Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9456617/30 Témák: 18961 Tagok: 112667 Legújabb tag: activatedsoft Online: (52/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Ez a Csömöri Állatvédők nyitott fóruma.
Bárki írhat, nem szükséges regisztráció.

Az OFFOLDA és a Munka topic kizárólag a szervezet tagjainak, belső használatra működik.

A többi topic nyitott, bárkit szívesen látunk!!!!

WEBLAPUNK ITT!!!

FOTÓGALÉRIÁNK ITT!!!
    / 3 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

w. gazdis! VACAK & POCAK

(üzenet: 63, Csömöri Állatvédők)
 

Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
63. Elküldve: 2009-11-08 03:56:34,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[1.]

új képtára:
http://gallery.site.hu/u/Barbi/kutyusok2/kutyaink/album237/2007gazdis/vacak/

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
62. Elküldve: 2009-10-22 14:16:03,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[2.]

T.Éva
2433. Elküldve: 2009-10-17 01:44:25 [144.]
-------------------------------------------------------------------------------
...
Emlékeztek még Pocokra, Zalaegerszegre adtuk, megkerestem levélben a családot és a következő részletet a válasz levélből ide másolom:
"Szerencsére Pocakkal minden rendben, tovább nem javult az állapoda, fél az udvaron nagyon, főleg a férfiaktól, meg a gyerekektől. Valószínűleg már így marad, de ezt teljesen elfogadtuk! Majd küldök képet a Pockosról is meg a Némó cicámról. Majd meglátod milyen "férfias" lett a Pocak! Tudod, hogy kb. november-december körül tölti a 3. évét? Nikóm is most volt okt. 7-én 3 éves. Volt is meglepi húsos falatkák, meg nagy kirándulás tópartra. "
Ilyen örömök is érnek bennünket, ha jön kép, akkor azt is bemásolom.

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
61. Elküldve: 2008-11-10 23:04:58,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[3.]

T.Éva
15521. Elküldve: 2008-11-02 16:43:47 [115.]
--------------------------------------------------------------------------------
Emlékeztek még Pocakra? Ő volt Tildánál nagyon problémás kiskutya és Zalaegerszegre került gazdihoz, aki direkt problémás kiskutyát szeretett volna, nahát "megkapta", de imádják és valamit engedett a félelme, az alábbi levélrészletet teszem közzé:
A Poczak szupi kiscsávó. Nem is hinnéd el, hogy
> milyen akaratos. Talán azért, mert a félénksége miatt a
> nevelés kicsit háttérbe szorult, vele szemben ritkábban
> alkalmazzuk a "nem szabad" kifejezést. Most már, ha az
> udvarra viszi ki anyu, nem kell annyira húzni a pórázt,
> reggelente nagyokat játszik, de ha járókelőt lát,
> visszaszalad anyuhoz. Sokat van nálam is, ilyenkor nem
> látszik, hogy milyen volt és végre elértem azt, hogy a
> hívásra visszajön. Másfél éve van nálunk, de még mindíg nem
> olyan, mint egy "egészséges" kutyus, de az biztos, hogy a
> számára "biztonságos" környezetben "tünetmentes".
Nagyon jókor érkezett ez a levél, gondolom ezzel az érzéssel nem csak én vagyok igy.

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

pjuli



Tagság: 2004-11-28 10:33:39
Tagszám: #14217
Hozzászólások: 10598
60. Elküldve: 2007-09-01 17:17:54,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[4.]

Farkas Marianna9630. Elküldve: 2007-08-31 13:10:14 [12.]
--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok!
Rég nem írtam már Pocakról, a félős blökiről. Képzeljétek már túl van az ivartalanításon. Változást a viselkedésében ezzel kapcsolatban még nem tapasztaltunk. Viszont lakásban már nagyon virgonc. Sőt, ha idegen jön, rendesen meg is ugatja. Ha pisilnie kell, odaáll a kisszekrényke mellé, amin ahámja van, és aprócskákat vakkant, jelzi, hogy ő már menne. Sanjos, kint még mindíg pánikol, sőt ahogy végez a dolgával rohan (szó szerint) vissza a lépcsőház ajtóba. Ha anyu áthozza hozzám, (kertes házba lakok 2 kutyával) az egész napot végigjátsza. Rengeteget rohan és birkózik Borisszal (10 kg) és Nikóval (25 kg). Szóval jó fej, és NEM BÁNTUK MEG, HOGY ELHOZTUK Zalaegerszegre.

Puszi mindenkienk: Manka

Juli
Képtáram
Közbenjárás
Kiváló dolgozó
pjuli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
59. Elküldve: 2007-06-27 11:57:30,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[5.]

Szerintem azért próbáljátok továbbra is barátkoztatni idegenekkel, csak előtte mondjátok meg nekik, hogy félős a kutyus és készüljetek fel rá, hogy pl. bepisil.
Az ambullunk is félt, amikor hozzánk került, mert bántották, de ahogy jártunk oltásra egy csomóan jöttek simizni, egy ideig retteget, ha felé nyúltak, lelapult a lábamra feküdt, aztán hónapok alatt megszokta, hogy senki nem bántja, csak simizik. Jó egy év elteltével, már ő akar mindenkivel ismerkedni, megy oda bárkihez az úton.

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
[előzmény: (58) Farkas Marianna, 2007-06-26 15:04:23]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Farkas Marianna



Tagság: 2007-04-19 08:51:43
Tagszám: #44101
Hozzászólások: 1
58. Elküldve: 2007-06-26 15:04:23,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[6.]

Sziasztok Kutyások!!!


Most találtam meg a Pocakról és Vacakról szóló történetet a befogadástól a gazdirataláláson keresztül napjainkig. Hát mit mondja, megindító, hogy min ment keresztül ez a két kutyus és milyen szerencsések mégis, hogy ilyen emberek vették körül, mint amilyen Ti vagytok!

Nagy változásról nem tudok beszámolni az utolsó levelemhez képest. A lakásban egy vidám kis fickó lett Pocak, ugri-bugri aprócskákat vakkantó tündér, de az utcán.... Talán sosem lesz olyan, mint egy lelkileg egészséges eb, viszont mi így is szeretjük és nem válnánk meg tőle soha! Remélem, hogy jövő tavasszal azzal a hírrel szolgálhatok, hogy a Pocak Zalaegerszeg legvagányabb kis kutyusa és mindenfelé vihetjük, mert mindenhol jól érzi magát... Talán így lesz. Most viszont csak nálam és otthon anyunál érzi jól magát.
Olvastam, hogy ha megijedt bepisilt. Múlt héten anyu elém jött az Önkormányzat elé és a padra leült vele. Valaki odalépett hozzájuk és meg akarta simogatni a Pocakot, mert olyan aranyosan ült ott anyu mellett. A következő pillapanban a padról folyt le a pisi. Szegény ijedtében ott a padon összepisilte megát. 10 perc múlva már nálam voltak. Úgy szaladgált a kutyáimmal, mintha mi sem történt volna.
Nem várom el a kutyától, hogy megváltozzon, ha változik, akkor örülünk neki, ha nem, akkor így is jó. Ő szeret minket, mi szeretjük őt, ennél több pedig nem kell. Az utca meg várhat... max. csak pisilni járuk oda...

Puszi mindenkinek: Pocak, Klári mama és Mariann
[válaszok erre: #59]
Zöldfülű
Farkas Marianna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

pjuli



Tagság: 2004-11-28 10:33:39
Tagszám: #14217
Hozzászólások: 10598
57. Elküldve: 2007-06-12 18:32:06,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[7.]

Itt egy valszeg eltévedt levél többedik kézből. Ezt a biai topicból hoztam át:)19 icon21.gif

agi0001
9356. Elküldve: Ma, 17:32:45 [3.]
--------------------------------------------------------------------------------
Idézet Farkas Mariannától a pincsikék topikból, valahogy oda került ez az írás, pedig biztos ide szánta :

Üdv. Mindenkinek!

Nem tudom emlékszik-e még valaki Pocakra, a kis csivava keverék kutyusra. Április 5-én hoztuk el Éva segítségével Zalaegerszegre. Szóval a kutyus elég depis volt az elején, de most már szinte utyan olyan, mint egy átlagos kutya (de csak a lakásban), viszont az utcán még nagyon fél, szinte retteg. Igaz ott is látszik a viselkedésén az elmúlt két hónap alatt javulás, hiszen már lehet pórázon sétáltatni, ha nincs sok ember, illetve zaj. A javulás oka szerintünk, (nem az enyém a kutyus, hanem az anyukámé) az, hogy többször elvittem magamhoz. Nekem két kutyusom van (az egyiket Szekszárdról hoztam). Ilyenkor látszik a viselkedésén, hogy nagyon boldog, a saját fajtársaival felenged, szinte kifordul magából. Szóval van két "terápiás" blökim.
Nagyon boldogok vagyunk, hogy tudtunk segíteni ennek a kis kutyusnak. Remélem egyre több menhelyi kutya talál szerető otthonra, mert VALAMENNYI MEGÉRDEMLI!!!

Juli
Képtáram
Közbenjárás
Kiváló dolgozó
pjuli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pjuli



Tagság: 2004-11-28 10:33:39
Tagszám: #14217
Hozzászólások: 10598
56. Elküldve: 2007-06-12 18:31:55,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[8.]

tragic kingdom
8900. Elküldve: 2007-06-09 21:34:56 [54.]
--------------------------------------------------------------------------------
Tilda kérésére bemásolva, aki ma is elküldte a hozzá tartozó képeket Panka és Barbi címére is , de nem tudja mi van.
Hát a kkor a szöveg bemásolva:

PERSZE ALULRÓL FELFELÉ OLVASANDÓ:
Üdvözlöm

Marci megkapta az összes oltását, bár az utolsó miatt egy napig nem nagyon tudott mozogni még aznap az arcát megcsípte egy darázs is, de rendbe jött. Kicsit lopós a padról a tojást, kávét, a megpucult halat sikerült eddig ellopnia. A papucsokat már nem szereti, mivel egy utána repült. Egyébként jó kis kutya szófogadó, játékos. Az ismerősök is csodálkoznak, hogy milyen kutyák vannak menhelyeken. Mindenkinek csak ajánlom, ha kutya tartásra adja a fejét elősszőr nézzen körül a menhelyek listáin. üdv Levente

Jó napot kívánok kedves Levente.
Szeretnék érdeklődni mi van Vacakkal, aki most milyen névre is hallgat?
Bocsánat, de elfelejtettem.
Remélem minden rendben
Tisztelettel Tóth Tilda

Hogy Poczak társáról is közvetítsünk, aztán remélhetőleg képek is beérnek egyszer!


Panka
8904. Elküldve: 2007-06-09 22:52:05 [51.]
--------------------------------------------------------------------------------
Akkor jönnek a képek a szöveghez.
Azt nem lehet rá mondani, hogy jól megnőtt mert ő is kis törpicsek maradt

Nagyon örülök, hogy szeretik!
Köszi Tildának a hírekért!

A gazdikkal
a_ket_gazdi.jpg

Szeret labdázni
Kep_034.jpg

Kep_149.jpg

tragic kingdom
8910. Elküldve: 2007-06-10 10:29:22 [45.]
--------------------------------------------------------------------------------
Na azért csak összeálltak a szálak!
Lehet , hogy nem lett nagy: de figyelitek azt az öntudatos fejét??!! Már nem az a kis nyiszi-nyuszi, akit láttunk itt a topikban nem is olyan régen. Ő a ház ura!
Gazdi mami és papi szeretik. icon22.gif icon22.gif

Panka
8913. Elküldve: 2007-06-10 10:48:00 [42.]
--------------------------------------------------------------------------------
Megmondom őszintén, hogy Vacakról és Pocokról én meg voltam győződve, hogy gazdi nélkül fognak felnőni. Annyira két kis szerencsétlen voltak
Nagyon nagyon örülök, hogy tévedtem, és mindkettőnek jó gazdija lett!

Juli
Képtáram
Közbenjárás
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-06-12 20:42:37]
Kiváló dolgozó
pjuli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
55. Elküldve: 2007-06-09 00:52:45,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[9.]

T.Éva
8896. Elküldve: Ma, 00:43:30 [3.]
--------------------------------------------------------------------------------
Régen hallottam Pocok felől és küldtem levelet Mariann részére és meg is kaptam a választ, amit most Veletek is ismertetek, hogy együtt örüljünk:
Szia Éva!

Ne aggódj, nincs semmi baj!!! Csupán nagyon el vagyok kapva. Próbáltam írni közvetlenül a topicba, de sajna balfék vagyok e téren. Ha a főnököm nem lesz benn, akkor felhívlak, hogy talán telefonos segítséggel elvergődök a jó megoldás felé.

Viszont van előnyös oldalam is, mint például, hogy IMÁDNAK A KUTYÁK. És itt most a Pocakra gondolok. Anyun már látom a féltékenység jeleit! :-)))
Röviden a történet annyi, hogy ha én lemegyek anyuhoz, a Pocak meglát és képzeld, elémszalad!!! Nyüszködik örömében, körbenyal, felugrik rám. Ilyenkor heves rohangálásba kezd, és természetesen addig beszélni sem tudok anyuval, míg nem játszunk egy nagyot. Aztán felugrik mellém az ágyra, vagy a fotelba, mellémfekszik, a fejét a combomra teszi és akkor már csak simogatom és ilyenkor tudunk beszélgetni anyuval. Ha elmegyek, a helye meg a bejárati ajtó között szaladgál és nyüszít. Ilyenkor dorgálgatja a mama, persze csak humorosan, hogy utánam bezzeg nyafog, ha ő nincs itthon és én vagyok a kutyával, ő utána nem sír. Az is előfordult, hogy ilyenkor úgy felmérgesedett a Pocak, hogy egy újságok apró darabokra tépett. Anyu fel is hívott, hogy képzeljem, mit rumlizott az eb, mikor elmentem tőle.

Javult a viselkedése a szabadban is. Igaz az utcán még mindíg "halálfélelme" van! De például voltunk anyuval a temetőbe és elvittük a Pocakot is. Amikor kiszálltunk a kocsiból (be lehet itt is hajtani a temetőbe) a Pocakot pórázra tettem és megpróbáltam vezetni. Sikerült. Pedig voltak a sírok között emberek, persze nem olyan sokan, mint az utcán. Visszafele szinte húzott a kocsihoz, hogy már be szeretne szállni!
Anyu is csak akkor tudja a városba vezetni, ha a hajnali pisilésre viszi ki, vagy egészen késő este.

Többször előfordult, hogy felvittem anyut, meg a "gyereket" hozzám. Ilyenkor szerintem senki sem ismerné meg! A Borisszal meg a Nikóval rohangál fel-alá az udvaron. Vidám, ugri-bugri kiskutya válik belőle! A tesóm is igyekszik a bizalmába férkőzni, de valahogy nem megy. Tőle a kaját sem fogadja el. Én, ha a szám szélével tartom a falatkát, már onnan is ki meri venni. Szóval sokat javult, nőtt is és meg is hízott. Épp ma reggel mértem, 6 kg. Anyu már nem is bírja a kutyatáskában hosszabb úton cipelni, mert a szive miatt bal oldalon nem tudja vinni, a jobb oldala meg hamar elzsibbad. Ha együtt vagyunk, akkor én viszem a popóját a blökinek.

Tömören ennyi.
Ha tudsz, másolj át a levélből, hogy a többi lány is, akik ismerik Pocakot, értesüljenek a javulásról!!!


Puszi és jó hétvégét: Marianna

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
54. Elküldve: 2007-05-17 11:00:46,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[10.]

K.Barbi
8630. Elküldve: 2007-05-15 08:25:32 [41.]
--------------------------------------------------------------------------------
Jajj,ezt nézzétek,olvassátok!!! icon22.gif icon22.gif icon22.gif icon78.gif icon78.gif icon78.gif

"Szia Éva!

Küldök Neked pár képet a Pocakról. Hétvégén nálam volt, mert anyu pénteken korházba került. (a szíve rendetlenkedett) A képen a sötétszürke eb a Borisz. Őt szereti a legjobban a Pocak. Az egyik képen látszik a szomszéd vizslája is. Állandóan incselkedett vele, de úgy láttam, hogy a vizsla is elfogadja a picit. Van egy kép, ahol a Nikóval (labikeverék) egy plüssnyúl maradékon huzakodnak. Szerintem ott írtó aranyosak voltak. A Pocak igazán felszabadult és vidám kutyus volt. Vasárnap városnapi rendezvények voltak a Sportcsarnok és a Jégpálya szabad területén. Elvittem a Pocakot a kutyahordó táskába. Sajnos ebben a közegben még nem tud feloldódni. Még a kaját sem fogadta el, annyira meg volt rémülve. Ezért gyorsan haza is mentük, hogy ne stresszeljem feleslegesen a kutyát. Én már annak is nagyon örülök, hogy otthon az udvarban vidáman játszik, vadászik, lebirkózza a Nikót. (nem is egyszer) persze a Nikó hagyja magát és előtte lefekszik, csak úgy tud a pici rámászni és lebirkózni.
Ma délben hazahoztam anyut, úgy hogy a kutya visszakerült a megszokott helyére.

Puszi: Marianna"

IM001910.jpg
IM001912.jpg

Még több fantasztikus kép itt!http://gallery.site.hu/u/Barbi/kutyusok2/album237/2007gazdis/vacak/?g2_page=1

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
53. Elküldve: 2007-04-27 07:54:39,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[11.]

T.Éva
8482. Elküldve: Ma, 01:00:02 [1.]
--------------------------------------------------------------------------------
Halihó, hírek Pocakról!
Szia Éva!

Sajna még nem regisztráltak. Anyunak mindíg telefonba beolvasom, hogy mit
írtál. Ő is nagyon megkedvelt Téged. Azt mondta sajnálja, hogy ilyen nagy a
távolság köztetek, szívesen találkozna Veled, meg elvinné a Pocakot is. Bár
a városi közlekedést még nagyon útálja, fél a forgalomtól, az emberektől.
Autóba anyuval jól elvan. De tuti, hogy lassan majd kint is enged. Abban
biztos vagyok, hogy ahhoz nagyon-nagyon sok idő kell és az sem kizárt, hogy
a városban sétálás sosem lesz a kutyus kedvenc elfoglaltsága. Én abban
bízok, hogy nagyon fiatal még a kutyus és ezért talán könnyebben felejt, de
mint ahogy a fehér snacitoknak is sok idő kellett, úgy ez a pirinyó eb is
lassan enged. A lényeg, hogy a lakásban napról napra oldottabb, sőt már néha
ugat is anyunak.
Megpróbálok róla küldeni képet is a telefonomról!

Puszi: Klári mama, Manka, Pocak

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
52. Elküldve: 2007-04-24 09:59:34,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[12.]

T.Éva
8442. Elküldve: Tegnap, 21:16:36 [8.]
--------------------------------------------------------------------------------
Hírek jöttek Pocak felől
Szia Éva!

Nagyon jó hírem van!
Képzeld, a Pocak egyik pillanatról a másikra óriásit javult. Ennek oka pedig a Borisz volt. Tudod a Boriszt a puli-foxi keverék kutyusom. Levittem anyuhoz, kiváncsi voltam rá, hogy mit szólnak egymáshoz. A Borisz odaszaladt a Pocak ágyához, összedukták az orrukat, hosszasan szaglásztak, majd a Borisz visszajött hozzám. A Pocak le sem vette róla a szemét, sőt egy idő után, hogy a Borisz figyeljen rá, elkezdett nyüszködni. Egyszercsak kipattant a helyéről és odaszaladt a Boriszhoz. Végül akkorát játszottak, hogy nem hittünk a szemünknek. A Pocak felszabadultan toppantott a Borisz mellé, szaladgált és kergették egymást. Jó volt látni, hogy a fajtársával milyen boldog volt. Hagytuk is 1 órát rumlizni a két ebet.
Másnap felhívtam anyut, hogy mi van a Pocakkal. Azt mondta, hogy ismét visszahúzódott lett, de már nem annyira, mint a Borisz látogatása előtt volt. Most már kimegy többször is a konyhába utána, ha látja anyut enni, odamegy és a kapott falat után szalad csak a helyére. Ma reggel pedig, amikor letette a hámot a földre és hívta a kutyust, hogy "gyere Pocak, megyünk sétálni" a kiskutya odaszaladt anyuhoz. Szóval az a helyzet, hogy a Borisz "felrázta" egy kicsit a Pocakot.
Ma Szomathelyre megyek, de holnak délután újra elviszem anyuhoz, hogy játszhassanak együtt egy kicsit a kutyák. Azt hiszem így sokkal hamarabb enged fel, mint amire eddig számítottunk. Ez a hirtelen javulás is bizonyítja, hogy semmi baja a kutyának, csak hihetetlenül fél.


Puszi: Klári mama, Marianna, Pocak

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Panka



Tagság: 2004-09-07 09:22:28
Tagszám: #12473
Hozzászólások: 2288
51. Elküldve: 2007-04-20 22:25:55,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[13.]

Ez annyira jó hír!

Kitartást kívánok Pocakhoz, mert biztso vagyok benne, hogy szépen alkalmazkodni fog, és bátrabb lesz, csak rengeteg idő kell hozzá.
Emlékeztek Denikémnek is kellett egy fél év, de mára olyan édes kutya lett belőle icon22.gif

Saját fotóalbumom : : : Csömöri Állatvédők
AKCIÓ! Egyet be
[előzmény: (50) pjuli, 2007-04-20 14:25:35]
Kiváló dolgozó
Panka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pjuli



Tagság: 2004-11-28 10:33:39
Tagszám: #14217
Hozzászólások: 10598
50. Elküldve: 2007-04-20 14:25:35,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[14.]

T.Éva
8406. Elküldve: Ma, 10:24:07 [5.]
--------------------------------------------------------------------------------
Hírek Pocakról:
Változás az utolsó beszélgetésünk óta nem sok volt, de nem vagyunk
elkeseredve, hiszen még csak 15 napja van nálunk.
Iszonyúan félénk ez a jószág, bár azt mondja anyu, hogy a lakásba egyre
jobban otthon érzi magát. Igaz még csak enni kel fel a helyéről világosba és
egy falat után rohan vissza a fal mellett a helyére és amikor megette a
falatkáját ismét ellopakodik a tálkájához és a falat után sprint vissza a
helyére. Olyan is volt már, hogy anyu után kiballagott a konyhába megnézni,
hogy mit csinál. Sétálni még mindíg úgy tudja csak vinni, hogy arra megy,
amerre a kutya akarja, mert vezetni még nem hagyja magát. Amikor a
lépcsőházba beérnek, leveszi róla a pórázt, a kutyus pedig magától
felslattyog a lépcsőn és bemegy a lakásba. A fürdő ajtóban megáll, itt anyu
mindíg megsimogatja, meg mondja neki,hogy ügyes volt, aztán a simi után
futás be a helyére. Azt mondja anyu, hogy a simit a séta után mindíg
megvárja, addig nem megy beljebb a fürdőajtóból.
Tudod említettem, hogy van egy rózsaszín vileda kendő, amivel anyu be szokta
takarni. Na most annak a kendőnek megtalálta a csücskét és lelkesen szopja.
Olyan cucorgást rendez, hogy éjszaka el kell venni tőle, csak nappal kapja
meg, mert aludni azt nem lehet tőle.
Van sok játéka, amik ott vannak a fekhelye körül. Na azt rendszeresen
összeszedi és becipeli az ágyába. Ilyenkor természetesen nem fér el benne,
ezért tegnap vettünk egy nagyobb kosarat, amiben lesz hely a játékoknak is.
Van egy kedvenc nyuszija. Azt szívesen rázza, cibálja. Nagyon aranyos.
Engem, meg a lányomat még nem szokott meg, de anyuval már jól elvan. De még
vele szemben is látszik a félelem. Azt modja anyu, hogy nem adná oda
senkinek sem, annyira megszerette.
Már kétszer volt a munkahelyemen is. Tudod abban a válltáskában, amiben
kutyusokat lehet hordani. Meg a városba is sokat sétálgat vele anyu, persze
nem lehet vezetni, úgyhogy marad a táska. Tegnap, mikor a kosarat vettük, én
vittem, mert szerintem nőtt és hízott is, szóval ne anyu cipelje, nagyon
aranyos volt. Nézelődött, szaglászott a levegőben, nézte az embereket. Talán
megszokja előbb-utóbb, hogy nem bántják és feloldódik majd. Ha nem, hát mi
így is szeretjük, akkor is a mi kis Pocakunk. Ja, és amit még nem is
említette, még mindíg nem volt "baleset", szóval kijelenthetem, hogy
teljesen szobatiszta!

Tegnap regisztráltam a Csömöri Állatvédők lapján a saját nevemen. (Farkas
Marianna) Találtam sok képet a Pocakról, meg a Vacakról, mint
gazdikeresőkről. Pedig már van gazdija a Pocaknak!
Na meg sírtam is, mint egy vadmalac. Megtaláltam azt a rovatot, amiben az
elpusztult kutyusokra emlékeznek. Szőrnyű volt! Egész nap a hatása alatt
voltam. Kár, hogy csak két kutyám van és sajnos több nem lehet, de legalább
őnekik megpróbálok vidám szép életet biztosítani.

Juli
Képtáram
Közbenjárás
[válaszok erre: #51]
Kiváló dolgozó
pjuli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
49. Elküldve: 2007-04-12 13:07:30,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[15.]

T.Éva
8302. Elküldve: Ma, 00:57:28 [5.]
--------------------------------------------------------------------------------
Ma reggel telefonált Mariann, mert az elküldött levelet a gépem nem tudta fogadni és a következőket mesélte Pocokról, meg anyukájáról:
Pocak kapott egy szállitó kosarat, illetve olyan kutyaszállitót, amit vállra lehet akasztani, mint egy ridikült, kapott piros hámot és kapott olyan nyakörvet, amin piros pettyes kendőcske van, nagyon vagányan néz kifele a szállitóból, ha kimennek az utcára, nem remeg, nézelődik, de ha leteszik, akkor megdermed még mindig. Pocaknál a házirend, nappaliba mehet, de a hálóba nem, étkezni az előszobában szabad. Kapott egy takarót, ha vendég érkezik, akkor kibujik a takaró alól körbenéz, ha szimpi valaki, akkor fejecske kintmarad, ha nem akkor visszabujik a takaró alá. Éjjel már a "gazdimami" hallja a lábacskák zörgését, tehát már elhagyja a kosárkáját és felfedező utra megy, sőt a hálóból "ellopta" a gazdi zokniját a kosárba vitte és ráfeküdt. Minden nap egy mini lépéssel közelebb kerülnek egymáshoz és mindennap enged a görcséből egy picikét, nem türelmetlenek hozzá, engedik, hogy szépen magától csináljon mindent, már a kosárkából kimegy az edényhez és eszeget, vagy vizet iszik, tehát már kezdi belakni uj otthonát. Este TV nézés a gazdi ölében, majd a gazdi nyakát megszagolgatja, megnyalogatja és jóízűen lefekszik. Jól el lett kényeztetve, de ez kellett ennek a kis szerencsétlennek. Tilda kivánsága teljesült, hogy csak rá figyeljen a gazdi, akkor lassan felolvad a "jég". Remélem a pici kis történetet örömmel olvassátok.

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
48. Elküldve: 2007-04-09 02:30:41,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[16.]

icon21.gif Épp elég nekem, hogy a biaiakkal állandó elmaradásban vagyok. icon16.gif icon11.gif Sokkal egyszerűbb követni, mint utólag elővakarni az infókat.


T.Éva
8265. Elküldve: 2007-04-08 10:06:21 [13.]
--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok!
Elöször is kivánok Nektek Boldog Ünnepeket!
A következő SMS-t kaptam:
"Szervusz Éva"
Képzeld, a kis Pocak eddig teljesen szobatiszta! Anyu mesélte hogy esténként ölbe veszi és ugy tévézik. Ilyenkor a Pocak felül és megnyalja anyu arcát, majd visszafekszik az ölébe. Azt mondja, nem adná oda senkinek semmiért!"
Ennyi volt az üzenet, de ez ajándék Mindannyiunknak. icon41.gif icon41.gif icon41.gif

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
[előzmény: (47) Panka, 2007-04-06 23:41:13]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Panka



Tagság: 2004-09-07 09:22:28
Tagszám: #12473
Hozzászólások: 2288
47. Elküldve: 2007-04-06 23:41:13,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[17.]

Mindig sokkal gyorsabb vagy.. icon53.gif

Saját fotóalbumom : : : Csömöri Állatvédők
AKCIÓ! Egyet be
[válaszok erre: #48] [előzmény: (46) Biakuty, 2007-04-06 17:30:38]
Kiváló dolgozó
Panka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Biakuty



Tagság: 2005-06-21 06:26:16
Tagszám: #19869
Hozzászólások: 39428
46. Elküldve: 2007-04-06 17:30:38,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[18.]

T.Éva
8252. Elküldve: Ma, 09:22:36 [6.]
--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok!
Jó hireim vannak. Tegnap Pocok megint utazott, már egy "utazó nagykövet" a drága. Jelenkeztek már Tildánál is, de ő Barbihoz irányitotta a családot. Egydül élő hölgy, akinek a férje egy éve meghalt, de előtte három évig ápolta őt. Ngyon szeretett volna olyan kiskutyát, akinek szüksége van az ő szeretetére, ápolására. Igy került a választás sok keresgélésük után Pocokra. Elvittük a találkozóra, mert Zalaegerszegről jöttek és kérték, hogy nem ismerik nagyon a várost, és a Budaőrsi uton lévő laktanyáig biztosan eltalálnak. Folyamatosan tartottuk a kapcsolatot telefonon, majd létrejött a találkozás. Az oda uton nem volt semmi probléma, Pocok nézelődött ki az ablakon, simogattam folyamatosan, majd szagolgatta a kezemet, tehát szerintem kereste a kontaktust. Tehát visszatérve, egy fiatal hölgy Mariann telefonál, hogy az édesanyjának szeretnék a kis kutyát, együtt utaztak Zegerszegről Pocokért, szerintem már ez is jelent valami jót. A mama elmondása szerint egész éjjel nem aludt, ugy izgult, hogy találkozik "álmai" kiskutyájával. Kitöltöttük a szükséges papirokat, majd átadtam a kiskutyát. Nagyon készültek az utra, mindent hoztak, hogy kényelmes legyen Pocok utazása. Ölbe került a komfortosan berendezett kutyágy és benne Pocok. Nem volt megilletődve, ült és nézelődött. Ma hivott Mariann, hogy végig nyugodt volt, megnyalogatta édesanyja kezét, majd ráhajtottta fejecskéjét és aludt, majd felébredt és nézelődött. Egész uton nem evett, nem ivott, de egyszer csak fészkelődni kezdett, mivel nem volt póráz ezért Mariann kihuzta az övét a ruhájából és egy mellékutra kanyarodva kiszálltak a kocsiból. Pocok nem tett egy lépést sem, és rögtön kakilt. Visszaszálltak a kocsiba, majd hazaérve szintén kiszállás után, azonnal pisilt Pocok. Tehát több mint három órás ut alatt nem pisilt és kakilt be a kocsiba. Az éjszaka nyugodtan telt, és most a "mamival" főzöcskéznek a konyhában, együtt.
Hát lányok lehet szurkolni Pocoknak és Gazdijának, hogy imádják egymást. Az első lépések már megtörténtek.

Kóborka Állatvédő Egyesület
[válaszok erre: #47]
Kiváló dolgozó
Biakuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
45. Elküldve: 2007-04-06 09:03:38,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[19.]

K.Barbi
8249. Elküldve: Ma, 08:33:44 [1.]
--------------------------------------------------------------------------------
...
Na csajok,mindenki nagyon-nagyon sűrűn imádkozzon,mert Poczak elköltözött tegnap egy új gazdihoz Zalaegerszegre!!!!!!Borzasztó dilemmában voltam,hogy mit csináljak,rohadtul sajnálom ezt a kisegeret,de a csajszi nagyon eltökélt és szimpatikus volt.Úgyhogy azt mondtam,most még az 1x adjuk meg az esélyt,hátha nekik sikerül Éviék vitték el Pocót a találkapontra(amiért nagy-nagy )és elmondásuk alapján nagyon igéretes a helyzet!
De majd elmondja maga!
Úgyhogy HAJRÁ POCZAK!!!!

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
44. Elküldve: 2007-04-05 10:11:54,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[20.]

T.Éva
8226. Elküldve: Ma, 00:39:09 [7.]
--------------------------------------------------------------------------------
Pocok fuvarozását férjem vállalta, és mondta, hogy a cicaszállitóban nyugodtan feküdt, fejecskéjét lehajtotta ugy feküdt és közben felfelé nézett egyfolytában férjemre, amint ujjával a rácson benyult, hogy megsimogassa Pocok elfordult. Nem szereti az emberi érintést. Biztosan nagyon rossz emlékei vannak az emberről. Szurkolok, hogy rendbejöjjön, mert életben még szebb, mint a fényképeken.

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
43. Elküldve: 2007-04-04 23:23:48,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[21.]

Panka
8214. Elküldve: Ma, 16:10:12 [8.]
--------------------------------------------------------------------------------
....
Csak annyi hírünk van, hogy Pocak Marikához került. Majd kiderül mi lesz vele, egyenlőre csak annyi hír van róla, hogy evett szépen, és nem bújt el, de nagyon fél, elfordítja a fejét, ha ránéznek.


Panka

8216. Elküldve: Ma, 18:52:51 [6.]
--------------------------------------------------------------------------------
Igen, ő. Tildáék elutaznak hétvégén, így el kellett helyezni.

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
42. Elküldve: 2007-04-04 13:11:23,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[22.]

K.Barbi
8204. Elküldve: 2007-04-03 08:32:12 [8.]
--------------------------------------------------------------------------------
...
De ami még ennél is rosszabb,Tilda írt.Légyszíves mindenki gondolja végig,mit csináljunk,mert én nem vállalom a felelősséget,hazavinni nem tudom
Sziasztok!
Nagy dilemmában vagyok megint! jelentkezett egy gazdi jelölt papa
mama nagyszülők gyerek Pocakért!
De Pocak amióta ahazjött eléggé apatikus.
nem tudom mi lesz vele.
Azt mondta ma csillár, hogy valami homeopátiás módszerrel kezelhető
lenne.
én mondtam kérjük el az orvos számát!
Egésznap csak fekszik kedvetlenül.
Most jutottam el először arra a gondolatra , hogy lehet hogy el kell
engedni ezt a kutyát!
Szerintem a bél bajai is lelki eredetűek.
nem tudom csajok mi lesz vele.
meg azt sem hogy nem felelőtlenség e így kiadni.
Szóljatok hozzá.

Szóval az a helyzet, hogy már megint , mint láttátok lelki kérdést
csinálok belőle mi legyen Pocakka.
Én úgy gondolom: nem érdemes kiadnom.
Ez egy nagy család aki szeretne egy aranyos édes kölyökkutyát!
Ő meg mint tudjuk: nem az.
Pont arról beszélgettünk reggel Attival, hogy nekem az a gondom,
hogyha valaki kölyök kutyát akar,
akkor vannak elvárásai, hogy az a kutya milyen is legyen.
Ugye ezen kívül, hogy legyen aranyos és az ember kedvét keresse,
legyen játékos, jöjjön oda, ha labdát hoz az sem baj.
jöjjön, menjen intézkedjen, mint Gombóc.
Ha nem is olyan félmarha akkor legalább mutasson érdeklődést az
emberek felé, mint atesó, Vacak.
De sajnos ez tényleg csak egésznap ül és retteg vagy elmenekül.
Semmit nemm lehet vele kezdeni.
Azonkívűl szerintem megint beteg, száraz az orra és nagyon apatikus.
Szerintem el kéne vinni valami vérvételre vagy valamilyen nagy
vizsgálatra , hogy mi a baja.
Most fejeztünk be egy antibiotikum kúrát és most megint beteg.
Vagy mi a fene baja van?
Mostmár jó lenne barbi, ha elvinnétek Ti a Ti orvosotokhoz , mert
szerintem ez, hogy egy ilyen kiskutya megint beteg ez nem normális.
És akárki akármit iis mond ez lelki alapon megy.
Tegnap még este evett, ma már nem is akar megint enni.
Én már ki vagyok teljesen ettől a kutyától: egyszerüen nem tudok mit
kezdeni vele.
Attila is teljesen feladta.
Egyébként azért mondtam, hogy egy öregasszony kéne neki: ahol egy
kutya és valaki ráér csak vele foglalkozni, nem itt ahol az ötödik
( elem ).
Szóval dugjátok össze a fejeteket.
Úgy nézett ki, hogy már a héten nem leszünk itthon, de márk beteg
ezért csak jöv.7 hétfőn indulunk.
Ezért jó lenne, ha Barbi akár te hazavinnéd addig a kutyát amíg nem
leszünk itthon.
Illetve hát talán előtte kéne hogy kezeltetni lehessen.
Konklúzio: nem adom ki pénteken a kutyát. Főleg így hogy kezeltetni
kell.
Ez egy olyan kicsi vézna kutya ez ripsz ropsz elpusztul alkalomadtán.
na szóljatok, hogy mi legyen.




Noshát, én nagyon el vagyok keseredve ,és teljesen tanácstalan vagyok



Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
41. Elküldve: 2007-04-01 22:45:10,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[23.]

K.Barbi
8194. Elküldve: 2007-03-31 12:00:46 [7.]
--------------------------------------------------------------------------------

Levelünk jött!

"Pocaknak fogalmi zavarai vannak.
Nem tudja , hogy ez vajon egy rongyszőnyeg, vagy egy kopott bundakabát!
rajta alszik!"

PICT5993_2.jpg
Miért ébresztesz fel?
PICT5994.jpg
Nem hiszem el, hogy ez már megint itt van és fotózik??!!
PICT5997.jpg
Jézus!! Ennek szeme is van! Akkor ez egy kutya!!!
PICT5995.jpg

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
40. Elküldve: 2007-03-30 07:51:12,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[24.]

K.Barbi
8175. Elküldve: Tegnap, 15:39:31 [12.]
--------------------------------------------------------------------------------
....
Tilda küldött egy kis szösszenetet...
Lehet elege...
"Sziasztok Csajok!
Tegnap megkapta Pocak a következő oltását!
A kocsiban szépen utazott az ölemben, barátságosan és érdeklődve
nézegetve a tájat!
Aztán beléptünk az orvosi rendelőben, ahol is az orvos hozzászólt!
Erre ő fogta magát és két liter pisit kieresztett magából, a
következő leosztásban:
Fél litert a melltartómba: felet a pulcsimra, a másik litert
megosztotta a kabátom és a gatyám közt.
És míg a doktornő az eszközöket , fiolákat keresgélte és közben
bájosan csevegett:
Nekem a melltartómból a közlekedő edények elve alapján a pisi
elindult a vándorútjára.
Majdan a pulóveremből, kabátomból és a vízlepergető nadrágomból, ami
már folyamatosan eresztette a finom,
rohadt tökfőzelék szagú pisit a tegnap. délelőtt vásárolt vadi
új cipőmben landolt.
Én mondtam a doktornőnek, hogy én most rohannék, ha nem volna muszáj
tovább csevegni,
mert elég unkomfortosan érzem magam.
na ez történt.
És még nem is elemeztem mit csinált a rendelővel , meg a vizsgáló
asztallal,
ahova is a másik egy litert eresztette.:-)))))) "

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ttilda



Tagság: 2005-11-10 17:44:49
Tagszám: #23634
Hozzászólások: 9
39. Elküldve: 2007-03-29 22:48:29,

w. gazdis! VACAK & POCAK

[25.]

Na, akkor írok.
Szóval az a helyzet, hogy ma telózott egy néni. Ez a néni egy másik néni ismerőse, akivel a macskázásom során kerültem kapcsolatba. Kiderült , most halt meg a kutyája, szeretne egyet. A Klári néni: ő az egyes számú néni, egy angyal: 82 éves, hatalmas szöveggel. Nos ő ajánlott az Ica , a kettes számú néninek.
De közben kiderült, hogy valamilyen állatvédő szervezettel felvette már a kapcsolatot. Érdeklődtem, hogy kik ők, kizárt hogy nem ismerem. Kiderült: hogy a Kardos Szilvi valamelyik mentése. Holnap viszik a kutyát. Felvettem vele a kapcsolatot: vannak aggályai a Sziszinek, hogy a néni cigizik és ez nem jó a kutyának, például. Úgyhogy holnap derül ki mi van. én nem akarok velük ellen menteni, meg is mondtam neki. Én megpróbálnám az öregcsajt ha ők nem akarják.

Fotóalbumom
Zöldfülű
Ttilda adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

w. gazdis! VACAK & POCAK

(üzenet: 63, Csömöri Állatvédők)
 
    / 3 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.014714956283569 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail