Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455466/2 Témák: 18953 Tagok: 112634 Legújabb tag: Valenbrun Online: (56/3
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Motiváció

(üzenet: 4, Hobbi)
 

ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
4. Elküldve: 2022-06-13 00:31:55,

Motiváció

[1.]

munkahelyi motivációs idézetek?:

Idézet:



Teljes szívedből végezd a munkádat, és sikerülni fog – olyan kevés a verseny. Elbert Hubbard

Az ego végső célja nem az, hogy lásson valamit, hanem az, hogy valami legyen. Muhammad Iqbal

Vihar utáni csend. Matthew Henry

Ha le akarod győzni a félelmet, ne ülj otthon, és ne gondolj rá. Menj ki és legyen elfoglalva. Dale Carnegie

Lépésről lépésre és kész a dolog. Károly atlasz

Csinálj valami csodálatosat, az emberek utánozhatják. Albert Schweitzer

Számíts problémákra, és edd meg őket reggelire. Alfred A. Montapert

munkahelyi motivációs idézetek

A kis tettek jobbak, mint a tervezett nagy tettek. Peter Marshall

A tetején mindig van hely. Daniel Webster Ennek tulajdonítom a sikeremet – soha nem adtam vagy fogadtam el semmilyen kifogást. Florence Nightingale

A nagy lövések csak kis lövések, akik tovább lőnek. Christopher Morley

Nyomja meg előre. Ne állj meg, ne késlekedj az utadon, hanem törekedj az előtted kitűzött célra. George Whitefield

Azok győzhetnek, akik elhiszik, hogy képesek. Virgil

reggeli motivációs idézetek

Az győz, aki kitart. Persius Megtehetem, tehát vagyok. Simone Weil

Megérdemli az álmát. Octavio Paz

Legyen a te palotád, vagy a világ a te börtönöd. John Donne

Azt tanítják nekünk, hogy apádat, nővéreidet, testvéreidet, az iskolát, a tanárokat kell hibáztatnod – de soha ne hibáztasd magad. Soha nem a te hibád. De ez mindig a te hibád, mert ha változtatni akarsz, neked kell változnod. Katharine Hepburn

jól érzem magam idézetek

Ha kudarcot vall, tanul az elkövetett hibáiból, és ez még keményebb munkára motivál. Natalie Gulbis

Isten mindig együtt küzd azokkal, akik küzdenek. Aiszkhülosz

Mindig folytassa a mászást. Bármit megtehetsz, amit választasz, ha először megismered, ki vagy, és hajlandó vagy egy nálunk nagyobb erővel dolgozni ennek érdekében. Ella Wheeler Wilcox

A nehézségek, amelyekkel a múltban szembesültem, hozzásegítenek a jövőbeni sikerhez. Fülöp Emeagwali

Nem számíthatsz arra, hogy elérd a főnyereményt, ha nem teszel be néhány nikkelt a gépbe. Fordítsa meg. Wilsont

motiváló idézetek harcos idézetek

Soha ne add fel és soha ne add fel. Hubert H. Humphrey

A legnehezebb tüzérséged az élni akarásod lesz. Folytasd a nagy fegyvert. Norman Cousins

Nincs bennünk mélyen semmi, csak amit mi magunk helyeztünk oda. Richard Rorty

Honnan tudod, hogy meg fogsz tenni valamit, amíg meg nem teszed? JD Salinger

élethosszig tartó tanulás idézet
Ahhoz, hogy az ember megismerje önmagát, érvényesítenie kell magát. Albert Camus

A szegénység volt a legnagyobb motiváló tényező az életemben. Jimmy Dean

A bölcs azonnal azt teszi, amit a bolond végre. Baltasar Gracian

Az emberek motiválásához be kell vonnia az elméjüket és a szívüket. Remélem, példamutatással – és talán izgalommal – motiválom az embereket azáltal, hogy olyan produktív ötleteim vannak, amelyekkel mások is részt vesznek benne. Rupert Murdoch

Mindig is igyekeztem egy lépéssel túllépni ott, ahol az emberek azt várták, hogy a végére kerüljek. Beverly Sills

motiváló sport idézetek

Azt tapasztaltam, hogy a szerencse meglehetősen kiszámítható. Ha több szerencsét akarsz, kockáztass. Legyen aktívabb. Gyakrabban jelenjen meg. Brian Tracy

Ha azt kérdezi tőlem, hogy mit csináljak ebbe az életbe, azt mondom: hangosan élni jöttem. Emile Zola

Állítsa a célokat magasra, minél magasabbra, annál jobb. Számíts a legcsodálatosabb dolgokra, ne a jövőben, hanem most. Vedd észre, hogy semmi sem túl jó. Egyáltalán semmi sem akadályozhatja vagy tarthatja fel. Eileen Caddy

ziad k. abdelnour

Nagyon fontos tudni, hogy ki vagy. Döntéseket hozni. Hogy megmutassa, ki vagy. Malala Yousafzai

A motiváció szinte mindig legyőzi a puszta tehetséget. Norman Ralph Augustine

Meg kell valósítanod. Denis Diderot

Ne add fel. Ne veszítse el a reményt. Ne fogyjon el. Christopher Reeve

idézetek motiváció
Szerintem a kreatív emberek a legszerencsésebb emberek a világon. Tudom, hogy nincsenek hivatkozások, de meg kell őrizned a hitedet valamiben, ami nagyobb, mint te, és továbbra is azt kell tenned, amit szeretsz. Tedd azt, amit szeretsz, és meg fogod találni a módját, hogy eljusson a világhoz. Judy Collins

Határokat talál az ember, ha feszegeti azokat. Herbert A. Simon

Túl keményen és túl sokáig dolgoztam ahhoz, hogy bármi is akadályozza a céljaim elérését. Nem hagyom cserben a csapattársaimat, és nem hagyom cserben magam sem. Mia Hamm

A törzsemtől nem veszek el semmit, én vagyok a saját vagyonom alkotója. Tecumseh

Soha nem tudhatod, mi motivál. Cicely Tyson

Sokan hívnak, de kevesen kelnek fel. Oliver Herford

Az igazi boldogság magában foglalja az ember erejének és tehetségének teljes kihasználását. John W. Gardner


nehéz idők idézetek

Az ügető kutya csontot talál. Golda Meir

Ne sírj; ne felháborodjon. Megért. Baruch Spinoza

Teljesen elkötelezettnek lenni valamilyen intellektuális gyakorlatnak azt jelenti, hogy sikeres voltál az életben. Robert Louis Stevenson

sport idezetek

Azok az emberek, akik hatással vannak rád, azok hisznek benned. Henry Drummond

Soha nem hagyhatod fel. A győztesek soha nem adják fel, és a felmondók soha nem nyernek. Ted Turner

Vágyj valamire, meg fogod kapni. Mondj le a vágyról, a tárgy magától követni fog. Swami Sivananda

Bármit is akarsz az életben, mások is akarni fogják. Higgy magadban annyira, hogy elfogadd azt az elképzelést, hogy egyenlő jogod van hozzá. Diane Sawyer

Minél több dolgot csinálsz, annál többet tudsz tenni. Lucille Ball

angol motivációs idézetek

Minél többet teszünk, annál többet tudunk tenni. William Hazlitt

Az első kérdés, amit a pap és a lévita feltett: "Ha megállok, hogy segítsek ennek az embernek, mi lesz velem?" De... az irgalmas szamaritánus megfordította a kérdést: 'Ha nem állok meg, hogy segítsek ennek az embernek, mi lesz vele?' Martin Luther King, Jr.

Ne küzdj a problémával, döntsd el. George C. Marshall

Tedd komolyan magad, hogy meglátod, mire készülsz, majd tűzd ki magad komolyan, hogy megtedd. Phillips Brooks

Van előrelépés, akár előre, akár hátra! A lényeg a mozgás! Edgar Cayce

Nem vagyok már-már. én leszek. Lauren Bacall

Ha van tehetséged, védd meg. Jim Carrey

Amit zseninek neveznek, az az élet és egészség bősége. Henry David Thoreau

Lehetőségeit úgy teremti meg, hogy kéri őket. Shakti Gawain

célok elérése idézetek

Intenzíven csináld, amit csinálsz. Robert Henri

Győzni jöttem. Leo Durocher
Amikor kell, lehet. Charlotte Whitton

A fordulópont az volt, amikor elértem a 30. születésnapomat. Arra gondoltam, ha tényleg írni akarok, ideje elkezdeni. Elővettem a Hogyan írjunk regényt 90 nap alatt című könyvet. A szerző azt mondta, hogy csak három oldalt írjak naponta, és arra gondoltam, meg tudom csinálni. Soha nem jutottam túl a könyv 3. oldalán. James Rollins

Ha nem tervezi meg saját élettervét, nagy eséllyel beleesik valaki más tervébe. És találd ki, mit terveztek neked? Nem sok. Jim Rohn

motiváló idézetek a kitartásról
Eltévesztheti a célt, ha túl magasra vagy túl alacsonyra céloz. Thomas Fuller

A győzni akarás, a siker vágya, a késztetés, hogy elérd teljes potenciálodat... ezek azok a kulcsok, amelyek kinyitják a személyes kiválóság kapuját. Konfuciusz

Nem ismerem a kort, a fáradtságot vagy a vereséget. Rose Kennedy

Részben azért motivált, hogy más legyek, mert más voltam. Donna Brazile

A gaz folyamatosan szaporodik a kertünkben, amit a félelem ural elménket. Tépd ki őket és szólítsd nevén. Sylvia Browne


rocky balboa idézetek

Mindig tedd meg a tőled telhető legjobbat. Amit most ültetsz, azt később betakarítod. Ó, Mandino

Soha soha soha ne add fel. Winston Churchill

Hajrá most. A jövőt senkinek sem ígérik. Wayne Dyer

Csak a műveltek szabadok. Epiktétosz

A jel fölé célozunk, hogy eltaláljuk a célt. Ralph Waldo Emerson

Cselekedj. Ragadd meg a pillanatot. Az embernek soha nem volt célja, hogy osztrigává váljon. Theodore Roosevelt

Kezdj el azzá lenni most, ami leszel ezután. William James

Minél többet elmélkedik az ember a jó gondolatokon, annál jobb lesz a világa és az egész világ. Konfuciusz Le kell győznie az emberek vonzását maga ellen, miközben magas célokat ér el. George S.

Patton Zene – motivál, és csak pihentet. Taika Waititi


utolsó esély idézetek

A Village Voice adott nekem egy kijáratot. Arra ösztönözték az írókat, hogy sajátos, intellektuálisan ambiciózus újságírást publikáljanak a démonitól a nagy falutinig terjedő hangnemben. És jól fizettek, miután a magazint szakszervezetbe tömörítették. A fizetés motiváló. Robert Christgau

Az emberek azt mondják, hogy „álmodj nagyot”, ez egyfajta motiváló mondás, de én keményen álmodoznék, vagyis annyira akartam, hogy éreztem. Jim Nantz

Nem tudom milyen egy tipikus apafigura. Nem ő az az apa, aki elvisz a strandra és elmegy úszni, de nagyon motiváló ember. Tiffany Trump

Ezt nem tudom letenni. Spanyolul olvasom, de még tartok angolórákat. Ez egy motivációs könyv a kosárlabda legendáról, Michael Jordanről. Az elhatározása inspiráló volt. Segít koncentrálni és tovább visz. Bojan Krkic

sírkő idézetek

Remek családom van, két gyerekről kell gondoskodnom. Aztán persze kommentálok a tévében. Sokféle női problémáról beszélek szerte a világon – például az LMBT-ről, motivációs beszédekről. Sok minden van most a tányéromon. De végül, igen, szeretném átadni azt a tudást és valamit, amit szeretnék. Martina Navratilova

fogyás idézetek

Apám az igazi inspirációm. Motivációs előadó, így remekül irányít engem. Tridha Choudhury

Az alkalmankénti motivációs beszédkoncert általában jobban fizet, mint a könyvek és a televízió. Bettany Hughes

A Marvin's Motivational Moments valójában egy olyan dolognak indult, ami valójában terápiás volt számomra. Késő este ültem fel, miután a feleségem azon túl, hogy megpróbált alkalmazkodni az egyedülléthez. Marvin Sapp

yoda idézetek

Motivációs előadó vagyok, ezért a lehető legpozitívabban fogok nézni valamit. Harris Faulkner

Zidane nagyon világos ötletet ad át a játékosoknak. Nem kell neki 20 perces motivációs előadást tartania, nincs is rá szüksége. Pusztán jelenlétével eléri, amit akar – személyisége a siker szinonimája. Toni Kroos

tisztelet a hősöknek idézet

Mindig is inkább az empátia gyakorlatának gondoltam a fellépést, ami nem tévesztendő össze a szimpátiával. Megpróbál bejutni egy bizonyos érzelmi valóságba vagy motivációs valóságba, és megpróbálja kitalálni, hogy miről van szó, hogy képviselni tudja. Edward Norton

oroszlánkirály idézetek

Fogadd el a kihívásokat, hogy érezd a győzelem izgalmát. George S. Patton

Nem lehet szenvedélyt játszani kicsiben – ha megelégszik egy olyan élettel, amely kevesebb, mint amit élni tud. Nelson Mandela

A kezdés módja az, hogy abbahagyod a beszédet és elkezded csinálni. Walt Disney

alice csodaországban idézetek

***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
3. Elküldve: 2022-06-12 23:12:55,

Motiváció

[2.]

Komfortzóna idézetek?:

Idézet:



Ennek leghatékonyabb módja az, ha megcsinálod. Amelia Earhart

A problémák nem stoptáblák, hanem iránymutatások. Robert H. Schuller

Amikor eléred a kötél végét, köss bele egy csomót, és kapaszkodj. Franklin D. Roosevelt

komfortzóna idézetek

Nem szabad feladnunk, és nem szabad hagynunk, hogy a probléma legyőzzen bennünket. APJ Abdul Kalam

A múlton nem lehet változtatni. A jövő még a hatalmadban van. Ismeretlen

A tehetséged Isten ajándéka számodra. Amit csinálsz vele, az az ajándékod Istennek. Leo Buscaglia


arnold schwarzenegger idézetek

Legyen kedves, amikor csak lehetséges. Mindig lehetséges. dalai láma

A kreatív embert az elérési vágy motiválja, nem a mások legyőzésének vágya. Ayn Rand

Soha nem fogsz nyerni, ha el sem kezded. Helen Rowland

edzés motivációs idézetek

Egy madár sem szárnyal túl magasra, ha a saját szárnyaival szárnyal. William Blake

Alig várod az ihletet. Utána kell menni egy klubbal. Jack London

A lehetőség nem kopogtat, hanem akkor jelenik meg, amikor beveri az ajtót. Kyle Chandler

motiváció edzéshez

Ahol akarat van, ott út is van. Ha millióban van esély arra, hogy megtehetsz valamit, bármit, hogy ne érjen véget, amit akarsz, tedd meg. Nyissa ki az ajtót, vagy ha szükséges, ékelje be a lábát az ajtóba, és tartsa nyitva. Pauline Kael

Ne a félelmeiddel, hanem a reményeiddel és az álmaiddal foglalkozz. Ne a frusztrációira gondoljon, hanem a ki nem használt lehetőségeire. Ne azzal foglalkozz, hogy mit próbáltál és kudarcot vallottál, hanem azzal, amit még megtehetsz. János pápa XXIII

reggeli motiváció idézet

Legyen szerencsétlen. Vagy motiválja magát. Bármit is kell tenni, mindig a te döntésed. Wayne Dyer


motiváció idézetek

Minden kijárat belépés valahova máshová. Tom Stoppard

Ne várja meg az ütést, amíg a vas felforrósodik; hanem ütéssel melegítsd fel. William Butler Yeats

Ugorj, és megjelenik a háló. John Burroughs

tanulás motiváció idézetek
Légy gyengéd mindenkihez és szigorú önmagadhoz. Avilai Szent Teréz

Egyszerűen csak az egyik lábát a másik elé kell tennie, és tovább kell lépnie. Tedd fel a szemüveget, és szánts előre. George Lucas

Tudom, hová megyek, és tudom az igazságot, és nem kell olyannak lennem, amilyennek te szeretnéd. Szabad az lehetek, amit akarok. Muhammad Ali

sport szeretete idézet

Tanulj a múltból, tűzz ki élénk, részletes célokat a jövőre nézve, és élj az idő egyetlen pillanatában, amely felett te irányíthatsz: most. Denis Waitley

Március tovább. Ne késlekedjen. Előre haladni annyi, mint a tökéletesség felé haladni. Menj tovább, és ne félj a tövistől vagy az éles kövektől az élet útján. Khalil Gibran

Valóban hiszek abban, hogy mindenkinek megvan az a tehetsége, képessége vagy készsége, amelyet kiaknázhat, hogy eltartsa magát és sikeres legyen az életben. Dean Koontz

motiváló angol idézetek
Soha ne vonulj vissza. Soha ne magyarázd. Végezze el, és hagyja, hogy üvöltsenek. Benjamin Jowett

A kitartás 19-szer kudarcot vall, és 20-szor sikerül. Julie Andrews

Csatlakoztassa a kocsiját egy csillaghoz. Ralph Waldo Emerson

motivációs idézetek angolul
Ha sikeres akarsz lenni, új utakra kell lépned, ahelyett, hogy az elfogadott siker megkopott útjain járj. John D. Rockefeller

Bárhol is vagy – legyen minden ott. Jim Elliot

Az akarat megtalálja a módját. Orison Swett Marden

Menj nagyot, vagy menj haza. Mert igaz. mit veszíthetsz? Eliza Dushku

vicces fogyókúrás idézetek

Döntsd el, mit szeretnél, döntsd el, mit vagy hajlandó elcserélni érte. Állítsa össze a prioritásait, és menjen dolgozni. HL Hunt

Tedd meg azt az egy dolgot, amit úgy gondolsz, hogy nem tudsz. Nem sikerül. Próbáld újra. Másodszor csináld jobban. Csak azok, akik soha nem zuhannak le, azok, akik soha nem szerelik fel a magas vezetéket. Ez a te pillanatod. Legyen saját. Oprah Winfrey

zig ziglar idézetek

A cél egy álom határidővel. Napóleon Hill

Szeretnéd tudni, hogy ki vagy? Ne kérdezz. Törvény! A cselekvés körvonalazza és meghatározza Önt. Thomas Jefferson

Ne várj; az idő soha nem lesz „éppen jó”. Kezdje ott, ahol áll, és dolgozzon bármilyen eszközzel, ami csak rendelkezésére áll, és jobb eszközöket fog találni, ahogy halad. George Herbert


lauder innovációs maraton

Kövesd belső holdfényedet; ne titkold az őrültséget. Allen Ginsberg

Nem építhet hírnevet arra, amit tenni fog. Henry Ford

Nem csak azért vagy itt, hogy megéljen. Azért vagy itt, hogy lehetővé tegyétek a világnak, hogy bőségesebben élhessen, nagyobb látásmóddal, a remény és a teljesítmény finomabb szellemében. Azért vagy itt, hogy gazdagítsd a világot, és elszegényíted magad, ha elfelejted a feladatot. Woodrow Wilson

sport idézetek

Nézz fel a csillagokra, ne le a lábadra. Próbáld meg értelmezni azt, amit látsz, és gondolkodj el azon, mi teszi az univerzumot. Kíváncsi. Stephen Hawking

Kezdésnek kezdje. William Wordsworth

Kemény munka nélkül nem nő más, csak a gaz. Gordon B. Hinckley

hippokratész idézetek

Erővel és határozottan egy nagy, döntő célt követni. Carl von Clausewitz

Az egyik cél elérése a másik kiindulópontja. John Dewey

Megtanultam, hogy bármit megtehetünk, de nem tudunk mindent... legalábbis nem egyszerre. Tehát ne arra gondoljon, hogy a prioritásaira milyen tevékenységeket végez, hanem arra, hogy mikor végzi el azokat. Az időzités minden. Dan Millman

reggeli motiváció

A lendület fenntartásának egyik módja az, ha folyamatosan nagyobb célokat tűzünk ki magunk elé. Michael Korda

Legyen kifogástalan szavával. Beszélj tisztességgel. Csak azt mondd, amire gondolsz. Kerülje a szó használatát arra, hogy önmaga ellen szóljon, vagy hogy másokról pletykáljon. Használd szavad erejét az igazság és a szeretet irányába. Don Miguel Ruiz

jillian michaels

Most olyan lépéseket kell tenned, amelyek céljaid felé visznek. Fejlessze ki a sürgősség érzését az életében. H. Jackson Brown, Jr.

Nem számít, hány célt ért el, magasabbra kell irányulnia. Jessica Savitch

futás motiváció vicces

Jó vesztesnek lenni annyi, mint megtanulni nyerni. Carl Sandburg

Kövesd álmaidat, dolgozz keményen, gyakorolj és tarts ki. Egyél változatos ételeket, mozogjon sokat és tartsa be az egészséges életmódot. Sasha Cohen

motivációs idézetek edzéshez

A siker felé az első lépést az teszi meg, amikor nem hajlandó annak a környezetnek a foglya lenni, amelyben először találja magát. Mark Caine

Ha nem kérsz, nem kapsz. Stevie Wonder

Még ha pofára esel is, akkor is haladsz előre. Viktor Kiam

vicces idézetek futás

Ne gondolkodj, csak tedd. Horatius

Sok vereséggel találkozhatunk, de nem szabad legyőznünk. Maya Angelou

Csinálj úgy, mintha változást jelentene az, amit csinálsz. Igen. William James

Minél keményebb a konfliktus, annál dicsőségesebb a diadal. Thomas Paine

Fontos a siker akarása, de ami még fontosabb, az a felkészülési akarat. Bobby Knight

Mindig vágysz valami hasznosat tanulni. Szophoklész

A motiváció annak a művészete, hogy rávegyük az embereket arra, hogy azt tegyék, amit Ön akar, mert ők akarják csinálni. Dwight D. Eisenhower

mozgás motiváció idézet

***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
2. Elküldve: 2022-06-12 22:30:42,

Motiváció

[3.]

Edzés idézetek?:

Idézet:



Az optimizmus az a hit, amely sikerhez vezet. Remény és bizalom nélkül semmit sem lehet tenni. Helen Keller

edzés idézetek

Ha meg tudod álmodni, meg tudod csinálni. Walt Disney

Bízz magadban! Bízz a képességeidben! A saját erőidbe vetett alázatos, de ésszerű bizalom nélkül nem lehetsz sikeres vagy boldog. Norman Vincent Peale

edzés motiváció

Nem hiszem, hogy jobbnak kell lenned mindenkinél. Hiszem, hogy jobbnak kell lenned, mint azt valaha is gondoltad volna. Ken Venturi

A minőség nem tett, hanem szokás. Arisztotelész

edzés motiváció idézet

Az új nappal új erő és új gondolatok jönnek. Eleanor Roosevelt

Vagy költözz, vagy mozogj. Ezra Pound

minden nap nem lehet jó de minden napban van valami jó

Vagy megtalálom a módját, vagy megcsinálom. Philip Sidney

Töltse át életét cselekvéssel. Ne várja meg, hogy megtörténjen. Tedd meg. Teremtse meg saját jövőjét. Teremtse meg saját reményét. Szeresd meg saját magad. És bármi legyen is a meggyőződése, tisztelje Teremtőjét, nem úgy, hogy passzívan várja, hogy a kegyelem leszálljon a magasságból, hanem azzal, hogy megteszi, amit csak tud, hogy a kegyelem megtörténjen... Önmaga, most, itt a Földön. Bradley Whitford

motiváció edzéshez nőknek
Csak én tudom megváltoztatni az életem. Senki nem teheti meg helyettem. Carol Burnett

Soha ne panaszkodj és soha ne magyarázz. Benjamin Disraeli


futás motiváció idézetek

Nem olyan fontos, hogy mit kapsz a céljaid elérésével, mint az, hogy mivé válsz a céljaid elérésével. Zig Ziglar

A célok kitűzése az első lépés a láthatatlan láthatóvá alakításában. Tony Robbins

edzés motiváció nőknek

Vagy te futod a napot, vagy a nap fut téged. Jim Rohn

A kitartás nem hosszú verseny; sok rövid verseny van egymás után. Walter Elliot


edzés idézet

Soha ne add fel, mert ez az a hely és az idő, amikor a dagály megfordul. Harriet Beecher Stowe

edzés motiváció férfiaknak

Az élet 10%-a az, ami veled történik, és 90%-a az, ahogyan reagálsz rá. Charles R. Swindoll

edzes idezetek

Legnagyobb gyengeségünk a feladásban rejlik. A siker legbiztosabb módja mindig az, ha még egyszer megpróbálod. Thomas A. Edison

Kezdje ott, ahol van. Használd, ami van. Tedd meg, amit tudsz. Arthur Ashe


pilates és motiváció

Amit ma teszel, az egész holnapodat javíthatja. Ralph Marston

A jótett többet ér, mint a szép beszéd. Benjamin Franklin

futás motiváció

Ha tegnap leestél, ma állj fel. HG Wells

A továbbjutás titka az indulás. Mark Twain

A tudás nem elég; jelentkeznünk kell. A hajlandóság nem elég; tennünk kell. Johann Wolfgang von Goethe

vicces edzés motiváció

Tartsd a szemed a csillagokon, és a lábad a földön. Theodore Roosevelt

Célozd meg a Holdat. Ha kihagyod, csillagot találhatsz. W. Clement Stone

A kudarc soha nem fog utolérni, ha elég erős az elhatározásom, hogy sikerüljön. Ó, Mandino


sport motivációs idézetek

Tűzze ki magasra a céljait, és ne álljon meg addig, amíg el nem éri. Bo Jackson

Az univerzumnak csak egy szeglete van, amiben biztos lehetsz, és ez a saját éned. Aldous Huxley
A dolgok nem történnek meg. A dolgok megtörténtek. John F. Kennedy


motivációs idézetek minden napra

Egyszerűen nem tudod legyőzni azt, aki soha nem adja fel. Kicsi Ruth

A siker érdekében először el kell hinnünk, hogy képesek vagyunk rá. Nikos Kazantzakis

A kulcs az, hogy csak olyanokkal tarts társaságot, akik felemelnek téged, és akiknek jelenléte a legjobbat hozza magából. Epiktétosz


harcos motivációs idézetek

A kulcs az, hogy csak olyanokkal tarts társaságot, akik felemelnek téged, és akiknek jelenléte a legjobbat hozza magából. Epiktétosz

Nem félek... erre születtem. Szent Johanna

Soha nem vagy túl öreg ahhoz, hogy újabb célt tűzz ki magad elé, vagy új álmot álmodj. Les Brown


motivációs idézetek

Ha a poklon mész, folytasd. Winston Churchill

Mindig lehetetlennek tűnik, amíg meg nem készül. Nelson Mandela

Jó jobb legjobb. Soha ne hagyd pihenni. „Amíg a jó nem lesz jobb, és a jobbik a legjobb. Szent Jeromos


minden napban van valami jó idézet

Valaha próbálta. Valaha kudarcot vallott. Nem számít. Próbáld újra. Ismét kudarc. Jobban sikerül. Samuel Beckett

Tedd meg a nehéz dolgokat, amíg azok könnyűek, és csináld a nagy dolgokat, amíg kicsik. Egy ezer mérföldes utazásnak egyetlen lépéssel kell kezdődnie. Lao-ce

edzes idezet

Változtasd meg az életed még ma. Ne kockáztasson a jövőn, cselekedjen most, késedelem nélkül. Simone de Beauvoir

Egy jó terv, amelyet most erőszakkal hajtanak végre, jobb, mint a jövő héten végrehajtott tökéletes terv. George S. Patton

idézetek edzés

Nem lehet átkelni a tengeren, ha csak állunk és a vizet bámuljuk. Rabindranath Tagore

Ne nézd az órát; csináld, amit csinál. Folytasd. Sam Levenson

legjobb edző idézetek

***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
1. Elküldve: 2022-06-12 20:03:47,

Motiváció

[4.]

Ha valami elég fontos, akkor is megteszed, ha az esély nem neked kedvez. Elon Musk
(TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Motiváció

(üzenet: 4, Hobbi)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0077540874481201 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail