Watt25


Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
32907. Elküldve: 2012-11-08 21:45:12 [.]

Én is kipróbáltam az LV5590 TV-mel. Mondjuk picit megszívtam, mert Service menüből próbálkoztam és az egyik opció (pont ott, ahol valamit a HbbTv-vel kapcsolatban lehet állítani) resetelte az országbeállítást, ezért újra kellett kerestetnem a csatikat, meg újrarendezni. (Ráadásul a képbeállításokat is reset-elte...) Mondjuk utólag kiderült, hogy nem is lett volna másik megoldás, mert csak akkor működik a TV-men a HbbTV, ha Németországot (vagy Franciaországot) választok.
De ez után megjelent a beállításokban a HbbTV bekapcsolhatósága és a Duna World-re kapcsolva valamelyik színes TELETEXT gomb megnyomására megjött nekem is ez a HbbTV menü.
Nekem sikerült a videótékás videókat is lejátszanom, de nagyon akadozott, úgy tűnik, nem igazán van felkészítve a szerverük a terhelésre. Sat1-es dolgot én is próbáltam, az folyamatos volt.
Aztán inkább viszaállítottam a magyarra a TV-t. Kipróbáltam, ez is megvolt, köszönöm, ennyi. :)

---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
[előzmény: (32904) celeburdi, 2012-11-08 11:55:01]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma: