coelho idézet
„Az emberek életük során bármikor képesek megtenni azt, amiről álmodnak.” – Paulo Coelho idézet

Paulo Coelho idézet
Paulo Coelho idézetek az életről
„Meg kell értened, hogy a szerelem soha nem tartja vissza az embert attól, hogy személyes legendáját kövesse. Ha felhagy ezzel a törekvéssel, az azért van, mert nem volt igazi szerelem… A szerelem, amely a világ nyelvét beszéli.” – Paulo Coelho

Paulo Coelho idézetek a kalandokról
“Ha szivárványt akarsz látni, meg kell tanulnod látni az esőt.” – Paulo Coelho idézet

Paulo Coelho idézet
Paulo Coelho idézetek az életről és a szerelemről
„A könnyek olyan szavak, amelyeket le kell írni .” – Paulo Coelho

„Ha elég bátor vagy ahhoz, hogy elköszönj, az élet egy új köszöntéssel fog megjutalmazni.” – Paulo Coelho

Paulo Coelho idézetek a búcsúról
“Óriási erőfeszítést igényel, hogy megszabadulj az emlékezettől.” – Paulo Coelho idézet

Paulo Coelho idézetek önmagad felszabadításáról
„Amikor nem volt vesztenivalóm, mindenem megvolt. Amikor abbahagytam az lenni, aki vagyok, megtaláltam önmagam.” – Paulo Coelho

Paulo Coelho idézetek arról, hogy nincs vesztenivalónk
„A várakozás fáj. A felejtés fáj. De néha a legfájdalmasabb lehet, ha nem tudjuk, melyik döntést hozzuk meg.” – Paulo Coelho idézet

Paulo Coelho idézetek a fájdalomról és a szenvedésről
„Ha úgy gondolja, hogy a kaland veszélyes, próbálja ki a rutint. Ez halálos.” – Paulo Coelho

Paulo Coelho idézetek a szerelemről
„A valóra vált álmok lehetősége teszi érdekessé az életet.” – Paulo Coelho idézet

Legjobb Paulo Coelho idézetek a szerelemről
„A szenvedély arra készteti az embert, hogy abbahagyja az evést, az alvást, a munkát, a békét. Sokan megijednek, mert amikor megjelenik, lerombolja az összes régi dolgot, amit útjában talál. Senki sem akarja, hogy az élete káoszba sodorja.

Éppen ezért sokan tartják kordában ezt a fenyegetést, és valahogyan képesek fenntartani egy házat vagy egy már korhadt építményt. Ők a helyettesítettek mérnökei. Mások pont az ellenkezőjét gondolják: gondolkodás nélkül átadják magukat, abban a reményben, hogy szenvedélyesen megtalálják a megoldást minden problémájukra.

A másik embert teszik felelőssé a boldogságáért, és őt okolják esetleges boldogtalanságáért. Vagy eufóriában vannak, mert valami csodálatos történt, vagy lehangoltak, mert valami váratlan mindent tönkretett.

A szenvedély féken tartása vagy annak vakon való átadása – e két attitűd közül melyik a legkevésbé romboló? Nem tudom.” – Paulo Coelho idézet

Inspiráló Paulo Coelho idézetek az életről
„Amikor szeretünk, mindig arra törekszünk, hogy jobbak legyünk, mint amilyenek vagyunk. Amikor arra törekszünk, hogy jobbak legyünk, mint amilyenek vagyunk, minden jobb lesz körülöttünk.” – Paulo Coelho

Paulo Coelho idézetek a szerelemről, az életről és az alkimistáról
„Az egyszerű dolgok egyben a legkülönlegesebbek is, és csak a bölcsek látják őket.” – Paulo Coelho idézet

„De a szerelem mindig új. Függetlenül attól, hogy életünk során egyszer, kétszer vagy tucatszor szeretünk, mindig egy vadonatúj helyzettel nézünk szembe. A szerelem a pokolba vagy a paradicsomba juttathat bennünket, de mindig elvisz valahova. Egyszerűen el kell fogadnunk, mert ez táplálja létünket.

Ha elutasítjuk, éhen halunk, mert nincs bátorságunk kinyújtani a kezünket és leszedni a gyümölcsöt az élet fájának ágairól. A szerelmet oda kell vinnünk, ahol találjuk, még akkor is, ha ez órákat, napokat, hetekig tartó csalódást és szomorúságot jelent. – Paulo Coelho idézet

***************************************************************************************************************
Paulo coelho idézet



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
98. Elküldve: 2022-04-30 16:32:31,

Idézetek

[2.]

Idézet házassági évfordulóra???

Idézet:



“Miattad kicsit jobban nevetek, kicsit kevesebbet sírok és sokkal többet mosolygok.” – Ismeretlen

Idézet házassági évfordulóra
„Kettőnk számára az otthon nem egy hely. Ez egy személy. És végre otthon vagyunk.” – Stephanie Perkins

“Tudod, hogy szerelmes vagy, amikor nem akarsz elaludni, mert a valóság végre jobb, mint az álmaid.” – Dr. Seuss

Idézet házassági évfordulóra
“Az örökkévalóság hosszú idő, de nem bánnám, ha melletted tölteném.” – Ismeretlen

Idézet házassági évfordulóra
„A boldog házasság titka a megfelelő személy megtalálása. Tudod, hogy igazuk van, ha szeretsz állandóan velük lenni.” – Julia Child

“Csak azt akarom, hogy tudd, ha boldognak képzelem magam, az veled van.” – Ismeretlen

Idezet hazassagi evfordulora 2
“Ha valaha ostobán elfelejtenéd: soha nem gondolok rád.” – Virginia Woolf

“A sikeres házassághoz sokszor kell beleszeretni, mindig ugyanabba a személybe.” – Mignon McLaughlin

“A szerelem egyre telítettebbé, gyorsabbá és megrendítőbbé válik, ahogy az évek szaporodnak.” – Zane Gray – Idézet házassági évfordulóra

“Az emberek tengerében a szemem mindig téged keres.” – Ismeretlen

„Az évfordulónk csak egy pillanatnyi ünneplés, de a házasságunk időtlen.” – Ismeretlen

– Szerelmes vagyok beléd, és nem az a dolgom, hogy megtagadjam magamtól azt az egyszerű örömöt, hogy igazat mondok. – John Green

“Sokkal inkább én vagyok, amikor veled vagyok.” – Ismeretlen

„Láttam, hogy tökéletes vagy, és ezért szerettelek. Aztán láttam, hogy nem vagy tökéletes, és még jobban szerettelek. – Angelita Lim – Idézet házassági évfordulóra

„Nagyon jó megtalálni azt a különleges embert, akit élete végéig bosszantani akar.” – Rudner Rita

“A házasság nem csak lelki közösség, hanem a szemétszállításról is gondoskodik.” – Joyce testvérek

“Még akkor is szeretni foglak, ha öreg és ráncos leszel.” – Névtelen

– Vannak, akik kérdezik hosszú házasságunk titkát. Hetente kétszer szánunk időt arra, hogy étterembe menjünk. Egy kis gyertyafény, vacsora, halk zene és tánc. Ő kedden megy, én pénteken. – Henny Youngman – Idézet házassági évfordulóra

“Az esküvői szalag a valaha készült legkisebb bilincs, örülök, hogy bölcsen választottam a cellatársam.” – Ismeretlen

„A házassági évforduló a szerelem, a bizalom, a partnerség, a tolerancia és a kitartás ünnepe. A sorrend évenként változik.” – Ismeretlen

„A jó házasság olyan, mint egy rakott étel – csak azok tudják igazán, hogy mi kerül bele.” – Ismeretlen – Idézet házassági évfordulóra

„Ahhoz, hogy a házasság sikeres legyen, minden nőnek és minden férfinak rendelkeznie kell vele és saját fürdőszobával. Vége.” – Catherine Zeta-Jones

***************************************************************************************************************
Idézet házassági évfordulóra


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
97. Elküldve: 2022-04-30 16:27:21,

Idézetek

[3.]

Otthon idézet???

Idézet:


“Az otthon a szerelem, a remény és az álmok kiindulópontja.”

otthon idézet
„A varázslat az otthonban, hogy jó érzés elmenni, és még jobb érzés visszatérni.”

otthon idézet
“Az otthon az, ahol a szerelem lakozik, az emlékek keletkeznek, a barátok mindig tartoznak, és a nevetés soha nem ér véget.”

otthon idézet
„Egy ház téglából és gerendából van. Az otthon reményekből és álmokból áll.”

otthon idézet
“Az otthon nem egy hely, hanem egy érzés.” – Veled itthon vagyok.

„Azt szeretem a legjobban az otthonomban, hogy kikkel osztom meg.”

“Nincs fontosabb egy jó, biztonságos otthonnál.”

“Az otthon az a hely, ahol úgy nősz fel, hogy el akarsz menni, és megöregedsz, hogy vissza akarsz térni.” – Otthon idézet

“Mindenütt jó, de a legjobb otthon.”

“Ahol szeretünk, az az otthon, az otthon, ahonnan a lábunk távozhat, de a szívünk nem.”

„Ebben az otthonban… Második esélyt adunk. Mi tényleg. Hibákat követünk el. Megtesszük, elnézést. Nagyon jól hangoskodunk. Ölelünk. Együtt járunk a legjobban.” – Otthon idézet

„Legyen az otthonod mindig túl kicsi ahhoz, hogy elférjen az összes barátod.”

„Mindannyiunkban él az otthon iránti fájdalom, a biztonságos hely, ahová úgy mehetünk, ahogy vagyunk, és nem kérdőjelezik meg.”

„Soha többé nem leszel teljesen otthon, mert a szíved egy része mindig máshol lesz. Ez az az ár, amelyet azért kell fizetnie, hogy gazdagon szereti és ismeri az embereket egynél több helyen.”

„Áldd meg a házat, ahogy jövünk és megyünk. Áldd meg otthonunkat, miközben a gyerekek nőnek. Áldja meg családjainkat, amikor összegyűlnek. Áldja meg otthonunkat szeretettel és barátaival.” – Otthon idézet

“Az otthon menedék a viharoktól – mindenféle vihartól.” (William J. Bennett)

“Az otthon az, ahonnan az ember kiindul.” – TS Eliot

“A legjobb utazás hazavisz.”

” Az élet váratlan helyekre visz, a szerelem hazahoz.” – Otthon idézet

” Kövesd az álmaidat, de mindig ismerd az utat, amely újra hazavezet.”

„Talán az az oka, hogy soha többé nem mehet haza, mert ha egyszer visszatér, soha nem mehet el…”

„Vicces dolog hazajönni. Semmi sem változik. Minden ugyanúgy néz ki, ugyanolyan érzés, még az illata is. Rájöttél, hogy mi változtál, az te vagy.” – F. Scott Fitzgerald – Otthon idézet

– Égve hagytam a lámpát a szívemben arra az esetre, ha valaha is haza akarna jönni.

„Hiszem, hogy ahol az álmok laknak, a szív otthonnak hívja. Így szabadulj ki a melankólia sodrából, és engedd, hogy gondolataid visszavigyenek igazságod szülőhelyére.” – Dodinsky

„Hiszem, hogy egész életünkben otthont keresünk, és ha igazán szerencsések vagyunk, akkor valaki szerető karjában találjuk meg. Azt hiszem, ez az élet – hazatérni.” – Krizzan Anita – Otthon idézet

„Ha hazajövök a családomhoz, gazdagabbá, könnyebbé és szórakoztatóbbá teszi a munkát.” – Edie Falco

“Hamarosan találkozunk, és ez jobb lesz, mint bármi más.”

„Mintha egy hosszú utazás után hazatérnénk. Ilyen a szerelem. Mintha hazajönnénk.”

„Ahhoz, hogy ismerje az előttünk álló utat, kérdezze meg azokat, akik visszatérnek.” – kínai közmondás

„Ha farkcsóválva és szerető szívvel térünk haza a barátokhoz, minden nap jó nap lesz!” – Otthon idézet

„Senki sem veszi észre, milyen szép utazni, amíg haza nem jön, és a fejét a régi, ismerős párnán támasztja.”

„A hazatérés izgalma soha nem változott. “

„Nem számít, ki vagy, vagy hol vagy, az ösztönök azt súgják, hogy menj haza.” – Laura Marney

„Nincs olyan, mint otthon maradni az igazi kényelemért.”

***************************************************************************************************************
Otthon idézet



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
96. Elküldve: 2022-04-30 16:20:50,

Idézetek

[4.]

Születésnap idézet lányomnak???

Idézet:


Boldog születésnapot drága lányomnak! Hihetetlenül értékes vagy számomra, és remélem, rájössz, hogy te vagy a mindenem. Születésnapod legyen tele pompával és szeretettel.

Születésnap idézet lányomnak
Nagyon pozitív, bájos és teljesen imádnivaló lány vagy. Annyira büszke vagyok, hogy a lányomnak szólíthatlak, mert senki más nem remélheti, hogy hozzád hasonlítható. Boldog születésnapot tökéletes kislányomnak!

Születésnap idézet lányomnak
Nehéz olyan édes és szerető lányt találni, mint te, és olyan szerencsés vagyok, hogy egy olyan csodálatos lányt kaptam, mint te. Legyen a születésnapod tele sok ajándékkal és tortával.

Születésnap idézet lányomnak
Az a nap, amikor megszülettél, életem legnagyobb pillanata volt. Nagyon hálás vagyok, hogy van egy olyan őszinte, gyönyörű és intelligens lányom, mint te. Boldog születésnapot kislányomnak!

Születésnap idézet lányomnak
Sok mindent kívánok neked az életben: siker, jó egészség és szerencse csak néhány. De van egy dolog, amit mindenekelőtt kívánok neked, hogy ismerd meg azt az örömet, hogy egy lányod van, hogy a szerelemben simább legyen. – Születésnap idézet lányomnak

Lányom, olyan csodálatos nővé nőtte magát. Ezt biztosan tőlem kaptad! Köszönöm, hogy ilyen könnyen büszke lehetsz rád. Boldog születésnapot angyalom!

Megújítod a világba vetett hitemet, mert minden világ, amelyben olyan hihetetlen ember van, mint te, csak jó lehet. Nagy inspiráció vagy számomra, és remélem, hogy születésnapodon szeretettel és melegséggel vesz körül. – Születésnap idézet lányomnak

Lányom, úgy tűnik, elrepült az idő. Épp a minap alig bírtál állni, és most nézhetem, ahogy irányítod a világot! Öröm volt látni, ahogy felnősz, és tudom, hogy csak a nagyszerűség vár rád. Legyen a születésnapod ugyanolyan látványos, mint te.

Soha nem tudtam, hogy ennyire szerethetek valamit, ami ennyire apró, de azon a napon, amikor beléptél az életembe, elöntött az irántad érzett szeretetem. Köszönöm, hogy megmutattad, milyen csodálatos szülőnek lenni. Boldog születésnapot drága lányomnak! – Születésnap idézet lányomnak

Az összes ajándék közül, amit életemben kaptam, te voltál a legszebb ajándék, amit valaha kaptam. Jelenléted az életemben csak értéket és örömöt adott hozzá.

Remélem, tudod, hogy soha nem leszel túl öreg ahhoz, hogy hazajöjjön és elkényeztessen, mint egy hercegnőt. Igen, túl zavarban, de soha nem túl öreg! Legyen a születésnapod tele idén sok finomsággal.

Lányom, a születésnapi tortádra emlékeztetsz; tele vagy édességgel, és meghinted az életemet szeretettel. Remélem, hogy a te különleges napod is olyan édes lesz, mint te. Boldog születésnapot! – Születésnap idézet lányomnak

Attól a naptól fogva, amikor először hazajöttél a kórházból, úgy uralkodtál a házunkon, mint egy apró kis zsarnok. Most, a születésnapodon, úgy kell bánnunk veled, mint a királynővel. Boldog születésnapot kívánnak hűséges alattvalói, azaz szüleid!

Boldog születésnapot szeretett lányomnak, aki csak a legjobbat érdemli különleges napján. Ígérem, hogy életem hátralévő részét annak fogom szentelni, hogy korlátlan szeretettel és szeretettel lássam el. – Születésnap idézet lányomnak

Lányom, ha eltévedtél az életben, csak lépj egy lépést hátra, és emlékezz a tinédzser éveidre. Gondolj vissza a 98 fokra, és csak „Légy hű a szívedhez”. Igen, ez a 90-es évek sajtos utalása volt, de ne tégy úgy, mintha nem szeretted volna őket! (Emlékszem a plakátra.) – Születésnap idézet lányomnak

Még mindig emlékszem az összes éjszakára, amit csak beszélgetéssel és fagylaltozással töltöttünk. Ha szükséged van egy fülre, hogy hallgass, csak fordulj hozzám, mert soha nem leszel túl öreg az anyukáddal való lányestekhez.

Amikor kicsi voltál, soha nem féltél rengeteg puszit adni, de most olyan zavarban vagy! Szülőként kötelességem minél jobban zavarba hozni benneteket, ezért idén azt tervezem, hogy ölelésekkel és puszikkal fojtogatlak benneteket minden barátja előtt. Nagyon szívesen. – Születésnap idézet lányomnak

Volt, amikor azt hittem, soha nem fogom túltenni magam a kamaszlányom nevelésével kapcsolatos küzdelmen, de szerencsére mindketten túléltük! A szorongás pillanatai mégis megértek, mert te vagy a legjobb dolog, ami valaha történt velem.

Amikor rosszul érzem magam az életben, csak rád gondolok, mert a mosolyod megvilágítja az életemet. Boldog születésnapot életvidám lányomnak! – Születésnap idézet lányomnak

Lányom, annyi mindent elértél az életben, és én csak büszke vagyok a nőre, akivé váltál. Legyen az éved tele sikerekben és soha véget nem érő szerelemben. Ez a szerelmi rész már megvan!

Nem tudom, hogy egy ilyen kicsi kislány hogyan tud ennyi energiát generálni, de azt tudom, hogyan hoz létre annyi boldogságot az életemben azzal, hogy a valaha volt legaranyosabb, legszebb és legcsodálatosabb lánya! – Születésnap idézet lányomnak

Kedvességed és szereteted mélysége nemcsak az én életemet befolyásolja, hanem mindenki életét, akivel találkozol. Ön egy együttérző és gondoskodó ember, és nagyon hálás vagyok, hogy ilyen csodálatos lányom van.

Lányom, az életben nincs olyan akadály, amit ne tudnál legyőzni. Hajtott vagy és elszánt, és semmi olyasmit nem tehetsz, amit ne tehetnél, ha egyszer rászántad magad. Szavakkal nem lehet kifejezni, milyen hihetetlenül büszke vagyok rád. – Születésnap idézet lányomnak

Annyira büszke vagyok, hogy abban a kiváltságban vagyok, hogy a szülődnek mondhatom magam. Lányként igazán nagy öröm vagy. Boldog születésnapot tökéletes angyalomnak!

Lányom, mindig emlékezz arra, hogy csak önmagad légy, mert nincs nálad fantasztikusabb! Köszönöm, hogy megtöltötte az életemet szeretettel, nevetéssel és számtalan imádnivaló pillanattal. – Születésnap idézet lányomnak

Nagyon örülök, hogy ilyen vicces, édes és gondoskodó lányom van. Túl sok tekintetben gazdagítod az életemet ahhoz, hogy megszámold, és remélem, a születésnapod is ugyanolyan különleges lesz, mint te.

Amikor először tartottalak a karomban, abban a pillanatban tudtam, hogy örökké szeretni foglak. Nagyon szeretett része vagy a családunknak, és remélem, hogy születésnapod tele lesz boldogsággal és szeretettel. – Születésnap idézet lányomnak

Olyan vagy, mint egy gyémánt: ragyogó, csodálatos és hibátlan. Ön abban különbözik, hogy sokkal többet ér, mint bármely kő. Hatalmas kincs vagy, nem csak nekem, hanem az egész családunknak. Boldog születésnapot drága lányunknak!

Remélem, tudod, hogy nem számít, hány éves leszel; mindig apa kislánya leszel. Továbbra is jöhetsz hozzám, és én szeretni foglak és támogatni foglak, bármi is történjen. Boldog születésnapot édes! – Születésnap idézet lányomnak

Remélem, hogy egy napon egy saját lányoddal lesz megáldva, mert semmi sem hasonlítható ahhoz a szeretethez, amelyet egy lánya hoz az életedbe. Azt is remélem, hogy szorongást okoz, és hálás lehetsz azért, hogy nem sikerült megölnem tinédzser éveidben! Csak viccelek, de lehet, hogy nem.

Nincs elég szó az angol nyelvben, hogy kifejezzem mindazt, amit irántad érzek, lányom. Ha muszáj, azt mondanám, hogy „annyira szeretlek”. Boldog születésnapot igazán szeretett lányomnak! – Születésnap idézet lányomnak
***************************************************************************************************************
Születésnap idézet lányomnak


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
95. Elküldve: 2022-04-30 16:15:01,

Idézetek

[5.]

Keresztelőre idézet???

Idézet:


“A keresztség a hűséges szív kezdeti lépése.” – MAX LUCADO

Keresztelőre idézet
“A keresztségben kegyelmet kaptam – azt a tulajdonságot, amely arra késztet, hogy részese legyek Isten természetében.” – ANGELICA ANYA

Keresztelőre idézet
“A lét kegyelme a vízben való megmosakodás általi keresztség ajándéka. És Krisztus Jézus Lelkében.” – LAILAH GIFTY AKITA

Keresztelőre idézet
“Aki hisz és megkeresztelkedik, üdvözül, aki pedig nem hisz, elkárhozik.” – MÁRK 16:16

Keresztelőre idézet
“Amikor megkeresztelkedtünk, nemcsak Krisztus nevét vettük magunkra, hanem az engedelmesség törvényét is.” – ROBERT D. HALES

“Menjetek hát el, tegyetek tanítványokká minden népet, megkeresztelve őket az Atyának, a Fiúnak és a Szentléleknek nevében, tanítván őket, hogy megtartsák mindazt, amit én parancsoltam nektek. És íme, én veletek vagyok mindenkor, a kor végéig.” – MÁTÉ 28:19-20 – Keresztelőre idézet

“Ahhoz, hogy szent életet élhessünk, először új életet kell kapnunk Istentől – felülről kell születnünk.” – J. VERNON MCGEE

“Jézus így válaszolt: Bizony, bizony mondom néktek, ha valaki nem születik víztől és Lélektől, nem mehet be az Isten országába.” – JÁNOS 3:5

“Mert a Krisztus Jézusban mindnyájan Isten fiai vagytok, hit által. Mert mindnyájan, akik Krisztusba keresztelkedtetek, Krisztust öltöttétek. Nincs se zsidó, se görög, se szolga, se szabad, nincs férfi és nő. , mert mindnyájan egyek vagytok Krisztus Jézusban.” GALATA 3:26-28 – Keresztelőre idézet

“A keresztség a tettekben való hit.” – WATCHMAN NEE

“A keresztség, amely ennek megfelel, most megment, de nem úgy, mint a szennyeződés eltávolítása a testről, hanem mint Istenhez való felhívás a jó lelkiismeretért, Jézus Krisztus feltámadása által.” – 1PÉTER 3:21 – Keresztelőre idézet

“Isten nem azért viszi be az embereket a mély vizekbe, hogy megfulladjon, hanem hogy megtisztítsa.” – JOHN H. AUGHEY

„Mert egy lélekben mindnyájan egy testté keresztelkedtünk meg – zsidók vagy görögök, rabszolgák vagy szabadok – és mindnyájan egy lélekkel itattak meg.”- 1KORINTHUS 12:13 – Keresztelőre idézet

“A jelen pillanatban élni a lélek visszatérő keresztsége, örökre megtisztít minden új napot egy új önnel.” – ALARIC HUTCHINSON

“Két oldala van ennek a keresztségnek: az első az, hogy birtokoljátok a Szellemet; a második az, hogy a Lélek birtokol téged.” – SMITH WIGGLESWORTH – Keresztelőre idézet

“Minden gyermek, aki a világra születik, Isten új gondolata, mindig friss és ragyogó lehetőség.” – KATE DOUGLAS WIGGINS

“A keresztség a lelki élet ajtaja és a szentségek kapuja.” – AQUINÓI TAMÁS

“Minden jó ajándék és minden tökéletes ajándék felülről származik, a világosság Atyjától száll alá, akinél nincs változás vagy árnyék a változás miatt.” – JAKAB 1:17 – Keresztelőre idézet

“A keresztség a belső hit külső kifejeződése.” – WATCHMAN NEE

„A keresztségben az ember visszatér a teremtés állapotába… amikor az egész emberiség egységes volt.” – L MICHAEL WHITE

„A keresztség a lelki érettség katalizátora, nem pedig annak a jele, hogy elértük.” – JD GREER – Keresztelőre idézet

„Az Egyház nem azért osztja ki a keresztség szentségét, hogy gyarapítsa a taglétszámot, hanem azért, hogy egy embert Istennek szenteljen, és átadja neki az Istentől való születés isteni ajándékát.” – HARS URS VON BALTHASAR

„A keresztségnek gazdag jelentése van. Tisztítást javasol. Amikor tanítvány vagy, megérted, hogy Krisztus megtisztított. Megérted, hogy Krisztus meghalt helyetted a kereszten, megfizetve a bűneidért, teljes mértékben megbocsátva neked minden rosszat. Megtisztulsz a bűntudattól, és tisztább, egészségesebb, teljesebb emberré válsz.” – BRAIN D. MCCLAREN – Keresztelőre idézet

“Isten népét azért kell megkeresztelkedni, mert Isten ezt parancsolta, nem azért, mert egy gyülekezet megköveteli.” – JOHN R. RICE

„Mert nekünk a keresztségben új életet adott, jobb születést, mint a földnek, és a menny örököseivé tett minket.” – CECIL FRANCES ALEXANDER – Keresztelőre idézet

„A keresztség valójában sokkal több, mint egy rituálé, amely a közösséghez való tagságot adja, ahogyan azt manapság sokan gondolják. Ez a születés folyamata, amelyen keresztül az élet új dimenziója nyílik meg.” – PETER C. SEEWALD

„A keresztelés rituáléjában őseink a keresztény identitás bizarr igazságát mutatták be: olyan emberek vagyunk, akik teljesen kiszolgáltatva állunk a gonoszság és a halál előtt, és tehetetlennek nyilvánítják őket a szeretettel szemben. Ebben nincs semmi normális.” – RACHEL HELD EVANS – Keresztelőre idézet

„A keresztség olyan, mint egy házassági ajánlat elfogadása, az Eucharisztia pedig olyan, mint a tényleges esküvő.” – KREFT PÉTER

„Valójában a keresztség az újszövetségi teológiában hűségi eskü, annak nyilvános megnyilvánulása, hogy ki áll az Úr oldalán a jó és a rossz közötti kozmikus háborúban.” – MICHAEL S. HEISER – Keresztelőre idézet

„Azért, mert a keresztség az emberi lények valódi beilleszkedése Krisztus felemelkedett férfiasságába, az Egyház Krisztus saját teste, húsa húsából és csontja csontjaiból.” – EL MASCALL – Keresztelőre idézet

A hitbe vetett bizalom és az Úr elfogadása, valamint a keresztség sok ember számára az egyik legértékesebb pillanat.
***************************************************************************************************************
Keresztelőre idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
94. Elküldve: 2022-04-30 16:04:23,

Idézetek

[6.]

Barátság idézet vicces???

Idézet:


A barátaim és én őrültek vagyunk. Ez az egyetlen dolog, ami észnél tart. – Matt Schucker

Barátság idézet vicces 200 barátság vicces idézetek-1
A barátság nem nagy dolog, millió apróság.

A barátok a mi választott családunk.

A barátság nem azokról az emberekről szól, akik az arcodhoz hűen viselkednek. Olyan emberekről szól, akik a hátad mögött igazak maradnak.

A barátság olyan, mint a nadrágba pisilni. Mindenki láthatja, de belül csak te érezhet meleg érzést.

Barátság idézet vicces 200 barátság vicces idézetek-2
A józanságra vonatkozó statisztikák szerint minden negyedik amerikai szenved valamilyen mentális betegségben. Gondolj a három legjobb barátodra. Ha jól vannak, akkor te vagy az. – Rita Mae Brown

Barátság idézet vicces 200 barátság vicces idézetek-2
A tanulás azt jelenti, hogy 10%-ban olvasol, 90%-ban pedig panaszkodsz a barátaidnak, hogy tanulnod kell.

Barátság idézet vicces 200 barátság vicces idézetek-2
A legjobb barátaim nagy része kissé őrült. … Próbálok óvatos lenni a túl épelméjű barátaimmal. A depresszió önmagában is pusztító, és pusztító impulzusokat szül: könnyen csalódok azokban, akik nem értenek hozzá.

A barátok vesznek neked ételt. A legjobb barátok megeszik az ételedet.

Minden sikeres nő mögött egy legjobb barát áll, aki őrült ötleteket ad neki.

Egy hógolyó az arcon minden bizonnyal tökéletes kezdete egy tartós barátságnak.

Nem szeretem elkötelezni magam a mennyországban és a pokolban – ugye, mindkét helyen vannak barátaim. – Barátság idézet vicces idézetek

A jó idők és az őrült barátok a legszebb emlékeket idézik.

A legtöbbünknek nem annyira van szüksége pszichiátriai terapeutára, mint egy barátra, akivel hülyéskedik. – Robert Brault

Soha nem fogod észrevenni, hogy a barátaid milyen kötetlenek, amíg nem kezded el leírni őket valaki másnak.

A barátság abban a pillanatban születik, amikor az egyik ember azt mondja a másiknak: „Mi van! Te is? Azt hittem én vagyok az egyetlen! – CS Lewis – Barátság idézet vicces idézetek

Egy hűséges barát nevet a viccein, amikor azok nem olyan jók, és együtt érez a problémáiddal, amikor nem olyan rosszak. – Arnold H. Glasgow

Egy régi barát segít elköltözni. Egy jó barát segít elmozdítani egy holttestet. – Jim Hayes

A legjobb barát az, aki szeret téged, ha elfelejted szeretni magad.

A jó barátok nem hagyják, hogy barátaik hülyeségeket csináljanak egyedül.

A barátok olyanok, mint a falak, néha rájuk támaszkodsz, néha pedig jó tudni, hogy ott vannak. – Barátság idézet vicces idézetek

Legjobb barátok vagyunk. Mindig emlékezz arra, hogy ha elesel, felveszlek, miután befejezem a nevetést.

Nem kell őrültnek lenned, hogy a barátom legyél, de biztosan segít!

Ez a barátság kiváltsága, hogy hülyeségeket beszélhet, és tisztelheti a hülyeségeit. – Charles Lamb – Barátság idézet vicces idézetek

A legjobb barátok… ők tudják, milyen őrült vagy, és mégis úgy döntenek, hogy veled látnak nyilvánosan.

Legjobb barát: az, akire csak rövid ideig tudsz haragudni, mert fontos dolgokat kell elmondanod neki.

A barátok olyanok, mint a szivárvány, mindig ott vannak, hogy felvidítsanak egy vihar után. – Barátság idézet vicces idézetek

Bárcsak az összes barátom otthonát titkos földalatti alagutak kötnék össze az enyémmel.
***************************************************************************************************************
Barátság idézet vicces


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
93. Elküldve: 2022-04-30 15:57:03,

Idézetek

[7.]

Megcsalás idézet???

Idézet:


“Soha ne becsüld alá egy férfi azon képességét, hogy bűntudatot keltsen benned a hibáiért.” – Rihanna

Megcsalás idézet
“A megcsalás és a hazugság nem küzdelem, hanem ok a szakításra.” – Patti Callahan Henry

Megcsalás idézet
“Ő éli az életét, úgyhogy ne hagyd, hogy akadályozza a tiédet.” – Ismeretlen

Megcsalás idézet
„Könnyű volt megcsalni, de lehetetlen visszavenni.” – Dean Osborne

Megcsalás idézet
“Kedves Ex… Amikor meglátsz, azt akarom, hogy ismerd fel, amid volt, bánd meg, amit elveszítettél, és rájössz, amit soha nem kapsz vissza.” – Ismeretlen

„Ha egyszer valaki megcsal a kapcsolatban, nincs ok arra, hogy maradjon. Ha igazán szeretnek téged, soha nem csaltak volna meg.” – Anurag Prakash Ray

„Így kezdődött a becstelenség és az árulás, nem nagy hazugságban, hanem apró titkokban.” – Amy Tan – Megcsalás idézet

“Nem azért csaltak, mert te vagy. Azért választották a csalást, mert nem azok.” – Charles J. Orlando

„Ne csalj, ha nem akarod, hogy megcsaljanak. Egy kapcsolat kölcsönös. Ez minden nagyszerű kapcsolat aranyszabálya.” – Israelmore Ayivor

„Minden ügy természeténél fogva eléggé diszfunkcionális.” – Rebekah Brooks – Megcsalás idézet

“Hogy tudna szeretni, amikor úgy bánik veled, mintha nem is kedvelne.” – rh Sin

“Ha nem akartad, hogy elmondjam az embereknek, hogy egy hazug szemét vagy, akkor nem kellett volna hazug szemétnek lenni. Elég egyszerű.” – Ismeretlen

“Minél jobban védsz egy hazugságot, annál dühösebb leszel.” – Mitch Albom

“A fel nem fedezett hazugságokban az az igazán ijesztő, hogy nagyobb a képességük, hogy lecsökkentsenek minket, mint a leleplezettek.” – Cheryl Hughes – Megcsalás idézet

“Nem csak engem csaltál meg; megcsaltál minket. Nem csak a szívemet törted össze; összetörted a jövőnket.” – Steve Maraboli

„Amellett, hogy megbántjuk a családomat, a megcsalás a legrosszabb dolog, amit valaki tehet.” – Robert Buckley

“Jobb ha nincs senki, mint ha van valaki, aki félig ott van, vagy nem akar ott lenni.” – Ismeretlen – Megcsalás idézet

„Egy nap emlékezni fogsz rám, és arra, hogy mennyire szerettelek… aztán utálni fogod magad, amiért elengedtél.” – Aubrey Drake Graham

„Minél több ember racionalizálja a megcsalást, annál inkább a becstelenség kultúrájává válik. Ez pedig ördögi, lefelé irányuló körforgássá válhat. Mert hirtelen, ha mindenki más csal, te is szükségét érzi, hogy csaljon.” – Stephen Covey

“Nem érdemelsz meg valakit, aki visszajön, hanem valakit, aki soha nem megy el.” – Ismeretlen – Megcsalás idézet

“A dolgok olyan könnyen válnak szét, ha hazugság tartja össze őket.” – Dorothy Allison

Csaló idézetek
„Egy hazugság is elég ahhoz, hogy megkérdőjelezzük az igazságot.” – Samaira Ansari

“Hagyd abba a kérést, hogy bízzak benned, miközben még mindig vizet köhögök abból, amikor legutóbb hagytál megfulladni.” – Ismeretlen

“Azok, akik megcsalják a hozzájuk hűséges partnereiket, nem érdemlik meg őket.” – Ellen J. Barrier – Megcsalás idézet

„Nem mentheti meg a kapcsolatot, hacsak nem mindkét ember egyformán fektetett rá. Közös erőfeszítésre van szükség ahhoz, hogy sikerüljön. Soha nem lesz elég egy ember, aki próbálkozik.” – Tony Gaskins

***************************************************************************************************************
Megcsalás idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
92. Elküldve: 2022-04-30 15:13:07,

Idézetek

[8.]

Baba születése idézet???

Idézet:


„Azt hiszem, valami mélyebbet, végtelenebbet, örökkévalóbbat látok, mint az óceán egy kisbaba szemében, amikor reggel felébred és nyöszörög vagy nevet, mert látja, hogy a nap süt a bölcsőjére.” – Vincent Van Gogh

Baba születése idézet
“Nincsenek szavak, amelyek leírhatnák azt az eufóriát, amelyet akkor érzel, amikor a baba először felismer és elmosolyodik.” – Jared Padalecki

Baba születése idézet
„A boldog babának csillogó szeme van. Nyitott szívvel jár a világba, és varázslatot terjeszt.” – Sigrid Leo

Baba születése idézet
“Gyerekek hoznak nekünk egy darabot a mennyből a földre.” – Roland Leonhardt

Baba születése idézet
„A gyermekvállalás melletti döntés nagyon fontos. Azt jelenti, hogy örökké úgy döntesz, hogy a szíved a testeden kívül jár. – Elizabeth Stone

“Az anya karja gyengédségből van, és a gyerekek mélyen alszanak bennük.” – Victor Hugo

“A baba Isten véleménye, hogy az életnek folytatódnia kell.” – Carl Sandburg

„A szülővé válásban az a csodálatos, hogy soha többé nem leszel az első számú prioritásod.” – Olivia Wilde

„Ha a babám a karjaimban alszik el, megszűnik minden aggodalmam és stresszem. A teljes és teljes béke érzése kerít hatalmába.” – Maria Jose Ovalle – Baba születése idézet

„Ahogy a csillagok az égnek, olyanok a gyerekek a világunknak. Megérdemlik, hogy ragyogjanak!” – Chinonye J. Chidolue

“Vannak szavak egy újszülött lelkében, akik szeretnének és arra várnak, hogy megírják.” – Toba Beta

„Azok a szemek annyira elragadtatták az új élet csillogását, a széles nevetéstől, amely kétségtelenül annyi lélegzetet vesz fel, amely abban az apró tüdőben rejlik.” – Saim Cheeda

„Semmi sem hasonlítható ahhoz, hogy tudatosítsuk az univerzum hatalmas arcát, amely egy újszülött pillantásában rejtőzik.” – Curtis Tyrone Jones

„Amikor arra biztatjuk az újdonsült szülőket, hogy „becsüljék meg ezeket a pillanatokat, mert nem tartanak örökké”, emlékeznünk kell arra is, hogy biztosítsuk őket arról, hogy túl fogják élni ezeket a pillanatokat, mert nem tartanak örökké.” – LR Knost – Baba születése idézet

“A baba olyan tiszta, mint egy angyal, és olyan friss, mint egy virágzó virág.” – Letaglózza Mridha

„Szeretem ezeket a kis embereket; és nem csekély dolog, ha ők, akik annyira frissek Istentől, szeretnek minket.” – Charles Dickens

Kisfiú baba születése idézetek
„Egy kisfiúnak különleges módja van arra, hogy kihozza a férfit az apjából és a kisfiút a nagyapjából.” – Tanya Masse

“És nagyon – nagyon szeretett egy kisfiút, még jobban, mint önmagát.” – Shel Silverstein, Az ajándékozó fa – Baba születése idézet

“Ha van emlékművem ezen a világon, az a fiam.” – Maya Angelou

„Bízzon egy kicsit a fiaiban. Ez az utazás az ő munkájuk lesz.” – CJ Milbrandt

„Mert nagyon szerettem őt, és szokásomban áll szeretni, és ennek a szeretetnek a nyüzsgés, az aggodalom és a cselekvés formáját kell öltenie.” – George Saunders – Baba születése idézet

„A fiak azért születnek, hogy apjukat jobb férfiakká tegyék.” – Mekael Shane

„Fiú anyjának lenni az egyik legfontosabb dolog, amit megtehetsz a világ megváltoztatása érdekében. Nevelje őket a nők tiszteletére, nevelje őket arra, hogy álljanak ki másokért, neveljék őket kedvesekké.” – Shannon L. Alder

“A férfiak olyanok, amilyennek az anyjuk alkotta őket.” – Ralph Waldo Emerson

“A legfontosabb nyom, amit ezen a világon hagyok, a fiam.” – Sarah Shahi – Baba születése idézet

“Az anya fia iránti szeretetében olyan tartós gyengédség rejlik, amely felülmúlja a szív minden más vonzalmát.” – Washington Irving

“A fiak az anya életének horgonyai.” – Szophoklész

„Egy férfi sem boldogul anélkül, hogy nem állna mögötte egy jó nő. Feleség vagy anya, ha mindkettő, akkor valóban kétszer áldott.” – Harold MacMillan

“Ha egy férfi édesanyja vitathatatlan kedvese volt, egész életében megőrzi a diadalmas érzést, a sikerbe vetett bizalmat, ami nem ritkán valódi sikert is hoz.” – Sigmund Freud

“Az ember a kedvesét szereti a legjobban, a feleségét a legjobban, de az anyját a legtovább.” – ír közmondás – Baba születése idézet

„A földi mennyország a kisfiamra néz. Abban a pillanatban, amikor megszületett, tudtam, hogy ha soha nem csinálok mást, mint hogy anya vagyok, akkor jól fogok lenni. – Jenny McCarthy

„Az anya a fia első istene. Meg kell tanítania neki a legfontosabb leckét: hogyan kell szeretni. – TF Hodge
***************************************************************************************************************
Baba születése idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
91. Elküldve: 2022-04-30 14:42:04,

Idézetek

[9.]


Idézet:


„Tökéletes párnak kívánok tökéletes napot.”

Házassági évfordulóra idézet
„Ti ketten ragyogtok az egymás iránti szeretettől. Legyen ez a fény egyre erősebb a házassági évfordulóján és minden eltelt évben.”

Házassági évfordulóra idézet
„A házassági évfordulótokon egymás iránt érzett szerelem az évek múlásával egyre erősebbé és teljessé váljon.”

Házassági évfordulóra idézet
„Gratulálunk az újabb évhez, amikor még jobban megszerettük egymást. Boldog évfordulót!”

Házassági évfordulóra idézet
„Remélem, minden nap, amit megosztotok, szebb lesz, mint az előző! Boldog évfordulót.”

„A házasság első öt évében megosztott szerelem erősödjön, ahogy együtt öregszenek. Boldog évfordulót – itt van minden, aminek el kell jönnie!”

„Egy év! Megcsináltad! Boldog első házassági évfordulót egy gyönyörű párnak – íme még sok-sok.”

„Könnyűvé teszed ezt a házasságot! Itt még 20 év.” – Házassági évfordulóra idézet

„Még egy évre, hogy kéz a kézben és szívvel-szívben járjuk az élet útját!”

„Még annyi együtt töltött év után is láthatod a szemedben azt a szédítő első szerelmet. Példa vagy mindannyiunk számára, és maradjon továbbra is az.

„Íme egy csodálatos elmúlt év és egy izgalmas év. Hozd el a következőt – minden nap egy esély arra, hogy valóra váltsd az álmaidat.”

„Mindketten furák vagytok. Gratulálunk, hogy egymásnak teremtettünk!” – Házassági évfordulóra idézet

„Szerelembe esni könnyű; szerelmes maradni egy másik. Ennek ellenére megtetted, és inspirációt adsz a többieknek.”

„Ma, az évfordulónkon szeretném, ha tudnád, mennyire élveztem, hogy bosszantalak egész idő alatt, és mennyire izgatott vagyok, hogy ezt örökké folytathatom.”

„Újabb értékes emlékek éve az övünk alatt! Boldog évfordulót, [név]. Itt egy újabb év, hogy új dolgokat tanuljunk egymásról, és erősítsük a házasságunkat.”

„15 év! Mindegyikkel boldoggá tettél. Boldog évfordulót kívánunk nekünk!”

„Mennyire szerencsés vagyok, hogy egy olyan férfival házasodtam össze, mint te? Boldog évfordulót, [név], és még sok évet.”

“Eddig te vagy a kedvenc férjem.” – Házassági évfordulóra idézet

„Nem hittem, hogy lehetséges jobban szeretni, mint azon a napon, amikor feleségül vettem, mégis minden nap szeretem. Íme a szerelmünk.”

„Ha újra kellene élnem az életem, hamarabb megtalálnálak, hogy tovább szerethessek. Boldog évfordulót kívánunk nekünk!”

„Házasnak lenni olyan, mintha egy legjobb barátod lenne, aki nem emlékszik semmire, amit mondok, de másképp nem is tenném. Boldog évfordulót csodálatos férjemnek!”

„Te vagy a legkedvesebb, legviccesebb, legerősebb, legokosabb férfi, akit ismerek – és én vagyok a legszerencsésebb.” – Házassági évfordulóra idézet

„Köszönöm még egy évet a szeretetedből. Ígérem, hogy a következő 365 napot azzal töltöm, hogy Ön a legboldogabb ember legyen a világon.”

“Ennyi idő után még mindig elolvad a szívem, amikor belépsz egy szobába.”

„Boldog évfordulót a legcsodálatosabb férjnek és apának. Mindannyian nagyon szeretünk.”

„Bár őrülten horkolsz, és az új szőnyegen hagyod a sáros foci nadrágodat, nem akarlak másként.”

„Annyira szeretlek, hogy még azt is megengedhetem, hogy kiválasszák, milyen elvitelre rendelünk ma este (bár a doboz készletet én választom ki). Nincs senki más, akivel legszívesebben a kanapén bújnék, és este 10-ig ágyban lennék.” – Házassági évfordulóra idézet

„Annyira szerencsés vagyok, hogy velem van. Köszönöm, hogy eltűrtél.”
***************************************************************************************************************
Házassági évfordulóra idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
90. Elküldve: 2022-04-30 01:13:39,

Idézetek

[10.]

Nyugalom idézet???

Idézet:


„A béke lencsévé válhat, amelyen keresztül látod a világot. Legyen. Éld meg. Sugározd ki. A béke belső munka.” – Wayne Dyer.

Nyugalom idézet
„Végezze el a munkáját, majd lépjen vissza. Az egyetlen út a nyugalomhoz.” – Lao-ce.

Nyugalom idézet
„Amikor hagyjuk, hogy Isten Isten legyen, és rajtunk keresztül munkálkodik, egyszerre tapasztaljuk a derűt és az izgalmat.” – Julia Cameron.

Nyugalom idézet
„Van egyfajta nyugalom a szerelemben, ami szinte paradicsom.” – Alain Badiou.

Nyugalom idézet
„Nehéz az embert nyomorúságossá tenni, miközben méltónak érzi magát, és rokonnak vallja magát a nagy Istennel, aki megteremtette őt.” – Abraham Lincoln.

„Semmi sem tartozik rám. Minden jön és megy. A nyugalom nyitott ajtó.” – Byron Katie.

„A nyugalom nem csupán menekülés, hanem az elfogadás, a bátorság, a bölcsesség és a változás előfutára.” – Bill Crawford.

„Amit egyesek merengő melankóliaként értelmeznek, az a derű. Nem érzem úgy, hogy állandóan fel kell fognom.” – David Guterson.

„A természet a legjobb gyógyszer a nyugalomra. Béke, nyugalom, nyugalom. Jót tesz a szívnek.” – Karen Madewell. – Nyugalom idézet

„Nem úgy találsz békét, ha átrendezed életed körülményeit, hanem ha a legmélyebb szinten ráébredsz arra, hogy ki vagy.” – Eckhart Tolle.

„Nem tudnám, hogyan kezeljem a nyugalmat, ha valaki egy tányéron adná át nekem.” – Poros Springfield.

„Az én ötletem a nyugalomról – ez a csodálatos szó, amelyet mindenki megpróbál bevinni az életébe – a hívásvárakozás.” – Elaine Stritch. – Nyugalom idézet

„Az a kitűnő jellemtartás, amelyet derűnek nevezünk, a kultúra utolsó leckéje; ez az élet virágzása, a lélek gyümölcse.” – James Allen.

„A nyugalom a szív és az elme nyugodt egyensúlya.” – Harold W. Becker.

„A higgadtságod a mennyben számít. Isten jelenléte magába foglalja az életedet.” – Max Lucado.

„Ha mások bántanak téged, engedd el a sérülést. Ez a te teszted. Ha elengeded, nyugalmat találsz.” – Wayne Dyer. – Nyugalom idézet

„A megvilágosodás „lét”, és növekszik; a vége a nyugalom.” – William Gibson.

„Holnap új nap. Jól és nyugodtan kell kezdened.” – Ralph Waldo Emerson.

“A nyugalom az, ha tudod, hogy a legrosszabb lövésed még mindig nagyon jó.” – Johnny Miller.

„A tanulás szeretete, az elzárt zugok és a könyvek édes nyugalma.” – Henry Wadsworth Longfellow. – Nyugalom idézet

„Az egyetlen művészet, amely megfelel nekem, az, amely a nyugtalanságból felemelkedve a nyugalom felé hajlik.” – Andre Gide.

„Aki birtokolja önmagát, semmit sem veszített. De milyen kevés ember van megáldva önmaga birtoklásával!” – Seneca, a fiatalabb.

„Három módszerrel tanulhatunk bölcsességet: Először is, reflexióval, ami a legnemesebb; Másodszor, utánzással, ami a legkönnyebb; a harmadik pedig a tapasztalat, ami a legkeserűbb.” – Konfuciusz. – Nyugalom idézet

“Soha ne válaszolj egy dühös embernek tüzes visszatéréssel, még akkor sem, ha megérdemli… Ne engedd, hogy haragja a te haragoddá váljon.” – Bohdi Sanders.

“A legjobb harcos soha nem haragszik.” – Lao-ce. – Nyugalom idézet

„Az együttérzés, a tolerancia , a megbocsátás és az önfegyelem érzése olyan tulajdonságok, amelyek segítenek abban, hogy nyugodt lélekkel éljük mindennapjainkat.” – Dalai láma.

„A jó közérzet, a nyugalom és a mások szolgálata a valódi gazdagság, siker és hatalom végső fokmérője.” – Brendon Burchard.

„Számomra a magot, a belső rugót a magányon keresztül lehet a legjobban visszatalálni.” – Anne Morrow Lindbergh.

“Ha a gondolataink békések, nyugodtak, szelídek és kedvesek, akkor ilyen az életünk.” – Tadej Štrbulović idősebb. – Nyugalom idézet

„A belső békés élet harmonikusan és stressz nélkül a létezés legkönnyebb fajtája.” – Norman Vincent Peale.
***************************************************************************************************************
Nyugalom idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
89. Elküldve: 2022-04-30 01:05:52,

Idézetek

[11.]

Churchill idézet???

Idézet:


“Egy műveletlen embernek jó dolog idézetes könyveket olvasni.”

Churchill idézet
“Rettenetesen sok hazugság kering a világban, és a legrosszabb az, hogy ezek fele igaz.”

Churchill idézet
“Lehet, hogy az építés évekig tartó lassú és fáradságos feladat. A rombolás egyetlen nap meggondolatlan cselekedete.”

Churchill idézet
“Javulni annyi, mint változni, tökéletesnek lenni annyi, mint gyakran változni.”

Churchill idézet
“Minél messzebbre néz hátra, valószínűleg annál messzebbre lát előre.”

“A nagyság ára a felelősség.”

“A férfiak időnként belebotlanak az igazságba, de legtöbbjük összeszedi magát, és úgy siet, mintha mi sem történt volna.”

“Soha ne tárgyaljon a majommal, amikor az orgonacsiszoló a szobában van.” – Churchill idézet

“Soha nem szabad hátat fordítani egy fenyegetett veszélynek, és megpróbálni elmenekülni előle. Ha ezt megteszed, megduplázod a veszélyt. De ha azonnal és rezzenés nélkül találkozol vele, akkor a felére csökkented a veszélyt.”

“Személy szerint mindig készen állok a tanulásra, bár nem mindig szeretem, ha tanítanak.” – Churchill idézet

“A siker az a képesség, hogy az egyik kudarcról a másikra jutunk a lelkesedés elvesztése nélkül.”

“Általánosan szólva a rövid szavak a legjobbak, és a régi szavak, ha rövidek, a legjobbak az egészben.”

“A bátorságot joggal tekintik az első emberi tulajdonságnak, mert azt mondják, ez a tulajdonság garantálja az összes többit.”

“Minden nap haladhatsz. Minden lépés lehet gyümölcsöző. Mégis egy egyre hosszabbodó, egyre emelkedő, egyre javuló út húzódik majd előtted. Tudod, hogy soha nem érsz az út végére. De ez távolról sem elkeserítő, csak növeli a mászás örömét és dicsőségét.”

“A történelem kedves lesz hozzám, mert szándékomban áll megírni.”

„A hozzáállás egy kis dolog, ami NAGY különbséget jelent.” – Churchill idézet

„A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes, a folytatáshoz való bátorság számít.”

„Ha a poklon mész, folytasd.”

“Mindenkinek megvan a maga napja, és néhány nap tovább tart, mint mások.”

„Vannak ellenségei? Jó. Ez azt jelenti, hogy kiálltál valami mellett, valamikor az életedben.”

“A politika az a képesség, hogy megjósolja, mi fog történni holnap, jövő héten, jövő hónapban és jövőre. És hogy utólag meg tudja magyarázni, miért nem történt meg.”

“Könyvt írni egy kaland. Kezdetben játék, majd szórakozás. Aztán úrnő lesz belőle, majd mester lesz belőle, majd zsarnok lesz, és az utolsó szakaszban olyan, mint te vagy. Ha hamarosan megbékélsz a szolgaságoddal, megölöd a szörnyet, és a nyilvánosság elé dobod.” – Churchill idézet

“Aki jól meg tud nyerni egy háborút, ritkán köthet jó békét, és aki jó békét tudott kötni, soha nem nyerte meg a háborút.”

“Ha nem harcolsz az igazadért, amikor könnyen nyerhetsz vér nélkül; ha nem harcolsz, amikor a győzelmed biztos és nem túl költséges, akkor eljöhetsz a pillanathoz, amikor minden eséllyel meg kell küzdened te és csak egy bizonytalan esély a túlélésre. Lehet, hogy van rosszabb eset is. Lehet, hogy akkor kell harcolnod, amikor nincs remény a győzelemre, mert jobb elpusztulni, mint rabszolgaként élni.”

“Soha, soha, soha ne higgye el, hogy a háború zökkenőmentes és könnyű lesz, vagy hogy bárki, aki elindul a furcsa útra, meg tudja mérni az árapályt és a hurrikánokat, amelyekkel találkozni fog. A háborús láznak engedő államférfinak rá kell jönnie, hogy ha a jel megérkezik , már nem a politika ura, hanem az előre nem látható és ellenőrizhetetlen események rabszolgája.” – Churchill idézet

“Mi alakítjuk a lakásainkat, és utána a lakásaink formálnak minket.”
***************************************************************************************************************
Churchill idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
88. Elküldve: 2022-04-30 00:31:47,

Idézetek

[12.]

Születésnap idézetek???

Idézet:


Éld az életed mosolyogva, ne könnyel. Győzd le a korodat a barátaiddal és ne az évekkel. Boldog születésnapot!

Születésnap idézet
Boldog születésnapot. Kívánom, hogy minden születésnapi kívánságod teljesüljön.

Születésnap idézet
Íme egy kívánság a születésnapodra. Kapd meg, amit kérsz, és találd meg, amit keresel. Boldog születésnapot.

Születésnap idézet
És még egy kalandos év vár rád, születésnapod megünneplésére pedig királyi pompát és pompát kívánok.

Születésnap idézet
Százszorosan szálljon vissza hozzád minden öröm, amit szétterjesztesz. Boldog születésnapot.

Tartsa szorosan!!! Az életed hamarosan a sztratoszférába zuhan. 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3. 2 1 BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!! PS ne felejtsd el a biztonsági övet. – Születésnap idézet

Ezen a születésnapon kívánok neked és családodnak bőséget, boldogságot és egészséget. Jöhet a hölgy szerencse, különösen a szülinapos fiúnak/lánynak.

Kapja meg a legnagyobb örömöt és az örök boldogságot. Te magad vagy ajándék, és mindenből a legjobbat érdemled. Boldog születésnapot.

Ne számold a gyertyákat, hanem lásd a fényt, amit adnak. Ne az éveidet számold, hanem az életedet, amit leélsz. Boldog születésnapot.

Felejtsd el a múltat; elment. Ne gondolj a jövőre; nem jött meg. De élj a jelenben, mert ez ajándék, és ezért hívják jelennek. Boldog születésnapot.

Boldog születésnapot! Ne feledje, hogy a legjobb még hátravan.

Te vagy a legkedvesebb ember, akit ismerek, és ez a születésnap egy új kezdet. Kívánok önbizalmat, bátorságot és képességeket. Boldog születésnapot. – Születésnap idézet

365 nap után eljött a születésnapod. Ez elég hosszú idő. Kezelje a nyomást, mert így készülnek a gyémántok. Boldog születésnapot.

Légy boldog, a mai napra; arra születtél, hogy áldást és ihletet hozz mindenkinek. Boldog születésnapot! – Születésnap idézet
***************************************************************************************************************
Születésnap idézetek


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
87. Elküldve: 2022-04-30 00:21:55,

Idézetek

[13.]

Gyermekmosoly idézet???

Idézet:


“Egy gyermek mosolya többet ér, mint a világ összes pénze.” – Lionel Messi.

Gyermekmosoly idézet
“Az a nap, amikor legalább egy baba mosolyának tanúja lehetsz, mindig jól eltöltött nap.” – Ismeretlen.

Gyermekmosoly idézet
„Egy baba mosolya erős. Meg tudja mozgatni a legkeményebb szívű embereket, és a legkeményebb anyákat meglágyítja a sajátjukat.” – Ismeretlen.

Gyermekmosoly idézet
“A tiszta boldogság nem más, mint egy csecsemő ártatlan mosolyában.” – Ismeretlen.

Gyermekmosoly idézet
“A baba mosolya a legjobb orvosság az unalom és a stressz ellen.” – Apollo M

“A baba mosolya olyan nyelv, amely bárki szívét megolvaszthatja.” – Ismeretlen – Gyermekmosoly idézet

„Nem számít, hol vagy és mi történik, a baba mosolya mindig megtalálja a módját, hogy napsütést biztosítson az életedben.” – Ismeretlen

„Nem számít, hogyan élted az életed a múltban, de ha egyszer megszületik a kislányod, csak a mosolya rögzíti az életedet.” – John Paul Perez de Leon

“Tiszta extázis és elégedettség pillanata, amikor mosolyt látsz a baba ajkán, ahogyan azok finoman mély álomba merülnek.” – Ismeretlen

„A baba mosolya olyan, mint a napfény; feldobja a napodat.” – Gugu Mona ajándék – Gyermekmosoly idézet

“Az az érzés, amit egy baba mosolyogtatása után kap, a legjobb érzés a világon.” – Ismeretlen

„A gyerekmosoly a legjobb hitelkártya a világon. Automatikus újratöltés, korlátlan használat, és a világ minden táján elfogadható.” – Ismeretlen

“A legjobb érzés a világon, ha tudod, hogy te vagy az, aki mosolyra késztette a babát.” – Ismeretlen – Gyermekmosoly idézet

“A gyermek mosolya kitágítja az univerzumot.” – Charles de Leusse

“A baba mosolya napfény nélkül ragyogóvá varázsolja a házat.” – Ismeretlen

“Egy mosolygó baba nem kevesebb, mint egy kis élő mennyország a karjaidban.” – Ismeretlen

„Egy baba mosolya erőt adhat… ahhoz, hogy még a könnyek között is küzdj.” – Ismeretlen – Gyermekmosoly idézet

„Végre éreztem. Szerelem. A szerelem rohanása… A legelső mosolyát rám adta, mert most már az ő személye vagyok.” – Becky Wade

„Egy gyerektől mosolyogni olyan, mint kilépni az árnyékból a napra; átmelegít.” – Ismeretlen

“A baba mosolya olyan, mint a szivárvány a tiszta égen.” – Ismeretlen

“A baba mosolyogtatása a legmennyeibb élmény, amit az ember átélhet a földön.” – Ismeretlen – Gyermekmosoly idézet

“Nincsenek szavak, amelyek leírhatnák azt az eufóriát, amelyet akkor érzel, amikor a baba először felismer és elmosolyodik.” – Jared Padalecki

“A baba mosolya a leggyorsabban ismert dolog, amely boldoggá teszi az embert.” – Ismeretlen – Gyermekmosoly idézet

„Bármilyen pillanatban is, egy kislány mindig napsütést hoz az életedbe az imádnivaló mosolyával.” – Ismeretlen

“Egy baba esti mosolya a stresszes napodat a mennyország vasárnapjává változtathatja.” – Ismeretlen

„Pontosan olyan, mint az anya öröme, amikor kisbabája először mosolyog a szemébe, olyan az Isten öröme, amikor valamelyik gyermeke megfordul, és először imádkozik hozzá, teljes szívéből!” – Fjodor Dosztojevszkij – Gyermekmosoly idézet

“A kisbabád mosolya kitölti azt a rést a szívedben, amelyről soha nem gondoltad, hogy üres.” – Ismeretlen

„A gyerekek a mennyország kulcsai. Mosolyogtasd meg őket, hogy lefoglalják a jegyedet a paradicsomba.” – Ismeretlen

„A babák bárkit lenyűgözhetnek egy ártatlan mosollyal. Mi a szuperképességed?” – Ismeretlen – Gyermekmosoly idézet

„Ha adhatnék egy tanácsot a lányaimnak, azt mondanám nekik, hogy használják ki a legtöbbet az első alkalmakból – az első csókjukból, az első randevújukból, az első szerelmükből, az első gyermekük első mosolyából… Csak egy lehet. .” – Michael Robotham

„Ha úgy érzed, hogy levert az életedben, csak nézz egy baba mosolyára; ez valóban segít visszanyerni a reményt.” – Ismeretlen – Gyermekmosoly idézet

“A baba mosolya olyan, mint a lélek csókja.” – Ismeretlen

“A boldogság a baba első foghíjas mosolya.” – Ismeretlen

„Minden emlék értékes. Értékesebb, ha egy baba mosolyának emléke.” – Letaglózza Mridha – Gyermekmosoly idézet

“Az emberek azt mondják, hogy a való világban semmi sem igazán tiszta, szerintem soha nem láttak baba mosolyát.” – Ismeretlen

“Ismeretlen tény: amikor egy baba mosolyog, az angyalok tapsolnak, és a hold táncolni kezd.” – Ismeretlen – Gyermekmosoly idézet

“Még a legsötétebb napokon is csak egy baba mosolyra van szüksége, hogy felderüljön.” – Ismeretlen
***************************************************************************************************************
Gyermekmosoly idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
86. Elküldve: 2022-04-30 00:10:30,

Idézetek

[14.]

Virág idézet???

Idézet:


“A szerelem az a virág, amelyet hagynod kell növekedni.” – John Lennon

Virág idézet
“A virág nem virágozhat napfény nélkül, és az ember nem tud szeretet nélkül élni.” – Max

Virág idézet
“Az élet a virág, aminek a szerelem a méz.” – Victor Hugo

Virág idézet
“Ha egyetlen virágom lenne minden alkalommal, amikor rád gondolok, örökké sétálhatnék a kertemben.” – Claudia Adrienne Grandi

Virág idézet
“A szerelem olyan, mint egy gyönyörű virág, amelyhez nem nyúlhatok hozzá, de aminek illata a kertet ugyanúgy gyönyörködtető hellyé teszi.” – Helen Keller

“Ha tisztán látnánk egyetlen virág csodáját, az egész életünk megváltozna.” – Buddha

„Az elmék olyanok, mint a virágok; csak akkor nyitnak ki, amikor eljött az ideje.” – Stephen Richards

„A virágok… büszke állítás arra, hogy a szépség sugara felértékeli a világ összes hasznosságát.” – Ralph Waldo Emerson

“A rózsa soha nem lehet napraforgó, és a napraforgó soha nem lehet rózsa. Minden virág szép a maga módján, és ez is olyan, mint a nők.” – Miranda Kerr – Virág idézet

„A szerelem virágszerű; A barátság olyan, mint egy menedékes fa.” – Samuel Taylor Coleridge

„A rózsa a szerelem virága és szolgálóleánya – a liliom, kedves társa, a szépség és a tisztaság jelképe.” – Dorothea Dix

„A virágok… büszke állítás arra, hogy a szépség sugara felértékeli a világ összes hasznosságát.” – Ralph Waldo Emerson

“Minden virág a természetben virágzó lélek.” – Gerard De Nerval

„A megtartott boldogság a mag; A megosztott boldogság a virág.” – John Harrigan – Virág idézet

“Az udvariasság az emberiség virága.” – Joseph Joubert

„A virágok olyanok, mint a barátok; Színt visznek a világodba.” – Ismeretlen

“A Föld virágokban nevet.” – Ralph Waldo Emerson

“A virágok nem árulnak el, hanem mutatnak.” – Stephanie Skeem – Virág idézet

„A virágok a föld zenéje. A föld ajkáról hang nélkül szólva.” – Edwin Curran

“A pillangó egy repülő virág, a virág egy megkötött pillangó.” – Ecouchard Le Brun

„A virágok nem foglalkoznak azzal, hogyan fognak virágozni. Egyszerűen kinyílnak és a fény felé fordulnak, és ettől lesznek gyönyörűek.” – Jim Carrey

“A virág, amely követi a napot, még felhős időben is ezt teszi.” – Robert Leighton – Virág idézet

“Sok szem jár át a réten, de kevesen látják a virágokat.” – Ralph Waldo Emerson

“Ahol a virágok nyílnak, ott a remény.” – Lady Bird Johnson

„A virágok mindig jobbá, boldogabbá és segítőkészebbé teszik az embereket; napfény, táplálék és gyógyszer a lélek számára.” – Luther Burbank – Virág idézet
***************************************************************************************************************
Virág idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
85. Elküldve: 2022-04-30 00:00:14,

Idézetek

[15.]

Boldog gyermek idézet???

Idézet:


Ha egyszer gyermeked lesz, az életed örökre megváltozik.

Igen, a gyereknevelés nem mindig egyszerű, de mindig megéri.

Az öröm, a boldogság és a rengeteg szeretet, amit az életedbe hoznak, felbecsülhetetlen!

Tehát szerettük volna megünnepelni a gyerekek létét, és meg akartuk ragadni ezekkel a gyerek idézetekkel annak lényegét, hogy mit jelent gyereknek lenni vagy gyereket vállalni.

Itt megtalálja a legjobb boldog gyermek idézetekeket, inspiráló idézeteket a gyerekekről, idézeteket a gyermekek tanításáról, idézeteket a gyermekek szeretetéről, idézeteket a gyerekekről, akik felnőnek, idézeteket a gyerekekről, rövid idézeteket a gyerekekről, bibliai idézeteket a gyerekekről és így tovább!

Legjobb boldog gyermek idézetek a gyerekekről
A gyerekek a legnagyobb tanáraink. Tőlük tanulhatunk néhány élet legértékesebb tulajdonságát.

„A gyerekek a legnagyobb tanáraink. Tőlük megtanulhatjuk az élet legértékesebb tulajdonságait; türelem, kíváncsiság, kedvesség, elszántság, rugalmasság, félelemnélküliség, bizalom. És ami a legfontosabb, megtanítanak nekünk, mit jelent feltétel nélkül szeretni és szeretve lenni.

Rövid boldog gyermek idézetek a gyerekekről
“A gyerekek nagyszerű utánzók, adj nekik valami nagyszerű utánzást.”

Boldog gyermek idézet
„A gyerekek oda mennek, ahol izgalom van. Ott maradnak, ahol szeretet van. – Zig Ziglar

Boldog gyermek idézet
“Egy nap, amit a gyerekekkel töltenek, soha nem vész kárba.”

Boldog gyermek idézet
“Minden gyereknek szüksége van egy kis segítségre, egy kis reményre és valakire, aki hisz bennük.” – Magic Johnson

“A gyerekeim az életem.”

“Az a vicces a gyerekekben, hogy ők az oka annak, hogy elveszítjük, és ezért tartjuk össze.”

A gyerekeid olyanok lesznek, akik te vagy; hát légy olyan, amilyennek szeretnéd.

“Egy nap a gyerekeivel, függetlenül attól, hogy kicsik vagy nagyok, meggyógyítja a lelket.”

„A bölcsesség utolsó szakasza az, hogy újra gyerekké válunk. – Maxime Lagacé

A ma meghozott áldozatok jobb holnapot adnak gyermekeinknek. – Boldog gyermek idézet

“Az áldozatok, amelyeket ma hozunk, jobb holnapot adnak gyermekeinknek.”

“Mindig csókolj jó éjszakát a gyerekeidnek.”

Legyenek kicsik, mert csak egy kis ideig kicsik. – Boldog gyermek idézet

Boldog gyermek idézet a gyermekekről
A felnőttek csak elavult gyerekek. – Dr. Seuss

A gyerekek fontossá teszik az életedet. – Erma Bombeck

“Engedd meg a gyerekeknek, hogy a maguk módján boldogok legyenek, mert miben találnak jobb utat?” – Samuel Johnson – Boldog gyermek idézet

“A gyerekeket arra kell tanítani, hogyan gondolkodjanak, nem arra, hogy mit gondoljanak.” – Margaret Mead

A gyerekek valószínűleg megfelelnek annak, amit te hiszel róluk. – Lady Bird Johnson

“A gyerekek nem formálandó dolgok, hanem kibontakoztatandó emberek.” – Jess Lair – Boldog gyermek idézet

“Életünk minden napján letétet helyezünk el gyermekeink memóriabankjaiban.” – Charles R. Swindoll

‘A gyerekek olyanok, mint a nedves cement, bármi is esik rájuk, benyomást kelt. — Haim Ginott

„Az, ahogyan beszélünk a gyerekeinkkel, a belső hangjuk lesz.” – Peggy O’Mara – Boldog gyermek idézet

“A legnagyobb ajándék, amit a gyerekeidnek adhatsz, az az időd, a szereteted és a figyelmed.”

A gyerekek megváltoztatják az egész életedet. Beleértve a szívedet is. – Boldog gyermek idézet

‘A gyerekek megváltoztatják az egész életedet. Beleértve a szívedet is.
***************************************************************************************************************
Boldog gyermek idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
84. Elküldve: 2022-04-29 23:17:06,

Idézetek

[16.]

Gyermek születik idézet???

Idézet:


„Egy gyerek belép az otthonodba, és a következő húsz évben akkora zajt csap, hogy alig bírod. A gyerek elmegy, és olyan csendben hagyja el a házat, hogy azt hiszi, megőrül. – John Andrew Holmes

„Van egy titok a kultúránkban, és nem az, hogy a születés fájdalmas. Az, hogy a nők erősek.” – Laura Stavoe Harm

Gyermek születik idézet
„Ha kétségei vannak, válasszuk a gyerekeket. Később rengeteg ideje lesz munkát választani.” – Anna Quindlen

Gyermek születik idézet
„A baba mindennek a kezdete: csoda, remény, lehetőségek álma. Egy olyan világban, amely kivágja a fáit, hogy autópályákat építsen, a földet pedig elveszti a beton miatt, a csecsemők szinte az egyetlen megmaradt láncszem a természetben az élőlények természetes világával, amelyből kiindulunk.” – Eda J. Leshan

„Bármikor és bárhol is szándékozik szülni, az élményei élete hátralévő részében hatással lesznek érzelmeire, elméjére, testére és szellemére.” – Ina May Gaskin

Gyermek születik idézet
„A gyermekvállalás melletti döntés nagyon fontos. Azt jelenti, hogy örökké úgy döntesz, hogy a szíved a testeden kívül jár. – Elizabeth Stone

„A születés úgynevezett csodája, hogy a természet megtalálja a maga útját.” – Camille Paglia

„A babánk megszületése során azt tapasztalhatjuk, hogy új lehetőségeket szülünk magunkban.” – Myla és Jon Kabat Zinn

„A csecsemők a képzelet bimbói, amelyek készen állnak arra, hogy a szeretet és a szeretet fényében virágozzanak.” – Letaglózza Mridha – Gyermek születik idézet

„Egy csecsemő mosolya volt a legnagyobb ígéret arra, hogy a világ továbbmegy, bármennyit is mocskolnak vele a felnőttek.” – Janice Maynard

“A születés pillanata csodálatos. A fájdalom és az öröm ebben a pillanatban egyek. A halvány visszaemlékezés olyan édes, hogy olyan hálával beszélünk gyermekeinkhez, amelyet soha nem értenek meg.” – Madeline Tiger Bass

„Sok mindent meg lehet tanulni a gyerekektől. Mennyi türelmed van például.” – Franklin P. Jones

„A csecsemők nagyon jó módja annak, hogy beindítsuk az embereket.” – Don Herold

„Tulajdonképpen nem emlékszem, hogy megszülettem volna, biztos az egyik elsötétülésem során történt.” – Jim Morrison – Gyermek születik idézet

„Mindig is azon töprengtem, hogy a babák miért töltenek annyi időt a hüvelykujjuk szopásával. Aztán megkóstoltam a bébiételt.” – Robert Orben

“A csecsemők mindig nagyobb bajt okoznak, mint gondoltad – és csodálatosabbak.” – Charles Osgood

„Egy baba sírása pontosan olyan súlyos, mint amilyennek hangzik.” – Jean Liedloff – Gyermek születik idézet

„Mielőtt férjhez mentem, hat elméletem volt a gyereknevelésről . Most hat gyerekem van, és nincs elméletem.” – John Wilmot

„Régebben idegessé tettek a babák, de ezek a pörgős dolgok fantasztikusak, ha elolvasod a kézikönyvet.” – David Z. Hirsch

“Soha ne add kölcsön az autódat annak, akinek szültél.” – Erma Bombeck – Gyermek születik idézet

“A kisbabás családok és a baba nélküli családok sajnálják egymást.” – Ed Howe
***************************************************************************************************************
Gyermek születik idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
83. Elküldve: 2022-04-29 23:08:51,

Idézetek

[17.]

Sajnálom idézet???

Idézet:



Elnéztem a boldogságodat, hogy boldoggá tegyem magam, de rájöttem, hogy az én boldogságom a tiédben van. Sajnálom, kérlek, bocsáss meg. – Ismeretlen

Soha ne felejtsd el egyetlen család kilenc legfontosabb szavát: szeretlek. Te gyönyörű vagy. Kérlek, bocsáss meg nekem. – H. Jackson Brown Jr. Szerző

A bocsánatkérés jó módja annak, hogy kimondja az utolsó szót. – Ismeretlen

A megbocsátás nem változtatja meg a múltat, de bővíti a jövőt. – Paul Boese szerző

Hogyan mondjam ki a „sajnálom” szavakat, ha tudom, hogy a szavak nem elégek? És hogyan kérhetném meg, hogy bocsáss meg, ha tudom, hogy nem tudok megbocsátani magamnak? – Ismeretlen

Nem tudom miért, elsírtalak, sajnálom édesem, de bár nem szabad engedékenynek lenned velem, remélem megbocsátasz és elfelejted. – Frank Sinatra “After I Say I’m Sorry”

Soha nem késő rendbe tenni a dolgokat. – Ismeretlen

Sajnálom, nem bizonyít semmit, hacsak nem gondolja komolyan. – Ashley Sexton profi bokszoló – Sajnálom idézet

Ó, sajnálom, hogy téged hibáztatlak mindenért, amit egyszerűen nem tudtam megtenni, és megbántottam magam, hogy bántsak téged. – Christina Aguilera “Hurt”

Kapcsolatunk kezdőlapja szerverhiba miatt jelenleg nem jeleníthető meg. Kérem, kattintson a frissítés gombra, és kezdje elölről? Sajnálom. – Ismeretlen

Összetört szívvel, levert egóval, szomorú lélekkel és lehajtott fejjel. Feltétlenül elnézést kérek. – Ismeretlen

Több problémám van, mint amennyit számolni tudnék. Rosszabb napjaimon pedig pillanatok alatt boldogból szomorúvá válok. Nem mindig kedvelem magam, és néha azt is feltételezem, hogy te sem szeretsz. Ellöklek, és akár az őrületbe is kergetlek. De megígérem neked, hogy soha senkinek nem jutott eszébe, hogy úgy szeressen, mint én. – Anb Szerző – Sajnálom idézet

Sajnálom, hogy ilyen nehéz vagyok. – Ismeretlen

Ha valaki azt mondja neked, hogy megbántottad, akkor nem kell eldöntened, hogy nem tetted. – Louis CK komikus

Sajnálom, hogy elvesztetted a türelmedet. De ha őszinte akarok lenni, forrón nézel ki, amikor elborul az indulat. – Ismeretlen

Üdvözlet kívülről. Legalább azt mondhatom, hogy megpróbáltam elmondani, sajnálom, hogy összetörtem a szívedet – Adele “Hello” – Sajnálom idézet

Nem vagyok tökéletes, hibázok, bántok embereket. De amikor elnézést kérek, komolyan gondolom. – Ismeretlen

Szégyelltem magam azért, amit tettem. Nincs kifogásom. Megtettem, amit tettem. Teljes felelősséget vállalok magamért és tetteimért. Én ezt nem zálogoztatnám senkire. Sajnálom, hogy így történt. És bántottam az embereket. – Louie Anderson komikus

Elnézést, ha igazad lenne, egyetértenék veled. – Robin Williams színész – Sajnálom idézet

Bízom a sorsban, és hiszek a szerelemben, ezért tudom, hogy elfogadod a bocsánatkérésemet. Sajnálom. – Ismeretlen

A bocsánat azt jelenti, hogy nyitva hagyod magad, hogy megöleld, kigúnyolj vagy bosszút állj. Bocsánat egy olyan kérdés, amely megbocsátást kér, mert a jó szív metronómja nem rendeződik addig, amíg a dolgok rendben és igazak nem lesznek. Sajnálom, nem viszi vissza a dolgokat, de előre viszi. Áthidalja a szakadékot. A bocs egy szentség. Ez egy felajánlás. Ajándék. – Craig Silvey szerző – Sajnálom idézet

Vannak olyan élmények az életben, amelyekre nem találták ki a megfelelő szavakat. – Lisa Kleypas Szerző

De sajnálom, az emberi érzelmek Kool-Aidje. Az igaz bánat olyan ritka, mint az igaz szerelem. – Stephen King szerző

Hajnali három van, és végül azt
mondom, sajnálom, hogy így viselkedtem,
nem igazán akartam sírni, bébi, néha azon tűnődöm, miért – Jason Aldean “Miért” – Sajnálom idézet

Szóval ez az, hogy lenyelem a büszkeségem, és előtted állok, és azt mondom, sajnálom azt az éjszakát. – Taylor Swift “Vissza decemberbe”

A szeretet megbocsát, és nem vezet nyilvántartást a sérelmekről. – Lailah Gifty Akita szerző

„Sajnálom” azt jelenti, hogy „szeretlek”, egyik kezében sebzett szívvel, a másikban elfojtott büszkeséggel. – Richelle E. Goodrich Szerző – Sajnálom idézet
***************************************************************************************************************
Sajnálom idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
82. Elküldve: 2022-04-29 23:01:07,

Idézetek

[18.]

Unoka születése idézetek???

Idézet:



„A tökéletes szerelem néha nem jön el, amíg unokák születnek.” – Walesi közmondás.

Unoka születése idézet
„Az unokám születése késztetett arra, hogy olyan dolgokat alkossak, amiket szeretni fog.” – Billy Crystal.

Unoka születése idézet
„Szeretem a lányomat, de van egy bizonyos érzés, egy bizonyos érzelem, amikor unokája van, tudod?” – Bernie Mac.

Unoka születése idézet
„Az unokám és én elválaszthatatlanok vagyunk. A kisujja köré fonva tart.” – Gene Perret.

Unoka születése idézet
„Melyik dal nem a szerelemről szól? Legyen szó szerelemről férfitól nőig, szülőtől gyermekig, vagy nagymamától unokáig… Ez csak megy és megy.” – PJ Harvey.

„Van egy lányom és vannak unokáim, és soha nem fogok arra szavazni, hogy visszatekintő ideológusok egy csoportja korlátozza a nők születésszabályozáshoz való hozzáférését. Abban a világban éltünk, és nem megyünk vissza, soha.” – Elizabeth Warren. – Unoka születése idézet

„Én a lányom előtt lakom. Van egy kis házam közvetlenül előtte, mert tarthatom a kapcsolatot… nagyon szép, mert közel lehetsz. Látom az unokámat.” – Debbie Reynolds.

„Annyira ideges vagyok, mert soha nem tudtam jó anya lenni a lányomnak vagy jó nagymama az unokámnak, mert mindig olyan beteg voltam. Csak abban reménykedem, hogy elég sokáig élhetek ahhoz, hogy az unokám leérettségizhessen.” – Dorothy Moore.

„Kivételes nagyapának lenni nem azt jelenti, hogy megváltoztatod az unokákat. Ez önmagad megváltoztatásáról szól.” – Eyre Richard.

„Egy kisgyerek számára a tökéletes nagypapa nem fél a nagy kutyáktól és a heves viharoktól, de teljesen retteg a „fú” szótól.” – Robert Brault

„Bizonyára az élet két legkielégítőbb élménye az unoka vagy a nagyszülő.” – Ismeretlen*.

“Bár kicsi, de heves.” – William Shakespeare. – Unoka születése idézet

„Álmában akarok meghalni, mint a nagyapám – nem üvöltözni és kiabálni, mint az utasok az autójában.” – Wil Shriner.

“Ha tudtam volna, milyen csodálatos lenne unokáim lenni, először ők születtek volna.” – Lois Wyse. – Unoka születése idézet

„A nagypapák sokat tudnak. Ezt azért tudom, mert nagyapa vagyok, és úgy érzem, sok mindent tudok, és őszintén szólva ritkán tévedek.” – Blaine Pardoe.

„Örökké szeretni foglak. Mindig kedvelni foglak. Amíg én élek, te az unokám leszel.” – Ismeretlen*.

„A nagymamám azt szokta mondani: „Ne tedd magad túl hasznossá”. Főleg otthonra gondolt. Hagyd, hogy a férjed főzzön kávét, mosson ki vagy más házimunkát. – Hilary Harley.

„Az unokám nevetése a kedvenc hangom. Az alvó hangja egy pillanat alatt hallható. – Ismeretlen*. – Unoka születése idézet

„A nagymama Isten ajándéka az unokáinak.” – Ismeretlen*.

„A nagymamám azt mondaná: Drágám, nincs olyan, amit mondhatsz, ami megdöbbenne. – Catherine Lunn.

„A szülő-gyerek kapcsolatok összetettek. A nagymama-unoka kapcsolatok egyszerűek. A nagymamák szűkölködnek a kritikában és hosszúak a szerelemben.” – Janet Lanese.

„Ez azért van, mert az emberek tudják, mit éreznének, ha a nő az unokája, anyja vagy az unokahúga lenne . ” – Ann Stone.

“Egy nagymama úgy tesz, mintha nem tudná, ki vagy Halloweenkor.” – Erma Bombeck. – Unoka születése idézet

„Nem voltam elégedett az általuk kínált iskolákkal… Azt akarom, hogy az unokám egy más tanulási környezettel rendelkező iskolába kerüljön.” – Barbara King.

„A gyerekek az élet elevenítői. Az unokák egy fazék arany. ” – Ismeretlen*.

„Megkaptam ezt az áldást, ami az unokám. Már nem csak te vagy. Hirtelen beférsz az élet komódjába.” – Joanna Lumley. – Unoka születése idézet

„Ahogy áhítattal néztem az újszülött unokámra, csak Isten keze munkájának csodájára tudtam gondolni.” – Margaret Lang.

“Az unoka Isten módja annak, hogy nevetéssel elérje a szívedet, örömmel áldja meg életedet, és szeretettel töltse meg világodat.” – Ismeretlen*.

„Azt szeretném, ha az unokáim tudnák, hogy a szerelemnek nem lehetnek biológia határai, és hogy a szerelemnek nincsenek határai vagy korlátai. Csak szeretniük kellene.” – Scarlett Harris.

„A saját drága lányaimnak, az unokáimnak azt mondanám nekik, hogy keressenek olyan munkát, amit szeretsz csinálni. Megtölti a lelkedet.” – Linda Landsman. – Unoka születése idézet

„A nagymamámnak sok bölcsessége volt, de a legjobb az volt: »Soha ne lássák, hogy izzadsz. Sírhatsz otthon a szeretteiddel, de kívülről mindig légy kemény.” – Kari Bentley-Quinn.

“A nagymamám egyszer azt mondta nekem: “A mennyben különleges hely van a nők számára, csak azért, mert nők vagyunk.” – Amanda Gale.

„A nagymamám azt szokta mondani: „Légy jó… és ha nem tudsz jó lenni, légy okos”. Sok pályázat volt rá!” – Dana Naparty Hirdt. – Unoka születése idézet

„A nagymamák azt mondták nekem: „Ügyeljen arra, hogy olyan férfihoz menj feleségül, aki jobban szeret téged, mint te őt.” – Heather Mann.

“A nagymamám azt szokta mondani: “Annyi idős vagy, amennyinek érzed magad.”” – Victoria Rae Baggett.

„A nagymamám mindig azt mondta nekem: „Minden fazéknak van fedője, mindenkinek van párja”. Ebben teljesen megbíztam benne, és ez segített megtalálnom a saját lelki társamat – még néhány könyvet is írtam a témában!” – Arielle Ford. – Unoka születése idézet

„Nagyszülővé válni annyi, mint élvezni azon kevés örömök egyikét az életben, amelyeknek a következményeit már megfizették.” – Robert Brault

„Azt mondják, a gének átugorják a generációkat. Talán ezért találják a nagyszülők olyan szimpatikusnak az unokáikat.” – Joan McIntosh.

“A gyerekek az élet szivárványa. Az unokák az aranyfazék.” – Ír áldás. – Unoka születése idézet

„Az unoka felülről jövő ajándék. Az utolsó, akit szeretek. ” – Ismeretlen*.
***************************************************************************************************************
Unoka születése idézetek


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
81. Elküldve: 2022-04-29 21:04:41,

Idézetek

[19.]

Barátnők idézet???

Idézet:



Szeretlek egészen a Holdig – és vissza. – SAM MCBRATNEY – barátnők idézet

Barátnők idézet
Egy pillanatig sem voltak kétségeim. Szeretlek. teljes mértékben hiszek benned. Te vagy a legkedvesebbem. Az élet okom. IAN MCEWAN – barátnők idézet

Jobban szeretlek, mint ahogy valaha is megtaláltam a módját, hogy elmondjam neked. – BEN FOLDS – barátnők idézet

Barátnők idézet
Úgy szeretlek, ahogy a fuldokló szereti a levegőt. És tönkretennék, ha csak egy kicsit lennél velem. – RAE CARSON – barátnők idézet

Gyűlhetnek a viharfelhők, és összeütközhetnek a csillagok, de szeretlek az idők végezetéig. – MOULIN ROUGE – barátnők idézet

Barátnők idézet
Te vagy a legfinomabb, legkedvesebb, leggyengédebb és legszebb ember, akit valaha ismertem – és még ez is enyhe kifejezés. – F. SCOTT FITZGERALD – barátnők idézet

Barátnők idézet
Miattad érzem, hogy lassan, de biztosan azzá válok, amiről mindig is álmodtam. – TYLER KNOTT GREGSON

Romantikus idézetek a barátnődnek – barátnők idézet
Élj a szívemben, és ne fizess albérletet. – SAMUEL LOVER – barátnők idézet

Miért, drágám, egyáltalán nem élek, amikor nem vagyok veled. – ERNEST HEMINGWAY – barátnők idézet

Úgy tűnik, számtalan formában szerettelek, számtalanszor, életről életre, korról korra örökké. – RABINDRANATH TAGORE – barátnők idézet

Ha te száz évig élsz, én egy nap mínusz százig akarok élni, így soha nem kell nélküled élnem. – AA MILNE

Ha tudom, mi a szerelem, az miattad van. – HERMANN HESSE – barátnők idézet

Szeretlek, mert az egész univerzum összeesküdt, hogy segítsen megtalálni. – PAULO COELHO

Úgy szeretlek, ahogy az ember szeret bizonyos sötét dolgokat, titokban, az árnyék és a lélek között. – PABLO NERUDA

Mindig te vagy az első és az utolsó dolog ebben a szívemben. Nem számít, hova megyek, vagy mit csinálok, rád gondolok. – DIERKS BENTLEY

Semmi sem helyettesítheti azt a nagy szerelmet, aki azt mondja: „Nem számít, mi van veled, szívesen látunk ennél az asztalnál.” – TOM HANKS – barátnők idézet

Az éjszaka álmatlan rémálmaiban írtam neked egy gyönyörű levelet, és minden elmúlt: csak hiányzol, egészen egyszerű kétségbeesett emberi módon. – VITA SACKVILLE-WEST

Ha a legjobb barátodat és a másik másod ugyanazt a személyt csinálod, nem kell megszakadnod ahhoz, hogy mindent elmondj a barátnődnek. – NIECY NASH – barátnők idézet

Vicces, hogy amin változtatnál, az mind aranyos számomra. – SZIMPLA TERV

A szerelem olyan, mint egy lángra lobbant barátság. Kezdetben egy láng, nagyon szép, gyakran forró és heves, de még mindig csak könnyű és pislákoló. – BRUCE LEE – barátnők idézet

Ha lenne virágom minden alkalommal, amikor rád gondolok, örökké sétálhatnék a kertemben. – ALFRED TENNYSON – barátnők idézet

***************************************************************************************************************
Barátnők idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
80. Elküldve: 2022-04-29 20:48:57,

Idézetek

[20.]

Anya lánya idézet???

Idézet:



“A lány az, akivel nevetsz, álmodozol, és teljes szívedből szereted.” – Ismeretlen

anya lánya idézetek
“Egy lány csak egy kislány, aki felnőve a legjobb barátod lesz.” – Ismeretlen

anya lánya idézetek
„Voltak idők, amikor… nem volt sok barátom. De anyám mindig is a barátom volt. Mindig.” – Taylor Swift – Anya lánya idézet

anya lánya idézetek
“Anya és lánya soha nem válnak el igazán, talán távolról, de szívből soha.” – Ismeretlen

anya lánya idézetek
“Egy nap, amikor életem lapjai véget érnek, tudom, hogy te leszel az egyik legszebb fejezet.” – Ismeretlen

„Egy anyát és egy lányát mindig különleges kötelék köti össze, amely a szívükbe vésődött.” – Ismeretlen – Anya lánya idézet

„A szavak nem elegendőek az anya és a lánya között fennálló feltétel nélküli szeretet kifejezésére.” – Caitlin Houston

“Minden dolog ellenére, amit a kezem tartott, a legjobb messze te vagy.” – Ismeretlen

„A lányom a legnagyobb eredményem. Ő egy kis sztár, és az életem sokat változott, amióta megjelent.” – Denise Van Outen

“Az én életemben te vagy a nap, amely soha nem hal el, és a hold, amely soha nem fogy el.” – Ismeretlen – Anya lánya idézet

„A lányom megnevettet a világról alkotott hihetetlenül humoros felfogásával. Minden megnevetteti, és arra vágyom, hogy ugyanazt a cipőt viseljem a világban, mint ő.” – Ismeretlen

“Az anya nem olyan személy, akire támaszkodhat, hanem olyan személy, akire szükségtelenné kell támaszkodnia.” – Dorothy C. Fisher

“Minél jobban ismeri egy lánya anyja életének részleteit, annál erősebb a lánya.” – Diamant Anita – Anya lánya idézet

“Anyukám megtanított arra, hogy a nő elméje legyen a legszebb része.” – Sonya Teclai

“Minél idősebb leszek, annál jobban látom annak a fiatal nőnek, az anyámnak az erejét.” – Sharon Olds

„Anyám azt akarta, hogy legyek a szárnyai, repüljek, ahogy ehhez soha nem volt elég bátorsága. Szeretem őt ezért. Szeretem, hogy saját szárnyait akarta szülni.” – Erica Jong – Anya lánya idézet

„Mi, anyák, megtanuljuk, hogy a lányaink meghosszabbodó repülővel jelöljük meg anyázási sikerünket.” – Letty Cottin Pogrebin

“Te vagy az angyalom, emlékeztetsz a világ jóságára, és arra inspirálsz, hogy önmagam legnagyszerűbb változata legyek.” – Steve Maraboli

“Az anya az egyetlen ember a világon, aki boldoggá tudja változtatni a lánya aggodalmait és félelmeit.” – Ismeretlen – Anya lánya idézet

„A legnagyobb reményem az, hogy megvan benne a rettenthetetlenség ahhoz, hogy mindig a maga hiteles énje legyen, függetlenül attól, hogy mit gondol a férfiak, hogy legyen.” – Channing Tatum

„Soha egy pillanatig sem voltak kétségeim. Szeretlek. teljes mértékben hiszek benned. Te vagy a legkedvesebbem. Az élet okom.” – Ian McEwan

“A lány a múlt boldog emlékei, a jelen örömteli pillanatai és a jövő reménye és ígérete.” – Ismeretlen

„Bátorság, áldozatkészség, elszántság, elkötelezettség, szívósság, szív, tehetség, bátorság. Ebből vannak a kislányok.” – Bethany Hamilton – Anya lánya idézet

“Ha valaha is úgy érzed, hogy feladnád, ne feledd, hogy egy kislány néz, aki olyan akar lenni, mint te.” – Ismeretlen

***************************************************************************************************************
Anya lánya idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
79. Elküldve: 2022-04-29 20:44:54,

Idézetek

[21.]

Szülinapi idézet???

Idézet:



Fújja el a gyertyákat, és kívánjon! Minden kívánságod és álmod váljon valóra ma a születésnapodon és egész évben.

Ezen a napon egy csillag született. Ez a fényes, ragyogó csillag te vagy! Légy a legjobb önmagad és csillogj mindig. Varázslatos születésnapot kívánok.

Ez a te napod. Végtelen lehetőségeket és végtelen boldogságot kívánok neked egy napot, hetet, hónapot és évet. Íme, az összes hátralévő pillanat. Boldog születésnapot! – Szülinapi idézet

Szülinapi idézet, születésnap idézetek
Boldog születésnapot! Egy újabb gyertyával a tortán ne feledje, hogy az életkor csak egy szám. Ne számold a gyertyákat, hanem nézd meg a fényt, ahogy ragyognak.

Szülinapi idézet, születésnap idézetek
Ma van a születésnapod! Nincs túl magas hegy, egy folyó sem túl széles, egy álom sem túl nagy. Idén menj ki és ragadd meg két kézzel a céljaidat.

Még egy évvel idősebb vagy! Születésnapja tökéletes alkalom arra, hogy megálljon, elgondolkozzon, és egy újabb nagyszerű, kalandokkal teli évet ígérjen magának. Csodálatos jövő évet kívánok!

Boldog születésnapot kívánok neked. Idén eléri, amit megérdemel, és minden tekintetben a legjobbat érdemli! Ne feledd, a sikered rajtad múlik. – Szülinapi idézet

Boldog születésnapot! Még egy évvel idősebb vagy, de szívedben mindig fiatal maradsz. A mai nap a legidősebb, aki valaha voltál, és a legfiatalabb, aki valaha újra leszel, szóval becsüld meg ezt a pillanatot!

Örömben és boldogságban teli évet kívánok. Nagy dolgokra születtél! Csodálatos születésnapot!

Boldog születésnapot! Bizalomban, sikerekben és bátorságban gazdag évet kívánok – Isten áldjon meg hittel és bátorsággal. Élvezze a különleges napot!

Mindig kövesse a saját egyedi ösvényét, amikor ezen az élet útján jár. Inspiráló vagy, és remélem, fantasztikus születésnapod lesz!

Boldog születésnapot! Legyen születésnapod megáldva a körülötted lévő szeretteid melegével, tele szeretettel és nevetéssel. – Szülinapi idézet

Boldog születésnapot! Imádkozom, hogy minden születésnapi kívánságod teljesüljön, és egy csodálatos év előtt álljon.

Élvezze a különleges napot teljes mértékben. Legyen fontos ebben az évben minden egyes nap! Boldog születésnapot!

A legboldogabb születésnapi kívánságokat küldöm. Teljesüljön minden kívánságod ezen a különleges napon!

Remélem, születésnapod tele van reménnyel, örömmel és sok új kezdettel. Szeretve vagy ma és mindig!

A barátságod olyan, mint egy meleg ölelés, amely vigaszt és boldogságot ad mindenkinek, akit megérint. Legyen a születésnapod olyan különleges, mint te!

Legyen a születésnapod tele elégedettséggel. Találja meg a könnyedséget, hogy örömmel ünnepelje az életét ma és mindig. Boldog születésnapot! – Szülinapi idézet

Születésnapod legyen vidám és nevetés. Szép napot!

Nagyon sok boldog születésnapot kívánok.

Gratulálok születésnapod alkalmából! Igazán mesés napot kívánok. – Szülinapi idézet

Nagyon különleges születésnapot és csodálatos jövőt kívánok!

Remélem, a születésnapod tele van napsütéssel, szivárvánnyal, szeretettel és nevetéssel! Sok jót kívánok neked a különleges napon.

Boldog születésnapot! Remélem, nagyszerű napod van ma, és az előttünk álló év sok áldással teli.

Boldog születésnapot kívánok neked! Váljon valóra minden álmod.

Boldog születésnapot! Remélem, csodálatos napod lesz, és az előttünk álló év tele lesz mókával és kalandokkal.

Boldog születésnapot! Szép napot és sok áldást kívánok a következő évre. – Szülinapi idézet

Gratulálok születésnapod alkalmából! Szeretetünket és jókívánságainkat küldjük.

Sok boldog visszatérést neked születésnapodon! Reméljük, csodálatos napod lesz, tele barátokkal, családdal és süteménnyel! – Szülinapi idézet

Boldog születésnapot egy nagyszerű havernak! Remélem jó lesz.

Boldog születésnapot! Nincs senki más, akivel szívesebben karanténban lennék.

Boldog születésnapot! Dőljön hátra, lazítson és ünnepelje meg, hogy milyen csodálatos vagy egy jól megérdemelt karanténnal!

Ma kétszer énekelek neked boldog születésnapot, amikor kezet mosok, és sok születésnapi szerelmet küldök neked. Jó szórakozást! – Szülinapi idézet

Alig várom, hogy kevesebb mint 6 méternyire legyek tőled! Boldog születésnapot!

A jó oldala pedig az, hogy idén legalább nem kell mással megosztanod a születésnapi tortádat!

***************************************************************************************************************
Szülinapi idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
78. Elküldve: 2022-04-29 20:38:11,

Idézetek

[22.]

Évforduló idézet???

Idézet:



Boldog évfordulót! Nagy áldás, hogy az életemben vagy!

Évforduló idézet
Könnyű szerelmes lenni, de élete végéig szerelmes maradni ugyanabba a személybe sokkal nehezebb. Isten adjon nekünk erőt, hogy elkötelezettek maradjunk egymás iránt. Boldog évfordulót!

Évforduló idézet
A tenger hangja és szerelmed visszhangja néhány közös vonást tartalmaz: állandóak és örökkévalóak. Boldog évfordulót!

Évforduló idézet
Ha visszamehetnék az időben és újra választhatnék, téged választanék. Kedvesem, boldog évfordulót kívánok. – Évforduló idézet

Évforduló idézet
Boldog évfordulót! Isten áldjon meg téged továbbra is és tartson boldoggá.

A legkedvesebb évfordulók az élet legnehezebb helyzeteinek elviselésének eredménye. Boldog évfordulót, szerelmem.

Minden olyan volt, mint egy sötét égbolt, amíg te, a legfényesebb csillagom át nem jöttél. Voltak hullámvölgyek, de a szívem mindig is tudta, hogy idáig eljutunk. Boldog évfordulót!

Még ennyi év után sem fáradtál el tőlem, és nem dobtál ki. Reméljük, élete végéig így marad. Boldog évfordulót!

Szerintem nagyon szép, ahogy két teljesen idegen embert össze tud hozni a szerelem esszenciája, és remélem ez a szerelem még hosszú évekig kitart. – Évforduló idézet

Az évfordulónk emlékeztetni fogja Önt kapcsolatunk legboldogabb időszakaira, de emlékeztet bennünket azokra a nehézségekre is, amelyeket át kellett élnie ahhoz, hogy elérje azokat a boldog időket. A legjobbakat! – Évforduló idézet

A megosztott szeretet erősödjön, ahogy együtt öregszünk. Boldog életet kívánok neked. Boldog évfordulót!

A nap mindig ragyogjon a közös ösvényünkön, a hold mindig ragyogjon a szívünkben, és a hullócsillagok mindig gondosan figyeljenek minket, bárhol járunk. Boldog évfordulót, szerelmem.

Rengeteg érzelmet, boldogságot, örömöt és izgalmat kapok attól, hogy szeretlek. Örülök, hogy kincsként őrzöm ezeket az érzéseket irántad. Szeretném megosztani ezeket még vagy egy évig.

Remélem, ez a kaland örökké tarthat, mert szeretsz, és ahogy megérintid az életemet. Köszönöm, hogy ezt a napot emlékezetessé tetted az életemben. Boldog évfordulót! – Évforduló idézet

Ahhoz, hogy sikeres legyen, a legtöbb pár minden idejét munkával tölti. Mi azonban megtaláljuk a tökéletes egyensúlyt, munkával, szerelemmel és boldogsággal igyekszünk elérni az eredményeket. Boldog évfordulót kívánok, szerelmem.

Boldog, egészséges és szép közös életet kívánok neked a jövőben is, ahogyan évekkel ezelőtt is tettük.

Boldog évfordulót, kedves! Szép kötelékünk örökké tartson!

Örök kapcsolatunkban a félreértések felhőin keresztül szüntelenül ragyogjon be a boldogság fénye, a szerelem szivárványát alkotva. Boldog évfordulót.

Időbe telik egy olyan kapcsolat kialakítása, amely szinte teljesen tökéletes. Úgy tűnt, mindent megtettünk egy év alatt. Boldog évfordulót!



Boldog évfordulót kívánok, szerelmem. Emlékezz a jó időkre, és hagyd magad mögött a rosszat; emlékezzen az örömteli emlékekre, miközben figyelmen kívül hagyja a szomorút. Legyen öröme a szerelemben, amely olyan sokáig tart, hogy még az angyalok is öröméneket énekelnek.

A szerelemhez vezető út hosszú és kanyargós, de mindig kitartunk egymás mellett a nehézségekkel szemben. Remélem, hogy évfordulónkon ez az utazás még sok éven át örömet okoz nekünk! – Évforduló idézet

Kiálltuk az idő tényleges próbáját, évről évre egyre közelebb kerülünk egymáshoz, jóban és rosszban egyaránt. Ezzel kívánom a legjobbakat az életben.

Nagyra értékelem Istent, amiért behozott az életembe. Boldog évfordulót, édesem! szeretlek !

Nem mindenkinek sikerült megtalálnia az igaz szerelmet, amely idővel virágzik és növekszik. Téged megtalálni, szerelmem, igazi áldás volt. Legyen kapcsolatunk megáldva még sok évnyi növekedéssel és áldással.

Emlékszel, amikor először mosolyogtál rám, és ahogy rám néztél, kirázott a hideg? Ezek az érzések évek óta bennem maradtak. Remélem, ugyanaz marad.

Hozzon neked ez a nap sok boldogságot. Az előttünk álló évek teljenek egymás szeretetében és törődésében. Boldog évfordulót! – Évforduló idézet

Valahányszor arra a hihetetlen szerelemre gondolok, amelyet megosztunk, elolvad a szívem. Remélem, még sok éven át virágzik és bővül. Boldog évfordulót.

Miközben a szeretet és a boldogság újabb évét ünnepeljük, ne feledje, hogy mi is a fény és a remény sugárzója vagyunk mások számára. Remélem, soha nem fogod elengedni azt a gyönyörű szerelmet, amely összeköt bennünket egymásban. Boldog évfordulót.

50 esküvői évforduló idézet kívánság, amit egy kártyára írhat. – Évforduló idézet

Ha lehetőséget kapnék arra, hogy visszatérjek erre a bolygóra, két kézzel megragadnám, és hamarabb megkeresnélek, mint ebben az életben, hogy hosszabb ideig tudjalak szeretni. Lelkitársam, boldog évfordulót kívánok.

A szerelem idővel erősebbé válik. Ha heves, de egészséges házassági harcokkal teli napunk lenne , ne feledje, hogy még aznap este megfőzöm a kedvenc vacsoráját, hogy helyrehozzam a dolgokat. Tegyük ezt továbbra is, és kívánjunk egymásnak ilyen szép évfordulókat, mint a mai korunkig.

Az évfordulók az ünneplés napjai. A szerelem, ami nagyszerűvé teszi a kapcsolatunkat. Kívánom, hogy minden álmod valóra váljon.

Boldog évfordulót! Maradjon ennek a napnak a boldogsága örökké és az utolsó leheletig.

Egyszerűen csak kifejezni akartam az örömömet, hogy egy újabb szerelem és boldogság év áll előttünk. Minden egyes nappal szerelmünk virágozzon és virágozzon még jobban. Boldog évfordulót, szerelmem!

A mai nap egy szép nap arra, hogy elmélkedjünk és végigutazzuk az emlékezést, emlékezve azokra a csodálatos időkre, amelyeket együtt éltünk meg. Boldog évfordulót!

Életem legboldogabb időszaka volt veled lenni. Annyi szeretetet és figyelmet mutattál nekem az évek során. Boldog évfordulót kívánok, kedvesem! – Évforduló idézet

Elfogadtam, hogy életem hátralévő részét veled töltöm, ez volt az egyik legjobb döntés, amit valaha hoztam.

***************************************************************************************************************
Évforduló idézet



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
77. Elküldve: 2022-04-29 19:26:33,

Idézetek

[23.]

Szakítás idézet???

Idézet:



“Néhány dolog összetöri a szívedet, de helyreállítja a látásodat.”

Szakítás idézet
“Semmi sem fáj jobban, mint csalódni abban az egyetlen emberben, akiről azt hitted, hogy soha nem fog bántani.” – Gugu Mofokeng

Szakítás idézet
„Nem lépsz ki üres kézzel a szakításból. Minden szakítás tanulsággal szolgál. Találd meg a tiédet.” – Szakítás idézet

Szakítás idézet
“Ne ragaszkodj egy hibához csak azért, mert hosszú időt töltöttél annak elkövetésével.”

Szakítás idézet
„Soha nem leszek féltékeny, ha mással látom az exemet, mert a szüleim mindig arra tanítottak, hogy a használt játékaimat odaadjam a kevésbé szerencséseknek.”

“Ne hagyd, hogy valaki, aki nem éri meg a szerelmedet, elfeledtesse veled, mennyit érsz.” – Szakítás idézet

„Egy viharba szerettél bele. Tényleg azt hitted, hogy sértetlenül kijutsz? – Nikita Gill



„Ne sírj, mert vége. Mosolyogj, mert végre valaki más problémája.”

„Azok az emberek, akik gyorsan elmennek, azok, akiknek soha nem állt szándékában maradni.”

„Te vagy a zselé a hamburgeremben, a kés a levesemben, a csillogás a sushimban és a ketchup a fagylaltomban. A lényeg az, hogy értéktelen vagy.

„A kapcsolatunkat az előző szintre kell emelnünk.” – Szakítás idézet

„A szakítás azt jelentené, hogy ő a barátnőm . Olyan lány volt, aki a barátom volt, aki most már nem a barátom.” – Sheldon Cooper, AZ ŐS ROBBANÁS ELMÉLETE

„Jobb szinglinek lenni egy mércével, mint elveszíteni magát a jóváhagyásért.”

„Egy kapcsolat szerintem olyan, mint egy cápa. Állandóan előre kell haladnia, különben meghal. És azt hiszem, amit a kezünkben tartunk, az egy döglött cápa. – Alvy Singer, Annie Hall

“Az összetört szív legjobb módja az idő és a barátnők gyógyítása.” – Gwyneth Paltrow

„Az Ex meghatározása: Köszönöm a tapasztalatot. A mi időnk lejárt. Most lépj ki az életemből .”

“Ha valaki el tud menni tőled, hagyd, hogy járjon.” – Szakítás idézet

„Nem minden vihar azért jön, hogy megzavarja az életét. Vannak, akik azért jönnek, hogy megtisztítsák az utat.” – Paulo Coelho

„Néha nem tudom, mi az, ami jobban kísért. Az emlékek rólad… vagy arról a boldog emberről, aki valaha voltam.” – Ranata Suzuki

„Nem halsz meg összetört szívtől. Csak azt kívánod, bárcsak megtennéd.”

“Őszintén szólva, kedvesem, nem érdekel.” – Rhett Butler, Elfújta a szél

“Az exed, aki azt kéri tőled, hogy legyél barátok a szakítás után, olyan, mint az emberrablók, akik azt kérik, hogy tartsd a kapcsolatot, miután elengedett.”

“Mindig is ápolni fogom a kezdeti tévképzeteimet rólad.” – Szakítás idézet

„Elment. Adott egy tollat. Odaadtam neki a szívemet, ő adott nekem egy tollat.” – Lloyd Dobler, mondj bármit

„A kapcsolatunk olyan, mint az én anyagi helyzetem: megromlott.”

„Azt hiszem, jobb idegenekké kell válnunk.”

„Ha szenátor akarok lenni, egy Jackie-t kell feleségül vennem, nem egy Marilynt.” – Warner Huntington III, jogilag szőke

„Minden hibám közül te voltál a leghibásabb.”

“Ha kiveszed az L-t a szeretőből, akkor vége.” – The Motels, „Take the L” – Szakítás idézet

„Kitaláltam egy új táncot. Úgy hívják, hogy Haladj tovább az életeddel .” – Sky Corrigan, szupersztár

„A rózsák vörösek. Az ibolyák kékek. A szemetet kidobják, és te is.”

„Magányossá válik valaha, ha azt gondolja, hogy tud nélkülem élni?” – Halsey, “Nélkülem”

„Kérem, hogy mond le az előfizetésemet, mert végeztem a problémáiddal.”

„Vége. Kérlek, szállj ki a Van Halen pólómból, mielőtt összezavarod a bandát, és feloszlanak.” – Robbie Hart, Az esküvői énekes

„Már nem szeretlek. Viszontlátásra.” – Alice Ayres, közelebb

“Lehet, hogy sírtam, amikor elhagytál, de határozottan nevettem, amikor láttam, hogy kiért hagytál el.”

„Nem te, hanem én. Végre rájöttem, hogy rossz vagy nekem.

***************************************************************************************************************
Szakítás idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
76. Elküldve: 2022-04-29 19:22:43,

Idézetek

[24.]

Idézet élet bölcs idézet???

Idézet:


“Végül nem az életedben eltöltött évek számítanak, hanem az életed az éveidben.” Abraham Lincoln

Idézet élet

“A legnagyszerűbb nap a te életedben és az enyémben az, amikor teljes felelősséget vállalunk a hozzáállásunkért. Ez az a nap, amikor igazán felnőttünk.” – John C. Maxwell

Idézet élet
“Az élet nem probléma, amit meg kell oldani, hanem valóság, amit meg kell tapasztalni.” – Soren Kierkegaard – Idézet élet

Idézet élet
“Az, hogy mit gondolunk, meghatározza, hogy mi történik velünk, ezért ha meg akarjuk változtatni az életünket, ki kell feszítenünk az elménket.” – Wayne Dyer

Idézet élet
“Az élet tíz százaléka az, ami veled történik, és kilencven százaléka az, ahogyan reagálsz rá.” – Lou Holtz

“Higgy abban, hogy az életet érdemes élni, és a hited segít megteremteni a tényt.” – William James

“Az egyetlen fogyatékosság az életben a rossz hozzáállás.” – Scott Hamilton

“Túl gyakran alábecsüljük egy érintés, egy mosoly, egy kedves szó, egy figyelő fül, egy őszinte bók vagy a legkisebb törődés erejét, amelyek mindegyike képes megváltoztatni az életet.” Leo Buscaglia – Idézet élet

“Az élet nem önmagad megtalálásáról szól, hanem önmagad megteremtéséről.” – George Bernard Shaw

“Az életben több van, mint a sebesség növelése.” – Mahatma Gandhi

“Az élet nagyon egyszerű, de mi ragaszkodunk ahhoz, hogy bonyolulttá tegyük.” – Konfuciusz

“Elsődleges célunk ebben az életben az, hogy segítsünk másokon. És ha nem tudsz segíteni rajtuk, legalább ne bántsd őket.” – Dalai láma

“Három állandó van az életben… változás, választás és alapelvek.” – Stephen Covey – Idézet élet

“Az élet legkitartóbb és legsürgetőbb kérdése: “Mit teszel másokért?” – Martin Luther King, Jr.

“Az élet természetes és spontán változások sorozata. Ne állj ellenük – ez csak bánatot kelt. Legyen a valóság valóság. Hagyja, hogy a dolgok természetes úton haladjanak előre, ahogy csak akarnak.” – Lao-ce

“A változás az élet törvénye. És akik csak a múltba vagy a jelenbe néznek, az biztos, hogy hiányzik a jövő.” – John F. Kennedy

“Csak a másokért élt élet érdemes.” – Albert Einstein – Idézet élet

“Amikor az élet túl könnyű számunkra, óvakodnunk kell, különben nem állunk készen az ütésekre, amelyek előbb-utóbb mindenkit érnek, legyen az gazdag vagy szegény.” – Eleanor Roosevelt

“Isten az élet ajándékát adta nekünk; rajtunk múlik, hogy megadjuk-e magunknak a jó élet ajándékát.” – Voltaire

“Abból élünk, amit kapunk, de abból élünk, amit adunk.” – Winston Churchill

“Az egész élet egy kísérlet. Minél több kísérletet teszel, annál jobb.” – Ralph Waldo Emerson – Idézet élet

“Az életben nem csupán az a küldetésem, hogy túléljek, hanem hogy boldoguljak; és ezt némi szenvedéllyel, együttérzéssel, humorral és stílussal tegyem.” – Maya Angelou

“Ha egyszer azt mondod, hogy megelégszel a másodikkal, ez történik veled az életben.” – John F. Kennedy – Idézet élet

“Nincs szenvedély, ha kicsiben játszol, megelégedsz egy olyan élettel, amely kevesebb, mint amit élni tudsz.” – Nelson Mandela

“Ha nem tervezed meg a saját élettervét, nagy eséllyel beleesel valaki más tervébe. És találd ki, mit terveztek neked? Nem sokat.” – Jim Rohn

“Életemben újra és újra és újra elbuktam, és ez az oka annak, hogy sikerül.” – Michael Jordan

“A legnagyobb kaland, amit vállalhatsz, az az, hogy álmaid életét éled.” – Oprah Winfrey – Idézet élet

“Az irodalom hozzáadja a valóságot, nem egyszerűen leírja. Gazdagítja azokat a szükséges kompetenciákat, amelyeket a mindennapi élet megkíván és biztosít, és ebből a szempontból öntözi azokat a sivatagokat, amelyekké életünk már vált.” – CS Lewis

“Bárki, aki abbahagyja a tanulást, idős, akár húsz, akár nyolcvan éves. Bárki, aki tovább tanul, fiatal marad. Az életben a legnagyobb dolog az, ha fiatalon tartod az elméd.” – Henry Ford

“Az élet sok kudarca olyan ember, aki nem ismerte fel, milyen közel van a sikerhez, amikor feladták.” – Thomas A. Edison

“A legnehezebb az a döntés, hogy cselekszel, a többi már csak a kitartás. A félelmek papírtigrisek. Bármit megtehetsz, ami mellett döntesz. Cselekedhetsz, hogy megváltoztasd és irányítsd az életedet; és az eljárás, a folyamat maga az saját jutalma.” – Amelia Earhart – Idézet élet

***************************************************************************************************************
Idézet élet bölcs idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
75. Elküldve: 2022-04-29 19:14:19,

Idézetek

[25.]

Testvérek idézet???

Idézet:



„Néha testvérnek lenni még jobb, mint szuperhősnek lenni.” – Marc Brown

Testvérek idézet
„Nincs még egy olyan szerelem, mint egy testvér iránti szeretet. Nincs még egy olyan szerelem, mint egy testvér szeretete.”

Testvérek idézet
„A testvérek azok, amik a legjobb barátok soha nem lehetnek.”

Testvérek idézet
„Milyen furcsa lények a testvérek!” – Jane Austen

Testvérek idézet
„Úgy jöttünk a világra, mint testvérek; És most menjünk kéz a kézben, ne egymás előtt.” – William Shakespeare -Testvérek idézet

„Isten áldja azt, aki segíti testvérét.” – Abu Bakr

„Soha ne tegyél egy társat egy testvérrel.” – Hésziodosz

„Volt egy testvérem, aki a megmentőm volt, elviselhetővé tette a gyerekkoromat.” – Maurice Sendak

„Mert a testvérek nem hagyják egymást egyedül bolyongani a sötétben.” – Jolene Perry

„Nincs olyan haver, mint egy testvér.” -Testvérek idézet

„Kinek kellenek szuperhősök, ha van egy testvéred?”

„Az ember csak valamiben lehet testvér. Ahol nincs nyakkendő, ami megköti az embereket, ott a férfiak nem egyesülnek, hanem csak felsorakoznak.” – Antoine de Saint-Exupery

„A testvér ajándék a szívnek, barát a léleknek.”

Testvérek idézet és ajándék szerelem

“A boldogság az, ha van egy öccse, aki magasabb nálad.”

„Fiatalkorom legboldogabb napjai azok voltak, amikor a bátyámmal az erdőn keresztül futottunk, és egészen biztonságban éreztük magunkat.” – Rachel Weisz

„Mosolygok, mert a bátyám vagy. Nevetek, mert nem tudsz ellene tenni semmit!” -Testvérek idézet

„Ambíciózus. Gondoskodó. Pozitív. Erős. Hasznos. Fantasztikus. Megbízható. Mivel van egy bátyám, mindig lesz barátom.”

„Szeretem a bátyámat. Egyszerűen csodálatos, és egyszerűen nem tudnám elképzelni az életem nélküle.”

„A legnagyobb ajándék, amit a szüleim adtak nekem, a bátyám volt.”

„Hogyan élik túl az emberek az életet testvér nélkül?”

„A testvéreknek nem feltétlenül kell semmit mondaniuk egymásnak – leülhetnek egy szobában, együtt lehetnek, és teljesen jól érzik magukat egymással.” – Leonardo DiCaprio -Testvérek idézet

„A testvérek kezdetben játszótársak, és életre szóló legjobb barátok.”

„Nővérnek és testvérnek lenni azt jelenti, hogy ott vagyunk egymásnak.”

„Néha szükségünk van valakire, aki egyszerűen ott van. Nem azért, hogy valamit megjavítsunk, vagy bármit konkrétan megtegyünk, hanem csak azért, hogy érezzük, hogy törődnek velünk és támogatnak minket.” -Testvérek idézet

Testvérek idézet

„A testvériség azt jelenti… Mindig érted jövök, bármi áron.”

„Az öccsnek segítenie kell, hogy kifizesse az idősebbik örömeit.” – Jane Austen

“A testvér az, aki tudja, hogy valami nincs rendben, még akkor is, ha a legnagyobb mosoly van az arcodon.”

„Az összes játék közül, amivel játszanom kell, a testvéreimet és a napot választanám.” -Testvérek idézet

„Gyermekkorom fénypontja az volt, hogy a bátyámat annyira megnevettettem, hogy az étel kijött az orrán.”

„Néhány ember nem hisz a hősökben. De nem találkoztak a bátyámmal.

„Testvér – egy személy, aki ott van, amikor szüksége van rá; valaki, aki felveszi, amikor elesik; egy személy, aki kitart melletted, amikor senki más nem fogja; a testvér mindig barát.”

„Szebb az élet testvérekkel!” -Testvérek idézet

„A testvérek olyan közel állnak egymáshoz, mint a kéz és a láb.” – Közmondás

„Ha a testvérek megegyeznek, egyetlen erőd sem olyan erős, mint a közös életük.”

„A levegőben repültünk, mint a madarak, és úsztunk a tengeren, mint a halak, de még meg kell tanulnunk azt az egyszerű cselekedetet, hogy testvérként járjuk a földet.” – Martin Luther King -Testvérek idézet

„Van egy sors, amely testvérekké tesz bennünket; egyik sem megy egyedül. Mindaz, amit mások életébe küldünk, visszajön a sajátunkba.” – Edwin Markham

„Amikor mindegyik testvéremre nézek, két dolgot látok. Először is meglátom a következő helyet, ahol rózsás helyet akarok hagyni. Másodszor, látok egy jó embert, aki mindig ott lesz, függetlenül attól, hogy milyen nehéz lesz az élet számomra vagy neki. Aztán félreállok az útból, mert rájövök, hogy egy vizes konyharuhával jön felém. – Dan Pearce

„Boldog az a szolga, aki úgy szereti testvérét, ha beteg és haszontalan, mint amikor jól van, és szolgálatára áll neki. És áldott az, aki úgy szereti a testvérét, ha távol van, mint amikor mellette van, és aki a háta mögött nem mondana semmit, amit szerelmesen nem mondana az arcába. -Testvérek idézet

„Ha van testvéred, mondd el neki minden nap, hogy szereted őket – ez a legszebb. Minden nap elmondtam a nővéremnek, hogy mennyire szeretem. Ez az egyetlen ok, amiért most jól vagyok.” – Amaury Nolasco

„A bátyám a legjobb barátom.” – Erinn Smart

***************************************************************************************************************
Testvérek idézet


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Idézetek

(üzenet: 94, Hobbi)
 
    / 4 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.016756057739258 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail