Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Keres :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 

Ön is hirdessen itt! Részletekért klikk: ide! Összes banner! :: Saját banner! 
 Hozzászólások: 9274973/3 Témák: 17622 Tagok: 109118 Legújabb tag: sanyi858 Online: (71/3
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:

Idős kutya lakásba szoktatás-segítség! (üzenet: 1, Kutya)

1. Vivkó88  |   Válasz erre2018-11-11 08:57:58 [1.] 
Sziasztok! Segítséget, tanácsot szeretnék kérni. Nagyszüleim közepes termetű 14 éves keverék kutyája eddig kertes házban élt. Nagyiék elhunytak, a kutya etetését egy ismerős vállalta átmenetileg, de ezt nem várhatjuk el tőle hosszab ideig, és szerencsétlen minden éjjel nyüszít, sír, úgyhogy a szomszédok sem tudnak tőle aludni. Jövő héten elviszem egy kutya kozmetikushoz, magunkhoz vesszük őt. A lakásban már van egy 14 èves brit cica, aki eddig más kutyákkal egész jól kijött (3 évig együtt élt eggyel, de az kölyökként került mellé). Szerintetek lehetséges őket össze szoktatni és szobatisztaságra nevelni a kutyát? 7-17-ig dolgozunk, úgyhogy napi 3x le tudjuk őt vinni. A kutyus tök süket, úgyhogy a vezényszavakat elfelejthetem ebben az esetben. Tudom, hogy ez nagy változás mindenki életében, de szeretném, ha sikerülne, életének utolsó időszaka jól teljen és a macskánk is egyben maradjon! 😊 Olyan ismerősünk nincs, aki magához tudná venni, ne helyre adni vagy el altatni nem vagyok hajlandó! Lakásban még sohasem tartottam kutyát, úgyhogy fogalmam sincs, hogyan kezdjek hozzá. Olvasgattam, de a legtöbb helyen kölyök kutyákról volt szó. Ha van bármilyen ötlet, tapasztalat, szívesen várom! Előre is köszönöm!
(TÉMANYITÓ)
 Idős kutya lakásba szoktatás-segítség! (üzenet: 1, Kutya)

/ 1 
Lista: 
Kép:
Smile:

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0038080215454102 másodperc alatt generálódott.

Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség Partner oldalak
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail