Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455265/24 Témák: 18953 Tagok: 112622 Legújabb tag: gyulak1979 Online: (77/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Barátság idézetek

(üzenet: 7, Hobbi)
 

ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
7. Elküldve: 2022-06-17 15:20:29,

Barátság idézetek

[1.]

Barátság idézetek?:

Idézet:



Az arrogancia, amely szerint az okok és okok közötti kapcsolat elemzése fontosabb, mint a félénkség, a szomorúság vagy a barátság filozófiája, megőrjít. Ezt nem tudom elfogadni. Alain de Botton

Tudni akarom, mit jelent a barátság valódi alapjait építeni, hogy legyen a legjobb barátom, és nem azért, mert csak intimek vagyunk, hanem azért, mert lelkileg intimek vagyunk. Szóval várom, hogy ez a személy jöjjön az életembe. LisaRaye McCoy-Misick

Megtanultam, hogy a barátság nem egyenlő az üzlettel, az üzlet nem egyenlő a barátsággal. Jill Scott

az idő értéke idézet

Tényleg azt gondolom, hogy a technológiában van a legnagyobb lehetőség a boldogság felgyorsítására a világon a legtöbb dolog közül. Azok a cégek járnak majd jól, amelyek a boldogságot hajszolják. Ha megtalálja a módját, hogy segítsen az embereknek megtalálni a szerelmet, az egészséget vagy a barátságot, a dollár ezt hajszolja. Ashton Kutcher

Igen, hiányzik. Nem csak egy sporthoz fűződő barátságot szakíthatja meg, és mindazokkal, akikkel az országban találkozott. Van néhány barátunk, néhány nagyon közeli barátunk, és csak dőlj hátra, és gondold át, milyen szerencsés volt ilyen karriered. És tulajdonképpen a baseballban nincs olyan, ami ne történt volna meg velem. Lou Boudreau

női idézet

Amit különösen szeretek a Broadway-ben, az a bajtársiasság és más emberek barátsága más műsorokban. Mindenki tudja, hogy nyitsz, és törődik veled. Igazi falusi hangulat uralkodik. Ian Mcellen Elsősorban a 'Black Girl/White Girl' két nagyon különböző, de valahogy mégis "sorsra jutott" lány története; Genna számára Minette-tel kötött „barátsága” élete legkísértetiesebbje, bár egyoldalú és tragédiával végződik. Joyce Carol Oates

Nagyon megszállott vagyok a lánybarátság gondolatától. Ez olyan művészet, olyan finom. Alanis Morissette A sport azon kevés terek egyike, ahol az emberek a bizalom és a barátság szellemében megismerhetik a különböző kultúrákat. Richard Attias

barátságról szóló versek

Keverem a tehetségeket és a barátságot, ami nem túl profi, de ez az én gondolkodásmódom. Szóval szeretem Azzedine Alaiát, mert 30 éve ismerem, és legtöbbször ő készíti a ruháimat. Carine Roitfeld

Azt hiszem, a halálközelség bizonyos értelemben nagyon felpezsdítő lenne, és a barátság, igen, és az önzetlenség, egyfajta önzetlenség, a saját értéktelenség érzése, azt hiszem, elég felemelő. Sebastian Faulks

menő idézetek

Természettől fogva zárkózott vagyok. Törődöm a saját dolgaimmal. Mindenkivel jóban vagyok, és jól kijövök az emberekkel. De a munka az munka, a barátság pedig barátság. Soha nem keverem a kettőt. Sonakshi Sinha

A romantikában szükségét érezzük, hogy ráközelítsünk, és bensőséges részletességgel kifejtsük partnerünk gyengeségeit; a barátságban hajlamosak vagyunk ennek az ellenkezőjére, elkerülve a félelemből, letargiából vagy mindkettőből eredő konfrontációt. Mariella Frostrup

Hagyja abba a „bromance” szó használatát. Megölhetnénk ezt a hülye kifejezést? Csak barátok vagyunk. Ezt hívják barátságnak! Blake Shelton


barátság idézetek képekkel

Szeretem, hogy sok olvasóm intelligens, kivételes, tehetséges ember, aki nyitott a sokszínűség iránt. De még ennél is jobban szeretem, ha olvasóim tartós barátságra lelnek más olvasóimmal – boldoggá tesz, ha tudom, hogy a könyveim és a szereplőim iránti kölcsönös vonzalom révén találkoztak egymással! Suzanne Brockmann

Azt hiszem, a hit sokat segít. Isten azt akarja, hogy ott legyél, ahol Ő akar, és én is ott akarok lenni. Ha nem kapok részt, megértem, hogy akkoriban talán otthon kellett lennem, talán az iskolában; mindig van oka. Az én hitem az is, ahol a legfőbb barátaim vannak, a gyülekezetemben, a hit alapú barátság. Jason Dolley

Placido Domingoval énekelhetek... Aaron Neville-lel, aki az egyik kedvencem. Brian Wilsonnal, az egyik nagy tenorral énekelhetek. És Ricky Skaggs, a bluegrass tenor. Büszke vagyok az Emmylou Harrishoz fűződő zenei barátságomra is. Linda Ronstadt

angol idézetek a barátságról

Tudod, a valódi élet nem csak hirtelen oldódik meg magától. Továbbra is dolgoznod kell rajta. Demokrácia, házasság, barátság. Nem mondhatod csak úgy: "Ő a legjobb barátom." Ez nem adott, ez egy folyamat. Viggo Mortensen

Az áruló áruló – aki sérülést gyakorol, miközben barátságot vall. Benedict Arnold áruló volt, pusztán azért, mert miközben barátságot vallott az amerikai ügy érdekében, megpróbálta megsebezni azt. A nyílt ellenség, bármilyen más tekintetben bűnöző is, nem áruló. Lysander Spooner

A barátság szabályai hallgatólagosak, öntudatlanok; nem racionálisak. Az üzleti életben azonban racionálisan kell gondolkodni. Steven Pinker

rövid idézetek

Van pár legjobb barátom, és nem hiszem, hogy együtt élnék velük. Ez határozottan... bizonyos emberek nem tudnak együtt élni, és úgy gondolom, hogy ez nagy feszültséget jelenthet a kapcsolaton vagy a barátságon. Alexandra Chando

A kapcsolati oldalon, ha megtanítja az embereket, hogy aktívan és konstruktívan reagáljanak, ha valaki, akit érdekel, győzelmet arat, az növeli a szeretetet és a barátságot, és csökkenti a depresszió valószínűségét. Martin Seligman

Igazából nem is tudtam, hogy Batman és Superman között ilyen rosszindulatú barátság fűződik. Mark Valley

szép versek a szeretetről barátságról

Nagyon sok időm jut az emberekre az életemben, és a barátság nagyon fontos téma számomra. Azt hiszem, ebből a szempontból szokatlan vagyok az általam ismert írók között. Salman Rushdie

Az élet a barátságról, a szerelemről és a zenéről szól. Hülyén hangzik, de így van. Felnőttként szeretnék minél többet megtapasztalni, nem pedig gyerekként, ha olyasmit csinálok, amit az emberek mondanak neki, hogy meg kell tennie. Ha valaki az utamba áll, eltüntetem az utamból. Fiona Apple

Amikor néhány évvel ezelőtt David Fincher felhívott, és azt mondta: "Hé, szeretném, ha megírnád ezt a "The Social Network" című filmet, azt mondtam: "Mázlim van, de nincs igazi tapasztalatom. filmek pontozása, és inkább nem csavarom el egy nagy horderejű projekten. És tetszel nekem, és nem akarom megalkuvni a barátságunkat. Trent Reznor

kedvesség idézet

Az olyan műsorok, mint a „Sex and the City”, ismét politikai módon bevonták a nőket. Bevonták őket a négy nő személyes történeteibe, akik együtt egy teljes kozmopolita nőt alkotnak. Közösséget akarunk, és a show kitöltötte ezt az űrt az életünkben: a nők közötti barátságot. Kim Cattrall

Hűséges vagyok, és szeretem a barátaimat. A barátság gazdagítja az életét, és érdekesebbé teszi azt. Wendi Deng Murdoch

A megbocsátás az a finom szál, amely a szerelmet és a barátságot egyaránt összeköti. Megbocsátás nélkül lehet, hogy egyszer nem is lesz gyereked. George Foreman


pletyka idézetek

Célom egy boldog társadalom létrehozása, valódi barátsággal. A tibeti és kínai népek közötti barátság nagyon fontos. dalai láma Az első fehér női barátaimat az egyetemen szereztem; szerettek engem, és hűségesek voltak a barátságunkhoz, de megértettem, ahogy ők is, hogy fehér nők, és a fehérség számít. Alice Walker

A tetszés akkor keletkezik, ha az embernek nincs földi oka a tetszésre - a legvadul valószínűtlenebb házasságok és nem mindennapi barátságok. Patrick O'Brian



komoly idezetek

Ha megengedjük egy barátnak, hogy önpusztításra törekedjen, az nem barátság. Ezt a szokást az Egyesült Államoknak le kell szakítania, miközben gazdagabb és mélyebben támogató kapcsolatot kíván kialakítani Izraellel. Stephen Kinzer

Az egyetlen igazán állandó dolog a szerelem, a család, a barátság, és ez egy lecke. A nap végén tényleg ez a lényeg. A többi csak cucc. Jared Kushner

Barátságban vagyok Taylor Swifttel, és elegem van abból, hogy az emberek kérdéseket tesznek fel a barátságunkról. Amikor felteszek egy képet rólunk az Instagramra, teszek közzé egy képet magamról és a barátomról. Sarah Hyland

idézetek rövid

A hitet karácsonykor mindent sóznak és borsoznak. És szeretek legalább egy este a karácsonyfa mellett énekelni, és átérezni az akkori csendes szentséget, amely a szeretet, a barátság és a Krisztus-gyermek Isten ajándékának ünneplésére lett elkülönítve. Amy Grant

baràtsàg

Amikor befejeztem a középiskolát, úgy döntöttem, hogy jobb, ha alulmaradok és barátságban leszek, mint túlteljesítek és egyedül maradok. Evangeline Lilly

Mint minden barátság vagy házasság, az összeszokottság is több megvetést szül, szeretetet és mindent. Martin Freeman

***************************************************************************************************************







Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
6. Elküldve: 2022-06-17 01:27:42,

Barátság idézetek

[2.]

Barátság idézetek?:

Idézet:



Arisztotelész az anya gyermeke iránti szeretetét használja a szerelem vagy barátság kiváló példájaként. Mortimer Adler

Játszom – ez olyan, mint egy szelet az életből, negyvenes Los Angeles-i nők, negyvenes nőket játszanak, milyen a barátságuk, és milyen az életük, ezért csak az egyiket játszom a négy barát közül. Joan Cusack

Ez volt az a nap, amikor elkezdtem vágni az órákat, és visszatértem a tévéfelvételekhez; végül barátsághoz vezetett Johnny O-val, és egyre nagyobb vonzalmat és tiszteletet tett az iránt, amit tett. Randy West

barátok vers

Szinte nem vagy szabad, ha egy csoport végzős hallgatót tanítasz, hogy barátságot köss valamelyikükkel. Nem gondolok semmi erotikus töltetre, csak barátságra. Marilyn Hacker

Még ha a barátságról van szó, sok időbe telik, amíg megbízom az emberekben. Namie Amuro

A francia jemeni kapcsolatok erősek és jók, barátságon és együttműködésen alapuló kapcsolatok; Chiraq elnökkel való kapcsolatom régi és valós. Ali Abdullah Saleh

barátnős idézetek szülinapra

Azokban a korai New York-i években, amikor idegen voltam egy nagyvárosban, a Linnean Társaságban felajánlott társaság és később barátság volt a legfontosabb dolog az életemben. Ernst Mayr És bár Uram elvesztette birtokát, és száműzték hazájából, sem a megvetett szegénység, sem a csípős szükség nem tudta rávenni a baráti kötelékek megszakítására vagy hűséges kötelességeinek gyengítésére. Margaret Cavendish

legszebb versek a barátságról

Az emberekkel való munka a zenei rész egy dolog, de a személyes rész teljesen más és ugyanolyan kritikus. Ha a barátság megvan, és ez egy tartós barátság, akkor majd megoldódik magától. John Mayall

határozott nő idézetek

Stratégiánkat pedig partnerségre és barátságra akarjuk fejleszteni az Egyesült Államokkal, amely nagyon gazdag történelemmel kapcsolódik, de nagyon fontos a jövőnk szempontjából. Aleksander Kwasniewski

Népünk hálásan elismerte és elismerte azt a szerepet, amelyet az amerikai barátság játszott abban, hogy elnyerjük azt a szabadságot, amelyet Írország ezen részén élvezünk. Eamon de Valera

legjobb barat idezet

Ez a légitársaság hálás széles körű közreműködéséért, és hiányozni fog nekünk barátsága és támogatása. Mély részvétünket fejezzük ki Casey családnak személyes elvesztése miatt. Gerard Arpey

Az egyik biztos módja annak, hogy elveszítsd egy másik nő barátságát, ha megpróbálod javítani a virágdíszeit. Marcelene Cox

Soha ne félj teljesíteni a munka vagy a barátság – az élet két fő értéke – szükségleteit. Eleanor Robson Belmont

barátság idézetek gyerekeknek

Ne folytasd a barátság gúnyolódását, miután a lényeg elmúlik – hanem válj el egymástól, míg a barátokat megszakíthatod. Temesd el a barátság tetemét: balzsamozni nem érdemes. William Hazlitt

Azok, akik ragaszkodnak a velünk szembeni ellenségeskedéshez, megölik és lerombolják a velünk való barátság lehetőségét a jövőben, ami sajnálatos, mert egyértelmű, hogy a jövő Iráné, és az ellenségeskedések eredménytelenek lesznek. Mahmúd Ahmadinezsád

Rabló a szájpadlás, amelyet neked ajándékozom, nyíltan ölelem barátságunk univerzumát, kiterjesztve annak külső határát. Bradley Chicho

legjobb barat idezetek

A dolgok meghaladták a legmerészebb elvárásaimat és álmaimat, és úgy érzem, annyi áldásban részesültem az életemben, a bandabeli srácokkal való barátságom, a csodálatos közönségünk, az, hogy játszhatom ezt a zenét, és az család. Trey Anastasio

Ray Bradbury több okból is a legbefolyásosabb író az életemben. Hosszú barátságunk során Ray nemcsak nagyszerű történeteit nyújtotta, hanem egy nagyszerű modellt is bemutatott arról, milyen lehet egy író, milyennek kell lennie, és mégis ritkán az: ragyogó, elbűvölő és elérhető, hajlandó elviselni és tanítani, szívesen inspirál, de egyben inspiráltnak lenni. Greg Bear



gondolatok a barátságról

Remélem, még sok éven át folytatom a barátságomat Franciaországgal és filmeseivel. Harvey Weinstein

A könyveimben a varázslatos elemek gyakran a való világ elemeit helyettesítik, apró és önmagukban mágikus dolgok, amelyeket természetesnek veszünk, és már nem figyelünk rájuk, mint például a baráti kötelékek, összefonjuk saját életünket más emberek és helyek életével. Charles de Lint

Utolsó nyilvános fellépésem pénzért 1967-ben volt. Ingyen, 1972-ben, két apró egylövéses, egydalos dolog kivételével. De ez csak a barátoknak, az érintettek barátságából, és azért is, mert szórakoztató volt. Tom Lehrer

Sosztakovics barátsága ragyogó megvilágításba helyezte egész életemet, melynek lelki tulajdonságai egyszer s mindenkorra elragadták a lelkemet. Galina Vishnevskaya

barátnő idézetek

Tudom, hogy Tiger Woods nagy barátja voltam. De ha olyan kapcsolatod van, amely üzletet és barátságot foglal magában – és az üzleti rész véget ér -, a dolgok mindig egy kicsit elmosódnak. Hank Haney

A második férjem azt hitte, hogy olyan ingatag hozzáállásom van a barátsághoz, hogy minden pénteken frissíteni fogja a "Top Of The Pops" listán szereplő barátaim listáját. Julie Burchill

Imádtam a REM-mel eltöltött 17 évemet, de készen állok arra, hogy átgondoljam, értékeljem és továbblépjek életem egy másik szakaszába. Mi négyen folytatjuk szoros barátságunkat, és alig várom, hogy hallhassam jövőbeli erőfeszítéseiket, mint a világ legnagyobb REM-rajongója. Bill Berry

barátok nélkül idézetek

Pénzt adok kölcsön az embereknek, de soha nem adnék kölcsön olyat, ami veszélyeztetné a barátságot, ha nem kapom vissza. Paloma Faith

Kétségbeesetten vágytam egy barátomra, és éjszaka az ágyban feküdtem, és azon gondolkodtam, milyen lesz. Az öccseimnek és nővéreimnek voltak barátai, és én néztem őket játék közben, hogy megpróbáljam kitalálni, mit csinálnak, és hogyan működik a barátság. Daniel Tammet






Számomra a „Bárány” a hit jelenségének és a messiás felelősségének további feltárásaként indult, amelyet a „Coyote Blue” és a „Sequined Love Nun szigete” című filmekben érintettem, de végül a az áldozat, a hűség és a barátság valódi jelentése. Christopher Moore

vers barátság

Büszke vagyok arra, hogy képviselhetem ezeket a férfiakat és nőket, akik felhatalmazzák az embereket a fejlődő országokban, és előmozdítják a Békehadtest béke és barátság küldetését. Ezek az önkéntesek nagy lépéseket tesznek az emberek és közösségek életének javítása érdekében szerte a világon. Kenny Marchant

Amikor Ted Williams itt járt, 37 évvel ezelőtt bekerült a Hírességek Csarnokába, azt mondta, biztosan megérdemelte, mert nem az írókkal való barátsága miatt nyerte el. Azt hiszem, ilyen módon büszke vagyok arra, hogy ilyen társaságban lehetek. Eddie Murray

vers a barátságról

Az első egyetemi baráti élményeim sok év után megmosolyogtattak, amikor visszanéztem rájuk. De az ismeretségi köröm fokozatosan olyan nagyra nőtt, hogy természetes volt, hogy új barátságok születhetnek belőle. Georg Brandes

A szeretet és a megbecsülés a barátság első alapelve; mindig tökéletlen, ha a kettő közül valamelyik hiányzik. Eustace Budgell

versek barátságról

A legszilárdabb barátság a tetszés és ellenszenv azonosságán alapul. Sallust

Szeretném felemelni a poharamat Oroszország és az Egyesült Államok barátságára. Richard Lugar

Mivel a legtöbb ember nincs eléggé foglalkoztatva önmagában, lazán, munkára éhesen rohangálnak, és megelégednek különféle túlnyomó jellegű foglalkozásokkal. E foglalkozások közül a legegyszerűbb, amelyek a már elkészített dolgok elkészítésével kapcsolatosak, az embereket alkotni: ezt a barátság művészetének hívják. Lovaglás Laura Baklövések, nem, csak a barátság köt bennünket az őszinteséghez – gombák kriptáit vonzza a snowboardozásunk nyomán. Bradley Chicho



kutya gyerek barátság idézetek

Észrevettem, hogy bárhová is járok az országban, van egy ilyen kérdéscsoport. Nyomon követném és kategóriákban tartanám őket. Mint a testkép, az iskola, a család, a barátság, egy tizenéves lány érzelmi élete. Elizabeth Berkley

Az emberek azonnal azt hiszik, hogy nem lehet plátói barátság az ellenkező nemhez tartozóval. Szerintem ez LA-ra vagy Amerikára jellemző. Isabel Lucas

barátság kihasználás idézetek

Kína elkötelezte magát a béke független külpolitikája mellett, és minden országgal barátságot és együttműködést alakított ki a békés együttélés öt elve alapján. Hu Jintao


Nézze, dolgoztam amerikai republikánus elnökökkel és demokrata elnökökkel, mindegyikükkel, és mindegyikük mély és mély barátságot mutatott Izraellel, tudod? Nem emlékszem senkire, aki ebben az értelemben negatív lett volna Izraelt illetően. Shimon Peresz


legjobb baratno idezet

Nem szerettem Angliát. Nem tudtam elfogadni a hely megjelenését vagy a barátság stílusát. Több intimitásra van szükségem az emberektől, mint amennyit ott rendben tartanak, és úgy éreztem, hogy nem értik meg a személyiségemet és a lelkesedésemet. Nagy fedőt kellett magamra raknom. Jane Campion

Ami a meleg kultúra előtt áll, az a vágy kultúrája, a felforgatás vagy a fájdalom kultúrája előtt az a barátság kultúrája. Andrew Sullivan



idézet barátnőnek

Egyrészt a polgárok nagyon tisztelik az Egyesült Államokat; nagy a barátság érzése. Ez szilárd. De az ellenzékben és a politikai színtéren gyakran találok kritikát az Egyesült Államokkal fenntartott kapcsolatok szorossága miatt. Ez a valóság. Vicente Fox 1968-ban jöttem először Velencébe, és volt szerencsém megismerni, majd barátságot kötni két velenceivel, Robertával és Francóval, akik közel 50 év után továbbra is a legjobb barátaim maradtak itt. Donna Leon

Amikor az első regényemen, „A foltvarró tanítványán” dolgoztam, tudtam, hogy a barátságról szeretnék írni, különösen a nők barátságáról, és arról, hogy a nők hogyan használják a barátságot önmaguk fenntartására és egymás ápolására. Jennifer Chiaverini



idézetek barátokról csalódás

Sok zenésszel találkoztam a Twitteren, ahol ez volt: „Hé, tetszik a zenéd” – aztán végül találkoztam velük, és barátság lett belőle. Grimes

A karkötőn ez áll: „Ne félj semmitől”. A barátaimtól kaptam, és nekem és a barátaimnak készítették abban az időszakban, amikor kemoterápián estem át. És még mindig hordom, mert remekül emlékeztet a barátságra, és arra, hogyan jöttek össze a haverjaim és mások, amikor szükségem volt rá. Joe Lhota


legjobb barátnős idézetek

A banda ugyanaz, mint egy farkasfalka; A bandatagok nem használják fel energiáikat egymás barátságára, mert nem tudják, mi a barátság. Ha egyesülnek, akkor az a közös kötelék, hogy meg akarják támadni a világukat. Haniel Long

barátnő idézetek facebookra

De az Evie-vel, mint fiatal anyukámmal kötött barátságom alapján 1966-ban elkezdtem szabadságlovaglásra járni. június Jordan Maga a film egy New York-i rádiós mesemondót, Gabriel Noone-t érint, aki barátságot köt egyik rajongójával, egy bántalmazott 14 éves, AIDS-ben szenvedő tinédzserrel, akinek már nincs sok hátra. Armistead Maupin

legszebb barátság idézetek

De mindez a barátságon, az emberekkel való helyes bánásmódon múlik. Ernie Banks

A másodikat, a közös Igazság és Barátság Bizottságot, amelyet most Indonéziával indítottunk el, bírálták; feladatmeghatározása amnesztiát ír elő azoknak, akik együttműködnek az igazmondásban. Nem vezet vádemeléshez. José Ramos-Horta

barátság távolság idézet

Ma én is szeretném megerősíteni, hogy tovább kívánok haladni a zsidó néppel való kapcsolatok és barátság javítása felé vezető úton, II. János Pál döntő útmutatása nyomán. Benedek pápa

XVI 006 egy nagyon érdekes karakter volt, és a film igazán feltárta a barátságát Bonddal, és azt, hogy mindez hogyan romlott el, szóval ez egy nagyon személyes utazás volt mindkét karakter számára. Sean Bean

baráti versek

A barátság örömei megviselik a szívet és a pezsgő otthont, amely ujjongva ugrál a nevetéstől vajas szerelemtől. Bradley Chicho

Szerintem sok embernek van barátsága vagy szerelme, ami így elmúlt, és soha nem békül ki rendesen. Tim Finn

Szerintem a barátságban ott akarsz lenni a barátod mellett, és néha egyszerűen nem tudod, mit csinálj, vagy a kapcsolatod nem elég tiszta ahhoz, hogy tudd, mit csinálj. Marion Cotillard



idézetek a szeretetről és a barátságról

Amikor felnőttem, anyám mindig a barátja volt a testvéreimnek és nekem (amellett, hogy egy anya minden más dolog), és mindig hálás voltam ezért, mert tudtam, hogy ő olyan valaki, akivel beszélgethetek és viccelődhetek. vitatkozni, és soha semmi sem ártana ennek a barátságnak. Marlo Thomas

Van néhány nagyszerű srác barátom. Zúzottnak indulhatnak. De amikor rájössz, hogy valami nem fog megtörténni, akkor döntesz, hogy megéri-e a barátság vagy sem. És általában így van. Aztán röhöghetsz azon, hogy régebben te voltál szerelmes belé, vagy ő volt beléd. Courteney Cox

baratsag vers

Ha a kémia megfelelő a sztár és a fotós között, és a képek geometriája tetszik a sztárnak, gyakran hosszú távú szakmai barátság köt ki a két embert, melynek során továbbra is együtt dolgoznak, és rendkívül személyes képeket készítenek. Eve Arnold John Lasseter filmjeit nézem, azt hiszem, mindenkinél jobban megértem, hogy amit csinál, az egyenesen halad a víziójával, és nagyon keményen dolgozik azon, hogy ezt a víziót filmformába hozza. És úgy érzem, hogy ha ezt megértem, az a barátságom vele. Hayao Miyazaki

napi boldogság idézet tára

Ha baráti problémákon megy keresztül, azt mondanám, először is lépjen egy lépést hátra. Mennyire fontos számodra a barátság? Néha, ha valaki nem jó barátja neked, és nem úgy bánik veled, ahogyan veled kellene bánni, akkor néha tovább kell lépned. Victoria Justice
A rock n' roll mint műfaj különbözik a poptól és a hip hoptól: zenekarokról szól, és ez számomra testvériséget, családot, barátságot és közösséget sugall. Steven Van Zandt Mary

köszönöm hogy megismertelek baráti idézetek

Lincoln olyan társadalmi és gazdasági fejlődési lehetőségeket biztosított Elizabeth Keckley-nek, amelyeket rabszolgaként töltött évei alatt valószínűleg soha nem is képzelt, míg Elizabeth felajánlotta Marynek azt a hűséges, állhatatos barátságot, amire vágyott, de mindig is oly megfoghatatlannak találta. Jennifer Chiaverini

tanulságos idézetek a barátságról

Feltételezem, hogy a két barátról írt írás természetes következménye a barátságukról és annak bonyolultságáról, valamint arról, ahogy a személyiség kijátssza egymást, és mit szeretnek csinálni, külön-külön és együtt. Alison McGhee

barátnős versek

Harmincas éveimig nem voltak bennszülött barátaim, és mindig emlékezni fogok arra a figyelemre méltó barátságra, amelyet Connie Bush-val, a Groot Eylandt kiváló bennszülött vezetőjével, a National Women's Advisory Council tagjaként kötöttem, és mindig is inspiráló leszek. velem. Quentin Bryce



barátság csalódás

Megvetem azt a jelenlévő barátságot, ahol mindig ott vagytok egymásnak és nagyon erősek vagytok, mert nem ismerek ilyeneket. Úgy értem, vannak nagyszerű barátaim, de hónapokig el tudok menni anélkül, hogy találkoznék velük, mert azt gondolom: "Egyszerűen nem tudok mit kezdeni azzal, hogy bármit is adnom kell." Sharon Horgan

vers barátnak

Volt egy barátom, akiről kiderült, hogy utálja az eszemet a barátságunk során. Azt hittem, ő a legjobb barátnőm, aztán a középiskolában ellenem fordult, és minden emberrel, akikkel randevúztam, borzalmas viszonyai voltak. Kevésbé volt bántó, mert középiskolás voltam, így inkább az volt, hogy „mi van veled? Bruttó!' Mae Whitman

micimackó idézetek szülinapra

Határozottan vannak olyan srácaim, akikkel barátkozom, akikbe szerelmes vagyok, és nem akarod tönkretenni a barátságot. Miranda Cosgrove

példabeszédek a barátságról

Úgy gondolom, hogy idővel az emberek bizonyos típusú robotokkal – nem minden robottal, hanem bizonyos típusú robotokkal – olyan kapcsolatokat fognak kialakítani, ahol úgy érzik, hogy ez egyfajta barátság, de ez egyfajta barátság lesz. robot-emberfajta. Cynthia Breazeal

***************************************************************************************************************






Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
5. Elküldve: 2022-06-16 23:31:06,

Barátság idézetek

[3.]

Barátság idézetek?:

Idézet:



Az őszinte barátsághoz nem vezetnek utak. A kapcsolatok idővel épülnek fel. Rachel Simmons

Ismerősök, akikkel találkozunk, élvezzük és könnyen magunk mögött hagyhatjuk; de a barátság mélyen gyökerezik. H. Jackson Brown, Jr.

A barátság meghatározásának további módja lehet, hogy törődik vele, de soha nem próbálja birtokolni. William Glasser

baratok idézetek

Tudod, az üzlet hoz pénzt, de a barátság aligha. Jane Austen

A fiatalok körében gyakran az öngyilkosság kulcstényezője az átmeneti kapcsolatok traumája. Egy barátságba vagy baráti hálózatba vetik magukat, majd az összeomlik, és elhagyatottá válnak. Vincent Nichols

A válás utáni barátság létesítése nagy erőfeszítést, valamint a büszkeség és az egó sok lenyelését igényel. Yolanda Hadid

Sok hatalmas vallási vezető, Jézustól Buddhán át a tibeti szerzetesekig, valójában ugyanazokról a dolgokról beszél: a szeretetről és az elfogadhatóságról, a barátság értékéről és önmaga tiszteletéről, hogy tisztelhessen másokat. Jena Malone

barati idézetek

Arra gondolok, hogy újra Phillyben nőjek fel. Ez a srácokkal való barátságról szólt, és arról, hogy egy távoli szerelmes egy lányba. És amikor végre megvolt a bátorságod, hogy elvigyed randevúzni, csillámos cipővel elmentél a szülei házába, elvitted moziba, és szép korán hazavitted. Frankie Avalon Taft

Roosevelt válogatott utódja volt. Nem tudtam, milyen mély a barátság a két férfi között, amíg el nem olvastam közel négyszáz levelüket, amelyek a '30-as évek elejéig nyúlnak vissza. Rádöbbentett, hogy a szívfájdalom, amikor szétszakadtak, sokkal több volt egy politikai megosztottságnál. Doris Kearns Goodwin


idézetek szeretetről barátságról

De a sofőrök között egyáltalán nincsenek barátaim. Ők nem a barátaim. Soha nem működne barátság, ezért nem teszek semmilyen erőfeszítést, hogy barátokat szerezzek. Kevin Magnussen

Ami a „Végső úticélt” és alkotóját, Jeffrey Reddicket illeti, barátságunk miatt mindig hallgatnom kell, amikor Jeffrey hív. Tony Todd

Soha senki nem választja az amúgy is szerencsétleneket hűséges barátsága tárgyául. Lucan

az igaz barát nem csak akkor van veled

A barátságnak nem kisebb illúziói vannak, mint a szerelemnek. Stendhal Gore

Vidalt az 1980-as évek közepén ismertem meg, amikor Dél-Olaszországban éltem, gyakorlatilag szomszédként, és barátságunk egészen 2012-ben bekövetkezett haláláig tartott. Mondanom sem kell, bonyolult és gyakran harcias ember volt. Jay Parini

A tökéletes barátság a jó és a kiválóságban hasonló férfiak barátsága; mert ezek egyformán jót kívánnak egymásnak, és önmagukban is jók. Arisztotelész

A nemes jellemű emberek félnek barátságot ápolni becstelen emberekkel. De a hiteltelen jellemű emberek a becstelenekkel való barátságot vérségi kapcsolatnak tekintik. Thiruvalluvar

barátoknak idézetek

Lehetőséget ad arra, hogy méltónak mutassák magukat a békeszerető nemzetek tiszteletére és barátságára, és idővel megtisztelő helyet foglaljanak el az Egyesült Nemzetek tagjai között. James F. Byrnes

Kilenc éves koromban a tanárnő megkért, hogy írjunk egy darabot a faluünnepünkről. Az enyémet olvasta az órán. Bátorítottam és folytattam. Tíz évesen még az emlékirataimat is meg akartam írni. Tizenkét évesen verseket írtam, főleg a barátságról – „Óda a barátsághoz”. Aztán az osztályom filmet akart csinálni, és egy kisfiú javasolta, hogy írjam meg a forgatókönyvet. Eugene Ionesco

baratok idezet

A barátság megmagyarázhatatlan, nem szabad megmagyarázni, ha valaki nem akarja megölni. Max Jacob

A könyvsorozatomat "Istennel sorozatnak" nevezem. És ez a következő „Istennel” könyv a Barátság Istennel, amely novemberben jelenik meg. Ezek a könyvek arra hívnak fel bennünket, hogy hozzuk el a „jobb” végét ezen a bolygón. Neale Donald Walsch

baratok idezet

Kritizáltam Nawaz Sharif személyes barátságát Modival, de az volt a célom, hogy India és Pakisztán között állami szinten jó és baráti kapcsolatok legyenek. A két vezető közötti barátság azonban nem vált baráti kapcsolattá a két állam között. Bilawal Bhutto Zardari

Mindenki érti a barátságot, és a barátság más, mint a szerelem – ez egy másfajta szerelem. A barátságnak nagyobb a szabadsága, nagyobb a mozgástere. Nem várod el a barátodtól, hogy olyan legyen, amilyennek gondolod a barátodnak lennie kell; azt várod el a barátodtól, hogy barátként szeressen. Carole King

Elvesztettem hét legjobb barátomat, vagyis Isten hétszer megkönyörült rajtam anélkül, hogy észrevettem volna. Kölcsönzött egy barátságot, elvette tőlem, küldött egy másikat. Jean Cocteau


barátság versek

A „biztonságos kikötő” egy lelkiállapot... ez az a hely – a valóságban vagy a metaforában –, ahová az ember bajok vagy aggodalmak idején megy. Ez lehet barátság, házasság, templom, kert, strand, vers, ima vagy dal. Luanne Rice

A barátság, akárcsak a hitel, akkor a legmagasabb, ha nem használják ki. Elbert Hubbard

Hong Kong noir filmeken nőttem fel. Gyerekkoromban gyakran elképzeltem magamnak, amint az ilyen filmek főszerepét játszom, fegyveres harcokat adok, és feláldozom magam a barátságért. Jeon Yeo-volt Együtt étkeztek; és az ilyen alkalmakkor, amikor az állatok barátsága próbára teszik, megjegyezték, hogy soha nem veszekedtek, nem vitatkoztak egymással kedvenc gyümölcsük birtoklásáról. Henry Walter Bates

A két nemzetünket megosztó barátság és közös érdekek miatt az USA érdekelt Etiópia jólétében, stabilitásában és sikerében. Tom Malinowski


baratos idezet

Szerintem az öregedés kihívást jelent, meglepő, szórakoztató és tele van barátsággal, ezért ezt a megközelítést fogom követni, kifogásolva az öregedés megbélyegzését oly sok modern társadalomban. Martha Nussbaum

Filozófiánk megelőzi azt a hitet, hogy a sport az oktatási folyamat elidegeníthetetlen része, és a népek közötti béke, barátság, együttműködés és megértés előmozdító tényezője. Juan Antonio Samaranch

A tisztaság rendet szül; de a rendeléstől az ízlésig ugyanaz a különbség, mint az ízléstől a zsenihez, vagy a szerelemtől a barátságig. Johann Kaspar Lavater

Közszolgálatomban nagyra értékelem a rendfenntartókkal való barátságomat. Csodálom, amit csinálnak, és támogatom őket munkájuk minden területén. Mindig is a barátaimként tekintettem a rendfenntartókra. Dirk Kempthorne

baratos idezet

Ugyanazokat a dolgokat szeretni és nem szeretni, ettől lesz szilárd barátság. Sallust

De ahogy mondtam, tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy a férfiak félénkebben fejezik ki érzéseiket irántad. Ettől függetlenül én mindig a barátságot preferálom elsősorban. Alicia Machado

A barátság nem más, mint a mások ostobaságával és szerencsétlenségeivel való szövetség másik neve. Elegendő a saját részünk a nyomorúságokból: miért lépünk be akkor önkéntesként mások szenvedéseibe? Thomas Jefferson

Valahányszor az emberek baráti kezét nyújtják felém, nem fogom visszautasítani ezt a kezet. Martin McGuinness

baráti csalódás idézetek

Nagyon vékony a határvonal a kapcsolat és a barátság között. Divya Agarwal

Az Elvisszel kötött barátságom 1968-ban kezdett formát ölteni, amikor Memphisben felvételt készítettem. Én napközben vettem fel, Elvis pedig elküldte az egyik srácát, hogy elvigyen Gracelandbe éjjel. Minden igaz, amit Gracelandről hallott Elvis dicsősége idején, és néhány igaz. Bill Medley

A legfontosabb, amit a Beatlesnek adtam, a barátságom volt. Bíztak bennem: nem volt félelem attól, hogy lefotózzanak. Astrid Kirchherr

baratsagrol idezet

Lehetetlen megőrizni a barátságomat azokkal az emberekkel, akik állítólag vezetők, amikor megtámadják saját embereiket, rájuk lövöldöznek, harckocsikat és más nehézfegyverzetet használnak. Recep Tayyip Erdogan

Az, hogy egy barátság véget ér, nem jelenti azt, hogy kezdettől fogva gyenge volt; hogy véget ér, semmit sem mond a fontosságáról. Rumaan Alam

barátnős idézetek

Amikor elolvastam a „Stand By Me”-t, úgy éreztem: „Ez egy visszatekintés ugyanarra az időszakra, amikor felnőttem, és a gyerekekről szólt, de tényleg olyan érzés volt, hogy milyen érzés átélni ezeket a hatalmas érzéseket. a barátságról 12 évesen.' Ez jutott eszembe. Rob Reiner

A CPEC egy korszakalkotó projekt, amely új magasságokba emeli a Pakisztán-Kína barátságot és gazdasági együttműködésüket. Shehbaz Sharif

Az együttérzés barátságot jelent; de a szerelemben van egyfajta ellenszenv, vagy ellentétes szenvedély. Mindegyik arra törekszik, hogy a másik legyen, és mindkettő együtt egy egészet alkot. Samuel Taylor Coleridge

dilis barátság idézetek

A barátságunk az én kifizetéseimen alapult. Ez nem volt barátság, amikor - mint például én, a barátaim, hosszú évek óta barátok vagyunk, és számomra teljesen mindegy, hogy mi a beosztás, hol dolgoznak; egyszerűen barátok vagyunk. Berezovszkij úrral pedig a barátságunk az én fizetésemen alapult. Roman Abramovics

Az erkölcstudomány jobban foglalkozik a barátsággal, mint az igazsággal. Aquinói Tamás

A házastársi szerelem vagy a házastársak barátsága még azután is fennmaradhat, hogy a szexuális vágyak meggyengültek, elsorvadtak és eltűntek. Mortimer Adler

versek a barátságról

A szerelem és a barátság kizárja egymást. Jean de la Bruyere

Amennyire e kormány menetétől függ, jóakaratú és baráti kapcsolatainkat csábítóan ápolják minden nemzettel. John Tyler

Az emberrel való barátság az erényével való barátság. Mencius

A barátság arról is szól, hogy valakit hibáiért, gyengeségeiért kedvelünk. Ez is a kölcsönös segítségről szól, nem a kizsákmányolásról. Paul Theroux

A közösségi média világom elválik a baráti világomtól. Lesznek barátaim a való életben, akiket nem követek a közösségi médiában, mert nem igazán tekintek a közösségi médiára úgy, mint a barátokkal való kapcsolatteremtésre. Számomra a közösségi média olyan, mint egy üzleti eszköz. Ian Harding

barati idezet

A barátság egyik mércéje nem az, hogy a barátok hány dolgot tudnak megbeszélni, hanem az, hogy hány dolgot nem kell többé említeniük. Clifton Fadiman

A barátság, akárcsak a lélek halhatatlansága, túl jó ahhoz, hogy elhiggye. Ralph Waldo Emerson

Az igaz barátság fenntartása sokkal nagyobb kihívást jelent, mint amennyiért hitelt érdemelnénk. Mariella Frostrup

A barátság olyan valami, ami egyenlőséget és kölcsönösséget teremt, nem jutalom az egyenlőség megtalálásáért vagy a meglévő kölcsönösség fokozásának módja. Rowan Williams

legjobb barátnős idézet

Üzenem Pakisztán népének és uralkodóinak: "Szomszédokként békét, barátságot és együttműködést akarunk Önökkel, hogy együtt meg tudjuk változtatni Dél-Ázsia arculatát." Atal Bihari Vajpayee

A „Shake It Up” határozottan megtanítja a gyerekeket az álmok elérésének és a magas célok kitűzésének fontosságára. Nagyszerű leckéket is ad a barátságról és a családról. Zendaya

Gyerekkoromtól fogva nem vettem át a kilenctől ötig terjedő munkakörben való kemény munka értékrendjét. Sokkal érdekesebbnek tartottam a kreativitást, a barátságot és a hűséget, valamint az elfogadható határainak feszegetését. Adam Clayton

baráti hála idézetek

Az izzadság megerősíti a jó barátságot. Tyne Daly

Nagyon nehéz elválasztani a szakmát a barátságtól. Lyoto Machida

Az ember természetesen abban reménykedik, hogy egy kapcsolat növekszik, és mély és csodálatos házassággá és örökké tartó barátsággá válik. De ez nem mindig van így. Alana Stewart

Az 1950-es években Arisztotelész Onassis és én több üzleti vállalkozásban szoros barátsággá és társulásba építettünk. J. Paul Getty

A szüleim és az út során a könyvtárosok megtanítottak a szavak közötti térre; a margókról, ahol az élet, a lélek és a barátság megannyi szaftos pillanata megtalálható. Egy könyvtárban csodákat és igazságot találhatsz, és olyasmit is találhatsz, amitől annyira megnevetsz, hogy elhallgatsz, a legbarátságosabb módon. Anne Lamott

barát idezetek

Azt gondolom, hogy sok ember számára a barátság egy olyan kapcsolat, amely leértékelődik, ha áttérnek az emberek által fontosabbnak tartott kapcsolatokra: ha megtalálja a partnert, vagy ha gyerekei születnek. Hanya Yanagihara

Kétségtelen, hogy a karrieremben a legfontosabb az volt, hogy Bergmann úrral együtt töltöttem, akivel annyi filmben és sok színpadi produkcióban is dolgoztam, szóval ez egy folyamatos munkakapcsolat, és persze barátság is volt. annyi évig tartott. Max von Sydow

Kevés dolog jobban elidegeníti a barátságot, mint a pontosság hiánya eljegyzéseinkben. Ismertem az étkezési vagy vacsorázási ígéret megszegését, hogy több intimitást szakítsak meg. William Hazlitt

barátos idézetek

A témám a következő: "A barátság szelleme az élet egyensúlya." Nem pénzt. Nem a World Series.

Ez barátság. Az emberekkel fenntartott kapcsolataim elég ahhoz, hogy boldog legyek. Ernie Banks

Apának hihetetlenül nagy tiszteletet, humort és barátságot kell mutatnia a párja felé, hogy a gyerekek megértsék, hogy a szüleik szexiek, vidámak, együtt csinálnak dolgokat, ők a legjobb barátok. A gyerekek példából tanulnak. Ha én tisztelem anyámat, ők is tisztelni fogják anyát. Tim Allen

Mindenkinek, aki kétes ügyekben tanácskozik, mentesnek kell lennie a gyűlölettől, a barátságtól, a haragtól és a szánalomtól. Sallust


baratno idezet

Az ideális barátság, ha egynek érzi magát, miközben ketten marad. Sophie Swetchine

A barátság egyik legbiztosabb bizonyítéka, amelyet az egyén megmutathat a másiknak, ha gyengéden elmondja neki a hibát. Ha más tud felülmúlni, az hálásan hallgatja meg az ilyen nyilatkozatot, és javítja a hibát. Edward G. Bulwer-Lytton

A New York-i színházi világból származom, és sok meleg férfi barátom van, szóval Will és Grace barátsága nem olyan hosszú. Debra Messing

Bár a csapatok lecsaptak ránk, mi mindent magunk mögött hagyunk, és örülünk, hogy békében és barátságban találkozhatunk. Fekete vízforraló Úgy lettünk barátok, ahogy egy zenekar lettünk. A barátságunk úgy alakult, ahogy a zenekar fejlődött. Voltak hullámvölgyei, de főleg négyünknek volt hullámvölgye. Szinte végig jól kijöttünk. Hé! Kedveltük egymást és szeretjük most is. Dave Blood

barátnő idezetek

Az új évszázad elején a két ország népeinek közös törekvése a kölcsönös megértés elmélyítése, a bizalom erősítése, a barátság fejlesztése és az együttműködés erősítése. Li Peng

Egyesek számára izgalom lehet megismerni, számomra izgalom egy barátság kezdete. Christopher Knight

Sok közeli barátom van, de rettenetesen sok van a barátságban, ami az én esetemben nem demonstratív. Warren Christopher

jó barát idézetek

Nem hiszem, hogy a férfiakat annyira vonzza a csillogás. Szerintem a nőket vonzza a csillogás. Szerintem a férfiakat vonzza a barátság érzése. Joanna Lumley

Amit az emberek barátságnak neveznek, az csupán társadalmi berendezkedés, az érdekek kölcsönös kiigazítása, a nyújtott és kapott szolgáltatások cseréje; Összefoglalva, ez egyszerűen egy üzlet, amelyből az érintettek azt javasolják, hogy saját önszeretetükből állandó haszonra tegyenek szert. Francois de La Rochefoucauld

A szomszédokkal való jó kapcsolatok fenntartása, a mindenkivel való barátság, a rosszindulat senkivel szemben az a politika, amelyet egész életemben követek. Hasina sejk

idézetek az igaz barátságról

Valójában nincs sok barátság a lányok között a turnén. Annyi a rivalizálás és a féltékenység, hogy mindenki a saját táborában lóg. Az öltözőben és a játékostársalgóban érezhető a féltékenység. Ana Ivanovic

A barátok néha szembeszállnak egymással, néha a barátság tart, néha nem. Brooke Elliott

Teljesen átfogó kereskedelmi megállapodást akarunk, amely tükrözi mély, folyamatos kapcsolatunkat, a két országunk közötti barátságot, azt a tényt, hogy az ausztrálok Nagy-Britanniában akarnak élni és dolgozni, a britek pedig Ausztráliába akarnak jönni, élni és dolgozni. Liz Truss

A barátságot, akárcsak a szerelmet, tönkreteszi a hosszú távollét, bár a rövid szünetek fokozhatják. Samuel Johnson


baratos idezetek

Hadd fogalmazzam meg nagyon: a barátaimmal való barátságom ott ér véget, ahol az ország érdeke kezdődik. Rodrigo Duterte

Barátságban vagyok a Hezbollah-val, és Libanonon kívül is vannak kapcsolataim, de ez nem jelenti azt, hogy követem valakinek a napirendjét. Nadzsib Mikati

Ezen a szenvedélyen a vágy, a barátság és a gyengédség egyesülését értem, amelyet egyetlen nő gyújt fel, aki őt preferálja a többi neméhez képest, és amely lényünk legfőbb vagy egyedüli boldogságaként keresi őt. Edward Gibbon

barátnős barátság idézetek

Barátság csak hasonló érdeklődésű és nézőpontú személyek között létezhet. A férfi és a nő a társadalom konvenciói szerint eltérő érdeklődési körrel és eltérő nézőponttal születik. August Strindberg

A barátság áldozatai mindaddig szépek voltak a szemében, amíg meg nem kérték. Hector Hugh Munro

Az a kis baj a világon, ami nem a szerelemnek köszönhető, a barátságnak köszönhető. EW Howe

férfi barátság idézet

Senki sem tudja kombinálni az összes elemet, amiről azt akarják, hogy mindenki mit ért barátság alatt. Francis Marion Crawford

Számomra a Mars Voltából származó Omar Rodriguezzel való barátságom nagyon sokat jelent számomra, mert ő egy másik kreatív ember, aki ugyanolyan keményen dolgozik, mint én. John Frusciante

Mondtam volna neki, hogy nagyra értékelem az évek óta tartó barátságát, és sokat tanultam tőle. Nagyon szerettem Franket, mint te egy testvéredet. Jimmy Carl Black

csalodas baratsag idezetek

Nagyon világossá vált a rendező előtt, hogy ostobaság lenne nem kihasználni a barátságunkat. Megpróbáltam beszélni vele erről, mert a filmben szereplő összes kapcsolat annyira, nem negatív, hanem antagonisztikus. Nem sok a szerelem. Jennifer Beals

Amikor két ember először találkozik, csak egy nagyon hétköznapi barátság alakulhat ki közöttük. De amikor elkezditek megérteni egymást, amikor közel kerülök hozzájuk, rájövök, hogy hirtelen arra vágytok, hogy még jobban megismerjétek őt. Zhang Ziyi

Nagyon szoros barátság fűzi a korcsolyázókhoz. Eric Heiden




a barátságról

Szinte bármire hajlandó lennék, hogy Art boldoggá tegyem. Érdekel a barátságunk. Az egyetlen dolog, amit nem teszek, az az, hogy megváltoztatom a munkám lényegét. Simon Pál

Az emberekkel való munka a zenei rész egy dolog, de a személyes rész teljesen más és ugyanolyan kritikus. Ha a barátság megvan, és ez egy tartós barátság, akkor majd megoldódik magától. John Mayall

Az egyik nagyszerű dolog, ami személyesen Hawaiira érkezik, az a barátságom Jim Nicholsonnal. Dan Fouts

baráti szeretet

Sok dolog, amiért mászok, a barátságért, a hűségért és a bizalomért, az abban a pillanatban való létezés közös élményéért van. Jimmy Chin

A filmjeim mindig a családdal, a barátsággal, a becsülettel és a hazaszeretettel foglalkoznak. John Woo

Az emberek egymást sütik bulikon, munkahelyi rendezvényeken, a tűz körül. Annyira szórakoztató. Az emberek szétverik egymás karaját, és ez a szeretet jele, őszintén. Ez a szerelem és a barátság igazi próbája: meg tudod nevettetni egy férfit önmagán? Tehát mitől lesz jó égés? Kövesd azokat a célokat, amelyeket szeretsz és tisztelsz. És üsd meg őket erősen. Jeff Ross

távoli barátság idézetek

Kicsit őrültség azt gondolni, hogy most már régebb óta váltam el, mint házas voltam, de nagyra értékelem az utazást, mert ez visszahozott a volt párommal egy barátságba, ami segített nekünk nagyszerű társszülőkké válni. Regina király

A barátság csalója és a szerelem bolondja; nincs okom gyűlölni és megvetni magam? Valóban igen; és főleg azért, mert nem gyűlölte és nem vetette meg eléggé a világot. William Hazlitt

rövid barátság idézetek

A barátság szabálya azt jelenti, hogy kölcsönös rokonszenvnek kell lenni közöttük, mindegyik gondoskodik arról, ami a másikból hiányzik, és igyekezzen a másik hasznára válni, mindig barátságos és őszinte szavakkal. Marcus Tullius Cicero

Az India és Seychelle-szigetek közötti kapcsolatokat szoros barátság, megértés és együttműködés jellemezte. Pratibha Patil


barátsággal kapcsolatos idézetek

Édes az a jelenet, ahol a zseniális barátság a dicséret cseréjének kellemes játékát játssza. Oliver Wendell Holmes, Sr.

Lehet, hogy hideg, nyirkos dolog ezt mondani, de úgy tűnik, azok, akik a barátságot ugyanúgy kezelik, mint bármely más önzést, kihozzák belőle a legtöbbet. EW Howe


csalódás idézetek barátságról

A házasság, legalábbis egy nő számára, hátráltatja azt a két dolgot, amely számomra dicsőségessé tette az életet: a barátságot és a tanulást. Jane Harrison

Meg Ryan gyönyörű és bátor nő. Gyászolom a társasága elvesztését, de a barátságot nem veszítettem el. Állandóan beszélgetünk, és ez volt a kapcsolatunk. Csodálatos elméje van, és szeretünk beszélgetni. Russell Crowe



***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
4. Elküldve: 2022-06-16 21:46:26,

Barátság idézetek

[4.]

Barátság idézetek?:

Idézet:




barat idezetek

Csak a magányos férfiak ismerik a barátság teljes örömét. Másoknak megvan a családjuk; de egy magányosnak és egy száműzöttnek a barátai mindenek. Willa Cather

Amikor az emberekben együttérzés, barátság és egység van, akkor konstruktív módon beszélnek és gondolkodnak a nemzeti függetlenség és jólét biztosítása érdekében. Bhumibol Adulyadej

Úgy gondolom, hogy az Amazon-hozzászólások gyakran kivételesen ravaszak és éleslátóak, ezért nem fogom elvetni őket. De igazából nincs garancia arra, hogy amit olvasol, nem barátságból vagy rosszindulatból írták. Michael Dirda

Az általános jóindulat, de nem az általános barátság tette az embert olyanná, amilyennek lennie kell. Jane Austen


idezet baratsag

Használni akarom az edzőkkel, játékosokkal, hírességekkel, bárkivel fennálló kapcsolataimat, és ha fel tudom venni ezt a barátságot, és valaki másnak segíthetek, akkor ezt kihasználom. Nem fogok ezért bocsánatot kérni. Tim Tebow

A barátság az a család, amelyet létrehozunk – nem az, amelyet örökölünk. Mindig is olyan ember voltam, akinek a barátság, a választott rokonság ugyanolyan fontos, mint a család. Salman Rushdie

Egy lány nem bánik változatlan egyszerűséggel és közvetlenséggel egy lehetséges szeretőjével. A szerelem minden szakaszában összetett; barátság nem. Thomas Bailey Aldrich

Első kézből tudom, hogy a foci összehozza az embereket – csak egy labdára és néhány emberre van szükség, és elültetik a barátság magvait. Ali Krieger


igaz barátság idézet

Ha öt percet töltesz a legrosszabb ellenségeddel – ennek nem feltétlenül a fajról kell szólnia, bármiről lehet szó... rá fogsz jönni, hogy mindkettőtöknek van valami közös. Ahogy ezekre a közös vonásokra építkezel, kapcsolatot alakítasz ki, és ahogy erre a kapcsolatra építkezel, barátságot kötsz. Daryl Davis

A gyanakvás a barátság rákfenéje. Petrarka

A Big Red Machine valóban közösségi erőfeszítés: azt hiszem, csaknem 30 zenész vesz részt benne. Ez a barátságunkból fakad, de ez valóban olyan dolog, ami mélyen együttműködik. Aaron Dessner

Elég jól ismerem Dubait és annak tervezési színterét. Több mint 10 éve rendszeres látogató vagyok. Nehéz olyan területet megnevezni, ahol a vendégszeretet, a barátság, a kultúra, az ambíció és a szépség ilyen nagyra értékelik. Marcel Wanders

Egy barát egy életben sok, kettő sok, három aligha lehetséges. A barátságnak szüksége van bizonyos életpárhuzamra, gondolatközösségre, célversenyre. Henry Adams


mondások a barátságról

Nagyon különbözik az erostól a philia, egy derűs szerelem, sokkal inkább hasonlít a barátsághoz, annak kölcsönös kedvességével. Szeretitek egymást a megosztott boldog élményekért és örömökért. Francois Lelord

A koreai háború óta az Egyesült Államok és Dél-Korea tartós barátságot épített ki közös érdekekkel, például a Koreai-félsziget atomfegyver-mentesítésével, a külföldi agresszió elleni küzdelemmel és gazdaságaink fejlesztésével. Charles B. Rangel

Vidéken jártam bentlakásos iskolába, így nincs igazán különbség a család és a barátok között. 8 éves koromtól 17 éves koromig jártam oda – ez őrültség volt. Ha kiérdemled a barátságomat, akkor a családom vagy, és bármit megteszek érted. Jamie Campbell Bower

Egy zenekar jó módja annak, hogy megszakítsunk egy barátságot. Julian Casablancas

baratok idezetek

Úgy gondolom, hogy a barátság megőrzésének módja az, hogy tiszteletben tartjuk, hogy mindenki más. Emma Bunton

Még az élet közös dolgaiban, szerelemben, barátságban és házasságban is milyen kevés a biztonságunk, ha mások kezébe bízzuk boldogságunkat! William Hazlitt

Szerintem ahhoz, hogy valóban valami különlegeset alkossunk, azt valamilyen alapra kell építeni. És úgy gondolom, hogy a barátság jó alap, amire mindig vissza lehet csapni, ha nem értesz egyet. Szóval számomra ez nem randevúzás, inkább barátság. Omarion

Az idő megerősíti a barátságot, de gyengíti a szerelmet. Jean de la Bruyere




A Jézussal való bensőséges barátság állandó fegyelme azt eredményezi, hogy az emberek olyanokká válnak, mint Ő. Harry Emerson Fosdick

Egyedülálló vagyok, laza és szabad, nincs kötelezettségem, nincs horgonyom. Munka, barátság és önfejlesztés, ez vagyok én. Joel Edgerton

Nem tudom, hogy voltam-e valaha egy klikkben. Minél idősebb lettem, annál inkább rájöttem, milyen is egy igaz barát. Szóval a baráti köröm kicsit megváltozott. Aimee Teegarden

barátság idezet

Valójában nem volt barátság a modellkedésben, bár bizonyos melegség árad abból, ha olyan modellekkel találkozol, akiket ismersz a forgatásokon, mert nagyon sok ismeretlen helyre kerülsz, Alaszkától Afrikáig. Carol Alt

Amikor a bank a vagyonaimról kérdez, megemlítem a Regis Philbinhez fűződő barátságomat. Lou Holtz

Texasnak a maga kimagasló természeti előnyeivel vonzási ponttá kell válnia, és az államférfiak szemét sem kerüli el az a politika, hogy vele a legkorábbi baráti és kereskedelmi kapcsolatokat építsék ki. Sam Houston

baráti idézet

A boldogság annak megértése, hogy a barátság értékesebb, mint a puszta dolgok, értékesebb, mint a saját útjuk elérése, értékesebb, mint olyan helyzetekben lenni, ahol nem az igaz elvek forognak kockán. J. Donald Walters

A női barátság és a kialakuló kötelékek potenciális erőssége, különösen egy életre szóló kapcsolat során, nagyon mély. Toni Collette

Minden barátság vagy kapcsolat egy nyelvről szól. Gina Bellman

A családban, az interperszonális kapcsolatokban, még a barátságban is rendkívül fontos a hit. Ha van olyan partnered, akiről úgy gondolod, hogy jó ember, akkor kötelességed a végsőkig hinni benne, annak ellenére, hogy esetleg rossz dolgokat csinált. És támogatnia kell a gyermekeit, és hinnie kell bennük. Greg Graffin

A baráti kötelékek, amelyeket főiskolai éveim alatt kötöttem, még mindig erősek. Diana Penty


barátságos idézetek
A legizgalmasabb dolog Isten munkáját nézni, amikor megkérdeztem tőle valamiről, hallgatni őt és nézni, ahogy dolgozik. Olyan ez, mint ez a barátság, és csak nő, növekszik, nő és nő. Charles R. Swindoll

Amerika erősebb Obama elnök vezetése miatt, én pedig jobb vagyok a barátsága miatt. Hillary Clinton

A szeretethez hasonló barátság meleg; Olyan szerelem, mint a barátság, állandó. Thomas Moore

A barátság helyreállítása Oroszországgal, legnagyobb szomszédunkkal békénk és gazdaságunk szempontjából szükséges. Bidzina Ivanisvili

A barát szeretett rejtély; mindig a legkedvesebb, mert nem mi magunk vagyunk, és van benne valami, amit nem tudunk felfogni. Ha nem így lenne, a barátság elveszítené legfőbb vonzerejét. Lucy Larcom

a barátság nem arról szól

Íme egy hír: egyetlen katona sem adja az életét. Ez nem így működik. A legtöbb katona, aki tudatosan úgy dönt, hogy veszélybe sodorja magát, a haverjai védelmében teszi ezt. A baráti kötelékek miatt teszik ezt – és ez sokkal mélyebb, mint a barátság. Eric Massa

A barát érzelmi kötelék, akárcsak a barátság emberi élmény. Simon Sinek

A barátságnak nincsenek szabályai. Magára kell hagyni. Nem kényszeríthetjük ki jobban, mint a szeretetet. William Hazlitt


idezetek baratoknak

A rosszhiszeműség szereti a barátságról és a hűségről szóló diskurzust. Mason Cooley

Három szék volt a házamban; egy a magányra, kettő a barátságra, három a társadalomra. Henry David Thoreau

A barátság mindig is lelki utam középpontjába tartozott. Henri Nouwen

A barátságban és a szerelemben a tudatlanság gyakran jobban hozzájárul boldogságunkhoz, mint a tudás. Francois de La Rochefoucauld

kedves idézetek barátoknak

A nevetés nem rossz kezdet egy barátságnak, és ez a legjobb befejezés egy barátság számára. Henry Ward Beecher Ne hízelegj magadnak, hogy a barátság felhatalmaz téged arra, hogy kellemetlen dolgokat mondj intim kapcsolataidnak. Éppen ellenkezőleg, minél közelebb kerülsz egy személlyel kapcsolatba, annál szükségesebb lesz a tapintat és az udvariasság. Oliver Wendell Holmes, Sr.

A barátságot, amely önmagában is szent nyakkendő, a viszontagságok szentebbé teszik. Charles Caleb Colton

idézetek barátnak

Az életedben a legtöbb dolog nem a te kezedben van – a család, amelybe születtél, a szüleid és a testvéreid. Csak barátságot és szeretetet teremtesz magadnak ebben az életben. Rana Daggubati

Egy nő nagyon jó barátságot köthet egy férfival, de ahhoz, hogy ez megmaradjon, egy kis testi ellenszenvnek kell hozzá. Friedrich Nietzsche

Mutasd meg nekem a plátói barátság egy őszinte esetét, és mutatok neked két régi vagy otthonos arcot. Austin O'Malley

Kevés a barátság, de nincs barátság. Thomas Fuller

barati idezetek

Ha a szeretetet a következményei alapján kell megítélnünk, az inkább a gyűlöletre, mint a barátságra hasonlít. Francois de La Rochefoucauld

Néha megeshet, hogy egy hosszú vita egy hosszabb barátság oka lesz. Általában azok, akik vitatkoznak egymással, végül egyetértenek. Elbert Hubbard

Amit nem tudok szeretni, azt elnézem. Ez az igazi barátság? Anais Nin

Meglehetősen nehéz a női barátságról írni anélkül, hogy az egy nagyon szűk témakör lenne. Ez egy nehéz egyensúly. Samantha Harvey

Az emberi élet legnagyobb édesítője a barátság. Ennek az élvezet legmagasabb fokára emelése olyan titok, amelyet csak kevesen fedeznek fel. Joseph Addison



barati csalodas idezet

Gyenge alapon semmit sem lehet építeni. A barátság az alap. Hill Harper

Mi édesség marad az életben, ha elveszed a barátságot? Elrabolni a baráti életet olyan, mint a nap világát. Az igaz barátot jobban meg kell becsülni, mint a rokont. Marcus Tullius Cicero

Hogyan lehet az őszinteség a barátság feltétele? Az igazság ízlése bármi áron olyan szenvedély, amely semmit sem kíméli. Albert Camus

Minden demokráciában a nép akarata a legfőbb. India és Pakisztán népének intenzív barátságvágyát az élet minden területén való együttműködés értelmes intézkedéseivé kell fordítanunk. Rajiv Gandhi

Ha a tágabb képet, az Egyesült Királyság és Amerika kapcsolatát nézzük, tudom, milyen értékes a két nemzetünk közötti barátság. Belügyminiszterként elmondhatom a Háznak, hogy létfontosságú az országaink közötti kapcsolat, a hírszerzési információk országaink közötti páratlan megosztása. Amber Rudd

A barátság egyetlen lélekből áll, amely két testben lakik. Plautus Az, hogy a Bush-adminisztráció következetesen nem vett részt abban, hogy segítsen Izraelnek békét elérni a palesztinokkal, egyrészt rossz volt Izraellel való barátságunkra nézve, másrészt súlyosan károsította az arab világban elfoglalt helyzetünket. Barack Obama

legjobb barát idézet

A barátság lassú növekedésű növény, és a csapások sokkhatásait kell átvészelnie és ki kell állnia, mielőtt jogosult lenne a megnevezésre. George Washington

Légy hű önmagadhoz. Legyen minden nap egy remekmű. Segíteni másokon. Igyál mélyeket a jó könyvekből. Tedd a barátságot képzőművészetté. Építs menedéket egy esős nap ellen. John Wooden

barátságról idézet

A szépirodalom kényszeres olvasója vagyok. Tinédzser koromban beleszerettem a regényekbe. A feleségem, Marilyn és én... kezdeti barátságunk azért kezdődött, mert mindketten olvasók vagyunk. Életem szinte minden éjszakáján elaludtam, miután 30 vagy 40 percet olvastam egy regényt. Nagyszerű olvasója vagyok a szépirodalomnak, és sokkal kevésbé az ismeretterjesztőnek. Irvin D. Yalom Seth

Green, ő és én megpróbáljuk kitalálni, hogyan jött ez az egész. Mert nem emlékszünk arra, hogy mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás, nem volt szó szójátékról. De nem emlékszem, mi volt előbb, a „Robot Chicken” vagy a barátságunk, mert olyan régóta ismerjük egymást. Katee Sackhoff

A hírnevem túl fontos ahhoz, hogy félretegyem egy barátság céljából. Van egy dolgunk. Stephanie Tubbs Jones




új barátság idézetek

Ha valaki nem tisztel, hogyan lehet értékelni a vele való barátságot? Sudeep

Az ellenzék igazi barátság. William Blake

A kamerán kívüli barátságom Brock Lesnarral mindig is más volt, mint a kamerán kívüli barátságom CM Punkkal.

De nem mondhatnám, hogy egyikükhöz közelebb állok, vagy egyikük közelebb áll hozzám. Ez csak egy másik kapcsolat. Paul Heyman

Egy új barátság megszilárdításához, különösen a külföldiek vagy egy másik társadalmi világhoz tartozó személyek között, egy szikrának, amellyel titokban mindkettőt terhelték, emberről emberre kell szállnia, és át kell hatnia a hely és az idő balesetein. Cornelia Otis Skinner

szép idézetek barátoknak

Mélyen spirituális vagyok; Gyönyörködöm azokban a dolgokban, amelyek jót tesznek – azokban a dolgokban, amelyekkel egy kis fényt vethetünk, hogy segítsünk egy gyakran disszonáns univerzumot újra összhangba hozni önmagával... Éljen a művészet, éljen a barátság, éljen az öröm az életé! Jessye Norman

A titoktartás a barátság tisztasága. Jeremy Taylor Házasság: A rendőrség által elismert barátság. Robert Louis Stevenson

legjobb barátnő idezetek

A béke és barátság az egész emberiséggel a legbölcsebb politikánk, és szeretném, ha megengednék, hogy ezt kövessük. Thomas Jefferson

A szánalom és a barátság két egymással össze nem egyeztethető szenvedély. Goldsmith Olivér

A barátság nyelve a következő: "Jól nézel ki ma este." A vágy nyelve a következő: "Dögösen nézel ki ma este." Matthew Hussey

Mindenki tudja, hogy Coutinho nagyszerű labdarúgó – itt, Angliában, "The Magician"-nak hívják. Úgy döntött, hogy csatlakozik a Barcelonához, de minden alkalommal, amikor találkozunk és a Selecaóban játszunk, jókat beszélgetünk, és fenntartjuk ezt a barátságot. Ő egy kivételes srác, és az egyik legjobb barátom, akit a futball adott nekem. Roberto Firmino




igaz barát idézet

Valószínűleg jobban szeretek elszigetelt lenni, mint sok ember, de szerencsés vagyok, mert sok jó ember barátsága van, és ők megakadályoznak abban, hogy nagyon elszigetelődjek. Az én elmém világa is biztosan lakott és meleg hely. Ilyen erőforrásokkal nehéz túlságosan elszigetelődni. Jesse Ball

A barátság szinte mindig az egyik elme egy részének egy másik elmének részével való egyesülése; az emberek helyben barátok. George Santayana

igaz barátság idézetek
Emlékszem, Pu La az egyik premieremre jött, és türelmesen vártam, hogy meghalljam az ítéletét a szereplésemről, de amikor kijött a színházból a szünetben, csak az apámról és a jólétéről kérdezett. barátságuk volt. Ashok Saraf


barátság vers

A barátság lényegében párkapcsolat. Arisztotelész

Imádom az életet annak ellenére, ami zavarja. Szeretem a barátságot, a vicceket és a nevetést. Tahar Ben Jelloun



***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
3. Elküldve: 2022-06-16 21:44:19,

Barátság idézetek

[5.]

Barátság idézetek?:

Idézet:



A barátság menedék fa. Samuel Taylor Coleridge

Azt gondolom, hogy minden véget érő kapcsolatban fontos a bezárkózás – a romantikus kapcsolattól a barátságig. Mindig tisztának kell lennie a végén, és tudnia kell, miért kezdődött és miért ért véget. Szükséged van erre az életedben, hogy tisztán léphess a következő szakaszba. Jennifer Aniston

Minden tartós üzlet a barátságra épül. Alfred A. Montapert

A tapasztalataid egyedül a tiéd lesznek. De az igazság és a legjobb barátság ritkán okoz csalódást. Anne Lamott A barátság szerelem a szárnyai nélkül! Lord Byron

A barátok közötti különbségek csak megerősítik barátságukat. Mao Ce-tung

Az önmagunkkal való barátság mind fontos, mert enélkül senki mással nem lehet barátkozni a világon. Eleanor Roosevelt

A barátság a lélek házassága, és ez a házasság hajlamos a válásra. Voltaire

A kereskedelemben nincs barátság. Cornelius Vanderbilt

Tudományos korunk megköveteli, hogy definíciókat, méréseket és statisztikákat adjunk, hogy komolyan vegyék. Az életben azonban a legtöbb fontos dolgot nem lehet pontosan meghatározni vagy mérni. Meghatározhatjuk vagy mérhetjük például a szerelmet, a szépséget, a barátságot vagy a tisztességet? Dennis Prager

Szerelem, barátság, kapcsolatépítés – ezek mind kritikus kapcsolatok, és az egészséges, boldog élet alapja. Whitney Wolfe Herd


barátnős idézetek rövid

A barátság azt jelenti, hogy elfogadunk egy embert minden tulajdonságával együtt – jó és rossz. Mohanlal Az önérdek nélküli barátság az élet ritka és gyönyörű dolgai közé tartozik. James F. Byrnes

Van valami a vadállat önzetlen és önfeláldozó szerelmében, ami egyenesen a szívébe hat annak, akinek gyakran volt alkalma próbára tenni a puszta ember csekély barátságát és hűségét. Edgar Allan Poe

Egy barátság kezdete, az a tény, hogy a körülöttük lévő ezrek közül két ember találkozhat, kapcsolatba kerülhet és barátokká válhat, számomra egyfajta varázslatnak tűnik. De a barátság fenntartásához munkára van szükség. Ezt nem rossznak gondolom. A jó művészethez munka is kell. Charles de Lint

Soha nem szabad aláásnia a barátságot és a hűséget. Toyah Willcox

A barátságot úgy definiálom, mint olyan köteléket, amely minden korlátot átlép. Amikor készen állsz arra, hogy bármit és mindent elvárj a barátoktól, legyen az jó, rossz vagy csúnya... ezt nevezem igaz barátságnak. Harbhajan Singh

idezet a baratsagrol

Minden szerelem, amelynek alapja nem barátság, olyan, mint egy homokra épített kastély. Ella Wheeler Wilcox

Az egész világot barátságban átölelni bölcsesség. Ez a bölcsesség nem változtatható, mint a virágzó és elhervadó virágok. Thiruvalluvar

Kényszerítem az embereket, hogy igyanak velem egy kávét, csak mert nem bízom abban, hogy a barátság a számítógépen vagy a mobiltelefonon kívül más érzékszervek nélkül is fennmaradhat. John Cusack

A tény az, hogy minden barátsággal és minden bizalmi kötelékkel, amelyet kialakítasz, alakítod Amerika képét, amely a világ többi részére vetítődik. Ez olyan fontos. Tehát amikor külföldön tanulsz, valójában hozzájárulsz ahhoz, hogy Amerika erősebb legyen. Michelle Obama

idézetek baratsag

Férfiak és nők között nincs barátság. Van szenvedély, ellenségeskedés, imádat, szerelem, de nincs barátság. Oscar Wilde

Egy barát egy életben sok; kettő sok; három aligha lehetséges. A barátságnak szüksége van bizonyos életpárhuzamra, gondolatközösségre, célversenyre. Brooks Adams

A barátság elég teljes munkaidős elfoglaltság, ha valakivel igazán barátságos vagy. Nem lehet túl sok barátod, mert akkor nem vagy igazán barát. Truman Capote

Régóta élvezem a republikánusok barátságát és társaságát, mert ösztönösen tanár vagyok, és szeretnék megtanítani nekik valamit. Woodrow Wilson



idézetek barátok

Ha a barátságban biztos alapokra akarunk építeni, akkor inkább az ő kedvükért kell szeretnünk a barátainkat, mint a sajátunkért. Charlotte Bronte

Az Isten iránti őszinte barátság mindazokban, akik helyesen intelligens, készséges lénynek hiszik, a leglátványosabban, közvetlenül és erősen hajlik az imára; és nem kevésbé hajlamosítja a szívet a vágyra, hogy végtelenül dicsőséges legyen. Jonathan Edwards

Értékeld a barátságodat. Értékeld a kapcsolataidat. Barbara Bush

Nagy a győzelem, de mindenki barátsága még nagyobb. Zatopek Emil

Nehéz megszerezni egy macska barátságát. Ez egy filozófiai állat... olyan, amelyik nem meggondolatlanul helyezi el érzelmeit. Theophile Gautier

Egy barátság kiépítése sok időt és sok évet vesz igénybe. Hogy elrontsa, csak másodpercek. Vlade Divac Ha két szerető közül az egyik hűséges, a másik féltékeny és hamis, hogyan tarthat barátságuk, mert a Szerelem elpusztult! Marie de France

Az állandó barátságra vagy tartós szerelemre való képesség két legnagyobb bizonyítéka, nemcsak a szív jóságának, hanem az elme erejének is. William Hazlitt



idézet barátnak

Megtanultam a Johnny Carsonnal való kapcsolataimból, hogy nem számít, milyen barátságot gondolsz azokkal az emberekkel, akikkel együtt dolgozol, amikor a zseton fogy, minden az üzletről szól. Joan Rivers

A barátságok természetesen eltolódnak az életben. Életünk különböző időszakaiban különböző barátaink vannak, és néha nem a legjobb ötlet ragaszkodni egy barátsághoz, hogy megpróbáljuk működni, ha az egészségtelen kapcsolat. Tara Stiles

Úgy tartom meg a barátaimat, mint a fösvények kincseiket, mert a bölcsesség által adott dolgok közül egyik sem jobb vagy jobb a barátságnál. Pietro Aretino

Gyerekkoromban a hatodik osztály a karikák és a barátság, és a vicces dolgok kitalálásának nagy időszaka volt. Adam Sandler

Végső soron a bajtársiasság és a helyi emberekkel való barátság az utazásaim alapja. Tim Cope

Amint az természetes, hogy a szomszédos államok hasonló intézményekkel és hasonló haladási és fejlődési célokkal rendelkeznek, az Egyesült Államok és Mexikó barátságát folyamatosan fenntartották. Chester A. Arthur

Középiskolás voltam – és egy teljesen fiúkatolikus gimnáziumba, egy jezsuita gimnáziumba jártam, ahol az akadémiára és az atlétikára koncentráltam, minden vasárnap templomba jártam a Little Flowerben, dolgoztam a szolgálati projektjeimen, és a barátságra, barátság osztálytársaimmal és barátság a helyi katolikus leányiskolák lányaival. Brett Kavanaugh

Egy fiatalnak, ha otthon van, gyermekesnek kell lennie, és külföldön tiszteletben kell tartania az idősebbeket. Komolynak és őszintének kell lennie. Túl kell árasztania mindenkit a szeretetben, és ápolnia kell a jó barátságát. Amikor van ideje és lehetősége, ezek elvégzése után udvarias tanulmányokra kell fordítania. Konfuciusz


rövid baráti idézetek

A leghalálosabb gyümölcsöt az a gyűlölet hozza, amelyet az ember egy kialudt barátságba olt. Gotthold Ephraim Lessing

A vidámság süllyedő lángját lobogtassa a barátság szárnyával; és átadja a rózsás bort. Charles Dickens

Gyakran szükségleteinkkel azonosulva kerülünk kapcsolatba. Szükségem van erre, szükségem van biztonságra, menedékre, barátságra. És ebben az értelemben minden kapcsolat szimbiotikus. Azért gyűlünk össze, mert valamilyen szinten kielégítjük egymás igényeit. Ram Dass

A barátság kétoldalú. Ez nem egy barát csak azért, mert valaki valami jót tesz érted. Ez egy kedves ember. Akkor van barátság, ha tesznek egymásért. Ez olyan, mint a házasság – kétoldalú. John Wooden

A barátság a szerelem szintjére emelt kölcsönös zsarolás. Robin Morgan

A legjobb alkalom arra, hogy egy barát levelére válaszoljon, az a pillanat, amikor megkapja azokat. Aztán a barátság melege és a kapott intelligencia a legtöbb erőszakkal együttműködik. William Shenstone



iskolai barátság idézetek

Mielőtt a barátság virágai elhalványultak, a barátság elhalványult. Gertrude Stein

A barátság a teljes magyarázata annak, hogy mi is az a gepárdlány – ha megvan ez az igaz barátság, bármit legyőzhetsz, amit csak akarsz. Sabrina Bryan

A politika iránti szenvedély rendszerint kielégíthetetlen szükségletből fakad, akár a hatalom, akár a barátság és a rajongás, vagy a kettő kombinációjából. Fawn M. Brodie

A barátság egyik legsúlyosabb próbája, ha elmondod a barátodnak a hibáit. Tehát szeretni egy férfit, akit nem tudsz elviselni, ha foltot látsz rajta, és fájdalmas igazat mondani szerető szavakkal, ez barátság. Henry Ward Beecher

Shawn Spears, ő egy szemétláda. Évekig tartó barátság után Cody Rhodes valaha élt egyik legnagyszerűbb emberével úgy döntött, hogy megajándékozza egy székkel. Senki ne nyúljon ehhez az emberhez, ő egy szent. Maxwell Jacob Friedman


barátság versek rövid

A barátsággal néha nehéz – nem növöd ki a barátaidat, de megkérdőjelezed, hogy az emberek hogyan barátkoznak veled különböző módokon, és hogy helyes-e ezen kívül más kapcsolatokat ápolni. Dee Rees

A sikerhez mindig szükség van bizonyos fokú könyörtelenségre. Ha a barátságot vagy a sikert választom, valószínűleg a sikert választanám. Fullánk A barátság érzése olyan, mintha marhasülttel kényelmesen megtöltene; szerelem, mintha pezsgővel elevenítenének fel. Samuel Johnson

Az ember két alapvető szükséglete a szeretet és a megosztás. Mindkét szükségletet kisebb-nagyobb mértékben a barátság elégíti ki. Angelica anya

A legnagyobb gyógyító terápia a barátság és a szeretet. Hubert H. Humphrey

Szilárd meggyőződésem, csak azért, mert olyan régóta csinálom ezt, minden előadás három évig tart. 90%-uk nem kap három évet. Csak úgy. Sok időbe telik, hogy közösséget építs, barátságot építs ki karaktereiddel. Az emberek nehezen tudják megragadni és rávenni, hogy törődjenek veled. Kaley cuoco

Mindazon dolgok közül, amelyeket a bölcsesség nyújt ahhoz, hogy teljesen boldoggá tegyen bennünket, a legnagyobb a barátság. Epikurosz

A barátság szerelemmé nőhet, és gyakran nő is, de a szerelem soha nem válik barátsággá. Lord Byron


barátos idézet

Miért teszünk úgy, mintha minden barátság és megbízhatóság lenne, amikor lényegében minden tele van hirtelen gyűlölettel és csúfsággal? Anna Freud

Barátság! A lélek titokzatos cementje, az élet Sweet'nerje és a társadalom forrasztja. Robert Blair

A barátság két személy erős és megszokott hajlama egymás javának és boldogságának előmozdítására. Eustace Budgell

Adományt adtam Mitt Romney-nak a kampányához, mert barát volt, és a barátság volt az első. Mindig is demokrata voltam, és más nézeteim voltak, mint Mitt Romney. Nem vagyok Mitt Romney, és azt hiszem, az emberek rájönnek erre, ha találkoznak velem. Pagliuca István

A szerelem ritkább, mint maga a zseni. A barátság pedig ritkább, mint a szerelem. Charles Peguy

barátságról szóló idézetek

A szerelem virágszerű; A barátság olyan, mint egy menedékes fa. Samuel Taylor Coleridge

Az inspirációm a nő, a barátság és a magány. Enrique Iglesias

Mindazoknak, akik véleményt nyilvánítanak bármely kétes pontról, először meg kell tisztítaniuk az elméjüket minden ellenszenvtől, barátságtól, haragtól vagy szánalomtól. Sallust

Találkoztam nagyon magányos emberekkel, akiknek 10 000 barátjuk van a Facebookon. És egyszerűen nem az igazi. Ezt a mesterséges társadalmat a kibertérben hoztuk létre. És ennek egy közösségnek kell lennie, mint egy igazi közösségnek. Állítólag ez az a hely, ahová az emberek vigasztalást, barátságot vagy szórakozást keresnek. Rzeznik János



idezetek baratsag

Nem szabad megfeledkezni arról, hogy a tenger a barátság nagy tenyésztője. Két férfi, akik húsz éve ismerik egymást, rájönnek, hogy a tengeren töltött húsz nap közelebb hozza őket egymáshoz, mint valaha, vagy elidegeníti őket. Gilbert Parker

Olvass, miközben gyümölcsöt vagy bort kóstolsz, vagy élvezed a barátságot, a szerelmet vagy az életet. George Herbert

Az ellenségek nem pusztíthatják el a királyt, aki szolgálatában áll a bölcsek tiszteletével és barátságával, akik hibát találnak, nem értenek egyet és kijavítanak. Thiruvalluvar

Ahogy a Barátság Istennel című könyvében elmondják, ha egyszerűen úgy döntenénk, hogy hiszünk és úgy teszünk, mintha először is egyek lennénk, másodszor pedig, az élet örök, gyakorlatilag értelmetlenné tenné mindazt, amit egész életünkben tettünk. Neale Donald Walsch

Németországot sok minden köti Törökországhoz, és ha egy-egy kérdésben eltér a véleményünk, kapcsolataink, barátságunk, stratégiai kapcsolataink szélessége nagyszerű. Angela Merkel

Az igaz barátságnak soha nem szabad titkolnia, amit gondol. Szent Jeromos Erósznak meztelen teste lesz; Barátság meztelen személyiségek. CS Lewis

Bölcs dolog a kifinomult udvariasság olaját alkalmazni a barátság mechanizmusára. Sidonie Gabrielle Colette

***************************************************************************************************************





Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
2. Elküldve: 2022-06-16 17:10:00,

Barátság idézetek

[6.]

Barátság idézetek?:

Idézet:


Nekem úgy tűnik, hogy barátok nélkül élni olyan, mintha medvét fejnél, hogy tejszínt kapj a reggeli kávédhoz. Ez egy csomó gond, és nem sokat ér, miután megkaptad. Zora Neale Hurston

A barátok közötti veszekedés, ha kibékül, új köteléket ad a barátságnak. Sales Szent Ferenc

A barátság mindig édes felelősség, soha nem lehetőség. Khalil Gibran

Idézetek barátoknak

De a barátság a lélegző rózsa, minden hajtásban édességgel. Oliver Wendell Holmes, Sr.

Barátaink értelmezik nekünk a világot és önmagunkat, ha gyengéden és őszintén vesszük őket. Amos Bronson Alcott

Az igaz barátság olyan, mint a jó egészség; az értékét ritkán ismerjük addig, amíg el nem vész. Charles Caleb Colton

Ha egy barátod bajban van, ne idegesítsd azzal, hogy megkérdezed, tehet-e valamit. Gondolj ki valami megfelelőt, és tedd meg. EW Howe

Ez a barátság nem folytatódik a végéig, amely a véget ért. Francis Quarles

Ne feledje, hogy a barátság gesztusát, bármilyen kicsi is, mindig értékeljük. H. Jackson Brown, Jr.

Anélkül, hogy maszkot viselnénk, minden barátunk számára különleges arcunk van. Oliver Wendell Holmes, Sr.

A barátságnak ne legyen más célja, csak a lélek elmélyítése. Khalil Gibran

Akinek sok barátja van, annak nincs. Arisztotelész

A barátság nem bírja sokáig a sok jó tanács megterhelését. Robert Staughton Lynd

Idezetek a baratsagrol
Szégyenteljesebb bizalmatlankodni barátainkban, mint megtéveszteni őket. Konfuciusz

Soha ne legyen társad, aki árnyékba vet. Baltasar Gracian

A szerelem végtelenül kevesebbet követel, mint a barátság. George Jean Nathan

Nem mondható el, hogy az a férfi sikeres ebben az életben, aki egyetlen barátját sem elégíti ki. Henry David Thoreau

A szerelem olyan barátság, amely lángra kapott. Ez csendes megértés, kölcsönös bizalom, megosztás és megbocsátás. Ez a hűség jó és rossz időkben egyaránt. Megelégszik a tökéletességnél kevesebbel, és engedményeket tesz az emberi gyengeségekbe. Ann Landers

Barat idezet

Mert az ima nem más, mint az Istennel való barátság. Avilai Szent Teréz

Az ember élete mindaddig értékes, amíg értéket tulajdonít mások életének, a szeretet, a barátság, a felháborodás és az együttérzés révén. Simone de Beauvoir

Légy hű önmagadhoz, segíts másokon, tedd minden napod remekművé, tedd a barátságot képzőművészetté, igyál mélyen a jó könyvekből – különösen a Bibliából, építs menedéket az esős napok ellen, adj hálát az áldásodért és imádkozz minden nap útmutatásért. John Wooden

A szerelem lángra lobbant barátság. Jeremy Taylor

Barátok idézet

A barátság egy lélek két testben. Mencius

A barát, aki el tud hallgatni velünk a kétségbeesés vagy zavarodottság pillanatában, aki velünk marad a gyász és a gyász órájában, aki elviseli, hogy nem tudja... nem gyógyít, nem gyógyít... ez az a barát, aki törődik. Henri Nouwen

Barátnak lenni gyors munka, de a barátság lassan érő gyümölcs. Arisztotelész

Barátaink számára fontos, hogy elhiggyék, hogy fenntartás nélkül őszinték vagyunk velük, és a barátság szempontjából fontos, hogy nem. Mignon McLaughlin

Nincsenek ellenségei, de a barátai nagyon nem szeretik. Oscar Wilde

De a barátság értékes, nem csak árnyékban, hanem az élet napsütésében is, és a jóindulatú elrendezésnek köszönhetően az élet nagy része a napfény. Thomas Jefferson

Amilyen ritka az igaz szerelem, az igaz barátság ritkább. Jean de La Fontaine

Az igaz barátság valódi tudást engedhet meg magának. Nem a sötétségen és a tudatlanságon múlik. Henry David Thoreau

Hol lennél barátok nélkül? Az emberek, hogy felvegyenek téged, amikor emelni kell? Olyan otthonokból származunk, amelyek távolról sem tökéletesek, így végül szinte szülőként és testvérként maradsz a barátaidnál – a saját választott családodnál. Semmi sem hasonlítható egy igazán hűséges, megbízható, jó baráthoz. Semmi. Jennifer Aniston

Baráti szeretet idézetek

Kiváló ember; nincsenek ellenségei; és egyik barátja sem kedveli. Oscar Wilde

Az életnek nincs olyan áldása, mint egy körültekintő barátnak. Euripidész

A hatalmon lévő barát elveszett barát. Henry Adams

Ha örülünk az örömünknek, nem pedig a szenvedésünk miatt szenvedünk, az tesz valakit baráttá. Friedrich Nietzsche

Sok ember egész életében szorosan összetartott két barátot, akik mindig idegenek maradtak egymás számára, mert az egyiket a hasonlóság, a másikat a különbözőség vonzotta. Emil Ludwig

A barátság az est árnyéka, amely az élet lenyugvó napjával fokozódik. Jean de La Fontaine

Rövid idézetek a barátságról

A barátság mélysége nem függ az ismeretség hosszától. Rabindranath Tagore

A megszakítható barátság soha nem volt igazi. Szent Jeromos

A szerelem megzenésített barátság. Joseph Campbell

A barátság gyakran szerelemben végződik; de szerelem a barátságban – soha. Charles Caleb Colton

A helytől való távolság vagy az idő múlása nem csökkentheti azok barátságát, akik alaposan meg vannak győződve egymás értékéről. Robert Southey

Oszd meg mosolyodat a világgal. A barátság és a béke szimbóluma. Christie Brinkley

Idézet barátságról

A barátság a legnagyobb örömök forrása, és barátok nélkül még a legkedvesebb elfoglaltságok is fárasztóvá válnak. Aquinói Tamás

A barátok a bajok idején mutatják meg szeretetüket, nem a boldogságban. Euripidész

A legtöbb, amit tehetek a barátomért, hogy egyszerűen a barátja leszek. Henry David Thoreau

A barátság megsokszorozza az élet javát és megosztja a rosszat. Baltasar Gracian

Az egyetlen módja annak, hogy barátod legyen, ha az vagy. Ralph Waldo Emerson

A barát úgymond egy második én. Marcus Tullius Cicero

A barátság idézetek

Soha ne barátkozz olyan emberekkel, akik státuszban feletted vagy alattad állnak. Az ilyen barátságok soha nem fognak boldogságot okozni. Chanakya

Semmi sem erősíti meg annyira a barátságot, mint az egyik barát meggyőződése, hogy felsőbbrendű a másiknál. Honore de Balzac

Egy férfi növekedése látható a barátai egymást követő kórusaiban. Ralph Waldo Emerson

A barátod a szükségleteidet kielégíti. Khalil Gibran

A nevetés egyáltalán nem rossz kezdet egy barátság számára, és messze a legjobb befejezés egy barátság számára. Oscar Wilde

Egyedül születünk, egyedül élünk, egyedül halunk meg. Csak szeretetünkön és barátságunkon keresztül kelthetjük azt a pillanatnyi illúziót, hogy nem vagyunk egyedül. Orson Welles

A szerelem olyan, mint egy lángra lobbant barátság. Kezdetben egy láng, nagyon szép, gyakran forró és heves, de még mindig csak könnyű és pislákoló. Ahogy a szerelem öregszik, szívünk éretté válik, és szerelmünk szénné válik, mélyen égő és olthatatlan. Bruce Lee

Idézet barátoknak

Gyümölcséről ismerik meg a fát; ember a tettei szerint. A jó cselekedet soha nem vész el; aki udvariasságot vet, barátságot arat, aki kedvességet, szeretetet gyűjt. Szent Bazil

Nem a szeretet hiánya, hanem a barátság hiánya teszi boldogtalanná a házasságokat. Friedrich Nietzsche

A barátság erős köteléke nem mindig kiegyensúlyozott egyenlet; a barátság nem mindig egyenlő arányban való adásról és vételről szól. Ehelyett a barátság azon az érzésen alapszik, hogy pontosan tudod, ki lesz melletted, ha szükséged van valamire, függetlenül attól, hogy mit és mikor. Simon Sinek

Béke, kereskedelem és őszinte barátság minden nemzettel; szövevényes szövetségeket egyikkel sem. Thomas Jefferson

Van egy hűségem, ami a vérkeringésemben folyik, ha bezárkózok valakibe vagy valamibe, attól nem tudsz eltántorítani, mert ezt alaposan elkövetem. Ez a barátság, ez az alku, ez az elkötelezettség. Ne adj papírt – ugyanazt az ügyvédet kérhetem fel, aki kidolgozta, hogy megtörje. De ha kezet fogsz velem, az egy életre szól. Jerry Lewis

Barátság idézetek rövid

A szeretet, a barátság és a tisztelet nem köti össze annyira az embereket, mint a közös gyűlölet valami iránt. Anton Csehov

Ha az intellektusunkra hallgatnánk, soha nem lenne szerelmi kapcsolatunk. Soha nem lesz barátságunk. Soha nem mennénk üzletbe, mert cinikusak lennénk. Hát ez hülyeség. Mindig le kell ugrani a sziklákról, és lefelé menet építeni kell a szárnyait. Ray Bradbury

Barátságról idézetek

Nincs barátság, nincs szeretet, mint a szülőé a gyerek iránt. Henry Ward Beecher

Amikor a világ ennyire bonyolult, a barátság egyszerű ajándéka mindannyiunk kezében van. Maria Shriver

A barátság gyakran szerelemben végződik, de a szerelem barátsággal – soha. Albert Camus

A barátság az élet bora: de az új barátság... se nem erős, se nem tiszta. Edward Young

A barátság kiváltsága, hogy hülyeségeket beszélhet, és tisztelheti a hülyeségeit. Bárány Károly

Az igazi boldogság elsősorban az önmaga élvezetéből fakad, másodsorban pedig néhány kiválasztott társ barátságából és beszélgetéséből. Joseph Addison

A romantika szakértői szerint egy boldog házassághoz több kell, mint egy szenvedélyes szerelem. Ragaszkodnak ahhoz, hogy a tartós egyesüléshez valódi tetszés kell legyen egymás iránt. Ami az én könyvemben jó definíciója a barátságnak. Marilyn Monroe

Az egészséges barátság az, amikor megosztja valódi érzéseit anélkül, hogy félne a kapcsolat végétől. Ez is olyan, ahol néha hagyni kell, hogy elcsúszjanak a zavaró dolgok. A nehéz pillanatok bölcsebbé tesznek önmagad és egymás tekintetében. Erősebbé és barátabbá is tesznek téged. Rachel Simmons

Idezetek baratsagrol

Az igazi barátság, akárcsak az igazi költészet, rendkívül ritka – és értékes, mint egy gyöngyszem. Tahar Ben Jelloun
Ha elfogadással és kedvességgel teszel valamit, igazi barátságot teremthetsz. Dustin Lance Black

A barátság egy megállapodás, amellyel vállaljuk, hogy apró szívességeket nagyokkal cserélünk. Montesquieu Vannak, akik hajlandóak elárulni több éves barátságot, csak azért, hogy egy kicsit a reflektorfénybe kerüljenek. Lauren Conrad

Barátságban és méltóságban ki kell nyújtanunk a kezünket mind azok felé, akik barátkoznának velünk, és azok felé, akik az ellenségünk lennének. Arthur Ashe

Barátnak idézet

Az emberek ki-be jönnek az életünkbe, és a barátság igazi próbája az, hogy képes vagy-e ott folytatni, ahol utoljára látták egymást. Lisa Lásd Egy pillantás egy e-mailre 15 percnyi összpontosítástól foszthatja meg. Egy hívás a mobiltelefonján, egy tweet, egy azonnali üzenet tönkreteheti az ütemezését, és arra kényszerítheti, hogy áthelyezze a találkozókat, vagy lefújja az igazán fontos dolgokat, például a szerelmet és a barátságot. Jacqueline Leo

Ha létezik olyan, hogy jó házasság, az azért van, mert inkább barátságra, mint szerelemre hasonlít. Michel de Montaigne

Gyerek barátság idézetek

Ha egy férfi élete során nem köt új ismeretségeket, hamarosan egyedül marad. Egy embernek, uram, állandóan javítania kell a barátságát. Samuel Johnson

Megtanultam, hogy a barátság nem arról szól, hogy kit ismersz a legrégebben, hanem arról, aki eljött, és soha nem hagyta el az oldaladat. Yolanda Hadid

A pakkínai barátság magasabb, mint a Himalája, mélyebb, mint az óceán, édesebb a méznél és erősebb, mint az acél. Shehbaz Sharif

A futball az áldozatvállalásról, az odaadásról, a sok munkáról és a pályán kívüli barátságról szól. Edinson Cavani

Élvezem a múló időt. Úgy gondolom, hogy kiváltság barátságban lenni az idővel. Varda Ágnes A barátság vadul alulértékelt gyógyszer. Anna Deavere Smith

A barátság olyan, mint a pénz, könnyebb megteremteni, mint megtartani. Samuel Butler

Szép idézetek a barátságról

Csak a barátság miatt jött, és elvette a szerelmet. Thomas Moore

A hűség és a barátság, ami számomra ugyanaz, megteremtette mindazt a gazdagságot, amiről valaha is gondoltam, hogy rendelkezem. Ernie Banks

Tisztában vagyunk vele, hogy a globalizáció nem globális barátságot jelent, hanem globális versenyt és ebből következően konfliktust. Ez nem jelenti azt, hogy mindannyian elpusztítjuk egymást, de ez sem egy boldog globális falu. René Girard

Az igazságok egyetemesek: minden gyerek ismeri a félelmet. Minden gyerek ismeri a családot és a barátságot. Veszteség, szerelem, nevetés. Minden más csak részlet. Jason Reynolds

Barát idezet

Még egy állatban is, ha őszinte szeretetet tanúsítasz, fokozatosan kialakul a bizalom... Ha mindig rossz arcot mutatsz és versz, hogyan fejleszthetsz barátságot? dalai láma A barátság az egyik legkézzelfoghatóbb dolog egy olyan világban, amely egyre kevesebb támogatást kínál. Kenneth Branagh

Minden barátságban vannak hullámvölgyek és hullámvölgyek. Diszfunkcionális minták jelennek meg; külső helyzetek belső súrlódást okoznak; szétnősz, majd újra összepattansz. Mariella Frostrup

Csak a barátságot vagy a felperzselt földet értem. Roger Ailes

Rövid idézetek barátságról

A barátság mindig előnyös; a szerelem néha árt. Seneca

A jó közösség és barátság tartós, racionális és férfias örömök. William Wycherley

Utunk egyenes és világos – a szocialista demokrácia felépítése itthon, szabadsággal és jóléttel mindenki számára, valamint a világbéke és a barátság fenntartása minden nemzettel külföldön. Lal Bahadur Shastri

Nagy örömmel fedezte fel, hogy az ember nem csak azért szereti a gyerekeit, mert azok a gyerekei, hanem a nevelés során kialakult barátság miatt. Gabriel Garcia Marquez

Szerintem az emberek szeretik a barátságot látni. Azt hiszem, az emberek szeretnek látni olyan embereket, akik csak felverik egymást a falon, de nem tudnak egymás nélkül élni. Martin Freeman

Legszebb idézetek a barátságról

Minden barátság más, mert mindenkinek más a személyisége. Nargis Fakhri

A házasság a barátság legmagasabb foka. Ha boldogok, akkor szétosztva csökkenti a gondjainkat, ugyanakkor a kölcsönös részvétel révén megduplázza örömeinket. Samuel Richardson

Szerintem a barátság fontosabb, mint a szerelem, de ez a barátságból kinőtt szerelem a legjobb az egészben. Jane Green


***************************************************************************************************************




Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
1. Elküldve: 2022-06-16 17:07:49,

Barátság idézetek

[7.]

Barátság idézetek?:

Idézet:



Legyünk hálásak azoknak az embereknek, akik boldoggá tesznek bennünket, ők a bájos kertészek, akik kivirágozzák a lelkünket. Marcel Proust

A barátok azok a testvérek, akiket Isten soha nem adott nekünk. Mencius

Itt nincsenek idegenek; Csak olyan barátok, akikkel még nem találkoztál. William Butler Yeats

El sem tudom képzelni, hol lennék ma, ha nem lenne az a maroknyi barát, akik örömmel teli szívet adtak nekem. Valljuk be, a barátok sokkal szórakoztatóbbá teszik az életet. Charles R. Swindoll

Sokan szeretnének veled utazni a limuzinban, de te azt szeretnéd, ha valaki elmegy veled busszal, ha a limuzin meghibásodik. Oprah Winfrey


Barátság idézetek

Az igaz barátok elöl szúrnak. Oscar Wilde

Egy hűséges barát tízezer rokont ér. Euripidész

Minden java közül a barát a legértékesebb. Hérodotosz

Megtanultam, hogy elég azokkal lenni, akiket szeretek. Walt Whitman

Mindenkinek barátja senkinek sem barátja. Arisztotelész

A barátságot... nem tanulod meg az iskolában. De ha nem tanultad meg a barátság jelentését, akkor tényleg nem tanultál meg semmit. Muhammad Ali


Barátság idézet

A barát az, aki teljes szabadságot ad, hogy önmagad legyél. Jim Morrison

Minden barátság mögött önérdek áll. Nincs barátság önérdek nélkül. Ez keserű igazság. Chanakya

A szeretet az egyetlen erő, amely képes az ellenséget baráttá változtatni. Martin Luther King, Jr.

Egy barát az, amire a szívnek mindig szüksége van. Henry Van Dyke

Sok időbe telik, mire egy régi barát lesz. John Leonard

A barátság növeli a boldogságot és csökkenti a nyomorúságot azáltal, hogy örömünket megkétszerezi és gyászunkat kettéosztja. Marcus Tullius Cicero

Ha van egy igaz barátod, akkor több van, mint a részed. Thomas Fuller

Néha barátnak lenni azt jelenti, hogy elsajátítod az időzítés művészetét. Megvan a csend ideje. Ideje elengedni, és engedni, hogy az emberek belevegyék magukat a saját sorsukba. És itt az ideje felkészülni a darabok felszedésére, amikor mindennek vége. Octavia E. Butler

Idézetek a barátságról

A világ azért kerek, hogy barátság ölelje körül. Pierre Teilhard de Chardin

Az üzletre alapozott barátság jobb, mint a barátságon alapuló üzlet. John D. Rockefeller

Idézetek barátságról

A barát az, aki ismer és ugyanúgy szeret. Elbert Hubbard

A barátság édességében legyen nevetés és örömök megosztása. Mert a kis dolgok harmatában találja meg a szív reggelét és felüdül. Khalil Gibran

Az igazi barát az, aki akkor lép be, amikor a világ többi része távozik. Walter Winchell

Nincs ezen a földön semmi, amit jobban értékelnénk, mint az igaz barátság. Aquinói Tamás

Az élet legnagyobb ajándéka a barátság, és meg is kaptam. Hubert H. Humphrey

Minden barát egy világot képvisel bennünk, egy olyan világot, amely addig nem születik meg, amíg meg nem érkezik, és csak ezzel a találkozással születik meg egy új világ. Anais Nin

Azt a barátot, akit csapásomban mindig a legjobban fogok becsülni. Jobban bízhatok azokban, akik segítettek enyhíteni sötét óráim homályát, mint azokban, akik annyira készek velem együtt élvezni jólétem napsütését. Ulysses S. Grant

Egyetlen rózsa lehet a kertem... egyetlen barát, az én világom. Leo Buscaglia

Amikor őszintén feltesszük magunknak a kérdést, hogy életünk melyik személye jelenti a legtöbbet számunkra, gyakran azt tapasztaljuk, hogy azok azok, akik ahelyett, hogy tanácsot, megoldást vagy gyógymódot adnának, inkább úgy döntöttek, hogy megosztják fájdalmainkat, és megérintik sebeinket meleg, gyengéd kéz. Henri Nouwen

Nincs szükségem olyan barátra, aki megváltozik, amikor én változom, és aki bólint, amikor bólintok; az árnyékom sokkal jobban csinálja. Plutarkhosz

A madár fészek, a pók háló, emberbarátság. William Blake

Barát idézet

Az igaz barátság megsokszorozza a jót az életben, és megosztja a rosszakat. Törekedj arra, hogy legyenek barátaid, mert az élet barátok nélkül olyan, mint egy lakatlan szigeten... egy igazi barátot találni egy életen át jó szerencse; megtartani őt áldás. Baltasar Gracian

A barátság szükségtelen, mint a filozófia, mint a művészet... Nincs túlélési értéke; inkább egyike azoknak a dolgoknak, amelyek értéket adnak a túlélésnek. CS Lewis

Nem pusztítom-e el az ellenségeimet, ha barátaimvá teszem őket? Abraham Lincoln

Légy lassan barátságba esni; de ha bent vagy, maradj szilárdan és állandóan. Szókratész

Senki sem a barátod, aki hallgatást követel, vagy megtagadja a növekedéshez való jogodat. Alice Walker

Szívedben van egy mágnes, amely vonzza az igaz barátokat. Ez a mágnes az önzetlenség, elsősorban másokra való gondolás; ha megtanulsz másokért élni, ők érted fognak élni. Paramahansa Yogananda

A barát egy ajándék, amit magadnak adsz. Robert Louis Stevenson

A barátaim a birtokom. Emily Dickinson

Baratsag idezet

A barátok számítanak, akiket hajnali 4-kor felhívhat. Marlene Dietrich

Sétálni egy baráttal a sötétben jobb, mint egyedül sétálni a fényben. Helen Keller

Az igaz barátság egyik legszebb tulajdonsága a megértés és az, hogy megértenek. Lucius Annaeus Seneca

Ne feledje, hogy a legértékesebb régiségek kedves régi barátok. H. Jackson Brown, Jr.

A régi barátok egyik áldása, hogy megengedheti magának, hogy ostoba legyen velük. Ralph Waldo Emerson

Mindenki életében időnként a belső tűz kialszik. Ezután lángra lobban egy másik emberi lénnyel való találkozástól. Mindannyiunknak hálásnak kell lennünk azoknak az embereknek, akik felélesztik a belső szellemet. Albert Schweitzer

Barátok idézetek

A legjobb barátom az, aki a legjobbat hozza ki belőlem. Henry Ford

A barátság nyelve nem szavak, hanem jelentések. Henry David Thoreau

A barátság még mélyebben jelzi az életet, mint a szerelem. A szerelem megszállottsággá fajul, a barátság soha nem más, mint megosztás. Elie Wiesel

Légy mindenkivel udvarias, de kevesekkel bensőséges, és hagyd, hogy azok a kevesek jól próbára tegyék, mielőtt bizalmat adsz bennük. George Washington

A dolgok soha nem olyan ijesztőek, ha van egy legjobb barátod. Bill Watterson

Egy férfi barátsága az egyik legjobb értékmérő. Charles Darwin

Ő az elme barátja. Összeszed, ember. A darabok én vagyok, ő összegyűjti, és a megfelelő sorrendben visszaadja nekem. Jó, tudod, ha van egy nő, aki az elméd barátja. Toni Morrison

Soha ne köss barátságot olyan férfival, aki nem jobb önmagadnál. Konfuciusz Vannak, akik papokhoz járnak; mások a költészethez; Én a barátaimhoz. Virginia Woolf

Az igaz barát szabadon, tisztességesen ad tanácsot, segítőkész, bátran kalandozik, mindent türelmesen vesz, bátran védekezik, és változatlanul barátja marad. William Penn

Idézet barátság

Nem annyira barátaink segítsége segít rajtunk, mint inkább az ő segítségük bizalma. Epikurosz

A barátok és a jó modor elvisznek oda, ahol a pénz nem megy. Margaret Walker

Légy lassú a barátválasztásban, lassabban a változásban. Benjamin Franklin

Őszinte barátság idézetek

Soha ne csinálj rosszat, hogy barátot szerezz vagy megtarts. Robert E. Lee

A legjobb alkalom arra, hogy barátokat szerezz, mielőtt szükséged lenne rájuk. Ethel Barrymore

Az őszintétlen és gonosz baráttól jobban kell félni, mint egy vadállattól; egy vadállat megsebesítheti a testedet, de egy gonosz barát megsebzi az elmédet. Ismeretlen Barátok születnek, nem születnek. Henry Adams

Barátság és pénz: olaj és víz. Mario Puzo

Igen, a régi barátok mindig a legjobbak, 'kevésbé tudsz újat találni, amiből régit lehet csinálni. Sarah Orne Jewett

Árvának nevezzük azt a személyt, aki elvesztette az apját; és özvegy az a férfi, aki elvesztette a feleségét. De milyen néven hívjuk azt az embert, aki ismerte a barátja elvesztésének óriási boldogtalanságát? Itt minden nyelv hallgat, és impotenciában tartja nyugalmát. Joseph Roux

Egy igazi barátodnak mindig elmondhatod: ha hülyét csináltál magadból, nem érzi úgy, hogy állandó munkát végeztél. Laurence J. Peter

A barátot úgy definiálom, hogy valaki imád téged, annak ellenére, hogy ismeri azokat a dolgokat, amelyeket a legjobban szégyell. Jodie Foster

Maga a mennyországon kívül semmi sem jobb, mint egy barát, aki valóban barát. Plautus

E világ őszinte barátai olyanok, mint a hajó fényei a legviharosabb éjszakákban. Giotto di Bondone

Egy barátság a legtöbb dolgot kibírja, és gyarapodik vékony talajon is; de időnként szüksége van egy kis levélre, telefonhívásra és apró, ostoba ajándékokra - csak hogy megóvja a teljesen kiszáradástól. Pam Brown

Idézet a barátságról

A barátnak olyannak kell lennie, akinek megértésében és erényében egyformán megbízhatunk, és akinek a véleményét egyszerre értékelhetjük igazságossága és őszintesége miatt. Robert Hall

Mivel semmi sem érdemes barátként lenni, soha ne veszítse el az esélyt, hogy barátokat szerezzen. Francesco Guicciardini

Ahelyett, hogy szereted az ellenségeidet, bánj egy kicsit jobban a barátaiddal. EW Howe

Barátok... ápolják egymás reményeit. Kedvesek egymás álmaihoz. Henry David Thoreau

Egy barátot a természet remekművének tekinthetjük. Ralph Waldo Emerson

A legmeghittebb barátunk nem az, akinek a legrosszabbat mutatjuk meg, hanem természetünk legjobbjait. Nathaniel Hawthorne

Rövid barátnős idézetek

Ahogy a vas élezi a vasat, úgy élezi a barát a barátot. Salamon király

Az igaz barát minden áldás közül a legnagyobb, és aminek megszerzésére a legkevesebb gondot fordítunk. Francois de La Rochefoucauld

Az igaz barát az, aki melletted van, amikor szívesebben lenne bárhol máshol. Len Wein

Amikor kiválasztod a barátaidat, ne hagyd, hogy a személyiséget válaszd a karakter helyett. W. Somerset Maugham

A barátságnak nem kellenek szavak – ez a magány a magány gyötrelméből megszabadított magány. Dag Hammarskjold

A barátok a legjobbak, akikhez fordulhatsz, ha nehéz napod van. Justin Bieber

Ha drágakő vagy akár virág helyett egy szerető gondolat ajándékát adnánk egy barát szívébe, az olyan adakozás lenne, mint az angyalok. George MacDonald

Egy igaz barát soha nem áll az utadba, hacsak nem csúszol le. Arnold H. Glasow


Barát idézetek

Vannak kezeslábas barátaim, akiknek barátságát nem cserélném el a világ királyainak kegyére. Thomas A. Edison

Mindig úgy éreztem, hogy a barátság nagy kiváltsága, megkönnyebbülése és vigasztalása az, hogy semmit sem kell megmagyarázni. Katherine Mansfield

A szerelmeseknek joguk van elárulni... a barátoknak nem. Judy Holliday

A csend teszi az igazi beszélgetéseket a barátok között. Nem a mondás, hanem az, hogy soha nem kell mondanom, az számít. Margaret Lee Runbeck

A barátai az emberi faj azon részei, akikkel ember lehet. George Santayana

Hogy ne tévesszenek össze a kiárusítással, gondosan választottam ki a barátaimat. A politikailag aktívabb fekete diákok. A külföldi diákok. A Chicanos.

A marxista professzorok és strukturális feministák és punk-rock performansz költők. Barack Obama

A legjobb barátom az az ember, aki jót kíván nekem az én kedvemért. Arisztotelész

A barátság egy szó, amelynek nyomtatásban már a látványa is megmelegíti a szívet. Augustine Birrell

Baráti idézetek

Akkor nyered a győzelmet, ha engedsz a barátoknak. Szophoklész

Nagyon büszke vagyok arra, hogy van egy pótágyam a barátaimnak. Samuel Pepys

Soha ne magyarázkodj – a barátaidnak nincs szükségük rá, és az ellenségeid úgysem fognak hinni neked. Elbert Hubbard

Baratsag idezetek
Az igaz barát az, aki figyelmen kívül hagyja a kudarcaidat, és elviseli a sikereidet! Doug Larson

Édes a távoli barátok emléke! Mint a távozó nap lágy sugarai, gyengéden, de mégis szomorúan esik a szívre. Washington Irving

Amikor botrányba keveredik, megtudhatja, kik az igazi barátai. Elizabeth Taylor

Tedd ezt a melledre: A régi barátokban, mint a régi kardokban, még mindig a legjobban bíznak. John Webster

A barátság első látásra, akárcsak a szerelem első látásra, az egyetlen igazság. Herman Melville

A hamis barátság, mint a borostyán, lerombolja és tönkreteszi a falakat, amelyeket átölel; de az igaz barátság új életet és élénkséget ad az általa támogatott tárgynak. Richard Burton

A félelem idegenné teszi azokat az embereket, akik barátok lennének. Shirley MacLaine

Idézetek barátság

Azt akarom, hogy a barátomnak mindaddig hiányzom, amíg nekem hiányzik. Szent Ágoston

Csak annyit kell tenned, hogy a barátom legyél, olyan, mint én. Taylor Swift

Csak a nagy szívűek lehetnek igaz barátok. Az aljas és gyáva, soha nem tudhatja, mit jelent az igaz barátság. Charles Kingsley Milyen kellemes, ha mindenkiben barátra lel. Joseph Brodsky

Sok barátság, hosszú, hűséges és önfeláldozó, eleinte nem nyugodott vastagabb alapon, mint egy kedves szó. Frederick William Faber

Két ember nem lehet sokáig barát, ha nem tudják megbocsátani egymásnak apró hibáit. Jean de la Bruyere

A barátságot a jellem legsúlyosabb próbájának tartják. Szerintünk könnyű hűségesnek lenni egy családhoz és klánhoz, amelynek vére a saját ereiben folyik. Charles Eastman

Ha nagyon fájdalmas számodra, ha kritizálod a barátaidat, akkor biztonságban teheted. De ha a legkisebb örömét is leli benne, akkor itt az ideje, hogy fogja a nyelvét. Alice Miller

Soha nem tartottam a politikában, a vallásban vagy a filozófiában tapasztalható nézeteltérést oknak arra, hogy elszakadjak egy baráttól. Thomas Jefferson

Amikor a barátság megszűnik, akkor szabad űr marad a külvilág szörnyű magányának, amely olyan, mint a bolygók közötti hideg tér. Olyan levegő ez, amelyben az emberek végleg elpusztulnak. Hilaire Belloc


Barátoknak idézet

A szerelem vak; a barátság becsukja a szemét. Friedrich Nietzsche

A barátság igazi próbája: nem tudsz szó szerint semmit sem csinálni a másikkal? Tudja élvezni az élet olyan pillanatait, amelyek teljesen egyszerűek? Eugene Kennedy

A férfiak focilabdaként rúgják a barátságot, de úgy tűnik, nem szakad meg. A nők úgy bánnak vele, mint az üveggel, és darabokra esik. Anne Morrow Lindbergh

***************************************************************************************************************




(TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Barátság idézetek

(üzenet: 7, Hobbi)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0079388618469238 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail