Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Keres :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9373124/54 Témák: 18004 Tagok: 110604 Legújabb tag: Adri0322 Online: (83/63
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 327 
Lista: 
Kép:
Smile:

RTL Klub (üzenet: 8165, Sat)

8229. attila.scourgeofgod  |   Válasz erre2021-07-21 16:29:33 [26.] 
Idézet:
Karbantartás miatti adásszünet az RTL Klubon

Tervezett karbantartási munkák miatt 2021. július 23-ról 24-re virradó éjszaka – megközelítőleg 0:30 és 5:30 között- az RTL Klubon teljes adásszünet lesz.
Ezalatt az idő alatt az RTLII, Cool, Film+, RTL+, Sorozat+, RTL Gold, Muzsika TV csatornákon az adás zavartalan, így nézőink ezen csatornák műsorait élvezhetik.

DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
Értékelés: 10/10
[válaszok erre: #8231]
 8228. gombilaci  |   Válasz erre2021-06-30 16:15:55 [27.] 
Én sem értem, mi alapján van eldöntve ,hogy mi meddig marad fent.

Találok 1-2 nézhető tartalmat, erre azt is elkezdik leszedni. Kb. kitörölhetem a + hozzáféréssel , amit a tv előfizetésemhez kaptam.
[előzmény: (8225) Tom25, 2021-06-06 22:23:07]
 8227. Lentuci  |   Válasz erre2021-06-30 08:04:41 [28.] 
https://media1.hu/2021/06/29/bejelentette-az-rtl-klub-a-baratok-kozt-utolso-epizodjanak-napjat-es-egy-bucsukampanyt/
 8226. adi30  |   Válasz erre2021-06-28 13:18:21 [29.] 
Az RTL Magyarországot is tulajdonló RTL Group ma, hétfőn bejelentette, hogy végleges megállapodást írt alá az RTL Belgium eladásáról.

https://media1.hu/2021/06/28/az-rtl-csoport-eladja-az-rtl-belgiumot/?fbclid=IwAR3Hj6ECm8rLIUYu8eJ3FhTWIyRUiR7ck118ACYD5uDZUZ9mvjMuy2ieNUI
 8225. Tom25  |   Válasz erre2021-06-06 22:23:07 [30.] 
Olyan vidám azért amikor az rtl promózza az rtl most platformot,de már ez sem elég,rtl most plusz..
Prémium tartalmak..
Csak azt felejtik el közölni hogy amúgy az oldal üzemeltetője nyaral..
A cápák között 3. évada úgy eltűnt,mintha nem is lett volna..
Egyik napról a másikra.
Persze az első még fenn van.. hány éve is volt?
3?
Cobra11 Budapssten forgatott epizód,hatalmas promó..
Mondom visszanézem az rtl most PLUSZon..
Hát nem kell,az sincs fenn..
Szép hozzáállás..
Írtam emailt kb egy hete az eltűnő tartalmak miatt,annyi volt a válasz,ja,nem volt válasz........

85cm:E42
E85: E28,2 ; E19,2 ; E13 & 110-2: 5W ; 4W ; 0,8W ; 1,9E ; 9E
& Ab Cryptobox 652 & "sokatszidottlepke" & Synaps Ahd 343 & Upc D & LG42ub820v 4k Tv & Iskra Fm épített 9 elemes,Onkyo 471
[válaszok erre: #8228]
 8224. lacy78  |   Válasz erre2021-05-04 13:13:38 [31.] 
Sziasztok ! Az rtl most+ eltűnt a filmek kategória...valaki tud róla valamit hogy miért?

8223. Tarkan XxX  |   Válasz erre2021-04-13 14:52:30 [32.] 
Super TV2-n is.

SAMSUNG UE43M5502 + HORIZON HD MEDIABOX + UPC HAPPY HOME PREMIUM 500 + HBO MAXPAK + UPC MOBIL
[előzmény: (8222) adam35, 2021-04-12 22:25:19]
 8222. adam35  |   Válasz erre2021-04-12 22:25:19 [33.] 
Csak egy észrevétel: a Film+ HD-n pár hete a "HD" toldás kissé lejjebb van csúszva a logóban: keptarhely.eu/images/2021/04/12/v03/20210412v03vy97ql.jpeg
[válaszok erre: #8223]
 8221. KWP  |   Válasz erre2021-01-03 19:35:11 [34.] 
OFF TOPIC témába átvittem a dolgot, hogy ne az RTL Klub témában tárgyaljuk ezt ki
[előzmény: (8217) net_user, 2021-01-03 17:42:59]
 8220. Brunó1945  |   Válasz erre2021-01-03 19:21:00 [35.] 
Bocs.Elnéztem a topikot.

brunó1945
 8219. Brunó1945  |   Válasz erre2021-01-03 19:14:02 [36.] 
Sziasztok.Némi segítségre lenne szükségem:E-könyv konvertáló program,ami epub formátumból PDF formátumot tud csinálni.Előre is megkösznve,Üdv.

brunó1945
 8218. KWP  |   Válasz erre2021-01-03 18:01:48 [37.] 
Nézd, én mindig is magamat adtam, sohasem játszottam szerepet. Mindent amit írok vállalok, ahogy eddig is vállaltam. Mindenkinek nem lehetek szimpatikus, és ezt el is fogadom. Ettől még nem változik a véleményem bizonyos dolgokról. Szíved joga, hogy ne legyek szimpatikus, annak ellenére, hogy nem játszom szándékosan ilyesmire. De majd kifejtem részletesebben, mert az előző hszt is telefonról írtam meg ezt is, itt meg utálok pötyögni. Hazaérek és írok hosszabban. :)

Gabywap: Smartyoutube. Keress rá. Sajnos csak Android tvn működik, viszont ott nagyszerű.
[előzmény: (8217) net_user, 2021-01-03 17:42:59]
 8217. net_user  |   Válasz erre2021-01-03 17:42:59 [38.] 
Már ne haragudj meg, de itt úgy osztod az észt, mintha csak te éltél volna meg itthon ennyi időt, más mindenki meg nem. Kicsit el vagy tévedve, sőt, azt is mondhatnám, hogy nagyon, továbbá a szabályok ismerete pont azért van, hogy meg tudj élni azok árnyékában úgy, hogy nem húzzák rád a vizeslepedőt. Tudod a mondást, a törvény nem ismerete, és főleg be nem tartása eleve nem mentesít a büntetés alól. Ha mást nem, de ezt legalább meg kellett volna végre tanulnod, ennyi év alatt, ami mögötted van.
Az, hogy egyénileg leszarsz mindent, az a te dolgod, gondod, meg az hogy hogyan nézel tv-t, viszont, ha továbbra is ilyen stilusban, gondolodással írogatsz a fórumba, azzal a saját magadról kialakított képedre fogsz stílszerűen magasból szarni.
[válaszok erre: #8218 #8221] [előzmény: (8215) KWP, 2021-01-03 17:29:23]
 8216. Gabywap  |   Válasz erre2021-01-03 17:32:06 [39.] 
Hehe kanyi bevétel ez jó! :D

De megírhatnád azt az okosságot mivel irtod a tv-n a reklámokat. :L)

[o.o]DomBRádiÓ+Mások_START__GO_[o.o]NO PRIVÁT!
[előzmény: (8215) KWP, 2021-01-03 17:29:23]
 8215. KWP  |   Válasz erre2021-01-03 17:29:23 [40.] 
Tehát fussak engedélyért valami franc tudja kihez, hogy a részeg videómat feltehessem? :) Na neee :)

Én sem sértegetni akarlak, távol álljon tőlem, de nekem úgy tűnik, hogy te a másik oldal vagy: fejből vágod a szabálykönyvet, de a dolgok gyakorlati, mindennapi használatáról, ahogy az emberek gyakorlatban élnek a rendszer mellett, erről kb nulla a tapasztalatod :). Az élet sokkal komplikáltabb, minthogy néhány paragrafust minden szituációra rá lehessen húzni. Ahogy ez a fórum is lerohadt volna mostanra már, ha én minden szabálypontot kőkeményen elkezdenék betartatni. Kiirtanám vele a felhasználó bázist, lásd az előző mondást a rendszer biztonságának használhatatlan szintjére emelésről.

De ha így ki vagy akadva attól amit írtam, akkor valszeg még jobban csökkenni fogok a szemedben ha beírom, hogy a tévémen hackelt youtube alkalmazás fut, amivel egy kanyi reklámot sem kapok videónézéskor. :) Na itt kezdődik a pénzkivétel a youtube zsebéből, nem a 10 másodperces Barbie Girl zenénél :)
[válaszok erre: #8216 #8217] [előzmény: (8211) net_user, 2021-01-03 17:06:02]
 8214. net_user  |   Válasz erre2021-01-03 17:27:25 [41.] 
Vedd már le a szemellenzőt és nézz szét igazán egy kicsit a világban, rá fogsz -remélhetőleg- jönni, hogy a youtube csak úgy táncol, ahogy azt neki még megengedik. Ennyi.
Ha meg enníire nem szereted, minek mész egyáltalán oda? - menj át másik tartalomszolgáltatóhoz, csak ne csodálkozz majd azon, ha ott is hasonló feltételekbe-szabályokba fogsz botlani.
[előzmény: (8213) Gabywap, 2021-01-03 17:21:01]
 8213. Gabywap  |   Válasz erre2021-01-03 17:21:01 [42.] 
"Itt nem a youtube a diktatórikus"
Nem??????????????????
Nem a francokat!
Na ne má!!!!
Te nagyon elvagy tévedve, te állomvilágban élsz!

Azt tesz veled amit akar, annyi pénze van mint a szemét!

A politikusokat a tenyerén hordozza, saját ize szerint gyártatja le a törvényeket.

[válaszok erre: #8214] [előzmény: (8212) net_user, 2021-01-03 17:18:27]
 8212. net_user  |   Válasz erre2021-01-03 17:18:27 [43.] 
Nem jól közelíted meg a lényeget, a tartalomgyártók jogosan szorongatják a youtube-t azért, hogy a jogdíjas tartalmak közzétételét szabályokhoz kösse, és ha netán úgymond feldarabolnák a youtube-t vagy megszűnne, akkor a helyébe lépő másik ilyen vállalkozásnak is eleve hasonló feltételekkel kellene majd működnie, mint amit a tartalomgyártók és a jogdíj tulajdonosok eleve elvárnak. Itt nem a youtube a diktatórikus, hanem a tartalomkészítők. És az utóbbiak bizony erősen szorongatják a youtube-t, akinek végül mégiscsak be fog kelleni adnia a derekát, és akkor lesz csak igazi sírás, rívás, ha eltünnek a porondról a most még ott levő olyan tartalmak, amik bár jogsértőek de még nem lettek eltávolítva.
[válaszok erre: #8213] [előzmény: (8210) Gabywap, 2021-01-03 16:36:08]
 8211. net_user  |   Válasz erre2021-01-03 17:06:02 [44.] 
Már ne is haragudj meg a most leírandó megjegyzésemért, de pont téged komolyabb felfogású embernek ismertelek meg, de az előbbi meg a mostani válaszod ebben a hitemben komolyan megingatott.
Nem tudom hogy egy épeszű ember nem tudja azt megérteni, ha valahol egy rendszerben hoznak egy szabáyt, azt ott illik ám betartani, mert ha nem, az magával hozhatja a jogos reakciót. Ennyi.

Nyilván lehet neked saját véleményed az egészről, hibásnak tarthatod ezt a saját házon belüli rendelkezést, de azt is vedd figyelembe, hogy a youtube oldalon te csak egy megtűrt vendég vagy, és úgy kell viselkedned, ahogy ezt tőled a vendéglátód elvárja, ellenkező esetben ne csodálkozz azon, ha netán ki leszel onnan dobva.
Tök mindegy, hogy 15 másodperces, vagy másfél perces, vagy teljes hosszúságú a kérdéses kifogásolt tartalom, valamint torz e a hangja, vagy rossz a jogdíjköteles videó képminősége ,itt nem a tartalom hossza, a tartalom milyensége, hanem a tartalomhoz füződő jogviszony az, ami a szakció meghozatalakor szempont.
Persze, ha elolvasnád a szabálykönyvet, -de hát erre Te sem vagy hajlandó, úgy tűnik- abban azért le van az is írva, hogyan, és milyen módon lehet azért jogvédett tartalmat, illetve annak egy részét mégis feltenni és igen, képzeld csak úgy lehet, ha erre a jogtulajdonostól, vagy annak a te országodon belüli képviselőjétől engedélyt kapsz és azt az engedélyt, vagy csak az engedély számát feltünteted, kiteszed a feltett videód alá, Úgy ahogy ezt a youtubon számtalan videónál megtapasztalhatod, láthatod.
És máris düböröghet a torz Barbie Girl....

[válaszok erre: #8215] [előzmény: (8209) KWP, 2021-01-03 16:05:25]
 8210. Gabywap  |   Válasz erre2021-01-03 16:36:08 [45.] 
Itt az a baj a YouTube már diktatórikus saját törvényt alkalmaz, és nincs az az ország aki rá tudna erőltetni egy jó törvényt, mert megveszi bagóért akit akar! :)

Na majd talán valaki felszabdalja őket egyszer, mert már nagyon átestek a ló másik felére....

[válaszok erre: #8212] [előzmény: (8209) KWP, 2021-01-03 16:05:25]
 8209. KWP  |   Válasz erre2021-01-03 16:05:25 [46.] 
Ember, én nem azt írtam, hogy mindenki tegye fel kalózba a legújabb mozifilmet, és akkor az úgy teljesen rendben van.

De azért tudod van egy olyan, hogy... hogyan is hívják? 'jóhiszemű felhasználás', azt hiszem így.

És hidd el, rohadtul nem érdekelnek a Youtube 15 oldalas szerződési feltételei, én mint egyszeri felhasználó arra se veszem a fáradtságot, hogy a monitoromon egyszer is megjelentessem, nem hogy végigolvassam. Mivel nem akarok pénzt keresni vele, továbbá életem során ha 15 videót feltöltöttem, és ezeket is inkább saját magam részére vagy egy nagyon szűk tábor részére... és azt is tudom magamról, hogy nem célom senkinek a fosos copyrightját elbitorolni, nem fogok feltenni zenéket, zenealbumokat, egész estés mozifilmeket.

DE! Írok egy elképzelt példát, hogy megpróbálj egy kicsit kilátni a Youtube szabálykönyv hatalmas árnyékából :)

Tegyük fel, én mondjuk néhány barátommal elmegyek nyáron a Balatonra nyaralni pár napra. Egyik este kellemesen beiszogatunk, és félig részegen nagyon jó ötletnek tartjuk, hogy elkezdünk félmeztelenül röhögve táncolni a Barbie Girl zenéjére, ami a háttérben szól. Ezt az egészet az egyik részeg haver le is videózza.
A videó tele van háttérzajjal és röhögéssel, a zene is kicsit túl van vezérelve.
Ezt a videót én - fene tudja milyen megfontolásból - felrakom a saját kis csatornámra a youtube-ra, hogy néhány ismerősöm röhöghessen rajta.

A youtube pedig 2 nap múlva jön, és SZERZŐI JOGOKRA HIVATKOZVA indítja a Gabywap által is írt cirkuszt. Merthogy ott van a 'Barbie Girl' a videóban, ami jogvédett.
(Ismétlem: a fenti egy elképzelt szituáció. Tényleg. )

Namost, dobd el kérlek egy pillanatra a "Youtube Részletes Felhasználási Feltételek Extended Version" könyvet, és dobd el a Google keresőt is, és józan paraszti ésszel próbálj válaszolni a kérdésre: van ennek értelme?!? Nem azt kérdezem, hogy tudnál-e találni valami jogi vackot amivel magyarázatot lehet találni, de ÉRTELME van ennek?
Lenne olyan ember a földön, aki szeretné meghallgatni a Barbie Girl-t, és ezt a kb 45 másodperces videót fogja választani erre a célra, amely videóban egy részlet hallatszódik a zenéből, az is torz minőségben, és közben idegen emberek részegen vihogva táncikálnak?
Mert én nagyon kétlem, hogy ez egy életszerű szituáció lenne. Márpedig a youtube szerint ez bizony megsérti a fene nagy szerzői jogaikat.
Na innentől felőlem elmehetnek a fenébe.

Szépen letorrentezem a kedvenc zenéimet pont úgy, ahogy az elmúlt 20 évben is tettem (na EZZEL már okozok ha nem is sok, de legalább egy kicsi bevételkiesést a cégeknek), és telibe nem foglalkozom ezzel az egész bohóckodással, amilyen szintre átment ez a szerzői jogi nyavajgás a youtube-on.

Ha a fenti példa nem győz meg, íme egy rövidebb: tech-videó csatornád van, ismeretterjesztő technikai videókat készítesz, tele vagy original tartalommal. Készíteni akarsz egy videót amelyben demonstrálod a VHS és a DVD közötti minőségkülönbséget. Ehhez felhasználod egy tetszőleges, random ismert film kb 10 másodperces részletét, mert pont ezen jól látszik a különbség.
És jön a youtube, hogy te milyen aljas, előre megfontolt módon megsértetted valaki jogát. Mintha az a 10 másodperces bevágás valaha is alkalmas volna rá, hogy bevételkiesést okozzon a film terjesztőinek, mondván hogy az emberek inkább ezt a 10 másodpercet fogják nézegetni, minthogy pénzt áldozzon a filmre. Ugye milyen nevetségesen hangzik?

És nincs az a youtube szabálykönyv, vagy jogi paragrafuscsoport, ami meggyőzne arról, hogy ez az egész nem egy irgalmatlanul, bődületesen a ló másik oldalára átdobott értelmetlen f*szság.
Jó persze jogos: a szabályokkal nem szükséges egyetérteni, elég csak betartani. De attól még ahol csak tudok, ott 'küzdök', hogy ne kelljen ezzel a nyilvánvalóan eltúlzott és hibás szabályzattal együttműködjek.

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2021-01-03 16:24:39]
[válaszok erre: #8210 #8211] [előzmény: (8207) net_user, 2021-01-03 15:13:19]
 8208. sztar1  |   Válasz erre2021-01-03 15:19:34 [47.] 
zenénél már megszoktam,mert az ö3 elöszeretettel vágja meg a guns n roses november rain számát és más hosszabbat is amit degradál nekik leadni. hogy igazábol akkor miért játszák,azt nem tudom. a youtube mindenért letilt mindent.

DreamBox 900HD,Samsung s10 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (8199) Gabywap, 2021-01-02 23:20:45]
 8207. net_user  |   Válasz erre2021-01-03 15:13:19 [48.] 
... örülök, hogy nem Te intézed a youtube szabályainak betartatását. ...

Semmi közöm hozzájuk, én csak -sokakkal ellentétben- elolvastam a youtube feltételeit, és abban az egész ciruszra egyetlen egy fontos kitételt véltem igazán betartandónak, ez pedig semmi más, mint az a feltétel, hogy youtube-ra feltett alkotás saját szellemi tulajdonod legyen, és az ne lehessen mindenféle vélt vagy valós jogdíjköveteléssel megtámadható. Ennyi.
Mi volt a gond alapvetően a Gabywap-os saját videóban?- semmi, azonkívül, hogy tartalmazott egy, a Youtube által kifogásolt időtartamú jogdíjas vonatkozású filmrészletet, -ráadásul egy viszonylag friss, és közismert filmből vett részletet- ami nem felelt meg a youtube által kreált feltételi rendszernek. Ennyi, erre írtam én, hogy semmi gond, cseréld ki a kifogásolt videó részletet, és akkor békén fognak hagyni.
Ehelyett jött az értelmetlen válasz, amit nem idézek vissza, mert tök felesleges.
KWP.
Te írtad itt nemrég, hogy a youtube-s videókból való megélhetés milyen nehéz és fáradságos munka. Hozzá tenném még ehhez, hogy az ilyen oktató jellegű videók készítése is az, mert nem csak magára az elkészítési folyamatra kell odafigyelni, hanem számtalan előírás betartására is, főleg, ha az alkotást olyan helyre -lásd youtube- akarjuk kitenni, ahol bizonyos szabályok vannak érvényben, ezek be nem tartása meg eleve magával hozhatja a figyemeztetést is. Az a hozzáállás meg, amit ajánlottál, hogy szarja le, és ne foglalkozzon vele, nos ez oda is vezethet a végén, hogy a kifogásolt videót a youtube akár még le is vetetheti, ha nagyon akarja.
Ha már emlékezünk, én is gyártottam jópár oktató jellegű használati videót, akkor még nem létezett ez a pénzkereseti cirkusz, hanem csak a saját youtube csatorna létezett, de már akkor is megvolt az a feltétel, hogy jogdíjas alkotások, vagy annak egy részlete mily módon kerülhet bele a kész, feltett saját videóba. Akkor jobbára a zeneipar miatt ment a cirkusz, az aláfestő zenék miatt, ahogy nálad is volt, én ezt pl. úgy védtem ki, hogy a számítógépen egy zenekészítő szoftver által generált zenét, zenéket tettem be aláfestő zeneként. Nem is tudott ebbe a youtube belekötni soha, egyetlen egyszer próbálkoztak csak, amikor egy hasonló témájú videó is felkerült a netre, mint ami már nálam javában fenn volt, és az utólag feltett hasonló témájú videó készítője emelt panaszt a youtube-nál, hogy sértem az érdekeit. De ez a próbálkozása is hamar véget ért, mert a youtube-ra feltett dátumokból, illetve abból, hogy az én videóimban rendszeresen az elején és a végén ott volt a videók készítésének feldátumozása, és a videót készítő neve is, így hamar bebizonyítható volt, kié volt az elsőség, így a youtube hamar semmisnek vette a kamu feljelentést.
Mivel akkor még nem volt pénzkereseti lehetőség, és csak a nézettség alapján szerzett ismertség volt jellemző, ráadásul ezek az oktató videók egy, mára már megszűnt másik fórum tagjainak kérésére készültek, így eleve kizárható volt az anyagi haszonszerzés is. Ahogy az emített másik fórum megszünt úgy kissé utána én is megszüntettem az oktató videó csatornát is, lévén akit érdekelt a dolog, az már mind letölttötte, így felesleges volt a további megléte. Ennyit az emlékezésről.
[válaszok erre: #8209] [előzmény: (8204) KWP, 2021-01-03 12:14:54]
 8206. Gabywap  |   Válasz erre2021-01-03 12:39:32 [49.] 
Hasonlóan jártam, a nyáron ezt töltöttem fel, majd kb rá félévre jön az email szerzői jogokra. Mondom mi van? Direkt egy olyan oldalról szedtem le a zenét ami free no copyright. Egyre hülyébb a youtobe algoritmus....

ja még direkt be is raktam az eredeti videó linket is! :D

https://youtu.be/D3fJb0c8Btc

[előzmény: (8204) KWP, 2021-01-03 12:14:54]
 8205. KWP  |   Válasz erre2021-01-03 12:20:56 [50.] 
Azért rohadtul örülök, hogy nem Te intézed a youtube szabályainak betartatását. A jelenleginél is használhatatlanabb volna az egész platform :)

Alap informatikai mondás a következő, melyet még úgymond kezdőként vertek belém, így szól: "Minden informatikai rendszer biztonságát fel lehet fokozni, egészen a teljes használhatatlanságig".

Szerintem nem kell magyarázzam az idézet lényegét :)

Gabywap: A helyes hozzáállás ilyenkor az, hogy tojni az egészbe. Akarsz az adott videóval pénzt keresni? Ha nem, akkor ez a téma itt meg is áll.

Ez gyakorlatilag a következőről szól: a youtube automata algoritmusa felismerte, hogy beraktál valamit a videóba, ami valaki másnak a "szerzői jogi tulajdona". A szerzőt különösebben nem érdekli a téma, viszont a youtube ilyenkor azt csinálja, hogy a megtekintéseid után nem Te, hanem az eredeti tulajdonos kapja a pénzt.
Ha ezzel a ténnyel neked nincs bajod, akkor a téma itt véget is ért. Ha netán (bár itt nyilván nem ez a helyzet) ezt kifogásolod, és te igenis pénzt akarnál keresni ezzel a videóval, akkor mehetnél fellebbezni, de az egy teljesen másik történet, ahova jelen esetben senki nem akar eljutni :)

Szóval nyugi, semmilyen hátrányos következménye nem lesz rád nézve, a pénzkereseti lehetőség leltiltásán kívül.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2021-01-03 12:26:30]
[előzmény: (8203) net_user, 2021-01-03 02:24:17]
 RTL Klub (üzenet: 8165, Sat)

/ 327 
Lista: 
Kép:
Smile:

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011724948883057 másodperc alatt generálódott.

Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség Partner oldalak
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail