Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455100/10 Témák: 18952 Tagok: 112615 Legújabb tag: AndreLor Online: (72/2
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 4 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Idézetek

(üzenet: 94, Hobbi)
 

ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
49. Elküldve: 2022-04-26 23:26:18,

Idézetek

[51.]

Szerelem idézet???

Idézet:


101. "Csak az igaz szerelem tudja elősegíteni a rád váró kemény munkát." – Tom Freston - Szerelem idézet

102. "Szeress mindenkit, bízz néhányban, és ne tégy rosszat senkivel." - William Shakespeare - Szerelem idézet

103. "A szerelem nem önkéntes dolog." – Samuel Richardson - Szerelem idézet

104. "Bízz az intuíciódban, és a szeretet vezérelje." – Charles Eisenstein - Szerelem idézet

105. „A szerelem az örökkévalóság jelképe; összezavarja az idő minden fogalmát; eltöröl minden emléket a kezdetről, minden félelmet a végtől." – Madame de Stael - Szerelem idézet

106. "A szerelem olyan érzelem, amelyet sokan átélnek, és kevesen élveznek." – George Jean Nathan - Szerelem idézet

107. "A szerelem pillanatról pillanatra meghozott döntés." – Barbara De Angelis - Szerelem idézet

108. "A szerelem olyan játék, amelyet ketten játszhatnak, és mindketten nyernek." – Gábor Éva - Szerelem idézet

109. "Azért szeretjük azokat a dolgokat, amiket szeretünk." – Robert Frost - Szerelem idézet

110. "Szomorú nem szeretni, de sokkal szomorúbb, ha nem tudsz szeretni." – Miguel de Unamuno -

111. „Sokszor érzek egy fájdalmat, amit soha nem fogsz tudni. Ezt a hiányod okozza." – Ashleigh Brilliant - Szerelem idézet

112. "Tudod, hogy az a szerelem, amikor csak azt akarod, hogy az illető boldog legyen, még akkor is, ha nem vagy része a boldogságának." – Julia Roberts - Szerelem idézet

113. "Nem zárhatod be a szíved olyan dolgok előtt, amelyeket nem akarsz érezni." - Johnny Depp - Szerelem idézet

114. "Azt tűnődöm, ha visszavehetnék minden "szeretlek"-et, amit valaha mondtam neked, megtenném? ― Faraaz Kazi - Szerelem idézet

115. – Úgy érzem magam, mint egy szentjánosbogár. Csapdába esett egy csengettyűben; kiéhezett a szerelemre." – Ayushee Ghoshal - Szerelem idézet

116. „Csak hadd tartsam meg szívem utolsó darabját, mielőtt széttéped az egészet.” – Lykke Li - Szerelem idézet

117. "Már előfordult már, hogy a szerelem nem ismeri meg saját mélységét az elválás órájáig." – Kahlil Gibran - Szerelem idézet

118. "Szerelmet nem vásárolhatsz, de sokat fizethetsz érte." – Henny Youngman - Szerelem idézet

119. "Kétszer találkozol mindenkivel ebben az életben, amikor jön, és amikor elmegy." – CC Aurel - Szerelem idézet

120."A könnyek a szívből jönnek, nem az agyból." – Leonardo da Vinci - Szerelem idézet

121. „Fáj, ha senkinek nem hagyjuk égve a lámpát.” – Graham Foust - Szerelem idézet

122. "Ő tanított meg szeretni, de arra nem, hogyan kell abbahagyni." - Szerelem idézet

123. "A szerelem olyan rövid, a felejtés olyan hosszú." – Pablo Neruda - Szerelem idézet

124. "Szerelmesnek lenni borzasztóan egyszerű, de a szerelemből egyszerűen szörnyűség." – Bess Myerson - Szerelem idézet

125. „A szerelem öröme csak egy pillanatig tart. A szerelem fájdalma egy életen át tart." – Bette Davis - Szerelem idézet

126 "Inkább töltök veled egy életet, mint hogy egyedül nézzek szembe e világ minden korszakával." – JRR Tolkien - Szerelem idézet

127. "A romantika az a csillogás, amely a mindennapi élet porát arany köddé varázsolja." – Elinor Glyn - Szerelem idézet

128. "Egy szó megszabadít minket az élet minden súlyától és fájdalmától: ez a szó a szeretet." – Sophoklész - Szerelem idézet

129. „Ez volt az életem; Úgy találtam, hogy érdemes élni.” – Bertrand Russell - Szerelem idézet

130. "Válassz egy olyan munkát, amit szeretsz, és soha életedben nem kell dolgoznod." – Konfuciusz - Szerelem idézet

131. "A szerelemben leélt élet soha nem lesz unalmas." – Leo Buscaglia - Szerelem idézet

132. "Az élet a virág, aminek a szerelem a méz." – Victor Hugo - Szerelem idézet

133. "Az élet az első ajándék, a szerelem a második, a megértés a harmadik." – Marge Piercy - Szerelem idézet

134. "Ahol szeretet van ott élet is van." – Mahatma Gandhi - Szerelem idézet

135. "A legjobb dolog, amihez ragaszkodni lehet az életben, egymásban van." - Audrey Hepburn - Szerelem idézet

136. „Hiszem, hogy vannak olyan dolgok az életben, amelyeket nem lehet letagadni vagy ésszerűsíteni, és a [szerelem] az egyik ilyen.” – Cate Blanchett - Szerelem idézet

137. "Az emberi élet egyik célja, függetlenül attól, hogy ki irányítja, szeretni azt, aki a közelben van, hogy szeressék." – Kurt Vonnegut - Szerelem idézet

138. "Nem az a szerető, aki nem szeret örökké." – Euripidész - Szerelem idézet

139. "A szerelem mindig türelmes és kedves." – 1Korinthus 13:4-7 - Szerelem idézet

140. „Csináld azt, amit szeretsz, és meg fogod találni a módját, hogyan juttatd el a világba.” – Judy Collins - Szerelem idézet

141. „Az önszeretet, atyám, nem annyira aljas bűn, mint inkább az önelhanyagolás.” - William Shakespeare - Szerelem idézet

142. "A szeretet, amit adunk, az egyetlen szeretet, amit megtartunk." – Elbert Hubbard - Szerelem idézet

143. "A szeretet szükségessége az emberi lét alapja." - Dalai láma - Szerelem idézet

144. "Bátornak lenni annyi, mint feltétel nélkül szeretni valakit anélkül, hogy bármit is várna cserébe." – Madonna - Szerelem idézet

145. "Az olyan kis lények számára, mint mi, a hatalmasság csak szeretet által elviselhető." – Carl Sagan - Szerelem idézet

146. "Megtaláltam azt a paradoxont, hogy ha addig szeretsz, amíg nem fáj, nem lehet több bántódás, csak több szeretet." - Teréz anya - Szerelem idézet

147. "A szerelem az az állapot, amelyben egy másik ember boldogsága elengedhetetlen a saját boldogságodhoz." – Robert A. Heinlein - Szerelem idézet

148. „A szerelem soha nem hal meg természetes halállal. Meghal, mert nem tudjuk, hogyan pótoljuk a forrását.” – Anais Nin - Szerelem idézet

149. "A végén rájövünk, hogy szeretni és elengedni ugyanaz lehet." – Jack Kornfield - Szerelem idézet

150. "Amit szeretsz, az legyen a szépsége, amit csinálsz." – Rumi - Szerelem idézet


***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
48. Elküldve: 2022-04-26 23:23:13,

Idézetek

[52.]

Szerelem idézet???

Idézet:



51. „Egyáltalán szeretni annyi, mint sebezhetőnek lenni” – CS Lewis - Szerelem idézet

52. "A szerelem szelídíthetetlen erő." – Paulo Coelho - Szerelem idézet

53. "A szerelem olyan rövid, a felejtés olyan hosszú." – Pablo Neruda - Szerelem idézet

54. "A szerelem olyan dolog, ami tele van törődéssel és félelmekkel." – Ovidius - Szerelem idézet

55. "A szerelem szereti szeretni a szerelmet." – James Joyce - Szerelem idézet

56. "Itt vagyok. Szeretlek." – Elizabeth Gilbert - Szerelem idézet

57. "A szerelem soha nem rossz." – Melissa Etheridge - Szerelem idézet

58. "Te őrültségnek hívod, de én szerelemnek." – Don Byas - Szerelem idézet

59. "A szerelem lángoló barátság." – Susan Sontag - Szerelem idézet

60. "Ennyi az erőszakmentesség – szervezett szerelem." – Joan Baez - Szerelem idézet

61. "Csak a szeretet az amire szükséged van." - Paul McCartney - Szerelem idézet

62. "A szerelem az, ha megosztod a pattogatott kukoricádat." – Charles Schultz - Szerelem idézet

63. "A szerelem annyi, mint együtt hülyének lenni." – Paul Valerij - Szerelem idézet

64. "A szerető szív a legigazabb bölcsesség." - Charles Dickens - Szerelem idézet

65. "Szeress mindenkit, bízz néhányban, és ne tégy rosszat senkivel." - William Shakespeare - Szerelem idézet

66. – Veled akarok lenni az utolsó oldalamig. – AR Asher - Szerelem idézet

67. "Csak szeretetre van szükséged, szerelemre, csak szerelemre van szükséged." - A bogarak - Szerelem idézet

68. – Katasztrofálisan szerelmes vagyok beléd. – Cassandra Clare - Szerelem idézet

69. "Azt kívánom, hogy az őrületig szeressenek." – André Breton - Szerelem idézet

70. "A legnagyszerűbb dolog, amit valaha is megtanulhatsz, hogy szeretni kell, és cserébe szeretve lenni." – Natalie Cole - Szerelem idézet

71. "A szerelem megvigasztal, mint a napfény eső után." - William Shakespeare - Szerelem idézet

72. "A szerelem az, amikor találkozol valakivel, aki valami újat mond magáról." – Andre Breton - Szerelem idézet

73. "A szeretet az élni akarás végső kifejeződése." – Tom Wolfe - Szerelem idézet

74. "Szeretjük, mert ez az egyetlen igazi kaland." – Nikki Giovanni - Szerelem idézet

75. „Szeretni semmi. Szeretettnek lenni valami. De szeretni és szeretve lenni, ez minden.” – T. Tolis - Szerelem idézet

76. "A virág nem virágozhat napfény nélkül, és az ember nem tud szeretet nélkül élni." – Max Muller - Szerelem idézet

77. "Ha valaki mélyen szeret valakit, az erőt ad, míg ha valakit mélyen szeret, bátorságot ad." – Lao-ce - Szerelem idézet

78. "Beszélj halkan, ha szerelmet beszélsz." - William Shakespeare - Szerelem idézet

79. "A szerelem két természet kiterjesztése oly módon, hogy mindegyik magában foglalja a másikat, mindegyiket a másik gazdagítja." – Felix Adler - Szerelem idézet

80. "A szeretet arra készteti a lelkedet, hogy kimásszon a rejtekhelyéről." – Zora Neale Hurston - Szerelem idézet

81. "A lehetőség, hogy szeress és szeressenek lenni, létezik, bárhol is vagy." – Oprah Winfrey - Szerelem idézet

82. "Ahhoz, hogy önmaga boldog legyen, legalább egy másik embert boldoggá kell tenni." – Theodor Reik - Szerelem idézet

83. „A legjobb szerelem az, ami felébreszti a lelket; ami arra késztet, hogy többre nyúljunk, ami tüzet olt a szívünkbe, és békét hoz az elménkbe.” – Noé a Jegyzetfüzetből - Szerelem idézet

84. "Egyszerűen szeretlek, gondok és büszkeség nélkül." – Pablo Neruda - Szerelem idézet

85. „Tudok néhány dolgot. Például tudom, hogy szeretlek. Tudom, hogy szeretsz." - Trónok harca - Szerelem idézet

86. "Úgy szeretlek, ahogy a fuldokló szereti a levegőt." – Rae Carson - Szerelem idézet

87. "Szeretlek. Emlékezik. Nem tudják elviselni." – Lauren Oliver - Szerelem idézet

88. "Nem csak azért szeretlek, ami vagy, hanem azért is, amilyen vagyok, amikor veled vagyok." – Elizabeth Barrett Browning - Szerelem idézet

89. "Szeretlek anélkül, hogy tudnám, hogyan, mikor vagy honnan." – Pablo Neruda - Szerelem idézet

90. – Annyira átkozottul szeretlek, hogy kezdi ellopni más szavak jelentését. ” – Open-365 - Szerelem idézet

91. – Jobban szeretlek, mint a kávét, de kérlek, ne kényszeríts rám, hogy ezt bizonyítsam. – Elizabeth Evans - Szerelem idézet

92. "Elvarázsoltál testben és lélekben, és szeretlek... szeretlek... szeretlek." – Mr. Darcy, Büszkeség és balítélet - Szerelem idézet

93. "Szeretlek, és halálomig szeretni foglak, és ha utána lesz élet, akkor szeretni foglak." – Cassandra Clare - Szerelem idézet

94. "Nemcsak azért szeretlek, amit magadból alkottál, hanem azért is, amit csinálsz belőlem." – Elizabeth Barrett Browning - Szerelem idézet

95. "Úgy szeretlek, ahogy bizonyos sötét dolgokat kell szeretni, titokban, az árnyék és a lélek között." – Pablo Neruda - Szerelem idézet

96. "Ha találsz valakit, aki szereti azt, akit szeretsz, az csodálatos." – Carrie, Szex és a város - Szerelem idézet

97. "A szerelem az a varázsló, aki kihúzza az embert a saját kalapjából." – Ben Hecht - Szerelem idézet

98. "Szeress engem, és lehet, hogy kénytelen vagyok szeretni téged." – William Arthur Ward - Szerelem idézet

99. "Csak a szeretet az amire szükséged van. De időnként egy kis csoki nem árt.” – Charles Schulz - Szerelem idézet

100. "A magunkénak kell lennünk, mielőtt másokéi lehetnénk." – Ralph Waldo Emerson - Szerelem idézet
***************************************************************************************************************


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
47. Elküldve: 2022-04-26 23:20:48,

Idézetek

[53.]

Szerelem idézet???

Idézet:



1."Szeretni annyi, mint égni, lángolni." – Jane Austen - Szerelem idézet

2. "Mi a szerelem? Ez a reggel és az esti csillag." – Sinclair Lewis - Szerelem idézet

3 "A szerelem nem szerelem, amíg a szerelem sebezhető." – Theodore Roethke- Szerelem idézet

4."Válassz engem, válassz engem, szeress." – Meredith Grey, Grey anatómiája - Szerelem idézet

5. „Nem szerelem volt első látásra. Teljes öt percig tartott.” – Lucille Ball - Szerelem idézet

6. "A szerelem az, amiért érdemes az utazást." – Franklin P. Jones - Szerelem idézet

7. „A barátod lenni minden, amit valaha is akartam; arról álmodoztam, hogy a szeretőd legyek." – Valerie Lombardo - Szerelem idézet

8. "Sok mindent szeress, mert ebben rejlik az igazi erő, és aki sokat szeret, az sokat tesz, és sok mindent elérhet, és amit szeretetben tesz, azt jól teszi." – Vincent van Gogh - Szerelem idézet

9. "Csak úgy tanulhatunk meg szeretni, ha szeretünk." – Iris Murdoch - Szerelem idézet

10. "Úgy kell táncolnod, mintha senki sem nézné, szeress úgy, mintha soha nem bántanálak, énekelj úgy, mintha senki sem figyelne, és élj úgy, mintha a földi mennyország lenne." – William W. Purkey - Szerelem idézet

11. "A szerelem egy ellenállhatatlan vágy, hogy ellenállhatatlanul vágytak rá." – Robert Frost - Szerelem idézet

12. „Soha nem veszítesz azzal, hogy szeretsz. A visszatartással mindig veszítesz." – Barbara De Angelis - Szerelem idézet

13. "Jobb szeretni és elveszíteni, mint soha nem szeretni." – Szent Ágoston - Szerelem idézet

14. "A szerelem egyetlen lélekből áll, amely két testben lakik." – Arisztotelész - Szerelem idézet

15. "Ha tudom, mi a szerelem, az miattad van." – Hermann Hesse - Szerelem idézet

16. "Tegnap szerettelek, még mindig szeretlek, mindig is szeretlek, mindig is foglak." – Elaine Davis - Szerelem idézet

17. „Láttam, hogy tökéletes vagy, és ezért szerettelek. Aztán láttam, hogy nem vagy tökéletes, és még jobban szerettelek. – Angelita Lim - Szerelem idézet

18. – Esküszöm, hogy nem tudnék jobban szeretni, mint most, de tudom, hogy holnap szeretni foglak. – Leo Christopher - Szerelem idézet

19. "Szerelem volt első látásra, utolsó látásra, örökkévalóságra." – Vlagyimir Nabokov - Szerelem idézet

20. "Az igaz szerelmi történeteknek soha nincs vége." – Richard Bach - Szerelem idézet

21. "Nem kell egyformán gondolkodnunk ahhoz, hogy egyformán szeressünk." – Dávid Ferenc - Szerelem idézet

22. „Láttam, hogy tökéletes vagy, és ezért szerettelek. Aztán láttam, hogy nem vagy tökéletes, és még jobban szerettelek. – Angelita Lim - Szerelem idézet

23. – Jobban szeretlek, mint bármit a világon együttvéve. – Stephanie Meyer - Szerelem idézet

24. "Hogy szeretlek téged? Hadd számoljam az utakat.” – Elizabeth Barrett Browning - Szerelem idézet

25. "Szerelmed úgy ragyog a szívemben, ahogy a nap süt a földön." – Eleanor Di Guillo - Szerelem idézet

26. „Nem számít, mi történt. Nem számít, mit tettél. Nem számít, mit fog tenni. Mindig szeretni foglak. Esküszöm." – CJ Redwine - Szerelem idézet

27. "Ha te száz évig élsz, én is száz évig akarok mínusz egy napot élni, hogy soha ne kelljen nélküled élnem." – AA Milne - Szerelem idézet

28. Szeretlek azért a részemért, amit kihozol." – Elizabeth Barrett Browning - Szerelem idézet

29. "Szerettem a bátorságába, az őszinteségébe és a lángoló önbecsülésébe." – F. Scott Fitzgerald - Szerelem idézet

30. "Szeretem őt, és ez mindennek a kezdete." – F. Scott Fitzgerald - Szerelem idézet

31. – Arra késztet, hogy jobb ember legyek. – Melvin Udall - Szerelem idézet

32. – Soha nem szerettelek jobban, mint én, ebben a pillanatban. És soha nem foglak kevésbé szeretni, mint én, ebben a pillanatban. – Kami Garcia - Szerelem idézet

33. "Szeretlek. nyugalomban vagyok veled. Hazajöttem." – Dorothy L. Sayers - Szerelem idézet

34. „Ha rád gondolok, ébren tartok. Ha rólad álmodok, az elalszik. Az, hogy veled vagyok, életben tart.” – Inconnu - Szerelem idézet

35. "A szerelem egy kétirányú utca, amely folyamatosan épül." – Carroll Bryant - Szerelem idézet

36. „Soha nincs ideje vagy helye az igaz szerelemnek. Véletlenül történik, egy szívdobbanás alatt, egyetlen felvillanó, lüktető pillanatban.” – Sarah Dessen - Szerelem idézet

37. – Jobban szeretlek, mint gondolnám. – Becca Fitzpatrick - Szerelem idézet

38. A szerelem olyan, mint a szél, nem látod, de érzed." – Nicholas Sparks - Szerelem idézet

39. "Inkább töltök veled egy életet, mint hogy egyedül nézzek szembe e világ minden korszakával." - Gyűrűk Ura - Szerelem idézet

40. „Végezz velem együtt; A legjobb még csak most jön." – Robert Browning - Szerelem idézet

41. „A Valentin-nap egy szerelmi jegy az év többi részére.” – Jo Lightfoot - Szerelem idézet

42. "Ha először magadat szereted, sokkal hamarabb megtalálod a Valentin-napot!" ― Mehmet Murat ildan - Szerelem idézet

43. "A valentin megmelengeti a szívet." – Kriss Stewart - Szerelem idézet

44. „Ezen a Valentin napon azt remélem és kívánom, hogy szerelmünk örökké tartson.” - Catherine Pulsifer Szerelem idézet

45. „Ma van Valentin-nap – vagy ahogy a férfiak szeretik nevezni, a zsarolás napja!” – Jay Leno - Szerelem idézet

46. "Soha ne írj alá Valentin napot a saját neveddel." - Charles Dickens - Szerelem idézet

47. – Ó, ha az enyém választ és hívlak, szerelmem, minden nap az én Valentinom vagy! – Thomas Hood - Szerelem idézet

48. „A Valentin-nap egy rendkívüli pillanat az igaz szerelem tartós erejének felidézésére.” – MF - Szerelem idézet

49. „Valentin nap nélkül a február… nos, január lenne.” – Jim Gaffigan - Szerelem idézet

50. "Az egyetlen buborék a februári lapos pezsgőben a Valentin-nap." – Tom Robbins - Szerelem idézet
***************************************************************************************************************


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
46. Elküldve: 2022-04-26 17:47:39,

Idézetek

[54.]

Szerelem idézet???

Idézet:



111. "Szeretés nélkül élni nem igazán élni." – Moliere

Szerelem idézet

112. "Soha nem elég az 'Szeretlek'." - Lenny Bruce

Szerelem idézet

113. "Gyere, élj a szívemben, és ne fizess albérletet." – Samuel Lover, "Élj a szívemben, és ne fizess bérleti díjat"

Szerelem idézet

114. "A szerelem régi, a szerelem új. A szeretet minden, a szerelem te vagy." – The Beatles, "Mert"

dalszöveg 115. "Végezz velem együtt! A legjobb még hátra van." – Robert Browning, "Rabbit Ben Ezra"

Szerelem idézet

116. "Annyira közelebb van szükségem rád." – Death Cab for Cutie, "Transatlanticism" dalszöveg

Szerelem idézet

117. "My heart will be your garden." – Alice Meynell, "A szívem lesz a kerted"

Szerelem idézet

118. "Ó, mondd meg neki, rövid az élet, de a szerelem hosszú." – Alfred, Lord Tennyson, "The Princess: O Swallow"

Szerelem idézet

119. "Soha fölötted. Soha alattad. Mindig melletted." – Walter Winchell

Szerelem idézet

120. "Ever youre. Ever enyém. Ever a miénk." – Ludwig van Beethoven „Halhatatlan kedvesének” írt levelében

Szerelem idézet
***************************************************************************************************************


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
45. Elküldve: 2022-04-26 17:45:59,

Idézetek

[55.]

Szerelem idézet???

Idézet:



101. "Ez az ügy Valami nagyobb,
mint bármi, ami valaha is megtisztelte a szívemet." - Foo Fighters, "Kedves szerető" dalszövege

Szerelem idézet

102. "Vak szemeim kétségbeesetten várják, hogy láthassalak." – Richard Burton, Elizabeth Taylornak írt levelében

Szerelem idézet

103. „Bármely életemben megtalálnálak.” – Kanye West

Szerelem idézet

104. „Semmit nem csinált, amit láttam, kivéve, hogy ott állt, az erkély korlátjára támaszkodva, a kezében. az univerzum együtt." - JD Salinger, "Egy lány, akit ismertem"

Szerelem idézet

105. De időnként, mint ma, elgondolkodom rajta, és rájövök, milyen szerencsés vagyok, hogy megoszthatom az életem a legnagyszerűbb nővel, akivel valaha találkoztam. Még mindig elbűvöl és inspirál. Jobban befolyásolsz engem. Te vagy a vágyam tárgya, létezésem első számú földi oka. Nagyon szeretlek." – Johnny Cash June Carternek írt levelében

Szerelem idézet

106. "Ahogy akarod." - A hercegnő menyasszony

Szerelem idézet

107. "Szeress engem, és a világ az enyém." – David R. Reed, Jr., "Szeress engem, és a világ az enyém"

Szerelem idézet

108. "Te mindent lehetővé teszel. Lehetővé teszel engem." – Brothers & Sisters

Szerelem idézet

109. "Mindnyájan szeretlek benneteket." – John Legend, "All of Me" dalszöveg

Szerelem idézet

110. "Kiss me. Kiss me, mintha ez lenne az utolsó alkalom." – Casablanca

Szerelem idézet

***************************************************************************************************************


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
44. Elküldve: 2022-04-26 17:43:48,

Idézetek

[56.]

Szerelem idézet???

Idézet:



91. "Szóval minden nap jobban imádkozom,
hogy a barátok maradjanak, amikor elkezdjük lefektetni a család alapjait A
szerelem nem egyszerű – miért ne lehetne
bármi, amit érdemes lenne, ha évente
dolgoznál. Ismerjük egymást egy ideje
Nem kell egy egész nap, hogy felismerjük a napsütést."
– Gyakori, "The Light" dalszövegek

Szerelem idézet

92. "Amikor találkozol a megfelelő személlyel, tudod. Nem tudsz megállni, hogy ne gondolj rájuk. Ők a legjobb barátod és a lelki társad. Alig várod, hogy eltölthesd a hátralévő időt az életed velük. Senki és semmi más nem hasonlíthatja össze." – How I Met Your Mother

Szerelem idézet

93. "Tégy kezünkből egy kezet,
Szívünkből egy szívet,
Tégy fogadalmunkból utolsó fogadalmat:
Csak a halál választ el most minket."
West Side Story

Szerelem idézet

94. "A szerelmünkkel megmenthetnénk a világot, ha tudnák." – The Beatles, "Belüled nélküled" dalszövegek

Szerelem idézet

95. "Nem tudok nélküled létezni – mindent elfelejtek, de újra látlak – úgy tűnik, az életem itt megáll – nem látok tovább. Felszívottál." – John Keats, Fanny Brawne 96-nak írt levelében

96. „Ugyanúgy, mint én szeretlek,
te is mindig szeretni fogsz.
Ez a szerelem nem jó, hacsak nem
én és te.”
– Tegan és Sara, „I Know I Know I Know” dalszövegek

Szerelem idézet

97. "A szerelem a végső törvényen kívüli. Egyszerűen nem fog betartani semmilyen szabályt. A legtöbb, amit bármelyikünk tehet, az az, hogy aláírja magát cinkosának. Ahelyett, hogy megfogadnánk, hogy tiszteletben tartjuk és engedelmeskedünk, talán meg kell esküdnünk, hogy segítünk. . Ez azt jelentené, hogy a biztonság szóba sem jöhet. A „készít” és a „marad” szavak helytelenné válnak. Az irántad érzett szerelmem nem kötődik. Ingyenesen szeretlek." – Tom Robbins, Csendélet harkályral

Szerelem idézet

98. "Csókolom a látomásodat, ahogy az eszembe jut."

– Winston Churchill, Clementine Churchill 99 -nek írt levelében .

Szerelem idézet

99. „Fordítást keresek a profiljában.
Úgy tanulmányozom a beszélgetést, mint egy térképet, mert tudom, hogy
a köztünk lévő különbségekben van erő,
és tudom, hogy ott van a kényelem,
ahol átfedjük egymást.” – Ani Difranco,

Szerelem idézet

100. "Megöregedünk és megszokjuk egymást. Egyformán gondolkodunk. Olvasunk egymás gondolataiban. Kérdezés nélkül tudjuk, mit akar a másik. Néha kicsit irritáljuk egymást. Talán néha természetesnek veszik egymást. Johnny Cash, June Carternek írt levelében

Szerelem idézet

***************************************************************************************************************


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
43. Elküldve: 2022-04-26 17:40:09,

Idézetek

[57.]

Szerelem idézet???

Idézet:



81. "A lélek találkozik a lélekkel a szerelmesek ajkán. – Percy Bysshe Shelley, Prometheus Kötetlen

Szerelem idézet

82. "Ne feledd, őrülten szerelmesek vagyunk, szóval nem árt megcsókolni, amikor csak úgy érzed." – Az éhezők viadala

Szerelem idézet

83. "Ő az egyetlen bizonyíték Istenről, akit láttam, kivéve azt a titokzatos erőt, amely minden alkalommal kivesz egy zoknit a szárítóból, amikor mosok." – St. Elmo's Fire

Szerelem idézet

84. "Igen, részeg vagyok. És te szép vagy. Holnap reggel pedig józan leszek, de te még mindig szép leszel." – Az álmodozók

Szerelem idézet

85. "Olyan szép vagy,
akár pincérnő is lehetsz.
Olyan gyönyörű vagy
légikísérő lehetsz a 60-as években
Olyan gyönyörű vagy,
részmunkaidős modell lennél."
– A konkordok repülése,

Szerelem idézet

86. "Szeretlek, és ez egyre rosszabb." - Joseph E. Morris

Szerelem idézet

87. "Soha nem veszem ki a lombfúvót, amikor Oprah be van kapcsolva.
És amikor az érzéseidről mesélsz, próbálok nem ásítani.
És amikor bulikon vagyunk, nem beszélek a görcsös hólyagodról
Amikor az ereszcsatornákat tisztítod a tetőn, én fogom a létrát
, és ha ez nem szerelem… nem tudom, mi a szerelem."
– Weird Al Yankovic, "If That Isn't Love" dalszövegek

Szerelem idézet

88. "Nézd, szerintem a legjobb, amit tehetsz, ha találsz egy embert, aki pontosan azért szeret, amilyen vagy. Jó hangulat, rossz hangulat, csúnya, csinos, jóképű, mi van veled. A megfelelő ember továbbra is azt hiszi, hogy a nap süt ki a seggedből. Ez az a fajta ember, aki mellett érdemes kitartani."

Szerelem idézet

89. "Annyira szeretlek, hogy majdnem elfelejtettem merengeni." – Angel

Szerelem idézet

90. "Amikor a közeledben vagyok, úgy érzem magam, mintha drogoznék. Nem mintha drogoznék. Hacsak nem drogozol, ebben az esetben én mindig. Mindet." – Scott Pilgrim kontra a világ

Szerelem idézet


***************************************************************************************************************


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
42. Elküldve: 2022-04-26 17:37:15,

Idézetek

[58.]

Szerelem idézet???

Idézet:



71. "Tökéletlen vagy, tartósan és elkerülhetetlenül hibás vagy. És gyönyörű vagy." – Amy Bloom

Szerelem idézet

72. "Bárcsak megmutathatnám neked saját lényed elképesztő fényét, amikor magányos vagy vagy sötétben." – Hafiz of Shiraz

Szerelem idézet

73. "Te és én
együtt festhetnénk az eget
Ahogy a világ múlik
Örökké folytatjuk."
– Kaskade, "Eyes" dalszöveg

Szerelem idézet

74. "Tiéd a fény, melyben szellemem megszületik:
tiéd lelkem visszatérésének sötétsége – te vagy a
napom, a holdam és minden csillagom."
– EE Cummings, "#38"

Szerelem idézet

75. "Oly fényes, szívünkben égtek a lángok,
Hogy egymásra találtunk a sötétben."
– City and Colour, "Sötétben találtuk egymást" dalszövegek

Szerelem idézet

76. "Húsod minden atomja olyan kedves számomra, mint az enyém:Jane Eyre

Szerelem idézet

77. "Hogyan szeretlek? Hadd számoljam meg az utakat.
Szeretlek a mélységig, szélességig és magasságig, amit a lelkem elérhet, ha úgy érzi, eltűnt a látókörből
A lét céljaiért és az ideális kegyelemért."
– Elizabeth Barrett Browning, "Sonnet 43"

Szerelem idézet

78. "Mert "nem a fülembe súgtál, hanem a szívembe. "Nem az ajkaimat csókoltad, hanem a lelkemet." – Judy Garland, "My Love Is Lost" dalszövegek

Szerelem idézet

79. "Egy napon meg fogod kérdezni, hogy melyik a fontosabb – az én életem vagy a tiéd? Kimondom az enyémet, te pedig úgy távozol, hogy nem tudod, hogy te vagy az életem." – Khalil Gibran

Szerelem idézet

80. "És téged választanálak; száz életben, száz világban, a valóság bármely változatában megtalálnálak és téged választanálak." - Kiersten White,

Szerelem idézet


***************************************************************************************************************


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
41. Elküldve: 2022-04-26 17:35:14,

Idézetek

[59.]

Szerelem idézet???

Idézet:



61. "Minden alkalommal, amikor újra és újra megtörténik velem." – Edith Wharton, Az ártatlanság kora,

Szerelem idézet

62. "És mire jutnak végül a nagyszerű szavak, csak nem erre? Szeretlek – veled vagyok nyugalomban – hazajöttem." – Dorothy L. Sayers, Busman's Honeymoon

Szerelem idézet

63. "Akarlak ma, holnap, jövő héten és életem hátralévő részében." – IA Dice, The Sound of Salvation

Szerelem idézet

64. "Egy szó megszabadít minket az élet minden súlyától és fájdalmától: ez a szó a szeretet." – Sophoklész

Szerelem idézet

65. "A mi szerelmünket nem lehet mérni, egyszerűen az." – John Paul Stevens

Szerelem idézet

66. "Az egyetlen dolog, amiből soha nem lesz elég, az a szeretet; és az egyetlen dolog, amiből soha nem adunk eleget, az a szeretet." – Henry Miller

Szerelem idézet

67. "Ha valaha ostobán elfelejtenéd, soha nem gondolok rád." – Virginia Woolf, Válogatott naplók

Szerelem idézet

68. "Úgy tűnik, számtalan formában szerettelek, számtalanszor, életről életre, korról korra örökké." – Rabindranath Tagore

Szerelem idézet

69. "Nem számít, hova mentem, mindig tudtam, hogy visszamehetek hozzád. Te vagy az iránytűm csillaga." – Diana Peterfreund, For Darkness Shows the Stars

Szerelem idézet

70. „Tudod, hogy szétesnék nélküled
. Nem tudom, hogyan csinálod, amit csinálsz
, mert minden, ami nem
Van értelme, ha veled vagyok."
- Hunter Hayes, "Wanted" dalszöveg

Szerelem idézet

***************************************************************************************************************


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
40. Elküldve: 2022-04-26 17:33:30,

Idézetek

[60.]

51. "Kettőnk számára az otthon nem egy hely, hanem egy ember. És végre otthon vagyunk." – Stephanie Perkins, Anna és a francia csók

Szerelem idézet

52. "Gyönyörű nő vagy, megérdemelsz egy szép életet. Nem kevesebbet." – Víz elefántoknak

Szerelem idézet

53. "Áldd meg lelkedet oly drága és finom
Erőteljesen együttérző,

Had me a szélén éreztem magam elégtelennek."
- Ali testvér, "My Beloved" dalszövegek

Szerelem idézet

54. "Elkapom a holdat
Mint madár a ketrecben
Ez neked szól, elájulok
, mindig szerelmes vagyok."
- Wilco, "I 'm Always in Love" dalszövegek

Szerelem idézet

55. "És amikor mosolyogsz, az egész világ megáll és bámul egy darabig, mert csodálatos vagy, pont úgy, ahogy vagy." – Bruno Mars, "Just The Way You Are" dalszövegei

Szerelem idézet

56. "Csodálatosnak érzem magam, mert látom
a szerelem fényét a szemedben." - Eric Clapton, "Wonderful Tonight" dalszövegek

Szerelem idézet

57. "Have I Mondtam mostanában, hogy szeretlek
Have I say you there"s senki nincs
fölötted Töltsd meg a szívemet örömmel,
vedd el a szomorúságomat ,
enyhítsd a bajaimat, ezt tedd."
– Van Morrison, "Have I Told You Lately" dalszövegek

Szerelem idézet

58. "Amikor egyedül vagyok veled
, újra úgy érzem magam, mintha otthon lennék.
Amikor egyedül vagyok veled,
újra egésznek érzem magam."
- The Cure, "Lovesong" dalszövegek

Szerelem idézet

59. "Látod, minden nap jobban szeretlek, ma jobban, mint tegnap és kevésbé, mint holnap." – Rosemonde Gerard

Szerelem idézet

60. "A szerelem az, amikor találkozol valakivel, aki valami újat mond magáról." – André Breton, Mad Love

Szerelem idézet
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
39. Elküldve: 2022-04-26 17:31:55,

Idézetek

[61.]

Szerelem idézet???

Idézet:



41. "Semmilyen mért idő veled nem lesz elég hosszú, de kezdjük az örökkévalósággal." – Stephenie Meyer, Hajnalhasadás

Szerelem idézet

42. "Tapasztalatból tudom, hogy a költőknek igazuk van: a szerelem örök." – EM Forster, A szoba kilátással

Szerelem idézet

43. "Ha a nap nem sütne, akkor is szeretlek.
Amikor a hegyek a tengerbe omlanak, akkor is ott leszünk te és én." – Led Zeppelin, "Köszönöm" dalszöveg

Szerelem idézet

44. "Lelépett, igyekezett nem sokáig nézni, mintha a nap lenne, mégis látta, mint a napot, anélkül is, hogy ránézett volna." – Lev Tolsztoj, Anna Karenina

Szerelem idézet

45. "Téged nézlek, és szívesebben nézlek téged, mint a világ összes portréját." – Frank O'Hara, "Having a Coke with You" dalszövegek

Szerelem idézet

46. "Egy nagyszerűség, ami a szemedből jön ki, a hangodból, ahogy ott állsz, ahogy sétálsz. Belülről világítasz. " – The Philadelphia Story

Szerelem idézet

47. – George Strait, "Living and Living Well" dalszövegek

Szerelem idézet

48. "Éjszakám napsütéses hajnal lett miattad." – Ibn Abbad

Szerelem idézet

49. "Szeretném, ha tudná, hogy te voltál lelkem utolsó álma." – Charles Dickens, A Tale of Two Cities

Szerelem idézet

50. "Nem tudtam feltörni a szerelmi kódot, kedves
"Amíg fel nem robbantottad a zárat a szívemen." – Bérlet

Szerelem idézet

***************************************************************************************************************


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
38. Elküldve: 2022-04-26 17:29:41,

Idézetek

[62.]

Szerelem idézet???

Idézet:



31. "Olyan, mintha nem is lenne az életem számomra, hacsak nem vagy ott és benne vagy, és megosztom veled." – Gilmore Girls

Szerelem idézet

32. "Elvárások nélkül jövök ide, csak azért, hogy bevalljam, most, hogy szabadon megtehetem, a szívem a tiéd, és mindig is az lesz." – Jane Austen, Értelem és érzék

Szerelem idézet

33. "Utolsó leheletemmel szeretném elmondani neked, hogy mindig is szerettelek. Inkább leszek szellem, aki elítélt lélekként sodródik melletted, mint hogy nélküled menjek be a mennybe. Szerelmed miatt soha nem leszek az magányos lélek." – Guggoló tigris, rejtett sárkány

Szerelem idézet

34. "Nem tudnám megmondani, hogy szeretlek-e az első pillanatban, amikor megláttalak, vagy a második vagy a harmadik vagy a negyedik pillanatban. De emlékszem az első pillanatra, amikor feléd néztem, és rájöttem, hogy valahogy a többi a világ eltűnni látszott, amikor veled voltam." – Cassandra Clare, Clockwork Prince

Szerelem idézet

35. "Amikor megkérdezik, mi tetszett a legjobban, azt mondom nekik, te voltál az." – Angyalok városa

Szerelem idézet

36. "Még a leggyengébb pillanatomban sem gondoltam arra, hogy elengedlek." – Judith McNaught, Whitney, Szerelmem

Szerelem idézet

37. "Szerelem volt első látásra, utolsó látásra, örökkévalóságra." – Vladimir Nabokov, Lolita

Szerelem idézet

38. "Ha egyet kérhetnék Istentől, az az lenne, hogy állítsa meg a holdat. Állítsd meg a holdat, és hagyd, hogy ez az éjszaka és szépséged örökké tartson." – Egy lovagmese

Szerelem idézet

39. "Ha csak egy órám lenne a szeretetem, ha csak ennyi lenne, egy óra szeretet ezen a földön, neked adnám a szeretetemet." – Alice Sebold, The Lovely Bones

Szerelem idézet

40. "Tudom, hogy valahogy minden lépésem, amit tettem attól a pillanattól kezdve, hogy tudtam járni, egy lépés volt afelé, hogy megtaláljam." – Nicholas Sparks, Üzenet a palackban

Szerelem idézet



***************************************************************************************************************


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
37. Elküldve: 2022-04-26 17:28:03,

Idézetek

[63.]

21. "Te vagy a legjobb dolog, amiről sosem tudtam, hogy szükségem van rá. Szóval most már annyira világos, hogy mindig itt kellek.” – Ne-Yo, „Never Knew I Needed” dalszövegek

Szerelem idézet

22.
Szeretnék csatlakozni melletted, ahol a csillagokba
nézhetünk, és együtt ülhetünk, most és mindörökké. Mert ez olyan világos, mint bárki láthatja. Egyszerűen arra való, hogy legyünk." - A karácsony előtti rémálom

Szerelem idézet

23. "Ha Meg kellett álmodnom a tökéletes nőt, még csak a közelébe sem jött volna.” – Boy Meets World

Szerelem idézet

24. "Néha a közelségedtől eláll a lélegzetem; és mindaz, amit mondani akarok, nem kap hangot. Aztán csendben csak remélni tudom, hogy a szemeim beszélnek a szívemről." – Robert Sexton

Szerelem idézet

25. "Te vagy az egyetlen lány, aki miatt mindent kockára tettem egy olyan jövőért, amiért érdemes." – Simone Elkeles, Perfect Chemistry

Szerelem idézet

26. "Te vagy a legfinomabb, legkedvesebb, leggyengédebb és legszebb ember, akit valaha ismertem – és még ez is enyhe kifejezés." – F. Scott Fitzgerald

Szerelem idézet

27. "Te és én, olyan, mintha megtanítottak volna minket csókolózni a mennyben, és együtt küldtek le a földre, hogy lássuk, tudjuk-e, mit tanítottak nekünk." – Borisz Paszternak,

Szerelem idézet

28. "Miattad érzem, hogy lassan, de biztosan azzá válok, akiről mindig is álmodtam." – Tyler Knott Gregson, "Becoming"

Szerelem idézet

29. "Boldogabbá teszel, mint valaha is gondoltam volna, és ha megengeded, életem hátralévő részében azzal fogok tölteni, hogy te is hasonló érzéseket keltsek." – Barátok

Szerelem idézet

30. "A te szavaid az ételem, a leheleted a borom. Te vagy a mindenem." – Sarah Bernhardt

Szerelem idézet
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
36. Elküldve: 2022-04-26 17:25:39,

Idézetek

[64.]

Szerelem idézet???

Idézet:



1. "Szeretlek? Istenem, ha a te szerelmed egy homokszem lenne, az enyém a tengerpartok univerzuma lenne." – William Goldman, A hercegnő menyasszonya

Szerelem idézet

2. "Szeretlek egészen a Holdig – és vissza." – Sam McBratney, Találd ki, mennyire szeretlek

Szerelem idézet

3. "Soha egy pillanatra sem volt kétségem. Szeretlek. Teljesen hiszek benned. Te vagy a legkedvesebb emberem. Életem okom." – Ian McEwan, engesztelés

Szerelem idézet

4. "Elvarázsoltál testben és lélekben, és szeretlek, szeretlek, szeretlek. Ettől a naptól kezdve soha nem kívánok elszakadni tőled." – Büszkeség és balítélet

Szerelem idézet

5. "Jobban szeretlek, mint ahogy valaha is megtaláltam a módját, hogy elmondjam neked." – Ben Folds, "A legszerencsésebb"

Szerelem idézet

6. "Tudok néhány dolgot. Tudom, hogy szeretlek. Tudom, hogy szeretsz engem." – Trónok harca

Szerelem idézet

7. "Azt mondtam, hogy szeretlek, és ez örökké tart,
és ezt szívből ígérem,
nem tudlak jobban
szeretni, úgy szeretlek, ahogy vagy."
– Billy Joel, "Just the Way You Are"

Szerelem idézet

8. "Úgy szeretlek, ahogy egy fuldokló szereti a levegőt. És tönkretennék, ha csak egy kicsit lennél." – Rae Carson, The Crown of Embers

Szerelem idézet

9. "Szóval, szeretlek, mert az egész univerzum összeesküdt, hogy segítsen megtalálni." – Paulo Coelho, Az alkimista

Szerelem idézet

10. "Gyűlhetnek a viharfelhők és összeütközhetnek a csillagok, de szeretlek az idők végezetéig." – Moulin Rouge

Szerelem idézet

11. "Bármi is történik holnap, vagy életem hátralévő részében, most boldog vagyok… mert szeretlek." – Groundhog Day

Szerelem idézet

12. "Szeretlek. Abban a percben tudtam, hogy megismertelek. Sajnálom, hogy ilyen sokáig tartott, míg utolértem. Egyszerűen elakadtam." – Silver Linings Playbook

Szerelem idézet

3. "Minden dolog ellenére, amit a kezem tartott, messze te vagy a legjobb." – Andrew McMahon in the Wilderness, "Cecilia and the Satellite" dalszövegek

14. "Tudnod kell, milyen nagyszerű dolgok voltak előtted. Ennek ellenére ma még jobbak. Nem tudom elképzelni, ki voltam, mielőtt mindent tönkretettél. a legszebb módon." – Jonathan Coulton, "You Ruined Everything" dalszövegek

Szerelem idézet

15. "Azt hiszed, egy vagy a milliók közül, de nekem egy a millióhoz." – Brad Paisley, "The World" dalszövegek

Szerelem idézet

16. "De a te, aki vagy ma este, ugyanaz, akibe szerelmes voltam tegnap, ugyanaz, akibe szerelmes leszek holnap." – Gayle Forman, Ha maradok

Szerelem idézet

17. "Ez Gyengéd szerelmed napsütésén keresztül." – Stevie Wonder, „Thank You Love" dalszövegei

Szerelem idézet

18. "Az univerzum kezdete óta létező részecskékből állunk. Szeretem azt hinni, hogy ezek az atomok 14 milliárd évet utaztak időben és térben, hogy megteremtsenek minket, hogy együtt lehessünk, és egésszé tegyük egymást. – Az ősrobbanás 19. elmélet

. "Te vagy szerelmes hajóm vitorlája,
te vagy a kapitány és a legénység;
Mindig a szükségletem
leszel – nélküled elvesznék.” – Hold Everything

Szerelem idézet

20. „Látod, ez minden, amire szükségünk van. Egy pár dohányzik, egy csésze kávé, és egy kis beszélgetés. Te meg én és öt dollár." – Reality Bites

Szerelem idézet

***************************************************************************************************************


Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
35. Elküldve: 2022-02-25 17:58:02,

Idézetek

[65.]

Legjobb fiamnak idézetek

“Imádom a mosolyát, szeretem a nevetését, szeretem a kedves szívét, de leginkább azt szeretem, hogy ő a fiam.”
Nem csak a fiam vagy. Te vagy a holdam és a csillagom, és minden ami a kettő között van. Te fiam vagy a mindenem és én. – fiamnak idézet
Nem csak a fiam vagy. Te vagy a holdam és a csillagom, és minden ami a kettő között van. Te, fiam, a mindenem vagy, és teljes szívemből szeretlek.
A fiamnak, soha ne felejtsd el, hogy szeretlek. Nem számít, hova mész, vagy mi történik az életben. Szeretve vagy. Örökké.
Nagyon szeretem a fiamat. Nem tudom, mivel érdemeltem ki, de örökké hálás vagyok, hogy ő az én kisfiam.
‘Annyira szeretem a fiamat. Nem tudom, mivel érdemeltem ki, de örökké hálás vagyok, hogy ő az én kisfiam. Egyszerűen nem tudnám elképzelni az életemet nélküle.
Jobban szeretem a fiamat, mint ahogy valaha is találtam szavakat.- fiamnak idézet
„Bármennyire is mondom a fiamnak, hogy szeretem őt, mindig jobban szeretem.”
Mindegy, hogy mi lesz, szeretném, ha a fiam tudná, hogy kívánták, imádkoztak érte, és örökké szeretik.
„Bármi legyen is, szeretném, ha a fiam tudná, hogy kívánták, imádkoztak érte, és örökké szeretik.”
Lehet, hogy a fiamnak ajándékoztam az életet, de okot adott az életre. – fiamnak idézet
Lehet, hogy a fiamnak ajándékoztam az életet, de ő adott nekem okot, hogy éljek.
Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de amikor a fiamra nézek, tudom, hogy valamit teljesen jól csináltam az életemben. – fiamnak idézet
‘Lehet, hogy nem vagyok tökéletes, de amikor a fiamra nézek, tudom, hogy valamit teljesen jól csináltam az életemben.’
Fiam, túlnőhetsz az ölemen, de a szívemen soha. – fiamnak idézet
A fiam minden tekintetben áldás. – Erzsébet Emken
A földi mennyország a kisfiamra néz. – Jenny McCarthy
Tegnap a kisfiam, ma a barátom, és mindörökké a fiam. – fiamnak idézet
A fiak az anya életének horgonyai. – Sophocies
Jobb képességet adni a fiának, mint ezer aranyat adni neki. – Kínai közmondás
‘Jobb, ha a fiadnak egy készséget adsz, mintha ezer aranyat adnál neki.’ – kínai közmondás
A legfontosabb nyom, amit ezen a világon hagyok, a fiam. – Sarah Shahi
A boldogság az, ha van egy fia, akit a sajátjának nevezhet. – fiamnak idézet
“A boldogság a fiammal töltött idő.”- fiamnak idézet
A fiaimért élek. Eltévednék nélkülük. – Diana hercegnő
Van egy fiam, aki a szívem. Egy csodálatos fiatalember, merész és szerető, erős és kedves. – Maya Angelou – fiamnak idézet
“A fiak egy ideig fogják a kezünket, de a szívünket örökké.”
Az egyik legnagyobb ajándék, amit valaha kaptam, a fiam.
Milyen megtiszteltetés látni, ahogy a fiadból kedves, szerető és megfontolt emberré nő. – fiamnak idézet
‘Nem én adtam a fiamnak az életet, hanem az élet tőle kaptam ajándékot.’
“Van egy hely a szívemben, amelyet csak a fiam tölthet be.”
“A fiú a szeretet ajándéka.”
“Egy fiú mindig a fejedben van, és örökké a szívedben.” – fiamnak idézet
‘A boldogság az, ha van egy fia, aki egyben a legjobb barátod is.’
Fiamnak idézet – A fiú ölelése sokáig tart, miután elengedi.
‘Egy fia ölelése sokáig tart, miután elengedi.’ – fiamnak idézet
“A fiakat felülről küldték, hogy töltsék el szívünket végtelen szeretettel.” – fiamnak idézet

Legjobb fiamnak idézetek
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
34. Elküldve: 2022-02-25 17:40:38,

Idézetek

[66.]

Legjobb advent idézetek

„Az adventi időszak azt jelenti, hogy valami olyasvalami van a láthatáron, amilyenhez hasonlót még soha nem láttunk… Lehetséges, hogy nem látjuk, elszalasztjuk, elfordulunk, ahogy elsuhan mellettünk. És elkezded felfogni, hogy mit hagytál ki, mint Mózes a sziklahasadékban, és nézed, ahogy Isten [hát] elhalványul a távolban. Szóval maradj. Ül. Habozik. Kátrányos. Latolgat. Várjon. Íme. Csoda. Futásra lesz elég idő. A rohanásért. Az aggódásért. Nyomáshoz. Egyelőre maradj. Várjon. Valami van a láthatáron.” – Jan L. Richardson
„A remény Istene, nyitott szívvel és vágyakozó lélekkel nézek rád. Ebben az adventi időszakban éber és éber leszek, hallgatok szavadra és betartom előírásait. A reményem benned van.” – Matthew Kelly – Advent idézet
„Az advent türelem, Isten így tett minket az ígéret népévé, a türelmetlenség világában.” – Stanley Hauerwas
„Az advent szó „elvárást” jelent. Amit az advent tehet, az a remény érzését kelti.” – Louie Giglio
„Advent: itt az ideje, hogy hallgass a léptekre – nem hallod a lépteket, ha magad futsz.” – Bill McKibben – Advent idézet
„Az advent, ez az erőteljes liturgikus időszak, amelyet most kezdünk, arra hív bennünket, hogy csendben álljunk meg, hogy megértsük a jelenlétet. Felhívás arra, hogy megértsük, hogy a nap egyes eseményei arra utalnak, hogy Isten ad nekünk, és annak a figyelmének a jelei, amelyet mindannyiunkra fordít.” – XVI. Benedek pápa, Advent idézi az eseményt
„Az advent az az időszak, amely emlékeztethet bennünket arra, hogy Isten munkálkodik, miközben mi várunk, és mi is Istennel együtt várunk.” – Louie Giglio – Advent idézet
„Tisztelni fogom a karácsonyt a szívemben, és igyekszem megtartani egész évben.” – Charles Dickens
„Advent a kiváló reménység lelki időszaka, és ebben az időszakban az egész Egyház arra van hivatva, hogy legyen reménység önmagáért és a világért.” – XVI. Benedek pápa, Adventi idézetek a reményről
„A börtöncella, amelyben az ember vár, remél… és teljesen attól függ, hogy a szabadság ajtaját kívülről kell kinyitni, nem rossz kép az adventről.” – Dietrich Bonhoeffer – Advent idézet
„Krisztus saját akaratából függött Máriától advent idején: teljesen tehetetlen volt; nem mehetett máshova, csak oda, ahová a lány választotta; nem tudott beszélni; a lélegzete az ő lehelete volt; szívdobbanása szívének dobbanásában… Adventünk időszakában – ébrenlét, munka, evés, alvás, létezés – minden lélegzet Krisztus lehelete a világba.” – Caryll Houselander
„Az advent célja, hogy felébressze bennünk a legmélyebb és legalapvetőbb érzelmi emléket, mégpedig a gyermekké lett Isten emlékét. Ez egy gyógyító emlék; reményt hoz. Az egyházi év célja, hogy folyamatosan ismételje nagy emléktörténetét, felébressze a szív emlékezetét, hogy felismerje a remény csillagát.” – XVI. Benedek pápa – Advent idézet
„Az első adventet azért ünnepeljük, hogy felkeltsük étvágyunkat a másodikra. Nagyon várjuk a következőt.” – Max Lucado
„Immánuel, Isten velünk természetünkben, bánatunkban, életművünkben, büntetésünkben, sírunkban, és most velünk, vagy inkább mi Vele, a feltámadásban, a mennybemenetelben, a diadalban és a második adventi pompában.” – Charles Spurgeon – Advent idézet
„Nem hiszem, hogy jól fogjuk megérteni az adventet, amíg nem tekintjük a forradalomra való felkészülésnek.” – Robert Barron
„Ahhoz, hogy elménket arra késztessük, hogy üdvözöljük az Urat, aki – ahogy a Hitvallásban mondjuk – egy napon eljön ítélni élőket és holtakat, meg kell tanulnunk felismerni őt a mindennapi élet eseményeiben. Ezért az advent, hogy úgy mondjam, egy intenzív edzés, amely határozottan ahhoz irányít bennünket, aki már eljött, aki eljön, és aki folyamatosan jön.” – II. János Pál pápa – Advent idézet

Legjobb advent idézetek
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
33. Elküldve: 2022-02-25 17:30:53,

Idézetek

[67.]

Inspiráló remény idézetek

„De akik az Úrban bíznak, erejük megújul. Szárnyakon szárnyalnak, mint a sasok; futnak, és nem fáradnak el, járnak és nem lankadnak el.” – Ésaiás 40:31
„Mert tudom, milyen terveim vannak veled – mondja az Úr -, hogy boldoguljak, és ne ártsanak, reményt és jövőt adjon neked.” – Jeremiás 29:11
„Isten azt választotta nekik, hogy megismertesse a pogányok között ennek a minisztériumnak a dicsőséges gazdagságát, amely Krisztus bennetek, a dicsőség reménysége.” – Kolossé 1:27 – Remény idézet
„A reménység Istene töltsön be titeket teljes örömmel és békességgel, ha bíztok benne, hogy a Szentlélek ereje által áradjatok reménnyel.” – Róma 15:13
„Most már részben tudom; akkor teljesen megismerni fogom, amint teljesen ismert vagyok. És most ez a három marad: a hit, a remény és a szeretet; de ezek közül a legnagyobb a szeretet.” – 1Korinthus 13:13 – Remény idézet
„Biztonságban leszel, mert van remény; körül fogsz nézni, és biztonságban pihensz. “ – Jób 11:18-19 – Remény idézet
„A szerelem nem ismer akadályokat. Akadályokat ugrál, kerítéseket ugrál, falakon áthatol, hogy reménnyel telve célba érjen.” – Maya Angelou
„Azt mondják, hogy az embernek mindössze három dologra van szüksége ahhoz, hogy igazán boldog legyen ezen a világon: valakire, akit szerethet, valamire, amit csinálni kell, és valamire, amiben reménykedhet.” – Tom Bodett – Remény idézet
“A szerelem egy tavaszi növény, amely mindent reménnyel illatosít, még a romokat is, amelyekhez ragaszkodik.” – Gustave Flaubert
„A múlt a tudás forrása, a jövő pedig a remény forrása. A múlt szeretete magában foglalja a jövőbe vetett hitet.” – Stephen Ambrose – Remény idézet
„A bátorság olyan, mint a szerelem; biztos van benne remény a táplálékra.” – Bonaparte Napóleon
„Az a remény, amit akkor érzel, amikor szerelmes vagy, nem feltétlenül semmi másra vonatkozik. A szerelem életre kel benned valamit. Talán csak a saját érzésed képességének teljes dimenziója tér vissza.” – Susan Griffin – Remény idézet
„Azt mondják, hogy az embernek mindössze három dologra van szüksége ahhoz, hogy igazán boldog legyen ezen a világon: valakire, akit szerethet, valamire, amit csinálni kell, és valamire, amiben reménykedhet.” – Tom Bodett – Remény idézet
„A szeretet remény nélkül nem marad fenn, a szeretet hit nélkül semmit sem változtat. A szeretet erőt ad a reménynek és a hitnek.” – Toba Beta
“Meddig menne el, hogy életben tartsa a szerelem reményét?” – Nicholas Sparks – Remény idézet

Inspiráló remény idézetek
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
32. Elküldve: 2022-02-25 17:18:05,

Idézetek

[68.]

Nagymama idézetek

„Számomra az egyik legkedvesebb szó, amit valaha hallottam, a „Nana”. – Zelda Rosenbaum

“Mindenkinek hozzá kell férnie a nagyszülőkhöz és az unokákhoz is ahhoz, hogy teljes értékű ember lehessen.” – Margaret Mead – Nagymama idézet

A nagymamám azt mondta: „Győződjön meg róla, hogy jól néz ki. Ügyeljen arra, hogy jól beszéljen. Ügyeljen arra, hogy maradjon az a déli úriember, akinek megtanítottalak. – Jamie Foxx

„Nagyszülők és unokák, együtt hoznak létre egy szeretet láncot, amely összeköti a múltat ​​a jövővel. A lánc megnyúlhat, de soha nem válik szét.” – Ismeretlen

“Lehet, hogy az unokáim nem kapnak meg mindent, amit szeretnének ezen a világon, de van egy nagymamuk, aki mindennél jobban szereti őket ezen a világon.” – Ismeretlen

„A nagymamáknak mindig van idejük beszélgetni, és különlegesnek érezni magukat.” – Catherine Pulsifer

„Anyáink nagymamákként jutnak el kegyelmük teljességéhez.” – Christopher Morley

„Mindannyian kellene egy ember, aki a bizonyítékok ellenére tudja, hogyan áldjon meg minket, számomra a nagymama volt az a személy.” – Phyllis Theroux – Nagymama idézet

„A nagymama és az unokája közötti szerelem örök.” – Ismeretlen

“A nagymama olyan valaki, aki különleges szerepet játszik a szívünkben őrződő sok kincses emlékben.” – Ismeretlen

“A nagymamák csak egy darabig tartják apró kezünket… de a szívünket örökké.” – Ismeretlen

“A nagymama a változások, a kihívások és az ünneplés új világát nyitja meg egy nő életében.” – Rebecca Barlow Jordan

– Ha semmi sem megy jól, hívd fel a nagymamádat. – Olasz közmondás- Nagymama idézet

„Hiszem, hogy Isten felülről küldött nekünk, nagyszülőknek, mint örökségünknek, hogy megosszuk életünk pillanatait az Ő szeretetének további mértékeként.” – Ismeretlen

“Amikor annak a gyermeknek, akit szeretsz, lesz egy gyermeke, akit mindazzal együtt szeretsz, ami benned van, csak akkor fogod tudni, milyen nagyszerű is valójában egy nagyszülő.” – Ismeretlen – Nagymama idézet

Nagymama idézetek
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
31. Elküldve: 2022-02-25 17:10:53,

Idézetek

[69.]

Idézet születésnapra

Szeretném, ha a születésnapját nemzeti ünnepként ünnepelnék, mert akkor szabadnapot kapok. Boldog születésnapot.

Azt mondják, az emlékezetét elveszíti, ahogy öregszik. Azt mondom, felejtsd el a múltat, és éld a teljes életet ma. Kezdjed a tortával. Boldog születésnapot.

Vannak, akik az életkorral bölcsebbek lesznek. Vannak, akik az életkorral gazdagodnak. De az életkorral mindenki öregszik. Szóval sok sikert a másik kettőhöz, és boldog születésnapot!

A barát az, aki megérti a múltadat, hisz a jövődben, és elfogad olyannak, amilyen vagy – még akkor is, ha öregszel. Köszönöm, hogy ez a barát vagy, és boldog születésnapot.

Remélem, hogy a születésnapod is olyan szórakoztató lesz, mint te, de ez nagyon magas mércét állít fel.

Ennyi gyertya egy ilyen kis tortához? Boldog születésnapot. – Idézet születésnapra

Fiatalnak lenni kiváltság. Vonzónak lenni genetikai adottság. Menőnek lenni? Ez minden te. Boldog születésnapot.

Úgy szeretlek, mint a tortát a születésnapi bulin. Ne felejts el meghívni. Boldog születésnapot.

Az életet mosollyal az arcodon kell élni, és senki sem csinálja jobban az arcomra való felhelyezését, mint te. Boldog születésnapot! – Idézet születésnapra

Egy születésnap nem öregít meg. Még egy tucat sem öregít meg. Talán ott kellett volna abbahagyni a számolást. Boldog születésnapot még egyszer.

Soha többé nem leszel olyan fiatal, mint ma, szóval érezd jól magad. De légy óvatos, mert még soha nem voltál ennyi idős. Boldog születésnapot.

Boldog születésnapot egy idős hölgynek, aki még mindig tud bulizni!

Boldog születésnapot, jó megjelenésed élő bizonyítéka annak, hogy az Anyatermészet néha megnyeri a csatát az Atya Idővel.

Kicsit öregszel, de ettől függetlenül még mindig kedvellek. – Idézet születésnapra

A testvérek és a születésnapok két olyan dolog, amitől soha nem szabadulsz meg, és nem változtatsz rajta. Mindketten szeretünk évente legalább egyszer emlékeztetni, hány éves vagy.

Boldog születésnapot annak az egyetlen embernek, akit megmentenék egy zombiapokalipszis esetén.

A születésnapodat ünnepelni olyan, mint egy barátom születésnapját, akit nem választhattam.

Boldog születésnapot a legkevésbé idegesítő testvéremnek! – Idézet születésnapra

Emlékszel, hogyan próbáltál segíteni nekem elfújni a gyertyáimat? Most segítségre van szüksége a gyertyák elfújásához, mert olyan sok van!

A születésnapok olyanok, mint a búbok. Minél több van, annál nehezebb lélegezni!

Remélem, több tucatnyi születésnapi ajándékot kapsz, unokatestvérem.

Mindenből a legjobbat érdemled – azt hiszem, ezért vagyok az életedben. – Idézet születésnapra

Jól sikerült ez az egész “életben maradás” dolog. Boldog születésnapot!

Ahogy öregszünk, három dolog történik. Az első dolog, hogy elromlik a memóriád, és elfelejtem a másik kettőt. – Idézet születésnapra

Minél több gyertya van a tortán, annál nagyobb a torta – Boldog születésnapot, barátom!

Az életkor csak egy szám, a te számod pedig nagyon magas.
Boldog születésnapot! Csak egyszer vagy fiatal, így élvezd a lehető legteljesebb mértékben.

Az idő túl gyorsan telik, és nem kapod vissza ezeket az éveket. – Idézet születésnapra

Legyen benned minden szeretet, amit a szíved elbír, minden boldogság, amit egy nap hozhat, és minden áldás, amit egy élet kibontakozhat. Boldog születésnapot!

Születésnapodon lelked gazdagodjék fénnyel, szeretettel és reménységgel az előttünk álló boldog évre. – Idézet születésnapra

A legmelegebb kívánságokat a különleges napon. Remélem, pozitivitásoddal, szereteteddel és gyönyörű szellemeddel továbbra is megváltoztatod mások életét.

A mai nap egy kis mérföldkövet jelent abban a gyönyörű utazásban, amely az életed.

Legyen továbbra is áldott, és kövesse céljait és ambícióit a siker felé! – Idézet születésnapra

Életed legjobbja még hátra van, fogadd el, légy magabiztos, és vágj bele a határtalan lehetőségeket és lehetőségeket rejtő jövőbe. Boldog születésnapot.

Egy újabb születésnap azt jelenti, hogy életútja nem teljes, utad legyen sikerrel kikövezve, és a szeretet vezérelje. A legjobbakat kívánom, barátom.

Boldog születésnapot!! Remélem sok szeretettel és kacagással teli a napod! Teljesüljön minden születésnapi kívánságod.

Valakinek, aki minden életet megérint, akibe belép, és örömet áraszt mindenkivel, akivel találkozik: térjen vissza tízszeresen a szeretet és boldogság, amelyet másokkal megoszt. További sok boldog születésnapot kívánok! – Idézet születésnapra

Születésnapod alkalmából csak annyit szeretnék mondani: Remélem, látod, milyen különleges vagy számomra. Boldog születésnapot szerelmem!

Idézet születésnapra
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
30. Elküldve: 2022-02-24 23:58:58,

Idézetek

[70.]

Inspiráló lányomnak idézetek

“A lányok néha túl komolyak tudnak lenni, tanítsák meg őket nevetni, és ne vegyék túl komolyan az életet.” – Catherine Pulsifer
– Soha ne növess keresztlengőcsontot, lányom, ahol a gerincednek lennie kellene. – Clementine Paddleford – Lányomnak idézet
“A jó lányokból jó anyák lesznek.” – Abigail G. Whittlesey
„Ki tudná leírni a gerendák szállítását igazán szülői, ha látja, hogy egy lánya felpattan, mint valami szép és szerény virág, és napról napra friss szépséget és növekvő édességet szerez, hogy minden szemet élvezettel töltsön el, és minden szívet csodálattal töltsön el ?” – George Fordyce
„Az anyák és a lányok akkor állnak a legközelebb, amikor a lányokból anyák lesznek.” – Ismeretlen – Lányomnak idézet
„Az Ön feladata szülőként, hogy segítsen a lányának felismerni a célját, fejleszteni tehetségét, és megtanulni, hogyan tudjon kijönni az emberekkel. Ez nem egy jól fizető vagy kellemes munka, de rendkívül kifizetődő, és véleményünk szerint az egyik legfontosabb munka, amit valaha is fog végezni.” – Mary Anne Richey
„A szülői nevelés aranyszabálya az, hogy mindig mutasd meg gyermekeidnek azt a fajta embert, amilyennek szeretnéd őket. Ne feledje, hogy a gyerekek befolyásolhatóak. Ha jó modorú, kedves és becsületes lányt szeretne, tegyen meg mindent, hogy megmutassa neki ezeket a tulajdonságokat.” – Roxas Erzsébet

“Egyetlen anya és lánya sem él külön, függetlenül attól, hogy milyen távolság van köztük.” – Christie Watson – Lányomnak idézet
“A lánya kincs és az álmatlanság oka.” – Ben Sirach
“A lány az elsők halmaza, amelyek izgatnak és gyönyörködtetnek, a kuncogás mélyről fakad, és mindig ragályos, minden csodálatos és értékes, és az iránta érzett szereteted nem ismer határokat.” – Barbara Cage
“Minél jobban ismeri egy lánya anyja életének részleteit, annál erősebb a lánya.” – Diamant Anita

“Remélem, hogy a lányom erővel nő fel, és nem a kinézete alapján határozza meg magát, hanem azokkal a tulajdonságokkal, amelyek intelligens, erős és felelősségteljes nővé teszik.” – Isaiah Mustafa – Lányomnak idézet
„Hagyom, hogy a lányom azt tegyen, amit a szíve akar. Támogatni fogom és vezetni fogom, és minden tudásomat megadom neki, mert azt akarom, hogy sikerrel járjon abban, amit szeret.” – A Miz
“Egy megöregedő apának semmi sem kedvesebb egy lánynál.” – Euripidész
„Lányaink a legdrágábbak kincseink között, otthonunk legkedvesebb kincsei és legbátrabb szerelmünk tárgyai.” – Margaret E. Sangster
“El kell kezdenünk tanítani a lányainkat arra, hogy legyenek valakik a valakik helyett.” – Kifah Shah – Lányomnak idézet
„Amit fontos tudni a lányomnak, az az, hogy… ha szerencséd van, hogy lehetőséged van rá, akkor kötelességed gondoskodni arról, hogy mások is rendelkezzenek ezzel a lehetőséggel.” – Kamala Harris
“A lány egy csoda, amely soha nem szűnik meg csodásnak lenni… tele szépséggel és örökké szép, szerető, gondoskodó és igazán csodálatos.” – Deanna Beisser
– Talán csak egy lány dolga, hogy feldühítse az anyját. – Chuck Palahniuk – Lányomnak idézet
„Az apának erősítő jelleme van, mint a napnak, az anyának pedig megnyugtató kedélye, mint a holdnak.” – Amit Kalantri
– A lányod nagykorú, engedned kellene neki, hogy egy kicsit világot lásson. – Susumu Katsumata
„Az anyja utasítása, hogy versenyezzen más lányokkal, kihívás, levetett kesztyű: „Csak okosabbnak kell lenned, mint a szebbek, és szebbek azoknál, akik okosabbak.” – Cherry: A Memoir
„Bátoríthatom a lányomat, hogy szeresse a testét, de ami igazán számít, azok a megfigyelések, amelyeket a saját testemmel való kapcsolatommal kapcsolatban tesz.” – Brené Brown – Lányomnak idézet

„Mi lehet nagyobb törekvés és kihívás egy anyának, mint egy nagyszerű fiú vagy lány felnevelésének reménye?” – Rose Kennedy
„A legédesebb dolog egy lánya szülőjének lenni. Amikor elérik a huszonéveseket, ezek a szerelmes bogarak lesznek, akik visszatérnek. Egyszerűen olyan édes.” – Garth Brooks
„Nincs annyi pénzt kereshetek, amely megvédhetné a lányomat azoktól a borzalmaktól, amelyek a társadalmunkban kirobbannak, ha nem foglalkozunk a köztünk lévő hatalmas szenvedéssel.” – Marianne Williamson – Lányomnak idézet

„Ha van egy lányod, meg akarod védeni azoktól a dolgoktól, amiket odakint láttam, tudod, azoktól a dolgoktól, amik nem tesznek jót neki. Ez egy őrült világ, amelyben élünk.” – Nas

“A nap végén ne felejtsd el, hogy ember vagy, ne felejtsd el, hogy anya vagy, ne felejtsd el, hogy feleség vagy, ne felejtsd el, hogy lány vagy.” – Indra Nooyi

„Elég nehéz egy szülőnek tudni, hogy a lánya nagy veszélyben van.” – Malala Yousafzai – Lányomnak idézet

“Egy erős nő nevelt fel, és ez a DNS a lányomban és a feleségemben van.” – Dwayne Johnson

“És a Hold azt mondta nekem: kedves lányom, nem kell épnek lenned ahhoz, hogy ragyogj.” – Nichole McElhaney

„Ahhoz, hogy nőként sikeres legyél, tanítsd meg a lányodnak, hogy soha ne kérjen bocsánatot a sikeréért. A férfiaknak soha nem kell ezért bocsánatot kérniük, miért kellene a nőknek, akik megérdemelték?” – Finlay Gow, JD és Kailin Gow

„Mindig lesz egy kislány, aki a szerelmet keresi, és valakinek a kinyújtott kezéhez nyomul, aki csak annyira tudja őt szeretni.” – Piper Payne – Lányomnak idézet

„Mivel anyám nem tudta megváltoztatni a jelenemet, úgy döntöttem, megváltoztatom a lányom jövőjét.” – Manal al-Sharif

„A lány egy szivárvány – egy fénygörbe a szétszórt ködön keresztül, amely prizmaszerű jelenlétével felemeli a szellemet. Árnyék – emlékeztet arra, hogy valami ragyogó, ami eltűnt a szemünk elől, és túl könnyen elhúzható. Ő egy ária, megduzzad az aggodalomkamrában, visszhang, amely egy miniatűr tengeren visszhangzik. Ő egy titok, suttogva, utalás arra, amit nem tudhatunk meg, amíg meg nem talál. Az apjának egy szilánkja, az anyjának egy szilánkja. A lánya ígéret, betartva.” – Ellen Hopkins – Lányomnak idézet

“Egy lány arra van vésve, hogy megvéssze a világot.” – Karishma Gajipara
Inspiráló lányomnak idézetek
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
29. Elküldve: 2022-02-24 23:49:02,

Idézetek

[71.]

Szerelmünk lapjai idézetek

“Te vagy, és mindig is az voltál az álmom.” – Nicholas Sparks, – Szerelmünk lapjai idézet

“Szeretlek. Miattad vagyok, aki vagyok. Te vagy minden ok, minden remény és minden álmom, és nem számít, mi történik velünk a jövőben, minden nap, amikor együtt vagyunk, életem legnagyobb napja. mindig a tiéd leszek. ” – Nicholas Sparks, – Szerelmünk lapjai idézet

„A nézeteltéréseink ellenére beleszerettünk, és miután megszerettük, valami ritka és gyönyörű született. Számomra ilyen szerelem csak egyszer fordult elő, ezért minden együtt eltöltött perc az emlékezetembe maródott. Soha egyetlen pillanatot sem fogok elfelejteni.” – Nicholas Sparks, – Szerelmünk lapjai idézet

„Nem sok mindenben értettek egyet. Valójában semmiben sem értettek egyet. Állandóan veszekedtek, és minden nap kihívták egymást. De a különbségek ellenére volt egy fontos közös vonásuk. Megőrültek egymásért.” – Nicholas Sparks, – Szerelmünk lapjai idézet

“Apám azt mondta, hogy amikor először szerelmes vagy, az örökre megváltoztat, és bármennyire is próbálkozol, ez az érzés soha nem múlik el.” – Nicholas Sparks, – Szerelmünk lapjai idézet

„Te vagy a válasz minden imára, amit elmondok. Te egy dal vagy, egy álom, egy suttogás, és nem tudom, hogyan élhettem volna nélküled olyan sokáig, ameddig vagyok.” – Nicholas Sparks, – Szerelmünk lapjai idézet

“Minden nagy szerelem egy nagyszerű történettel kezdődik…” – Nicholas Sparks, The Notebook

„Idővel a fájdalom enyhülni kezdett, és könnyebb volt elengedni. Legalábbis én azt hittem. De minden fiúban, akivel a következő években találkoztam, azon kaptam magam, hogy téged kereslek, és amikor az érzések túlságosan erősek lettek, írok neked még egy levelet. De soha nem küldtem el őket, mert féltem, mit találok. Addigra folytattad az életed, és nem akartam arra gondolni, hogy valaki mást szeretsz. Úgy akartam emlékezni ránk, mint azon a nyáron. Ezt soha nem akartam elveszíteni.” – Nicholas Sparks, – Szerelmünk lapjai idézet

„Annyira fáj az elválás, mert a lelkünk össze van kötve. Talán mindig is voltak és lesznek. Talán ezer életet leéltünk ez előtt, és mindegyikben megtaláltuk egymást. És talán minden alkalommal ugyanazok az okok miatt kényszerültünk elválni. Ez azt jelenti, hogy ez a búcsú egyben búcsú az elmúlt tízezer évtől, és egyben előjátéka annak, ami ezután következik.” – Nicholas Sparks, – Szerelmünk lapjai idézet

„Csendben ülünk, és figyeljük a körülöttünk lévő világot. Ennek megtanulása egy életbe telt. Úgy tűnik, csak az öregek tudnak egymás mellett ülni és nem mondani semmit, és mégis elégedettek. A fiataloknak, pimaszoknak és türelmetleneknek mindig meg kell törniük a csendet. Ez pazarlás, mert a csend tiszta. A csend szent. Összehozza az embereket, mert csak az ülhet szó nélkül, aki jól érzi magát egymással. Ez a nagy paradoxon.” – Nicholas Sparks, – Szerelmünk lapjai idézet

„A bánat és a bánat idején megfoglak és ringatlak, elveszem bánatodat, és magamévá teszlek. Amikor sírsz, sírok, és amikor bántasz, akkor fáj. És együtt megpróbáljuk visszatartani az árvizeket könnyekig és kétségbeesésig, és átjutni az élet kátyús utcáján.” – Nicholas Sparks, The Notebook

„Ő volt az álmom. Ő tett azzá, aki vagyok, és a karjaimban tartása természetesebb volt számomra, mint a saját szívverésem. Állandóan rá gondolok. Még most is, amikor itt ülök, rá gondolok. Soha nem lehetett más.” – Nicholas Sparks, – Szerelmünk lapjai idézet

„Valami mást akart, valami mást, valami többet. Talán szenvedély és romantika, esetleg csendes beszélgetések gyertyafényes szobákban, vagy valami olyan egyszerű dolog, mint hogy ne legyen második.” – Nicholas Sparks, – Szerelmünk lapjai idézet

Szerelmünk lapjai idézetek
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
28. Elküldve: 2022-02-24 23:41:13,

Idézetek

[72.]

Romantikus szeretlek versek

Szeretlek mert te vagy nekem
Bár a nap lenyugszik és egy újabb napot
lezár, színt és reményt hagy bennünk, Reméljük,
hogy eljön egy új nap,
Reméljük, hogy az élet veled továbbra is olyan szép lesz, mint
most.
Örömmel tölti el szívemet a tudat, hogy
bár a napot felváltja az éjszaka,
Ha fejemet pihentetem,
mellettem leszel,
megvigasztalsz ma este. - Aaron Stone

Csak remélni tudom ezt a szerető kegyelmet,
Hogy folytatódjon és soha ne legyen vége.
Több vagy, mint amit valaha is érdemeltem,
nem is tudom felfogni.
Jobban szeretlek, mint amennyit valószínűleg megosztok
veled, értsd meg és lásd meg ezt az igazságot.
Mindig is megtettem és mindig is fogok,
most virágkoromban, fiatalkoromban kezdődött. - Névtelen

Veled lenni boldogság

Megszökni tőlem?
Soha -
Kedvesem!
Amíg én vagyok, te pedig te vagy,
Amíg a világ mindkettőnket magában foglal,
én, aki szeret, és te a szerény,
míg az egyik kikerül, a másiknak üldöznie kell.
Az életem végre egy hiba, attól tartok,
túlságosan is sorsszerűnek tűnik!
Bár minden tőlem telhetőt megteszek, aligha
fogok sikerülni - de mi van, ha nem teljesítem a célomat?
Nem kell más, mint megerőltetni az idegeket,
kiszárítani a szemét és nevetni egy esésnél,
és értetlenül, felkelni, hogy újra kezdje, -
Tehát a hajsza elveszi az életét, ez minden.
Míg, csak egyszer nézz a legtávolabbi határodból,
rám oly mélyen a porban és sötétben,
Alighogy földre hull a régi remény
Mint egy új, egyenesen ugyanarra a jelre,
formálok engem - Ever Removed! - Robert Browning - Szeretlek vers

Romantikus szeretlek versek
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
27. Elküldve: 2022-02-24 23:32:03,

Idézetek

[73.]

Reggel idézet

Soha nem akarok felkelni az ágyból, amikor melletted fekszem.
Minden reggel, amikor felébredek, alig várom, hogy elmondhassam, mennyire szeretlek.
Semmi sem közelíti meg azt az örömet, amit akkor érzek, amikor melletted ébredek.
A napom mindig nagyszerűen kezdődik, amikor te vagy az első, amit meglátok.
Ahogy felkel a nap, élvezem a természetes ragyogásod szépségét. – Reggel idézet
Amikor kinyitom a szemem, csak te vagy az, akit látni akarok.
Az utolsó dolog, amire gondolok elalvás előtt, és az első dolog, ami eszembe jut, amikor felébredek, te vagy.
Minden reggel melletted ébredni egy olyan ajándék, amelyet mindig nagyra fogok becsülni.
Jó reggelt édesem. Megvilágítod az életem.
A reggelek nem lennének ugyanolyanok nélküled, szerelmem.
Kelj fel és ragyogj, bébi. A mosolyod olyan ragyogó, mint a nap. – Reggel idézet
Jó reggelt csókok a legjobb része a napomnak.
Te vagy az oka annak, hogy mosollyal az arcomon ébredek.
Amikor kinyitom a szemem, te vagy az első dolog, ami eszembe jut.
A legnagyobb álmom valóra vált, mert melletted kell felébrednem.
Felejtsd el a kávét. A gyönyörű arcod mellett ébredni az egyetlen lendület, amire szükségem van.

Az énekes madarak reggel először nem hallanak angyali hangot.

Jó reggelt, drágám. Legyen a napod olyan szép, mint te.

Hívj délelőttnek, mert a napom fénypontja, hogy melletted álljak. – Reggel idézet
„Gondolkodj reggel. Cselekedj délben. Egyél este. Aludj éjszaka.” – William Blake

A karjaidban ébredni az egyetlen hely, ahol lenni szeretnék.

Mélyen a szemedbe nézni olyan lenyűgöző, mint a napfelkeltét nézni. – Reggel idézet

Semmi sem hasonlítható ahhoz, hogy melletted ébredj fel.

Jó reggelt kicsim. Alig várom, hogy minden reggel melletted ébredjek. – Reggel idézet

Te vagy a cseresznye minden reggel.

Nem mindig könnyű felkelni reggel, de a mosolyoddal megkönnyíted a dolgod.

Az ébredés legjobb része a szemedbe nézni.

Jó reggelt édesem. Minden reggelt különlegessé teszel.

A világ legjobb érzése, ha veled kezdem a napomat.

Amikor reggel először meglátom a szép arcodat, tudom, hogy jó napod lesz.

Soha nem nyomtam meg a szundi gombot, mert ez azt jelenti, hogy kevesebb idő jut a mosolyodra. – Reggel idézet

Mindig jó reggel, amikor melletted ébredek.

Kelj fel és ragyogj, bébi. A nap jobb, mert te is részese vagy!

Semmi sem olyan motiváló, mint amikor veled kezdem a napomat.

Egy pillantás rád ad erőt, hogy szembenézzek az előttünk álló nappal. – Reggel idézet

Nyugodt hangod hallatán reggel először megnyugodtam.

Jó reggelt, drágám. Legyen a napod olyan édes, mint te.

A reggelek a kedvenc részem a napnak, mert te vagy az első, amit látok.

Reggel idézet
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
26. Elküldve: 2022-02-24 23:16:13,

Idézetek

[74.]

Coelho idézetek

„Amikor nem volt vesztenivalóm, mindenem megvolt. Amikor abbahagytam az lenni, aki vagyok, megtaláltam önmagam.” – Paulo Coelho – Coelho idézet

„Egy gyerek három dologra taníthatja meg a felnőttet: ok nélkül boldognak lenni, mindig valamivel elfoglaltnak lenni, és tudnia kell teljes erejével követelni azt, amire vágyik.” – Paulo Coelho

„A világon semmi sem lehet teljesen rossz. Még a leállított óra is napi kétszer igaz.” – Paulo Coelho

“Az egyszerű dolgok egyben a legkülönlegesebbek is, és csak a bölcsek látják őket.” – Paulo Coelho

„Vakul lehetsz, ha minden napot hasonlónak látsz. Minden nap más, minden nap meghozza a maga csodáját. Csak oda kell figyelni erre a csodára.” – Paulo Coelho – Coelho idézet

“Csak oda kell figyelned: a leckék mindig akkor érkeznek, amikor készen állsz.” – Paulo Coelho
“Amikor arra törekszünk, hogy jobbak legyünk, mint amilyenek vagyunk, minden jobb lesz körülöttünk.” – Paulo Coelho – Coelho idézet

„Nem azt mondom, hogy a szerelem mindig a mennybe visz. Az életed rémálommá válhat. De ez azt jelenti, hogy megéri kockáztatni.” – Paulo Coelho

“Soha ne magyarázz. A barátaidnak nem lesz rá szüksége. A gyűlölködők pedig továbbra is gyűlölni fognak (mert önmagukat is utálják). – Paulo Coelho – Coelho idézet

“Ha megismételsz egy hibát, az már nem hiba: ez egy döntés.” – Paulo Coelho


“Amikor valaki elmegy, az azért van, mert valaki más érkezik.” – Paulo Coelho

“Bármit is döntesz, ügyelj arra, hogy boldoggá tegyen.” – Paulo Coelho

“Bátornak lenni. Vállalj kockázatokat. Semmi sem helyettesítheti a tapasztalatot.” – Paulo Coelho

„Választhatok, hogy a világ áldozata leszek, vagy kincseket kereső kalandor. Csak az a kérdés, hogyan tekintek az életemre.” – Paulo Coelho – Coelho idézet

„Minél jobban vagy harmóniában önmagaddal, annál boldogabb és annál hűségesebb vagy. A hit nem azt jelenti, hogy elszakít a valóságtól, hanem összeköt a valósággal.” – Paulo Coelho – Coelho idézet

“Az élet titka hétszer elesni és nyolcszor felkelni.” – Paulo Coelho

Coelho idézetek
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
25. Elküldve: 2022-02-24 22:35:25,

Idézetek

[75.]

Álmok idézetek

“Soha ne szégyelld! Vannak, akik ellened fogják tartani, de nem érdemes velük foglalkozni.” – JK Rowling.
“Embernek lenni annyit tesz, mint az étvágyad és az álmaid, valamint a körülötted lévő társadalmi valóság és embertársad iránti kötelezettségeid között feszült állapot.” – John Updike.
“Nyomja meg. A világon semmi sem helyettesítheti a kitartást. A tehetség nem fog; semmi sem gyakoribb, mint a sikertelen, tehetséges férfiak. A zseni nem fog; a világ tele van képzett elhagyatottokkal. A kitartás és az elszántság önmagában mindenható. ” – Ray Kroc. – Álmok idézet
“Egyszer nagyon megüti az embereket, hogy nem úgy kell megtapasztalniuk a világot, ahogy mondták.” – Alan Keightley.
“Nem tudom elképzelni, hogy egy olyan ember legyen sikeres, aki nem adja oda ezt az életjátékot minden erejével.” – Walter Cronkite.
“Ha elérsz egy akadályt, alakítsd lehetőséggé. Választásod van. Legyőzhetsz és győztes lehetsz, vagy megengedheted, hogy legyőzzen téged, és vesztes legyél. A választás a tiéd, és csak a tiéd. bedobni a törülközőt. Tedd meg azt az extra mérföldet, hogy a kudarcok nem hajlandók utazni. Sokkal jobb kimerülni a sikerben, mint megpihenni a kudarctól.” – Mary Kay Ash. – Álmok idézet
“Szeresd, amit csinálsz, és csináld azt, amit szeretsz. Ne hallgass senki másra, aki azt mondja, hogy ne csináld. Azt csinálsz, amit akarsz, amit szeretsz. A képzeletnek életed középpontjában kell állnia.” – Ray Bradbury.
“Nem arra koncentrálok, amivel szemben állok. A céljaimra koncentrálok, a többit pedig igyekszem figyelmen kívül hagyni.” – Venus Williams.
“Jobb megkockáztatni az éhenhalást, mint megadni magát. Ha feladod az álmaidat, mi marad?” – Jim Carrey.
“Ne felejtse el megünnepelni a mérföldköveket, amikor felkészül az előttünk álló útra.” – Nelson Mandela. – Álmok idézet
“Az egyetlen dolog, ami rosszabb annál, mint elkezdeni valamit és elbukni… az, hogy nem kezd el valamit.” – Seth Godin.
“Tudod, hogy szerelmes vagy, amikor nem tudsz elaludni, mert a valóság végre jobb, mint az álmaid.” – Dr. Seuss
„Húsz év múlva jobban csalódni fogsz azokban a dolgokban, amelyeket nem tettél meg, mint azokban, amelyeket megtettél. Szóval dobd le a tálakat. Vitorlázzon el a biztonságos kikötőtől. Fogd el a passzátszelet vitorláidban. Fedezd fel. Álom. Felfedez.” – H. Jackson Brown Jr., PS I Love You – Álmok idézet
„Nem szabad az álmokon merengeni, és elfelejteni élni.” – JK Rowling, Harry Potter és a bölcsek köve
– Mondhatod, hogy álmodozó vagyok, de nem én vagyok az egyetlen. Remélem, egy nap csatlakozol hozzánk. És a világ egyként fog élni.” – John Lennon
„Igen: álmodozó vagyok. Mert az álmodozó az, aki csak a holdfényben tud eligazodni, és az a büntetés, hogy a világ többi része előtt látja a hajnalt. – Oscar Wilde, A kritikus mint művész – Álmok idézet
“Egyetlen dolog van, ami lehetetlenné teszi az álmok megvalósítását: a kudarctól való félelem.” – Paulo Coelho, Az alkimista
“Ragaszkodj az álmokhoz, mert ha az álmok meghalnak, az élet törött szárnyú madár, amely nem tud repülni.” – Langston Hughes
“Minden, amit látunk vagy látszunk, csak egy álom az álomban.” – Edgar Allan Poe
„Szeretem az éjszakát. Sötétség nélkül soha nem látnánk a csillagokat.” – Stephenie Meyer, Alkonyat – Álmok idézet

Álmok idézetek
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Idézetek

(üzenet: 94, Hobbi)
 
    / 4 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.018867015838623 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail