Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9488577/0 Témák: 19388 Tagok: 113381 Legújabb tag: willingarbl Online: (52/28
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 5265 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Direct One DTH (műholdas)

(üzenet: 131615, Sat)
 

Gglul



Tagság: 2003-01-02 00:00:00
Tagszám: #705
Hozzászólások: 342
3831. Elküldve: 2003-01-16 08:29:35,

Direct One DTH (műholdas)

[127826.]

@Izoli:

Ne keverjük az MPEG video és audio steambe az 'encryption'-t! Ha lényegileg nem nyúlnának bele a video stream-be, hanem csak a kódolást változtatnák meg, akkor semmilyen minőségromlás nem következhetne be... (lásd más hasonló csatonák a UPCD-n kívül)

De a tapasztalat alapján, jelenleg ez mégsem így működik... esetleg már a műsorok vételével van valami érthetetlen probléma, amit nem tudnak megoldani...

Vagy talán a csúcsszuper berendezéshez nem értenek a külföldi kollégák? Érdekelne, hogy a magyar UPCD mikor, mennyit és mit tett/tesz azért, hogy végre történjen valami javulás? A magyar kollégák egy-két külföldi látogatásán kívül csak annyit sikerült elérni, hogy két hónap után végre a gyártót is bevonják a probléma megoldásába? Mi lesz, ha a gyártó sem tudja "összelőni" a berendezéseket?

János, tájékoztatást kérek!

Köszönettel:
Gglul
[előzmény: (3823) lzoli, 2003-01-15 19:54:50]
Törzstag
Gglul adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11835
3830. Elküldve: 2003-01-16 08:27:47,

Direct One DTH (műholdas)

[127827.]

'Kipróbáltam a 16:9-s adásnál azt a beállítást amit javasoltál. A kép nagyon megnyúlt függőlegesen ezért mindenkinek "tojásfeje" lett.'

Ezt a módot csak akkor kapcsold be,
ha a tv-d valóban támogatja a 16:9-et, mert különben valóban tojásfejek lesznek, de a tv 'hibájából'. Nekem rendesen működik, de a scart bemenet formátumát AUTO-ra kellett kapcsolnom
a Thomson-on.
[előzmény: (3823) lzoli, 2003-01-15 19:54:50]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anonymous
3828. Elküldve: 2003-01-15 23:26:33,

Direct One DTH (műholdas)

[127828.]

Szia János
Örülők hogy vagy de sajnos abban egyet kell érteni hogy az ár és a szolgáltatás aránya talán nálunk a legdrágább
Szerinted lesz valaha hasonlo szolgáltatás mint a lengyel vagy holland szolgáltatoknál van?
Nem lehetne nektek is valakivel közösen létre hozni valami normálisabb szolgáltatást és nem a szabadon fogható adókkal telerakni a csomagot?
Mégegy kérdés tudom a jogdijak magasak de ha valaki megveszi egy régióra és mondjuk kérné hogy Magyarorszára is sugározhassa az is borsoso összeggel növelné a dijat?
[válaszok erre: #3840]
  


Sat Explorer



Tagság: 2002-12-24 00:00:00
Tagszám: #664
Hozzászólások: 47
3827. Elküldve: 2003-01-15 21:11:17,

Direct One DTH (műholdas)

[127829.]

Izolitól:
Idézet:
Nem igazán értem, hogy az EPG-t miért befolyásolná a műsorok egyéni sorbarendezése mert több szabadon fogható adó (itt elsősorban a német műsorokra gondolok) rendezhető egyénileg és akárhová teszem őket az EPG mindig ugyanúgy működik. icon21.gif icon21.gif icon21.gif



Az EPG-t nem befolyásolhatja a csatornasorrend, legalábbis normális esetben nem.

Idézet:
Minimaxot, BBC-Prime-t én is nagyon szeretnék. Van rá remény, hogy lesz? Állitólag ez utóbbit a Csehek is kérték.



Szerintem már sok mindent kértek már a nézők, de eddig még elég kevés teljesült.

[válaszok erre: #3832 #3839]
Zöldfülű
Sat Explorer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fá-Zoltán



Tagság: 2003-01-02 00:00:00
Tagszám: #702
Hozzászólások: 95
3826. Elküldve: 2003-01-15 20:58:42,

Direct One DTH (műholdas)

[127830.]

Még valamit elfelejtettem. Jó lesz, ha rögzítitek magatokban: NEM az ügyfél van a szolgáltatóért, hanem a szolgáltató az ügyfélért, tehát ha mindenki EGYSZERRE fellép jogainak védelmében (Ma, az Internet és a mobilok korában a leghatékonyabban lehet szerveződni), akkor el lehet kapni a tökét az ilyen cégeknek.
Az ő titkuk abban rejlik, hogy EGYÉNILEG foglalkoznak a panaszokkal (majd kivizsgáljuk, stb. tucatduma) és szétszalámizzák a felháborodott ügyfelek csoportjait minél kisebb egységekre, ezáltal erőfölényük érvényesül, ti meg rinyálhattok Jánosunknak továbbra is az élvezhetetlen minőség miatt. Pedig rá lehetne kényszeríteni őket arra, hogy az extraprofit hajszolása helyett minőségi szolgáltatást nyújtsanak, vagy ha nem akarnak, akkor takarodjanak ki a piacról.
[előzmény: (3824) Fá-Zoltán, 2003-01-15 20:44:43]
Kezdő
Fá-Zoltán adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fá-Zoltán



Tagság: 2003-01-02 00:00:00
Tagszám: #702
Hozzászólások: 95
3824. Elküldve: 2003-01-15 20:44:43,

Direct One DTH (műholdas)

[127831.]

Úgy látszik hiába pofázok itt.
Van köztetek közgazdász és/vagy jogász? Hát nem értitek????
Előfizettetek egy szolgáltatásra, ami nem olyan, mint ígérték szerződéskötéskor (János, javíts ki, de szerintem abban nincs szó halacskásodásról, meg stroboszkópról ...) Ergo a szolgáltató NEM jogosult a szolgáltatás ellenértékét felvenni, jelen esetben ez az előfizetési díj, mert nem teljesített szerződés szerint. Miért teheti mégis meg ezt veletek???
Mert monopol helyzetben van (ami nem csak véletlenül van így, hanem mert furmányos módszerekkel -amiről az átlag nem is értesül - jelentős lépéseket tesz a monopol helyzet előidézésére/megszilárdítására) és nagyívben szarik rátok, előfizetőkre.
Ti meg itt könyörögtök Jánoshoz, Szűz Máriához, meg mittudoménkihez, hogy "legyen má így meg úgy a csatornakiosztás, meg mikó lesz mán élvezhető képminőség, stb", ahelyett, hogy odacsapnátok az asztalra, összefognátok, és leperelnétek róluk a gatyát is. Ha pedig lenne egy/két másik szolgáltató is, úgy húznátok át oda a csíkot szélsebesen, hogy a UPC nem győzné elkapni a hozzájuk vágott "csodafilipsz" beltériket.
Úgy csináltok, mint annak idején, hogy majd Kádár mindent megold. Igaz, János?
[válaszok erre: #3826 #3838] [előzmény: (3823) lzoli, 2003-01-15 19:54:50]
Kezdő
Fá-Zoltán adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lzoli



Tagság: 2002-12-08 00:00:00
Tagszám: #563
Hozzászólások: 349
3823. Elküldve: 2003-01-15 19:54:50,

Direct One DTH (műholdas)

[127832.]

Szia János! Az elöttem szólókhoz csatlakozva én is nagyon örülök, hogy ismét a fórum aktív tagja lettél.

Először is köszönöm a válaszaidat. Szomorúan olvastam hozzászólásodat a csatornák átrendezésével kapcsolatban. Tulajdonképpen nekem már az is megfelelne ha régi helyükre kerülnének vissza a műsorok, mert az nagyon jó volt. Az Arte-nak semmi keresnivalója a dokumentum film csatornák között.
Nem igazán értem, hogy az EPG-t miért befolyásolná a műsorok egyéni sorbarendezése mert több szabadon fogható adó (itt elsősorban a német műsorokra gondolok) rendezhető egyénileg és akárhová teszem őket az EPG mindig ugyanúgy működik.

Kipróbáltam a 16:9-s adásnál azt a beállítást amit javasoltál. A kép nagyon megnyúlt függőlegesen ezért mindenkinek "tojásfeje" lett. Inkább visszakapcsoltam.

Néhány észrevétel a műsorok minőségével kapcsolatban: A Duna tv valóban nagyon szép lett de a Magyar2 csak nem akar rendbejönni. Valami prücök lehet az analóg vétellel mert furcsán vibrál a kép (főleg amikor szürkés árnyalatú). A National Geographic kisérőhangja nagyon halk a többi műsorhoz képest, ezen kéne korrigálni. Kedvencem a Spektrum sajnos nagyon gyenge, erősen pixelesedik. Emiatt néha élvezhetettlenné válik a műsor. Egyébként milyen az a "stroboszkóp" jelenség?

A többi, általam nézett adó Discovery, Animal Planet, Avante minőségével elégedett vagyok.

Minimaxot, BBC-Prime-t én is nagyon szeretnék. Van rá remény, hogy lesz? Állitólag ez utóbbit a Csehek is kérték.

Gglul:
Érdekes probléma, kétségtelen. Ha valóban módosítás nélkül küldik tovább a vett műsort akkor mitől válik az számomra nézhetővé? Tudtommal ugyanis ezeket a programokat valamilyen UPCD-től eltérő rendszerben kódolják. Ebből adódóan mindenképp át kell esnie valamilyen módosításon ahhoz, hogy a szolgáltatás vételére biztosított beltérivel nézhetőek legyenek. Bocs ha valamilyen zöldséget írtam volna...

Utószó: "hogy rövidesen csak egy rossz emlék lesz a pixelesedés"
Úgylegyen!
[válaszok erre: #3824 #3830 #3831 #3836 #3837]
Törzstag
lzoli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mz/bx



Tagság: 2002-08-14 00:00:00
Tagszám: #193
Hozzászólások: 39
3822. Elküldve: 2003-01-15 19:14:22,

Direct One DTH (műholdas)

[127833.]

Volt a Hír tv-vel néhány emil váltásom, ígérték, hogy minden nagyobb kábelszolgáltatóval megegyeztek már, de mióta a Directet emlegettem nekik, azóta nem is válaszolnak. icon16.gif
[előzmény: (3811) János, 2003-01-15 09:56:14]
Zöldfülű
mz/bx adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egy elégedetlen előfizető 1
3821. Elküldve: 2003-01-15 19:05:32,

Direct One DTH (műholdas)

[127834.]

Jánostól:

Idézet:
Én biztos csináltam volna egy "mozi" blokkot.



Csak az a kérdés, hogy miből. A kockásodó HBO-ból, amin egyre csökken az amúgy is alacsony színvonal, a Hallmark-ból és a free-tv ARTE-ből?

Hát, mit mondjak, azt hiszem, egyedülálló mozicsatorna-kínálatunk van Európában. icon21.gif
  


MediaVox



Tagság: 2002-09-01 00:00:00
Tagszám: #253
Hozzászólások: 112
3820. Elküldve: 2003-01-15 19:03:19,

Direct One DTH (műholdas)

[127835.]

Ez is megoldás, de én példul lecseréltem a tolómocit egy DiSEqC-s mocira, erre felakasztottunk egy 140-es lavórt. Hála Atti szakinak, a belövés után kelet 75 foktól nyugat 43-ig bírok tekerni, minden hold hibátlanul jön. Ny43-on a Fox is hibátlan.
Az egész herkenytű ráadásul fali konzolon lóg. Előtte 18-as moci volt 110-es lavórral, de kelet 42-től bírt menni nyugat kb 10 fokig. Az egyik végponton a lavoár verődött a falnak, a másikon a moci feneke akarta a falat kiütni.
[válaszok erre: #3847] [előzmény: (3805) KWP, 2003-01-15 00:51:27]
Haladó
MediaVox adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egy elégedetlen előfizető 1
3819. Elküldve: 2003-01-15 18:59:19,

Direct One DTH (műholdas)

[127836.]

Jánostól:
[qoute] Én biztos csináltam volna egy "mozi" blokkot.[/quote]

Csak az a kérdés, hogy miből. A kockásodó HBO-ból, amin egyre csökken az amúgy is alacsony színvonal, a Hallmark-ból és a free-tv ARTE-ből?

Hát, mit mondjak, azt hiszem, egyedülálló mozicsatorna-kínálatunk van Európában. icon21.gif
[válaszok erre: #3835]
  


karácsony
3818. Elküldve: 2003-01-15 17:46:33,

Direct One DTH (műholdas)

[127837.]

Szia! Nem a min?ség miatt gondoltam a beltérire , hanem azért mert láttam hogy hiánycikk. A Philips szállít még nektek? Az új csatikról a kevéds hír is érdekelne. Köszi
[válaszok erre: #3834] [előzmény: (3813) János, 2003-01-15 15:43:48]
  


Fá-Zoltán



Tagság: 2003-01-02 00:00:00
Tagszám: #702
Hozzászólások: 95
3817. Elküldve: 2003-01-15 17:40:54,

Direct One DTH (műholdas)

[127838.]

Írd nyugodtan, hogy prejudikáltad....elvégre magyarok vagyunk... icon70.gif
Egyébként nincs is kutyám, a szomszéd macskáit szoktam néha etetni... icon21.gif
Gondolkodtam rajta, hogy előfizetek a directre, de előtte tájékozódtam. Itt a fórumon, meg ismerősöknél.
Még egyszer leszögezem: nem nézem a upcd-t sem szerződve, sem kalózként, mert nem éri meg az árát.
(Ezért nincs Matávos telefonom sem...)
Szerintem sokan vagyunk még így...
És hidd el, hogy szívesen fizetnék egy normális ár/érték arányú szolgáltatásért, ha lenne ilyen. De a tiétek nem az. Mint ahogyan a kábeles adásotok és a chellotok sem az. icon72.gif
[előzmény: (3816) János, 2003-01-15 17:11:36]
Kezdő
Fá-Zoltán adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


János



Tagság: 2002-08-12 00:00:00
Tagszám: #177
Hozzászólások: 4555
3816. Elküldve: 2003-01-15 17:11:36,

Direct One DTH (műholdas)

[127839.]

Senki nem fenyegetőzött rendőrökkel. Te prejudicaltad a dolgot hozzászólásodban.
[válaszok erre: #3817] [előzmény: (3815) Fá-Zoltán, 2003-01-15 16:32:01]
Kiváló dolgozó
János adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fá-Zoltán



Tagság: 2003-01-02 00:00:00
Tagszám: #702
Hozzászólások: 95
3815. Elküldve: 2003-01-15 16:32:01,

Direct One DTH (műholdas)

[127840.]

"Ha problémád van a köztünk fennálló szerződéssel, akkor megvannak a lehetőségeid arra, hogy ezeket tisztázd."
Nincsenek problémáim, mert nem vagyok veletek szerződve, és nem is leszek. Egyszer ugyan az anyacégetek megpróbálta rámerőszakolni a koszos Chello-ját, de annak 35 millás GVH bírság lett a vége.... icon31.gif
"A probléma inkább az a bizonyos pixelesedés, és stroboszkóp." Én erről írtam az itt olvasottak alapján. Te is bevallod, akkor meg minek pattogni? Ennyi pénzért ekkora szart tényleg ritkán lehet kapni. Rendőrökkel fenyegetőzni meg kb. olyan, mint az óvodában az óvónénivel...
[válaszok erre: #3816] [előzmény: (3809) János, 2003-01-15 09:49:29]
Kezdő
Fá-Zoltán adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gglul



Tagság: 2003-01-02 00:00:00
Tagszám: #705
Hozzászólások: 342
3814. Elküldve: 2003-01-15 16:25:34,

Direct One DTH (műholdas)

[127841.]

Kedves János!

Nem egészen értem műszakilag a válaszodat, mert ha a berendezésetek a direct streamet küldi tovább és más eszköz sem piszkál bele az eredeti mpeg streambe, akkot mitől pixelesedik???

Üdv:
Gglul
[előzmény: (3806) János, 2003-01-15 09:24:26]
Törzstag
Gglul adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


János



Tagság: 2002-08-12 00:00:00
Tagszám: #177
Hozzászólások: 4555
3813. Elküldve: 2003-01-15 15:43:48,

Direct One DTH (műholdas)

[127842.]

Szia!
Nincs ezzel a beltérivel semmi gond. A vas mindent tud, amit kell. Ugyan ezt a készüléket használják több helyen, így pl a Digitürk is a full interaktív szolgáltatásához. Sőt, némelyik változata kedvenc kalóz-vevő icon13.gif Nem tudom, miért épp ide került az Arte, én biztos csináltam volna egy "mozi" blokkot: HBO, Hallmark, Arte egymás után. A Sport1-et sem oda tettem volna, ahol van, hanem a sport blokkba. A PG-nek örülök, hogy a végére került, de szerintem lehetőség lett volna még több free műsort lehozni 100 alá, és tematikusan elrendezni őket.
Az új csatornákról sokat nem tudok.
[válaszok erre: #3818] [előzmény: (3812) karácsony, 2003-01-15 14:51:13]
Kiváló dolgozó
János adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


karácsony
3812. Elküldve: 2003-01-15 14:51:13,

Direct One DTH (műholdas)

[127843.]

Szia János! Örülök hogy ismét válaszolsz a kérdéseinkre. Kérdezném hogy van e tervbe új beltéri bevezetése? Arte miért ide került? Mikor lesz új csatorna? Mikor lesz Minimax? Köszi!
[válaszok erre: #3813]
  


János



Tagság: 2002-08-12 00:00:00
Tagszám: #177
Hozzászólások: 4555
3811. Elküldve: 2003-01-15 09:56:14,

Direct One DTH (műholdas)

[127844.]

Sajnos erről, nem sokat tudok. Mondhatni semmit.
[válaszok erre: #3822] [előzmény: (3808) Amd, 2003-01-15 09:42:22]
Kiváló dolgozó
János adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


János



Tagság: 2002-08-12 00:00:00
Tagszám: #177
Hozzászólások: 4555
3810. Elküldve: 2003-01-15 09:52:30,

Direct One DTH (műholdas)

[127845.]

Kösz előre is. Ha adsz egy mail címet, akkor fel tudjuk venni a kapcsolatot. Az enyém [email protected]
[válaszok erre: #3830] [előzmény: (3803) realupcd, 2003-01-14 22:28:34]
Kiváló dolgozó
János adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


János



Tagság: 2002-08-12 00:00:00
Tagszám: #177
Hozzászólások: 4555
3809. Elküldve: 2003-01-15 09:49:29,

Direct One DTH (műholdas)

[127846.]

Nem a mundér becsületét védem, hanem megpróbálom azokat tájékoztatni, akik nem fikázni, hanem érdeklődni járnak ide. Ha problémád van a köztünk fennálló szerződéssel, akkor megvannak a lehetőségeid arra, hogy ezeket tisztázd. Egyébként azt hiszem, egy kicsit túlliheged a dolgot, mert szó sincs 30%-os kiesésről.
A dobbermanokat pedig a rendőrök imádják etetni.
[válaszok erre: #3815] [előzmény: (3801) Fá-Zoltán, 2003-01-14 21:45:51]
Kiváló dolgozó
János adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amd



Tagság: 2002-11-23 00:00:00
Tagszám: #462
Hozzászólások: 759
3808. Elküldve: 2003-01-15 09:42:22,

Direct One DTH (műholdas)

[127847.]

János szia!

Mit lehet tudni a Hir TV-vel kapcsolatban? UPC kábelen már van, directen mikor lesz, ha egyáltalán lesz?
[válaszok erre: #3811]
Törzstag
Amd adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


János



Tagság: 2002-08-12 00:00:00
Tagszám: #177
Hozzászólások: 4555
3807. Elküldve: 2003-01-15 09:35:46,

Direct One DTH (műholdas)

[127848.]

Mivel ez az ESPN-nek egy vadonat új, paneurópai műsora, nem hiszem, hogy a műsor már kint lenne a honlapjukon.
http://msn.espn.go.com/main.html
Mivel több országnak szeretnék eladni a műsort, biztos vagyok abban, hogy legalább éjfélig ki fogják tolni a műsoridőt. Egyébként ebben a hónapban a következő műsorok lesznek:

Football Világkupa hivatalos filmjei

Európai football kupák

A legjobb olasz, francia és angol fociesemények

Nyári és téli olimpiai játékok hivatalos filmjei és egyéb dokumentumfilmek

Davis Kupa és Fed Kupa

Grand Slam tenisz események (Roland Garros, Wimbledon, Australian Open, US
Open) - január 15-én és 27-én 21.30-től Wimbledon; - január 19-én és 24-én
21.30-től US Open

Kosárlabda (Dream Team, Harlem Globetrotters, NBA legjobbjai és Európai
Liga)

Motor sportok (dokumentumok az autó - motorversenyzés történetéből,
Paris-Dakar, 24 Heures du Mans verseny, motorbiciklizés)

Box - ESPN Big Fights (a legnagyobb bajnokságok és a leghiresebb mérkőzések)
- január 13-án, 17-én, 22-én, 23-án és 29-én 21.30-től Muhammad Ali; január
14-én, 20-án és 28-án 21.30-től Rocky Marciano; január 16-án és 25-én 21
30-től Marvin Hagler; január 26-án és 30-án Sonny Liston

Műkorcsolya

Tour de France

Egyéb nagy bicikli versenyek (Paris-Roubaix...)

Dokumentumok nagy sportlegendákról - január 18-án és 31-én 21.30-től Sir
Jack Brabham háromszoros autós világbajnok; január 21-én a Mercedes és Auto
Union versengése

A nemzetközi rugby legjobbjai (Five Nations, British Lions, tours in the
southern hemisphere)

EXTREME SPORTOK

Nyári és téli Xgames Classix: a legérdekesebb események a legnagyobb extreme
sport versenyekről - januárban minden este 19.00-től

High 5 (egyike a legjobb Extreme sport eseményeknek): bemutatók az összes
extreme sport eseményről, beleértve a legújabbakat is a világ minden tájáról


Egyéb extreme sport versenyek, úgymint a WCT surfing, vagy a Paris Bercy
események

Bloopers

KIMONDOTTAN A MAGYAR NÉZŐKÖZÖNSÉGNEK KÉSZÜLT ÖSSZEÁLLITÁSOK

1954 Football Világbajnokság hivatalos filmje (a hires Aranycsapat, amelyet
Puskás irányitott)

Az összes nagy magyar győzelem a nyári olimpiai játékokon (Kiss Balázs, vivás, birkózás, a vizilabada csapat 2000-ben, Darnyi Tamás, Egerszegi Krisztina, Kovacs Ágnes, kajak - kenu versenyek, ...)

Ezt az ESPN Classic magyarországi képviselőjének engedélyével (kérésére) kopiztam be neked.
[előzmény: (3799) pett, 2003-01-14 20:31:00]
Kiváló dolgozó
János adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7240
3805. Elküldve: 2003-01-15 00:51:27,

Direct One DTH (műholdas)

[127849.]

Szia!

És még ma sem voltam IRC-en, de ettől függetlenül tartom magam ahhoz hogy oda fogok szokni, csak ma speciel letöltöttem nagyban, amit teljes sávszélességet terhelt (beszéltem korábban pont ezen a fórumon hogy minek pay-tvt nézni amikor le tudod tölteni az új filmeket.Na pont ezt tettem ma:) ).
De elvileg holnap (szerda) este már szabad vagyok, úgyhogy tutira ottleszek:).

A forgatásról annyit hogy pontosan én sem tudom milyen motorom van, de úgy lőttük be annakidején hogy kelet45-nyugat45 között mindent lásson, e két érték között mozog.
Ha nincs ekkora motorod, akkor teheted esetleg azt, amit egyik pesti haverom, aki úgydöntött hogy ő 43 nyugaton több érdekes adást talál mint a keleti végpontokon, így neki a keleti határ az Astra 19 fokon, ezáltal lemond az Astra2-ről, de cserébe 43 fokig simán kimegy az antennája. Meggondolandó, mert szerintem is több free érdekes adás van ott, mint 28 keleten (a feedekről nem is beszélve).
Na majd holnap IRCegünk!

bye!
jóéjt!
[válaszok erre: #3820] [előzmény: (3804) K. Tibor, 2003-01-14 23:34:57]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5403
3804. Elküldve: 2003-01-14 23:34:57,

Direct One DTH (műholdas)

[127850.]

Helló KWP ! icon13.gif

Nem jöttél tegnap IRC-re icon24.gif

""én továbbra is nézem a Foxot 43W-en""

Áruld már el, hogy tudsz nyugat 43 fokig kiforgatni?
Nekem 18 collos motorral, meg közepes polarmounttal nem megy csak 30 fok nyugatig. icon16.gif
42 fok kelettol. icon33.gif


***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[válaszok erre: #3805] [előzmény: (3802) KWP, 2003-01-14 21:59:51]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Direct One DTH (műholdas)

(üzenet: 131615, Sat)
 
    / 5265 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0095651149749756 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail