Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455408/5 Témák: 18953 Tagok: 112632 Legújabb tag: Klop Hann Online: (82/2
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Búcsú idézetek

(üzenet: 8, Hobbi)
 

ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
8. Elküldve: 2022-06-15 22:40:18,

Búcsú idézetek

[1.]

Búcsú idézetek és elköszönő idézetek?:

Idézet:



Féltek, soha nem tanulták meg, amit én magam tanítottam: Győzd le a halálfélelmet, és fogadd szeretettel a félelem halálát. G. Gordon Liddy

Melyik halál előnyösebb mindenkinek? 'A váratlan'. Julius Caesar

A gonosz élet egyfajta halál. Ovidius

Egy gyönyörű nő halála vitathatatlanul a világ legköltőibb témája. Edgar Allan Poe

Mindannyian a saját gyógymódunk ellen dolgozunk, mert a halál minden betegségre gyógyír. Thomas Browne

Abban a pillanatban, amikor abbahagyjuk a tanulást, elkezdjük a halált, a haldoklás folyamatát. Minden tettünkkel tanulunk egymástól. Jót vagy rosszat tanítunk minden alkalommal, amikor kilépünk a házból és kilépünk az utcára. Leo Buscaglia


búcsú ajándék munkatársnak

Hiszek a Béke Hercegében. Hiszem, hogy a háború gyilkosság. Hiszem, hogy a hadseregek és a haditengerészet az elnyomás és a helytelenség talmi és kérkedése, és úgy gondolom, hogy a gyengébb és sötétebb nemzetek gonosz meghódítása fehérebb és erősebb nemzetek által, de előrevetíti ennek az erőnek a halálát. WEB Du Bois

sok sikert idézetek

Egyszerűen nem tudom a zűrzavar, a nyomor és a halál alapjára építeni a reményeimet... Azt hiszem... a béke és a nyugalom újra visszatér. Anne Frank

Megfulladni egy hideg whiskys kádban? Halál, hol van a fullánkod? WC-mezők Minden erőszak abból áll, hogy egyes emberek szenvedéssel vagy halállal fenyegetve arra kényszerítenek másokat, hogy azt tegyék, amit nem akarnak. Lev Tolsztoj

Soha nem volt olyan orvos, aki sok olyan beteget szolgált volna ki, akik minden erőfeszítésük ellenére ne veszítettek volna néhányat halálra. De megértették, hogy ez magának az életnek a része. Zig Ziglar

versek búcsúzásra

Vannak rosszabb dolgok az életben, mint a halál. Töltött már egy estét biztosítási eladóval? Woody Allen
Egy igaz hívő sem lehet intoleráns vagy üldöző. Ha én bíró lennék, és a törvény halálbüntetést róna ki az ateistákra, akkor azzal kezdeném, hogy máglyára küldeném azt, aki mást feljelent. Jean-Jacques Rousseau

A költők tekercsei túlélik a kőemlékeket. A zseni túléli; minden mást a halál követel. Edmund Spenser

vigyázz magadra idézetek

Mindannyian a halállal fizetünk az életért, tehát a kettő között mindennek ingyenesnek kell lennie. Bill Hicks

A jó pozitív. A gonosz pusztán magánjellegű, nem abszolút: olyan, mint a hideg, ami a hő hiánya. Minden rossz annyi halál vagy semmiség. A jóindulat abszolút és valódi. Annyi jóindulattal rendelkezik, mint egy ember, annyi élete van. Ralph Waldo Emerson

A halál egy pillanat, és az élet oly sok ilyen. Tennessee Williams

Senki sem tudja, hogy a halál, amelytől az emberek félnek, hogy a legnagyobb rossz, nem lehet-e a legnagyobb jó. Plató


idézetek vezetőknek

1942. január 8-án születtem, pontosan háromszáz évvel Galilei halála után. Becslésem szerint azonban ezen a napon körülbelül kétszázezer másik baba is született. Nem tudom, hogy később érdekelte-e valamelyiküket a csillagászat. Stephen Hawking

Az élet és a halál ideális határokat jelentett számomra, amelyeket először át kell törni, és fényáradat árasztani sötét világunkba. Mary Shelley

A jóság és a szeretet kedvéért az ember nem engedheti meg, hogy a halál uralkodjék gondolatai felett. Thomas Mann

találkozás idézetek

A halál nemcsak véget vet az életnek, hanem néma teljességet is ad neki, kiragadva abból a veszélyes áramlásból, amelynek minden emberi dolog ki van téve. Hannah Arendt

Végső soron a halálról alkotott elképzelésünk határozza meg a válaszainkat az élet által feltett összes kérdésre. Dag Hammarskjold

A halálfélelem a korlátozott tudatosságból fakad. Deepak Chopra

Egyáltalán nem bánnám, ha halálom után visszatérnék a földre. Edith Piaf


hajós idézetek

Ne félj annyira a haláltól, mint a nem megfelelő élettől. Bertolt Brecht

Több mint 26 éve megjelent Korongvilág sorozatom első könyvében bemutattam a Halált, mint szereplőt; ebben semmi különös újdonság nem volt - a halál a középkor óta jelen van a művészetben és az irodalomban, és évszázadok óta rajongunk a Kaszásért. Terry Pratchett

A test meghal, de az azt meghaladó szellemet nem érintheti meg a halál. Ramana Maharshi


búcsú a 4 osztálytól

Ha hiszel Istenben, higgy a Death Row Eastben. Tupac Shakur

A statisztika a kvantitatív módszer diadala, a mennyiségi módszer pedig a meddőség és a halál győzelme. Hilaire Belloc

Nem hiszem, hogy bárki is attól fél, hogy meghal, csak a haláltól fél. Francis Bacon

Minden elválásban ott van a halál képe. George Eliot

A halálnál szebb nem történhet. Walt Whitman A férfiakat a születésükkor kell sírni, nem pedig a halálukkor. Montesquieu

Természetünk a mozgásból áll; a teljes pihenés a halál. Blaise Pascal

A halál sötétsége olyan, mint az esti szürkület; minden tárgyat kedvesebbé varázsol a haldokló számára. Jean Paul

Inkább élek és szeretek ott, ahol a halál a király, mintsem hogy örök életem legyen ott, ahol a szerelem nincs. Robert Green Ingersoll


jó vezető idézet

A „kegyelem” alapvetően egy haláli ima. Nem valami bánat, hanem a halálfélelem elűzése. Nem jön enyhülés – tényleg csak pörkölt az életedben, amíg el nem jön az indulás ideje. De néha valaki más beléd vetett hite csodákra képes. Jeff Buckley

Életünket mások halála teremti meg. Leonardo da Vinci

Ha az életet nem szabad túl komolyan venni, akkor a halált sem szabad komolyan venni. Samuel Butler

A szárazföld és a tenger, a gyengeség és a hanyatlás nagyszerűen elválasztja egymástól, de a halál a nagy elválasztó örökre. John Keats

Ahhoz, hogy mindenkiről és mindenkiről beszélhessünk, beszélnünk kell arról, amit mindenki tud, és a mindannyiunkra jellemző valóságról. A tenger, az eső, a szükség, a vágy, a halál elleni küzdelem... ezek mindannyiunkat egyesítenek. Albert Camus

Apám szerelmes ember volt. Mindig is halálosan szeretett engem. Keményen dolgozott a földeken, de apám sosem ütött meg. Soha. Soha nem emlékszem egy igazán keresztes, rosszindulatú szóra apámtól. Johnny Cash


ballagási búcsúzó szövegek

Az egyik legnagyobb ajándék, amit az embereknek adhatunk, az a remény, hogy a haláluktól nem kell félni – tudod, nem mintha nem lenne benne félelem, de a Szentírás ígérete az, hogy Isten átvezet minket az árnyékok völgyén. halál. Max Lucado

Számításaim alapján, amelyek feltárt ihlet alapján készültek, úgy találom, hogy a halál kardja most közeledik felénk, pestisjárvány, szörnyűbb háború, mint azt három élete óta ismerték, és éhínség formájában. Nostradamus

Az élet idealizmus nélkül valóban üres. Csak reménykedünk, vagy éhen halunk. Pearl S. Buck

Minél inkább a jelen pillanatban élsz, annál inkább eltűnik a halálfélelem. Eckhart Tolle

búcsúzás

Ha meg voltunk elégedve az élettel, akkor a halállal sem kell elkeserednünk, hiszen az ugyanazon mester kezéből származik. Michelangelo

A halál az örökkévalóság és az idő összekeveredése; egy jó ember halálában az örökkévalóság az időn keresztül néz. Johann Wolfgang von Goethe

A halál mindig veled van; egyre mélyebbre kerülsz benne, ahogy felé haladsz, de nem ismeretlen számodra. Mindig is ott volt, tehát ami ismeretlenné válik számodra, amikor elmúlik a pillanat, az valójában az élet. csengő horgok Hiábavaló a gyávának menekülni; a halál szorosan követi; a bátor csak dacolva menekül meg. Voltaire Jobb voltam, ha megesz a rozsda, mint ha örökmozgással a semmibe súrolnak. William Shakespeare

elköszönés tanártól

Szörnyű tény, hogy a napilapban reggeli megszakítása nélkül olvashatunk olyan számszerű számításokat a halálról és a pusztulásról, amelyeknek össze kell törniük a szívünket, vagy ki kell riasztaniuk az eszünkből. Wendell Berry

A futball (foci) élet-halál kérdése, kivéve, ami fontosabb. Bill Shankly

Felébredni a halálból annyi, mint békében meghalni. Douglas Horton Rasszizmus, igazságtalanság és erőszak söpör végig világunkon, tragikus szívfájdalmat és halált hozva. Billy Graham

Az uralkodóknak meg kell ölniük a háború kiváltóit és felbujtóit, mint esküdt ellenségeiket és államaikat veszélyeztető személyeket. Erzsébet I

A szerelem, mondjuk, az élet; de a szeretet remény és hit nélkül gyötrelmes halál. Elbert Hubbard

Életünk az utópiáról álmodik. Halálunk eléri az Ideált. Viktor Hugo

Valószínűleg az egyetlen bibliai rész, amelyet a zsidók és a római katolikusok, a protestánsok és az iszlám minden más fejezetnél jobban olvasnak, az a 23. zsoltár. A 23. zsoltárban pedig van egy vers, amely azt mondja: „Bizony, igen, bár a völgyben járok a halál árnyéka, nem félek a gonosztól. Robert H. Schuller

Nem hiszek a halál utáni életben. De hiszek valami őrlő sorsban, amely vigyáz ránk a földön. Ha nem tenném, adna a biztonsági szelep és felrobbanna a kazán. Hedy Lamarr

Mivel a változás állandó, azon tűnődsz, vajon az emberek vágynak-e a halálra, mert csak így tudnak valamit igazán befejezni. Chuck Palahniuk

A halál nem jöhet számításba, mert ha félsz meghalni, nincs helyed az életedben a felfedezéseknek. James dean

Orvosként ismertem a csapások arcát. Sok halált és haldoklást, szenvedést és bánatot láttam. Emlékszem a tanulmányaikon túlterhelt és az idegen nyelv elsajátítására törekvő diákok sorsára is. Emlékszem arra a fáradtságra és frusztrációra, amelyet a rászoruló gyermekekkel rendelkező fiatal szülők éreztek. Russell M. Nelson

A jól szervezett elme számára a halál nem más, mint a következő nagy kaland. JK Rowling

Kockázat nélkül élni számomra egyenlő lenne a halállal. Jacqueline Cochran

Alvásban meztelenül és magányosan fekszünk, Alvásban egyesülünk az éjszaka és a sötétség szívében, és furcsán és gyönyörűen alszunk; mert a sötétségbe halunk, és nem ismerünk halált. Thomas Wolfe


***************************************************************************************************************




Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
7. Elküldve: 2022-06-15 22:15:56,

Búcsú idézetek

[2.]

Búcsú idézetek és elköszönő idézetek?:

Idézet:



A halál ijesztő, és az örök élet is. Mason Cooley

Az amerikai középosztály mindig felső osztályba akar tartozni, és halálosan fél attól, hogy alsó osztályba tartozzon. Ez egy nagyon mobil embercsoport. Nem olyanok, mint az emberek, akik örökké boltosok akarnak lenni, mindig is boltosok voltak, és mindig is boltosok akarnak lenni. Ezeket az embereket leginkább azzal sértik meg, hogy középosztálynak nevezik őket. Sloan Wilson

A halál pillanatában remélem meglepődöm. Illich Iván

A halál egy végtelen éjszaka, olyan szörnyű belegondolni, hogy megszeretheti az életet, és olyan szenvedéllyel értékelhetjük, hogy minden örömnek és minden művészetnek a végső oka lehet. Paul Theroux

Miért kell félni a haláltól? Ez az élet legszebb kalandja. Charles Frohman

idézetek 4 osztályos búcsú

A csőd a pénzügyi halálról és a pénzügyi újjászületésről szól. A csőd az újraírt nagy amerikai történet. Az adósok nemzete vagyunk. Elizabeth Warren

A halál teljesen átad minket Istennek: behatol belé; cserébe abszolút szeretettel és önfeláldozással át kell adnunk magunkat a halálnak, mivel amikor eljön a halál, csak annyit tehetünk, hogy teljesen átadjuk magunkat Isten uralmának és vezetésének. Pierre Teilhard de Chardin

búcsúztató versek tanároknak

A halál nem része volt Isten eredeti tervének az emberiség számára, és a Biblia a halált ellenségnek nevezi – az utolsó ellenségnek, amelyet el kell pusztítani. Billy Graham

Egyetemi tanulmányaim befejezése óta kapcsolatban állok a Niels Bohr Intézettel, először tudományos munkatársként, majd 1956-tól fizikaprofesszorként a Koppenhágai Egyetemen. Édesapám 1962-es halála után 1970-ig követtem őt az Intézet igazgatójaként. Aage Bohr

A világ azt mondja, hogy úgy nyered meg az életed, ha egyre többet és többet és többet kapsz, de Jézus azt mondja: „Nem, ez halálhoz vezet. Visszakapod, ha odaadod, és amikor eladod, visszakapod. Philip Yancey

tanártól búcsúzó idézetek
Minden elválás a halál előízét adja, minden viszontlátás a feltámadás egy csipetnyit. Arthur Schopenhauer

Csakúgy, mint a mágnes pólusait, egyeseket a halál vonz, másokat pedig taszít, de mindannyiunknak meg kell küzdenünk vele. James Hetfield

De számomra ez az, amikor egy diák meghalt. Egy fiatal ember halálát tartom a legnehezebbnek és legfájdalmasabbnak. Szörnyű dolog ezt elmagyarázni más fiataloknak, és látni a fényes jövőt. Kísértenek ezek a halálesetek. Donna Shalala

változás idézet

Történetünk két részre oszlik, hiszen a zenekar karrierje Freddie haláláig 20 évig tartott, 20 évvel később pedig zenénk ugyanolyan népszerű, mint akkoriban. Ez egyfajta örök... bevétel. Roger Taylor

A „kóros” definíciója a halállal való egészségtelen elfoglaltság. Sajnos nincs szó a halállal való tökéletesen egészséges elfoglaltságra, ami nálam van. Caitlin Doughty

együtt az úton idézetek

Szinte bármely három-négy láb hosszú cápa megölhet egy emberi lényt, ha úgy dönt. Ettől elvérzhetsz. De nem teszik. Péter Benchley

A szerelem legsúlyosabb katasztrófája a képzelet halála. George Meredith

Az utcákon a viszonzatlan szerelem és a halál majdnem olyan gyakran jár együtt, mint Shakespeare-ben. Scott Turow

Abban az időben teljesen megbíztam az orosz politikában, és azt hittem, hogy a nyugati szövetségesek szándékosan hagyták, hogy Oroszország és Németország halálra harcoljon egymással. Klaus Fuchs

ha meghalok idézetek

A halállal kapcsolatos hozzáállásom az, hogy bemegyek a szomszéd szobába, és ebbe a helyiségbe mi többiek nem juthatunk be, mert nincs meg a kulcsunk. De ha megkapjuk a kulcsot, bemegyünk oda, és újra látjuk egymást, valamilyen formában, formában vagy bármi másban. Ez nem a vég. Roger Moore

A halálraítélt emberek, az állatokkal való bánásmód, a nők választási joga. Amerikában sok minden a vallási fundamentalista kereszténységen alapul. Felnő! Ez a modern világ! Eddie Vedder

Régebben rengeteg halálos fenyegetést kaptam. Egy idő után rájöttem, hogy senki nem fog semmit csinálni, vagy meg is tette volna. Ari Shaffir

szép búcsú idézetek

A gyakran barbár finomításokkal kísért halálbüntetés évszázadok óta próbálja kordában tartani a bűnözést; a bűnözés azonban továbbra is fennáll. Miért? Mert az emberben hadakozó ösztönök nem – ahogy a törvény állítja – állandó erők az egyensúlyi állapotban. Albert Camus

A karcsú hús és kollagén, Botox és zsírleszívás világunkban leginkább a test-elme felbomlását, az agy halálát tartjuk. AS Byatt

Ha nem tartják be a laboratóriumi biztonsági eljárásokat, az emberek megsérülhetnek, vagy még rosszabb is lehet. A helytelenül kezelt laboratóriumi berendezések és vegyszerek személyi sérülést vagy akár halált is okozhatnak. Abdul Qadeer kán

idézetek búcsúzásra

– A kis elmék dolga a zsugorodás; de akinek szilárd a szíve, és a lelkiismerete helyesli magatartását, az mindhalálig követi elveit. Thomas Paine

Az ezüst hattyú, akinek élve nem volt nótája, Ha a halál közeledett, kinyitotta néma torkát. Orlando Gibbons

Rájöttem, hogy a legjobban olyan dolgoktól félek, amelyekre nincs nyilvánvaló orvosság. Például, mit kezdesz a halálfélelemmel? Vagy megbékélsz vele, vagy nem, de nincs megoldás. Ari Aster

tanárnak búcsú idézet

A halál nem természetes egy állapotnak, mint az embernek, akinek a halál nemcsak szükséges, hanem sokszor kívánatos is. Marcus Tullius Cicero

Agitálj! Agitálj! Minden reformer mottója kellene, hogy legyen. Az agitáció a stagnálás ellentéte – az egyik az élet, a másik a halál. Ernestine Rose


igazgató búcsúztató szöveg

Transz médium vagyok? Nem. Kaptam lelki ajándékot? Egyáltalán nem. De hiszek a tudat túlélésében a halál után. Dan Aykroyd

Az író megalkotja ideális világukat. Az én világomban mindenki nagyon hosszasan beszélget, vagy csak halálra szedi szét a popkultúrát, és mindenki monológban beszél. Kevin Smith

Halálra félünk új dolgokat kipróbálni, mert úgy gondoljuk, hogy az első alkalommal jól kell csinálnunk. Joel Salatin

Az élet, a szerelem, a szenvedés és a halál hálója egyesít minden lényt. Alex Gray

tanár búcsú idézet

Készíts elő egy nemes haláldalt arra a napra, amikor túllépsz a nagy szakadékon. Tecumseh

A halál könnyebb, mint a nyomorult élet; és jobb soha megszületni, mint rosszul élni és boldogulni. Aiszkhülosz

A testetlen szellem halhatatlan; nincs benne semmi, ami megöregedhetne vagy meghalhatna. De a megtestesült szellem a halált látja a láthatáron, amint felvirrad. Thomas Hobbes

A halál a legkönnyebb dolog utána, és a legnehezebb minden előtte. Abu Bakr


búcsú baráttól

Ő pótolhatatlan. Még halálomban sincs kétségem afelől, hogy Johnny Cash továbbra is ihletet fog adni zenészeknek, dalszerzőknek és egész Amerika számára. Marty Stuart

Nincs mód arra, hogy házi feladatot készítsen a Black Lives Matters témakörben, és ne lássa, hogy ez egy marxista politikai szervezet. Nem a Fekete Halálról van szó. Nem a fekete férfiakról van szó. Ez egy politikai lépés. Ez egy kommunista politikai lépés. Jason Whitlock

Adj szabadságot vagy adj halált. Patrick Henry

munkatárs idézetek

A kedvenc helyem a Zabriskie Point a Death Valleyben. Ha napkeltekor és napnyugtakor látod, olyan, mintha a Marson lennél. Petra Collins

Amikor a csatatéren vagy, a túlélés a lényeg. A halál az egyetlen nagy érzelem. Samuel Fuller

Soha nem próbáltunk senki más lenni, csak Five Finger Death Punch. Ivan Moody

Politizálni egy ember tragikus halálát olyan alacsony, amennyire csak lehet, nem? Tucker Carlson

A teutonok azóta éneklik a hattyúdalt, hogy bekerültek a történelem soraiba. Mindig is összekeverték az igazságot a halállal. Henry Miller

bucsuztato versek

A halál és a szex napjaink domináns valósága. Nick Mancuso

Nem lenne fantasztikus, ha lenne egy jetpackünk, ami nem halálcsapda? A probléma az, hogy annyira nem lesz hatékony az energia. Egyszerűen nem tudnék ezzel együtt élni... olyan hangos lenne, mint egy motor. Astro Teller

Nem a kínzó ijeszt meg, sem a test végső esése, sem a halál puskáinak csövei, sem az árnyékok a falon, sem az éjszaka, amikor a fájdalom utolsó halvány csillagát a földre sodorják, hanem a könyörtelen ember vak közönye. , érzéketlen világ. Roger Waters

búcsúbeszéd kollégának

A halál meghatározza az életet. Pier Paolo Pasolini

A 'Death In Paradise'-ban volt egy CGI kisállatgyíkom, és semmire sem kellett reagálnom, ami borzasztóan kínos volt. Ben Miller

Találtam embereket a folyosó mindkét oldalán, fehéren és feketén, akiktől leszedik az inget a hátukról. És olyan embereket is találtam, akik egy darab kenyeret sem adnak, ha éhen halsz. Al Green

Drake az öcsém; Halálosan szeretem, és családcentrikus. madárember

búcsú a munkahelytől

Az új-zélandi humorérzék kemény és realisztikus. A viccek nem szürreálisak; életről-halálról és kemény döntésekről szólnak. Anthony McCarten

A beszélgetéstől meggyógyultam. A halál nem tudott szóhoz jutni, elbátortalanodott, és tovább utazott. Louise Erdrich

Arra kérem az amerikai népet, hogy ne essen a dezinformáció áldozatává. Nincsenek halálpanelek. Az Affordable Care Act csökkenti a hiányt. Al Franken

munkatárs idézet

Három dolog van, ami felett nincs befolyásunk: a születésünk; érzelmeink, ha őszinték vagyunk; és a halálunk. Betty Parsons

Ahhoz, hogy valami összeomoljon, nem kell minden rendszernek leállnia. A legtöbb esetben elegendő egyetlen rendszer. Például az emberi test rendszerek rendszere. Ha csak egy rendszer, például a szív- és érrendszer leáll, halál következik be. Robert Kiyosaki

Nem számít, milyen magasságokat érsz el, még ha Brad Pitt vagy is, a csúszás közeleg, mint a halál és az adók. James Caan

Nagyon ügyelni kell arra, hogy a kecsesség és az udvariasság ne olvadjon össze a viselkedés banalitásává, ahol csak kedvesek vagyunk, amolyan "halál a süteményre". Bono

munkahelyi vicces főnök idézetek

Anyámnak 1960-ban volt illegális abortusza, amikor megjelent a fogamzásgátló tabletta, de azt hiszem, kicsit későn, de - és nem tudtam. Akkor jöttem rá, amikor apám a halála után megkapta az FBI-os aktáját. Katha Pollitt

Születésétől haláláig bárki horgászhat. Szerintem fantasztikus látni az idős embereket, akik fiatalokkal horgásznak, és tanítják őket. Nagyon-nagyon kritikus vagyok. Rex Hunt

A bűnös és tiltott örömök olyanok, mint a mérgezett kenyér; pillanatnyilag kielégíthetik az étvágyat, de a végén ott van bennük a halál. Tryon Edwards

Úgy tűnik, ezek a háborúk halálos csapást mértek a gyarmatosításra és a gyarmati formájú imperializmusra is, amely alatt a gyengébb népeket gazdaságilag kizsákmányolandó tulajdonként kezelték. Legalábbis reméljük, hogy az ilyen gyarmatosítás kiútban van. Emily Greene Balch


munkatárstól elköszönés vicces

Végül úgy gondolja, hogy semmi sem zavarhatja meg, és az idegei bevehetetlenek. Mégis, amikor lenéztem erre az ismerős arcra, rájöttem, hogy a halál olyasvalami, amihez soha nem válunk érzéketlenné. Eliot Ness

Ha a feltámadás a halálból való feltámadás, akkor minden remény és szabadság a halál ellenére van. Paul Ricoeur

Egy ember a halálnak és a pusztulásnak szentelheti magát, hogy megmentsen egy nemzetet; de egyetlen nemzet sem szenteli magát a halálnak és a pusztulásnak, hogy megmentse az emberiséget. Samuel Taylor Coleridge

Azt akarom látni, hogy az Egyesült Államokat kiirtják. Halál az USA-ra Bobby Fischer A halál egy szörnyeteg; a halál borzalmas. NT Wright nem alszom. Utálom a halál kis szeleteit. Walter Reisch

A kocka készen áll, és Malcolm nem fog megszökni azért az ostoba beszédért, amit jótevője ellen beszélt, egy ilyen ember méltó a halálra, és így lett volna, ha Mohamed nem bízott volna abban, hogy Isten győzelmet ad neki a ellenségek. Louis Farrakhan

legjobb kolléga idézetek

Sokat gondolok életre és halálra. Leghosszabb ideig azt hittem, hogy ez az, de aztán arra gondoltam, hogy talán létezik a reinkarnáció, és mindannyian visszatérünk. Az új gondolatom az, hogy ezek bármelyike ​​igaz lehet, de reálisan az fog történni, ha meghalsz, nem fogod tudni, hogy meghaltál, tehát ez nem a világ vége. Perez Hilton

Az átélt halálterror mennyisége szorosan összefügg a meg nem élt élet mennyiségével. Irvin D. Yalom

Tudnod kell, mi a halál, hogy ismerd az életet! Jack Kevorkian

Egy műalkotásban mindig művészi döntéseket keresel, így a hamutartó tökéletes. A hamutartónak élet és halál van. Damien Hirst

bucsu versek

Egészen addig nem értettem Londont, amíg el nem olvastam a Dickenst.

Aztán halálra bűvöltem tőle. Feist

Ha minden tőlünk telhetőt megtettünk, egységes népként nyugodt bátorsággal és bizalommal viselhetjük bármit, ami történhet, hogy ez a régi nemzet megmarad, és ha sokunkat eljön a halál, akkor a halál nem a vég. Eamon de Valera

Jelen voltam a születésemnél, és a halál is ugyanúgy jelen van, és egyenlő egyensúlyban van. És jelen voltam a halálnál, és a születés is ugyanúgy jelen van, ismét egyenlő egyensúlyban. Joy Harjo

A napfény az univerzum felett terjed, és inkarnációkor kilépünk onnan a test alkonyába, és csak homályosan látunk bebörtönzésünk időszakában; halálunkkor ismét kilépünk a börtönből a napfénybe, és közelebb kerülünk a valósághoz. Annie Besant

kollégától elköszönés

A halál közeledése minden bizonnyal koncentrálja az elmét. AN Wilson

A kommunizmusnak olyan nyelve van, amelyet minden nép megért – elemei az éhség, az irigység és a halál. Heinrich Heine

Ha nem ismerjük az életet, hogyan ismerhetjük meg a halált? Konfuciusz

szerelmes bucsu üzenet
Mindig is életpárti voltam a fogantatástól a természetes halálig. Fontos, hogy a republikánus jelölt fenntartsa azt, amit képviselünk. Mi vagyunk az a párt, amely az egész életet képviseli, legyen az kényelmes vagy kényelmetlen, akár tökéletes, akár tökéletlen. Michele Bachmann

Én adtam először hírt Lady Diana haláláról. A CNN csapata nem tudott elég gyorsan sminkelni. Matt Drudge


búcsú versek

Szerintem a gyerekeknek nincs gondja a halállal. Mi, idősebbek vagyunk közelebb hozzá, kezdünk megijedni. Helena Bonham Carter

Azt hiszem, sok olyan humoros dolog van, amit az emberek nem vesznek észre, amíg meg nem mutatod nekik, hogy mi történik. Saran Wrap egy dologért. Tudod, eleget húzhatnál belőle a dobozból, és valójában meg fog ölni. Megfog téged, hozzád ragad, és halálra fojt. Tim Conway

A western a dráma legegyszerűbb formája – fegyver, halál. Howard Hawks

sok sikert kívánok idézetek

A hálózati vezetőkkel foglalkozni olyan, mintha kacsák marják agyon. Eric Sevareid

Nincsenek meghatározott dolgok, amiket keresek, mint például: "Ezt most megcsináltam, ezt akarom csinálni." Csak olvassa el az anyagot, ha vonzó, ha megnevettet: például a „Halál a temetésen” hangosan megnevettet. Alan Tudyk

Nem hiszek a „bűnös öröm” kifejezésben, mert azt jelenti, hogy szégyellnem kell magam, amiért tetszik valami. Igazi bûnös öröm az lenne, nem tudom, valami idegen szörnyû halála vagy valami ilyesmi miatt – amit azt hiszem, élvezek, mert rengeteg igazi bûnt olvastam. Bill Hader

idézetek főnöknek

A kielégíthetetlen dicsőségvágy áldozathoz és halálhoz vezet, de a veleszületett ösztön önfenntartáshoz és élethez vezet. José Marti

Úgy értem, bármi megöl, az megöl, és a halálod hiteles, függetlenül attól, hogyan halsz meg. Jerry Garcia

Most, hogy a bírák felkarolják valakinek erőszakos kiéheztetését, a Kongresszusnak az igazságszolgáltatási költségvetés éheztetésére kell használnia előirányzati hatalmát. Phyllis Schlafly
A keresztény vallás egész lényege Krisztus engesztelésén, halálán és feltámadásán alapul. Gordon B. Hinckley


hiányozni fogsz versek

A halálomról szóló híreket erősen eltúlozták. Mark Twain

Még a nagyon kicsi gyerekeket is tájékoztatni kell a haldoklásról. Nagyon óvatosan magyarázza el gyermekének a halál fogalmát. Így sokkal hatékonyabb lesz vele fenyegetőzni. PJ O'Rourke

Az élet tragédiája abban rejlik, ami az emberben meghal, miközben él – az őszinte érzés halála, az ihletett válasz halála, a tudat, amely lehetővé teszi, hogy mások fájdalmát vagy dicsőségét érezd magadban. Norman Cousins

Nem vagyunk a magunkéi. Nem magunkhoz tartozunk. De drága áron vásároltuk meg. Hatalmas összegbe kerültünk, még Isten Fiának szenvedéseibe és halálába is. Ellen G. White

idézetek osztálytársaknak

A halál ne légy büszke, bár egyesek hatalmasnak és félelmetesnek neveznek, mert nem vagy az. Mert akikről azt gondolod, megdöntöd. Ne halj meg, szegény halál, és mégsem ölhetsz meg. John Donne

Betegség, őrület és halál voltak azok az angyalok, amelyek körülvették bölcsőmet, és követtek egész életemben. Edvard Munch

Ha lenne olyan játékod, amiben ez állt: „Hoppá, meghaltál. Most kapcsold ki a játékot, nem lenne túl sikeres. Tehát szükséged van valamire, amit taníthatsz, és ott kell lenned, ahonnan tanulhatsz, és úgy érezzük, hogy a halál a videojátékokban pozitív élmény. Hidetaka Miyazaki

tanárbúcsúztató ötletek

Ne vesd meg a halált, hanem fogadd szívesen, mert a természet úgy akarja, mint minden mást. Marcus Aurelius

Haza vagy halál! Szocializmus vagy halál! Túl fogunk esni rajta! Fidel Castro

a dolgok véget érnek de az emlékek örökké élnek

Az életrajz új rettegést kölcsönöz a halálnak. Oscar Wilde Miről szól az élet? Két dolog: szerelem és halál. Szvetlana Alekszijevics

Készülj fel a halálra, ha éjszaka itt kóborolsz, és írd alá végrendeletedet, mielőtt otthonról vacsorázol. Samuel Johnson

valami új kezdete idézetek

Nos, már nem engedhetjük meg magunknak a vakságot. Több tízezer gengszter van, akik gyűlölik a szabadságot, szeretik a halált, és meg akarják semmisíteni a nyugati civilizációt. Tony Snow

A halál abszolút csoda. William Shatner

Az európai vallásháborúk halálosabbak voltak, mint az első világháború, arányosan és a második világháború hatókörében Európában. Az inkvizíció, az eretnekek, hitetlenek és boszorkányok üldözése meglehetősen magas halálozási számokat gyűjtött össze. Steven Pinker

bucsuztato

Ennek a halálkultusznak nincs oka, és tárgyaláson felül áll. Ez az, ami miatt olyan ijesztő. Ez az, ami miatt oly sokan részt vesznek egyfajta mentális elterelésben. Nem akarnak szembenézni ezzel a szörnyűséggel. Így hát elrohannak érthetőbb gyűlölnivalót keresni. David Brooks

Csak három esemény van egy férfi életében; születés, élet és halál; nincs tudatában annak, hogy megszületett, belehal a fájdalomba, és elfelejt élni. Jean de la Bruyere

az idő múlása idézetek

Igaz, lehet mondani, hogy a halál természetes, de természetes a halál elleni küzdelem is. De ha felállsz és azt mondod, hogy ez egy nagy probléma, akkor tennünk kell valamit ez ellen, ami nagyon kényelmetlenné teszi az embereket, mert megbékéltek a halállal. Peter Thiel

A halál hajlamos arra, hogy a háború lehangoló nézetét ösztönözze. Donald Rumsfeld

Az eredeti „Star Wars” filmben egy kis kenyérpirító méretű és formájú robot található a Halálcsillagon, amely elvezeti a rohamosztagosokat oda, ahová kell. Mindig is szerettem azt a robotot, mert el tudtam képzelni, hogyan kell megépíteni – és valós célt szolgált. Colin Szög

búcsú idézetek halál

Madame, minden történet, ha elég messzire folytatja, halállal végződik, és ő nem igaz történetmesélő, aki ezt eltitkolná öntől. Ernest Hemingway

Az élet a válás folyamata, olyan állapotok kombinációja, amelyeken keresztül kell mennünk. Az emberek kudarcot vallanak, ha meg akarnak választani egy államot, és abban maradnak. Ez egyfajta halál. Anais Nin


***************************************************************************************************************




Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
6. Elküldve: 2022-06-15 20:59:27,

Búcsú idézetek

[3.]

Búcsú idézetek és elköszönő idézetek?:

Idézet:



Teljesen utálom a füvet nyírni. Amikor hallom a fűnyírók indulását, meg akarok ölni magam: a halál közeledtének hangja. A kapkodás rendben van, de soha életemben nem akartam pázsitot, és természetesen soha nem akartam nyírni. Capaldi Péter

Nem hiszek a halálbüntetésben, de megértem a személyes bosszút. Ian McShane

A fikció által kiváltott érzelmek nagyon is valóságosak. Amikor Charles Dickens az 1840-es években a kis Nell haláláról írt, az emberek sírtak – és biztos vagyok benne, hogy JK Rowling „Harry Potter” sorozatának szereplőinek halála hasonló könnyekhez vezetett. Paul Bloom

Köszönöm idézetek kollégáknak

A halál az élet ténye, függetlenül attól, hogy hol élsz. A haldoklókról való gondoskodás mindenhol elengedhetetlen. Ezek nem kizárólagos feltételek a kisvárosokra. Kent Haruf

A halál valaminek a kezdete. Edith Piaf

Úgy értem, Sting az egyik nagyszerű haverom, és halálosan szeretem. Elton John

A halál a kívánt lehetőség lett. Reméltem, hogy aknát találok, vagy lesbe futok, és véget vetek az egésznek. Azt hiszem, egy részem csatlakozni akart a halottak légiójához, akiket elbuktam. Rómeó Dallaire

Nemsokára találkozunk idézetek

Ezen a világon semmi sem mondható biztosnak, kivéve a halált és az adókat. Benjamin Franklin

Isten, aki inkább a kijavítást részesítette előnyben, mint a bűnös halálát, nem akarta, hogy az emberölést egy másik emberöléssel sújtsák. Szent Ambrus

A nők még nem ismerték fel a benne rejlő gyávaságot, mert ha így döntenének, képesek lennének halálig harcolni veled; és hogy bebizonyítsam, hogy igazat mondok, oly sok nő között én leszek az első, aki cselekszik, követendő példát mutatva nekik. Veronica Franco

Búcsú kollégáktól

A humornak meg kell lepnie minket; egyébként nem vicces. Egy írónak haláltusa, ha humoristának bélyegzik, mert akkor már nem meglepő. Garrison Keillor

Az írás soha nem megy könnyen. A 2. oldal és a Semmi közötti különbség az élet és a halál közötti különbség. Aaron Sorkin
Kérdezz meg bárkit, hol volt, amikor meghallotta Diana halálát, és nem fog habozni, mert senki sem tudja elfelejteni. Szeptember 11-e mellett továbbra is ez a legrosszabb nyilvános esemény, olyan sokkoló hír, hogy megrázott, és napokig minden mást kivert a fejemből. Michael Portillo

Találkozás és búcsúzás az élet ennyi csak

A rákdiagnózist a „halál” közé soroltuk, de úgy tekintünk a cukorbetegségre, mint „olyan dologra, amit az ember időskorában kap meg”. De nézd meg a cukorbetegséget – ez a végtagamputáció, a szívbetegség és a veseelégtelenség vezető oka. Sokan nem tesznek egyenlőségjelet a cukorbetegség és a többi pusztító dolog között. Addig nem tettem egyenlővé ezekkel, amíg el nem kezdtem olvasni róla. Eric Adams

Az emberek jobban félnek a haláltól, mint a fájdalomtól. Furcsa, hogy félnek a haláltól. Az élet sokkal jobban fáj, mint a halál. A halál pillanatában a fájdalom elmúlt. Igen, azt hiszem, egy barát. Jim Morrison

Együtt töltött idő idézetek

Tupac még halála után is olyan erős, mint élete során. Afeni Shakur

Örömmel sietek találkozni a halállal. Ha azelőtt jön el, hogy minden művészi képességemet kibontakozhattam volna, akkor nehéz sorsom ellenére túl hamar eljön, és valószínűleg később is kívánom – de akkor is boldog leszek, mert nem szabadít meg a végtelen szenvedés állapota? Ludwig van Beethoven

Idézetek kollégának

A katonai bevetések soha nem voltak élvezetesek, de a tettek következményei, az áldozatok közös jellege és az ügy nemessége felpezsdít. Hogy világos legyen, nem a gyilkosságról és a halálról beszélek; inkább a céltudat, amely minden cselekvést, reakciót és eredményt áthat. Pete Hegseth

Az igaz keresztény katonának van hivatva, és ennek megfelelően kell viselkednie megtérésétől halála napjáig. Nem arra való, hogy vallásos könnyedséggel, lazasággal és biztonsággal éljen. Egy pillanatra sem szabad elképzelnie, hogy a mennybe vezető úton aludhat és szunyókálhat, mint aki egy könnyű hintón utazik. JC Ryle

A természet alkot, miközben rombol, és mindegy, hogy teremt vagy pusztít, amíg az élet ki nem olt, amíg a halál nem veszíti el jogait. Ivan Turgenyev


Bucsu valakitől

Minden igaz keresztény katona – Krisztusé – „par excellence” hős! Bátrabb, mint a legbátrabb – megvetve a béke lágy csábításait és a nehézségek, betegségek, veszélyek és halál elleni gyakran ismételt figyelmeztetéseit, akiket kebelbarátai közé tart. Charles Studd

Mindig azt mondom, az önelégültség a halál csókja. Shari Redstone

Lehet, hogy becsapom magam, de nem hiszem, hogy túlzottan félnék a haláltól. AN Wilson

Azt hiszem, mindennél jobban felnőtt a kutyám halála. Azon kapom magam, hogy komolyabban gondolkodom a világról. Zendaya

Elköszönés a kollégáktól

A dél-afrikai esetre gondolok, sokan azok közül, akik a halálosztagok tagjai voltak, tiszteletre méltó tagjai lettek volna fehér közösségüknek, olyan emberek, akik vasárnaponként, minden vasárnap templomba jártak. Desmond Tutu

Én vagyok az élő halál, az emléknap kerekeken. Én vagyok a te Yankee Doodle

Dandyd, a te John Wayne-ed, aki hazajött, a te július 4-i petárdád felrobban a sírban. Ron Kovic

Csak egy úriembert szeretnék. Beteg vagyok a rohadék haláláig. Katie Price


Veled töltött idő idézetek

Nem félek a haláltól. Nem tudom miért, de egyszerűen úgy érzem, hogy egy bizonyos pillanatban a kapcsolója kikapcsol, és ennyi. És nem tehetsz ellene semmit. Tony Benn

Volt néhány kozmetikai műtétem, főleg miután lefogytam, meg egyebek, és megemelték a melleimet – de nem adtak be injekciót. Ettől mindenesetre halálra rémítenék. Dolly Parton

Soha nem gondoltam volna, hogy a válás az élettörténetem vagy a családom öröksége része lesz. Amikor az emberek azt mondják, hogy a válás fájdalmasabb lehet, mint a halál, megértem, miért. De mint minden nagy megpróbáltatás, Isten mindent a jóra használ fel, ha hagyjuk, hogy meggyógyítson minket. Kristin Armstrong

Kolléga bucsuztató versek

Az ok, nem a halál teszi a mártírt. Bonaparte Napóleon

Ha birtokában van az igazságnak, bűnösnek találhatják, halálra ítélhetik. Peter Tosh

A könnyek néha nem megfelelő válasz a halálra. Ha egy életet teljesen őszintén, teljesen sikeresen vagy éppen teljesen leéltek, a halál tökéletes írásjelére a helyes válasz egy mosoly. Julie Burchill

A közvélemény-kutatások gyakran szenvednek a választási folyamat kezdetét követő váratlan fejlemények miatt, például egy politikai vezető halála miatt (mint például a néhai Rajiv Gandhi esetében). N. Bhaskara Rao

Halála napjáig senki sem lehet biztos a bátorságában. Jean Anouilh A halált kis mennyiségű nyál hosszú ideig tartó lenyelése okozza. George Carlin


Távozás idézetek

Nem szabad-e végül mindent elnyelni a halál? Plató

Örökkévaló lények vagyunk. Intelligens szellemként éltünk e halandó élet előtt. Most az örökkévalóság részét éljük. Halandó születésünk nem a kezdet volt; a halál, amely mindannyiunkkal szembenéz, nem a vég. Ezra Taft Benson

Mindig is azt hittem, hogy a légy klasszikus operatörténet. Ez egy mese a szerelemről és a halálról, az igaz szerelemről, amely túlél a fizikai hanyatlás és a végső áldozat mellett. Howard Shore

Búcsú a kollégáktól idézetek

Napjaink törekvő zsarnokai nem felejtették el 1933 leckét: a terrorcselekmények – valódi vagy hamis, provokált vagy véletlenszerű – alkalmat adhatnak arra, hogy halálos csapást mérjenek a demokráciára. Timothy D. Snyder

Ó, halál, ringass álomba, vezess nyugalomra, engedd ki fáradt, bűntelen kísértetemet gondos mellemből. Boleyn Anne

Amikor az akarat dacol a félelemmel, amikor a kötelesség leveti a kesztyűt a sorsnak, amikor a becsület megveti a halállal való kompromisszumot - ez hősiesség. Robert Green Ingersoll

Búcsúzó idézetek tanároknak

Nem a halál, hanem a haldoklás az, ami szörnyű. Henry Fielding

A halál szemébe néztem – és ez szörnyű élmény volt. Virgil van Dijk

Halhatatlannak lenni közhely; az embert kivéve minden teremtmény halhatatlan, mert nem ismerik a halált; ami isteni, szörnyű, felfoghatatlan, az az, hogy tudjuk, hogy valaki halhatatlan. Jorge Luis Borges

Amit várok, az a folyamatos éretlenség, majd a halál. Dave Barry

Búcsú idézetek tanároknak

Az első regény, amit írtam, egy szörnyeteg volt – 180 000 szóból állt –, de halált halt, megérdemelt. Úgy hívták, hogy "The Gods First Make Mad". Jó cím volt, de ez volt az egyetlen jó a könyvben. Nem hagytam, hogy ez eltántorítson. Wilbur Smith

Születésünk nem más, mint a halálunk, ami elkezdődött, ahogy a kúpok elvesztik a pillanatot, amikor tüzet vesznek. Edward Young

A halál iránti ellenszenv nem bizonyítéka a vallás hiányának. A természet ösztönei visszariadnak tőle, mert egyetlen teremtménynek sem tetszhet a saját felbomlása. Ám bár a halált nem kívánják, eredménye lehet, mert a keresztény számára a halál az út az örök élethez. William Jay


Jókívánság új munkahelyhez

Az alázatot nagy erénynek tekintették a családi háztartásomban. Az önelégültség vagy az önelégültség semmilyen jelét nem tűrték el. Határozottan nem ösztönözték a vállon veregetést, az örömöt vagy a büszkeséget pedig halállal büntetnék. Hugh Laurie

A bánat által megemlékezett és megszentelt szerelem világosabban az örök világhoz tartozik, mint a barátok boldog kapcsolata; a halálnál erősebbnek bizonyult. William Inge

A rabszolga arra van ítélve, hogy imádja az időt, a sorsot és a halált, mert ezek nagyobbak mindennél, amit magában talál, és mert minden gondolata azokról a dolgokról szól, amelyeket felfalnak. Bertrand Russell

Búcsú egy baráttól vers

Az egyetlen pillanat, amikor tudtam, hogy el kell foglalnom és többet kell tennem, a fiam halála körül volt. Bobby Rush

Nem félek a haláltól, de neheztelek rá. Szerintem ez igazságtalan és irritáló. Viggo Mortensen

A „mennyek birodalma” a szív állapota – nem valami, ami „a földre” vagy „halál után” érkezik. Friedrich Nietzsche

Ha megnézi a Belly című filmet, őszinteséggel azonosulok a legjobban. gengszter vagyok. Halálosan szeretem a hölgyemet. Nem rossz okokból veszek részt a játékban. Nem a dicsőségért vagyok a játékban. Azért veszek részt a játékban, hogy túléljek, hogy az általam szeretett emberek egyenesek legyenek. Rendkívül intelligens személyiség vagyok. Kevin Gates


Szerelmes búcsú versek

Egészség nélkül az élet nem élet; ez csak a bágyadtság és a szenvedés állapota – a halál képe. Buddha

Az embert a születésekor kell gyászolni, nem a halálakor. Montesquieu


Végső búcsú idézetek

Egy jó emberrel nem történhet rossz, sem az életben, sem a halál után. Őt és az övéit nem hanyagolják el az istenek. Szókratész

A halállal kapcsolatos dolog az, hogy olyan végleges, nem igaz? Amennyire tudjuk... Még soha senki nem jött vissza és beszélt nekünk erről. Lemmy

A halál nagyon fontos része az életnek. GG Allin

A háború művészete létfontosságú az állam számára. Ez élet-halál kérdése, vagy a biztonságba, vagy a pusztulásba vezető út. Ezért ez egy olyan vizsgálat tárgya, amelyet semmi esetre sem lehet elhanyagolni. Sun Tzu

Sok szerencsét idézetek

A művészetnek két állandó, két végtelen gondja van: mindig a halálon elmélkedik, és így mindig életet teremt. Minden nagyszerű, valódi művészet Szent János kinyilatkoztatásához hasonlít, és azt folytatja. Borisz Paszternak

Az örök életbe vetett élénk hitünk és reménységünk számos jele közül az egyik legbiztosabb, hogy nem szomorúak vagyunk azok halála miatt, akiket Urunkban nagyon szeretünk. Szent Ignác

Néha gratulálunk magunknak, amikor felébredünk egy zaklatott álomból; a halál utáni pillanatban is így lehet. Nathaniel Hawthorne

Főnök idézetek

Az aktivizmus nagyon csábító, az írás pedig fájdalmas és nehéz. Nagyon ijesztő, ha halálos fenyegetés él a fejed felett. Az aktivizmus nagyon megtartó. De nem tekintem magam politikai embernek. Én csak olyan ember vagyok, aki kétségbeesetten életben akar maradni. Larry Kramer

A gyáva halálra surran; a bátrak élnek tovább. George Sewell

A halál a végső ellenség – és nem találok semmi kivetnivalót azokban, akik hatalmasan dühöngnek a fény haldoklása ellen. Stephen Jay Gould

Ha a halálbüntetéssel félelmet kelthetünk, bár az akaratom ellenére, akkor meg kell tennünk. Grace Poe

Örökre elmentél idézetek

Az orvosnak nem az a kötelessége, hogy elhárítsa a halált, vagy visszaterjessze a betegeket régi életükbe, hanem hogy karunkba vegyen egy beteget és családját, akinek az élete szétesett, és addig dolgozik, amíg fel nem áll, és szembenéz – és értelmet nyer – saját létükkel. . Paul Kalanithi

Ne félj attól, hogy olyan dühösnek vagy szeretetteljesnek érezd magad, amennyire csak tudsz, mert ha semmit sem érzel, az csak a halál. Lena Horne

Vigyázz magadra idézet

Annak ellenére, hogy a Prequelle egy lemez a halálról, lényegében a túlélésről szól, és szerintem ez az, ami az összes lemezen átment. Még az 'Opus Eponymous'-ra is visszatérve, kettős jelentéssel bírtak azok a dolgok, amelyeknek nem feltétlenül van közük a gonosz prédikációkhoz, amelyek valami régi grimoireból származnak valahol, hogyan kell megidézni az ördögöt. Tobias Forge

A halál pillanatában, amikor a szívben lévő magatom felszakad, amely panorámaképben tartalmazza az elmúlt élet minden tapasztalatát, a szellem elhagyja fizikai testét, magával viszi a finomabb testeket. Max Heindel


Búcsú kollégától képeslap

A háború halál. Ha háborúba akarunk bocsátkozni, akkor egyenesen az arcába kell néznünk, és a jogos nevén kell neveznünk. Aaron Huey

A halálbüntetés diszkriminatív, és nem tesz semmit a bűnözés ellen. Bobby Scott

Néha próbára teszem magam azzal, hogy "ha halálos ítéletet kapok, ha nem készítem el ezt a filmet, akkor is elkészítem ezt a filmet?" Hayao Miyazaki

Vezető idézet

Az egyetlen vallásos mód, hogy a halált az élet szerves részeként képzeljük el. Thomas Mann

Csak látnia kell, mi lett apám akaratából közvetlenül a halála után, és sok más király akaratából. jól tudom; de ennek ellenére kívánták; nem adtak nekem sem nyugalmat, sem nyugalmat, amíg meg nem történt. Lajos XIV

Mindezek a vitaminok nem a halált, hanem a romlást féken tartják. Jeanne Moreau

A jó vezető idézet

Lidia Bastianich, bocsánat, de kicsit unalmas. Úgy értem, szeretem Lidiát, de elaludhatsz, ha nézed. És Mario Batali? Halálosan szeretem Mariót... de nem romantikus vagy érzéki. Ezeket a dolgokat hozom az asztalra. Giada De Laurentiis

A saját fiam halála érzékenyebbé tett. Ez együttérzőbbé tett. Rick Warren

Dolgozhattam Dustin Hoffmannel a Billy Bathgate című filmen. Meryl Streeppel, Goldie Hawnnal és Bob Zemeckis-szel dolgozhattam a „Death Becomes Her” című filmben. Még mindig van néhány színész, akivel szívesen dolgoznék együtt. Bruce Willis

Tanárbúcsúztató

A halál olyan volt, mint a szerelem, egy romantikus menekülés. Brigitte Bardot

A halálbüntetés egy átható erkölcsi kérdés elé állít bennünket: Vajon a halálra ítéltek és valóban bűnösök szörnyű bűnei is eltörölhetik-e szent emberi méltóságukat és az élethez való belső jogukat? Blase J. Cupich

A mai Amerikában a föderalizmus megértéséhez kulcsfontosságú a mobilitás, vagyis „a lábbal szavazás képessége”. Ha nem támogatja a halálbüntetést és a pisztolyt csomagoló állampolgárokat, ne gyere Texasba. Ha nem szereted a gyógyhatású marihuánát és a melegházasságot, ne költözz Kaliforniába. Rick Perry

Nyugdíjas búcsúztató beszéd

A halál nem ijeszt meg; most nyugodtan gondolhatok arra, hogy véget vetek egy hosszú életnek. Jeanne Calment

A keresztre feszítés szimbolikus nyelve a régi paradigma halála; a feltámadás egy ugrás egy teljesen új gondolkodásmód felé. Deepak Chopra

Mit fogsz csinálni, halálra beszélni az idegent? James Cameron

Az emberi élet fő tényei öt: születés, táplálék, alvás, szerelem és halál. EM Forster


Vicces ballagási beszéd

Jóllehet megértem a Michael Brown halála miatt feltámadt szenvedélyeket és dühöt, a dühöt fosztogatással vagy fegyverviseléssel, sőt még a rendőrök megtámadásával is átadja, csak a feszültséget növeli és káoszt szít. Barack Obama

A halálfélelem a múlt és a jelen zsarnokságának legnagyobb szövetségese volt. Sidney Hook

A gonosz néha rosszindulatú bohóc, néha pedig politika és törvényhozók formájában jelenik meg, néha pedig egy vigyorgó halotti maszk, és van benne valami zsigerileg félelmetesebb. Karyn Kusama

7.-es búcsúztató beszéd

Apám halála, a költözésem, valamint az ijesztő és nehéz szülésem óriási stresszt, fájdalmat és szomorúságot okozott bennem. Gyakorlatilag teljesen összetörtem a felépülésen túl. Brooke Shields halálosan szeretem anyámat. Nagyjából a tükörképe vagyok. Stone Cold Steve Austin

A normalitás a halál. Theodor W. Adorno

Az idők kezdete óta így volt, és az is lesz, amíg az idő el nem veszti a lélegzetét, hogy a szerelem egy hangulat - nem több - a férfi számára, és a szerelem egy nő számára élet vagy halál. Ella Wheeler Wilcox

Büszke idézetek rövid

Édesanyám hite a spirituális gyógyítókban megerősödött, miután apám halála után a családunk nehéz helyzetbe került. Karimulla Shah Kadri szúfi szent megváltoztatta életünket, és mindannyian áttértünk a szúfizmusra. De ez nem volt azonnali döntés – 10 évbe telt, amíg megtértünk. A vallásváltás olyan volt, mint a múlt elmosása. AR Rahman

Tisztában voltunk azzal a ténnyel, hogy a halál kéz a kézben jár a küzdelemmel. Stokely Carmichael

Nem tettem semmit, amiért kiérdemeltem volna Isten szeretetét; valójában árvaként éltem, remény nélkül. Isten mégis úgy döntött, hogy kapcsolatot ápol velem, és fia, Jézus halála révén Isten családjába fogadtak. Steven Curtis Chapman

Hiányozni fogsz barát idézetek

Nos, mindenre van orvosság, kivéve a halált, amely egyszer-egyszer biztosan megnyugtat bennünket. Miguel de Cervantes Én azt gondolom, hogy a reklámozás egyik legnagyobb veszélye nem az emberek félrevezetése, hanem az, hogy halálra untatja őket. Leo Burnett
Amikor eljön a halál, soha nem a gyengédségünket bánjuk meg, hanem a szigorúságunkat. George Eliot

Keserű elveszíteni egy barátot a gonosztól, mielőtt az ember elveszíti őt a halállal. Mary Renault

Salman Rushdie, sőt minden író, aki bántalmazza a prófétát, vagy akármelyik prófétát az iszlám törvényei szerint, ezért az ítélet valójában halál. Stevens macska

Nem felejtek idézetek

Az igazság az, hogy jobban félek a házasságtól, mint a haláltól. Shakira

Nem hiszek a halál utáni életben. De még mindig élveztem az ötletet, hogy olyan filmet készítsek, amely bemutatja ezt a kollektív álmot, azt a kollektív szükségletet. Mint a repülő csészealjak, azoknak kollektív igényük van, akiknek hinniük kell a repülő csészealjakban. Nem kell hinned a repülő csészealjakban, hogy filmet készíts a marslakókról vagy a repülő csészealjakról. Gáspár Noe

A tilalom, mint oly sok más, az erkölcsi magaslatokból kiszabott politika, jellemzően azok által, akik nem isznak, aránytalanul érinti azokat a szegényeket, akik illegálisan főzött alkoholhoz folyamodnak, amikor inni akarnak, ami nem ritkán halálához vezet, és nagyobb valószínűséggel zaklatja a rendőrség. Vikram Patel

Nyugdíjas versek idézetek

Az anorexia megtanított arra, hogy szeressem az életet, és rájöjjek, hogy halálra éheztetni egy véres időpocsékolás. Szörnyű, és sok embernek fáj a környezetében. Rettenetesen önző dolog. Celia Imrie

A halál nem gonosz, mert megszabadítja az embert minden bajtól, és elveszi vágyait a vágy jutalmával együtt. Giacomo Leopardi

Inkább az öregséget, mint a halált kell szembeállítani az élettel. Az öregség az élet paródiája, míg a halál az életet sorssá változtatja: bizonyos módon megőrzi azáltal, hogy abszolút dimenziót ad neki. A halál elmúlik idővel. Simone de Beauvoir


Tanároknak versek idézetek

Mindig azt gondolod, hogy 70 az út vége: „Valaki meghalt, amikor 73 éves volt; jó élet'. Közelebb vagy a halálhoz, és jobb, ha ügyelsz arra, hogy ne pazarolj túl sok időt olyan dolgokra, amelyeket nem szeretnél. Nincs értelme olyan dolgokat mondani, amiben nem hiszel. Ian Mcellen

Amikor az emberek azt mondják neked, hogy a halál küszöbén állsz, elég mélyre kell ásnod, hogy összejöjj. Nile Rodgers

Édesanyám halála térdre kényszerített. Ő volt a hősöm, a példaképem, a legjobb barátom. Életem minden egyes napján beszéltem vele. Amikor felnőttem, nagyon igyekeztem, hogy büszke legyen rám. Maria Shriver


***************************************************************************************************************




Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
5. Elküldve: 2022-06-15 17:27:16,

Búcsú idézetek

[4.]

Búcsú idézetek és elköszönő idézetek?:

Idézet:



Amíg van halálbüntetés, nincs garancia arra, hogy ártatlan embereket nem ölnek meg. Simon Pál

A halál a nagy szenvedély egyetlen tiszta, gyönyörű lezárása. DH Lawrence

A halál a lélek elválasztása a testtől. Chrysippus

Ez a nagy tévedés az érzelmekkel kapcsolatban. Nem a birodalmak felemelkedése és bukása, a királyok születése és halála, vagy a seregek felvonulása mozgatja őket leginkább. Amikor mélységükből válaszolnak, akkor az élet házi örömeire és tragédiáira. Amelia Barr


Bucsu szoveg

Minden hajlamos arra, hogy elhitesse velünk, hogy létezik az elmének egy bizonyos pontja, ahol az élet és a halál, a valós és az elképzelt, a múlt és a jövő, a közölhető és a közölhetetlen, a magas és az alacsony, már nem ellentmondásként érzékeltetik. Andre Breton

Mindig a halál küszöbén járok a fejemben. Howie Mandel

Ha minden játékot életre-halálra teszel, akkor problémáid lesznek. Egyrészt sokat fogsz halni. Dean Smith

Idézetek kollégáknak

A rock és a menopauza nem keveredik. Nem jó, szívás, és minden nap halálra küzdök vele, vagy legalábbis nem engedem, hogy átvegyen. Stevie Nicks

Mi, amerikaiak úgy gondoljuk, hogy rendben van embereket ölni. Úgy gondoljuk, hogy rendben van, ha megszállunk egy olyan országot, amelynek semmi köze 9/11-hez. Úgy gondoljuk, rendben van, ha megszállunk egy olyan országot, ahol azt gondoljuk, hogy Oszama Bin Laden van, ő pedig a másik országban. Szóval csak bemegyünk és csak ölünk. És van halálbüntetésünk; szankcionáljuk. Michael Moore


Köszönet vers kollégának

Minél közelebb kerülünk a negatívhoz, a halálhoz, annál inkább kivirágozunk. Montgomery Clift

Akinek van szerencséje karakternek születni, az még a halálon is nevethet. Mert egy karakter soha nem hal meg! Meg fog halni az ember, az író, a teremtés eszköze: de amit alkotott, az soha nem hal meg! Luigi Pirandello

Akár tetszik, akár nem, kénytelen vagy ráébredni, hogy a halál ott van. De nem félek a haláltól, fatalista vagyok. Azt hiszem, ha eljön a te időd, akkor ennyi. Ez az a kéz, amelyet neked osztanak ki. Clint Eastwood


Búcsú szöveg kollégától

A halálbüntetés kérdése nyilvánvalóan megosztó. De akár mellette, akár ellene van, nem tagadhatja az alapvető logikátlanságot – ha tudjuk, hogy a rendszer hibás, ha tudjuk, hogy ártatlan emberek vannak a halálsoron, akkor a rendszer megreformálásáig nem kell lemondanunk a halálbüntetésről. megvédeni az ártatlanokat? Richard LaGravenese

Szülőként az én felelősségem, hogy felkészítsem a gyermekemet erre – hogy gyászoljak, ha gyászra van szükség, és hogy felismerjem, hogy az élet még mindig nagyon szép és érdemes élni, annak ellenére, hogy elkerülhetetlenül elveszítjük egymást, és az élet véget ér, és nem nem tudom mi lesz a halál után. Sam Harris

Rövid búcsú idézetek tanároknak

A végsőség a halál. A tökéletesség a véglegesség. Semmi sem tökéletes. Csomók vannak benne. James Stephens

Krisztusban az önfeláldozásban és a megbocsátásban virágzó szeretet érettségét látjuk; a hatalom érettsége, amely soha nem tér el a szolgálat ideáljától; a jóság érettsége, amely legyőz minden kísértést, és természetesen látjuk az élet végső győzelmét magán a halálon. Vincent Nichols

Azt hiszem, egyszerűen másképp kezelem a halált, mint néhány ember. Mindig a legnehezebb annak felismerése, hogy nem fogod többé látni azt a személyt. De ez az érzés lenyugszik, és akkor örülsz, hogy ez a személy az életedben van, és akkor a boldogság és a szomorúság mind felkavar benned. John Prine

Idézetek búcsúról

Mint akinek férje és anyósa gyilkosság és merénylet áldozataként halt meg, határozottan és egyértelműen ellenzem a súlyos bűncselekményekért elítéltek halálbüntetését... A gonosz tettet nem váltja meg egy gonosz megtorlás. Coretta Scott King

Mindig is lenyűgözött a halál és a sötétség, és még mindig az vagyok. A temetkezési vállalkozó Arc, amelyért elveszítheti a fiatalságot, és elfoglalhatja az életkort Az álmával, találkozzon a halállal. Robert Browning

Elköszönés kollégától vers

Felveszed azokat a fantáziákat, amelyek évezredeken át a vallási szférához tartoztak - a halál legyőzése vagy az univerzummal való egyesülésünk -, és hirtelen technikai perspektívából kezdesz beszélni róluk, mint valami elérhető dologról, nem pedig miután meghaltál a segítséggel. természetfeletti lények, hanem ebben az életben a technológia segítségével. Yuval Noah Harari

A halálomról szóló pletykák erősen eltúlzottak. Paul McCartney

Azt tudom, hogy egy híresség halálával a média lavinája következik, és ebben a médiában leggyakrabban egy újabb haláleset – ez egy bonyolult tehetséggel, reménnyel, sikerrel és lendülettel teli életet vesz igénybe, és a történetre redukálja. ' James Belushi

Búcsúvers kollégától

A halál a szankciója mindannak, amit a mesélő elmondhat. Hatalmát a haláltól kölcsönözte. Walter Benjamin

Az a férfi, akinek az élete becstelen volt, nem szabadulhat meg a gyalázattól a halálban. Lucius Accius

A halál és a kocka minden különbséget tesz. Samuel Foote

Szerintem a halál csak átmenet egy másik tudatállapotba. Val Kilmer

Meghalni, igazán halottnak lenni, annak dicsőségesnek kell lennie. Sokkal rosszabb dolgok várnak az emberre, mint a halál. Garrett erőd

Búcsú tanártól idézetek

A halálbüntetés nem hatékony elrettentő eszközként, a fellebbezési eljárás pedig drága és kegyetlen a túlélő családtagokkal szemben. Martin O'Malley

A halál az utolsó ébresztő. Douglas Horton

A biológiai, szociológiai és történelmi ismeretek alapján fel kell ismernünk, hogy az egyéni én ki van téve a halálnak vagy a hanyatlásnak, de az egyéni teljesítmények összessége jóban-rosszban tovább él a Nagyobb halhatatlanságában. Hu Shih

Akár hiszünk, akár nem a tudat túlélésében a halál, a reinkarnáció és a karma után, ennek nagyon komoly következményei vannak viselkedésünkre nézve. Stanislav Grof

Rövid tanárbúcsúztató idézetek

Ha egyszer csak azt kezded csinálni, amiről már bebizonyítottad, hogy képes vagy rá, akkor a halál útján haladsz. Jerry Seinfeld

Ha egyszer elfogadod saját halálodat, hirtelen szabadon élhetsz. Többé nem törődik a hírnevével. Téged már nem érdekel, kivéve, ha az életed taktikailag felhasználható egy olyan ügy előmozdítására, amelyben hiszel. Saul Alinsky

A halál egy mesterlövész. Olyan embereket érint, akiket szeretsz, akiket kedvelsz, akiket ismersz – mindenhol ott van. Te lehetsz a következő. De aztán kiderül, hogy nem. De akkor még egyszer az lehetsz. Nora Ephron

Munkahelyi búcsúztató

Sírhatsz a halál miatt, és nagyon helyesen, a saját és bárki másé is. De ez elkerülhetetlen, ezért jobb, ha megbirkózik vele, megbirkózik vele, és tudatában van annak, hogy nem csak elkerülhetetlen, hanem mindig is elkerülhetetlen volt, ha érted, mire gondolok. David Attenborough

Remény nélkül kenyeret enni lassan éhen halni. Pearl S. Buck

Megszabadul a halálfélelemtől, ha megérti, hogy ez létezésünk szerves ténye. Ezt akarattal és értelemmel teszed. G. Gordon Liddy

Ha el akarjuk törölni a halálbüntetést, szeretném látni az első lépést barátaimnál, a gyilkosoknál. Alphonse Karr


Kollégától búcsúzás

Elhalasztom a halált azzal, hogy élek, szenvedek, tévedek, kockáztatok, adok, veszítek. Anais Nin

A halál távoli pletyka a fiatalok számára. Andy Rooney

A néger fajt, mint minden fajt, kivételes emberei fogják megmenteni. Az oktatás problémájának tehát a négerek körében mindenekelőtt a tehetséges tizeddel kell foglalkoznia; ennek a fajnak a legjobbjainak kifejlesztésének a problémája, hogy elvezessék a misét a legrosszabbak szennyeződésétől és halálától, saját és más fajokban. WEB Du Bois


Főnök búcsúztató
Tudod, a Biblia olyan világos. Lapozz az 1Mózes kilencedik fejezetéhez, és ott találod, hogy a halálbüntetés egyértelműen ki van írva az 1Mózes 9. fejezetében... Isten rendeli el a halálbüntetést! Rafael Cruz

Mélyen lenyűgöz a kegyetlenség, a félelem, a borzalom és a halál. Filmjeim bemutatják az erőszakkal való foglalkozásomat, az erőszak patológiáját. Fritz Lang

Nagy várakozással várom a halált, az Istennel való szemtől szembe való találkozást. Billy Graham

Bucsuztato szoveg

Többet tanultam, hogyan értékeljem azt, ami akkor volt – a családomat, a gyerekeimet, azt a tehetséget, amit Isten ad neked –, mert bármikor elveheti. A halálon keresztül elvitte Briantől. Elvette tőlem a térdemen keresztül. Gale Sayers

A háborúban nincs semmi elbűvölő vagy romantikus. Leginkább véletlenszerű értelmetlen halálról és nyomorúságról szól. Jon Krakauer

Búcsú versek osztálytársaknak

A halál az előfeltétele a feltámadásnak, az új életnek, amelyet Isten szándékozik. John Ortberg

Bár sokan félünk a haláltól, szerintem van ebben valami logikátlan. Richard Dawkins

Van valami a szegénységben, aminek halálszagú. Zora Neale Hurston

A feketemarketingesek valóban hozzáértő, intelligens és általában felelősségteljes emberek, és amikor feketemarketingbe kezdenek, akkor szerintem nagyon szigorúan meg kell büntetni őket, mert aláássák az élelmiszerek és alapvető áruk ellenőrzésének és szabályozásának egész rendszerét, és nagykereskedelmi éhezés és hiány, sőt halál. Muhammad Ali Jinnah

Búcsú vezetőtől

Eros nagyon közel van a halálhoz. És a két dolog bizonyos értelemben kiegyensúlyozza egymást. Isabel Allende

Képes vagyok lépésről lépésre követni a saját halálomat. Most halkan haladok a vége felé. János pápa XXIII

A halálnak ezer ajtója van, hogy kiengedje az életet: egyet találok. Philip Massinger

A miniszterelnök valami reménykeltőt talált a férfi szemében és modorában. Az a 30 ember, aki ezt a világot irányítja, így elemzi egymást, majd döntéseket hoz helyettünk életről-halálról. Ijesztő, de igaz. Hugh Sidey

Tanárbúcsúztató beszéd

A halálfélelem pontosan arányosan nő a vagyon növekedésével. Ernest Hemingway

A halál elkerülhetetlen, de az Élet – ez az a trükkös rész, ahol a dolgok történnek. Simon Travaglia

Maga az élet csak a halál árnyéka, és az eltávozott lelkek csak az élők árnyékai. Thomas Browne

Nincs felhatalmazásom Amerika belpolitikájáról beszélni. Kívülállóként viszont elbizonytalanít, hogy fegyvervásárlásra ösztönöznek, de ha kifejezetten arra a célra használod, amire kifejezetten tervezték, akkor halálbüntetést kapsz. Amerika ezen aspektusa egyfajta rejtélyes. Nick Cave

Búcsúszöveg kollégától

Régóta mondják, hogy az életben csak a halál és az adók biztosak. A 401 000 kölcsön biztosítási automatikus felvétele további bizonyosságot adna. Kevesebb amerikai szenvedne el a nyugdíjcélú megtakarítások szükségtelen elvesztését a váratlan és korai szerencsétlenség miatt, a szükség amúgy is stresszes időszakában. Elaine Chao

A jövedelemadók és a foglalkoztatási adók, a tőkenyereség-adók, az ingatlanadók, a társasági adók, az ingatlanadók és a társadalombiztosítási adók között halálra adóztatunk. Chuck Norris

Nem félek a haláltól. Még fontosabb, hogy nem félek az élettől. Steven Seagal

Munkahelyi búcsúztato vicces búcsú kollégától

Uralkodhatnak a világon, miközben meg tudnak győzni minket arról, hogy fájdalmunk valamilyen sorrendbe tartozik, vajon rosszabb-e az éhínség által okozott halál, mint az öngyilkosság, mint az éhínséggel és öngyilkossággal teli élet? Gazdag Adrienne

A halál soha nem ölhet meg egy ötletet. Az eszmék erősebbek, mint a halál. Az ötletek túlélik a férfiakat, és soha nem semmisíthetők meg. Myles Munroe

A tanulás nem csak munkaerő-piaci vagy gazdasági növekedési kérdés. Az emberi fejlődés szerves része. Születéstől halálig tanulunk. Alexander De Croo

Vicces búcsúzó szövegek

A legnagyobb félelmem a halál, mert azt hiszem, nem megyek sehova. És mivel én nem így gondolom, és nincs hitem... Feleségül mentem valakihez, aki megvan benne a hit, így tudja, hogy elmegy valahova. Larry King

Az öregedéssel kapcsolatos eddigi tapasztalataim szerint minden pozitívum volt. Kivéve a halál részét! Gloria Steinem

Az összes menekülési mechanizmus közül a halál a leghatékonyabb. Henry Ward Beecher

Idézetek bucsuztatásra
Standup komikus vagyok, aki nem tud vezetni. soha nem tanultam. Nem bízom a szem-kéz koordinációmban. Valakit nézel, aki egyszer a saját fejére ejtett egy krikettlabdát egy rutin elkapási gyakorlat során; Nem tartom jó ötletnek, hogy én irányítsam a nagy sebességű fém halálrobotot. Nish Kumar

Inkább meghalok szabadságban hazafelé menet, mintsem itt éhen halok. Hajnalcsillag

Én személy szerint nem vagyok a halál megszállottja. Egy bizonyos életkorban a fényt, amelyben élsz, benépesítik az árnyalatok – ez így van. Seamus Heaney

Búcsú osztálytárstól

Úgy érzem, a születés, a halál, a házasság elrendeltetett, és ezeket a dolgokat nem lehet manipulálni. Teljesen feladtam az életem. Szóval, ha megtörténik, elfogadom. Sakshi Tanwar

A halál elfogadása nagyobb tétet ad az életben, abban, hogy boldogan éld az életet, ahogy azt élni kell. A pillanatnak élni. Fullánk

Köszönet idézet főnöknek

Születésem előtt tökéletesen elégedett voltam, és a halált is ugyanerre az állapotra gondolom. Hálás vagyok az intelligencia ajándékáért, az életért, a szerelemért, a csodákért és a nevetésért. Nem mondhatod, hogy nem volt érdekes. Életem emlékei azok, amiket hazahoztam az utazásról. Roger Ebert

Ezekben a veszélyes időkben, amikor úgy tűnik, a világ szétszakad, mindannyian megtanulhatjuk, hogyan éljünk túl azoktól, akik nap mint nap egyenesen a halál arcába néznek, és ki kell nyúlnunk egymás felé, és közösségként kötődnünk kell egymáshoz. ahelyett, hogy elbújna az ezredvégi élet réme elől. Jonathan Larson

Búcsúzás kollégáktól idézet
A szenvedésben nincs semmi rossz, ha célból szenvedsz. Forradalmunk nem szüntette meg a veszélyt vagy a halált. Egyszerűen megérte a veszélyt és a halált. HG Wells

Mindannyiunknak megvan a határidő. Mindannyian halálos ítéletet kaptunk. Egy napon meg fogunk halni. Kodak fekete

Egy Orvos van, húsból és lélekből, származott és származatlan, Isten az emberben, igazi élet a halálban, Mária fia és Isten fia, először járható, majd járhatatlan: Jézus Krisztus, a mi Urunk. Antiochiai Ignác


Búcsúzó idézet

A halál csak egy nagyobb fajta külföldre kerülés. Samuel Butler

Néhány évvel apám halála után édesanyám 1951-ben az Egyesült Királyságba küldött „jobb kilátásokért”. Ez a négy év nem volt könnyű. Ruskin Bond

A halál felszabadulás az érzékek benyomásai és a vágyak alól, amelyek a bábjaikká tesznek bennünket, valamint az elme szeszélyei és a test kemény szolgálata alól. Marcus Aurelius

Mert nem a halál a legrosszabb, hanem amikor az ember meg akar halni, és még arra sem képes. Szophoklész

Bucsuztato vers

Önbizalomra tanítottam magam. Amikor beléptem egy szobába, és halálra rémültem, azt mondtam magamnak: "Nem félek senkitől." És az emberek hittek nekem. Meg kell tanítania magát, hogy átvegye a világot. Priyanka Chopra

A férfiak csak a halálod által győződnek meg érveidről, őszinteségedről és erőfeszítéseid komolyságáról. Albert Camus

Az életem három pillanatból áll: apám halála, a férjemmel való találkozás és a lányom születése. Úgy tűnik, hogy mindaz, amit ezt megelőzően tettem, nem tesz jót. Gwyneth Paltrow

Búcsúzás kollégáktól

Mert végül is, ahogy magunkat mondjuk, születésünktől halálunkig mindannyian vendégek vagyunk egy asztalnál, amelyet nem terítettünk meg. Rebecca Harding Davis

A hit az intelligencia halála. Robert Anton Wilson

Végül is a halál a születéstől fogva általános elvárás. Sem hősök, sem gyávák nem menekülhetnek előle. Ellis Peters

A halál azt jelenti, hogy átöltözünk. A ruhák elöregednek, aztán jön a változás. Tehát ez a test megöregszik, majd eljön az idő, vedd a fiatal testet. dalai láma

Szerelmes búcsú idézetek

A hit az intelligencia halála. Robert Anton Wilson

Végül is a halál a születéstől fogva általános elvárás. Sem hősök, sem gyávák nem menekülhetnek előle. Ellis Peters

A halál azt jelenti, hogy átöltözünk. A ruhák elöregednek, aztán jön a változás. Tehát ez a test megöregszik, majd eljön az idő, vedd a fiatal testet. dalai láma Rohamfegyvernek tartok minden fegyvert, amely képes egy töltényre, és nagy sebességgel lövedéket küld a csövéből a testembe – sérülést vagy halált okozva. Henry Rollins

Búcsúüzenet

A jellemem és a jó nevem az én kezemben van. Az élet gyalázattal borzasztó. A dicsőséges halált irigyelni kell. Horatio Nelson

Nem félek a haláltól. Ez a tét, amit az ember feltesz, hogy eljátssza az élet játékát. Jean Giraudoux

Tudomásul akartam venni, hogy az élet megy tovább, de a halál is megy tovább. Egy halott ember hosszú, hosszú történet. Elizabeth McCracken

Öregség, nyugodt, kitágult, széles a világegyetem gőgös szélességével, szabadon áradó öregség a halál finom közeli szabadságával. Edith Wharton

Búcsú az élettől

A halálbüntetéssel szembeni kifogásom azon az elgondoláson alapul, hogy ez egy demokrácia, és egy demokráciában a kormány én vagyok, és ha a kormány megöl valakit, akkor én ölök meg valakit. Steve Earle

Folyamatosan kell dolgozni; különben az ember a halálra gondol. Enzo Ferrari

Lineáris letapogatás egy asszociatív tömbön olyan, mintha valakit halálra akarnánk ütni egy betöltött Uzival. Larry Wall


Örökké emlékezni fogunk rád idézet

Férjem halálát, amely közvetlenül a nevéhez fűződő felfedezések általános ismerete után következett, a közvélemény, és különösen a tudományos körök nemzeti szerencsétlenségnek érezték. Marie Curie
Ha a halál annyit jelentene, hogy elég hosszú ideig kell elhagyni a színpadot, jelmezt váltani és új karakterként visszatérni, lassítana? Vagy gyorsítani? Chuck Palahniuk

A termékenységi ciklus teljes egészében élőlények ciklusa, amelyek újra és újra áthaladnak a születésen, a növekedésen, az érettségen, a halálon és a pusztuláson. Wendell Berry

Búcsú osztályfőnöktől idézetek

Mitől érdemes élni? Inkább engedni magamban az öngyilkos vér foltjának, és a feledékenységet keresni a hideg, sötét halál ölelésében. Zane Gray

Nyilvánvalóan érdekelnek a gyerekek. Család, minden ilyesmi. De igazából nem érdekel az élet, nem érdekel a halál. Semmi. Ilyen emberrel van dolgod. Ezért nem lehet megverni. Tyson Fury

Mindent kifosztottak, elárultak, eladtak; fekete halál szárnya villant meg előtte. Anna Ahmatova


Búcsúztató idézetek tanároknak

A halál olyan, mint egy nyíl, amely már repül, és az életed csak addig tart, amíg el nem ér. Georg Hermes

Ha valaki azt mondaná, hogy az élet a nehéz munkában ugyanolyan fájdalmas, mint a halál, és ezért ugyanolyan kegyetlen, azt válaszolnám, hogy az örökös rabszolgaság boldogtalan pillanatait együttvéve talán még fájdalmasabb, de ezek a pillanatok szétszóródnak élethosszig tartó büntetés, és a halálbüntetés egy pillanat alatt kifejti minden erejét. Cesare Beccaria

Idézet tanár búcsú

Az emberek azt állítják, hogy a kiesés a halálnál is rosszabb, de ez nonszensz. Ha megfelelő az infrastruktúra, a klubok fellendülhetnek. Jamie Carragher Először is szükség van a kórházvezetés reformjára? Ez könnyű! Minden dietetikus halála, és egy francia szakács feltámadása. Martin H. Fischer


***************************************************************************************************************




Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
4. Elküldve: 2022-06-15 14:40:34,

Búcsú idézetek

[5.]

Búcsú idézetek és elköszönő idézetek?:

Idézet:



Az élet törékeny: csak a fagyás és a forráspont közötti szűk hőmérséklet-tartományban virágzik. Milyen szerencse, hogy bolygónk éppen megfelelő távolságra van a Naptól: egy kicsit távolabb, és az örökké tartó antarktiszi tél halála – vagy ami még rosszabb – érvényesülne; egy kicsit közelebb, és a felület valóban megpirít mindent, ami hozzáér. Leonard Susskind

Az irodalom lényege az érzelem és az értelem, az élet és a halál közötti háború. Amikor az irodalom túlságosan intellektuálissá válik – amikor elkezdi figyelmen kívül hagyni a szenvedélyeket, érzelmeket –, akkor steril, buta és tulajdonképpen lényegtelenné válik. Isaac Bashevis énekes

Kolléga búcsúztató vers

Az élet elérése nem egyenlő a halál elkerülésével. Ayn Rand

Mint ismeretes, vannak olyan rovarok, amelyek a megtermékenyítés pillanatában elpusztulnak. Így van ez minden örömmel: az élet legmagasabb, legcsodálatosabb élvezetét a halál kíséri. Soren Kierkegaard

Éreztem, hogy bízom Krisztusban, egyedül Krisztusban az üdvösségért, és bizonyosságot kaptam arról, hogy elvette a bűneimet, még az enyémet is, és megmentett a bűn és a halál törvényétől. John Wesley

Legjobb főnök idézetek

A siker olyan, mint a halál. Minél sikeresebb leszel, annál magasabbak a házak a dombokon, és annál magasabbak a kerítések. Kevin Spacey

Halálra fojt minket a sok műanyag, amit kidobunk. Megöli az óceánjainkat. Az elfogyasztott halakkal jut be a testünkbe. Kevin Bacon

A hamisság egy olyan rendszer, amelyben élünk. Az alkohol az egyik kiút a halálból, a másik a másik. Tennessee Williams


Búcsúztató szöveg tanároknak

A jó zene abból fakad, ha az emberek együtt játszanak, tudják, mit akarnak csinálni, és törekednek rá. Meg kell izzadnod felette, és halálra kell pucolnod. Nem tudod megtenni a gombok nyomogatásával és a tévé képernyőjének nézésével. Keith Richards

Politikailag választáspárti vagyok, de személy szerint életpárti vagyok. Megvan a hitem, de nem vagyok hajlandó ráerőltetni a világra – különösen erre a brutális és igazságtalan világra. Nem hozhatom meg ezeket a kínos döntéseket a személyes életről és a halálról mások helyett – és nem hiszem, hogy egy gyermektelen férfiak által vezetett egyháznak kellene meghoznia ezeket. Julianna Baggott


Sok sikert az új munkahelyhez idézet

Úgy gondolom, hogy a halálbüntetés hatékony büntetés. Loretta Lynch

Születésünk és halálunk között megérinthetjük a megértést, Mint a moly szárnyával az ablakot súrolja. Christopher Fry

Mivel a férfiak nem képesek megküzdeni a halállal, a nyomorúsággal, a tudatlansággal, ezért a fejükbe vették, hogy boldogok legyenek, ne gondoljanak rájuk. Blaise Pascal


Ballagási tanárbúcsúztató szöveg

Az élet célja a legjobb védekezés a halál ellen. Primo Levi

A halál hívása a szeretet hívása. A halál édes lehet, ha igennel válaszolunk rá, ha elfogadjuk az élet és az átalakulás egyik nagy örök formájaként. Hermann Hesse

A halál álmot, örök fiatalságot és halhatatlanságot ad nekünk. Jean Paul

A halál értelmet ad életünknek. Fontosságot és értéket ad az időnek. Az idő értelmetlenné válna, ha túl sok lenne belőle. Ray Kurzweil


Búcsú szöveg

Senki sem kerülheti el a halált; ez elkerülhetetlen. Ezért meg kell teremtenem az elmémben egyfajta hajlandóságot és félelem nélküli elfogadást arra az eseményre. Lobsang Tenzin

Krisztus halála Atyja törvényének igazságosságát és örökérvényűségét hirdette meg a vétkes megbüntetésében, amennyiben beleegyezett, hogy maga is elszenvedje a törvény büntetését, hogy megmentse az elesett embert annak átkától. Ellen G. White

Idézetek búcsú

A vezető ember hirtelen halála változást fog okozni, egy másik férfit vezetővé tesz. Hamarosan, de túl későn, a fiatalember magas hivatalt kap. Szárazföldön és tengeren rettegni fognak tőle. Nostradamus Minden mai vállalkozás, amely a status quo-t mint működési elvet magáévá teszi, halálmenetet fog folytatni. Howard Schultz

Amikor valaki fiatal, az ország színeiben szeretne játszani, jól teljesít, minden akadály, például sérülés vagy formán kívüliség frusztráló lehet, és bosszúságot vagy akár dühöt is okozhat. De ha egyszer közeli találkozásba kerül a halállal, rájössz az élet valódi értékére. Yuvraj Singh


Bucsuzom idezet

Ha erőszakos halált halok, ahogy néhány félelem és néhányan összeesküdtek, tudom, hogy az erőszak a merénylők gondolataiban és cselekedeteiben lesz, nem pedig az én haldoklásomban. Indira Gandhi

A halál után három napig nő a haj és a körmök, de a telefonhívások száma csökken. Johnny Carson


Rövid búcsú idézetek

Az egyetlen egyenlőség a földön a halál. Philip James Bailey

Nem tűrhető, nem lehetséges, hogy ennyi halálból, annyi áldozatból és tönkretételből, ennyi hősiességből ne keletkezzen nagyobb és jobb emberiség. Charles de Gaulle

Emlék kollégáknak

Ha megértjük, hogy a halál nem a vég, hanem valóban átmenet a következő életbe, az élet nagy részébe, az felszabadít bennünket Isten bátorságának és segítségének befogadására. Max Lucado

A távollét, akit szeretünk, rosszabb a halálnál, és erősebben hiúsítja meg a reményt, mint a kétségbeesés. William Cowper

Számomra úgy tűnik, hogy ha neked vagy nekem választanunk kell két gondolkodási vagy cselekvési mód közül, akkor emlékezzünk haldoklásunkra, és próbáljunk úgy élni, hogy halálunk ne okozzon örömet a világnak. John Steinbeck


[Bucsuzo idezetek/url]

Az állatok sokkal jobban viszonyulnak élethez és halálhoz, mint mi. Tudják, mikor jött el az ő idejük. Mi vagyunk azok, akik szenvedünk, amikor elmúlnak, de ez egy gyógyító fajta gyász, amely képessé tesz bennünket arra, hogy kezeljünk más gyászokat, amelyeket nem olyan könnyű megragadni. Emmylou Harris

Néha a korai madár kapja el a férget, de néha a korai madár halálra fagy. Myron Scholes

Mosoly, könny, egész életemben! - És ha Isten úgy dönt, a halál után jobban szeretlek. Elizabeth Barrett Browning

[url=https://noinet.hu/bucsu-idezet-200-nal-tobb-bucsuztato-idezetek/]Búcsú versek barátoknak


A halálcsapás olyan, mint egy szerelmes csípés, ami fáj és kívánatos. William Shakespeare

Nem félek a haláltól, mert nem félek semmitől, amit nem értek. Amikor elkezdek gondolkodni, rendelek egy masszázst, és elmúlik. Hedy Lamarr

Egy mártír soha nem tud együttműködni a halállal, úgy menjen a halálba, hogy ne próbáljon meg menekülni. Stanley Hauer volt

Búcsú idezetek

Amikor szakítasz, az egész identitásod összeomlik. Olyan, mint a halál. Dennis Quaid

Egy nyelv halála. A szónak ugyanolyan kelletlen visszhangja van, mint amikor egy személy haláláról beszélünk. És valóban, ennek így kell lennie. Mert ez így van. Egy nyelv csak akkor hal meg, ha meghal az utolsó ember, aki beszéli. David Crystal

Aki nem fél a haláltól, nem törődik a fenyegetésekkel. Pierre Corneille

Idézet kollégának

Az emberiségnek ismét meg kellene kérdőjeleznie magát a háború abszurd és mindig igazságtalan jelenségével kapcsolatban, amelynek halála és fájdalom színpadán csak az a tárgyalóasztal marad, amely megakadályozhatta és meg kellett volna akadályoznia. János Pál pápa II

Az erdő halála életünk végét jelenti. Dorothy Stang

Búcsú idézetek barátoknak

Isten kegyelméből remélem, hogy valóban keresztény vagyok, nem térek el a hittől, és szívesebben szenvedek szörnyű halálbüntetést, minthogy bármit a hiten kívül akarjak állítani, vagy áthágjam Urunk Jézus Krisztus parancsolatait. . Jan Hus

A bátorság annak művészete, hogy egyedül legyél, aki tudja, hogy halálra félsz. Earl Wilson

Főnök búcsúztató idézetek

Garang halála sajnos felszabadította a harag érzelmeit; némelyik valódi, másokat olyan elemek műveltek, amelyek a szudániak egyik csoportját akarták szembeállítani a másikkal. Salva Kiir Mayardit

Búcsúztató szövegek

A föld sziklás és tele van gyökerekkel; agyag, és úgy tűnik, kudarcra ítélt és szennyezett, de kis lyukakat ássz a csúnyán töppedt hagymáknak, beledobsz egy marék mákot, és beborítod az egészet, és tudod, hogy soha többé nem fogod látni – ez halál és agyag és zsugorodik, és a kezed kiszakadt a szikláktól, a körmeid feketék a talajtól. Anne Lamott

16 éves koromban nagyon megkönnyebbültem, hogy felfedeztem a mozit. Olyan volt, mint egy sziget, ahol más szemszögből láthattam az életet és a halált. Minden fiatalnak érdeklődnie kell a sziget iránt. Ez egy gyönyörű hely. Leos Carax

Búcsúzó szöveg

Mártír szeretnék lenni, és nem félek a haláltól. Muqtada al Sadr

Ahogy én választom ki a hajómat, amikor útra készülök, vagy a házam, amikor lakóhelyet tervezek, ugyanúgy a halálomat választom, amikor távozni készülök az élettől. Seneca

Az élet olyan, mint egy nagyon rövid látogatás egy játékboltban születés és halál között. Desmond Morris

Bucsuzos idezetek

Hol van az a politikus, aki nem ígérte meg, hogy halálra harcol az alacsonyabb adókért – és aki nem szavazott éppen azokra a kiadási projektekre, amelyek lehetetlenné teszik az adócsökkentést? Barry Goldwater

Bár az emberek közismertek, szívükben őrzik egy egyszerű ember érzelmeit azokra a pillanatokra, amelyek a legfontosabbak azok közül, amelyeket a földön ismerünk: születés, házasság és halál. Jackie Kennedy

Nem vesztettél semmit, ha tudod, hogy az. A halál elrejthet, de nem oszthat meg. Vance Havner

Elbúcsúzom idézetek

Túl sokan gondolnak a biztonságra a lehetőség helyett. Úgy tűnik, jobban félnek az élettől, mint a haláltól. James F. Byrnes

A halálomat a morfium okozza, amit szándékosan öngyilkossági szándékkal vettem be. Alex Campbell

A kultúra az emberek és magának az életnek a metszéspontja. Így bánunk az élettel, szerelemmel, halállal, születéssel, csalódással... mindez kifejeződik a kultúrában. Wendell Pierce

Elköszönés idézetek
Néhányan közülünk példák lehetnek a továbblépésben és a növekedésben, néhányan pedig sajnos nem jutnak el oda, és végül példákká válnak, mert meg kellett halniuk. Elértem a mélypontot, de hála Istennek nem a halál volt a mélypontom. Stevie Ray Vaughan

A halál az utolsó út, a leghosszabb és a legjobb. Thomas Wolfe

Mexikóban mindig közel vagy a halálhoz. Guillermo del Toro


Búcsúzás idézet

A halál bárkit bármikor elérhet. A halál előtt mindenki egyenlő. Mohanlal

Mindenkinek azt javaslom, hogy nézze meg a Harold és Maude-ot, mert sokat segít a halálfélelem kezelésében. Finn Wolfhard

Más államok megpróbálják eltörölni a halálbüntetést... az enyém egy gyorsforgalmi sávba tesz. Ron White

A halál bárhol megtörténhet, de Chicagóban a 4 éves gyerekeket lelőhetik. Ezt nem nagyon sok helyen hallani. Lil Durk A kompromisszum ellentéte a fanatizmus és a halál. Amos Oz


Búcsúztató vers

Nem a halál, hanem a haldoklás riaszt fel. Michel de Montaigne

„Amíg az emberi ítéletek tévedhetetlensége be nem bizonyosodik előttem, követelni fogom a halálbüntetés eltörlését. de Sade márki

A halál valóban nagy áldás az emberiség számára, nélküle nem lehetne valódi haladás. Azok az emberek, akik örökké éltek, nemcsak hátráltatnák és elbátortalanítanák a fiatalokat, de ők maguk is hiányoznának kellő ösztönzésből, hogy kreatívak legyenek. Alfred Adler

Halálod után az leszel, aki születése előtt volt. Arthur Schopenhauer

Idézetek búcsúzás

Az élet értelmét nem csak a halál után kell felfedezni valami rejtett, titokzatos birodalomban; éppen ellenkezőleg, az Életfa zamatos gyümölcsének elfogyasztásával és az itt és mostban élve olyan teljességgel és kreatívan, amennyire csak tudunk. Paul Kurtz

A vallásnak semmi köze Istenhez. Ez az emberi lények alapvető hozzáállása, akik az élet eredetéről és a halál utáni eseményekről kérdeznek. Sokak számára a válasz egy személyes isten. Véleményem szerint a vallás teremti meg Istent, nem pedig fordítva. Umberto Eco

Halálosan szeretem a nőket. Playboi Carti

Elköszönés kollégától szöveg

Az ellenség vad dühvel harcolt, és a halállal annak minden borzalmával találkozott, anélkül, hogy zsugorodott vagy panaszkodott volna: senki sem kérte, hogy kíméljék, hanem harcoltak, amíg csak állni vagy ülni tudtak. Davy Crockett

Megtanítottak szembeszállni olyan dolgokkal, amelyeket nem lehet elkerülni. A halál az egyik ilyen dolog. Ostobaság olyan társadalomban élni, ahol megpróbálunk nem ránézni, mert ha a halálra nézünk, akkor több erővel és energiával térünk vissza az életbe. Az a tény, hogy a virágok nem tartanak örökké, gyönyörűvé teszi őket. Damien Hirst

Nem tudjuk, mi a szerelem. Ismerjük ennek tüneteit, az élvezetet, a fájdalmat, a félelmet, a szorongást és így tovább. Igyekszünk megoldani a tüneteket, amiből a sötétben való vándorlás válik. Napjainkat és éjszakáinkat ebben töltjük, és hamarosan vége a halálnak. Jiddu Krishnamurti

Búcsú üzenetek

Úgy gondolom, hogy a halál kulcsfontosságú elem, amikor olyan játékokat tervezünk, amelyek a túlnyomó esélyek leküzdésével kapcsolatos elégedettség témája köré épülnek. Hidetaka Miyazaki

Ahogy a jól eltöltött nap boldog alvást hoz, úgy a jól eltöltött élet boldog halált. Leonardo da Vinci

Ha egyszer a halál arcába nézel, minden nap jó nap lesz. Mike Quigley

Idézetek a búcsúzásról

Apámnál tüdőrákot diagnosztizáltak, amikor kisfiú voltam. Ettől kezdve attól a félelemtől élt, hogy a halál a sarkon van, és elkezdett programozni, hogy keményen dolgozzak és hozzak be egy kis pénzt. Marco Pierre White

Mellünkben lassan ketyeg a halálóra, és minden csepp vér méri az idejét, életünk pedig elhúzódó láz. Georg Buchner


Viszlát idézetek

Milyen rendszerünk van, amikor ártatlan emberek ülhetnek a halálsoron 30 évig? Anthony Ray Hinton

A gonosz nem tisztességes, hanem a halál tisztességes; ezért a halál nem gonosz. Citium Zeno

Rókalyukkban nincsenek ateista, azt mondják, én pedig sokáig rókalyuk ateista voltam. De miután átmentem egy középkorú válságon, és sok minden nagyon gyorsan megváltozott, ráébredtem a halandóságomra. És amikor elkezdesz gondolkodni a halálon, elkezdesz azon gondolkodni, hogy mi van utána. És akkor elkezdesz abban reménykedni, hogy van Isten. Peter Steele

Iskolai búcsú idézetek

A jó ízlés a halál; a hitványság az élet. Mary Quant

Az élet és a halál közötti határvonalat az határozza meg, hogy mit vagyunk hajlandók megtenni. Bear Grylls

Szeretett. Nem használhatod múlt időben. A halál egyáltalán nem állítja meg ezt a szerelmet. Ken Kesey

Búcsúzom idézetek

Támogatom a halálbüntetést. De azt is gondolom, hogy nincs hibahatár. George Ryan

A tudomány lelkiismeret nélkül a lélek halála. Francois Rabelais

Valaminek a vége valami másnak a kezdetét jelenti, és nem hiszem, hogy valami más lesz az emberes űrprogram halála. John Glenn


Búcsúzunk idézetek

Őseimnek titokban kellett tartaniuk szokásaikat, mert féltek a haláltól vagy az üldözéstől, ezért gyakori, hogy Regla de Ochával kapcsolatban titokzatosak és diszkrétek. De ez a családom szellemisége, ezért nem akarom titkolni. Nokia hercegnő

Én személy szerint örülnék, ha lenne élet a halál után, különösen, ha ez lehetővé tenné számomra, hogy továbbra is tanuljak erről a világról és másokról, ha lehetőséget adna felfedezni, hogyan alakul a történelem. Carl Sagan

Beszéljen az emberekkel a saját nyelvükön. Ha jól csinálod, azt fogják mondani: "Istenem, pontosan azt mondta, amire én gondoltam." És amikor elkezdenek tisztelni téged, követni fognak a halálodig. Lee Iacocca


Búcsúztató

Nem olyan könnyű melegnek vagy akár nőnek lenni a világ egyes részein, és sok országban tilos melegnek lenni. Meg lehet ölni. Ez egy globális küzdelem. Világméretű emberi jogi harc. Gilbert Baker

Sok macska az egér halála. Kaspar Hauser

Seattle-ben hamar rájöttem, hogy radikális ötleteimet és esztétikai feltárásaimat – azokat az ötleteket és felfedezéseket, amelyek a virginiai Richmondban akár halálra is zúdíthattak néma kölyökkutyákkal – nemcsak elfogadták, de időnként meg is tapsolták. Tom Robbins


Utolsó nap a munkahelyen idézetek

Az ostoba emberek azt képzelik, hogy mivel egy gonosz dolog ítélete késik, nincs igazságosság; de itt lent csak baleset. Egy gonosz dolog ítélete sokszor késik egy-két nap, néhány évszázad vagy két, de biztos, mint az élet, biztos, mint a halál. Thomas Carlyle

Tedd meg azt, amitől a legjobban félsz, és a félelem halála biztos. Mark Twain

Vicces búcsú idézetek kollégáknak

A nyugalom az egyensúly a jó és a rossz, az élet és a halál, a borzalmak és az élvezetek között. Az életet úgymond a halál határozza meg. Ha nem lenne a dolgok halála, akkor nem lenne életet ünnepelni. Norman Davies

Egy ember halála tragédia. Milliók halála statisztika. Sztálin Jól kinézni és halálnak érezni az emberek számára nehezen érthető kombináció. Yolanda Hadid


***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
3. Elküldve: 2022-06-14 23:33:03,

Búcsú idézetek

[6.]

Búcsú idézetek és elköszönő idézetek?:

Idézet:



Jobb megkockáztatni az éhenhalást, majd megadni magát. Ha feladod az álmaidat, mi marad? Jim Carrey

A halálnak megvan a maga kinyilatkoztatása: a szívet megnyitó nagy bánatok az elmét is megnyitják; gyászunkkal fény jön hozzánk. Ami engem illet, van hitem; Hiszek egy jövőbeli életben. Hogyan tehetném másként? A lányom lélek volt; Láttam ezt a lelket. Úgyszólván megérintettem. Viktor Hugo

Bucsu uzenet kolleganak

Nem akarok hiába élni, mint a legtöbb ember. Hasznos akarok lenni vagy örömet okozni minden embernek, még azoknak is, akikkel még soha nem találkoztam. Halálom után is tovább akarok élni! Anne Frank

Bármilyen pusztítóak is küzdelmeink, csalódásaink és bajaink, ezek csak átmenetiek. Nem számít, mi történik veled, nem számít a tragédia vagy a fájdalom mélysége, amellyel szembesülsz, nem számít, hogy a halál hogyan sújt rád és szeretteidre, a feltámadás mérhetetlen jó jövőt ígér számodra. Josh McDowell

Búcsúüzenet kollégának
A haláltól való visszahúzódás valami egészségtelen és abnormális, ami megfosztja az élet második felét céljától. Carl Jung

Bevallom, mint Szókratész, Arisztotelész, Platón és néhány más filozófus, hogy vannak olyan esetek, amikor a halálbüntetés helyénvalónak tűnik. Jack Kevorkian

Kolléga idézetek

A keresztény evangélium legjobb híre az, hogy a világegyetem rendkívül dicsőséges Teremtője Jézus Krisztus halálában és feltámadásában cselekedett, hogy elhárítson minden akadályt köztünk és közte, hogy örök örömet leljünk végtelen szépségének láttatásában és élvezetében. John Piper

Az emberek nem fogadják el prófétáikat és nem ölik meg őket, de szeretik mártírjaikat, és imádják azokat, akiket halálra kínoztak. Fjodor Dosztojevszkij

Fájdalmas búcsú versek

Szükségem van a segítségedre. Sérült vagyok, közel a halálhoz, és túl gyenge ahhoz, hogy kiránduljak innen. Teljesen egyedül vagyok. Ez nem vicc. Isten nevében kérlek, maradj meg, hogy megmentsen engem. A közelben bogyókat gyűjtök, és este visszajövök. Köszönöm, Chris McCandless. Christopher McCandless

Az évszázadok során az emberiség számos módszert kipróbált a gonosz erők elleni küzdelemben... ima, böjt, jó cselekedetek és így tovább. Egészen Doomig úgy tűnt, senki sem gondolt a kétcsövű vadászpuskára. Egyél ólmos halált, démon. Terry Pratchett

Búcsúzás idézetek

Azt is láttam, hogy létezik a sötétség és a halál óceánja, de a fény és a szeretet végtelen óceánja, amely a sötétség óceánja fölött áradt. George Fox

A monotóniát és a halált szinte egyformának érzem. Charlotte Bronte

Az egész emberiség általános hajlamának a hatalom örökös és nyugtalan vágyát teszem a hatalom után, amely csak a halálban szűnik meg. Thomas Hobbes

Bucsu idezetek

Ha a világi hatalom megöli a hamisítókat és a gonosztevőket, sokkal több oka van az eretnekségért elítélt kiközösítésére, sőt megölésére. Aquinói Tamás

Kollégáktól elköszönés idézetek

Nincs olyan, hogy halál; az élet csak álom, mi pedig önmagunk képzelete vagyunk. Bill Hicks

A halál kihívás. Azt mondja, hogy ne vesztegessük az időt... Azt mondja, most azonnal mondjuk el egymásnak, hogy szeretjük egymást. Leo Buscaglia

Az egód akadályt jelenthet a munkád előtt. Ha elkezdesz hinni a nagyságodban, az kreativitásod halála. Marina Abramovic

Bucsu idezet

Nem a haláltól félek annyira, mint inkább a prológusaitól: a magánytól, a gyengüléstől, a fájdalomtól, a legyengültségtől, a depressziótól, a szenilitástól. Néhány év után úgy képzelem el a halálajándékokat, mint egy tengerparti nyaralást. Mary Roach

Utálom a halált; elveszi tőled az embereket. Kormánytalannak érzi magát. John Lydon

Minél tovább tart az életed, annál több halállal nézel szembe. Patrick Swayze

Ha mindent elvesztettünk, beleértve a reményt is, az élet szégyen lesz, a halál pedig kötelesség. WC-mezők

Kolléganő búcsúztató

Egy napon a tudomány agyából olyannyira félelmetes, annyira félelmetes gép vagy erő fog kibontakozni, hogy még az ember, a harcos is, aki mer kínozni és halált okozni, hogy kínzást és halált okozzon, megdöbben, és szóval hagyd el a háborút örökre. Thomas A. Edison

Az élet nem igazságos. Csak igazságosabb, mint a halál, ez minden. William Goldman

A halál valóban a kifosztás vagy a burkolás ismételt folyamatából áll. Az ember halhatatlan része egymás után lerázza magáról külső burkait, és - ahogy a kígyó a bőréből, a pillangó a rizsából - egymás után emelkedik ki, magasabb tudatállapotba kerülve. Annie Besant

Idézet búcsú

Amikor a halál meglep minket, legyen örvendetes, ha harci kiáltásunk csak az egyik fogékony fület eléri, és egy másik kéz kinyújtja karunkat. Che Guevara

Nem nevezheted kalandnak, hacsak nem árnyalja a veszély. Az élet legnagyobb veszélye azonban az, ha egyáltalán nem vállalja a kalandot. A könnyed élet célja a halál. Azt hiszem, mindannyiunknak a saját Everestünk után kell mennünk. Brian Blessed

Nem a tudatlanság, hanem a tudatlanság tudatlansága a tudás halála. Alfred North Whitehead

Búcsú kollégától idézetek

Az embernek késznek kell lennie meghalni az igazságosságért. A halál elkerülhetetlen valóság, és az emberek naponta meghalnak, de a jócselekedetek örökké élnek. Jesse Jackson

A hadkötelezettség igazolása a szabadság ügyének előmozdítása érdekében az egyik legfurcsább elképzelés, amit az ember valaha kigondolt! A kényszerszolgaságnak, amelynek a halál és a súlyos sérülések kockázata a szabad élet ára, nincs értelme. Ron Paul

A panaszkodó olyan, mint egy halálfaló, mert magába szívja a negatív energiát. Remek hozzáállást lehet elkapni a nagyszerű emberektől. Barbara Corcoran

Vigyázz az életedre, és az Úr gondoskodik a halálodról. George Whitefield

Nem hiszek a halálban, sem a testben, sem a lélekben. Bob Marley

Búcsú kollégától vicces

Azt tapasztaltam, hogy a szerelembe esés vagy a szerelmesnek lenni egy halál: mindennek a halála. Csodálatos módon nézed, ahogy meghalsz, és a legrövidebb pillanatig megtapasztalod - ha egy pillanatra az ő szemükön keresztül látod magad -, hogy mindaz, amit hittél magadról, eltűnt. Halál és újjászületés értelemben. Hozier Senkinek sem az élet, de aki fel tud venni egy serpenyőt, annak a halála van. William S. Burroughs

Hol iratkozzunk be a Life 101-be? Hol vannak a munkahely elvesztésével, egy szeretett személy halálával, egy kapcsolat kudarcával foglalkozó órák? Sajnos ezeket a leckéket többnyire a tűzpróbák és a kemény kopogtatások iskolája során tanulják meg. Les Brown

Tanárbúcsúztató szöveg ballagásra

A haszontalan élet korai halál. Johann Wolfgang von Goethe

Halálos ellenségem semmiképpen sem kívánhat nekem nagyobb kárt, mint Anglia gyűlölete; a halál sem lehet kevésbé örvendetes számomra, mint egy ilyen szerencsétlenség. Erzsébet I

Sétáim során két luxuson kell gondolkodnom: a te kedvességeden és halálom óráján. Ó, bárcsak egy percben birtokba vehetném mindkettőt. John Keats

És megmutatom, hogy a halálnál nem történhet szebb. Walt Whitman

A „Csodák kurzusa” azt mondja, hogy egy napon rájössz, hogy a halál nem büntetés, hanem jutalom. És azt mondja, hogy a születés nem az élet kezdete, hanem annak folytatása. A fizikai halál pedig nem az élet vége, hanem annak folytatása. Marianne Williamson

Búcsú a munkahelytől idézetek
Manapság mindent túl lehet élni, kivéve a halált, és mindent le lehet élni, kivéve a jó hírnevet. Oscar Wilde

Nincs olyan, hogy belső béke. Csak idegesség vagy halál van. Az ellenkező bizonyítására tett kísérletek elfogadhatatlan viselkedésnek minősülnek. Fran Lebowitz

Hittel jön, mert teljes hittel nincs félelem attól, hogy mi szembesül veled életedben vagy halálodban. Jacqueline Cochran

A kommunizmus a lélek halála. Ez a teljes konformitás – röviden a zsarnokság – szervezete, és elkötelezett amellett, hogy a zsarnokságot egyetemessé tegye. Adlai Stevenson I


Elbucsuzas idezet

Élet és halál illúziók. Állandó átalakulásban vagyunk. Alejandro Gonzalez Inarritu

A kreativitás nemcsak fiatalságunk és gyermekkorunk ártatlan spontaneitása; össze kell kötnie a felnőtt emberi lény szenvedélyével is, amely a halálon túli élet szenvedélye. Rollo May
Ne keresd a halált. A halál megtalál téged. De keresd azt az utat, amely a halált beteljesíti. Dag Hammarskjold

Örökké forog a világ, mint egy malom; kidarálja a halált és az életet, a jót és a rosszat; nincs célja, szíve, esze vagy akarata. James Thomson

Idézetek munkahelyi búcsúzáshoz

A halál a fátyol, amelyet az élők életnek neveznek; Alszanak, és fel van emelve. Percy Bysshe Shelley

Egy ateista úgy gondolja, hogy templom helyett kórházat kell építeni. Egy ateista úgy véli, hogy az ima helyett cselekedni kell. Az ateista arra törekszik, hogy részt vegyen az életben, és ne meneküljön a halálba. Azt akarja, hogy legyőzzék a betegségeket, eltűnjön a szegénység, megszűnjön a háború. Madalyn Murray O'Hair

Az alvás az anyatermészet eddigi legjobb erőfeszítése a halál ellen. Matthew Walker

A „munkanélküli” létezés az élet rosszabb tagadása, mint maga a halál. Jose Ortega és Gasset

Búcsú idézetek munkatárstól

Felbecsülhetetlen értékű időt dobunk el álmainkban, amelyek képzelet szülöttei, illúzióból táplálkoznak és valósággal megölnek. Judy Garland

Az elkerülhetetlen halálról naponta meditálni kell. Az embernek minden nap azon kell meditálnia, hogy elragadják a háborgó hullámok, lezuhanjon ezer méter magas sziklákról, és meghaljon a betegségben. Yamamoto Tsunetomo

Nem lehet összeegyeztetni az életpárti nézeteket az abortuszokkal és a halálpártiakat a halálbüntetéssel. NT Wright

Idézetek búcsúztató

A repülés kezdeti napjaiban nagy volt a kísérletezés, és magas volt a halálozási arány. Elon Musk Az életben semmi sem biztos, kivéve a halált, az adókat és a termodinamika második főtételét. Seth Lloyd

Búcsúztató versek

Nézd, nem akarok filozófus lenni, de azt mondom, hogy ha élsz, csapkodnod kell a karjaiddal és a lábaiddal, sokat kell ugrálnod, mert az élet a halál ellentéte. , és ezért legalább zajosan és színesen kell gondolkodnia, különben nem él. Mel Brooks

Hangosan halljuk a könnyeket az ég ezen oldalán. Amin nem szánunk időt az elmélkedésre, az a még hangosabb éljenzés a halál völgyének másik oldalán. Zig Ziglar

Az élet baj. Csak a halál nem. Életben lenni annyi, mint kicsatolni az övet, és harcot keresni. Nikos Kazantzakis

Tanárbúcsúztató vers

Milyen furcsa ez a halálfélelem! Soha nem ijedünk meg naplementekor. George MacDonald

A halál az élet következő nagy kalandja. JK Rowling

Egyetlen társadalom sem tudta felszámolni az emberi szomorúságot, egyetlen politikai rendszer sem tud megszabadítani bennünket az élet fájdalmától, a halálfélelemtől, az abszolútum iránti szomjúságunktól. Az emberi állapot az, ami a társadalmi állapotot irányítja, nem pedig fordítva. Eugene Ionesco

Kollega búcsúztató

Szeretem a történetet Henry David Thoreau-ról, akit, amikor a halálos ágyán feküdt, a családja minisztert küldött. A lelkész így szólt: "Henry, békét kötöttél Istennel?" Thoreau azt mondta: – Nem tudtam, hogy veszekedtünk. Stewart Udall

Az éghajlatváltozással kapcsolatos vita egyik nagy kérdése: Az emberek okosabbak, mint a békák egy edényben? Ha egy békát egy edénybe teszel, és lassan felteszed a hőt, nem ugrik ki. Ehelyett élvezni fogja a kellemes meleg fürdőt, amíg meg nem főzik. Úgy tűnik, mi, emberek, nagyjából ugyanazt tesszük. Jeff Goodell

Az epigenetika nem változtatja meg a genetikai kódot, hanem az olvasás módját. A teljesen normális gének rákot vagy halált okozhatnak. Megfordítva, a megfelelő környezetben a mutáns gének nem fejeződnek ki. A gének egyenértékűek a tervrajzokkal; az epigenetika a kivitelező. Megváltoztatják az összeállítást, a szerkezetet. Bruce Lipton

Búcsúvers kollégának

Benjamin Franklin azt mondta, hogy az életben csak két dolog biztos: a halál és az adók. De szeretnék hozzátenni egy harmadik bizonyosságot is: a szemetet. És bár néhányan ebben a teremben az adók csökkentéséről szeretnének beszélni, én a szemétszállítás csökkentéséről szeretnék beszélni. Ruth Ann Minner
Ha az emberi állapot a periódusos rendszer lenne, talán a szerelem hidrogén lenne az 1. helyen. A halál a hélium lenne a 2. helyen. Úgy gondolom, hogy a hatalom ott lenne, ahol az oxigén. David Mitchell

Elegem van azoktól az emberektől, akik azt mondják, hogy 11 albumot készítettünk, amelyek pontosan ugyanúgy szólnak, sőt, 12 albumot készítettünk, amelyek pontosan ugyanúgy szólnak. Angus Young

Munkahelyi búcsú

A halálbüntetés nemcsak az asztalhoz kötött ember életét veszi el, hanem mindannyiunk emberségéből is. Clint Smith

A születés és a halál ellen nincs gyógymód, csak élvezni kell a szünetet. George Santayana

Senkit ne nevezzenek boldognak halála előtt. Addig nem boldog, csak szerencsés. Solon Halálom után lényem molekulái visszatérnek a földre és az égre. A csillagokból jöttek. A csillagok közé tartozom. Charles Lindbergh

Halálom után nagy alapot kívánok hagyni a békeeszme támogatására, de szkeptikus vagyok az eredményeit illetően. Alfred Nobel

A halál olyan valaki, akit nagyon tisztán látsz a szíved közepén lévő szemekkel: olyan szemekkel, amelyek nem a fényre reagálva látnak, hanem úgy, hogy egyfajta hidegrázásra reagálnak a saját életedben. Thomas Merton

Munkahely búcsú idézet

Csak kétszer élsz. Egyszer, amikor megszületsz, és egyszer, amikor a halál arcába nézel. Ian Fleming

Nem a halál a legnagyobb félelmünk; a legnagyobb félelmünk az életben maradás kockázatának vállalása – annak kockázata, hogy életben maradjunk, és kifejezzük, mik vagyunk valójában. Don Miguel Ruiz

Az élet csak egy pillanat, a halál is csak egy másik. Robert H. Schuller

Az egészségügy emberi jog. Senkinek sem kell csődbe vagy halálba kerülnie az egészségügyi ellátás hiánya miatt. Minden amerikainak – egészségi állapotától vagy lakóhelyétől függetlenül – hozzá kell tudnia férni a szükséges egészségügyi ellátáshoz, amikor csak szüksége van rá. Deb Haaland

Búcsú egy kollégától

Nincs olyan, hogy halál. A természetben semmi sem hal meg. A hanyatlás minden szomorú maradványából az élet bizonyos formái fakadnak, így az életét elveszik, mielőtt megtudná, hogy megvan. Charles Mackay

Defoe azt mondja, hogy az ő idejében százezer vidéki ember volt készen arra, hogy mindhalálig harcoljon a pápa ellen, anélkül, hogy tudta volna, hogy pápa ember-e vagy ló. William Hazlitt

A pokolba vetett hit és az a tudat, hogy minden ambíció csalódásra van ítélve egy csontváz által, soha nem akadályozta meg az emberi lények többségét abban, hogy úgy viselkedjenek, mintha a halál nem több, mint egy megalapozatlan pletyka. Aldous Huxley

Búcsú a 4 osztálytól idézetek

Nem ünnepeljük ellenségeink halálát. Yitzhak Rabin

Azért vagyunk itt, hogy nevessünk az esélyeken, és olyan jól éljük az életünket, hogy a Halál remegni fog, hogy magával ragadjon minket. Charles Bukowski

A farkasok szabadsága halál a bárányoknak. Isaiah Berlin

Amíg a tested egészséges és ellenőrzés alatt áll, és a halál távol van, próbáld megmenteni a lelkedet; ha a halál immanens, mit tehetsz? Chanakya

Semmi sem élet és halál kérdése, csak élet és halál. Angela Carter

A katonák a halál szürke földjének polgárai, nem merítenek osztalékot az idő holnapjából. Siegfried Sassoon

Tudjuk, hogy a szabadsághoz vezető utat mindig is a halál kísérte. Angela Davis

Ha valaha is teljesen elveszteném az idegességemet, félig halálra rémülnék. Paul Lynde

Ahhoz, hogy tovább élhessünk, meg kell próbálnunk elkerülni a perfekcionizmussal járó halált. Hannah Arendt

Szerintem az életfogytiglani börtön sokkal rosszabb, mint a halálbüntetés. Nick Yarris

Minden elválás a halál egyik formája, mint ahogy minden egyesülés a mennyország egyik formája. Tryon Edwards

Addig kérem a halálbüntetés eltörlését, amíg az emberi ítélőképesség tévedhetetlenségét be nem mutatom. de Lafayette márki A fájdalom és a halál az élet része. Elutasítani őket annyi, mint magát az életet elutasítani. Havelock Ellis

Búcsú vers kollégától

Kívánni kell a halált, hogy tudd, milyen jó élni. Alexandre Dumas

Szerintem sokszor a halálnál is rosszabb sors az élet, sok ember számára. Tom Baker

Ami olyan univerzális, mint a halál, annak haszonnak kell lennie. Friedrich Schiller

Az élet szinte minden férfit. A halál felfedi a kiemelkedőt. George Bernard Shaw

Gondolkodtam ezen, két dolog közül az egyik, amihez jogom volt, a szabadság vagy a halál; ha nem lehetne az egyik, lenne a másik. Harriet Tubman

Ügyeljen saját életére, egészségére és teljességére. A vérző szív senkinek sem segít, ha elvérzik. Frederick Buechner

Az éhség, a bosszú, az alvás kicsinyes ellenség, de a féltékeny szemek csak a halált tudják becsukni. William Wycherley

A történetek konfliktusokat és kontrasztokat, csúcsokat és mélypontokat, életet és halált, emberi küzdelmet és mindenféle dolgot tartalmaznak. David Lynch

Egy új ötlet kényes. Megölheti egy gúnyos vigyor vagy egy ásítás; halálra szúrhatja egy csipkelődés, és halálra aggaszthatja a jobb férfi homlokát ráncolva. Ovidius

Kolléga búcsúztató búcsú kollégától

A halál nem a vég. Marad a peres ügy a hagyaték felett. Ambrose Bierce

Amikor azt mondom, hogy „az egyenlő jogokért állok ki”, arra gondolok, hogy minden személy egyenlő jogait... a fogantatástól a természetes halálig. Úgy értem, hiszek minden ember egyenlő emberi méltóságában, függetlenül attól, hogy milyen „hozzájárulnak” a társadalomhoz. Abby Johnson

A világot mindenki halála visszateszi, akinek sajátos adottságai fejlesztését fel kell áldoznia a konvencionalitásnak. Florence Nightingale

Az élet és a halál számít, igen. És a kérdés, hogyan viselkedjünk ebben a világban, hogyan álljunk szembe mindennel. Rövid az idő, és a víz emelkedik. Raymond Carver

A halál olyan furcsa dolog. Egy percig itt vagy, aztán elmentél. Azt hinné az ember, hogy lesz egy előszoba, egy olyan hely, ahová indulás előtt meglátogathatnak. John Banville

Búcsúztató idézet

Egy szamurájnak mindig fel kell készülnie a halálra – akár a sajátja, akár valaki másé. Stan Sakai

A ragaszkodás és az idegenkedés a karma kiváltó oka, a karma pedig a rajongásból ered. A karma a születés és a halál kiváltó oka, és állítólag ezek a nyomorúság forrásai. Senki sem kerülheti el saját múltbeli karmájának hatásait. Mahavira

Mindig is lenyűgözött a halál, ami annyira morbidan hangzik. Főleg, hogy zenélni próbáló nő vagyok, úgy gondolom, hogy soha nem vagy elég fiatal, vagy a karriered hamarosan véget ér. Mitski

Munkahelyi elköszönés idézetek

Természeti katasztrófa után a biztonságos ivóvíz prioritás. Az emberek tovább élhetnek élelem nélkül, mint víz nélkül, ezért a tiszta vízzel kapcsolatos kommunikáció elengedhetetlen a kolera, a vérhas, az alultápláltság, az éhínség és a halál kockázatának elkerüléséhez. Tae Yoo

A félelmem nem magától a haláltól volt, hanem egy értelmetlen haláltól. Huey Newton

Azt akarom, hogy azok, akiknél hepatitis C-t diagnosztizáltak, tudják, hogy nem csak halálos ítéletet kaptak. Vannak választási lehetőségeik, még akkor is, ha a diagnózist feladó személy nincs mindegyikkel tisztában. Az általuk választott útnak nem kell a kétségbeesésnek lennie. Melody Beattie

Az ember még mindig az, ami megszűnik lenni, és már az, amivé lesz. Az ember éli a halálát, meghalja az életét. Jean-Paul Sartre

Búcsú elköszönés kollégától szöveg

A penicillin és az orvosi kutatások előtt a halál mindennapos jelenség volt. Meghitt volt. Katherine Dunn

A halál önmagában semmi; de félünk lenni, nem tudjuk, mit, nem tudjuk, hol. John Dryden

A halálhoz közeledve kezded megérteni, mit jelent az élet, és mit jelent a hála. Roger Scruton

Legjobb munkatárs idézetek

A halál elkerülhetetlen. Olyan életet élni, amelyre büszkék lehetünk, irányítani tudjuk. Claire Wineland

A halál mindenkit elér, de a nagy teljesítmények olyan emlékművet építenek, amely mindaddig megmarad, amíg a nap ki nem hűl. Georg Fabricius

Az igaz szerelem gyakorivá, könnyűvé, rettegésmentessé teszi a halál gondolatát; ez csupán az összehasonlítás mércéje lesz, az az ár, amelyet sok mindenért fizetni kellene. Stendhal

Szerintem mindenki megérti a gyászt, az utat, amelyen keresztül visz minket, legyen szó egy szeretett személy haláláról, egy kapcsolat végéről, csalódásról. Vannak, akik nem foglalkoznak vele, annak erejével. Néhányan igen. Vannak, akik érzik ennek a súlyát, és ez alapján döntenek. Különböző kontextusokban kellett megnyílnom a gyász előtt. Tori Amos

Búcsú baráttól idézetek

Soha ne hajszoljon hazugságot. Hagyd békén, és halálra rohan. Lyman Beecher

Köszönöm Istenemnek, hogy kegyelmesen megadta nekem a lehetőséget, hogy megtanuljam, hogy a halál a kulcs, amely kinyitja az ajtót igazi boldogságunkhoz. Wolfgang Amadeus Mozart

Bárki, aki támogatja a terrorizmust, aki a terrorizmust legitim eszköznek tekinti, aki a terrorizmust ártatlan emberek halálára használja, az az én szememben terrorista. Milos Zeman

Búcsú a munkatársaktól

A születés az ő halála volt. Samuel Beckett

Az ember egy nap alatt születik, egy nap alatt meghal, és a dolognak könnyen vége; de ha valakinek élete háromnegyedében beteg a szíve, akkor egyszerűen minden reggel megújul a halál; és az életet ezen az áron nem érdemes élni. Gilbert Parker

Egy tragédiához nem kell vér és halál; elég, ha mindez tele van azzal a fenséges szomorúsággal, ami a tragédia öröme. Jean Racine

A hinduizmusban Shiva egy istenség, aki az átalakulást képviseli. A pusztításon és helyreállításon keresztül Shiva emlékeztet bennünket, hogy a végek kezdetek, és világunk folyamatosan a születés, a halál és az újjászületés ciklusán megy keresztül. Karen Salmansohn

***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
2. Elküldve: 2022-06-14 21:21:19,

Búcsú idézetek

[7.]

Búcsú idézetek és elköszönő idézetek?:

Idézet:



Lásd, ma eléd adtam az életet és a jót, a halált és a rosszat... Előtted adtam az életet és a halált, az áldást és az átkot; ezért válaszd az életet. Mózes

A hit nem azt jelenti, hogy kevésbé leszel frusztrált, ha nem teszed meg a tőled telhető legjobbat, de tudod, hogy ez nem élet és halál. Fogadd el, amit kapsz, és ha továbbra is keményen dolgozol, látni fogod az eredményeket. Ez megadja azt az önbizalmat, amelyre szüksége van a folytatáshoz. Tom Lehman

Mert élet és halál egy, ahogy a folyó és a tenger is egy. Khalil Gibran

A halál az arany kulcs, amely megnyitja az örökkévalóság palotáját. John Milton

Búcsú idézetek kollégának

Tekintse katonáit gyermekeiteknek, és követni fognak benneteket a legmélyebb völgyekbe; tekints rájuk, mint szeretett fiaidra, és melletted állnak mindhalálig. Sun Tzu

Minden élet célja a halál. Sigmund Freud

Ha meghalsz, teljesen boldog vagy, és a lelked valahol tovább él. Nem félek a haláltól. A halál utáni teljes béke, az, hogy valaki mássá váljak, a legjobb reményem. Kurt Cobain

Munkatárs búcsúztató

A forradalom halálos küzdelem a jövő és a múlt között. Fidel Castro

Nincs halálfélelem. Az egyetlen félelmem, hogy reinkarnálódva térek vissza. Tupac Shakur

A halál nem esemény az életben: nem azért élünk, hogy megtapasztaljuk a halált. Ha az örökkévalóságot nem a végtelen időbeli tartam alatt, hanem az időtlenséget értjük, akkor az örök élet azoké, akik a jelenben élnek. Ludwig Wittgenstein

Vidám búcsú kollégától

Nem kínálok sem fizetést, sem szállást, sem élelmet; Csak éhséget, szomjúságot, erőltetett meneteket, csatákat és halált ajánlok. Kövessen engem, aki szívével szereti hazáját, nem csupán ajkával. Giuseppe Garibaldi

A halálnak és az életnek megvan a maga határozott kinevezése; a gazdagság és a kitüntetés a mennytől függ. Konfuciusz
Az élet egy bankett, és a legtöbb szegény balek éhen hal. Jerome Lawrence

Ha egyáltalán van értelme az életnek, akkor a szenvedésnek is kell lennie. A szenvedés az élet kitörölhetetlen része, akár sorsként és halálként is. Szenvedés és halál nélkül az emberi élet nem lehet teljes. Viktor E. Frankl

Búcsú versek kollégáktól

A halál mindannyiunkért jön. Még a királyokért is jön. Robert Bolt

Sápadt halál, pártatlan léptekkel kopogtat a szegények kunyhóján és a királyok tornyain. Horatius

Indiában csak halálról, betegségről, terrorizmusról, bűnözésről olvasunk. APJ Abdul Kalam

A demokrácia halála valószínűleg nem egy lesből elkövetett merénylet. Az apátia, a közöny és az alultápláltság lassú kihalása lesz. Robert M. Hutchins

Halálos fenyegetést eszem reggelire! Miriam Defensor-Santiago

Búcsú kollégától idézet

A halál elpusztítja az embert, de a halál gondolata megmenti. EM Forster

Az inaktivitás halál. Benito Mussolini

Bármennyire is felkészültnek hiszi magát egy szeretett ember halálára, ez még mindig sokkolóan hat, és még mindig nagyon mélyen fáj. Billy Graham

Sanghaj felemelkedése vagy bukása az egész nemzet születését vagy halálát jelenti. Csang Kaj-sek

Idézetek búcsúzó kollégáknak

Manapság sokat hallani Istenről: Isten, a jótevő; Isten, a minden nagy; Isten, a Mindenható; Isten, a leghatalmasabb; Isten, az életadó; Isten, a halál teremtője. Úgy értem, folyamatosan hallunk Istenről, így jobb, ha megtanuljuk, hogyan kezeljük. De ha tudunk valamit Istenről, akkor Isten önkényes. Bob Dylan

Könnyű lejutni a Pokolba; éjjel és nappal, a sötét Halál kapui tágra nyílnak; de visszamászni, lépteinket a felső levegőbe visszamenni – ott a dörzsölés, a feladat. Virgil

Idézetek kollega búcsúztatóra

Néha azt kívánom, bárcsak az első szavam az „idézet” lenne, hogy a halálos ágyamon az utolsó szavam az „idézet vége” legyen. Steven Wright

Sem a napot, sem a halált nem lehet nyugodt szemmel nézni. Francois de La Rochefoucauld

A halál soha nem udvarias, még akkor sem, ha számítunk rá. Apró Tim

Meghalunk a túlgondolkodástól. Lassan megöljük magunkat azzal, hogy mindenre gondolunk. Gondol. Gondol. Gondol. Amúgy az emberi elmében sosem bízhatsz. Ez egy halálcsapda. Anthony Hopkins


Búcsúzó kollégának idézet

Nem vagyunk az öregedés, a betegségek és a halál áldozatai. Ezek a táj részei, nem pedig a látó, aki immunis a változás minden formájával szemben. Ez a látnok a szellem, az örökkévalóság kifejezője. Deepak Chopra


Munkahelyi búcsúztató szöveg

Sehol nincs könnyű séta a szabadság felé, és sokunknak újra és újra át kell jutnunk a halál árnyékának völgyén, mielőtt elérjük vágyaink hegycsúcsát. Nelson Mandela

Teljes mértékben támogatom az egyház és az állam szétválasztását. Az a véleményem, hogy ez a két intézmény önmagában is eléggé felforgat minket, így mindkettő együtt a biztos halál. George Carlin

Búcsúztató kollégának

Szeretem azt az embert, aki tud mosolyogni a bajban, aki tud erőt gyűjteni a szorongásból, és bátor lesz a gondolkodás által. „A kis elméknek az a dolga, hogy zsugorodjanak, de akinek szilárd a szíve, és akinek a lelkiismerete helyesli magatartását, az mindhalálig követi elveit. Thomas Paine

Nincs halál, csak világváltás. Seattle főnök


Búcsú a kollégáktól

Vérenk és államunk dicsősége árnyak, nem lényeges dolgok; Nincs páncél a sors ellen, a Halál királyokra teszi jeges kezét. A jogarnak és a koronának le kell dőlnie, és a porban egyenlővé kell válnia a szegény görbe kaszával és ásóval. James Shirley

A szeretet az élet előtt, a halál után, a teremtés kezdete és a lélegzet kitevője. Emily Dickinson


Búcsú idézetek kollégáknak

A halál egyesek kívánsága, sokak megkönnyebbülése, és mindennek a vége. Lucius Annaeus Seneca

Amikor az ágyamban fekszem, az életre és a halálra gondolok, és egyik sem vonz különösebben. Morrissey

A halál nem a legrosszabb, ami a férfiakkal történhet. Plató

A távollét és a halál ugyanaz – csak a halálban nincs szenvedés. Theodore Roosevelt


Búcsú idézet

Elhatároztam, hogy halálommal bocsánatot kérek. Hideki Tojo

Az élet egy nagy napkelte. Nem értem, miért ne lehetne a halál még nagyobb. Vlagyimir Nabokov

Az egyetlen különbség a halál és az adók között az, hogy a halál nem rosszabbodik minden alkalommal, amikor a Kongresszus ülésezik. Will Rogers

Búcsúzó idézetek
A halál és a szerelem az a két szárny, amely a jó embert a mennybe viszi. Michelangelo

És most ismét megkérem az undorító utódaimat, hogy menjenek és boldoguljanak. Érzek iránta, mert a boldog napok utódai voltak, amikor a halál és a bánat csak szavak voltak, amelyek nem találtak igaz visszhangra a szívemben. Mary Shelley

Alvás fáradság után, kikötő viharos tenger után, könnyedség háború után, halál élet után nagy örömet okoz. Edmund Spenser

Bucsu uzenet

A baj elől menekülni a gyávaság egy formája, és bár igaz, hogy az öngyilkos a halál ellen bátran bámul, nem valami nemes célért teszi, hanem azért, hogy megmeneküljön a betegségtől. Arisztotelész

Megszokjuk az életet, mielőtt a gondolkodás szokását elsajátítanánk. Abban a versenyben, amely nap mint nap a halál felé sürget bennünket, a test megtartja helyrehozhatatlan vezetését. Albert Camus

Távozó kolléga búcsúztatása

Tedd meg azt, amitől félünk, és a félelem halála biztos. Ralph Waldo Emerson

A dohányzás igazi arca a betegség, a halál és a horror – nem az a csillogás és kifinomultság, amelyet a dohányiparban drukkerek próbálnak ábrázolni. David Byrne

Vicces búcsú idézetek

Az intellektuális növekedésnek a születéskor meg kell kezdődnie, és csak a halálkor kell abbahagynia. Albert Einstein

A bűntudat talán a halál legfájdalmasabb kísérője. Coco Chanel

Megváltoztathatod a világodat, ha megváltoztatod a szavaidat... Ne feledd, a halál és az élet a nyelv hatalmában van. Joel Osteen


Búcsúzó szövegek

Ha látszatéletet élsz, az életed nem ér semmit, amíg nem teszel valamit, ami kihívást jelent a valóságodnak. Számomra a nyílt óceánon vitorlázni igazi kihívás, mert élet vagy halál. Morgan Freeman

Az életben nincs olyan tragédia, mint egy gyermek halála. A dolgok soha nem térnek vissza úgy, ahogy voltak. Dwight D. Eisenhower

Vicces idézetek munkatársnak

Még a halál árnyékának völgyében sem kettő és kettő hat. Lev Tolsztoj

Sokan, akik élnek, megérdemlik a halált. És néhányan, akik meghalnak, megérdemlik az életet. Tudsz adni nekik? Akkor ne légy túl lelkes, hogy ítéletet hozz a halálról. Mert még a nagyon bölcsek sem látnak minden véget. JRR Tolkien

Búcsúüzenet távozó kollégának

Nincs magányosabb ember a halálban, kivéve az öngyilkosságot, mint az, aki sok éven át élt egy jó feleséggel, majd túlélte őt. Ha két ember szereti egymást, nem lehet boldog vége. Ernest Hemingway

200 éve hódítjuk meg a természetet. Most agyonverjük. Tom McMillan

Az istenek eltitkolják az emberek elől a halál boldogságát, hogy elviseljék az életet. Lucan

Tanárbúcsúztató versek

Nem félek a haláltól, de nem sietek meghalni. Annyi mindent szeretnék először csinálni. Stephen Hawking

Az élet olyan drága, vagy a béke olyan édes, hogy láncok és rabszolgaság árán megvásárolható? Tilts, mindenható Isten! Nem tudom, hogy mások milyen utat választanak, de ami engem illet, adj szabadságot, vagy adj halált! Patrick Henry

Búcsúszöveg kollégának

A halál a távoli mennydörgés hangja egy pikniken. WH Auden

Amikor meghalunk, a pénzünk, hírünk és kitüntetésünk értelmetlenné válik. Semmink sincs ezen a világon. Mindent, amit magunkénak gondolunk, valójában csak kölcsönadunk nekünk, amíg meg nem halunk. Halálos ágyunkon pedig a halál pillanatában senki sem mentheti meg a lelkünket, csak Isten. Michael Huffington

Búcsú a főnöktől idézet

A szenvedés, a kudarc, a magány, a bánat, a csüggedés és a halál része lesz az utadnak, de Isten Királysága legyőzi ezeket a borzalmakat. Egyetlen gonosz sem tud örökké ellenállni a kegyelemnek. Brennan Manning

A kegyelem mindenben számít – különösen az életben, különösen a növekedésben, a tragédiában, a fájdalomban, a szerelemben, a halálban. Ez egy olyan tulajdonság, amit nagyon csodálok. Megakadályozza, hogy túl gyorsan nyúljon a fegyverért. Megóv attól, hogy túlságosan ostobán romboljon le dolgokat. Valahogy életben tart. Jeff Buckley

Munkahelyi búcsúztató idézetek

Legyünk mindannyian elég bátrak ahhoz, hogy mártírhalált haljunk, de senki ne vágyjon mártíromságra. Mahatma Gandhi

A halál minden problémát megold – nincs ember, nincs probléma. Anatolij Rybakov


Idézetek kolléga búcsúztatására

Ne adj a parasztoknak se életet, se halált. Tokugawa Ieyasu

Úgy tűnik, hogy a félelemnek sok oka van. Félelem a veszteségtől, félelem a kudarctól, félelem attól, hogy megsérülnek, és így tovább, de végső soron minden félelem az ego félelme a haláltól, a megsemmisüléstől. Az ego számára a halál mindig a sarkon van. Ebben az elme által azonosított állapotban a halálfélelem életed minden területére hatással van. Eckhart Tolle


Idézet munkahelyi búcsú

Nem a haláltól vagy a fájdalomtól kell rettegni, hanem a fájdalomtól vagy a haláltól való félelemtől. Epiktétosz

A művészet az élet fája. A tudomány a halál fája. William Blake

A halál, úgy hívják, olyan dolog, amitől az emberek sírnak, és mégis az élet egyharmada álomban telik el. Lord Byron


Elköszönés kollégától idézet

Az őrületnek nem kell minden összeomlásnak lennie. Áttörés is lehet. Ez potenciális felszabadulás és megújulás, valamint rabszolgaság és egzisztenciális halál. RD Laing

Csak egy Isten van. A neve Igazság; Ő a Teremtő. Nem fél senkitől; gyűlölet nélküli. Soha nem hal meg; Túl van a születések és a halál körforgásán. Magától megvilágosodott. Az Igaz Guru kedvessége által valósul meg. Kezdetben Igaz volt; Igaz volt, amikor a korok elkezdődtek, és mindig is igaz volt. Most is igaz. Guru Nanak


Kolléga búcsúztatása

Ha egy ember képes áthidalni a szakadékot élet és halál között, ha tovább tud élni halála után, akkor talán nagyszerű ember volt. James dean

Nagyon egyszerű ember lettem. Az egyszerű dolgok a legértékesebbek számomra. Nem tulajdonítok nagy jelentőséget annak, ami most van. A halál érintésének érzése soha nem hagyott el. Yossi Ghinsberg

Vicces bucsu szovegek

A kormány toporog. El kell viselnünk a halálos csapást, bármi áron. A cselekvés késleltetése ugyanaz, mint a halál. Vlagyimir Lenin

A bölcset a halál soha nem lepi meg, mindig készen áll az indulásra. Jean de La Fontaine

Az érzelmekről, a szerelemről, a szakításról, a szerelemről és a gyűlöletről és a halálról és a haldoklásról, a mamáról, az almás piteről és az egészről. Nagyon sok területet lefed, a country zene igen. Johnny Cash


Búcsú munkatárstól

A gyűlölet marasztalja az ember bölcsességét és lelkiismeretét; Az ellenséges mentalitás megmérgezheti a nemzet szellemét, brutális élet-halálharcokat szíthat, megsemmisítheti a társadalom toleranciáját és emberségét, és meggátolhatja a nemzet szabadság és demokrácia felé vezető útját. Liu Xiaobo

Nem a haláltól félek, de a haláltól félek. Derek Jarman

Idézet kolléga búcsúztatóra

Soha nem felejtem el a Katrina hurrikánt – egy természeti és egy ember okozta katasztrófa keverékét, amely több mint 1500 szomszédunk halálát okozta. Emberek millióit érintette a tragédia. Cedric Richmond

A halál csak akkor fogadható el, ha a fizikailag szükséges átmenetet jelenti az egyesülés felé, a metamorfózis állapotát. Pierre Teilhard de Chardin

Távozó kolléga idézet

A vadon élő állatok soha nem ölnek sportból. Az ember az egyetlen, akinek a teremtménytársai kínzása és halála önmagában mulatságos. James Anthony Froude

Az élet feddhetetlensége a hírnév legjobb barátja, amelyet a halálon túl nemesen megkoronáz a végén. John Webster

Elköszönő idézetek kollégának

Hiszem, hogy az emberek ma élnének, ha lenne halálbüntetés. Nancy Reagan

Az abszolút csend szomorúsághoz vezet. Ez a halál képe. Jean-Jacques Rousseau

A bátorság az a képesség, hogy félig halálra félve is megfelelően teljesítsünk. Omar N. Bradley

A halhatatlanság első feltétele a halál. Stanislaw Jerzy Lec

A legbiztonságosabb út az, ha nem teszünk semmit a lelkiismeretünk ellen. Ezzel a titokkal élvezhetjük az életet, és nem félünk a haláltól. Voltaire

Jókívánság búcsúzó kollégának

Nem minden erkölcsi kérdésnek van olyan erkölcsi súlya, mint az abortusznak és az eutanáziának. Még a katolikusok között is lehet legitim véleménykülönbség a háború és a halálbüntetés alkalmazásáról, de nem... az abortuszról és az eutanáziáról. Benedek pápa XVI

Mindent kiegyensúlyoztam, mindent eszembe juttattam, az elkövetkező évek lélegzetveszteségnek tűntek, lélegzetpazarlásnak tűntek a mögötte lévő évek, egyensúlyban ezzel az élettel, ezzel a halállal. William Butler Yeats


***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
1. Elküldve: 2022-06-14 17:50:48,

Búcsú idézetek

[8.]

Búcsú idézetek és elköszönő idézetek?:

Idézet:



Vannak, akik 25 évesen meghalnak, és csak 75 évesen temetik el. Benjamin Franklin

Ha az ember nem fedezett fel valamit, amiért meg fog halni, akkor nem alkalmas az életre. Martin Luther King, Jr.

Tanárbúcsúztató idézetek

Ha az ember nem fedezett fel valamit, amiért meg fog halni, akkor nem alkalmas az életre. Martin Luther King, Jr.

Amikor eljön az idő, hogy meghalj, ne legyél olyan, mint akiknek a szíve tele van halálfélelettel, hogy amikor eljön az ő idejük, sírjanak és imádkozzanak még egy kis időért, hogy újra más módon élhessék életüket. Énekeld haláldalodat, és halj meg, mint egy hős, aki hazamegy. Tecumseh

Amit egyedül tettünk magunkért, velünk együtt hal meg; amit másokért és a világért tettünk, az megmarad és halhatatlan. Albert Pike

Az öngyilkosság az ember módja annak, hogy elmondja Istennek: "Nem rúghatsz ki - felmondok." Bill Maher

Kolléga búcsúztató idézetek vicces

És hogyan halhatna meg jobban az ember, mint ha félelmetes nehézségekkel néz szembe atyái hamvaiért és isteneinek templomaiért? Thomas Babington Macaulay

Örökké akarok élni, vagy meghalok a próbálkozással. Groucho Marx

Ne küldj virágot, ha meghalok. Ha tetszik, küldd el őket, amíg élek. Brian Clough

A halál nem több, mint az egyik szobából a másikba való áthaladás. De van különbség számomra, tudod. Mert abban a másik szobában látni fogok. Helen Keller

Vannak, akik annyira félnek meghalni, hogy soha nem kezdenek el élni. Henry Van Dyke

Munkahelyi búcsú idézetek

Soha nem öltem embert, de sok gyászjelentést olvastam nagy örömmel. Clarence Darrow

Születésem napjától kezdve a halálom elkezdődött. Sietés nélkül felém sétál. Jean Cocteau
A halál éjszakáján a remény csillagot lát, és a hallgató szerelem hallja a szárny susogását. Robert Green Ingersoll Aki nem fél a haláltól, az csak egyszer hal meg. Giovanni Falcone

Vicces, hogy a legtöbb ember mennyire szereti a halottakat, ha egyszer meghalsz, egy életre készültél. Jimi Hendrix

Halál lettem, a világok pusztítója. J. Robert Oppenheimer

Búcsúzás kollégától

Ha halott vagy, halott vagy. Ez az. Marlene Dietrich

Láttam születést és halált, de azt hittem, hogy különböznek egymástól. TS Eliot

Néhány ember egyszerűen azért él, mert törvénybe ütközik megölni őket. EW Howe

Mert a halál nem több, mint átfordulásunk időről az örökkévalóságra. William Penn

Az ember nem hal meg a szerelemtől, a májától, de még csak nem is az öregségtől; férfi létére hal meg. Miguel de Unamuno

Vicces búcsúztató szövegek kollégának

A halottak élete az élők emlékezetébe kerül. Marcus Tullius Cicero

Nem a haláltól kell az embernek félnie, hanem attól, hogy soha nem kezd élni. Marcus Aurelius

A halál nem semmi, de legyőzötten és dicstelenül élni annyi, mint naponta meghalni. Bonaparte Napóleon

Mindenki a mennybe akar jutni, de senki sem akar meghalni. Ismeretlen

A halottak nem kiáltahatnak igazságért. Az élők kötelessége ezt megtenni értük. Lois McMaster Bujold

Búcsú kollégától

Inkább meghalok értelmes halált, mint értelmetlen életet élni. Corazon Aquino

Nem félek a haláltól, csak nem akarok ott lenni, amikor megtörténik. Woody Allen

Kész vagyok találkozni a Teremtőmmel. Más kérdés, hogy a Teremtőm felkészült-e a velem való találkozás nagy megpróbáltatására. Winston Churchill

Valakinek meg kell halnia ahhoz, hogy a többiek jobban értékeljük az életet. Virginia Woolf John
Candy tudta, hogy meg fog halni. 40. születésnapján mesélte. Azt mondta, Maureen, kölcsönidőben vagyok. Maureen O'Hara

Munkahelyi búcsú szöveg

A pokol, asszonyom, nem szeret többé. Georges Bernanos

Ha meg kell halnunk, a jogaink védelmében halunk meg. Ülő Bika

Milliók vágynak a halhatatlanságra, akik nem tudnak mit kezdeni magukkal egy esős vasárnap délutánon. Susan Ertz

Ne a haláltól félj annyira, inkább a nem megfelelő élettől. Bertolt Brecht

Az egészséges gyerekek nem félnek az élettől, ha az idősebbek elég feddhetetlenek ahhoz, hogy ne féljenek a haláltól. Erik Erikson

Meghalni könnyű, az élettől rémisztek halálra. Annie Lennox

A halál minden betegségre gyógyír. Thomas Browne

Remélem, igaz, hogy egy ember meghalhat, de nem csak él másokban, hanem életet ad nekik, és nem csak életet, hanem azt a nagyszerű élettudatot. Jack Kerouac


Vicces búcsúztató szövegek

Élni fogok, míg meg nem halok. Frank Sinatra

Az összes isten közül csak a halál nem kíván ajándékot. Aiszkhülosz

Akinek 10 000 dollárja marad, amikor meghal, kudarcot vall. Errol Flynn

Senki sem mondhatja magabiztosan, hogy holnap is élni fog. Euripidész

A halál nagy megkönnyebbülés lesz. Nincs több interjú. Katharine Hepburn

Hosszú távon mind halottak vagyunk. John Maynard Keynes


Kolléga búcsúztató szöveg

A halálfélelem az élettől való félelemből következik. Az az ember, aki teljesen él, bármikor készen áll a halálra. Mark Twain Halottaink soha nem haltak meg számunkra, amíg el nem felejtjük őket. George Eliot Az ötlet az, hogy minél később haljunk meg fiatalon. Ashley Montagu Az élet nehéz. Aztán meghalsz. Aztán piszkot dobnak az arcodba. Aztán megesznek a férgek. Légy hálás, hogy ebben a sorrendben történik. David Gerrold

A gyávák sokszor meghalnak a haláluk előtt; a vitézek soha nem ízlelhetik meg a halált, csak egyszer. William Shakespeare

Szégyellje magát meghalni, amíg nem nyer némi győzelmet az emberiség számára. Horace Mann

Rohadó testemből virágok fognak kinőni, én pedig bennük vagyok, és ez az örökkévalóság. Edvard Munch

Lesz időd pihenni, ha meghalsz. Robert De Niro

Aludni fogok, ha meghalok. Warren Zevon

A határok, amelyek elválasztják az életet a haláltól, legfeljebb árnyékosak és homályosak. Ki mondja meg, hol végződik az egyik, és hol kezdődik a másik? Edgar Allan Poe

Csak egyszer halunk meg, és ilyen sokáig. Moliere Ha elveszítjük egymás iránti szeretetünket és önbecsülésünket, akkor végül így halunk meg. Maya Angelou

A férfiak félnek a haláltól, mint a gyerekek attól, hogy a sötétbe menjenek; és ahogy ezt a természetes félelmet a gyerekekben fokozzák a mesék, úgy a másik is. Francis Bacon

Nem a fizikai test vége miatt kellene aggódnunk. Inkább arra kell törekednünk, hogy addig éljünk, amíg élünk – hogy felszabadítsuk bensőnket a lelki haláltól, ami azzal jár, ha egy olyan homlokzat mögött élünk, amely megfelel a külső definícióknak, hogy kik és mik vagyunk. Elisabeth Kubler-Ross

Átkozott az ember, aki meghal, de az általa elkövetett gonosz életben marad. Abu Bakr

Baráti búcsú idézetek

Mindig olvass valamit, amitől jól nézel ki, ha közben meghalsz. PJ O'Rourke

Ha meghal a liftben, feltétlenül nyomja meg a Fel gombot. Sam Levenson

Az ember mindig meghal, mielőtt teljesen megszületne. Erich Fromm Die, v.:

Abbahagyni a vétket hirtelen. Elbert Hubbard

Van valami a halálban, ami megnyugtat. A gondolat, hogy holnap meghalhat, felszabadítja, hogy értékelje az életét most. Angelina Jolie

Az élet jobb, mint a halál, azt hiszem, már csak azért is, mert kevésbé unalmas, és mert friss őszibarack van benne. Alice Walker

A halál határos születésünkkel, bölcsőnk pedig a sírban áll. Joseph Hall

Minden építész túl akar élni a halálán. Philip Johnson

Mondtam a gyerekeimnek, hogy ha meghalok, engedjetek fel lufikat az égre, hogy megünnepeljék, hogy diplomát szereztem. Számomra a halál egy érettségi. Elisabeth Kubler-Ross

A halál mindig a sarkon van, de társadalmunk gyakran rendkívüli segítséget nyújt neki. Carter Burwell

Minden, ami megszületik, meghal. Morrie Schwartz

Ha a fizikai halál az az ár, amit meg kell fizetnem azért, hogy megszabadítsam fehér testvéreimet a szellem végleges halálától, akkor semmi sem lehet megváltóbb. Martin Luther King, Jr.

Remélem a nyeregülésben halok meg. Albert Ellis

Amíg azt hittem, hogy megtanulok élni, megtanultam meghalni. Leonardo da Vinci

Azok, akik üdvözlik a halált, csak fültől felfelé próbálták ki. Wilson Mizner

A halál nem biztos, hogy lelkünk elválasztása testünktől, mint a keresztény élet lelkünk elválasztása a világi indulatoktól, a hiábavaló kényeztetésektől és a szükségtelen törődésektől. William Law

Mert nem állhattam meg a halálért, Ő kedvesen megállt értem; A hintó csak magunkat és a halhatatlanságot tartotta. Emily Dickinson

A halálfélelem a legindokolatlanabb félelem, mert nem áll fenn a balesetveszély egy halottnál. Albert Einstein

Egy halott ember szavai módosulnak az élők zsigereiben. WH Auden Elég egyszer meghalni. Virgil


Kolléga búcsúztató

A közöny miatt az ember meghal, mielőtt ténylegesen meghalna. Elie Wiesel

A halál kellemes búvóhely a fáradt férfiak számára. Hérodotosz

A haldoklónak meg kell halnia, ahogy az álmosnak aludnia, és eljön az idő, amikor rossz és haszontalan ellenállni. Stewart Alsop

A szerelem és a halál az a két nagy csukló, amelyen minden emberi rokonszenv fordul. BR Hayden

Nem félek a haláltól, csak nem akarok ott lenni, amikor megtörténik. Woody Allen

A kényelem kultúrájában egyikünk sem tudja, hogyan készüljön fel a halálra, de ezt minden nap meg kell tennünk. Minden egyes nap ezer halált halunk. Joni Eareckson Tada

Ha a hit elvész, ha a becsület elhal, az ember halott. John Greenleaf Whittier

Számomra a megszokás csak a halál szinonimája. Juliette Binoche

A búcsúban a halál. Anne Sexton A sápadt halál egyformán ver a szegény ember kapuja és a királyok palotái. Horatius Ha csak egy követ hajít, az óriás meghal. Matthew Green

Búcsú idézetek

Ebben a társadalomban nehéz elfogadni a halált, mert az ismeretlen.

Annak ellenére, hogy ez mindig megtörténik, soha nem látjuk. Elisabeth Kubler-Ross

A halál félelmetes dolog. William Shakespeare

Az ember a hidegtől hal meg, nem a sötétségtől. Miguel de Unamuno

Utálom az életbiztosítási ügynököket: mindig azzal érvelnek, hogy egy napon meghalok, ami nem így van. Stephen Leacock

Akinek van ereje és szeretete egy haldokló beteggel együtt ülni a szavakon túlmutató csendben, az tudja, hogy ez a pillanat nem ijesztő és nem is fájdalmas, hanem a test működésének békés leállása. Elisabeth Kubler-Ross

Más bajok ellen is lehet biztonságot nyújtani, de ami a halált illeti, mi férfiak falak nélküli városban élünk. Epikurosz

A halottak halála az élő születése. Arlo Guthrie

Ha meghalok, remélem, hogy a mennybe kerülök, bármi legyen is a pokol. Ayn Rand

Búcsúztató szövegek kollégának

Azt mondják nekünk, hogy az öngyilkosság a gyávaság legnagyobb darabja... hogy az öngyilkosság helytelen; amikor teljesen nyilvánvaló, hogy nincs a világon semmi, amihez minden embernek megdönthetetlenebb címe lenne, mint saját életéhez és személyéhez. Arthur Schopenhauer

Úgy döntöttem, hogy az életemet a történet elmesélésének szentelem, mert úgy éreztem, hogy túléltem, tartozom valamivel a halottaknak. és aki nem emlékszik, újra elárulja őket. Elie Wiesel

Búcsúztató szöveg

A nap, amelytől utolsóként rettegünk, csak az örökkévalóság születésnapja. Lucius Annaeus Seneca

Minden tudásunk csupán abban segít, hogy fájdalmasabb halált haljunk, mint a semmit sem tudó állatok. Maurice Maeterlinck

Vicces tanárbúcsúztató szövegek

Ha nem tudod, hogyan kell meghalni, ne aggódj; A természet megmondja, mit kell tenni a helyszínen, teljesen és megfelelően. Ezt a munkát tökéletesen elvégzi helyetted; ne törd a fejed ezzel. Michel de Montaigne

Nem vettem részt a temetésen, de küldtem egy kedves levelet, amelyben jeleztem, hogy jóváhagyom. Mark Twain

A hagyomány megkívánja, hogy ne beszéljünk rosszat a halottakról. Daniel Barenboim

Kolléga búcsúztató idézetek
Semmi sem hal meg, ami igazán jó és Istenhez hasonló. Ernst Moritz Arndt

Amikor eljön a halál, a nagy megbékítő, soha nem a gyengédségünket bánjuk meg, hanem a szigorúságunkat. George Eliot

A halál a képzelet zsarnoka. Bryan Procter

Vannak, akik azt hiszik, hogy a futball élet-halál kérdése. Biztosíthatlak, ennél sokkal komolyabb a helyzet. Bill Shankly

Általánosságban elmondható, hogy a harcos Útja a halál határozott elfogadása. Miyamoto Musashi

A bátorság a halálra rémülés... és a nyeregelés mindenesetre. John Wayne

Elköszönő idézetek
Szeretem azokat, akik tudnak mosolyogni a bajban, akik erőt tudnak gyűjteni a szorongásból, és bátorabbakká válnak a gondolkodás által. A kis elméknek az a dolga, hogy visszahúzódjanak, de akiknek szilárd a szívük, és akiknek lelkiismerete helyesli magatartásukat, azok halálig követik elveikat. Leonardo da Vinci

A halálnál erősebb a szeretet, nem az értelem. Thomas Mann

Veszteség és birtoklás, halál és élet egy, Nem hull árnyék, ahol nem süt a nap. Hilaire Belloc

Hiányozni fogsz idézetek

Hiszem, hogy a képzelet erősebb a tudásnál. Ez a mítosz erősebb, mint a történelem. Hogy az álmok erősebbek, mint a tények. Ez a remény mindig győzedelmeskedik a tapasztalat felett. Ez a nevetés az egyetlen gyógyír a gyászra. És hiszem, hogy a szerelem erősebb a halálnál. Robert Fulghum

Az életben semmi mást nem ígérnek, csak a halált. Kanye West

Semmi sem szomorúbb, mint egy illúzió halála. Arthur Koestler

Az élet kellemes. A halál békés. Az átállás okoz gondot. Isaac Asimov

Vicces búcsú kollégától

Az, hogy emlékszem, hogy hamarosan meghalok, a legfontosabb eszköz, amellyel valaha találkoztam, és segít meghozni az élet nagy döntéseit. Mert szinte minden – minden külső elvárás, minden büszkeség, minden félelem a szégyentől vagy a kudarctól – ezek a dolgok egyszerűen elhullanak a halállal szemben, és csak az igazán fontosak maradnak. Steve Jobs

Kolléga búcsúztató idézet
Én vagyok az, aki él, és halott voltam, és íme, élek örökké. Ámen. És nálam vannak a Hádész és a Halál kulcsai. Jézus Krisztus

Ha életembe veszem a halált, elismerem, és egyenesen szembesülök vele, megszabadulok a halál szorongásaitól és az élet kicsinyességétől – és csak akkor leszek szabad önmagam. Martin Heidegger

Búcsúztató idézetek

Ki vagyok én? Nem a test, mert bomlik; nem az elme, mert az agy a testtel együtt bomlik; nem a személyiség, sem az érzelmek, mert ezek is eltűnnek a halállal. Ramana Maharshi

Élet és halál egy szál, ugyanaz a vonal különböző oldalról nézve. Lao-ce

Az egyetlen módja annak, hogy kivonjuk a bánatot a halálból, az az, ha kivesszük az életből a szeretetet. Russell M. Nelson


Tanárbúcsúztató szövegek
Tétlennek lenni rövid út a halálhoz, szorgalmasnak lenni pedig életforma; a bolond emberek tétlenek, a bölcsek szorgalmasak. Buddha

Senkit se nevezz boldognak, mielőtt meghal, ő a legjobb esetben is szerencsés. Solon

Aki teljesen megszentelődött, vagy megtisztult minden bűntől, és ebben az állapotban hal meg, az alkalmas a dicsőségre. Adam Clarke


Munkatárs búcsúztató idézet

– Egészen bizonyos, hogy az életvágy meghosszabbítja azt. Lord Byron

Mi magunk is vigasztalással, sőt örömmel halhatunk meg, ha tudjuk, hogy a halál csak útlevél az áldáshoz, hogy ez az értelem, minden anyagi lánctól megszabadulva, feltámad és ragyog. Matthew Simpson

Kollega búcsú idézet

Vannak pillanatok, amikor látok viszonzatlan szerelmeseket vagy volt pasikat, amint lassan táncolnak a randevúikkal, és lépbe akarnak szúrni egy salátavillával? Igen, persze. Sloane Crosley

A halál nem a legnagyobb veszteség az életben. A legnagyobb veszteség az, ami elhal bennünk, amíg élünk. Norman Cousins

Búcsú idézet kollégának

A férfiakat a születésükkor kell sírnunk, nem a halálukkor. Montesquieu

A halál angyalokká tesz mindannyiunkat, és szárnyakat ad ott, ahol a vállunk olyan sima volt, mint a hollók karmai. Jim Morrison

Vicces kolléga búcsúztató szöveg

A halál nem a fény kioltása; csak eloltja a lámpát, mert eljött a hajnal. Rabindranath Tagore

Isten halott. Isten halott marad. És megöltük őt. Ennek ellenére az árnyéka még mindig ott van. Hogyan vigasztaljuk magunkat, minden gyilkos gyilkosait? Ami a világ legszentebb és leghatalmasabb volt, az elvérzett a késeink alatt; ki törli le rólunk ezt a vért? Milyen víz van, hogy megtisztítsuk magunkat? Friedrich Nietzsche

Tanárbúcsúztató idézet

Bármely ember halála lecsökkent, mert részt veszek az emberiségben; És ezért soha ne küldje el, hogy megtudja, kiért szól a harang; fizet neked. John Donne

Minden nap egy kis élet: minden ébrenlét és felkelés egy kis születés, minden friss reggel egy kis fiatalság, minden pihenés és alvás egy kis halál. Arthur Schopenhauer

Búcsú szöveg kollégának

A szerelemnek nincs kora, nincs határa; és nincs halál. John Galsworthy

Nem értek egyet a mondandóddal, de mindhalálig megvédem, hogy kimondhatod. Evelyn Beatrice Hall

Sajnáljuk hogy elmész idézetek

Nem félek meghalni. John Wooden
Aki hamarosan meghal, az nem gyászolja a halottakat. Friedrich Durrenmatt

Ha más nem is, de megnyugtató annak felismerése, hogy bármennyire is kudarcot vallunk és vétkezünk, a halál korlátozza szenvedéseinket. Chuck Palahniuk

Köszönet idézetek kollégának

A halál még születésünkkor is csak félreáll egy kicsit. És minden nap felénk néz, és egy kicsit magában töpreng, hogy aznap vagy a következő napon közeledik-e. Robert Bolt

Ez volt az az idő, amikor csak a halottak mosolyogtak, boldogok békéjükben. Anna Ahmatova

A halál a megoldás minden problémára. Nincs ember - nincs probléma. Sztálin Még a haláltól sem kell félnie annak, aki bölcsen élt. Buddha

Főnök búcsúztató szöveg

A halál nem érint bennünket, mert amíg létezünk, a halál nincs itt. És ha eljön, már nem létezünk.
Epikurosz

A halál lehet a legnagyobb emberi áldás. Szókratész

Igen, az emberek meghúzzák a ravaszt – de a fegyverek a halál eszközei. Fegyverkontroll szükséges, a késés pedig több halált és borzalmat jelent. Eliot Spitzer

Munkahelyi vicces búcsú idézetek

Az élet csúcspontja, csúcspontja, hanyatlása; az élet a halál – és minden más megvitatható. Colin Farrell

Jobban szeretem a becsület nevét, mint a haláltól. Julius Caesar

Az alvás jó, a halál jobb; de persze az lenne a legjobb, ha egyáltalán meg sem születnék. Heinrich Heine

Tanárbúcsúztató szöveg

A szerelem soha nem hal meg természetes halállal. Meghal, mert nem tudjuk, hogyan pótoljuk a forrását. Meghal a vakságtól, a hibáktól és az árulásoktól. Betegségbe és sebekbe hal bele; elhal a fáradtságtól, a hervadástól, a foltosodástól. Anais Nin

Búcsú idézetek kollégának

Az erőszakban nem lehet életet találni. Minden erőszakos cselekedet közelebb visz a halálhoz. Legyen szó hétköznapi erőszakról, amelyet a mérgező ételek vagy italok túlevésével teszünk a testünkkel, vagy a gyermekbántalmazás, a családon belüli háború, az életveszélyes szegénység, a függőség vagy az állami terrorizmus szélsőséges erőszakáról. csengő horgok


***************************************************************************************************************



(TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Búcsú idézetek

(üzenet: 8, Hobbi)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011080026626587 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail