Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9453970/34 Témák: 18941 Tagok: 112571 Legújabb tag: HenryWatson Online: (58/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 8 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Kozmetika

(üzenet: 198, Briardclub)
 
48.  Katilla  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2004-01-31 15:17:06]  Elküldve: 2004-04-06 23:31:33  [151.] 
 Katilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Szia Dijon icon50.gif

Én meg sajnos ilyen vagyok, ha valami nem tetszik, azt kimondom icon70.gif Tudod mi az, amit én nem szoktam, míg belém nem kötnek? Nyilvánosan kioktatni valakit icon70.gif

Tudod, nem is tudom, mi a sértőbb, nemtetszésünket nyilvánítani és visítani egy kutyától, ha le van nyírva, vagy kioktatni másokat olyan témában, amiben nem is vagyunk érintve.....

Mindenkihez icon36.gif icon36.gif icon36.gif A bal felső sarokban, a beállításokban van egy olyan pont, hogy "ignore". Csak be kell oda írni, azon személy nicknevét, akit nem akartok a fórumon látni, és mintegy varázsütésre eltűnnek az illető hozzászólásai icon32.gif Működik, merem ajánlani icon50.gif

Katilla
Delphine és Tara honlapja
[válaszok erre: #50] [előzmény: (47) Dijon, 2004-04-06 23:20:42]
47.  Dijon  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2002-11-28 00:00:00]  Elküldve: 2004-04-06 23:20:42  [152.] 
 Dijon adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Én nem akartam eddig beleszólni, de nekem is tetszik!
Az indokok, aamiket többen felsoroltak egyenként is elégnek kell, hogy legyenek ahhoz, hogy valaki megnyírassa a kutyáját!
Joga van hozzá! Mint ahogy a kutyának is, hogy a melegben jól érezze magát és ne a hosszú szőrében tespedjen.
Én is azt mondom, hogy nyíratlaanul szebb, de ha nincs rá mód, hogy hosszabb ideig fésülni tudjuk őket, akkor igenis nyírják le! Még mindig jobb, ha kicsit mulaatságosnak néznek ki, mintha befülledne a bőrük!
Már én is bánom, hogy mielőtt bementem a kórházba, nem nyírattam le legalább egyy kicsit a Dijont, mivel kb. másfél hónapig hozzá sem tudtam nyúlni és sajnos meg is volt az eredménye, ami nem csak nekem volt nehéz, fárasztó munka, de a kutyánaak sem volt egy kedves időtöltés!

Katilla! Minden tiszteletem és elismerésem aa tiéd! Ezt tudod! De ha vaalami nem tetszik, akkor inkább udvariassabb formában közöld ezt a többiekkel, mert ha én lennék a helyükben, akkor én is megbántódtam volna! Bár én nem visszaszóltam volna, hanem lehet, hogy egy időre elvonultam volna erről a fórumról! Nekem nagyon rosszul esik, haa vaalaakit bántanak, megbántanak, még ha azok akik ezt teszik, nem tudnak másmilyenek lenni!
A francia pásztorkutya topicban már írtam erről!
Sajnos ilyen vagyok, én ilyen.

Dijon
[válaszok erre: #48 #49] [előzmény: (13) Szacska, 2004-04-06 01:13:01]
46.  Szacska  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2004-01-05 19:43:29]  Elküldve: 2004-04-06 23:19:45  [153.] 
 Szacska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Nyugi.
Szó sincs "személyes sértésről".
Felizgatni is egész más szokott... icon22.gif
NEM akarlak meggyőzni, annyira biz ismerlek, hogy ilyennek neki sem futok icon70.gif
Maradjunk annyiban, hogy mindenkinek szíve-joga, milyen ruciban pompázik a briósa. icon32.gif
[előzmény: (45) Katilla, 2004-04-06 23:09:39]
45.  Katilla  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2004-01-31 15:17:06]  Elküldve: 2004-04-06 23:09:39  [154.] 
 Katilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Talán figyelmesebben kellett volna olvasnod, amit írtam, és akkor nem veszed személyes sértésnek. Idézem:
"bármilyen design-al is próbálják elviselhetőbbé tenni "
Ha egy világbajnok mesterfodrász, "kutyakozmetikus változata" nyír le egy briardot, az még attól ugyanolyan "elegáns és mutatós" marad icon70.gif Emiatt igazán kár felizgatnod magad icon70.gif

Baba születése - ismerek egy csomó embert, aki ennek ellenére fésülik a kutyájukat, de ha már tényleg nincs idő, hát a kutyakozmetikusok nem csak nyírni tudnak, úgy tudom. Ja, és Evita már jóval a baba születése, sőt fogantatása előtt ilyen "ruhában pompázott", úgyhogy ne kenjük erre a dolgot.
Abban viszont igazad van, hogy nem tudsz meggyőzni sem Te, sem más, mi tessen nekem, mert mint a Grácikának címzett hozzászólásomban írtam, ízlések és pofonok......

Katilla
Delphine és Tara honlapja
[válaszok erre: #46] [előzmény: (44) Szacska, 2004-04-06 22:56:07]
44.  Szacska  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2004-01-05 19:43:29]  Elküldve: 2004-04-06 22:56:07  [155.] 
 Szacska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Na.
Grácika!
Nem hiszem, hogy tanítónénit kellene itt játszani, és rászólni a "gyerekekre" ha "veszekednek". Felnőtt emberek el tudják intézni maguk között a nézeteltéréseket, úgy gondolom.
Ettől a "x-nek is igaza van, meg y-nak is igaza van, meg egyébként is én mindenkit szeretek"... icon49.gif
Bocsi.

Aztán. Mivel az én kétkezi munkám (is) le lett degradálva azzal a mondattal, hogy "miért kell egy briardot így elcsúfítani?"
erre biz reagálnom kell...

Tudod, Katilla, vannak az ember életében olyan időszakok, (pl egy BABA születése), amikor NEM JUT ANNYI IDEJE A KUTYÁIRA, AMENNYIT SZERETNE.
Mit kellene csinálni? Egy a lényeg, valahogy
RENDBE KELL TENNI.
Lenyírni.
Majdnem kopaszra.
És aztán?
Attól az még kutya marad. Briard. Szép. Elegáns. Mutatós.

Abbahagytam, mert tudom, hogy nincs sok értelme. icon72.gif

Majd "mutatok" én nektek olyan brie-t, akit sajnálni kell.

Ja. És ha mégegyszer bármelyik kutyim kullancs miatt betegszik meg az összes kence, kiegészítő stb ellenére, tutira beállnak a "csupasz briardok táborába".
Mert a legfontosabbak ŐK. Hogy NEKIK jó legyen.

icon50.gif
[válaszok erre: #45 #70]
43.  Ditka  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2003-06-30 17:07:21]  Elküldve: 2004-04-06 19:52:05  [156.] 
 Ditka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Bocsi, csak már kezdek kissé paranoiás lenni..
[előzmény: (42) Danny, 2004-04-06 18:49:42]
42.  Danny   Elküldve: 2004-04-06 18:49:42  [157.] 
   Regisztrálatlan felhasználó    
Köszi a válaszod... én csak kíváncsi voltam, ezért kérdeztem, nem ítéllek el érte. Miért is tenném?

[válaszok erre: #43] [előzmény: (41) Ditka, 2004-04-06 18:10:39]
41.  Ditka  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2003-06-30 17:07:21]  Elküldve: 2004-04-06 18:10:39  [158.] 
 Ditka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     

:-))
Az én idősebbik kutyám februárban volt 5 éves. És igen... nagy az én bűnöm, mert nem fésültem eleget, és csúnya csomós lett a szőre. És nemcsak csomós volt, hanem nagyon egyenetlenül is nőtt meg neki, mert hol a lábáról nyírták le, mert infúziót kapott, nyáron kidurrant a cicje, amikor szoptatott, akkor lekopaszították a fél hasát, aztán decemberben ivartalanítva lett, akkor megint a hasáról vágták le a szőrt. A hátát meg a gyerkőc kutya tépte állandóan, ott meg azért volt egyik helyen rövidebb, a másikon meg hosszabb. Mindezek ellenére vagyok olyan elvetemült, és ragaszkodom hozzá, hogy briardot tartsak, ezért lett megnyírva. Nem tudom még, hogy most már mindig így lesz-e, de egyelőre még olyan picik a gyerekeim, hogy örülök, ha a kiállítási kutyámat meg tudom fésülni...Talán később több időm lesz..
És inkább, amíg ilyen kevéske időm van, lasztizom velük egyet az udvaron, minthogy a szőrüket tépjem. Nem szeretném, ha a gazdijukból annyi jutna nekik, hogy az a nőci állandóan a szőrükkel van elfoglalva...
:-))
:-))
Biztosan elítélsz ezért, de meg is értelek..

Ja, és bizony nagyon jól érezte magát nyírás után, olyan volt, mint egy kölyök... Kár, hogy nem volt nálam kamera, levideózhattam volna, ahogy ugrabugrált.. Biztos jó volt, hogy a csimbókok nem lógtak rajta...
:-))
Lehetne azt is kérdezni, hogy ha ilyen elfoglalt vagyok, akkor minek nekem két briard???
A válasz: CSAK!
Mert ha nem lennének, még hazamenni sem lenne értelme...
Ugyanis szeretem őket! Nagyon!
:-))
Kopaszon is! Mert elegáns, mert gyönyörű, mert látszanak az izmai, ahogy mozog. Hozzá kell tennem, szeretem a rövid szőrű kutyákat...is
:-))
Elég bonyolult voltam, de azért érthető, remélem...
:-))
Ja, két éve még nekem is tüsi hajam volt, és nem azért növesztettem meg, mert egy harminc éves banya már ne járjon úgy, hanem mert megkért rá valaki. Ha letesz eme fixa ideájáról, azonnal megint kopaszra vágatom a fejem!
:-))
Ha jössz a júniálisra, megláthatod Aldát is, meg szerintem több nyírott briard is lesz ott...
:-))
Szeretettel várunk a szemléltető bemutatón!
:-))

Ditka
képtáram
galériám
[válaszok erre: #42] [előzmény: (23) Danny, 2004-04-06 14:00:49]
40.  Danny   Elküldve: 2004-04-06 17:48:28  [159.] 
   Regisztrálatlan felhasználó    
már megyek is "kukkantani". icon71.gif
[előzmény: (39) Katilla, 2004-04-06 17:44:53]
39.  Katilla  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2004-01-31 15:17:06]  Elküldve: 2004-04-06 17:44:53  [160.] 
 Katilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Köszi Grácika icon70.gif
Értekelem a lojalitásod icon70.gif icon22.gif
Ha segítségre lesz szükségem, ígérem, szólok icon32.gif
De azt hiszem, mindannyian tudjuk, milyen célból kaptam ezt az ajánlatot icon70.gif
Jól van na, hol is van a cipzárasszájú ikon icon52.gif Nincsen icon26.gif icon5.gif Már be is húztam a zippet icon21.gif icon13.gif

Kukkantsatok majd be a kenvenc képeinkhez, teszek még fel képeket Grácika kívánságára icon70.gif icon22.gif

Katilla
Delphine és Tara honlapja
[válaszok erre: #40] [előzmény: (32) Grácika, 2004-04-06 17:05:50]
38.  Danny   Elküldve: 2004-04-06 17:28:59  [161.] 
   Regisztrálatlan felhasználó    
icon50.gif
Örömmel látom, hogy ha lassan is, de helyreáll a nyugalom.
Már kezdtem komolyan aggódni az egész miatt!!!

Szóval a 18. és 23.ban feltett kérdéseimre kapok választ valakitől? icon70.gif
[előzmény: (37) Ditka, 2004-04-06 17:25:09]
37.  Ditka  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2003-06-30 17:07:21]  Elküldve: 2004-04-06 17:25:09  [162.] 
 Ditka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Grácika!
Nekem nem működik a tár-am, ha elküldöm neked este emilben a vágott szőrű képeket, megkérhetlek, hogy feltedd?
Előre is köszi!
Meg Athosról is küldök képet...
:-))


Ditka
képtáram
galériám
[válaszok erre: #38] [előzmény: (35) Katilla, 2004-04-06 17:13:25]
36.  Danny   Elküldve: 2004-04-06 17:17:40  [163.] 
   Regisztrálatlan felhasználó    
Azért ez már túlzás szerintem! Szerintem Grácikának nagyon igaza van!!! Katillának is igaza van és Ditkának is. Ez azonban már sok, nem hiszem, hogy idáig kellene fajulni a dolognak, hogy pszichológust kelljen segítségül hívni! Próbáljátok meg lezárni és elfeledni ezt a felesleges vitát, amely egy félreértésen alapul! Ditka, ne legyél ilyen, itt nem kell meggyógyítani senkit csak, mint ahogy Grácika is mondta, el kell fogadni a véleménykülönbözőséget. És gondolj bele, hogy Neked milyen rosszul esne, ha Neked címezték volna ezt a hozzászólást!

Inkább szórakozzunk, mint veszekedjünk!
icon42.gif icon80.gif icon75.gif



[előzmény: (31) Ditka, 2004-04-06 16:47:28]
35.  Katilla  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2004-01-31 15:17:06]  Elküldve: 2004-04-06 17:13:25  [164.] 
 Katilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Igazán köszi icon70.gif De nem szeretnék "ember lenni" ha annak az az ára, hogy vak legyek, és mást mondjak, mint amit gondolok icon70.gif Nem szólok bele, nyugodtan sajnálgassál, ha jólesik icon70.gif

Ha a hozzászólásoknál tartunk, az sem ártana, ha visszaolvasnád, hogy tudod TE kritizálni más kutyáit. És főleg, hogy mit kritizálsz rajtuk.
Persze én is ezt teszem, csak én ugyanezt megteszem a sajátjaimmal is. Tőlem még olyan kijelentést a saját kutyámról, hogy "egyelőre semmi hibája nincs" nem hallottál. És annak ellenére, hogy a Te kutyáid nem tetszenek, még a saját, szavaiddal élve "csodálatos kutyáimon"(itt egy csepp gúnyos felhangot véletem felfedezni, de nem gond) is vélek felfedezni apró cseprő hibákat icon70.gif

Na de abba is hagyom, mert Veled ellentétben én nem szeretnék személyeskedni, mert ez a kutyákra írt kritikákkal ellentétben tényleg nem ide tartozik, igaza van Grácikának :)61

Szóval, nyugodtan sajnálgassál, az nekem nem árt, nem használ, szóval, ha ezen múlik a boldogságod... icon70.gif icon70.gif

Ha ezetúl nem reagálnék a személyeskedésedre, nem azért van, mert nincs hozzáfűzni valóm, csak épp nem találom értelmét. Vitázni csak akkor szoktam, ha a vitapartnerem érti is amit mondok icon32.gif

Ja, beszűkülés icon36.gif Érdekes, hogy ezt írod, hisz' pont az a bajod velem, hogy többet látok, mint Te, és ezt ki is mondom.

Grácika, ne haragudj, ezt nem tudtam visszanyelni, ezt még gyakorolni kell. Mondta Magilla Gorilla... icon21.gif
Remélem azért díjazod, hogy nem én kezdtem személyeskedni icon70.gif


Katilla
Delphine és Tara honlapja
[válaszok erre: #37] [előzmény: (31) Ditka, 2004-04-06 16:47:28]
34.  Grácika  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2003-12-24 21:37:27]  Elküldve: 2004-04-06 17:12:27  [165.] 
 Grácika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Imádunk! icon70.gif icon70.gif icon70.gif

Grácika

Claire Noir kennel
FRPK
[előzmény: (33) Ditka, 2004-04-06 17:11:39]
33.  Ditka  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2003-06-30 17:07:21]  Elküldve: 2004-04-06 17:11:39  [166.] 
 Ditka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Jól van na!
Megígérem, hogy jó leszek!
Csak tényleg már napok óta csak néztem, hogy mi van vele..
Na, abbahagyom...
Igazad van egyébként..
Azért még szerettek, ugye?
:-))

Ditka
képtáram
galériám
[válaszok erre: #34] [előzmény: (32) Grácika, 2004-04-06 17:05:50]
32.  Grácika  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2003-12-24 21:37:27]  Elküldve: 2004-04-06 17:05:50  [167.] 
 Grácika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Ditka!

Hagyd abba!

Tényleg nem tudhatjuk, mi hat éppen a másikra, mivel nem élünk vele.

De azzal, hogy noszogatod, és ha picit megnyugodtál, és visszaolvasod, amit írtál, abban azért oda is mondogatsz neki, hát így senkit nem lehet rávenni arra, hogy megnyíljon.

Egyébként is, mindenkinek megvannak a saját problémái, és ha valaki ezeket meg akarja osztani másokkal, bízd rá! Ha viszont meg akarja tartani magának, az az ő joga.

Ha Katillától elvárom, hogy ne cseszegessen a fórumon téged, akkor ez azt hiszem, Tőled is elvárható.

Egyébként úgy gondolom, hogy a szándék, hogy segíteni akarnál Katillának, minden tiszteletet megérdemel, de lehet, hogy nem egészen úgy fejezed ki magad, hogy a segítő kezed el is fogadják.

Te csak légy a mi kis szeleburdi, örökké vidám, mindenkivel törődő Ditkánk, és ezt a stílust hagyd meg másnak! icon79.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon79.gif

Grácika

Claire Noir kennel
FRPK
[válaszok erre: #33 #39] [előzmény: (31) Ditka, 2004-04-06 16:47:28]
31.  Ditka  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2003-06-30 17:07:21]  Elküldve: 2004-04-06 16:47:28  [168.] 
 Ditka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Sajnállak... Továbbra is.. És örülök neki, hogy azért az emberek többsége fogékony a szépre...
Valami nagy trauma érhetett téged, azért lehetsz ennyire beszűkülve. Bizonyosan félsz kinyílni a külvilág felé, talán attól tartasz, ha megmutatod, hogy te is ember vagy, akkor majd jól kihasználnak.. De ne félj, itt nem fog senki kihasználni! Mi azért vagyunk itt, mert szeretjük a briardokat, és még egymást is! Nyugodtan merjél kedves lenni, senki nem fog visszaélni vele..
Én nem hiszem el, hogy te tényleg ilyen vagy! Ha elolvasnád az utóbbi napok alatt írott hozzászólásaidat, és elgondolkoznál rajta, hogy azokat hogyan lehet értelmezni, rájönnél, hogy nem tévedtem...
Nem tudom, mi lehetett az a csapás, ami ért téged, és minket még hasonló sem érhetett, de ha elmondanád, talán kibeszélhetnéd magadból....
Szívesen segítek, erre is fel vagyok készítve...
Az előbb nagyon bosszús voltam, de most már csak szomorú vagyok, és segíteni szeretnék rajtad...
Hogy ember lehess... Olyan, amilyen nem mersz lenni...
icon70.gif

Ditka
képtáram
galériám
[válaszok erre: #32 #35 #36] [előzmény: (29) Katilla, 2004-04-06 15:33:44]
30.  Grácika  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2003-12-24 21:37:27]  Elküldve: 2004-04-06 16:44:39  [169.] 
 Grácika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Gyerekek!

Kicsit csendesebben! senki ne sértsen meg senkit, he egy mód van rá.

Épp elég, amikor véletlenül megbántunk valakit.

Én úgy vélem, hogy Ditkának igaza van, amikor egy olyan kutyát, amit nem visz sehova, nem tenyészt vele, csak szereti, de nem ér rá fésülgetni, azért nem hagyja elnemezesedni, és alatta a bőrt is szétrohadni, és ha másképp nem megy, inkább lenyíratja. Neki ez a kutya is szép, mert a szívével nézi.

De Katillának is igaza van akkor, amikor a szépet keresi, és örül neki.

Azt gondolom, hoyg mindenkivel szemben toleránsaknak kell lennünk, és ha Katilla csak úgy tudja kifejezni magát, hogy azzal másoknak esetleg rögtön a lelkébe gázol, akkor gondoljatok arra: Katilla előre megmondta, hogy csak nyersen tudja megmondani a véleményét.

Nehogy azt higgyétek, hogy finoman nem lehet felrúgni valakit! Dehogy nem, csak azt a környezet esetleg észre sem veszi.

Szerintem sikerülhet normálisan beszélgetnünk, ha mindenki elfogadja a másikat olyannak, amilyen.

A lényeg: hogy ne a rosszindulatot feltételezzük, amikor valaki megszólal.

Azt hiszem, ez a legfontosabb! A többi csak külsőség, és véleménykülönbség.

A véleményét pedig bárki kifejtheti, ezen nem kell senkinek megsértődnie. Mindenki másképp látja ugyanazt, azaz jelen esetben a briardot, mert ez a fórum ugye a briardról szólna.

Gondoljatok csak bele: milyen egysíkú lenne, ha egyformán gondolkoznánk. És ha csak azt vesszük, mennyi mindent megtudtunk, amióta ez a fórum létezik. De ha valaki úgy érzi, hogy újat nem kapott, akkor is, legalább beszélgetünk kedvenc témánkról.

És ezt kár lenne tönkretenni.

Úgyhogy legyetek toleránsak egymás iránt. Próbáljátok meg megérteni a másikat, s akkor sokkal többre megyünk.

icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon22.gif

Grácika

Claire Noir kennel
FRPK
29.  Katilla  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2004-01-31 15:17:06]  Elküldve: 2004-04-06 15:33:44  [170.] 
 Katilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Azért utálsz ennyire, mert értek a briardhoz icon52.gif icon52.gif icon52.gif Én is szerettem Dudut, pedig nem volt szép, csak fel tudtam ezt fogni és ki is tudtam mondani ugyanúgy, mint mikor más kutyája nem tetszik. Azt meg nem tudom, hogy mivel tapostam más lelkébe, azzal, hogy van ízlésem icon52.gif icon52.gif Legalábbis a briardot illetően.
Emiatt ne sajnálj, inkább irigyelj icon70.gif

Katilla
Delphine és Tara honlapja
[válaszok erre: #31] [előzmény: (27) Ditka, 2004-04-06 15:17:17]
28.  Katilla  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2004-01-31 15:17:06]  Elküldve: 2004-04-06 15:23:08  [171.] 
 Katilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Grácika icon50.gif
Kérlek, ne töröld ki Ditka hozzászólását! Szeretném, ha ez fenn maradna, ha már a rosszindulatról szól és a lélekbetaposásról icon32.gif
Köszi icon70.gif

Katilla
Delphine és Tara honlapja
[előzmény: (27) Ditka, 2004-04-06 15:17:17]
27.  Ditka  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2003-06-30 17:07:21]  Elküldve: 2004-04-06 15:17:17  [172.] 
 Ditka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Katilla, most már kezdelek sajnálni, de tényleg... Van neked valamiről pozitív véleményed? Pedig megfogadtam, hogy többé nem hagyom magam felhúzni általad, de megint sikerült...
Ha valakinek a briard belső tulajdonságai tetszenek, és szereti a kutyáját, viszont nincs ideje, sem pénze az állandó kozmetikázásra, az ne tartson briardot, igaz?
Mert akkor már nem briard, ha le van nyírva, mi? Olvaslak a másik topicon is, és már kedvem sincs hozzászólni az egészhez, mert ha elolvasom, amiket írsz, az életkedvem is elmegy. Hogy lehet valaki ennyire negatív mindennel? Tudsz te valaminek örülni? Mármint a saját szent és gyönyörűséges kutyáidon kívül? Mert a többi az mind úgy szar, ahogy van, inkább meg se születtek volna, igaz?
Próbálod humoros köntösbe bújtatni a fekete véleményedet, de sajnos nem sikerül... Sajnállak...
Én bizony úgy szeretem a kutyáimat, ahogy vannak, és ha a hátsó szögellése, vagy akármi szar kis testrésze nem úgy áll, ahogy azt te elképzeled, hogy állnia kéne, attól még nekem akkor is a legkedvesebbek. Szerintem ezzel a többiek is így vannak. (bár nem akarok más nevében nyilatkozni)
Ezek a fórumok nem azért jöttek létre, hogy fröcsögjön a rosszindulat mindenfelé belőlük, hanem a saját szórakoztatásunkra, hogy kedélyesen elbeszélgessünk. És amiket ideírsz, abban se kedvesség, se jóindulat, de semmi pozitívum nincs. Örülsz neki, ha valakinek beletaposol a lelkébe?
Igenis az a briard nagyon elegáns, még ha nem Darky az, akkor is. Ez az igazság. Azért, mert te csőlátó vagy, mi még meglátjuk a többi kutyában is a szépséget.
Nagyon- nagyon sajnállak, mert te egy igazán boldogtalan ember lehetsz....
Grácika!Ha úgy gondolod, töröld ki, amit írtam, de muszáj volt, mert nem bírom tovább magamban tartani a véleményemet!
A többiektől is bocsi....
Ma lefényképezem Aldát, és felrakom az ő képét is, hadd lássa mindenki, hogy igenis szép!

Ditka
képtáram
galériám
[válaszok erre: #28 #29]
26.  Katilla  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2004-01-31 15:17:06]  Elküldve: 2004-04-06 14:25:00  [173.] 
 Katilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
icon70.gif Tudod, az én szemem előtt az lebeg, mikor az "érettkorú"nők lenyiratkoznak majdnem kopaszra, mert épp az a divat, és azt hiszik, nagyon dögösek. Na hozzájuk hasonlítom a megnyírt hosszúszőrű kutyákat icon70.gif

Katilla
Delphine és Tara honlapja
[előzmény: (25) Danny, 2004-04-06 14:05:10]
25.  Danny   Elküldve: 2004-04-06 14:05:10  [174.] 
   Regisztrálatlan felhasználó    
na jóóóó, nem félcentis, hanem 3, és kb. 3 évvel ezelőtt. most is nagyon szeretnék olyat, de a mukahely miatt val. nem lesz. igen igazad van, az olyan csajszis, és nem nőies, viszont nagyon praktikus, könnyen kezelhető.
na de ennyit a hajamról, mert ez a topic briard kozmetikáról szól.... :-)Bocs mindenkitől!
[válaszok erre: #26] [előzmény: (23) Danny, 2004-04-06 14:00:49]
24.  Katilla  Kiváló dolgozó [Regisztrálás: 2004-01-31 15:17:06]  Elküldve: 2004-04-06 14:03:56  [175.] 
 Katilla adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:     
Én már láttam icon21.gif Szegény Dudunak olyan allergiája volt, hogy egyszer lenyjrattam őt. Érdekes, hogy utána már nem tért vissza az allergia.... Bár lehet, hogy csak azért volt, mert utána sikerült szereznem egy nagyon jó ritkító kefét, és amint jöttek a melegek, Duduka sörényét meg mellényét jóóól átszedtem vele.
Tavaly is lenyjrtam, csak házilag, csúnyán, mert nem engedte már magát fésülni. Úgy hisztizett, hogy féltem, infarktust kap.

Katilla
Delphine és Tara honlapja
[előzmény: (23) Danny, 2004-04-06 14:00:49]
 

Kozmetika

(üzenet: 198, Briardclub)
 
    / 8 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0096259117126465 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail