Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455264/23 Témák: 18953 Tagok: 112622 Legújabb tag: gyulak1979 Online: (82/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 3 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Kocertbeszámolók

(üzenet: 53, Kispálszoba)
 

?Syntax_Error
53. Elküldve: 2005-03-05 12:59:38,

Kocertbeszámolók

[1.]

tegnap egy kiváló "koncerten" voltam.
a zenekari próba után kisértem haza az kedves drága énekesnőnket és az otthonukhoz közel levő kocsmából furcsa nagy zajok repkedtek kifelé. hát mint jó falusi benéztem az ablakon, hogy van-e olyan ember aki mellé oda lehet ülni, éshát találtam.
igyhát gondoltam bemegyek zenét lopni.
a kocsmában valami old boys nyomult. volt egy casio szintetizátor, egy tangóharmonika, meg egy trobita és az emberek ezen hangszerek mögött.
elsősorban és kizárólag báli zenét játszottak. nemcsak a zene maga lett volna elég egyhangú és unalmas, hanem az előadásmód sem tartozott éppen a legjobban kivitelezettek közé.
ritmus nem volt. vagyis egymáshoz képest még valahogy tartották, csak néhány zenénél lett bekapcsolva a csodálatos casio szintetizátor csodálatos műdob üteme, de igazából nekem úgy tűnt, hogy az mégcsak nem is zavarta a zenészeket, ugyanis nagyon szépen eljátszogattak, a ritmus meg had menjem a maga feje szerint. ki törődik vele?
ezenkivűl még az összhang ami nagyon kitűnt. az még rendben van, hogy hárman négyféleképpen tudják az adott mulatós slágert, és mindenki máskor kezdi a refrént, és az sem gond, hogy hamisan éneklnek és az idő előrehaladtával egyre jobban meglátszik rajtuk az elfogyasztott alkohol mennyisége. a gond csak az volt, hogy a szomszéd faluban is lehetett hallani őket, márpedig annyira nem volt szinvonalas paródia... vagy is nem paródia volt?
  

+Claw+
52. Elküldve: 2004-10-26 13:43:35,

Kocertbeszámolók

[2.]

Qrvajó volt a pénteki konci. Többet most nemt tudok róla írni a Szálkában említett dolgok miatt. Írjon akinek van nete...:)

icon50.gif
[előzmény: (51) ?Synatx_Error, 2004-10-20 16:04:20]
  


?Synatx_Error
51. Elküldve: 2004-10-20 16:04:20,

Kocertbeszámolók

[3.]

indokolatlanul elfogult vagy! :)
[válaszok erre: #52]
  


+Claw+
50. Elküldve: 2004-10-19 23:56:54,

Kocertbeszámolók

[4.]

Jó, nem nyitok vitát, nekem tetszett, és kész!
:D

icon43.gif
  


?Synatx_Error
49. Elküldve: 2004-10-18 18:27:19,

Kocertbeszámolók

[5.]

honnan tudod, hogy jó volt? te játszottad, vagy én? :)
  


+Claw+
48. Elküldve: 2004-10-15 13:22:05,

Kocertbeszámolók

[6.]

Re! :)))

De igenis jóvolt! :)
Amikor azt írtam, hogy a zenekar nem elégedett, akkor ilyesmire gondoltam :)).

Megyek haza...vagyis pestre, aztán haza ;).

Byez!
icon50.gif
[előzmény: (47) Vincze Gergely, aki basszusgit, 2004-10-14 17:16:39]
  


Vincze Gergely, aki basszusgit
47. Elküldve: 2004-10-14 17:16:39,

Kocertbeszámolók

[7.]

lófaszt volt jó...
rgyébként megjött az adsl, én meg baszakodok a vodanettel...
minden jót!
[válaszok erre: #48]
  


+Claw+
46. Elküldve: 2004-10-04 11:58:47,

Kocertbeszámolók

[8.]

üdv!

De rég írt már ide valaki. Nnnna szal szombaton ekkora kib@ßottjó koncerten voltam, hogy csak na...a zenekarnak még nincs neve, de asszem az mindent elárul, hogy baszzusgitár: Vincze Gergely!

Ssszal naghyonjó volt, aki kihagyta sajnálhatja, én meg azt sajnálom, hogy nem lett rögzítve az anyag.
A zenekar egyébként nem elégedett teljesen, merthogy nem hallották magunkat, meg ilyenek, de a közel 50 fős közönség akkora vastapsokat produkált, hogy csak na! Sszal télleg jó volt, aki nem hiszi, járjon utána :).

icon50.gif icon43.gif icon41.gif icon75.gif
[előzmény: (45) dr0w, 2004-08-05 21:31:59]
  


dr0w



Tagság: 2003-11-19 19:38:38
Tagszám: #7422
Hozzászólások: 262
45. Elküldve: 2004-08-05 21:31:59,

Kocertbeszámolók

[9.]

Hellobello Mindenki!

Nem haltam ám meg icon28.gif Csak épp sok a dolgom, meg most a Szigeten vagyunk icon33.gif

Ééééés milyen koncert volt az előbb?:) Hát persze hogy Kispál:) Fúúú tökjó volt, már a negyedik dal a Húsrágó volt:) Megfosztottak attól, hogy kiabálhassam amit szoktam (HÚSRÁGÓÓÓÓÓÓÓ icon32.gif )
Ennek köszönhetően a negyedik dal után kész lettem:) Najó azért annyira nagyon durván nem, de eléggé visszaesett az aktivitásom... hiába... öregszek icon29.gif
Volt egy rakás jó dal, volt Nem fáj meg Etetés meg Ha az életben meg a legutolsó dal, "drumenbass"- idézet by Lovasi - Mulató icon20.gif
És a végén meghajoltak:) 2 éves koncertrejáró pályafutásom során még nem láttam ilyet:) Összeálltak (egy nagy képpé... icon13.gif ) és meghajholtak. Király volt:)

Ja és bár nem Kispálos a téma, de tegnap Anima koncerten egy köcsög megégetett cigivel icon26.gif Mostmár mégjobban utálom a cigistákat icon29.gif

Bááááj icon45.gif icon50.gif

dr0w
[válaszok erre: #46] [előzmény: (44) dr0w, 2004-08-05 21:24:55]
Haladó
dr0w adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dr0w



Tagság: 2003-11-19 19:38:38
Tagszám: #7422
Hozzászólások: 262
44. Elküldve: 2004-08-05 21:24:55,

Kocertbeszámolók

[10.]

icon67.gif
[válaszok erre: #45] [előzmény: (43) +Claw+, 2004-07-16 13:35:57]
Haladó
dr0w adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


+Claw+
43. Elküldve: 2004-07-16 13:35:57,

Kocertbeszámolók

[11.]

Hehe, ahhoz képest, hogy tavaly még úgy keltek fel, hogy "10 órát aludtunk, dejófejek vagyunk" :))). Mindenképpen előrelépés! :)

VOLT kiegészítés, ill. kifelejtett dolgok.

-a VOLT poénja: valaki felírta az sms-FAL-ra, hogy "Romanes eunt Domus" (gy.k.: a Romanes nevűek a házba mennek). :))

-Pepe leugrott 60 méter magasból úgy, hogy csak egy gumikötél tartotta...nagyon para volt...sztem jobban féltem, mint ő :).

Bye annak, aki még olvassa ezt a fórumot :)!
icon43.gif
[válaszok erre: #44] [előzmény: (42) fini, 2004-07-13 17:14:26]
  


fini



Tagság: 2003-11-19 20:17:11
Tagszám: #7424
Hozzászólások: 191
42. Elküldve: 2004-07-13 17:14:26,

Kocertbeszámolók

[12.]

Erre reagálnék: Meg a nem barátok hangjának is örültem, egy fesztivál nem az alvásról szól, az csak a szükséges rossz...mind1, lehet, hogy van aki morcoskodni jött, úgy kell neki :).
Katáék nulladik nap éjszakáját jó sokat ittak, meg elszívtak talán egy vicces cigit is (aminek nagy icon49.gif lett a vége Kat részéről icon13.gif )és miután hajnalban "hazaértek" egész hajnalban kántáltak(tájékozatlanok tájékoztatására: hosszan elnyújtva mondtak/kiabáltak minden szót), amit a békésen alvó szomszédok hirtelen felébredve aktív káromkodással díjaztak. Erre Kata: "Ez itt nem lánytábor, hanem fesztivál, senki sem alszik!" icon19.gif
elmondva viccesebb:)

fini
[válaszok erre: #43]
Haladó
fini adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Claw-
41. Elküldve: 2004-07-12 23:03:53,

Kocertbeszámolók

[13.]

Sziasztok!

Gyorsan megpróbálok összehozni valamit a VOLTról, pl hogy láttam én, ilyesmi, addig amíg friss az élmény. Egyúttal próbálok ösztönzően hatni a többiekre, akik ott voltak, gondolok itt elsősorban bbre, Lillára (mindenki tudja, hogy itt vagy, nem kell bújkálnod:)) ), és Viccára (aki sajnos csak egy napot volt, de sztem megérte). Már csak azért is, mert nem voltunk folyton együtt mindenkivel, szal nem lehetnek ugyanazok az élményeink, meg különben is tuti kihagyok egy csomó mindent. Szal mese indul:

Nulladik nap, szerda:
Vonaton kellemes fesztiváltömeg, 3 sör alatt odaértünk Győrből Sopronba, szal nem is volt olyan hosszú az út :). Aztán ott még vettünk néhány sört az útra, majd elindultunk a hegyre gyalog, hiszen x sör után (ja igen, innen kezdve nem számolom a sört) az ember fia erős, és bátor, és mit neki egy alig több, mint fél órás gyaloglás full málhával hegynek fölfelé :). A sok gyáva, és gyenge fella' persze a buszt, és a taxit választotta...ehh, nem tudják mit hagytak ki :). Ja igen, a vonaton találkoztunk Lóóóóórival, ezért együtt vágtunk neki az útnak, bár ő kissé vonakodott, hisz nem szereti a sört :). Szépen gyorsan felértünk a hegyre, ahol már hosszú sor állt, vagyis ült, hát beültünk közéjük. Itt hosszas várakozás következett sör nélkül, illetve lejmolt sörrel :). Aztán egyszercsak megindult a sor, és igen, végre: BEJUTOTTUNK :). Hip-hop kerestünk sátorhelyet (mint később kiderült, a kemping szinte legszélén :), felvertük azt a 3 sátrat, amit hoztunk (egyet Petinek 2-t Lilláéknak). Aztán megérkeztek Lilláék, meg bbék is (bb, Pepe, Vincenzo), aztán ittunk egy sört :)...meg sztem közben is, de erre már nem emléxek tisztán :). A nulladik napról nincs több emlékem, pedig biztos történt még egy s más :).

Első nap, csütörtök:
A napot sörrel kezdtük, majd a túrórudiautomata felfedezése után túrórudival folytattuk :). Aztán összefogtunk, és felzabáltuk Lilláék kenyerének nagy részét. Ja igen: Lilláék = Lilla + a barátja Gyuri alias Jim Morrison :). Meg közben asszem megjött Móni is. Aztán az első koncertig emlékeim szerint többnyire söröztünk :), majd meghallgattuk a Malacka és a Tahó nevezetű szenzációs együttest, akik ska zenét játszanak vicces/bugyután vicces szövegekkel :). Ezután nemtom pontosan hol voltunk, valószínűleg ittunk egy sört, és kóvályogtunk, mert elfelejtettük, hogy mi Váczi Eszterre akarunk menni...bb nem felejtette el, elmondása szerint jó volt. Ehelyett mi voltunk Sugarloafon, meg Black Outon, és Supernemen, és Nyersen is :). Ja, és bb aludt egy jót a Cavum nevű deathmetal zenekar muzsikájára, akikről annyit érdemes tudni, hogy a számaiknak nincs címük, csak sorszámuk...a 3ast kétszer is elnyomták :)). Aztán 8kor elkezdődött a Mystery Gang, ami naggyon hatalmas nagy volt, és qrvajó, meg minden, király sót csináltak a srácok, nagybőgőre állással (ugye Lilla:), meg mindennel ami kell :). Bb a felénél eltűnt, elmondása szerint sörözni ment Évivel. Ezután nemtom hol voltunk, de sztem ittunk egy sört, és ismerősökkel beszélgettünk, és ennek eredményképpen nem voltunk Colorstaron...de persze az is lehet, hogy voltunk :). A nap következő élménye az anima...tökjó volt mezítláb a fűben elszállósan táncolni, közben sörözni, és dohányozni, és nem belelépni a hamuba :)...nemhiába, a részegekre vigyáz az isten :). Itt Pepe a nyakába vett, és kis "tánc" után nagyot estünk, nekem lent fájt, neki fent :)). Bb ezt is otthagyta a felénél, már nem emléxem hova tűnt. Ezután, illetve közben következett a Hiperkarma, ami megintcsak qrvajó volt, megtanultuk, hogy "Egyedülavadidegenazakinekigazatadok" :). Lóóóri 3 napig gyakorolta, a végén már egész jól ment neki :). Ja, és napközben összefutottunk Noémiékkel (mmint a győri-nyúli Noémivel), és söröztünk is :). Aztán a csütörtök sztem ennyi, elég aktív nap volt. Ja, és a Lilla-féle Noémivel nem találkoztunk, kezdtünk aggódni :). Ja, és nyertünk túrórudit, meg pöttyös párnát :).

Július 9. Péntek
A péntek viszonylag nyugis nap volt...amolyan punnyadós-beszélgetős-lelkizős...és persze sörözős-túrórudizós :). Bb és Móni kimentek a városba, mi addig söröztünk:). Aztán 3kor talán voltunk Rémemberen, viszont valamiért nem voltunk United plays jazzen, valószínűleg azért mert Noémivel, és Lillával beszélgettünk a sátornál...elég tartalmas, és mindenképpen hasznos beszélgetés volt, ezért egyáltalán nem gond, hogy kimaradt néhány koncert. Ezután kicsit voltunk kutyavacsoráján, ahol megtanultuk, hogy "Kiskertből-pincébe, pincéből-kiskertbe"...szörnyű volt :). És voltunk még NOHA-n, valamint kicsit Kimnowakon, és kicsit Beatricén, majd Doors emlékzenekaron, ami qrvajó volt szerintem! De a végéről valamiért eltűntem, valószínűleg aggódni kezdtem rég nem látott emberekért, és a keresésükre indultam...emlékeim szerint megtaláltam őket. Ezután bolyongás következett, miszerint voltam kicsit Tankcsapdán, és Neon, és Diszkó expresszen, nem voltam viszont Zagaron, mert a MultiCaféba nem engednek be sok embert, és rvanagy sor volt. A Diszkóexpresszben volt egy tökjó, amikor a csaj elénekelte Janisjoplin Oh Lordját...teccett :). Erről a napról nincs nagyon több emlékem...talán ittunk egy sört..:). Meg közénksátoroztak ilyen antipartiarcok, akik képesek voltak szólni, hogy ne beszélgessünk, mert ők aludni jöttek..Jó, én is aludtam, de én tök jól éreztem magam, hogy barátok hangját hallottam. Meg a nem barátok hangjának is örültem, egy fesztivál nem az alvásról szól, az csak a szükséges rossz...mind1, lehet, hogy van aki morcoskodni jött, úgy kell neki :). Ja, és elkezdtük találgatni, hogy lehet, hogy a Lilla-féle Noémi nem is létezik, hanem csak elképzeli...elvégre mindenkinek vannak láthatatlan barátai :)).

Július 10. szombat, 3. nap
A nap első fontos eseménye: Megérkezett Viccaa. Yeah, üdvrivalgás, pompomlányok, meg minden :). Ennek örömére megittunk egy sört, megettünk egy túrórudit, asszimilálódni kell :). Aztán Vicca befeküdt a sátorba, mert napok óta nem aludt (és nem is sörözött, így nem csoda h nem bírta), a többiek elmentek sörözni, én meg kortárs irodalmat olvastam Vicca álmát, hogy tudja, hogy hol van, amikor felébred :). Aztán visszatért Lóóóri, és Vicca felébredt :). Ennek örömére elmentünk sörözni :). Elhatároztuk, hogy megyünk Méhekre, azonban az aljasok kitalálták, hogy 3 nap alatt pont most kell személyit kérniük a 18 éven aluliaktól, így gyors személyivadászat következett Lillának, aki közben elcsavargott, így csak jó sokára sikerült megoldanunk az ügyet, és végül személyi nélkül is simán beengedték...no comment :). A Méhekből így csak kicsit láttam, mindenestre viccesen nézett ki 2 hatalmas, dobokkal felszerelkezett, méhecskének öltözött fazon a színpadon :). Eközben párhuzamosan voltam RoyésÁdámon, BobanMarkovichon, The Perfect namen, és Vidámparkon. Aztán voltunk Frank Popp Ensemble-n, Lillával elég jót pörögtünk rá :). Ezután kicsit átmentünk Másfélre, hogy legyen hol elveszítenünk egymást :). Itt nagy válaszút: a soha nem látott Sziámi, vagy az igen is sokat látott Kispál...utóbbi lett belőle, már csak azért is, mert Viccával már régen buliztam, és sejtettem, hogy ő azt választja. Így is lett, nagyot buliztunk együtt (Vicca+én+Noémi+Peti+Noémi ismerőse (Zoli?) + Fecó (Vicca barátnője) ), és lehet, hogy a koncert önmagában nem volt olyan jó (bár sztem igen is jó volt!), de így mindenképpen az volt. A koncert egyébként nagy bejelentéssel kezdődött: újra lesz PUF, juhhhúúú :). És minden jó, ha jó a vége, Sziáminak pont odaértem a végére, és pont volt az egyetlen szám, aminek talán végig tudom a szövegét (Fűtől füsttől)...azért kicsit sajnáltam, hogy kihagytam, de nem lehet semmi sem tökéletes.Ezután kicsi Korai öröm, meg bolyongás. Amorf ördögökre lehetetlenség volt bejutni, mert a Caféban volt...utálom a Cafét, minden helyszínnek legalább nagyszínpad méretűnek kéne lenni...szóval bolyongás a kijárat felé, mert úgy volt, hogy jön Fanni (Vicca barátnője). És úgy is lett, találkozás Viccáékkal, várakozás Fannira, Fanni megérkezés, örülés, valamiért elválás (mert megígértem embereknek, hogy m1ek Ákosra, meg a veszítsünk el mindenkit project értelmében ez volt ésszerű :). Aztán Ákoson persze qrvasokat voltak, és nem lehetett megtalálni senkit, csak Milibe+Petibe botlottam bele, akik kerestek egy harmadik embert, és nekem sem volt jobb dolgom, így bolyongtunk, és semmi más. Aztán szerencsére vége lett az Ákosnak, és végre biztos ponton, megbeszélt helyen várakozhattam, mégpedig a "nagy fekete izénél" alias technikusi pultnál :). Ott tali Lilláékkal, nem tali viszont bbékkel, értelmetlen aggódás, hiszen úgyis a sátorban vannak, és beszélgetnek, szal hiába jártuk körbe az összes helyszínt Ákos alatt :). De persze teljesen érthető volt ez a fajta védekezési mechanizmus a részükről, hiszen nagyon nem volt semmi élvezhető (ja igen, közben elkezdődött a hájperszpész, az üveges tekintetű, sípoló emberek bulija:) ). Ja igen, az Ákosról nem nyilatkoznék, mert nem tudnék negatív irányban elfogulatlan lenni, de a rajongók szerint jó volt. Aztán nem akarván megzavarni a sátorban folyó észosztást (így is túl sok hideget engedtem be (/me most így este kicsit cinikus, bocs) ), Lilláékkal elmentünk megnézni valami filmet a kertmoziba, aminek lemaradtunk az első fél órájáról, így nem volt teljesen tiszta. Aztán mivel vittünk magunkkal plédet meg hálózsákot, leheveredtünk a fűbe, és néztük a csillagokat, amiket nem láttunk a fák miatt :). Ezután megérkezett Gyuri, és felmerült az éhség, mint olyan problémája. Gyuri elment kajáért, én meg Viccáékhoz a VOLT-rádióhoz. Vicca már nem volt ott, Fannival váltottam pár szót, aztán vissza Kertmozi, emberek összeszedése, majd vissza sátorhoz pakolni. Gyors összepakolás, búcsúzkodás, és 5 körül indulás a vonathoz. Jóéjszakát gyerekek!
THE END.

ui: és a Noémiről (a Lilla-féle fantom-Noémiről) kiderült, hogy nem is olyan jó nő, sőt, akkor már inkább a Dávid Ibolya :))).


ez az egész röviden ennyi: icon61.gif icon75.gif icon80.gif icon77.gif icon78.gif icon79.gif icon41.gif icon50.gif icon74.gif
  


dr0w



Tagság: 2003-11-19 19:38:38
Tagszám: #7422
Hozzászólások: 262
40. Elküldve: 2004-06-13 20:06:25,

Kocertbeszámolók

[14.]

Üdv!

Amennyire emlékeim engedik, én is leírom hogy milyen volt a Sportsziget. Pénteken találkoztam Claw-al, és Petivel, aztán Claw 7kor hazament, én meg elhúztam az Alvin koncertre.
Fergeteges volt:) Előtte találkoztam Bohóccal, Andival, és Attilával. Baromi mák hogy velük összetalálkoztam, mert Bohócékra bíztam a cuccomat, és Atival bementünk zúzni icon28.gif Egy-két dal után rájöttem hogy kezdek én már kiöregeni ebből:) Elestem, ráléptek a kezemre, aztán meg valaki könyökkel fülöncsapott... Egyébként a koncert hangulatáról annyit, hogy Viki (a gitároscsaj) eltépte a legvastagabb húrt a gitáron, a dobos arc meg letört egy darabot az egyik cintányérból, olyan erővel ütötte...
Alvin után elmentem megkeresni bb-t. Végül is nagy nehezen Peti segítségével meg is találtam (könnyes összeborulás, miegymás), meg találkoztam Lillával is. Róla csak annyi maradt meg hogy asszem meg van győződve arról hogy utálom... na mindegy:) bb végülis nem jött Belgára, inkább animázott... Peti eljött velem, de ő inkább leült a stadion lépcsőjére. A Belga nagyon jó hangulatot csinált:) Sokkal többen voltak rájuk kíváncsiak mint az Alvinékra...
A szombat kissé szarul kezdődött, ugyanis elmentünk lángost enni, mire befejeztük, már javában ment a 'Csapda koncert, annyian voltak, hogy már nem tudtunk jó helyet szerezni... íyg messziről élveztük:) Aaaaztán összefutottam Oszival, aki gyorsan belém traktált 2 sört, így már jó kedvem volt mikor jöttek a maszkos istenek:) a SLIPKNOT!! Baromi jó volt, lejátszották az összes qajó dalukat (e.g. Fuck This World, People=Shit, Wait And Bleed). Másfél órán át nyomták, jó buli volt. Örök élmény marad:)
Ma meg olyan fáradtnak és öregnek érzem magam, hogy nem is mentem ki. A Kispál semmit nem ér, ha nincs jó társaság:) (a jó ebben az esetben egy bizonyos QT személyt icon70.gif icon70.gif takar icon25.gif ) Meghát nem lehet minden hónapban Kispálra menni, mert akkor így elveszti a varázsát...
That's all folks:)
icon45.gif

dr0w
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2004-06-14 16:28:37]
[előzmény: (39) -Claw-, 2004-06-12 15:21:23]
Haladó
dr0w adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Claw-
39. Elküldve: 2004-06-12 15:21:23,

Kocertbeszámolók

[15.]

Sörsziget, péntek bye Kló

Nos, az egész ott kezdődött, hogy már délelőtt elindultunk Petivel, aminek több oka is volt/lehetett:

-miért is ne? :)
-sört lehet kapni napközben is
-mellesleg így volt megbeszélve Katáékkal :)

Tehát felültünk a vonatra, és elindultunk a nagyváros felé. Komáromnál beült hozzánk egy 20 éves punk-srác, és elmondása szerint színpadot építeni ment a szigetre (munkát vállalt, hogy ingyen bemehessen ;)) ), csak elaludt, és azért jött most. Nos ő akaratunk ellenére elkezdett történeteket mesélni az életéről, mint például:

-az öccsével hogyan vertek félholtra valakit, mert elkezdett beszélgetni az egyik barátnőjével. Az illető az intenzíven fexik kómában mindenféle törésekkel.

-3 barátnője van, és egy 3 éves fia, akit az anyja elvitt előle Németországba.

-hogy honnan miért van kitiltva. Pl. valahonnan azért, mert hozzávágott egy sörösüveget a biztonságihoz..

-különböző koncertélmények

-a kedvenc jelképe a turul(!) :), és 40000 HUF-ért azt szeretne magára tetováltatni.

-utálja a kalauzokat (mint később bebizonyosodott, ebben az egyben tuti nem kamuzott ;).

Szal így elvonatoztunk valameddig, Tatán, vagy Tatabányán járhattunk, amikor egy óriási kalauz jelent meg az ajtóban. Lekezelte a jegyeinket, a srácnak persze nem volt, kb. a következő párbeszéd zajlott le közte és a kallerek között:

punk:-engem...
kaller1 (erőteljes hangon): -hangosabban, nem hallom!
p:-én...
k1:*hangosabban!!!
p:-megbüntettek a rendőrök, és elvették az összes pénzemet..
k1:-miért büntettek meg
p:-közterületen történő alkoholfogyasztásért
k1:-van róla valamilyen papírja?
p:-nincs
kaller2: -áhhá, mi már találkoztunk az úrral, csak valahogy elkerültük egymást, pedig az összes wc-t végignéztem.

/közben megáll a vonat/

p:- nem wcben voltam, hanem az egyik fülkében, meg a vonat végén, stb..
k1(határozottan mutat a vonatajtó felé):- úgy látom itt utazás-megszakítás lesz...

p: motyogva próbál magyarázkodni
k1(hangosan) : -Azonnal szálljon le!
p: -nem lehetne inkább büntetés?
k1(üvöltve):-LEFELÉ!
/a nagy kaller az ajtó felé löki a srácot, és megy utána/

/pár másodperc múlva szinte ledobja a srácot a vonatról/
p(üvölt):-A KURVA ANYÁDAT!

/erre a kaller bepipult, leszállt a srác után/
/időközben elkezdenek felszállni az utasok, hálát adnak istennek, amiért vettek jegyet, és megfogadják, hogy soha többet nem bliccelnek/
/egy hölgy halálradermedt arccal beül a fülkénkba, majd ennyit mond: -majdnem rámdobta!!!/

A folyosón mindenki az ablakra tapad, és közvetít ilyesformán:
-nekiszorította a nyakát az oszlopnak!

Aztán lassan helyreállt a rend, a vonat elindult, kb 10 perc múlva a kallerek mosolyogva, nevetgélve mentek el a folyosón. Innen kezdve semmi extra nem volt az útban, de már ezért megérte. Finally, some action! :) Ja, a sráccal találkoztunk pesten, és kiderült, hogy visszaütött a kalauznak, sőt volt pofája visszaszállni a vonatra, miután a kallerek felszálltak :).

Aztán tali Katával+Gáborral a keletiben, jegyvásárlás, tali BerTvel is, indulás sörszigetre, sikeres odaérés. Innen kezdve az idő múlatása volt az egyetlen célunk, ami a következőképpen telt:
-körbejártuk az egész helyet, mint egy állatkertet, és láttunk bicikliző-gördeszkázó állatokat, qrvamagasból gumikötéllel leugró állatokat, és még megannyi szépet :).

-Gábor+Peti tesztelték a sört. Mint kiderült a csapolt változat sörre nem hasonlított, víznek meg szar volt, mert ahhoz túl sok volt benne a sör :). Volt viszont dobozos is ugyanabban az árban, 250 HUF-ért.

- 3ra kimentünk a metróhoz találkozni Ambival, ami tökjó volt, kár, hogy az apja végülis nem engedte el hosszabbtávra, így is csak miattunk lógott el. Így jártunk egyet, beszélgettünk, aztán hazaindult, nem akarván tovább feszíteni a húrt a szüleinél...:/.

-Gábor közben elment sörért a tescoba, mert ott mégiscsak olcsóbb, bevinni meg be lehetett bármit. Mire Ambi elment, ő is visszaért. Kata hazament tanulni, majd Gábor is.

Ekkor már ismerős slágerek szóltak valahonnan élőben, és időközben megérkezett Kosheeba is. Beszéltünk néhány szót, aztán ők elmentek sörért, mi meg elindultunk a zene irányába. Mint kiderült a Best of jáccott, akik ahhoz képest, hogy többnyire a Danubius rádió munkatársai voltak, egész jók voltak. Mindenféle slágereket jáccottak, Beatricét, Bikinit, Eddát, Charliet, ilyeneket. Petivel leültünk a fűbe és söröztünk.

A Bestof végzett, és elkezdett hangolni, majd jáccani a Boban Markovich Orchestra, ami alapjában véve qrvajó volt. Petivel fejünk alá tettük a táskánkat, lefeküdtünk a fűbe, és hallgattuk a zenét. Qrvanagy feeling volt! Éppen elszunnyadtunk, amikor megjött Drow /üdvrivalgás, hurrá! :) / kimentünk elé a bejárathoz, megmutattuk neki, hogy hol adják a sört, beszélgettünk, néztük egy kicsit a karatéjosokat, pár perc erejéig meghallgattuk Jamie Winchestert, ilyesmik. Ja, és mászkálás közben a nap folyamán ittunk ingyen jeges kávét(inkább hívnám a helyükben kihűlt kávénak :), meg kaptunk Buckler alkoholmentes sört (vicces volt ahogy a gyerekek sörrel locsolták egymást:), a sportszeletről meg sajnos lemaradtunk. Normális kajákat sajnos nem osztogattak, vagyis de: volt szalámis zsemle 300(!) Ft-ért...no comment.

Szal így telt az idő, vártuk, hogy megérkezzenek bbék (akik egyrészt későn indultak Győrből, meg még Pesten is csavarogtak), ami végülis nem akart bekövetkezni. Időközben nekem el kellett indulnom haza, mert ment az utsó használható vonatom. Mint kiderült bbék 5 perccel a távozásom után értek oda :/, egy régi ismerősöm meg kb 10 perccel...de ez van, itthon akartam aludni, mert lehet, hogy ezt az egy napot se lett volna szabad ellazsálnom, de többet semmiképpen. That's all.

Nna szal ennyi volt részemről a sportsziget, várom minden jelenlevő beszámolóját (igen Lilla, a tiédet is :).

Nna minden jót!

icon43.gif
[válaszok erre: #40] [előzmény: (38) fini, 2004-06-08 10:51:34]
  


fini



Tagság: 2003-11-19 20:17:11
Tagszám: #7424
Hozzászólások: 191
38. Elküldve: 2004-06-08 10:51:34,

Kocertbeszámolók

[16.]

Na, beosztottuk, a Sting-koncerttel most rajtam a sor icon79.gif
szóval..
Sting. magas szőke, kékszemű, angol, mint nagy bölcsden megállapítottuk az I'm an englishman in new york c. dalból icon21.gif és különös ismertetőjele, hogy nem sok számot ismerünk tőle:) vagyis eddig nem sokat ismertünk, de most sem lettünk sokkal okosabbak, mivel csak azok voltak a jó számok, amiket mégis ismertünk:) /de később a földalattin hallotuk amint egy ember azt mondta, hogy "volt az összes jó szám" úgyhogy tessék hinni neki, biztos igaza volt:)/ Állítólag több ezren(?) voltak a koncerten. Ebből nem sokat lehetett látni, de épp elég volt az a 20-30 ember, akik körülöttünk álltak. Voltak magas emberek, köpködő fiatalok, szénabogláyhoz hasonló hajú nénik, akiktől nem láttunk semmit. Kivetítőn megtekintettük Stinget, meghallgattunk egypár számot, aztán gondoltuk kényelmesebb lesz a fűben üldögélni. A hangyéktól eltekintve tényleg sokkal jobb volt:) Volt tűz, meg meteoroztak a csajok, kisgyerekek futkostak, mindenki sörözött, vagy ColaLightot ivott(amit ingyen osztogattak). Tiszta fesztivál-feeling volt:) És láttunk egy embert, aki full részeg volt (valószínüleg), mert nem tudta felvenni a pólóját. forgatta mindenfelé, de nem találta az alját, úgyhogy inkább elkezdett extrém mozdulatokkal táncolni-feje fölött pörgetve a pólót. icon80.gif mindenki rajta röhögött-és amikor ezt észrevette, akkor már direkt produkálta is magát:) meg bemutatott mindenkinek icon31.gif
Aztán jött a DesertRose, mi meg mentünk. (utána még voltak jó számok állítólag) elmentünk kajálni, aztán haza. Sztem jó volt icon32.gif
-Vége-

fini
[válaszok erre: #39]
Haladó
fini adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dr0w



Tagság: 2003-11-19 19:38:38
Tagszám: #7422
Hozzászólások: 262
37. Elküldve: 2004-05-23 10:39:23,

Kocertbeszámolók

[17.]

Üdv!

Úgy döntöttem, hogy megtöröm a csendet:) íme a koncertbeszámoló:
Előre el kell modnanom, hogy a ruhatárban leadtam a szemüvegem, mivel elfelejtettem tokot vinni. Enek következtében a vizuális élményről nem tudok beszámolni:)
Amikor odaértünk, akkor már ment a Supernem, de valahogy nem volt valami jó... Lehet, hgoy csak azért mert összesen egy dalt ismerek tőlük (Rendőrsztori) :) De amikor az ment akkor HB-val jót huhogtunk:))
Aztán így minden előzetes felkészítés nélkül egyszercsak jött a Kispál:) Addigra már szépen néztem ki, az elfogyasztott italnak köszönhetően:) icon61.gif
Hogy milyen sorrendben voltak a dalok, azt nem tudom. De volt Utolsó agy, Hang és fény icon70.gif , Homlokom hozzád nyomom, Jövőből jövő lövő, Pistike, Apa anya és a kígyó, Gyónás, volt valami új dal is-annak nemtom a címét, se hogy miről szól:)
Több nem jut eszembe, akárhogy gondolkozok... Arra még emlékszek, hogy a lányvécében pisiltem:) Meg hogy találkoztunk azzal a sráccal, aki még a Hősök terén megkérdezte hogy merre van a Pecsa:) Úgylátszik megtalálta:)
Összességében szerintem egy nagyon jó koncert volt:) Volt össztánc is:) Tapsoltam az Attila fején is:) És nem vertem meg senkit:) Nem rugdosódtam, lökdösődtem... valahogy most szerényen nyomtam:) Talán mert nem volt HÚSRÁGÓÓÓÓÓÓ:) Ja erről jut eszembe:) Próbáltam majdnem minden dal után felhívni a zenekar figyelmét, hogy el kéne játszani:))
Ennyi icon28.gif

icon50.gif icon50.gif icon50.gif

[előzmény: (36) -Claw-, 2004-05-22 17:48:10]
Haladó
dr0w adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Claw-
36. Elküldve: 2004-05-22 17:48:10,

Kocertbeszámolók

[18.]

Nah, voltunk hs7+amorf ördögök+másfél koncerten. Hátt egy sör+1 üveg bor, és egy kicsi porto ricoi rum icon61.gif icon61.gif icon61.gif eredményeképpen sajnos túl hamar elfáradtam, és így kimaradt minden icon30.gif icon49.gif Talán bb többet tud mesélni a koncertről :).

Ja, és a pecsások beszámolóit továbbra is várjuk!

Na szép (más)napot!
[válaszok erre: #37] [előzmény: (35) mandragora, 2004-05-02 12:58:11]
  


mandragora



Tagság: 2004-03-07 11:50:50
Tagszám: #9236
Hozzászólások: 111
35. Elküldve: 2004-05-02 12:58:11,

Kocertbeszámolók

[19.]

nahhát, akkor írok egy kis nem medaiwave-et is, mert tegnap voltunk az erődben koppánymonostorban-ez még mediawave -, meg voltunk nem ott is- ez már nem- voltunk komárnóban ahol is ittunk krusovicét 175ftért korsójával, egy olyan helyen, amit rév-teremnek hívnak asszem, ilyen kultúrkocsma, ahol a plafonra van felragasztva fejjel lefelé egy asztal, meg székek körülötte, és ez jól néz ki:) délután meg voltam ingyen kispálon ami ezerszer jobb volt mint a győri koncert, volt zsákmányállat húsrágó küldi a megoldást pistike kicsit szomorkás terrorista hang és fény életben nincs már tinglitangli meg még sokan mások... rékával végig kint meteoroztunk, kellett volna vinnünk egy kalapot, szerintem meggazdagodtunk volna:)))) jah, kispálék a koncert végén meghajoltak. pussz mki megyek enni icon46.gif
[válaszok erre: #36]
Haladó
mandragora adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mandragora



Tagság: 2004-03-07 11:50:50
Tagszám: #9236
Hozzászólások: 111
34. Elküldve: 2004-05-02 12:49:01,

Kocertbeszámolók

[20.]

noshát, írhatnék mediawaveről, sőt írok egy kicsit azt is, jah claw, igen a boka az a boka volt, teljes életnagyságban ő az:)) sszal fantasmagoria volt aznap este is, és nagyon jó volt, bár bbvel nem beszélgettünk minthogy emberkísérletet folytattam vele, miszerint mi történik akkor, ha nem én kezdek el beszélni, nos, nem beszélgettünk a koncert alatt szinte semmit... mindenesetre you are in hiiiiiiiiiiiiiiigh you are in looooooow...
jah tegnapelőtt mediawave zárókoncerten kicsit be voltam szakadva, és kitaláltam hogy a színpad mellett jobb oldalt a sarokban nagyon sötét van, meteorozok ott... egy nagyon hosszú jammelésbe kezdtek, kábé 20 percig tartott, és ott meteoroztam, és ahogy vége lett, felnéztem, és 3 kamera nézett velem szembe, de nem ilyen aranyos digikamerák, hanem a böszme duna-kamerák, meg egy 35ös...meg engem bámult mindenki, mert valami jóindulatú technikus felkapcsolta a szemben lévő refit...így hát rivaldafény. para volt. mert én persze nem vettem észre. namindegy, felléptem a mediawave-en:))))
Haladó
mandragora adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dr0w



Tagság: 2003-11-19 19:38:38
Tagszám: #7422
Hozzászólások: 262
33. Elküldve: 2004-04-28 18:02:53,

Kocertbeszámolók

[21.]

Basszus tökjó heppeningek vannak nálatok:)
Itt kb az van hogy a Zöld Pardonba most romanapok vannak... szóval ha valakit érdekel az autentikus cigányzene az jöjjön ezerrel:)))

icon50.gif

dr0w
[előzmény: (32) -Claw-, 2004-04-28 17:19:22]
Haladó
dr0w adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Claw-
32. Elküldve: 2004-04-28 17:19:22,

Kocertbeszámolók

[22.]

Re!

Mediawave, Baross út. Fantasmagoria, majd Boka és cirkusza

Bbvel tali 3kor, Rómer, bb próbál magának sajtóbelépőt intézni egyelőre sikertelenül. Aztán várakozás megunása, átmenés Baross útra, találkozás Judittal+Petivel. Hát ez a Fantasmagoria valami qrvajó: egy nagyonjóarc francia egy gitárral, egy nő valami fúvóssal, egy angol tangóharmonikás, meg egy pesti hegedűs. Akkorát zenéltek, hogycsakna, és tökjó volt icon32.gif . Aztán elkísértem Juditot a Rábapartra ilyen ahol a barátnőivel ilyen női szeánsz, meg kibeszélőshow :) volt készülőben, illetve folyamatban, majd visszakeveredtem a Baross útra, ahol elkezdődött a Jánosvitéz Boka előadásában.
Boka egy nagydarab nagyhangú ember (legalábbis gondolom ő volt a Boka, hacsak nem ilyen cselesek mint a kispál, hogy nem a frontemberről nevezik el a formációt:), és tök vicces volt, pedig először fenntartásokkal kezeltem az előadást :). De mégis qrvajó volt, és végigálltam, a gonodsz mostoha egy fekete esernyő volt, amire rá volt varrva valami öregasszonyarc :)). És Boka (hívjuk így, ha nem ő volt akkoris:) mondott egy scomó vicceset, pl. Jancsi vándorolt, és útközben minden öregasszonynak felpumpálta a biciklijét :). Meg János vitéz felhívta telefonon az óriásokat, hogy jöjjenek segíteni(varázs síp) :). Meg ilyen tök interaktív volt az egész, mert volt egy csomó gyerek, akiktől tudott a Boka kérdezni, és cukrot, meg csokit osztogatott nekik :). És az egyik kiscsaj minig Juliskát mondott Iluska helyett, vicces volt :).

Na ilyesmi, friss még az élmény :).

icon43.gif
[válaszok erre: #33] [előzmény: (31) mandragora, 2004-04-27 18:42:45]
  


mandragora



Tagság: 2004-03-07 11:50:50
Tagszám: #9236
Hozzászólások: 111
31. Elküldve: 2004-04-27 18:42:45,

Kocertbeszámolók

[23.]

mediawave etho-műhely, rómer, úgy 20 perccel ezelőtt:) tessék elképzelni rómert teli zenészekkel, úgymint 2 gitár, 2 bőgő, 1 brácsa, moldvai fafúvós, kaval, gardon, két ooooolyan énekhang, hegedűsök, öhm, az a köcsögduda, meg fuvola... rómer dugig. bolgárok, moldávok, 2 magyar, bolgárok, dikkanda....huhhhhhhhúúúúúúúúúú.... legjobb népzenei koncert (igazából csak próba, dehát...) amit valaha hallottam, fotóztam sokat, majd mutatok. icon32.gif
[válaszok erre: #32]
Haladó
mandragora adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fini



Tagság: 2003-11-19 20:17:11
Tagszám: #7424
Hozzászólások: 191
30. Elküldve: 2004-04-26 16:03:16,

Kocertbeszámolók

[24.]

Tökjó, ezt az "antipartiarc"ot tőlünk tanultátok!! icon53.gif

fini
Haladó
fini adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Claw-
29. Elküldve: 2004-04-26 15:33:57,

Kocertbeszámolók

[25.]

Koncert...voltunk bikinikoncerten. Az első számon még ottvoltunk, aztán bb antipartiarc lett, és elmentünk Rómerbe, ahol végülis hallgattunk qrvajó jazz zenét. A bikiniről se maradtunk le, Noémi ugyanis rögzítette a telefonjára a fontosabb mozzanatokat :)...aki felismer belőle valamit, azt meghívom egy túrórudira :). Meg voltunk mediawave keretén belül néhány koncerten, neveket sajnos nem tudok említeni, rossz a memóriám, voltak köztük jók, és mégjobbak.

That's all, folks....

icon76.gif
[előzmény: (28) dr0w, 2004-04-20 21:50:56]
  
 

Kocertbeszámolók

(üzenet: 53, Kispálszoba)
 
    / 3 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0094590187072754 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail