Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455093/3 Témák: 18952 Tagok: 112615 Legújabb tag: AndreLor Online: (66/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 3 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Kocertbeszámolók

(üzenet: 53, Kispálszoba)
 

dr0w



Tagság: 2003-11-19 19:38:38
Tagszám: #7422
Hozzászólások: 262
28. Elküldve: 2004-04-20 21:50:56,

Kocertbeszámolók

[26.]

Nemnem:) Néha én se értem, ilyenkor mindenféle butaságot beírok, hogy úgy tűnjön hogy értek a témához icon25.gif

icon50.gif

dr0w
[válaszok erre: #29] [előzmény: (27) happci, 2004-04-20 19:39:02]
Haladó
dr0w adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


happci
27. Elküldve: 2004-04-20 19:39:02,

Kocertbeszámolók

[27.]

hmm, velem van a baj h néha 1qukkot sem értek abból amit írkáltok..?
[válaszok erre: #28]
  


dr0w



Tagság: 2003-11-19 19:38:38
Tagszám: #7422
Hozzászólások: 262
26. Elküldve: 2004-04-20 18:44:28,

Kocertbeszámolók

[28.]

jaja:) ti szoktátok számolni hogy hány koncertren voltatok már? sztem ez olyan gáz...

icon50.gif

dr0w
[előzmény: (25) -Claw-, 2004-04-20 14:43:39]
Haladó
dr0w adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Claw-
25. Elküldve: 2004-04-20 14:43:39,

Kocertbeszámolók

[29.]

Heh most olvasom a hp-n, hogy dió beugrott a tömegbe, meg hogy milyen jó koncert volt...hogy miből maradtunk ki! :).

icon50.gif
[válaszok erre: #26] [előzmény: (24) mandragora, 2004-04-18 11:35:41]
  


mandragora



Tagság: 2004-03-07 11:50:50
Tagszám: #9236
Hozzászólások: 111
24. Elküldve: 2004-04-18 11:35:41,

Kocertbeszámolók

[30.]

szar volt a kedvem, szar volt a koncert szar az egész... namost akkor ez inkább mégiscsak szálka...:)
[válaszok erre: #25]
Haladó
mandragora adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bb
23. Elküldve: 2004-04-17 15:44:46,

Kocertbeszámolók

[31.]

soha többet kispálkoncert!
soha többet kispál!
good bye everybody!
  


-Claw-
22. Elküldve: 2004-04-17 13:00:46,

Kocertbeszámolók

[32.]

Győr, 2004.04.16 Kispál

Hátt szóval...
Röviden: szar volt.
Hosszabban: Életem talán legszarabb kispálkoncertje volt. Alapjában véve az a gond, hogy nem tudom megmagyarázni, hogy miért. A zenekarral szerintem nem volt gond, qrvajó számok voltak, mint pl. szécsi pál, pécsi szál(!), presszó rock, jutka, zsákmányállat, meg még mindenféle. Meg a Mike énekelt(!) valami számot angolul, az qrvajó volt. Csak elb*szta a szöveget, ezért a lovi koncert végén körmöst adott neki a dobverővel :)). Na klafa, úgy kezdtem az egészet, h szar volt a koncert, és eddig csak jókat írtam...hát nézzük akkor. A gáz sztem alapjában véve a közönséggel volt...legalábbis azzal a felével, akiket nem ismertem. Annyira nem volt Kispál-hangulata az egésznek...olyan pogó volt a lightosabb számokra is, mint valami punkkoncerten, a kispál meg azért nem egészen arról szól...pedig asszem kispállal egyidőben volt valami punkság a torockban. De mondjuk először azt hittem, hogy velem van a gond, hogy öregszem, meg hogy mittomén valami bekattant odabent, és nincs hozzá hangulatom vagy nemtom, de aztán bárkit kérdeztünk mindenki azt mondta, hogy szar volt. Bb olyannyira, hogy a koncert után rögtön(sőt, talán már közben) anti-kispálfanklabbot kezdett szervezni...Meg az is gáz volt, hogy volt egy csomó ismerős, és mégis valahogy egyedül éreztem magam...nemtom mér, nem találtam a helyem. Koncert előtt akác tér bbvel, meg később jött Peti, meg beugrottak Sanyiék is egy kicsit, és ez így elég jó volt, bár lehettünk volna többen is...mindenesetre megittunk 3 liter bort(kb. du. 2-től), és c64eztünk, meg ettünk, meg dohányoztunk (pfuj :), meg ilyesmi. Koncert után meg kicsi Rómer, ahol kiderült, hogy Dóri (Judit legjobb barátnője) +bandája volt az a társaság, akiket kiröhögtünk(+szurkoltunk nekik:) tavaly VOLTon, mert órákig szenvedtek a sátorépítéssel, kicsi a világ :)). Ezek szerint túl feltűnően mosolyogtunk :). Aztán én éjfél körül akáctér, mert kitaláltam, hogy hajnalban hazavonatozok, és még össze kellett pakolnom, meg minden. Éjszaka nekiálltam elmosogatni, amit délután otthagytunk, persze hogy összetörtem egy poharat...na mind1, úgyis lopott volt :). Aztán lefeküdtünk, mert Gergő(szobatársam) is kitalálta, hogy jön velem Pestig. A lefekvés mondjuk qrvára nem jelentett alvást, 4ig beszélgettünk, és sztem jó hatással volt mindkettőnkre :). Az már qrvára nem volt jó hatással, hogy másfél órát aludtunk, és ez most lehet, hogy meg is látszik ezen a mesén, szal be is fejezem.
Ez az én verzióm, aki még ottvolt, írjon. Pont.

Pá!


  


-Claw-
21. Elküldve: 2004-04-15 15:31:06,

Kocertbeszámolók

[33.]

dr0w: sztem lesz :).

Koncertbeszámoló: Running Free, Torock.

Nnah az egész úgy kezdődött, hogy tali bbvel, aztán Rómer, tali Judittal. Now what? icon7.gif Akác tér :). Ott felemésztettük a maradék sörtartalékokat, és hallgattunk mindenféle jó zenét, többek közt Hairt, ami tök feelinges volt icon32.gif , bár bb kicsit elgondolkozott a jövőn,és így neki annyira nem volt feelinges. Így nagyjából el is telt az idő, és mindenki (bb, meg Judit) elindult az utolsó buszához, amiből aztán végül séta lett, én meg a Torocknál búcsúztam a társaságtól, és "bevettem magam a sűrűbe" :). A koncert már javában tartott, és a végéhez közeledett, de végülis csak azért mentem, hogy köszönjek az embereknek, meg mert megígértem :).
Ja, Running Free: főleg infósokból álló Iron Maiden Tribute band :).
Szal találkoztam emberekkel, aztán előre mentem Katával beszélgetni, meg elsősorban köszönni neki :). Akkor megláttam a színpadon albitársamat, meg a haverját(Tamás+Mancs) mikrofonnal a kezükben :). Mondták, hogy az énekes elfáradt, és nem bírja a magasat, ezért beugrottak helyette :). Nagy jó. Ja, mert ők meg épp feldolgozzák az Istvánakirályt.
És akkor ott álltam, és a zajban (izé, zenében :) próbáltam Katával beszélgetni, amikor hirtelen leesett elém egy dobverő :). Én, mint leghűségesebb rajongójuk, nagyon megörültem neki, és örömmel tettem el, hisz megérdemeltem, most is ottvoltam a koncert utolsó tíz percében! :)

Szal aztán végelett, és hazamentem :).

Holnap meg Kispál, juhhú, bár ne tervezzünk :).

icon50.gif
[előzmény: (20) dr0w, 2004-04-12 22:14:34]
  


dr0w



Tagság: 2003-11-19 19:38:38
Tagszám: #7422
Hozzászólások: 262
20. Elküldve: 2004-04-12 22:14:34,

Kocertbeszámolók

[34.]

Asszem irok egy rendhagyó koncertbeszámolót :) Fergeteges gitáros koncert volt ugyanis Győrben az Akác téren:) fini, Claw, bb gitároztak, fini, man, Claw és jómagam énekeltünk:) Frenetikus volt:) A társaság többi tagja: Attila, Gábor, Gergő meg egy szemüveges hosszúhajú lány, meg a Noémi ... nos ... ők hallgatták:) Nemtom hogy tetszett e nekik, de nem is érdekel:) Lényeg h szerintem kurvajók voltunk. És hogy egy ilyet még kell majd csinálni valamikor mindenféleképpen. Nem azt mondom hogy a közeljövőben, meg nem azt mondom hogy megint Győrben, de valahol, valamikor kell majd:)

icon50.gif

dr0w
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2004-04-13 08:42:35]
[válaszok erre: #21] [előzmény: (19) -Claw-, 2004-04-11 15:27:48]
Haladó
dr0w adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Claw-
19. Elküldve: 2004-04-11 15:27:48,

Kocertbeszámolók

[35.]

hát egen...ez az én formám...11 körül naggyon erősen elgondolkoztam hogy visszamegyek, ezek szerint érdemes lett volna...majd legközelebb! Meg vinni akartam bbnek kacsazsíros palacsintát...sebaj. Viszont qrvajót gitároztam, félhulla állapotban elkezdtem improvizálni, és egész jó lett :))...legalábbis szerintem.

Nadesebaj, jövő héten Kispál!

Most ez nemtom mennyire koncert, de bent vagyok koliban, és a sok külföldi énekel meg táncol meg gitározik a parkban, aki nem az meg fűben ül...tisztára mint valami hippifesztivál...qrvajó!

Nna bye all!
icon41.gif
[válaszok erre: #20] [előzmény: (18) mandragora, 2004-04-11 13:35:26]
  


mandragora



Tagság: 2004-03-07 11:50:50
Tagszám: #9236
Hozzászólások: 111
18. Elküldve: 2004-04-11 13:35:26,

Kocertbeszámolók

[36.]

nahhát, akkor rómer, április 10, 22 óra.
azt hittem, hogy vér és arannyal kezdődik és befejeződik , erre megjelent a club tequila c együtte, s volt green day meg no doubt és nem is gyengén jah claw sajnálhatod már nagyon h nem jöttél, bb 2 szám után vér és arany nélkül azt mondta, hogy már megérte eljönni, volt icon61.gif , meg icon75.gif . nahh, szóval a club tequilás csajnak naggggyon nagggyon jó hangja van, haragudtam is rá:)), de szerencsére legalább nem voltak jó cuccai, az már tényleg sok lett volna a jóból... sszal teljesen beleborzongtam néha, hogy azért ez nagyon rendben van... aztán egyszer csak meghallottam a sweet child o mine elejét, bb tanúsíthatja hogy hatalmas örömkitörés, nem sikítoztam ám vagy ilyesmi, lehet h gáz vagyok:))), a csaj énekelte de nagyon jó volt... aztán meg jöttek vér és aranyék, a szokásos huh-de-igazi-ficzkók tété a tetovált ady-fejjel a bal karján, váray lacika a deák bill style, botokkal, mondta hogy burkolt valamit, szegény... meghát kendős renátó, aki oltott koncert végén hogy ha már 6:3 akkor tessék énekelni, de ezt majd elmesélem még... sszal saját számok voltak, nagyon jól nyomták, huh kocsmahangulat, közben nagy sörözés meg vodkázás, találkoztam ákossal akit jó rég nem láttam meg ott volt másodunokatess somarokon, aztán volt mi is, hát nem volt például pretty tied up, vagy dont cry, tété mondta hogy nem lesz knockin on heavens door, úgyhogy volt még egyszer sweet child, jah meg előtte hóhér fája, aztán akkor már legelöl csömtem, nagggyon zord volt... icon79.gif icon79.gif akkor tété mondta hogy hello, aztán visszavisszavisszavissza, akkor még volt egy kis trófea a falra, egy kedvencem nem is volt, viszont nem volt ott a kisficzkó aki mindig hobót akar, én azért üvöltöttem jenővel, hogy 6:3 nélkül nem megyek haza:)))), úgyhogy volt az is, nagyon nagyon nagyon jó volt ez a tegnap vagy ma vagy mi.
aztán még elmenütnk megnézni ákos lakását ahol akkor voltam utoljára mikor még csak egy matrac volt, most meg nagyon nagyon sok kis egészen kis és még kicsit nagyobb halak meg sórákok:)))))) meg kutya úgymint bobóka, meg ettünk sokat mindenféle jó kajákat, meg összetörtem egy poharat is, igen mgcsillantottam megint tehetségemet, huh és lehet hogy majd kapok nagy szakállas halakat ákostól, persze nem a pohártörésből kifolyólag csak most jutott eszembe...:)) nah ennyi ez most ha eszembe jutna valami akkor majd írok még... jupussz icon70.gif
[válaszok erre: #19]
Haladó
mandragora adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mandragora



Tagság: 2004-03-07 11:50:50
Tagszám: #9236
Hozzászólások: 111
17. Elküldve: 2004-04-10 13:26:09,

Kocertbeszámolók

[37.]

hát, mivel senki nem ír ide se semmit, én elmesélem, hogy voltam domiék próbáján, a roppant hangzatos neveket viselő együttes (cuba linxx, retschkafe, noname ez egyébként mind ugyanaz icon75.gif próbáján, és pont mikor beléptem dórival, akkor kezdtek egy hatttttalmas jazz-impróba... és nagyon jó volt. nemsokára vér és arany, majd jól írok ide, bármilyen is lesz... icon32.gif
Haladó
mandragora adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fini



Tagság: 2003-11-19 20:17:11
Tagszám: #7424
Hozzászólások: 191
16. Elküldve: 2004-03-09 15:16:19,

Kocertbeszámolók

[38.]

Már régen született koncertbeszámoló, úgyhogy írok egyet...vagyis nem is konkrétan koncert, hanem "kultúrális esemény"...Pszinapszis 2004 vagyis Budapesti Pszichológiai Napok;
Hosszú ideje ez volt a legérdekesebb dolog, amin részt vettem. Az Almássy téri szabadidő központban rendezték és minden teremben más előadás volt és volt teaház meg könyvsarok, meg kísérleti szoba, meg mindenféle érdekes és izgalmas dolog. És a falakra mindenfelé idézetek voltak kirakva, meg papírból hajtogatott pillangók(mert az alaptéma "Átváltozások" volt és mint tudjuk, ez a pillangókra elég jellemző) qrvajó előadásokon voltam, meg találkoztam egy pár ismerős arccal is és összességében nagyon pozitív dolog, hogy van 3 nap, amikor minden érdeklődő(bár zömmel pszichológusok, pszichiáterek meg egyetemisták voltak gondolom) bepillantást nyerhet a pszichológia rejtelmeibe, sőt akár a saját bőrén is tapasztalhatja a hatását(mert voltak workshopok is, ahol 15-20 fős csoportoknak gyakorlati foglalkozásokat is tartottak pl. hipnózis, pszichodráma, Bach-virágterápia, zeneterápia, rajzterápia, a pszichoanalízis alapjai(ahol álmot fejtettek) stb.)
Én rajzterápián voltam, amit egy Martin Keizer nevű holland emberke tartott és nagyon aranyos volt:) És tök érdekes volt, minden, amit mondott és aztán ki is próbáltuk a rajzolást, mint terápiát...(bár 2 óra alatt nyilván csak próba szinten) És este pedig koncertek voltak. Drowt is sikerült megnyőznöm a széles mosolyommal és pozitív hozzáállásommal, hogy tartson velem icon53.gif És remélem nem bánta meg:) bár a Besh o'Dromot már nem láttuk, mert kissé csúszott a műsor és sajna haza kellett menni, azért az "előzenekar" se volt rossz.(Monophonic) Egy csomó hangszer volt(gitár, bassgitár, fuvola, szaxofon, trombita, szinti, dob, kongadobok, csörgők, miegymás), és főleg a konga, a dob, meg a szaxofon érvényesült a zenében(helyenként a szinti is bevonyított egy kicsit). Sztem qrvajó volt icon79.gif Főleg, hogy nem egyedül kellett üldögélnem a terem közepén:) Köszi Drow icon70.gif

fini
Haladó
fini adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dr0w



Tagság: 2003-11-19 19:38:38
Tagszám: #7422
Hozzászólások: 262
15. Elküldve: 2004-02-16 22:26:40,

Kocertbeszámolók

[39.]

Nahát:) Engedek a hatalmas tömegek nyomásának icon25.gif és leírom hogy milyen volt az Operában.
Verdi:Traviata c. művét néztük meg.Azt már tudtuk előre, hogy olasz nyelvű, tehát nem fogjuk érteni. Aztán mikor elkezdődött derült ki, hogy feliratos, mert felül volt egy panel, és azon volt hogy épp miről beszélnek. Az első felvonás kész kínszenvedés volt. A főszereplő nő hangja nagyon bántotta a hallásomat, és baromira megfájdult a fejem tőle. Aztán mégiscsak kibírtam a többit is. A másodikban meg a harmadikban már volt cselekmény is végre:) Összesen 3 felvonásos volt. Ha valaki olvasta a Kaméliás hölgy c. regényt, akkor az ne is nézze tovább, mert arról szólt. Aki nem ismeri (mint pl én) annak: van egy gazdag fiatal arc, aki beleszeret egy luxuskurvába. Meg a bitch is szereti. Összecuccolnak, de a srác apjának ez nem tetszik, ezért megkéri a nőt, hogy lépjen le. A nőci nehezen, de lelép. Senkinek nem mondja meg hogy halálos beteg. Aztán mikor haldoklik már, akkor mégiscsak megkeresteti a faszit, aki pont odaér mielőtt meghalna a csaj, a csaj azt mondja "Jobban vagyok!"...és meghal.
Maga a színház az tökjó, egyik szereplőn sem volt mikrofon, mégis tisztán lehetett hallani őket.
Nemtom, hogy legközelebb mikor szánjuk rá magunkat hogy elmenjünk, remélem nem a közeli jövőben:))

icon45.gif

dr0w
[előzmény: (14) -Claw-, 2004-01-26 11:52:08]
Haladó
dr0w adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Claw-
14. Elküldve: 2004-01-26 11:52:08,

Kocertbeszámolók

[40.]

bb :) Lécci fejtsd ki kicsit bővebben, ha már mi nem lehettünk ott! Nem hiszem, hogy ez volt az egyetlen pozitívum, de ha igen, akkor írd le a rosszat :).

icon50.gif
[válaszok erre: #15] [előzmény: (13) bb, 2004-01-25 16:22:44]
  


bb
13. Elküldve: 2004-01-25 16:22:44,

Kocertbeszámolók

[41.]

az utózenekar játszott bizottságot
[válaszok erre: #14]
  


-Claw-
12. Elküldve: 2004-01-02 21:29:43,

Kocertbeszámolók

[42.]

Ez igaz, de én akkor is így csinálnám...szar lehet ennyi topicot végignézni manuálisan...mondjuk az vicces lehet, hogy ami nemteccik azt letörölheted...mekkora írtást lehetne végezni icon38.gif icon59.gif icon67.gif icon73.gif . És még fizetnek is érte...álommunka :)). Asszem ez már kicsit offtopic...ha én moderátor lennék, törölném icon34.gif

Na icon70.gif icon80.gif icon75.gif icon74.gif
[előzmény: (11) dr0w, 2004-01-02 18:58:06]
  


dr0w



Tagság: 2003-11-19 19:38:38
Tagszám: #7422
Hozzászólások: 262
11. Elküldve: 2004-01-02 18:58:06,

Kocertbeszámolók

[43.]

Legyen igazad, de szerintem még nem próbáltál itt fórumot létrehozni, és hogy ez milyen privilégiumokkal jár:)

icon70.gif
[válaszok erre: #12] [előzmény: (10) -Claw-, 2004-01-02 15:13:33]
Haladó
dr0w adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Claw-
10. Elküldve: 2004-01-02 15:13:33,

Kocertbeszámolók

[44.]

Szerintem meg egy szívtelen program(bot), aki letörli azokat a topicokat, aminél a date()-legutóbbi látogatás/módosítás >= 30 nap. Vagy ilyesmi. :)

icon70.gif

[válaszok erre: #11] [előzmény: (9) dr0w, 2004-01-02 14:50:13]
  


dr0w



Tagság: 2003-11-19 19:38:38
Tagszám: #7422
Hozzászólások: 262
9. Elküldve: 2004-01-02 14:50:13,

Kocertbeszámolók

[45.]

Szerintem az a moderátor nem olyan rossz gyerek icon21.gif

Csak vannak rossz napjai icon25.gif
Ilyenkor icon38.gif icon37.gif mindent és mindenkit. De mivel Ő egy csendes őrült, ezért inkább letörli azt a topicot, amit már jó régen senki nem látogat, és nem is írnak bele.

icon70.gif
[válaszok erre: #10] [előzmény: (8) -Claw-, 2004-01-02 10:11:13]
Haladó
dr0w adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Claw-
8. Elküldve: 2004-01-02 10:11:13,

Kocertbeszámolók

[46.]

írok ide is, hogy nehogy törölje a moderátor :))


Napkelte: 7 óra 32

Napnyugta: 16 óra 04

Névnapok: Ábel, Gergely, Gergő, Gerő, Vászoly, Vazul

A nap eseményei:
1310-ben koronázták Róbert Károly magyar királyt
1841-ben Kossuth Lajos megindítja a Pesti Hírlapot
1920-ban született Isaac Asimov író, természettudós
1945-ben született Haraszty Miklós író, szerkesztő
1959-ben Fidel Castro bevonul Havannába, a forradalom győzelme Kubában.
[válaszok erre: #9] [előzmény: (7) bb, 2003-12-21 15:57:49]
  


bb
7. Elküldve: 2003-12-21 15:57:49,

Kocertbeszámolók

[47.]

szóval megvolt megvolt első fellépésem basszusgitárosként az első (vagyis inkább második, amibe benne vagyok, de az első ami már letett valamit az asztalra) zenebohóc társasággal :)
nos, pénteken hazamentem, elmaradt a magyarórám, de elmentem gitározni a Tamás gitárosaihoz, akik a cseszneki templomban próbáltak, mert három dallal fogják kisérni a pásztorjátékot 24-én a 10 órakkor megrendezére kerülő éjféli(!) misén.
nos ott voltunk, mikor a kezembe nyomták a kottákat, mire köpni-nyelni nem tudtam, de utána a hideg templomból visszamentük a Tamás házába próbálni, és egy 3/4 óra alatt eljutottunk oda, hogy másnap a szentkirályi karácsonyi ünnepségen kisérjem a gitárosokat, ami azért nem rossz teljesitmény egy nap alatt :)
másnap meg is történt a dolog, mi nyitottuk az ünnaepélyt egy dalla, annak volt a legbonyolultabb a basszusa, éshát rendesen el is csesztem az egészet, pedig fél órával előtte még tökéletesen lenyomtam...
majd egy kis szünet következett, mikor más lépett fel, közben kaptunk csendeséj kottát, hogy majd azt is sépen kisérjük, de arra majd már mindenki fog énekelni, de ez legalább nemcsak nekem volt új, hanem a gyerekeknek is icon29.gif
majd következett a második rész, mikor mondhatni: én ma qrva jó voltam :)) és tényleg lazán, meg hibátlanul elpengettem amit kellett, pedig volt egy 9/8-os dal is!
majd a kórussal is felléptünk, ott már megvan a rutin is, semmi gond nem volt, ismét qrva jó voltam :)) de nem csak én, hanem az egész kórus is...
majd a csendes éj is simán lement, ott csak A-t, D-t, meg néha E-t kellett pengetni, azok meg a húrok :)
szóval ez volt az első. majd még a Tamással össze kell jönnöm a 24-i fellépés előtt, mert szeretnék kicsit másabb basszust játszani, ki kell deriteni hogy rámenne-e az a dalokra...

ahogy irtam a Vicának sms-ben kissé most eltolva: tegnap szentkirály, 24-én csesznek, jövőre a világ! :))
[válaszok erre: #8]
  


fini



Tagság: 2003-11-19 20:17:11
Tagszám: #7424
Hozzászólások: 191
6. Elküldve: 2003-12-14 15:04:36,

Kocertbeszámolók

[48.]

Na, akkor most koncertbeszámolás következik á la fini...
Kezdem inkább az előzményekkel. Koncert előtt...
Délután 3ig előkészítő, majd Fannival találkoztam a Vörösmarty téren, ahol ő előzőleg jó kis karácsonyi hangulatba ringatta magát:) Aztán elmentünk a műjégpályára, ahol legalább félórát sorba kellett állni, nagyon sokan akartak egyszerre bejutni, ekkora sort én még soha nem is láttam icon62.gif icon62.gif icon62.gif icon62.gif icon62.gif icon62.gif icon62.gif icon62.gif icon62.gif (talán csak a Sziget bejáratánál), mint később kiderült valami VIVAtv-s happening volt éppen... icon30.gif Úgyhogy láthattuk élőben Timot és meghallgathattunk egy LLJunior koncertet is:)nagy élmény volt icon13.gif A korizás amúgy tök jól ment-bár nem szívesen nézném vissza, ahogy ott bukdácsoltam, de néha sikerült igazán jól ellöknöm magam és akkor siklottam a jégen-Fanni azt mondta ügyi vagyok icon2.gif csak egyszer estem el(amikor LLJunior megjelent a színpadon)és megúsztam súlyosabb sérülés nélkül. Sajnos kicsit elszámoltam magam az időt illetően és mivel nem vittem telefont, nehogy összetörjem és nem tudtam Drow számát fejből nem tudtam felhívni--aztán mire hazaértünk ki volt kapcslva, úgyhogy úgy indultunk el, hogy majdcsak megtaláljuk egymást valahogy. És úgy is lett icon32.gif Miután letettük a cuccokat a ruhatárba elindultunk Drowt keresni és egyből jó irányba indultunk(ahol icon61.gif van, ott van Drow is alapon). Ez még az 1. előzenekar alatt volt.(Kutya vacsorája--és Drow tényleg az volt, most összeraktam a dolgokat, a Líviusz volt fekete trikóban, úgyhogy ő "énekelt" amikor odaértünk)/A Kutya vacsorájáról egyébként annyit, hogy Drow azt mondta rá, hogy olyan, mintha Ganxsta//hogy a francba kell leírni?// lenne./Aztán jött a Puzzle, ami azért jobb volt, bár mindenki rázta a haját koncert közben icon75.gif , még a dobos is, akinek nem is volt szinte egyeltalán haja...kicsit gáz volt, na mindegy/Aztán 10kor végre belekezdtek a Kispálék is. Az első szám valami népzenei alapokon nyugvó eperlevest kanalazó angyalokról szólt és ez még később(mmint a népzenei motívum) visszatért a oncert során. Ott volt az a hegedűs ember is és volt az a Júdáscsókos szám is, ami biztos nem rossz, de ezek a lassú, nemlehetrásemmitcsinálni számok kicsit megakasztották a lendületet. Bár néha nem is ártott egy kis pihenő, mert először jobb előre álltunk és ott elég durva emberek voltak;(valami állat egyszerre lefejelte Fannit, meg engem is. Na akkor legszívesebben icon37.gif volna azt a barmot) meg meleg is volt, alig lehetett levegőt kapni. Aztán a koncert vgére már egész hátul álltunk, és ott csak pár hülye állat volt/pl. akit Drow említett---és Drow!utána a csaj Fannit lökdöste!Valami nyugtatót kellett volna neki adni... icon29.gif / 2 és fél órát játszottak és qrvajó volt icon21.gif de nagyon elfáradtunk a végére az utolsó 2 számról ki is jöttünk, hogy a ruhatárhoz hozzáférjünk még időben. Aztán érzékeny búcsú következett, majd hazasétáltunk, majdnem megfagytunk, fél 2 körül feküdtünk le és a 8as vonattal meg jöttünk is haza, szóval jó állapotban voltunk icon18.gif (Fanni egyébként szombaton is 5kor kelt, ma biztos egész nap aludni fog)/ja és Drow, egyeltalán nem haragszik, hogy ráugrottál a lábára, nem te voltál az egyetlen icon28.gif ./
A Húsrágó nem volt azt mondták ez egy kísérlet és megnézhetjük, kibírjuk-e Húsrágó, meg Emese nélkül. De volt egy csomó jó szám. Nem emlékszem mindenre, főleg nem sorba, úgyhogy csak így kb.: Búcsúzó nap, Zsákmányállat, Kinn állok a ház előtt, UFO, Utolsó agy, Apa,anya és a kígyó, Tiszai pu., Menjél messzebb, Jelvény nélkül, Szeretek szeretek, Nem érdekel, Etetés, Küldi a megoldást, Csillag vagy fecske, Életigenlő szám, Nem fáj, Hang és fény, Kicsit hadd, Az autóm és én II., Ha az életben, Szőkített nő, Zár az égbolt, Gyónás, Meghatás, Macska, Presszó rock, Tegyetek el befőttet, Vackolj belém, Dal teázáshoz, Kicsit feldob, Napos oldal, Autók a tenger felé, Kényszer, érdek, ösztönélet, Kicsi csillag, Őrjárat, Kicsit szomorkás...na, valsz még kihagytam valamit, de így is elég soknak látszik:)
Ja, és a Pecsa tök jó hely, és szépek voltak a fények, meg persze a hangok is:)


fini
Haladó
fini adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dr0w



Tagság: 2003-11-19 19:38:38
Tagszám: #7422
Hozzászólások: 262
5. Elküldve: 2003-12-14 12:00:53,

Kocertbeszámolók

[49.]

Hello!

Na akkor most leírom hogy mi volt a tegnapi koncerten.
Szóval kezdjük az elején: megírtan Fininek hogy 18:00kor találkozzunk a PeCsa előtt. Erre visszaírta hogy nem biztos hogy odaérnek, de ha nem érnek oda időben, akkor felhiv v. ir egy smst. Mivel 18:05kor még semmilyen jelet nem kaptam tőlük, jogosan feltételezhettem, hogy ott lesznek. Odaértem, sehol-senki. 18.15....18.30....18.45 és ekkor történt valami. Jött egy fehér furgon, beállt a bejárat elé, körülötte meg lámpákat állítgattak, mikrofonokat szedtek elő, meg egy kamerát is. Aztán jött Lovasi, Kispál, meg Dióssy és beszálltak a kocsiba. Mindez 2 méterre tőlem... A kocsi hátrament 5 métert, aztán vissza előre. Lovasi kiszállt, bement a pecsába. Ezt filmezték. De vagy 5-6 alkalommal egymás után icon21.gif
Aztán hívtam Finit, nem vette fel... aztán jöttek haveromék, és 19:00kor bementünk. Benn leültünk, várunk-várunk, és 19:45 körül megérkezett Fini, és Fanni is icon21.gif
Aztán úgy 22:00 körül el is kezdődött a Kispál. Jól nyomták. Nekem tetszett. Egy miatt kap a Kispál icon31.gif -t: NEM VOLT A HÚSRÁGÓÓÓÓ icon11.gif icon11.gif icon11.gif icon11.gif
Volt pár kis intermezzo is koncert közben: egy csaj aki vadul lökdösött minket hátulról, fogtam és izomból visszalöktem a francba, erre a kigyúrt állat barátja elkezdi nekem: "Ájjá má le" ekkor kicsit megszeppentem, mert mondom mi lesz ha ez itt megver, de aztán mondtam neki hogy "Akkor szólj rá a nődre"... de nemtudom megfigyelted e Fini, hogy utána már nem lökdösődött, sőt, el is mentek onnan icon21.gif
Fanni szívébe is beloptam magam, első megmozdulásomra izomból rátapostam a lábára icon15.gif Mégegyszer: bocsi !!

Szóval kb. ennyi volt. De majd Fini is megírja hogy számára milyen volt.

icon70.gif
[előzmény: (4) bb, 2003-12-07 13:10:22]
Haladó
dr0w adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bb
4. Elküldve: 2003-12-07 13:10:22,

Kocertbeszámolók

[50.]

Najó, mivel ilyen Claw mondta, hogy számit rá, hogy irok a Hot Jazz Band-ről beszámolót, ezért megteszem, de előre szólok, hogy nem lesz olyan lelkes és jó mint amit Claw irt...
A lényeg az, hogy tiszta depi voltam, meg nem volt hozzá sok kedvem, de a Pepe egy kicsit fellekesitett... Megnéztük félig a Pink Floyd koncertet amit Claw adott, meg UT-ztunk, na az jó volt :) Meg megnéztük majdnem az Anyád! A szúnyogok c filmet és most új kedvenc beszólás van:
-Nem elég, hogy szar a sör, meleg is?!
:)))
Ezekután elmentünk Vincenzohoz a rádióba, közben fogyott pár sör, odaértünk, megvettük a jegyetg és elment mellettünk a Vad Michelle, mert neki volt valami műsora a koncert előtt. Aztán beállt a zenekar. Bőgő, dob, gitár, klarinét, trombita, harsona. Ez volt az alapfelállás, éshát ilyen kis laza jazz-t nyomtak, nem azt a tipikus pörgős tradicionális jazz volt, ami az albumon, de volt mikor a gitárost felváltotta a bendzsó, mert a zenekarvezető lerakta a trombitát egy kicsit és elküldte a többi fúvóst pihenni, aztán volt egy kis szünet is,ami nem tett jót, mert tiszta nyomott lettem, majdnem elaludni is sikerült... Szóval nyomott voltam igy a koncert sem volt jó, vagyis jó volt, csak nem volt hozzá hangulat.
asszem kicsit átirom ezt és felrakom a Kispál honlapra :)
good bye blue sky!
icon50.gif
[válaszok erre: #5]
  
 

Kocertbeszámolók

(üzenet: 53, Kispálszoba)
 
    / 3 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0096440315246582 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail