Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455349/1 Témák: 18953 Tagok: 112629 Legújabb tag: Evech Online: (62/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Testvéres idézetek

(üzenet: 7, Hobbi)
 

ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
7. Elküldve: 2022-06-14 01:09:52,

Testvéres idézetek

[1.]

Testvér idézetek?:

Idézet:



A régi zene, amit hallottam, a Top of the Pops volt. De a hálószobákban, a ház körül, ahol a bátyám játszik a Sex Pistols-ban, a Sham 69-ben és a Ham-ben, és mindezek a csoportok, majd bemennek egy efféle modváltási jelenetbe, majd a New Romantics szcénába, én magam is felnőtté válok a közepén. a nyolcvanas évek és a nemes évek felé változott. Sean Dyche

A bátyám az Orvosok és Sebészek Kollégiumának legfiatalabb tagja. És nem engedtem, hogy levágja a körmeimet. Alan King

Születésnap testvér

Hiszek a kis kormányokban vagy a kormánytalanságban. Úgy gondolom, hogy az emberek többsége nagy kormányt akar, és egy nagy testvér gondoskodik róluk. Pavel Durov

A bátyámnak volt egy háza Párizsban. Sok nyugati klasszikus zenész érkezett hozzá. Ezek a zenészek mind ugyanarra a következtetésre jutottak: „Az indiai zene – mondták – gyönyörű, ha a táncosokkal együtt halljuk. Önmagában ismétlődő és monoton. Ravi Shankar

Jobb egyedül lenni idézetek
Gyerekkorom óta a bátyámnak és nekem is csak egy hősünk volt, és az apánk. Akhil Akkineni Amikor kimegyek, nem sajnálom a bátyámat. Azért vagyok kint, hogy nyerjek. Joe Frazier

Ha most beágyazhatnék egy lokátor chipet a gyermekembe, akkor tudom, hogy megtenném. Vannak, akik ezt Nagy Testvérnek hívják; Én apának lenni. Scott McNealy

Szép rövid idézetek

Gyerekkoromban mindig felléptem. A szüleim nagyon idegesek lettek, mert a bátyámnak és nekem az emeleten volt a kis hálószobánk, és a házat nyilas plakátokkal vakoltam be. Franka Potente

Anyám elvitt engem és a bátyámat, hogy megszerezzünk minden könyvet, amit akartunk, de ezek a '30-as és '40-es években használt könyvek voltak. Szerettem az ijesztő könyveket. Alejandro Amenabar

Nagytestvér leszek

Láttam, hogy amikor a bátyám hűtőgépet szívott, anyám megkönnyezte. 16 éves volt ekkor. És láttam, hogy összetört és sírt. Soha nem akartam bántani anyámat, ezért távol tartottam magam a drogoktól. Ving Rhames

Lemásoltam a bátyámat. Természetes táncos volt. Kecses. Az emberek mindig azt kérdezték, tanulunk-e balettozni. Soha nem tettük. Harold Nicholas
Van egy bátyám, aki 21 éves, és a UC Berkley egyetemre jár. Mila Kunis

Azt hiszem, ha olyan pasim lenne, mint a testvéreim, nagyon boldog lennék. De a testvér dolog nélkül. Patricia Velasquez

Ket teso

A tinédzsereknek túl gyakran kell megküzdeniük a veszteséggel és a halállal. Meg kellett küzdened testvéred korai halálával; hogyan tudnak a fiatalok megbirkózni az ilyen tragédiákkal? Andrew Shue

Steve és én szemtől-szembe láttuk a történetet, és én megkaptam a szerepet, de azt hiszem, az elején ez a bátyám ösztönzésének volt köszönhető. Szóval tartozom neki ezért. Beau Bridges

A kedvenc Oscar-történetem egy év volt, amikor a bátyámat jelölték, az egész családom elment. Beau Bridges

Jo beszolások

Azt hiszem, az egyetlen tulajdonság, ami aggodalomra adna Bing testvérrel kapcsolatban, az a felelősség hiánya. Bob Crosby

Nem akartam, hogy az emberek azt mondják, a bátyja, Bing jobban énekel, mint ő. Bob Crosby

Idézetek rövid

Leon bátyám kezdte az egészet. Zongorázott. Az iskolában a zenekar vezetőjévé tettek, mert hegedültem, de követtem Leont és a fiúkat a jazz zenekarában. Louis Prima

A PC túl nagy testvér – megmondja, hogyan kell viselkednem és éreznem magam. Johnny Kelly

Jó beszolások

Tőle, és valószínűleg még inkább a nálam egy évvel idősebb bátyám, Theodore hatására hamarosan elkezdett érdeklődni a biológia iránt, és kialakult bennem a tudomány és a tudományos módszer fontossága iránti tisztelet. Frederick Sanger

Valahogy kimerítettem a Detroitban játszott összes lehetőséget. Így ismét a bátyám felügyelete révén Kaliforniában kötöttem ki, és a Los Angeles-i Musicians Institute-ba mentem, és szerettem volna jobb lenni játékosként. Chad Smith

Szerelmes idézetek

Láttam a Mass For The End Of Time-t koncerten, de a bátyám a zenésebb. Colin Greenwood

Amikor beléptem a WWF-be, az első dolog, amit igazán nem akartam, az volt, hogy Bret Hart öccse legyek. Owen Hart

A bátyám kiváló dalszerző, én pedig gitározom és dobok. Jeremy London


Testvéri szeretet fogalmazás

És hadd mondjam el nektek, amerikai fiúk, hogy nincs nagyobb inspiráció egyetlen emberben sem arra, hogy jó ember, jó állampolgár és jó fiú, testvér vagy apa legyen, mint az a tudat, hogy becsületes vérből származtok. Wise János őrmester

Nagy az érdeklődés a küldetések iránt, amelyeken én repülök, és amelyekben a bátyám részt vesz. Mark Kelly

Nos, a bátyám skizofrén volt, ezért másképp értettem, mint a bátyámat. Jeffrey Jones


***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
6. Elküldve: 2022-06-14 00:36:29,

Testvéres idézetek

[2.]

Testvér idézetek esküvőre?:

Idézet:



Szóval a bátyám gitározott, és arra gondoltam, hogy én is kipróbálom. Stevie Ray Vaughan

A bátyám kapitány volt a tengerészgyalogságnál, és nagyon nagy hős az életemben. Peter Cullen

Testvér idézetek esküvőre

A nők számára az ismeretek megszerzésének legjobb módja az apjával, testvérével vagy barátjával folytatott beszélgetés, a családi kapcsolat és a könnyű beszélgetés, valamint az általuk javasolt olvasási mód. Anna Letitia Barbauld

Én és a bátyám annyira a közös munkára, a karrierünk építésére koncentrálunk. AJ Pritchard

Szülinapi köszöntő testvérnek
Modemmel bárki követheti a világot és beszámolhat a világról – nincs középember, nincs nagy testvér. Szerintem ez mindent megváltoztat. Matt Drudge

Az élet nagyon édes, testvér; ki akarna meghalni? George Borrow

Körülbelül 1968 nyara volt, és apa és az öcsém kempingezni voltak. Fenn a hegyekben a bátyámat megcsípte egy csörgőkígyó. Ahogy visszarohantak a bázisra, apám kiszívta a mérget, és érszorítóként használta a kezét, és valószínűleg megmentette az életét, mert komoly harapás volt, és még csak egy kisgyerek volt. Rick Tumlinson

Testvéremnek vers

A bátyám mindenki nagy kedvence volt, és halála elborította az egész környéket. Buffalo Bill

Rájöttem, hogy mennyire fontos tudni valamit a repülésről, és ez érdekelt is, ezért bátyám nyomdokaiba léptem, és megszereztem a pilótaengedélyemet. Ellen Ochoa

A sport volt az abszolút szerelmem. Nagyon sportos háztartás volt. A bátyám és én mindketten szerettük a sportot. Delta Goodrem

Bátyámnak vers

Isten megáldott minket ezzel a sok pénzzel, akkor miért nem veszi el a pénzt és helyezi a bátyám ügyébe? Beszéljünk a társadalmi és faji igazságtalanságról hazánkban, és a tömeges bebörtönzésről hazánkban? Ty Dolla jel

A bátyámnak Ph.D. a biokémiában, amit annyira lenyűgözőnek találok. Kerry Bishe

Büszke vagyok arra, amit a bátyám tett. Az ő sikere motivál. Ő egy világbajnok. Jermell Charlo

Születésnapi köszöntő testvérnek vicces

Apám tengerészgyalogos. A bátyám tengerészgyalogos. Majdnem tengerészgyalogos lettem. Nem idegen számomra az edzések elleni küzdelem. Gyerekkoromban jujitsut és bokszot űztem. A középiskolámban és a főiskolámban a futball befutója voltam. Jégkorongoztam és színházat is játszottam. Szóval mindig is volt egy fizikai természetem. Zach McGowan

Igazi szenvedélyem van a gyerekek iránt. Mindig is szerettem volna tanítani, és csak azért lettem sportoló, mert a szüleim azt mondták bátyámnak, Parenthesisnek és nekem, hogy minden istenadta tehetségünket használjuk fel. Gail Devers

Születésnapi köszöntő hugomnak

A nagyszüleim soha nem értették, hogy Noreen anyám miért választott ilyen egzotikus neveket gyermekeinek: Damon és én. A nagymamám ragaszkodott hozzá, hogy a bátyámat Dermotnak hívja – jó ír név –, amíg meg nem halt; Engem csak úgy ismertek, mint "pici". Natascha McElhone

Dosztojevszkij őrült voltam. Sok mindent elárulhat abból, amit az emberek ebben a korban olvastak. A bátyám Steinbeck furcsaság volt, és most egy kis faluban él New Hampshire-ben, és pék. Vincent Kartheiser

Húgomnak születésnapi köszöntő

Apám katonai bíró, anyám pszichiátriai szociális munkás volt. A bátyámmal és a húgommal állandóan költöztünk az Egyesült Államokban és azon kívül is, tinédzsereink nagy részében Németországban éltünk. Julianne Moore

Nagesh Kukunoor a rakhi testvérem és nagyon jó barátom. Adta nekem a „Dor”-t, ami egy epikus.

Ajándékok bátyámnak

A Big Brother menetel. Folyamatban van a terv, hogy minden gyermeket mentálhigiénés szűrésnek vetjenek alá, és a gyógyszertárak a pszichotróp szerek nagyobb értékesítésére készülnek. Phyllis Schlafly

Édesanyám leginkább a bátyámhoz kötődik, mert az az érzése, hogy nem tud neki semmit adni. Mire én megszülettem, legalább napi másfél étkezést kaptam, de ő néha csak vizet kapott. Dhanush


Testvér szerelem

Apám kórházba került a COVID miatt, és a chacha, egy orvos és a testvérem is pozitív lett. Wamiqa Gabbi

Jézus Krisztus – Ő jelenti számomra a világot. Annyi különböző helyzeten mentem keresztül, gyermekkorom és most felnőttkorom során; Fiatalon elvesztettem a bátyámat. Közvetlenül előttem ütötte el egy autó. Erősnek kellett lennem az anyámért. Adrian Peterson

Unokatestvér idézetek
Gyerekeknek írok, mert szerintem a legérdekesebb (és leghumorosabb) történetek az emberek gyerekkorából származnak. Amikor a "Diary of the Wimpy Kid"-et írtam, nagyon jól éreztem magam, amikor telefonon beszéltem az öcsémmel, Patrick-kel, és eszembe jutott mindaz, ami a családunkkal történt, amikor felnőttünk. Jeff Kinney

Egy bérelt házban nőttem fel a szomszédos külvárosban, Mount Abbotban. Ez egy két hálószobás ház volt velem, a bátyámmal és a két húgommal. Anya és apa a nappaliban aludtak, és nem volt tapétánk. Sonny Bill Williams

Testvéri kötelék

Voltam olyan jelenetekben a bátyámmal, amikor érzelmileg teljesen rettegtem attól, hogy elmenjek valahova. De mivel ő a bátyám, biztonságban érzem magam. Dean Winters

Undorító gondolat, hogy harcolnom kell a bátyámmal. Nem is értékelem, ha erről kérdeznek. Nick Diaz

Ha a bátyám és én pénzt akartunk a zsebünkbe, munkát kellett szereznünk – az elsőt 15 évesen a Burger Kingnél. Módokat kellett kitalálnunk a bevétel megteremtésére. Latifah királynő

Becsüld meg azt aki szeret

Jeff bátyám most az ügynököm az Advantage Internationalnél Washingtonban Tracy Austin

Ez része az ajándéknak és annak az átknak, hogy a bátyám mögé kerülök. Nem engedik meg magamnak azt a luxust, hogy csak egy alkalmi készletet vegyek, és kivegyem az éjszakát. Mert ha bombázok, akkor azt mondja: "Ó, nem vicces, csak a bátyja miatt csinálja." Tony Rock

Testvérek
Azt hiszem, sok chicagói bluest hallgatok. Azt hiszem, a felnőtté válásra emlékeztet. De megszállottja vagyok a szoros harmóniás csoportoknak is. Valójában különösen lenyűgöznek a testvérpárok, hogyan keverednek össze. Az Everly Brothers, a Stanley Brothers, a McQuarrys. Van valami eredendően varázslatos a harmóniában. John C. Reilly

Gyerekkoromban egyáltalán nem volt zene. Akkor hallottunk először zenét, amikor a legidősebb bátyám vett egy magnót. Akkor is csak ő nyúlhatott hozzá. De a házunkban olyan legendákat hallgattunk, mint Muhammad Rafi, Mehdi Hasan, Noor Jehan, Attaullah Khan Esakhelvi. Atif Aslam


Hercegnős idézetek

A legmenőbb dolog, és ez van otthon, egy hatalmas Hulk Hogan, normál méretű flipper. Amikor az emberek odajönnek, órákig játsszák. Amikor megütöd a lökhárítókat, és megszólalnak a csengő, azt hallod: "Ó, igen!" Amíg ezzel a géppel játszol, az kiabál és kiabál veled: "Mit fogsz csinálni, testvérem?" Szerintem ez a legmenőbb. Hulk Hogan

A Wayne világa a kedvenc vígjátékom. Tíz éves koromban bátyámmal néztem ismétlésben VHS-en. James Lafferty

Amikor kiválasztasz egy kosárlabdacsapatot, akkor a bátyát a yarmulke-os srác fölé fogod venni. Miért? Mert kijátszod az esélyeket. Adam Carolla


Mosolygok mert a testvérem vagy
Amikor kiválasztasz egy kosárlabdacsapatot, akkor a bátyát a yarmulke-os srác fölé fogod venni. Miért? Mert kijátszod az esélyeket. Adam Carolla

Pedagógus családból származom, és mind a szüleim, mind az öcsém és a felesége tanárok. Jaideep Ahlawat

Testver vers

Apámnak igazi rövid biztosítéka volt. Nehéz élete volt – nagyon fiatalon kellett eltartania édesanyját és testvérét, amikor apja farmja összeomlott. Láthatta a szenvedését, szörnyű szenvedését, kiábrándító életet élt, és egy másikat keresett. Apám tele volt félelmetes haraggal. Sam Shepard

Az első emlékem a Harry Potter-sorozatról az volt, hogy az öcsém éppen beleesett ezekbe a könyvekbe, és addig nem bukkant fel újra, amíg végzett. Az, hogy JK Rowling egy egész generációt olvasott, rendkívüli – csodálkozom, izgatott vagyok és büszke vagyok, hogy most ennek a fenomenális írónőnek az egyik karakterét alakíthatom. Katherine Waterston

Vers a testvéremnek

A bátyámnak volt egy big bandje a középiskolában; ezt követően folytattuk a közös zenélést, végül megalakítottuk a Jazz Brothers nevű csoportot, amely a Riverside Records számára rögzített. Chuck Mangione


A távolság nem dönti el, hogy ki a testvéred és ki nem. Az egyháznak a szabad piac lelkiismeretévé kell válnia, ha értelmet akar adni ebben a világban – és fel kell hagynia az apologéta szerepével. Bono

A kétség a szégyen testvére. Erik Erikson

Születésnapi köszöntés testvérnek

Ahogy a múltam vizsgálatával rájöttem, gyerekként kezdtem. Véletlenül a bátyám is. Anyám nem tette az összes tojását egy kosárba, hogy úgy mondjam: adott nekem egy Russell nevű öccsét, aki megtanított arra, hogy mit jelent a „legrátermettebb túlélése”. Bill Cosby

Azt mondják, Arnold megkapja a szavazatok 95%-át. Legalábbis testvére, Jeb Schwarzenegger szerint. Craig Kilborn

A színház az egyetlen művészeti ág, amellyel a gazdag emberek sokat foglalkoznak; mint a canasta, vacsora után megszünteti a beszéd testvérét. Mary McCarthy

Versek testvérnek

Születésem nem rázta meg a Német Birodalmat, és nem okozott nagy felfordulást az otthonban. Anyának tetszett, apában némi büszkeség, bátyámban pedig az eddig egyetlen fiú szokásos testvéri féltékenységét váltotta ki. Conrad Veidt

Írország és Anglia olyan, mint két nővér; Szeretném, ha úgy ölelnék, mint egy testvért. Boyle Roche

Szülinapi idézet testvérnek

Az egyik legnagyobb ajándék, amit bátyámmal édesanyámtól kaptunk, az irodalom és a nyelv szeretete volt. Határtalan energiájukkal a könyvtárak megnyitják az ajtót ezekhez a világokhoz és még sok máshoz. Arra buzdítom a fiatalokat és az időseket egyaránt, hogy fogadják el mindazt, amit a könyvtárak kínálnak. Caroline Kennedy

Édesanyám négy éves korom óta pszichiáterhez küldött, mert szerinte a kisfiúknak nem kell szomorúnak lenniük. Amikor a bátyám megszületett, napokig bámultam ki az ablakon. El tudod képzelni? Andy Kaufman

Születésnapi köszöntő öcsémnek

Azoknak a nőknek, akik a jólét felé fordulnak, a Big Brother férj lesz. Tammy Bruce

Van egy öcsém. Jelenleg a házamban lakik. 18 éves lesz. Edward Furlong

A bátyám és én mindig azon vagyunk, hogy kitaláljuk a módját, hogy újra együtt dolgozhassunk. Beau Bridges

Aztán belevágtam a sportba, és odaadtam a gitáromat Jeff bátyámnak, aki akkor még gyerek volt. Beau Bridges

Szülinapi vers testvérnek

Még kisgyerekként sem éreztem úgy, hogy bárkivel is versenyezni kellene – még a bátyámmal sem. Dwayne Hickman

Fiu testvernek szulinapi koszonto
Apám és egy bátyám a farmon dolgoznak. Nevettek, amikor azt mondtam, hogy színészkedni akarok. Nagyon keményen dolgozunk, de a családomnak ez csak egy újabb élmény az életben, érted? Travis Fimmel

Szívesen csinálnék egy szakácsműsort és szakácskönyveket. Nem vagyok profi szakács, de főzni biztosan tudok. Tudom, mi a különbség a jó és a rossz főzés között. Úgy értem, amikor a „Big Brother”-ben voltam, én voltam a ház megdicsőült szakácsa, szóval ha felajánlanak egy saját műsort – akkor miért ne? Shilpa Shetty

Hugomnak szulinapi idézetek

Mindenkit tisztelek, az utcán élő hajléktalan testvérpártól kezdve a legmagasabb, Barack Obama elnök hivatalban ülő vezetőig. Mindenkit tisztelek – de senkit sem tisztelünk túl. Mo'Nique

Én vagyok az ADT szóvivője, és ADT, testvér, jobban fizet, mint a legtöbb színész a filmben. Ving Rhames

Igazából nem voltak példaképeim. A legjobb barátom egy kutya volt. Anyám és apám kimentett egy kutyát az ereszcsatornából, és az a kutya a bátyám volt, mielőtt Jesse megszületett. Sami volt a neve, és ő volt a példaképem. Ville Valo

Szülinapi versek testvérnek

Idén eltemettem a bátyámat az opioidválság miatt, láttam barátaimat és családomat, erős bányászokat, akik munka nélkül születtek és nőttek fel ezeken a dombokon, és embereket, akik segítségért kiáltottak. Paula Jean Swearengin

Szuletesnapi koszonto testvernek
A legjobb tanácsnak, amit kaptam, valójában semmi köze nem volt az énekléshez; a bátyámtól jött, aki mindig azt mondta, hogy ragaszkodjak a fegyvereimhez és higgyek magamban. Azt hiszem, Duane látta a tehetségemet, és sokkal előbb hitt bennem, mint valaha, és ez jelentette számomra a világot. Gregg Allman

Szulinapi koszonto testvernek

Amikor Yauch meghalt, olyan volt, mintha elveszítettem volna a bátyámat. Úgy értem, vannak biológiai idősebb testvéreim, de felnőttként Adam valóban a bátyám volt. Mike D

Belül csinosnak lenni azt jelenti, hogy nem ütöd meg a bátyádat, és megeszed az összes borsót – erre tanított a nagymamám. Philip Stanhope, Chesterfield 4. grófja

Vers hugomnak

Mint a tűz által lobbantott tűz, úgy lobban fel a költő elméje a költő testvérrel való érintkezésben. Keble János A demokratikus nyugati országokban az úgynevezett kapitalizmus a „szabadság” szaturnáliáját vezeti, mint a reformok barom testvére. Wyndham Lewis

Testvér születésnapi köszöntő

Ha szereted a bátyádat, és boldogul, akkor örülni fogsz neki. Hamad bin Isa Al Khalifa

Az emberek újra és újra visszatérnek azokhoz a cuccokhoz, amelyek nem kerülnek sok pénzbe, és olyanokhoz, amelyekhez nem kell pénzt adni. Olyan cuccok, amiket ingyen kapsz, amit a bátyád ad neked, olyan cucc, amit a helyi könyvtárból szerezhetsz be. Frank Black

Gyűlöltem Chris-t, a bátyámat. Megrángattam a haját és rugdostam, mígnem egy napon apám engedélyt adott neki, hogy visszavágjon. Életem végéig bocsánatot fogok kérni tőle. Stevie Nicks

Búcsú a bátyámtól

Nem akarok úgy kijönni, mint a féltékeny testvér, aki nem kapta fel a figyelmet, de úgysem volt olyan, mintha senki sem rajongott volna igazán. Nem igazán voltam prioritásban. Jack Osbourne

Fel kell ismerned, hogy nem úgy tudod kihozni a jót bátyádból és nővéredből, ha a rosszat rosszal viszonozod. Louis Farrakhan

Szeretem a testvéreket

Foreman azt mondta Ray-nek, hogy ismerje el bűnösségét, majd 500 dollárt ad a bátyjának, ha Ray nem okoz problémát a bûnös kihallgatáson, és felveheti ezt az 500 dollárt, és megbízhat egy ügyvédet, hogy helyezze hatályon kívül a vádat. Foreman ezt valóban írásba is foglalta. William Pepper

Ez a természetünk része. Bármennyire is szeretem (Eddie bátyám és gitáros), ha 15 percre beraknál minket egy szobába senki mással, akkor egymás torkán lennénk. Alex Van Halen

Testvérem születésnapjára

Sokszor az anyám a felelős azért, hogy mindannyian összejöjjünk, de mi üzletelünk egymás házában. A bátyám és én színészek vagyunk, és sokat utazunk munkánk során. Beau Bridges

Szeretem a családom idézetek

A bátyámnak és nekem is csak társastáncban volt táncos tapasztalatunk. Valentin Chmerkovskiy

Születésnap testvér

Amikor kicsi voltam, színdarabokat adtam a családomnak a vasárnapi vacsorán, és én rendeztem őket, és minden unokatestvérem, a bátyám és a legjobb barátaim voltak benne. Nagyon fantáziadús és teátrális gyerek voltam, és nem féltem a kamera elé állni. Számomra olyan volt, mint egy látszat. Kirsten Dunst


***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
5. Elküldve: 2022-06-13 22:25:25,

Testvéres idézetek

[3.]

Idézetek testvérnek?:

Idézet:



8 éves koromban a kedvenc játékom a tűzőgép volt. A bátyám félt tőlem. Emily Procter

Azok a problémák, amelyekkel nyomozóként szembesülünk, hasonlóak ahhoz, amivel a többi házaspár, vagy a testvérpár vagy a testvérpár szembesül. A kapcsolatok egyetemesek. Michael Ealy

Kistestvér vers

Arizona a legrosszabb hely a nyár eltöltésére - olyan 125 fok van -, így anyám, a bátyám és én két hónapra elmennénk a tengerpartra, hogy elkerüljük a hőséget. Emma Stone

Ha a vámpírokról van szó, Daniel Gillies Elijah-ja a termés krémje. Mióta a „The Vampire Diaries”-t a „The Originals” címszóra hagytuk, láthattuk, hogy Klaus testvére az önzetlen, állhatatos, öltönyt viselő ménesből bonyolult, árnyalt élmezőnnyé nőtt. Rebecca Serle

Testvéri szeretet vers

Gyerekkoromban sok telet töltöttem sárkányrepüléssel a bátyámnál, az unokatestvéreimnél, a környékbeli barátoknál. Ezt csináltuk télen. Az iskolák bezárnak. Nem volt sok tennivaló. Khaled Hosseini

Apám és a bátyám jobban szerették a focit, de én vászonlabdás krikettet játszottam Rancsiban az iskolában, és a nyári szünetben krikett edzőtáborokat tartottunk. Így kezdtem. MS Dhoni

A testvéri szeretet

Két testvérem van. Az egyik idősebb – a művész –, majd az öcsém ökológiai közgazdász – földműves. Josh O'Connor

Anyai nagyapám, Leonard tele volt csodálatos történetekkel. Árva volt, 11 vagy 12 testvérével, és mesélt nekünk arról, hogyan nőtt fel az Irrawaddy folyó mellett, és hogyan falta meg az egyik testvért egy krokodil. Jamie Cullum

Testvèr

A krimi nagyon nehezen elnőiesíthető műfaj. Ha van egy női főszereplőd, ő vigyázni fog az anyjára, ha idősebb lesz; aggódni fog a bátyja és nővére miatt; gyereknevelésből fog megélni. Denise Mina

Chicagóban nőttem fel, így mindig is a Bears rajongó voltam. Apa elvitt a Bears és a Cubs meccsekre. A bátyám átvitt engem a Lake Forest College-ba a Honda Supersportjával, és megnéztük a Bears edzését. Emlékszem azokra a srácokra, mint szörnyekre – ők voltak a legnagyobb dolgok, amiket valaha láttam! Kyle Chandler


Jó testvérek vers
A bőrömet - különösen az arcomon és a nyakamon - óvom a naptól. A bátyám nyolc éve halt meg melanomában, és én állandóan SPF-et használok, 24-7. Ráébreszti az embert, hogy a nap csodálatos dolog, de nagyon pusztító is lehet. Tehát a fényvédő a kulcs, és a sok nevetés is. Giada De Laurentiis

Legjobb idézetek facebookra

Valóban egy rögbi család vagyunk. Apám és mindkét nagypapám rögbit játszottak. Apa jó volt, Bath felé tartott, amíg el nem törte a lábát. Harry bátyám meghívást kapott, hogy menjen a Bristolba játszani. Megyek és nézem a Sale Sharks-t, és néhányszor voltam Twickenhamben. Jack Butland

Anyám és apám három éves koromban elváltak, és a bátyám még az anyaméhben volt. Susan Straight

Idézetek bátyámnak

Martin Luther Kinget jobban szerettem, mint egy testvéremet. Ralph Abernathy

Mindig is azt hittem, hogy a világ sok problémája megoldódna, ha megérkezne egy űrhajó, akkor bárki, akinek egy feje, két karja és két lába van, a testvére lesz! Nem számít, honnan származnak, mit hittek, vagy bármi. Lehet, hogy jó lesz nekünk. Sigourney Weaver

Testvéri szeretet vicces

Közvetlenül azután kezdtem el profi birkózni, hogy befejeztem a Michigani Egyetem főiskolai tanulmányait, így abban a tudatban voltam, hogy a bátyámmal akartam birkózni. Scott Steiner

Nagyon tisztában voltam a „League of Legends”-vel, mert a bátyám sokat játszik vele, de korábban nem volt alkalmam játszani vele. Madison sör

Hugocskám idézetek

Mielőtt Angelina Jolie humanitárius lett volna, leginkább arról volt ismert, hogy véres fiolát viselt a nyakában, és megcsókolta a testvérét. Stephen Rodrick

Nagyon felelősnek érzem magam a bátyám iránt, és minden adandó alkalommal igyekszem megvédeni őt. Charlie Tahan

Amikor a „Superfly” repül, az a legszebb dolog a világon, testvér. Jimmy Snuka

Versek testvéreknek

Felvettek, mert félénk voltam. Voltak húgaim; Nem tudtam hozzájuk fordulni segítségért. Nem volt bátyám. Mark E. Smith

Négy fiú közül én vagyok a legfiatalabb, és a legidősebb bátyám, Todd olyan volt számomra, mint egy apafigura. Nagyon közel álltunk egymáshoz, pedig 23 év volt közöttünk. Amikor a szüleim dolgoztak, ő volt mellettem. 15 éves korában tüdőrákot diagnosztizáltak nála. Marcus Smart
A világról alkotott egész Big Brother vízió nagyra tör. Katharine Gun

Hugomnak idézetek

Volt olyan életem, ahol a dolgok a legmerészebb álmaimon túlmenően sikerültek, a bátyámnak pedig éppen az ellenkezője. Bill Paxton

A '70-es évek elején kezdtem úgy érezni, hogy a Philadelphia soul a rock and roll fekete báránytestvére. Úgy döntöttem, megpróbálok megszabadulni tőle. Daryl Hall

Drága testvéremnek születésnapi köszöntő testvéremnek

De ha belegondolok, akkor szeretném, ha olyan testvérként emlékeznének rám, aki szerette népét, és mindent megtett, amit tudtam, hogy harcoljon értük, népünk felszabadításáért. Louis Farrakhan

A bátyámmal mindig arról beszélgettünk, hogy rapper vagyok. Mindig azt mondtam neki: "Én leszek a legmenőbb rapper." Fiatal MA

Macaulay Culkin megcsókolása olyan volt, mint egy testvérrel. Valóban nem volt nagy baj. Anna Chlumsky

Legjobb idézetek

Azt hiszem, a szüleim azt akarták, hogy a bátyám és én azt tegyük, amit ők nem tehettek volna, és szabad életet éljünk, és ne aggódjunk a háború miatt. Peter Frampton

Amikor a bátyám és az öcsém ebbe az országba kerültek, számos alkalommal megtámadták őket, és védekezniük kellett. Ez egy olyan ország volt, ahol nehéz volt asszimilálódni, nehéz volt, mert sokan nem akartak itt lenni. Lenny Henry

Drága testvéremnek

Anyám abbahagyta a munkát, amikor megszületett a bátyám. Főállású anya volt, amíg nem kezdtem el erősen foglalkozni a korcsolya leckékkel, és ez eljutott odáig, hogy valóban szükségük volt az anyámra, hogy bevételt szerezzen. Dorothy Hamill

Teniszeztem. A bátyám, Joseph csellós volt, én pedig csellóztam, de ő jobb volt nálam csellózni, és jobb teniszező is volt nálam, ezért mindig azt mondtam, bárcsak lenne valami amit csak én tettem! Diana Silvers

Tesó idézet

Amellett, hogy jó férj, testvér, fiú és barát legyek, az az elsődleges, hogy állampolgári aktivista legyek. De attól tartok, levon az írásból. Nem mintha bármi azon múlik, hogy írok-e egy esszét a „Nemzetbe” vagy sem. De szeretnél részt venni. Tony Kushner

Miután hónapokig gitároztam a 'Free Bird'-ben, az igazán rákapott a gitározásra, hogy megnéztem egy Jimi Hendrixről szóló dokumentumfilmet, és felvettem a Woodstock filmzenét. Hallgattam a „Star Spangled Banner” és a „Purple Haze” verzióját. A bátyám akusztikus gitáron játszott, és őt bálványozva azt gondoltam: "Gitárt fogok venni." Kirk Hammett

Születésnapi idézet testvérnek

A Roshnival való munka nagy önbizalmat ad. Amikor elkezdtem az SSN-t – 1994-ben, a HCL-HP akkori váratlan nyeresége után – rendben volt, hogy egyedül csináljam. A bátyám, akinek azt kellett volna vezetnie, meghalt. Volt egy kormányzótanácsunk, amely irányította. Ez a hit ugrása volt, és nem tudtuk, hová jutunk. Shiv Nadar

Van egy bátyám! De tudod, ő és én mindig kijöttünk. Mindig is mások voltak a vágyaink. Jennifer Stone

Drága testvéremnek születésnapi köszöntő testvérnek

Ma este nővérként jövök ide, egy testvérem megáldása, aki a mentorom, védelmezőm és életre szóló barátom. És feleségként jövök ide, aki szereti a férjemet, és hiszi, hogy rendkívüli elnök lesz. Michelle Obama

Nem mintha bevásárlóközpontokban lógnék, vagy hírességek golftornáira járnék. Annyira a saját kis világomban vagyok. Megvan a kutyám, a zeném, a bátyám, pár barátom. Jared Leto

Szulinapi koszontok testvernek

Bár nagyon franciának érzem magam, szívem egy része az Államokban van. Amikor a bátyámmal megérkeztünk, nem igazán beszéltünk angolul, és amikor elmentünk, csak ennyit beszéltünk, amikor együtt játszottunk. Egyszerűen gyönyörű hely volt felnőni. Delphine Arnault

Volt egy bátyám is, aki hozzám hasonlóan zenész és zeneszerző volt. Nagy tehetségű ember, sokkal tehetségesebb, mint én. Nagyon fiatalon halt meg... élete fényében öngyilkos lett. Gustav Mahler


Születésnapi köszöntő testvéremnek vicces

Nemet mondtam a „Celebrity Big Brother”, a „Strictly” és az amerikai „Dancing With The Stars” című filmekre. Nem érzem, hogy ez megfelelő nekem. Milliószor kértek fel valóságtévére. Semmiképpen. Semmiképpen. Senki nem fog bemenni a nappalimba és nem látni ott. Joan Collins

Amikor a testvéreddel foglalkozol, légy kedves, de kérj tanúbizonyságot. Hésziodosz És keserű viaszos lett a viszály; A testvér a bátyjával nem szólt, amikor az úton találkoztak. Jean Ingelow

Szuletesnapi koszontok testvernek

El kellett mennünk a Lucas Ranch-re, és abban az időben a bátyám még egy lakásban lakott, körülbelül egy mérföldre Robin Williamstől, és ezért féltékennyé tettem az összes többi képregényt, mert haza kellett vinnem vele. Carlos Alazraqui

A bátyám egyszer megkérdezte tőlem: 'Mizantróp vagy?' Én pedig azt mondtam: "Nem, csak idegesítőnek találom az embereket." Craig Kilborn


Testvéremnek születésnapjára idézet

Egy testvér, aki felismeri, hogy vannak hiányosságaink, nekünk a küzdelemben vannak hibáink, és hogy ki akarta békíteni a nézeteltéréseket. Louis Farrakhan

A bátyám Baltimore volt polgármestere. Nancy Pelosi Mióta a bátyám 1982-ben meghalt, a szüleimmel egy család remegő állványát alkottuk; most, hogy apámat is elvesztettem, túl könnyű volt megpillantanom azt a jövőbeli pontot, ahol egyedül én vagyok nemcsak a saját gyerekkori emlékeim őrzője, hanem a családom története. Ann Hood

Testvér vicces

A bátyám balkezes volt. Fiatal koromban apám azt mondta, hogy vedd a bátyád kesztyűjét és betétjét, és játssz, ezért bal kézzel vettem fel az ütőt. Sourav Ganguly

A családi egységen belül vannak olyan emberek, akikkel együtt nőttél fel, és akik állítólag a testvéred, apád vagy anyád, akik szinte idegenek és ismerősök. Taika Waititi

Nem gondolok Yauchra a halála formájában. Élete formájában gondolok rá. Olyan volt, mint a legközelebbi bátyám. Annyi minden van, amit együtt éltünk át. Mike D

Öcsémnek születésnapjára

Az első panasz, amit mindenkitől hallunk: "Miért akarnék én csatlakozni ehhez a hülye haszontalan dologhoz, és tudni, mit eszik a bátyám ebédre?" De ez tényleg nem stimmel, mert a Twitter alapvetően a címzettek irányítása alatt áll – Ön úgy dönt, hogy hallgat, és úgy dönt, hogy kilép. De azt is te döntöd el, hogy mit teszel le és mit osztasz meg. Jack Dorsey

A bátyám kapaszkodó. Anyám forgatókönyvíró. Apám rendező. Szóval szívem szerint egy vonal alatti lány vagyok. Kristen Stewart

Húgomnak vers

Egy igazán vacak pop-punk bandában voltam. Azt hiszem, egy csomó Blink-182 feldolgozást csináltunk, és a lúzerek és a zseniálisok peremén voltunk. Így hát meghívtuk az összes menő gyereket, hogy nézzenek minket a basszusgitárosunk testvérének hálószobájában. És rettenetes volt, de mindenki azt hitte, hogy olyan menők vagyunk. Nate Ruess


A testvérem vagy életem egyik legszebb ajándéka
Volt egy testvérem, aki a megmentőm volt, elviselhetővé tette a gyerekkoromat. Maurice Sendak

A legtöbb ember, amikor elveszíti apját, a gyász és a gyász időszakát éli át, és az idő elkezdi gyógyítani szomorúságukat. De nincs lehetőségünk a gyógyulásra. Tudom, hogy a bátyám és a nővérem is így érez. A férfi valószínűleg az egyik legtöbbet fényképezett ember volt, aki valaha élt. Nancy Sinatra

Szulinapi koszonto lany testvernek

A bátyám, aki tíz évvel fiatalabb nálam, nagyon fiatalon dolgozott velem a stúdióban. Gitáros és programozással is foglalkozik. A munka és a személyes kapcsolat egybeesése nagyon természetes volt. Atticus Ross

A legjobb abban, hogy a bátyád ugyanazt a sportot űzi, mint te, azt jelenti, hogy minden nap együtt elmehettek edzeni, mi pedig tovább tudhatjuk egymást. Ez az, amivel sok riválisunk nem rendelkezik, amikor nap mint nap edz. Alistair Brownlee

Testvér idézetek esküvőre

Amíg a feketék és a fehérek nem tekintik egymást testvérnek, addig nem lesz egyenlőségünk. Nagyon világos. Maya Angelou

Apám minden nap dolgozott; a bátyámnak és a húgomnak sok órát kellett utazniuk, hogy tanuljanak, így az Atletico olyan embereké volt, mint mi. Fernando Torres

***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
4. Elküldve: 2022-06-13 21:16:12,

Testvéres idézetek

[4.]

Születésnapi idézetek testvérnek?:

Idézet:



Korán sok zaklatáson mentem keresztül. A lányok pokollá tették az életemet. Egy másik országból jöttünk Amerikába. A bátyámnak és nekem volt ékezetünk. Nagyon kemény volt. Nicki Minaj

Nagyon érdekel a jelenlegi technológiai világ Michael bátyám miatt. Gyerekkorunk óta, az 1970-es években, ő foglalkozott az első számítógépekkel. A kormánynak dolgozik. Jimmi Simpson

Születésnapi idézetek testvérnek

2012 London volt kapcsolatunk legnehezebb időszaka, de egyben a legjobb is. A dolgok elfajulhattak – mindketten az aranyért versenyeztünk –, de a bátyám mellett állni a rajtvonalon egy hazai olimpián olyan különleges volt. Emlékszem, azt mondtam: "Menjünk." Alistair Brownlee

Az iskolai szünidő mindig izgalmas időszak volt Brownlee háztartásában. Ez volt a lehetőség Alistair bátyámnak és nekem, hogy kiszabaduljunk az osztályteremből, és élvezzük a szabad levegőt. Gyermekkorunk zsúfolásig telt szórakoztató családi játékokkal és tevékenységekkel. Jonathan Brownlee

Bátyámnak születésnapjára

Eredetileg kistestvér vagyok – ilyen a természetem. Ez azzal kapcsolatos, hogy a nővérem nagyon erős, és meg akar védeni engem. Ez a dolgok természetes rendje. Jake Gyllenhaal

Nem választhatod meg, hogy ki legyen a testvéred. Megszülettél, és aki a családodban van, az a te családod. Ez a te véred. Ez így van. Kevin Owens

Testvér elvesztése idézet

Annyi házat és helyet cserélek, ahol élek; Úgy cserélem őket, mint a zoknit. Nincs bennem ez az abszolút, amolyan, ahogy mondod, kötődés. Öcsém, ha csak nyaralni kell más ágyban aludni, az neki katasztrófa. Alhatok ez alatt az asztal alatt vagy egy ötcsillagos szállodában; nem érdekel. Marina Abramovic

A „Wolf Brother” hatodik fejezetében már annyira jól éreztem magam, hogy tudtam, szeretném, ha tovább folytatódna, és nem tudtam Torak történetét egy könyvben elmesélni. Így hát leültem, és körülbelül egy hétbe telt, míg nagy vonalakban megterveztem mind a hat könyvet. Michelle Paver

Testvérek vers

Létrehoztam a Nők Szövetségét a Világbékeért, hogy helyreállítsam mindazt a nőt, amelyet eredetileg elveszítettek. Nektek amerikai nőknek nincs szükségetek egy férfira a nagyapa, a szülők, a férj, az idősebb vagy az öccse pozíciójában. Csak az igazi Ádám kell. Sun Myung Moon

Southallban születtem és nőttem fel; volt két házunk, amiből egy nagy házat csináltunk, mert 12-en laktunk ott: én és a tesóm, a szüleim, a nagyszüleim és apám testvérének családja. Jay Sean


Testvér szülinapi köszöntő

A kezdetektől fogva valahogy kitaláltuk a dolgokat együtt. Ez az egyik nagyszerű dolog abban, hogy van egy ikertestvér; van egyfajta visszacsatolási köröd, ahol egymásról ugrálhatsz. Aaron Dessner

Michael Landau-val, a bátyámmal nőttem fel 12 éves korunk óta. Ez verseny volt, de a legjobb módon. Ő egy szörnyeteg, mindig is az volt, és nagyon jól éreztük magunkat, amikor zenekarokban és korai lemezfelvételeken dolgoztunk, és még mindig a legjobb haverok vagyunk. Steve Lukather

Születésnapi köszöntő bátyámnak

A leghosszabb ideig Scott Ruffalo testvére voltam. Úgy értem, ő volt Beverly Hills polgármestere. Ott annyira szerették. Mark Ruffalo

Engem és a bátyámat egyszerre vettek el anyámtól, így elég szorosak voltunk. Gervonta Davis

Mindig azt mondom: "Tiszteld anyádat, és menj háborúba a bátyámért." Cody Garbrandt

Rossz testvér idézetek

Egyedül akarok lenni és dolgozni addig a napig, amíg a fejem a rajzasztalhoz nem ér, és meg nem halok. Kaput. Nagyon úgy érzem, hogy újra a bátyámmal és a húgommal szeretnék lenni. Nincsenek sehol. Tudom, hogy nincsenek sehol és nem is léteznek, de ha sehol, azt jelenti, hogy ott vannak, akkor ott akarok lenni. Maurice Sendak

Én takarítottam a bátyám és a nővérem szobáját. És elmentem a barátaimhoz, és kitakarítanám a szobáikat is. Marie Kondo

Testvéri szeretet

A bátyám azt mondta, nagyon büszke rám, az általam felépített üzletre, és ez örömet okoz. Tadashi Shoji

Későn születtem – amit anyám egy haldokló ló utolsó rúgásának nevez. Hárman vagyunk gyerekek, de én 13-14 évvel vagyok fiatalabb, mint a bátyám és a nővérem. Paul O'Grady

Testveres idezet

Mindenki tudja, hogy ha van egy testvére, akkor harcolni fog. Liam Gallagher

Az volt az álmom, hogy sikerüljön az életben. Nem tudtam, hogy lesz. A bátyám elvezetett egy birkózógyűrű felé, és nagyon gyorsan ráemeltem. Számomra deja vu-nak tűnt, és azt mondtam: "Hú, azt hiszem, ez lehet az." Booker T

Mindig is érdekelt a katonaság, mert apám a hadseregben volt, a bátyám pedig tiszt a hadseregben. Phil Dunster

Mert nem minden testvér testvér

Őszintén szólva a bátyám mindig mindenben támogatott, és alig várom, hogy 100 százalékosan támogassam őt. AJ Pritchard

A bátyám meleg – pár évvel idősebb nálam, és nem is lehetnék rá büszkébb. Ez megfelelő volt neki. Ha egy játékos valami hasonlót élne át fiatalabb korában, úgy érzem, megértő lennék, mert ott voltam, hogy megnézzem a bátyámmal. Craig Bellamy

A bátyámmal, Jordannel futottam iskolába. Két-három mérföld volt oda-vissza. Minden nap megtennénk. A szüleimnek nem volt pénzük biciklit venni. Ez szép volt; élveztük. Romelu Lukaku

Testvéri versek

A két idősebb testvér korábbi elvesztése miatt bátyámmal nagyon elkényeztetett és védett életet éltünk. A nővérek állandóan őrködtek. Mivel a szüleim a vacsorákkal és társasági eseményekkel voltak elfoglalva, csak úgy találkoztunk velük, mintha egy napi királyi közönség számára készült volna. Charles K. Kao

Azt hiszem, apám és bátyám halála óta mindig is valaki voltam, aki félt reménykedni. Tehát jobban felkészültem a kudarcra és az elutasításra, mint a sikerre. Amy Tan

Testvéri idézetek képekkel

Valóság show-k. Megnézem őket, de nem mondom el senkinek, hogy megnézem őket. Emlékszem, amikor az első brit „Big Brother” volt. Megnéztem azt a Nasty Nicket. Azóta nem néztem meg, de az elsőt megnéztem. Megbabonáztam. Ne mondd el senkinek! Robert Taylor

Fiatalabb koromban nem volt sok anyagi lehetőségem, például nem engedhettünk meg magunknak sok cuccot, és emlékszem, hogy láttam a kislányok szobáit a tévében, és mindegyik rózsaszín volt. Nem volt saját szobám, megosztottam a bátyámmal, szóval álmodoznék, és elképzelném, hogy egy napon saját szobám lesz, és az egész rózsaszín lesz, mint a Hamupipőké. Nicki Minaj

Kistestvér érkezik idézet

Kemény leckéket tanultam az életben; Muszáj volt, mert annyi minden történt velem: Édesanyám másodéves koromban halt meg a középiskolában. A következő évben, ugyanazon a napon, a bátyám meghalt. Két évvel ezután férjhez mentem, mert a barátnőm teherbe esett. Az esküvőm utáni évben édesapám – akivel csak nemrég ismertem meg – meghalt. Bernie Mac

Stand-upban nagyon hasznos, ha megjátszod magad és beszélsz a saját érzéseidről. Nem mulaszthatja el az eredetiséget, ha csak arról beszél, hogy mit gondol X-ről, Y-ról és Z-ről. Hacsak nincs egy ikertestvére, aki szintén stand-up. Eddie Izzard

Testvéri köszöntő

A bátyám 21 évvel idősebb nálam, így inkább felnőtt dolgokon nőttem fel. Mintha régi zenét hallgatnánk. Zac Brown

Nagyon sikeres családban nőttem fel. Van egy bátyám, aki Harvardon végzett szív-mellkassebész. A másik bátyám kétszeres olimpikon, ötödik körös draftjog a Philadelphia Eaglesnél, vállalkozó és emberbarát. Molly Bloom

Testvér szeretet

Három évvel a „The Witch” finanszírozása után a bátyámmal lógtam, és ő azt mondta: „Dolgozom ezen a forgatókönyvön. Ez egy szellemtörténet egy világítótoronyban. Azt gondoltam: "A fenébe, ez egy nagyon jó ötlet, bárcsak megkaptam volna." Robert Eggers

Azt a parancsot kaptuk, hogy keressük azokat, akik elvesztek. Testvérünk őrzői legyünk. Joseph B. Wirthlin

Tesveres idezetek

A Big Brother eltántorított az emberektől. Azt gondoltam: 'Hozok egy kutyát.' Tényleg azt hiszem, visszahúzódóbb leszek. Nem volt olyan, mint amire számítottam. Annyira naiv voltam hozzá. Leslie Jordan

Apámmal és ikertestvéremmel elmentem az első dinoszauruszterembe. Elmentünk az Amerikai Természettudományi Múzeumba, és lenyűgözött a dinoszauruszok. David H. Koch

Születésnapi köszöntő testvérnek

Amikor a bátyámmal a 40-es évek végén és az 50-es évek elején elkezdtünk fellépni, szenzációs lehetőség volt tanulni az idősebbektől. Minden műsorban, amit játszottunk, volt egy táncos, egy képregény, egy zsonglőr, egy énekes, egy akrobata. Elkezdtem értékelni a virtuozitást az üzlet minden formájában. Gregory Hines


A legjobb barát olyan mint egy testvér

Kvázi egyetlen gyerek vagyok. A bátyámmal és a nővéremmel inkább a félig anyaságra hajlamos vagyok. Szóval igen, sok időt töltöttem azzal, hogy magamban beszélgessek – volt ez a nagy öltözős dobozom, és csak beöltöztem sok szereplőnek, és visszabeszéltem magamnak... A skizofréniához közeledve, ha elemezzük. gondosan. Natalie Dormer

Előfordul, hogy néhány testvér nagyon komolyan énekel az orrán keresztül, gyakran megzavarva a körülötte lévőket, de nem mindegy, hogyan szól a hang az ember fülébe. Az a fontos, hogy a szív hogyan szól Isten füle előtt. Charles Spurgeon


Ballagási idézetek testvérnek

Úgy nőttem fel, hogy a bátyám képregény-leletében portyáztam. Megpróbáltam elveszni a szépirodalomban. Sabaa Tahir

Apám, Colin és bátyám, Chris, aki négy évvel idősebb nálam, nagy segítségemre voltak, amikor fiatalabb voltam. Andrew Flintoff


Nem minden testver testver

Apám, Colin és bátyám, Chris, aki négy évvel idősebb nálam, nagy segítségemre voltak, amikor fiatalabb voltam. Andrew Flintoff

Volt egy nővérem, aki 4 éves koromban meghalt egy motorbalesetben. A szüleim örökbe fogadták a fiát, így az unokaöcsém a testvérem lett. Három évvel volt idősebb nálam, így rajta keresztül kerültem a hip-hop elé. Big Smo

Tesver

A halandó Gurum az ír-keresztény bátyám volt, aki megtanított mindent, és megadta az erkölcsi értékeimet. A spirituális guruim a szüleim. Viktor Banerjee

Az, hogy egy zsidó matriarchális világban nőttem fel a patriarchális paradicsomban, a utahi Salt Lake Cityben, jobban átláttam a nemi kérdéseket, ahogyan meleg testvéremet és leszbikus nővéremet is. A húgunk a tökéletes zsidó-amerikai feleség és anya, és erre nagyon büszke. Roseanne Barr


***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
3. Elküldve: 2022-06-13 17:13:03,

Testvéres idézetek

[5.]

Testvéremnek idézetek?:

Idézet:



Van egy testvérem, John, egy pilóta, aki hét évvel fiatalabb. Örökbefogadták, bár még mindig vérrokonok vagyunk – ő az unokatestvérem. A szüleimnek nem lehetett több gyereke utánam, így amikor apa testvére meghalt, örökbe fogadták Johnt, aki akkor még csak baba volt. Gary Numan

Eddig nem sikerült meggyőznünk a kínai hatóságokat. A saját bátyámtól megtagadták a vízumot, mert valószínűleg ez volt az utolsó esélyem, hogy találkozzam vele, amikor körbeutazta a világot. Scott Nearinget hasonlóan elutasították. Anna Louise Strong

Testvéremnek idézetek

A bátyám és én meg voltunk győződve arról, hogy a legálisan nyírt vikunaszőr vásárlása és eladása az egyetlen módja annak, hogy elősegítsük a vikunák számának növekedését. Ha az állat hasznossá válik a társadalom számára, az emberek gondoskodni fognak az állatról; ha nem hasznos, nem fognak vigyázni. Pier Luigi Loro Piana

Középiskolás koromban volt egy barátom, aki nagyon szerette a rapet, így egy ideig a Too $hort és a Wu-Tang iránt érdeklődtem. A legjobb barátom bátyja pedig időnként hazavitt minket ezzel az elromlott teherautóval, és ő játszotta az összes piszkos rapzenét. Azt hittük, nagyon menők vagyunk. Kirsten Dunst

Tesós idézetek

A legjobb abban, hogy testvérei vannak, hogy brutálisan őszinték. A bátyám most kapta meg a „Narnia” játékot, és az első dolga, hogy megöljön benne! Hatszor, újra és újra! William Moseley

Nem értek egyet a katolikus egyház néhány álláspontjával. A bátyám meleg, és számomra fontos, hogy teljesen és szabadon szeressem, és fontos, hogy olyan hiedelmeket terjesszem a világban, amelyek nem korlátozzák az embereket a szeretetükben. Nem támogathatok olyan vallást, amely nem támogatja a bátyámat. Anne Hathaway

Testvéres idézetek

17 éves koromban Kenyában jártam szafarira anyámmal, mostohaapámmal és kisöcsémmel, és gondosan naplót vezettem az élményekről, ami nagyon hasznos volt az Afrikával kapcsolatos érzékszervi benyomásaim szempontjából. Életem különböző időszakaiban elég sokat utaztam, bár most, hogy vannak gyerekeim, letelepedtem. Jennifer Egan

Teljesen uraltam és tiszteltem apámat. Csodáltam mindent, amit csinált. Remek sportember volt. Ő szeretett engem. Én voltam az egyetlen fia akkoriban, mielőtt Billy bátyám jött. Jimmy Carter

Testvéri idézet

Most kisfiú vagyok. Mindig is szerettem volna beilleszkedni a bátyám csoportjába, ezért fára másztam és ólomkatonákkal játszottam. De én nő vagyok. Soha nem értettem azokat a nőket, akiknek nincsenek női barátai. Naomi Watts

Két indiai bevándorló orvos lánya vagyok, van egy nővérem és egy öcsém, és egyikünk sem foglalkozott orvosi pályával. Mindannyian a dolgok művészi oldalán vagyunk. Aarti Mann

Tesos idézetek

14 évesen elvesztettem a bátyámat egy autóbalesetben. Amikor eldöntöttem, hogy country énekes szeretnék lenni, apám mindig azt mondta nekem: "Fiam, írj egy dalt a bátyádról." Blake Shelton

LeBron olyan volt számomra, mint egy nagy bátyám, figyelt, ahogy játszom, és apró dolgokra mutat rá. Nagyon felnézek rá. Ben Simmons

Nevetek mert a testvérem vagy

A munkás büszkeségre és örömre vágyik a jó munkavégzésben, azt az érzést, hogy valami szépet vagy hasznosat készít vagy csinál – hogy méltósággal és tisztelettel bánjanak vele, mint testvérrel. Thorstein Veblen

Sose ismertem az apámat. Soha nem volt házas anyámmal; soha nem volt az életem része. Csak az anyám, a bátyám és én voltam. Laverne Cox

Testvér versek

A bátyám hatalmas Tim Kerr-rajongó volt. Imádta, ahogy Kerr a hálóba csapott, és ehhez a játékstílushoz viszonyult. Adam F. Goldberg

Az első munkám, 9 évesen, részmunkaidőben, a karácsonyi képeslapok háztól-házig árusítása volt. Tíz éves, a bátyámnak és nekem volt papírútvonalunk. Kiadtuk az „LA Examiner” című reggeli újságot. Kelj fel 4 órakor, hajtsd össze a papírjaidat, szállítsd le és készülj az iskolába. John Paul DeJoria

Testvér vers

Nyúzott voltam, és vissza kellett költöznöm anyám és apám házába, abba a szobába, ahol gyerekkoromban a bátyámmal osztoztam. Az utcákon folyamatosan azt mondogatták az emberek, hogy szeretnek; ez nem jelentett nekem semmit, mert még mindig kölcsönt kértem a nyugdíjas apámtól, hogy menjek csirkét venni. Ian Brown

Krisztus törvénye szerint minden ember köteles felebarátját úgy szeretni, mint önmagát; de minden szolga szomszédja minden polgárúrnak; ezért minden polgárúrnak úgy kell szeretnie bármelyik szolgáját, mint önmagát; de természetes ösztönből minden úr irtózik a rabszolgaságtól; ezért a felebaráti szeretet törvénye értelmében nem köteles rabszolgaságot kényszeríteni Krisztus testvéreire. John Wycliffe

Idézet a testvéri szeretetről
Apám termékeny ember volt. 35 évig dolgozott élelmiszerboltokban. Anyukám csak a gyerekekre vigyázott és felnevelt minket. Négy nővérem és egy bátyám van. Én vagyok a baba. Brandon Flowers

Mindig is nagyon tisztában voltam a dobosokkal. A legidősebb bátyám, Henry dobos volt, és mindenen dobolt a házban, a mosogatótól a tűzhelycsövekig. Ő volt a Gil Evans Orchestra első dobosa, szóval tudnia kell, milyen nagyszerű volt. Dave Brubeck

Fiú lány testvér idézetek

Egy apafigura gondoskodik rólad, és megmutatja a dolgokat. Egy nagytestvér adja neked a játékot, és mutat is dolgokat – de egy apafigura gondoskodik rólad, miközben megmutatja a dolgokat, és felnevel. Jadakiss

18 éves koromig boldogan mentem a szüleimmel nyaralni, mert mindig olyan jól éreztük magunkat, hogy nem volt kedvem elkalandozni a saját dolgomért. Nagyon szép emlékeim vannak a bátyámmal, anyámmal és apukámmal töltött ünnepekről. Penny Lancaster

Testver

Isten áldja azt, aki segíti testvérét. Abu Bakr

Minél több szarral kellett megküzdenie az életében, annál jobban kezeli a „Big Brothert”. Katie Hopkins

A bátyám krikettpályás, a másik bátyám eladó, az öcsém pedig kereskedő a városban. Daniel Mays

Nem tennénk-e jól, ha Istennek tetsző indítékunk lenne ahelyett, hogy megpróbálnánk magunkat testvérünk fölé emelni, és felülmúlni egy másikat? Ezra Taft Benson

3 testvér idézetek

A bátyám azon dolgozik, hogy megváltoztassa a kínai ételekről alkotott felfogást Amerikában. Lulu Wang

Testvérként az ízlésünk egészen más volt felnőtt korunkban. Nagyon szerette a korai hiphopot. Apám nem értette, és megpróbálta lebeszélni róla. Taryn Manning

Évekig azzal vicceltem, hogy fekete ember vagyok. Felvettem a fekete kultúrát, a fekete fajt. Feleségül vettem egy fekete nőt, és fekete gyerekeim voltak. Mindig is „testvérnek” tartottam magam. Tommy Chong

Teso idézetek

A legtöbb texasi emlékem a szúnyogokról, görögdinnyékről, tücskökről és a bátyámról szól, aki ugratott engem. Robin Wright

A bátyám, Ryan vicces volt és rendíthetetlenül kedves. Ő volt az egyik legtehetségesebb zenész, akivel találkozhatsz, és csodálatos képességgel rendelkezett, hogy egyetlen nap leforgása alatt bármilyen hangszert kézbe vegyen és hallásra megszólaljon. Rachel Hollis

A nővérem hozzáment egy amerikaihoz, és felvette a nevét, a bátyám pedig Sayrafiezadeh-t Sayraf-ra rövidítette. Tehát most ő Jacob Sayraf, vagy néha Jake Sayraf. Tinédzser korában, az iráni forradalom és a túszejtő válság előtt változtatott. Tehát nem hiszem, hogy az Egyesült Államokban uralkodó iránellenes érzelmek motiválták volna. – mondta Sayrafiezadeh


Testveri szeretet idézetek
Édesanyám egyedülálló anya volt, és egy biztosítótársaságnál volt kárbeszámoló. Valójában kimaradt az iskolából – ápolónő akart lenni –, mert gondoskodnia kellett rólam és a bátyámról. Stacy Brown-Philpot

Pingpongoztam a srácokkal a T'Wolves csapatában. Lehet, hogy én is bajnok lettem a csapatban. De a ping-pong az életem nagy része. Fiatal koromban úgy nőttem fel, hogy a bátyám és az apám ellen játszottam. Sokáig rugdostak a hátam mögött, szóval nagyon ügyes lettem. Christian Laettner


Testveri idezetek

A bátyám volt az, aki igazán meghozta bennem a vágyat, hogy az ő nyomdokaiba lépjek. Valójában Ronaldinho és Ronaldo, a két brazil játékos inspirált engem is a futball jövőjére. Anthony Martial

Felnőve a bátyám és én könyörögtünk a figyelemért. Jeremy London

A bátyám, Trev a New York-i Professzionális Előadóművészeti Iskolába járt, és a mi lakásunkban csinálta a monológjait, meg ilyesmiket, és próbált. Szóval mindig hallottam, hogy újra és újra és újra megcsinálja ezeket a dolgokat. És amikor kislány voltam, mindent felszívtam – mint bárki más, én is felszívtam. Chloë Grace Moretz

Testveri idezet

Én voltam a hetedik a családban. Mire eljöttem, egy testvér és két nővér már tanárok lettek, és ez volt az a fajta út, amelyet a család többi tagjának szabtak ki. Henry Moore

A csuklómon angyalszárnyak és glória van, amit a 30. születésnapomon készítettem a bátyám emlékére. Sheridan Smith

Fehér ember kap pénzt - maradjon gazdag, a gyerekek gazdagodjanak. A fekete ember pénzt kap – ez a visszaszámlálás, amíg: "Mikor megy tönkre ez a testvér?" Nem megyek tönkre. Denzel Curry


Vers a testvéri szeretetről

Olyan házban nőttem fel, ahol apám buzdításra buzdított a bátyámat és engem. Konkrétan emlékszem, amikor hazajöttem, és azt mondtam: "Apa, apa, kipróbáltam ezt vagy azt, és borzalmas voltam", mire ő megdöbbentett, és azt mondta: "Úgy van." Sara Blakely

Azt hiszem, Daniel Bryan nagyon emlékeztet a bátyámra, Owenre. Bret Hart

A szüleim tipikus ázsiai szülők voltak, és ők is, mint minden szülő, azt akarják, hogy gyermekeik sikeresek legyenek. Nagyon biztattak a bátyámmal, hogy tanuljunk matematikát és természettudományt, és ezt csináltuk gyerekként. Lisa Su

Vicces tesós idézetek

A szüleim tipikus ázsiai szülők voltak, és ők is, mint minden szülő, azt akarják, hogy gyermekeik sikeresek legyenek. Nagyon biztattak a bátyámmal, hogy tanuljunk matematikát és természettudományt, és ezt csináltuk gyerekként. Lisa Su

Szeretem az olyan valóságshow-kat, mint a „Big Brother”, ahol okos játék leszavazni az erős versenytársakat, különösen korán, hogy esélyt adjunk a többieknek a harcra. Játékállásból ez teljesen elfogadható. Manila Luzon

Vers testvérnek

A Big Brother úgy hangzott, mint egy ostoba mutatvány, és ez az. Nigel Kneale

A legfiatalabb bátyámmal évekkel ezelőtt tíz napos kenutúrán voltunk a British Columbia állambeli Bowron Provincial Parkban. Akár hiszi, akár nem, csak granolát vettünk, azt gondolva, hogy sok tavi pisztrángot fogunk enni. Nos, elhanyagoltuk a hálót, és a damilunk csak 8 font volt. teszt. Will Hobbs

Kicsit savanyú voltam a sporttal. Nem akartam semmi közöm hozzá. Abba a korszakba mentem, amikor túlzottan buliztam, és bármit csináltam, ami valójában nem műkorcsolyázás. Elmentem és házat építettem a bátyámmal. Kizártam az egész világot és bezártam mindent. Scott Moir

Lány testvéri idézetek

Egész karrierem során Matt Dillon bátyjának hívtak, egészen addig, amíg az Entourage meg nem szakított ettől, és most már Johnny Drámának hívnak. Kevin Dillon

Senki sem hagyja el csak úgy az orvosi egyetemet, főleg, hogy nagyon kemény a verseny a bejutásért. De volt egy nővérem, aki orvos volt, egy másik gyógyszerész, egy testvérem pedig mérnök volt. Tehát a szüleimnek már voltak értelmes gyermekei, akik képesek voltak ténylegesen megélni, és azt hiszem, jól érezték magukat, ha feláldozták egyetlen furcsa gyermeküket. Chimamanda Ngozi Adichie


Születésnapi köszöntő fiú testvérnek

Például a bátyámként teljes interakcióm volt a rajongókkal, és ők nem veszik észre. Devnek kiadni magát könnyű. Úgy viselkedem, mint magam, csak hangosabban. Jason McCourty

Három éves koromban elgázoltam a bátyámat, Davidet. Ő most született, mindenki odafigyelt rá, és mivel én vagyok a nárcisz, elgázoltam a triciklimmel. Robson Green


***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
2. Elküldve: 2022-06-13 16:17:28,

Testvéres idézetek

[6.]

Testvéres idézetek?:

Idézet:



Mindig is érdekelt az orvostudomány, és örültem, amikor a bátyám orvos lett. De miután komolyan elgondolkodtam ezen a területen, rájöttem, hogy nem a tudomány, nem az orvostudomány kémiája vagy biológiája érdekelt, hanem a narratíva – minden egyes beteg, minden betegség története. Lois Lowry

Nyilvánvalóan nagy számomra, ha a bátyám a táskán van. Ő a legjobb barátom. Szóval tudod, ha ott van a bátyám, sok időt töltünk a caddie-vel. Tehát valaki, aki mellett szeret lenni. Dustin Johnson


Testveres idezetek

A szüleim, Arthur és Olwen becsületes, munkásosztálybeli emberek voltak, akik a bátyámat, Arthurt, June nővéremet és engem a korszak értékeire neveltek – hazaszeretetre, sztoicizmusra, őszinteségre, a szomszédok iránti törődésre és az ember megítélésére annak alapján. inkább tette, mint amije volt. David Jason

Anyukám és apám azt akarták, hogy a bátyámnak és nekem jobb életünk legyen, jobb oktatást, jobb munkát. Valószínűleg nehezebb volt, sokkal, de sokkal nehezebb a szüleimnek. Amikor gyerek vagy, sokkal könnyebben tanulhatsz nyelvet; Kevesebb, mint egy év alatt megtanultam angolul. Mila Kunis


testvér idezetek

Állatorvos akartam lenni, és Bostonba járni iskolába. Ez nem egészen így működött, és végül bátyám javaslatára csatlakoztam a haditengerészethez. Valóban fantasztikus volt – és akkor még nem tudtam, de –, de rengeteg vezetési és követői csapatmunka lehetőséget biztosított. Sunita Williams

A bátyám, Chris Massey a Zoey 101-ből fiatalon játszott először. Csak a testvérem nyomdokaiba léptem. Kyle Massey

kisöcsém idézetek

A bátyám, Chris Massey a Zoey 101-ből fiatalon játszott először. Csak a testvérem nyomdokaiba léptem. Kyle Massey

Mindig azt hittem, kicsit félénk vagyok, főleg a bátyámhoz és a nővéremhez képest, de azt hiszem, mindig én voltam az a gyerek, aki fellép az előszobában. Linda Cardellini

Apám horgony és a bátyám is az. Patrick Wilson

a legjobb testvér

Az öcsém autista, ezért szívesen csatlakoznék egy autizmussal foglalkozó jótékonysági szervezethez, de még nem találtam meg az igazit. Nikki Reed

Írtam forgatókönyveket és kis színdarabokat, és előadtam őket a nappaliban a családomnak, amikor még kicsi voltam a bátyámmal, amíg anyám azt mondta: "Rendben, máshova kell menned, nem a házba." Sadie Sink

A bátyám a tranzisztoros rádióját hallgatta. Folyamatosan váltogatta a fülhallgatót egyik füléről a másikra, amiről azt hittem, hogy az ő ötlete volt a vicc. – Ezt nem teheted – mondtam. – Csak az egyik füleden keresztül hallasz. – Nem, mindkettőből hallok – válaszolta. És így fedeztem fel, hogy süket vagyok a jobb fülemre. Jane Lynch


testvéri szeretetről testvéri szeretet testvér idézet

Az az álmom, hogy rendező legyek. Hindi filmet szeretnék rendezni. Két forgatókönyvem van készen. Az egyik egy fantasy-kaland, míg a másik egy thriller. Segítettem a bátyámnak, Selvaraghavannak, aki jól ismert rendező a tamil moziban. Kisfilmeket is készítettem. Dhanush

A nővérem, a bátyám és én 180 fokkal különbözünk egymástól. Ha beszélgetünk velük, enyhén kell lépkedned. Josie Totah

A The Righteous Brothers a kaliforniai Orange megyében indult. Körülbelül az ország legfehérebb helyéről volt szó, de a közeli bázisról a fekete tengerészgyalogosok hallották, hogy két srác rhythm and bluest énekel, ezért lejöttek minket hallani. A dalaink végén felkiáltottak: "Ez igaz, testvér!" és így kaptuk a nevünket. Bill Medley

testvér köszöntő

A nővérem főnökös, a bátyám keverő, én pedig - hát tökéletes vagyok! Jenny Eclair

A bátyám volt az a személy, aki felkeltette az érdeklődésemet a tudomány iránt. Elmesélte, mit tanult az iskolában. Az első emlékem a matematikáról valószínűleg az az idő, amikor mesélt nekem a számok 1-től 100-ig történő összeadásának problémájáról. Maryam Mirzakhani

Valójában arról szól, hogy lehetőségeket teremts magadnak, és a normálisnál magasabb szinten kapcsolódj az emberekhez. Ez ajtókat nyit. Soha nem lehet tudni, hogy a vendéglátós testvére valaki. Nem tudod, kivel vacsorázik aznap este. Szóval kedves embernek lenni és megérinteni az embereket, lehetőséget teremt. Gigi Hadid

testvéri szeretet idézetek

A bátyám volt a tökéletes nebraskai fiú – a futballsztár, aki egyetemre járt, testvériségének elnöke volt, apámmal folyamatosan vadászott. Evan Williams

Én csak egy testvér vagyok, aki megpróbálja kitalálni az egészet. Charlammagne az Isten


testvernek idezet

Kimentem levegőt venni a színpad ajtajához, csavargó jelmezbe öltözve. A lábam között volt a tányérkalapom, és voltak járókelők, és az egyikük visszafordult, és azt kérdezte: "Segítségre van szüksége, testvér?" És 1 dollár a kalapomba esett! Ian Mcellen

Fiatalabb koromban imádtam a bátyámat, ezért mindent meg akartam tenni, amit ő csinált. Lucy bronz

testvernek idezet

A jazz a blues nagy testvére. Ha egy srác úgy játszik bluest, mint mi, akkor középiskolás. Amikor elkezd jazzt játszani, olyan, mintha főiskolára, felsőoktatási iskolába menne. BB király

A bátyám nyomdokaiba léptem. Hajnali 5-kor ébredtem, és vártam, hogy befejezze a krikettgyakorlatát, csak hogy meg tudjam játszani a végén nekem dobott 10-15 labdát. Szmriti Mandhana

– Ó, testvér, hol vagy? ez a szerep teljesen az ölembe hullott, és megváltoztatta az életemet. Tim Blake Nelson

nagytesó leszek idézetek

Apám raagdariban adott formális oktatást. 1964-ben halt meg Lahore-ban, amikor 13 éves voltam. Tizedik éves voltam az iskolában, és apám bátyja bevitt a qawwali együttesbe, és elkezdett formális oktatást adni qawwaliból. Nuszrat Fateh Ali Khan

Minden alkalommal, amikor felmegyek a színpadra, egy kicsit kevésbé „Chris Rock testvére”. Tony Rock

Emlékszem, hogy a bátyámmal a Beavis és Butthead vagy a South Park című filmet néztük, de mindannyian titokban tartottuk, mert nem akartuk, hogy apánk megtudja. És mielőtt észrevennék, negyedik osztályos vagyok, és én, a bátyám és az apám együtt nézzük a South Parkot. Sean Evans

idézetek testvéreknek

A legfiatalabb bátyámtól kezdve a bevándorló nőkön át a fekete furcsa emberekig ezek azok az emberek, akik életben tartanak. Ha a különféle bátorságukra gondolok, eszembe jut, hogy nem vagyok egyedül, és még többet tehetünk, és többet érdemelünk, ezért folytatnunk kell. Opál Tometi

Bár a tanyán nőtt fel – nagyapám sikertelen fundamentalista prédikátor volt, gazdálkodóból lett –, apám és testvére is professzor lett. Philip Warren Anderson

Gyerekkoromban volt egy film, a Sólyom, a gyilkos. Azt hiszem, csak hárman látták, de én és a bátyám láttuk. Emlékszem, amikor gyerek voltam, azt hittem, ez valami klassz. Ez csak egy ilyen akció-kaland volt. Sean Maguire

testvéri idezetek

A „Big Brother”-en nem számít, mekkora vagy, bárki uralhatja a sorozatot. Rylan Clark-Neal

A bátyám mindig kötekedik a homlokommal: 'Le tudnám enni!' Christina Ricci

Van egy nálam fiatalabb bátyám. Anyám könyvtáros volt, így tőle kaptam meg az olvasás ízét. Shimon Peresz

Minden barátom azt mondja: „Nézz rám, amikor kisgyerek voltam. Olyan aranyos voltam! és ez egy kép róluk egy tutiban. Nagyon félek megmutatni nekik a képeimet, mert én vagyok fiú rövidnadrágban, lófarokban és a bátyám ingében. Sofia Richie

a testvér az az ember aki akkor is veled van

Anyám olyan nő volt, aki nagyon csalódott volt. Nagyon sok képességgel rendelkezett, és ez az energia belém és a bátyámba ment. Doris Lessing

A bátyámmal igazi szeretet-gyűlölet viszony alakult ki a sikeremmel. Volt benne némi keserűség, amit egészen a közelmúltig nem értettem, de azt mondtam neki, hogy ha valaha csinálok egy lemezt, szeretném, ha játszana rajta. Jimmy Chamberlin

Bryan Cranstonnal dolgoztam az All the Way-ban. Együtt készültünk bemenni – én Hoover voltam, ő LBJ –, és azt mondja nekem: „Játssz a testvérrel a Better Call Saul-ban”. Olyan voltam, mint "Mi?" és ideje volt folytatni. Én csinálom a jelenetet, és nem tudom, mit mondjon Hoover. Michael McKean


idézetek a testvéri szeretetről
A bátyám életmentő volt egy autómosóban. Henny Youngman

Ebben az országban a fekete törökök és a fehér törökök elkülönülnek. A bátyád, Tayyip a fekete törökökhöz tartozik. Recep Tayyip Erdogan

Azt hiszem, a legjobb módja annak, hogy megmagyarázzam a bátyámnak, hogy fertőző, és mindenki beleszeret. AJ Pritchard

Van egy ikertestvérem, ezért úgy voltam a srácokkal, mint egy nővér. Nekem kényelmes volt. Parker Posey

testvéres idézet
Nem akartam genetikailag kompromittált gyereket nevelni. Nem akartam, hogy gyermekeimnek meg kell küzdeniük a szülői figyelem masszív elterelésével, és annak következményeivel, hogy halálom után kénytelenek gondoskodni a testvérükről. Genetikailag tökéletes babát szerettem volna, és mivel ez olyasvalami, amit kontrollálni tudtam, úgy döntöttem, véget vetek az életének. Ayelet Waldman

testverek idezet

A nagymamám egész életét szobalányként, szakácsként és bébiszitterként töltötte, alig-alig kaparászott, de azért keményen dolgozott, hogy anyámnak, egyetlen gyermekének esélyt adjon az életben, hogy anyám adhasson nekem és a bátyámnak egy még jobbat. Julian Castro

testvères idèzetek

Manchu Manoj olyan számomra, mint egy kistestvér. Sudeep Walesben élek, de elég sok időt töltök Londonban – a bátyámnál lakom. Amikor hazaérek, miután egy kicsit Manchesterben vagy Londonban voltam, elfelejtem, milyen sötét az ég, és nem fogok csillagokat látni sokáig. Kimberley Nixon

a legjobb testvér idézetek
Öcsém vietnami halála egyszerre volt kijózanító és elgondolkodtató. A „Bukott angyalokban” szerettem volna eloszlatni a háború mint romantikus vagy leegyszerűsített hősi fogalmát. Walter Dean Myers

bátyám idézetek

A bátyám, akit imádtam, 14 évesen gépelt ki egy saját maga által illusztrált gyerekkönyvet. A húgom, akivel mindig kettesben feküdtünk, megvolt az a könnyed fölény, mint egy hat évvel idősebb ember, aki alig akarta megmutatni. De mindannyian félénkek voltunk, mint a pocok. Biztonságosabbnak tűnt egymás társaságában maradni. Geraldine McCaughrean

A nagyapám bányász volt. Apám, bátyám és nagybátyám mind az iparban dolgoznak. Faye Marsay

idézet testvérnek
A páromban, George Robertsben van egy személy, aki számomra a világ legcsodálatosabb embere. Olyan nekem, mint egy testvérem. Vele alkotni, vele együtt lenni, bármiben is próbálkozunk, igazi öröm számomra. Henry Kravis

Bieber jelenleg olyan, mint a bátyám. Post Malone

testvér

***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
1. Elküldve: 2022-06-13 13:45:44,

Testvéres idézetek

[7.]

Nyilvánvalóan nagy számomra, ha a bátyám a táskán van. Ő a legjobb barátom. Szóval tudod, ha ott van a bátyám, sok időt töltünk a caddie-vel. Tehát valaki, aki mellett szeret lenni. Dustin Johnson
(TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Testvéres idézetek

(üzenet: 7, Hobbi)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0074491500854492 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail