Zenecsatik egyénileg (üzenet: 3174, Sat) |
|
|
|
 Kisföldeki

Tagság: 2009-11-10 19:58:47 Tagszám: #79599 Hozzászólások: 4278 |
3181. Elküldve: Tegnap, 17:51:28, Zenecsatik egyénileg
|
[1.] |
Igen, de az és a többi Eurocable csatorna is erősen "kockásodik", ezek után nehéz elhinni, hogy további csatornákat is indítanak, Hálózat TV Diaszpóra TV stb... mikor még a meglévők is csekély mennyiségű műsort ad.
Beltérik: Medi@link ML 6500S2T2C/CryptoBox 800UHD/Ustym 4K Pro Twin S2X/GT Media V7 Pro/GT Media V8 UHD. Fejek:Inverto ULTRA Single Universal HGLN/Inverto HOME Pro Twin. Tányérok: 1 darab Kiskecskeméti/1 darab Bozsér (100cm)
|
| | |
[előzmény: (3180) zoloka84, 2026-06-27 17:31:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoloka84

Tagság: 2013-03-13 23:31:21 Tagszám: #127414 Hozzászólások: 1156 |
3180. Elküldve: Tegnap, 17:31:46, Zenecsatik egyénileg
|
[2.] |
Parlament tv megy a linkjén diszkó tv
|
| | | [válaszok erre: #3181] |
[előzmény: (3179) vpeti22, 2026-06-27 13:31:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3993 |
3179. Elküldve: Tegnap, 13:31:01, Zenecsatik egyénileg
|
[3.] |
Úgy látszik a Disco TV is beadta a kulcsot..
A többi Eurocable csatorna pedig gyatra minőségben megy. Nem csodálom ezek után, hogy senki sem lesz vevő erre.
A Play Music TV viszont ismét elindult:
https://streaming4u.synology.me/PlayMusicTV/index.m3u8
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2026-06-27 13:44:15]
|
| | | [válaszok erre: #3180] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3993 |
3178. Elküldve: 2026-06-25 19:16:27, Zenecsatik egyénileg
|
[4.] |
De csak a sima MCM gondolom. A Pop és a Top marad.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | |
[előzmény: (3157) Kardos Attila, 2026-04-23 12:46:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
3177. Elküldve: 2026-06-19 15:46:04, Zenecsatik egyénileg
|
[5.] |
Huricane fesztivàl èloʻben a magenta.tv oldalon.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
3176. Elküldve: 2026-06-19 11:50:09, Zenecsatik egyénileg
|
[6.] |
https://www.facebook.com/share/1D1FnTV8wK/
Arte adja a rock koncerteket 3 napig
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
3175. Elküldve: 2026-06-05 15:18:48, Zenecsatik egyénileg
|
[7.] |
MagentaMusic deutschland
Rock Am Ring live!
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3993 |
3174. Elküldve: 2026-05-30 09:25:27, Zenecsatik egyénileg
|
[8.] |
Még januárban közölték saját maguk, hogy melyik cég a magyarországi disztribútor. Azóta sem történt semmi. Szóval valaki nagyon ferdít ez ügyben. Vagy csupán csak az a magyarázat, hogy senki nem akarja felvenni a kínálatba ezeket a zenei tartalmakat a magyar nyelvűek mellett.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | |
[előzmény: (3173) djmrdee733, 2026-05-30 09:07:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 djmrdee733

Tagság: 2023-05-05 15:59:02 Tagszám: #139197 Hozzászólások: 191 |
3173. Elküldve: 2026-05-30 09:07:32, Zenecsatik egyénileg
|
[9.] |
A Music Box classic, cseh licensz alapjan bovitheti terjesztesi skalajat magyarorszagra is, tajekoztatott az RRTV. Ez azt jelenti hogy a fent emlitett csatorna hamarosan elerhetove valik IPTV/OTT platformon.
|
| | | [válaszok erre: #3174] |
|
|
Haladó
|
|
 br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gr3g0ry

Tagság: 2023-12-25 22:59:04 Tagszám: #139606 Hozzászólások: 257 |
3171. Elküldve: 2026-05-25 12:53:37, Zenecsatik egyénileg
|
[11.] |
És esetleg itt?
Szerintem érdemes a kezdés előtt úgy 1 órával lehangolni.
|
| | | [válaszok erre: #3172] |
[előzmény: (3165) Pieters, 2026-05-11 14:17:35] |
|
Haladó
|
|
 Zichie

Tagság: 2002-09-04 00:00:00 Tagszám: #265 Hozzászólások: 1705 |
3170. Elküldve: 2026-05-22 11:38:35, Zenecsatik egyénileg
|
[12.] |
Végül az RSI La 1 csatornán néztem, ahol volt eredeti hangsáv.
|
| | |
[előzmény: (3168) sztar1, 2026-05-12 18:09:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 franjobp

Tagság: 2011-04-23 20:55:55 Tagszám: #93292 Hozzászólások: 5862 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
3168. Elküldve: 2026-05-12 18:09:24, Zenecsatik egyénileg
|
[14.] |
orf on app
VPN kell! osztrák ip cim. estleg regisztrácio is ami ingyenes.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #3170] |
[előzmény: (3167) Zichie, 2026-05-12 06:42:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zichie

Tagság: 2002-09-04 00:00:00 Tagszám: #265 Hozzászólások: 1705 |
3167. Elküldve: 2026-05-12 06:42:38, Zenecsatik egyénileg
|
[15.] |
Tavaly még lehetett feedből nézni, most már nem lehet.
Marad 13°Keleten a TVP Polonia vagy a San Marino RTV, esetleg a RAI2 (elődöntők) és a RAI1 (döntő). FTA-ban nem tudok róla hogy lenne valahol eredeti hangsáv, TVE-n lenne, de a spanyolok nem vesznek most részt, így nem közvetítik.
|
| | | [válaszok erre: #3168] |
[előzmény: (3165) Pieters, 2026-05-11 14:17:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bunyip

Tagság: 2007-01-30 16:20:35 Tagszám: #40832 Hozzászólások: 2337 |
3166. Elküldve: 2026-05-11 14:45:42, Zenecsatik egyénileg
|
[16.] |
Régen úgymond " családi program " volt az Eurovízió nézése , minden évben , de az utóbbi pár évben leszoktunk róla , mert ez már mindenről szól , csak nem a zenéről , arról meg pláne nem , hogy ki a jobb ...
|
| | |
[előzmény: (3165) Pieters, 2026-05-11 14:17:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Pieters

Tagság: 2017-05-14 19:58:20 Tagszám: #134406 Hozzászólások: 59 |
3165. Elküldve: 2026-05-11 14:17:35, Zenecsatik egyénileg
|
[17.] |
Ha nem is zenecsati, de zene téma:
Ismét itt az Eurovízió
Május 12. és 14. elődöntők
Május 16. Finálé
21 órától
Többek között:
Kelet 19,2: One
Kelet 13: Rai, Rtp
|
| | | [válaszok erre: #3166 #3167 #3167 #3171] |
|
|
Kezdő
|
|
 LepkeAnti

Tagság: 2004-10-15 08:19:03 Tagszám: #13215 Hozzászólások: 1303 |
3164. Elküldve: 2026-05-11 09:02:26, Zenecsatik egyénileg
|
[18.] |
"Totálisan" levették a streamet a weboldalról.
http://lepkeanti.dr.hu/
|
| | |
[előzmény: (3155) gaspista81, 2026-04-20 08:51:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoloka84

Tagság: 2013-03-13 23:31:21 Tagszám: #127414 Hozzászólások: 1156 |
3163. Elküldve: 2026-05-09 14:18:33, Zenecsatik egyénileg
|
[19.] |
Lehet ennyi volt, egy ideig megy aztán le kapcsolják mindig. Már hozzá szoktam.
|
| | |
[előzmény: (3162) Böszi, 2026-05-09 10:25:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Böszi

Tagság: 2007-06-12 16:41:10 Tagszám: #45957 Hozzászólások: 325 |
3162. Elküldve: 2026-05-09 10:25:53, Zenecsatik egyénileg
|
[20.] |
Mi történt a Play Music TV vel?
|
| | | [válaszok erre: #3163] |
[előzmény: (3144) vpeti22, 2026-04-19 11:41:32] |
|
Törzstag
|
|
 LepkeAnti

Tagság: 2004-10-15 08:19:03 Tagszám: #13215 Hozzászólások: 1303 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LepkeAnti

Tagság: 2004-10-15 08:19:03 Tagszám: #13215 Hozzászólások: 1303 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LepkeAnti

Tagság: 2004-10-15 08:19:03 Tagszám: #13215 Hozzászólások: 1303 |
3159. Elküldve: 2026-04-27 16:14:25, Zenecsatik egyénileg
|
[23.] |
Majd a ruszkik továbbviszik illegálba, mint a VIVA-t:
https://smotret.tv/music/viva-tv
http://lepkeanti.dr.hu/
|
| | |
[előzmény: (3157) Kardos Attila, 2026-04-23 12:46:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MyChroLesLie

Tagság: 2003-10-25 14:23:40 Tagszám: #7090 Hozzászólások: 3610 |
3158. Elküldve: 2026-04-23 15:54:41, Zenecsatik egyénileg
|
[24.] |
Nálam egy ideje a NOW 90s00s megy, és elég jó, nem ismételnek agyon mint máshol. A NOW 80s is rendben van szerintem.
Üdv, mcll (Laci)
1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
|
| | | [válaszok erre: #3161] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Zenecsatik egyénileg (üzenet: 3174, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|