Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455061/9 Témák: 18952 Tagok: 112612 Legújabb tag: Perrin Online: (75/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Facebook üzleti oldal nagy bejegyzés éléréssel!

(üzenet: 2, Internet)
 

szgyrecords



Tagság: 2020-05-08 13:03:38
Tagszám: #136523
Hozzászólások: 7
2. Elküldve: 2020-07-08 20:49:27,

Facebook üzleti oldal nagy bejegyzés éléréssel!

[1.]

Egyszer kattintottam a küldésre, majd memória hiányt írt. Azt hittem nem küldte el,de véletlen 2szer lett közzétéve. Nem találom a törlés opciót :) Kérem, aki tudja, hogyan kell törölni, az igazítson útba.
Elnézést.
Zöldfülű
szgyrecords adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szgyrecords



Tagság: 2020-05-08 13:03:38
Tagszám: #136523
Hozzászólások: 7
1. Elküldve: 2020-07-08 20:32:25,

Facebook üzleti oldal nagy bejegyzés éléréssel!

[2.]

Amit tudni kell róla,a mostani X-Faktor nyertese sikeréhez nagy mértékben járult hozzá.(100 ezer szavazattal!) hivatalos adatokat mutathatok majd. 75%-80% Magyarországi, Maradék százalék: Németország, Kanada, Anglia, Románia. Jelenleg 14. 300 követője van, ami nem "sok" viszont ez nem mém oldal stb, hanem inkább üzleti.
550.000 elérés a minimum havonta max 10-12 poszttal. 1,200.000(1,2 millió) eddig a legnagyobb hírdetés nélkül persze!
Politikai,segítségnyujtás és zenei témával, grafikusi munkával(névjegykártya, itallap, étlap, poszterek, plakátok, logók) videófelvétel el foglalkozó oldal, néha, ha tetszik egy kép személyszerint megosztom persze, de nem össze keverendő egy mém vagy vicc oldalal.
Ajánlom : vállalkozóknak,zenészeknek,politikusoknak. Nem ajánlom: Aki csupán hobbinak akarja
A potenciál továbbra is nagy az oldalban, mivel 2 hónap alatt 2 ezer követő jött úgy, hogy nem is nagyon voltam aktív 10-12 poszt/hó.
Azaz ettől még nagyobb lesz,ha foglalkoznak vele.
A facebook kivételesen elfogadta, hogy fizetős legyen az oldal(mutatni természetesen ezt is tudom) zöld státuszt kapott.(monetization on) Vállalkozói státusz kell ennek igénybe vételére. Az oldal nevét fokozatosan átlehet formálni.
Egyéb sikerei, kapcsolatok: Nagy tv csatornákkal együtt müködött már az oldal, mint sztárban sztár tv2 szerkesztők, stb
Eladás oka : Teljes mértékben, csak grafikusi munkákkal akarok foglalkozni, így nincs időm az oldalra.

Induló ár 25FT/követő. Komoly érdeklődőnek tárgyalóképes vagyok az árról. Pénz+ értelmes érték is érdekelhet(értelemszerűen így nagyobb ár értékben, mint pénzben)

Tisztelettel Szabó Gyula
email : [email protected]

(TÉMANYITÓ)
Zöldfülű
szgyrecords adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Facebook üzleti oldal nagy bejegyzés éléréssel!

(üzenet: 2, Internet)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0047709941864014 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail