Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Keres :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 

Ön is hirdessen itt! Részletekért klikk: ide! Összes banner! :: Saját banner! 
 Hozzászólások: 9126577/0 Témák: 17247 Tagok: 107595 Legújabb tag: cryss Online: (46/6
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Weblapunk
Galériánk

/ 1725 
Lista: 
Kép:
Smile:

[SZERVEZETEK] Csömöri Állatvédők (üzenet: 43124, Kutya)

43148. rbedina  |   Válasz erreTegnap, 22:46:16 [1.] 
Sziasztok

Éjszakai kutya hírek : Ma ismét kint voltak a karate táborosok. Kedden és ma is nagyon jól érezték magukat és ma még több kutyát megsétáltattak:)

Töpi erika jött nekem ma is segíteni köszönöm Később Liza is csatlakozott

Ilike pedig Töpi Erikával elvitte Missyt gazdihoz Előtte még Ilike is sokat segített

Barbi párosításai és triósítása tökéletesen üzemel :)

Bütyök Boxi is jól vannak együtt, hát Mázliról és klón nőiről már ne is beszéljünk:) Ott szívesen belenéznék Mázli fejébe, mit gondolhat hogy lett az asszonyból hirtelen kettő és ennyire tök egy forma kinézetű....igaz az egyik kis szeleburdi öröm kutya a másik egy megfontolt kicsit bizalmatlan nőszemély :) De amit a kifutóban műveltek az csúcs volt, Hercegnő kihozta Dominóból a játékos felszabadult énjét öröm volt nézni, gyorsan le is videóztam :) Ha így gyűlnek a klónjaink még a végén meggyanúsítanak minket hogy klónozzuk a kutyáinkat:)

Edit is volt reggel és elvitte Mentát a szokásos nagy sétára Dömpi nagyon kedves bújós lett, már incselkedik :) Szombaton vinni kéne őt is suliba, szerintem tetszene neki :)

Piszke ma megint válogatós kedvében volt a csirke húsi nem jött be neki, a konzervet felfalta Woodyval jól vannak, nem volt gond, de azért külön ettek :)

Baltazárnak szenzációs neve van, de az a szoprán hang amit kiad hiszti gyanánt, egyáltalán nem méltó hozzá, nagyon vicces :)

Éjfél is jól van szuper cuki és menne már nagyon játszani a többiekkel .....

Lénának viszont nagyon csúnya a sebe...beleragadt a forgács is... lemostam ,majd betadin , plusz krém , szerintem elkéne vinni megint arra a szurira amit a múltkor kapott

Füleket lekentem, gyógyszereket beadtam és most megyek aludni, mindenkinek jó éjszakát :) Jövőhéten hétfő, kedd, csütörtök leszek

Edina

"Ha a változás szelei fújnak a pesszimista falakat épít, az optimista vitorlát bont!"
 43147. K.Barbi  |   Válasz erre2017-07-26 22:06:03 [2.] 
Szerda.
A kicsit elneveztük,illetve Töpierika,a neve Éjfél.
Kis ördögfióka,nagyon jó idegrendszerű,vidám rágcsáló kölök.
A nap végeztével levittük a dokihó,szőrtetves ,mint Mini volt.
direkt Laura drnőhöz mentünk,Ő igazán boldog volt,hogy ismét szőrtetveket vizslathat.
Azt mondta,eddig kétszer látott ilyet,mindkettőt mi hoztuk.
Kapott advocate cseppet,és chipet,oltást kb. 2 hét múlva kaphat.
Egyébként a napunk remekül telt,jött Kriszti,megint jöttek Patrikék,a két diákunk is segíteni.
Sok kutyust sétáltattak.
Töpierika is nagy segítség volt ma is.
Jött a tegnapi nagyi is az unokával,Bütyi nem annyira,de Grófúr bejött nekik a sétához.
Kijött Missy gazdijelöltje is,soksok tépelődés után abban maradtunk,Missi holnap elcuccol hozzájuk.
Elég tapasztalatlanok,sok a kérdés,de meg kell adni az esélyt.
Természetesen próbáltunk variálni az ültetési renden .
Csináltunk is egy üres kennelt,és a faház is szabad.
Piszke összeköltözött újfent Woodyval.Bütyi Boxival Piszke kennelében.
És Hercegnő ment Dominóékhoz.
Én tutira biztos vagyok benne,hogy Dominó és Hnő rokonok.
Mint két tojás.
Eleinte nem nagyon foglalkoztak egymással,de délután már Mázli nagyot játszott Hnővel.
Gondolom,kicsit unja már a régi nejét.
Kiszedtük Ziva és Piszke kapcsait is mindenhonnan.Piszkét meg kell zabálni.a világ legjobb kutyája.
Mindent tűr,és szerintem elég jó kedvű is lett,mióta ilyen szép a farkincája.
A kis csonkját vastagon bekentük,mert eszik a legyek.
Grófúrnak adtunk egy husis csonto,de nem nagyon kellett neki.
Műszak végén át akartam tenni Éjfélnek,mert nagyon rághatnékja van,de Grófúr úgy rontott ki az ólból morogva,mikor meglátta,hogy piszkálom a csontját,mint egy tigris.
Kajairigy,ez kiderült...
A kölkök ,minik és kicsik is,esznek mint a gép.
Klónokhoz nem győztük betolni a kaját.
Sajnos Boróka és Bütyi is köhög,gyogyókat mindenki megkapta.
Mikor jöttem el,Gombóc is rákezdte,szerintem holnaptól őt is gyógyszerezni kell.
Jó lenne,ha már lezajlana ez a köhögés végre.
Nagyon köszönöm minden résztvevőnek a mai napot!
(Széva ,hiányzol! )

Jóéjt!

Barbi
"A tett halála az okoskodás!"

Kutyáink albuma
 43146. vcsilla111  |   Válasz erre2017-07-26 16:47:38 [3.] 
Nagy drukk Missynek!
Brenda és Baltazár a két sárpi. Nevezd el a kicsit

Csilla
"Amíg meg nem tapasztaltuk, milyen érzés szeretni egy állatot, lelkünk egy része mélyen alszik."
Csömöri Állatvédők
[előzmény: (43145) rbedina, 2017-07-25 19:30:49]
 43145. rbedina  |   Válasz erre2017-07-25 19:30:49 [4.] 
Sziasztok

Keddi kutya hírek: Az idő a megszokott 37 fokhoz képest ma reggelre szinte hideg lett, háááááát fáztam is, de megszokottan magyar embernek sosem jó ami van, ha meleg van az a baj, ha hideg van akkor pedig az

Már reggel Töpi Erikával és Judittal kezdtem Judit hozott megint finomságokat kutyáinknak..... máj, szárny és csirke láb volt a menü :) Mindenkinek nagyon ízlett és persze el is fogyott mind egy szálig :) Köszönjük Judit :)

Zsetonka nagyon boldog, hogy visszajött Misszi :) Hatalmasat játszottak

Voltak ma kint a csömöri karate táborosok, Tatyó gazdi /Robi/ vezetésével:) már a kapuban kiabáltak nekem Barbi Bálintjának vezetésével, hogy sziiiia Edina megjöttünk :) Jól érezték magukat nagyot sétáltak az ötökkel ...../Kira, Cuki, Betty, Misszi és Zseton/, majd levezetés képen elvitték a nyugdíjas kennelt is /Tánóka, Csibi, Bobek úr, Dórika/ Azután Keféék szeretgetése sem maradhatott ki a mókából :)

Judit és Erika jóvoltából és később Liza és barátnője is csatlakozott, sétált : Woody, Bütyök, Boróka, Xéna, Töpi, Piszke, Ramy és Léna :)

Mindenki megkapta a gyógyszerét, sajnos a köhögőkhöz még csatlakozott délutánra Boróka is :(

Shar pei-ek nagyon kis maguknak valók :) Szombaton beszéltük a többiekkel kicsit olyanok mintha ráncfelvarrásuk lett volna az arcukon, mert nem annyira ráncosak, kivannak simulva..:) Egy percre sem állnak meg a kifutóban....külön etettem őket.....Esetleg tudjuk a nevüket??? Ha nem lehetne a fiú Odin a lány Ízisz ????,

Pici labi nagyon cuki , megfürdettük :) A homloka szőrhiányos és a bőre olyan volt mint a kisbabák koszmós fejbőre :(
Neki is kellene egy frappáns név :)

Akik nem sétáltak ma nagyot játszottak a kifutóban :) Dömper egyre jobban oldódik tiszta öröm kutya lett

Délután kijött a lány aki tegnap Misszire érdeklődött...elvitte sétálni...
A párjának még ma rá kell bólintania.....ha ez megtörténik, akkor holnap bemutatja Misszinek a kislányát is :) Drukkoljunk:)

Mindenkinek szép estét kívánok, csütörtökön újra jövök

Edina

"Ha a változás szelei fújnak a pesszimista falakat épít, az optimista vitorlát bont!"
[válaszok erre: #43146]
 43144. nansy  |   Válasz erre2017-07-25 08:27:40 [5.] 
Dominóval valamit kezdenünk kell,mert visszafejlődött.Ezt csinálja az utóbbi hetekben rendszeresen.Régebben simán rá lehetett tenni a pórázt.

"Ha látni akarod a szivárványt az esőt is elkell viselned"

nansy
[előzmény: (43143) T.Éva, 2017-07-25 00:45:47]
 43143. T.Éva  |   Válasz erre2017-07-25 00:45:47 [6.] 
Hétfőőőőő!

Pörgös napunk volt, sétáltak nagyon sokan, majdnem mindenkki. csak az újak nem.

Erika, Fruzsi Ági, Nóri és Rebus voltak segítőim, nagyon szépen köszönöm nekik.
Lénára gallért kellett rakni, mert megint csúnya fenekénél, amit állandóan rág, bekentük Betadin kenőccsel, mert nem találtunk mást. Most jutott eszembe (pont jókor) hogy tgalán a hűtőbe raktátok?)
Szévi hozott egy kölyök kutyát a kőházba került, és hozott törülközőket, ágynemű huzatot, beraktuk a rongyosba, polcra.

Vettem hideg zsíroldót két flakonnal, szekrénybe raktuk.

Domino alakitott , ahogy megérkeztem a menhely elé Ágiék mentek volt sétáni Mázlival együtt, de Domi kihúzta a feját a nyakörvből, mondtam hagyják, menjenek Mázlival a művészbejáró felé szépen lassan és csatlakozott hozzájuk Domino is és szépen bementek a menhelyre.
Bütyök nagyon jó fazon, jó ötlet volt a viz beraksáa hozzá, négy lábbal ugrik qa vizbe, de kipocsál mindent.
Volt egy ifju hölgy látogatonk is kaptunk kis zacskó eledelt kuityáinknak és jött "kiszemelni egy kutyust, akit majd befogadna, társasház, lakás, sok sok séte, még dolgozni is mehet a hölggyel.
Befutó, Missy kimentek sétálni) a kicsi fehér,fekete Gömbi, még Arnold kennele melletti sarok kennelből is kinézett valakit, ha egyik nem jön ki a cicájával és 3 éves gyermekével, akkor a 2-ik kiválasztott és ha ő sem, akkor a harmadik.

mert már alig látok ki a szememen.

[ Saját fotóalbumom
"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban,ahogy az állatokkal bánik"Ghandi
Csömöri Állatvédők
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2017-07-25 00:53:53]
[válaszok erre: #43144] [előzmény: (43142) nansy, 2017-07-24 09:57:17]
 43142. nansy  |   Válasz erre2017-07-24 09:57:17 [7.] 
Szerintem is Bütyökkel meg lehet próbálni,de csak akkor ha majd Bütyök meggyógyult a köhögésből.

nansy
[válaszok erre: #43143] [előzmény: (43141) vcsilla111, 2017-07-24 09:03:07]
 43141. vcsilla111  |   Válasz erre2017-07-24 09:03:07 [8.] 
Én biztos nem venném ki Gombócot Dixi mellől, az első perctől teljes volt az összhang. Mi is és Edina is ezt tapasztalta. Ha Boxinak már nem tetszik a rendszer, neki keresnék egy fiú társat (pl Nagybütyök?) úgysem baj, ha szét vannak szedve, gondolom gazdihoz sem együtt fognak kerülni.

Csilla
"Amíg meg nem tapasztaltuk, milyen érzés szeretni egy állatot, lelkünk egy része mélyen alszik."
Csömöri Állatvédők
[válaszok erre: #43142]
 43140. zizegő  |   Válasz erre2017-07-23 20:44:17 [9.] 
Lécci, lécci, lécci kenjétek a kutyuskák fülét a kátrányos kenőccsel, mert Rami fülén már csúnya seb van és Woody füle is sebesedik.

Piszkének a farkincacsonkját is, mert azon is már ültek a legyek + a füle.

Kenőcsös társaság tagjai egyelőre: Bobek, Piszke, Woody, Rami, Léna, sajna most már Zsetonka is és láttam Missy gyönyörű hegyes fülecskéin is legyeket.

Gombóc fél Boxitól (mama), elég durva vele. Dixivel jól vannak, lehet, hogy Boxi féltékeny? Gombóc nem nagyon akar visszamenni a kennelbe, úgy kellett ölbe bevinni.

Új pancsoló kutyánk van: Bütyök, séta után a lábát áztatta a vödrében, így kapott egy medencét őt is a kenneljébe.

Mariann

43139. nansy  |   Válasz erre2017-07-23 17:37:05 [10.] 
VASÁRNAP!
Ma három segítségem is volt.Mariann,Prücsök Erika és Zsíros Gabi.Délelőtt érkezett meg Gabi Missivel Dányból.Zsetonékkal próbáltuk össze és úgy tűnik működik az ötös csapat.Kint a kifutóban jókat játszottak,persze Zseton és Missi vitte a prímet,a klónok csak asszisztáltak A sharpi kislányt sikerült a fiúcskával összerakni a belsőbe.Nem tudok semmit róluk,ez előtt is együtt voltak e,de most úgy tűnik békések egymással.Kajánál mindvégig bent voltam a kennelben,így nem volt gond.
Még Gombócon gondolkodtunk,mert annyira nem érzi ott jól magát Boxiékkal,illetve Boxi rendszeresen lecseszi valamiért.persze az is lehet,hogy ráfér a kiscsávóra.Bütyök is elkezdett köhögni,így megkapta az augmentinjét.Gabi megszerelte a csapot és most már lehet egyszerre használni a slagot és a csapot.Megvette a hozzávalókat és mivel nem lehet elzárni az aknában a vizet,megoldotta minimális víznyomással a cserét.A téli használathoz,hogy eltudjuk zárni az aknában,muszáj lesz a Csilláékkal egyeztetve,kicserélni a lenti főcsapot.Majd elfelejtettem,hogy Patrícia,Bálfi gazdija is hosszú szünet után kilátogatott hozzánk és nagyon ügyesen kivette a részét a kenneltakarításban.Négy körül jöttünk el,a szokásos csendespihenő közben.

nansy
 43138. Erika71  |   Válasz erre2017-07-22 20:20:25 [11.] 
Szombat.Tegnap érkezett két sárpi kutyus egy lány kinek szemeit mütötték és fiú.Ma megprobáltamvberakni a klonok régi kenelébe a fiú simátvátjött a kislány elég morcivolt reggel így de a köházban maradt.Agyogyszeres kutyusaink a bogyokat megkapták.Ma csak Lénáék sétáltak a szokott kis csalalád kaptunk egy zsák tápot is.Közben érkezett egy kutyus lànyka mentvény csak idiben van kb 2-3 nap utána elhejezik,külömben bujos kutyus.Sárpi lánykát megprobáltuk a fiúkával de a lány nem akarta morgottrá így vissza vittem a köházba.
 43137. rbedina  |   Válasz erre2017-07-20 17:04:36 [12.] 
Sziasztok

Csütörtöki kutya hírek : Kánikula kánikula kánikula, hááááát fázni nem fáztunk ma :)

Rózával nyomtam végig ma a napot :) Köszönöm :)

Reggel Barbi elvitte a bölcsiseket a második oltásukra :) Volt hiszti rendesen.....persze a fő hisztis, Kefe volt, na ki más :) :)

Zsetonka nagyon jól érzi magát Kiráékkal és a kennelt is imádják, a kicsik is mert itt mindenki feltud menni a ház tetejére........:) Mondjuk a wc használatot megtanulhatnák Kefééktől, mert szégyen szemre a kicsik jobban használják a wc-t mint Kiráék.......

Xéna nagyon szép most, végre leadta a felesleges kilókat és nem hátasló, azért figyeljünk rá nagyon, ne hízzon vissza

Rengeteg kutyánk medencézett ma még az óvisoknál az egyik kis klón is búvárkodott a mini medencébe

Barbi még hozott húsit, meg kutya kaját is :) :)

Gombócka Dixiékkel tökéletes

Tánóka is jól van ....le betadinoztam a pofiját meg bekenegettem a fülét, kapott rimadylt is......imádom olyan kis éhenkórász válogatós cukiság.....etetni külön etettem én is, Dórika, Bobek , kennel Csibi kint, Tánóka bent.......szerintem senki ne próbálja meg együtt, ne sokkoljuk még egy bunyóval Tánókát ....

Róza ma is nagyon hősiesen sétált kutyáinkkal.....sétált Woody, Bütyök, Boróka, Piszke, Gömbi Gróf úr,

13 órakor megérkeztek Mici gazdik barátokkal ők még kivitték Bettyt, Cukit, Kyrát, Zsetont sétálni....úgy elfáradtak mire visszaértek, hogy mindenki jobbra balra dőlt a kutyaház tetején..:) Természetesen a kutyák nem Mici gazdái :)
Micike jól van imádják, lehet jövőhéten csatlakoznak vele a kutya suliba :)

Jövő héten kedd , csütörtök leszek, addig is mindenkinek szép napot és jó pihenést, én meg szaladok felköszönteni a 19 éves nagy lányom.... huuuuuuuu hogy öregszenek a gyerekek, mert természetesen csak ők

Edina

43136. K.Barbi  |   Válasz erre2017-07-19 21:15:13 [13.] 
Szuperjo nap volt,nagyon jo volt megint igy egyutt kutyazni Mint regen annyi even at...

Asszem mindent leirtal,semmi mas fontos nem jut eszembe.

Zivat sajnos visszamondtak.

Barbi

Kutyáink albuma
[előzmény: (43135) vcsilla111, 2017-07-19 18:45:48]
 43135. vcsilla111  |   Válasz erre2017-07-19 18:45:48 [14.] 
Szerda - most tőlem (nosztalgiázom )

Barbival kimentem ma, egész nap ketten voltunk és 2 diák majdnem végig, akik megsétáltattak pár kutyust és persze megszeretgették a kölyköket is.

Nagyon jó volt kint, már hiányzott és persze mindig a legjobbkor érek rá, amikor bekerül valami szerelemgyanús kutya nekem - most Gömbi Grófúr
Kicsit el is kényeztettem, mert többször játszottam vele, sétált is és kivittük fotózni is, na és persze mielőtt eljöttünk még meg kellett dajkálnom kicsit sírt is utánam Remélem hamar lesz gazdija! Megjegyzem nem tudom miért morgott bárkit is (lehet oka volt) mert ma 4 embert látott életében először és senkivel semmi baja nem volt.. emelgettük, szeretgettük stb és semmi. Amikor meg akartam szabadítani egy kis szőrtől (Zorroval próbálkoztam) akkor morgott kicsit, de még csak a fejét se fordította arra, nem hogy oda akart volna kapni - azért nem egzecíroztattam tovább, inkább hagytam, de olyan tömör szőre van, hogy Verával jó lesz majd egyeztetni..

Számomra többi új kutyus is mind aranyos és visszatérőink sem változtak semmit. A kölykök nagyon szépek és helyesek - nem értem mit keresnek még itt...

Voltak összecuccolások is. Dixi+Boxi megnyerték Gombócot -szó szerint, mert az első perctől tökéletesen elvoltak és Dixivel nagyokat játszanak. Kajánál bementem, igazából arra kell figyelni, hogy a csajok sokkal gyorsabban esznek és cserélgetnek is, ami miatt amúgy most Dixinek kevesebb jutott, és persze utána mennének Gombóc kajájára, aki meg szép komótosan eszeget. A sarok kennelbe költöztek

Másik költöző Zseton volt, akit mintha kicseréltek volna miután jó nagyot játszottak a 3 tesóval kint és bekerültek a művészbejáró melletti hosszú kennelbe. Annyira aranyosak és jól megvannak, hogy hihetetlen. Kira össze vissza nyalogatta Zsetont úgy szeretgette. Egy tányérből (tepsiből) csemegéztek és akkor sem volt semmi feszkó

Harmadik lakhelyváltó Tánóka lett, aki bekerült a sarki nyugdíjas kennelbe, igaz hogy 4en vannak így, de szegénynek eddig vagy nem igazán megfelelő társaságban vagy egyedüllétben volt része így biztos örül most. Őket s kint engedtük össze és rögtön látszott, hogy jó választás lesz, etetni kint etettük Tánót és Csibit, a kennelbe Bobeket és Dórikát. Történt egy kis baleset a végén, mert Tánó hátsó lábai szétcsúsztak azokon a falapokon ami oda volt a kennelbe téve ahol bámészkodnak és elesett, megütötte az arcát, kicsit vérzett, de gyorsan elmúlt. A falapokat kivettük. Raktunk be hozzájuk egy 4. ágyat is.

Sajnos Boróka egy zsémbes nőszemély, mert hiába Nagybütyi szerénysége neki akar menni - így őket nem tudtuk összerakni, pedig próbálkoztunk.

Woody és Piszke is majd újra összeköltözhetnek, ha minden rendben lesz velük.

Most üres egy kennel, ahova várunk két kutyust. Ezen kívül a faház és a kőház, ahova mivel jön a kánikula megint jó lenne ha nem kéne kutyát betenni. Már ma amikor először oda ültem be Grófúrhoz jó meleg volt bent, pedig reggel 9 volt kb..

Jó időnk volt, aki akart fürdött is Maximmal és Arnolddal az élen. Maxim focizott is

Reggel elmentünk Barbival a Panoráma-Pipacs u-i bejelentés miatt arra és meg is találtuk a 3 fekete kutyát, van velük 1 fehér is és át tudnak járni a szomszédba is ahol meg egy németjuhász... Biztos hogy ők járnak ki és randalíroznak arrafele. Jól néznek ki és láttunk nagy lavor vizet is kirakva nekik. A gond hogy úgy tűnik 2 fiú 2 lány és nem egyidősek, tehát nyilván ott szaporodnak... A telket árulják ki van írva telefonszám, kettő is, amit elsőre nem vettek fel - remélem elérjük őket.

Fotókat, videókat a mai napról teszem az önkéntesbe.

Ha valamit elfelejtettem majd Barbi beírja

Csilla
Csömöri Állatvédők
[válaszok erre: #43136]
 43134. T.Éva  |   Válasz erre2017-07-18 21:39:44 [15.] 
MARA

[ Saját fotóalbumom
"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban,ahogy az állatokkal bánik"Ghandi
Csömöri Állatvédők
[előzmény: (43132) rbedina, 2017-07-18 18:19:08]
 43133. rbedina  |   Válasz erre2017-07-18 19:20:58 [16.] 
Azt elfelejtettem, hogy Mara neve mától Mona mert a gazdik úgy szeretnék, hogy a marad vezényszóra hallgasson....és igazuk van :) :)

Edina

43132. rbedina  |   Válasz erre2017-07-18 18:19:08 [17.] 
Sziasztok

Keddi kutyás híreim: Az idő megint trópusi melegre váltott nem fáztunk az biztos:)

Reggel Tévinél kezdtem, finom combcsont méretű csontokat küldött kutyáinknak:) Szerintem holnapra mindenkinél hatalmas kupacok lesznek a szaros gödörbe, mert tuti eldugják őket a rosszabb napokra :)

Edit jött reggel elvitte megint Mentát egy nagy sétára
Judit és andika is kint volt egész nap nagyon sokat segítettek Köszönöm szépen

Róza is jött és ma is sok kutyánkat megsétáltatott :)

Reggel korán még a két fiú segítőm anyukájukkal is jött ezért mivel hárman voltak eltudták vinni Tánót, Dixit és Boxit majd a nyugdíjas szekciót :) :)

Sétált még Csoki, Mangó, Dömper, Piszke, Boróka, Woody, és Róza nagy kedvence Gombóc is :)

Gombóc nagyon szépen meg van nyírva, olyan kis formás, így, gyönyörű kutyus, csak azt a fránya szökdösést felejtené már el

Piszke ma egy kicsit mis picsa volt, meg volt sértődve ....gyógyszer bevételnél még a fejét is elfordította de azért séta után Andikának sikerült bevetetnie vele és az új farkincáját is lekezelte betadinnal :) és később nagy kegyesen elkezdett enni :)

Tánókát ma kénytelen voltam kiemelni a falkából, mert Boxi nagyon betámadta.......borzasztóan idegesítik a ki be járkáló kutyák....holnap új helyre kerülnek ...Tánóka pedig a faházba költözött kiheverni Boxit:)

Woodynak szépen gyógyul a lába :)

Bölcsiseink még mindig oltári cukik, megzabálom őket

Új kutyánk Gömbi nagyon kedves ...teljesen olyan fogazata van mint Grófnőnek volt.... ő Gróf úr :) Találni kell neki Gömbi helyett egy új nevet mert Gömbi már volt......kicsit gömbölyű jól lakott kiskutya....azt mondták hamis van akinek oda kap ....velem kedves volt, bújt..... vissza ment szépen a helyére semmi gond nem volt :)

A nap fénypontja volt számomra, hogy a tegnapi úr, aki kint volt Maránál és megbeszéltük, hogy a héten kihozza a 2 és fél éves Biglijét ....kijött ma családostól kutyástól....szépen összepróbáltuk a két kutyát és lás csodát teljesen jól működtek együtt...annyira jól hogy Andikával délután ki is vittük a XVI kerületbe Marát...Szuper hely, szuper család, rajtuk nem fog múlni ....szombaton hozzák a kutya suliba Marát :) Mindenki legyen szíves drukkolni, hogy ez a gyönyörű kutya végre révbe érjen... A család mindent tud a két vissza kerülésről a problémákról Marával kapcsolatban.....a képeket videókat mindjárt felrakom a facéra ott látható lesz milyen szuper helyre került :)

Csütörtökön újra jövök addig is mindenkinek jó pihenést és szép estét :) :)

Edina

[válaszok erre: #43134]
 43131. K.Barbi  |   Válasz erre2017-07-17 21:09:42 [18.] 
Aztán én még kint voltam gazdijelöltekkel.Ziva lehet,hogy nem sokáig barátkozhat Jacksparrow-val.

Barbi

Kutyáink albuma
[előzmény: (43130) T.Éva, 2017-07-17 18:44:43]
 43130. T.Éva  |   Válasz erre2017-07-17 18:44:43 [19.] 
Hétfőőőőőő!

Edina és Ági már javában takarítottak és etettek, mire felérkeztem Marikával.
A kapuban állt egy pár gyerekkel és egy kiskutyával, rögtön tudtam, hogy lepasszolják, sajnálom szegénykémet, de megszeretgetjük és nem fog neki fájni, hogy leadták. Kőházba került

Nagyon nagy pezsgés volt ma a menhelyen, egy diáklány sorba sétáltatta kutyáinkat, nem győztük takarítani a kenneleket, .
Barbi ismerősei hoztak sok-sok forgácsot, Edina segitett a lepakolásban. A zsákokat kérik vissza vigyázzunk a zsákokra, mert csak a széles nagy nyilású zsákokat tudják a gépekre felrakni.
Műtötteink rendben vannak. Piszkének nagyon hasznos volt "búcsú a faroktól" c. műtét, nem volt maszatos a popója és a széklet is rendben volt.
Woody elviseli a gallért de nem imádja.
Új kutyán Bütyök egy tü ndér kutya, állandóan néz kifelé a kennelből, majd felment a kutyaház tetejére és szemlélődött.
Barbi kijött összeköltöztetéseket kitalálni, mert szükség lenne üres kennelekre.
Gömbi foxika (aki egy szépséges kiskutya átment Jack kennelébe és a nagyobb kennelbe került Ziva és Jack Dominóék mellé. Elég jól elviselik egymást.
A klón babák is szépen gazdihoz kerülnek biztosan hamar gazdára talál Kirácska is.
Trudi babák is már csak hárman vannak, de máregy gazdis, augusztusban megy el. és Kefe az a cuki pofa, még mindig itt van. Én azt hittem ő lesz az első, aki gazdira talál.
gyorsa dolgozni. Jó napunk volt

[ Saját fotóalbumom
Csömöri Állatvédők
[válaszok erre: #43131]
 43129. zizegő  |   Válasz erre2017-07-16 21:02:10 [20.] 
Egy kis kiegészítés, Ilike ugye nem haragszol?

Woody fülét kenni kell a kátrányos kenőccsel, mert a lámpaernyő alatt tobzódnak a legyek a füle hajlatában. Piszkének sem árt, illetve Bobek, Rami és Léna füle is veszélyben van, jobb megelőzni a bajt és inkább lekezelni.

A Trudi babáktól mikor eljöttünk kivettük a maradék kaját, mert zsongtak a zöldhasú legyek náluk, illetve a kaján. Talán így sikerül egy újabb veszélyforrást elhárítani, a kennelekből úgy sem tudjuk kikergetni az összes legyet.

Ziva állandóan felborítja a vödrét, így beraktunk egy stabilabbat, remélhetőleg ez már állva marad és nem lesz reggelre Balaton a faházban.

43128. nansy  |   Válasz erre2017-07-16 20:23:29 [21.] 
VASÁRNAP

A szokásos reggeli kezdet nyolckor,még egyedül.Miután a kicsiket és a piciket megettem,Mariann is megérkezett.Amíg a sétáltatók és a látogatók megérkeztek folytak sorban a kenneltakarítások,felváltva.Amíg egyikünk takarított,a másik a kutyákkal foglalkozott a kifutóban.A sétáltatók megérkezése után egyre több kennel szabadult fel,így bele kell húzni,hogy mire visszaérnek tisztaság legyen.Közben főtt az ebéd,jöttek új látogatók is akiket végigkalaúzoltunk.Terveztük,hogy a kenneleken kívüli részt rendbe tesszük,mert annyira felhalmozódott a kifújt forgács,hogy akadályozza a vízelfolyást ha felslagolunk.Kellene még egy jó pár darab bontott tégla,mert sok wc-nél a rács mellett nincs tégla lerakva és így kifolyik a forgács.Aztán persze láttuk,hogy van kirakva oda is patkányfogó doboz és elhalasztottuk a munkát,de jövőhéten vasárnap mindenféleképp szeretnénk megcsinálni.Legfeljebb addig félretesszük a dobozokat és utána visszatesszük őket a helyükre.Találtunk négy döglött patkányt,működik a dolog.
Bea is kilátogatott egy pár órára,ő Dömpert vitte ki sétálni és foglalkozott vele.Délután Edina is kilátogatott a férjével Lacival Kefesimogatásra.
Főztem holnapra Edinának,addig elpakoltuk az adományokat.Kaptunk egy nagy doboz Dentastixet,plédeket,rizst.Délután négyre főtt meg a kaja,miután lehűtöttük elpakoltuk a hűtőbe és hazajöttünk.Gyógyszert,szemkenőcsöt megkapta akinek jár,Woody kapott egy új gallért is ,mert leamortizálta a régit.

nansy
 43127. nansy  |   Válasz erre2017-07-16 20:01:58 [22.] 
Köszönjük Anikó,hogy visszatértél mint hozzászóló és természetesen a szombati munkátokat is!

nansy
[előzmény: (43126) Bajnai Aniko, 2017-07-16 10:29:26]
 43126. Bajnai Aniko  |   Válasz erre2017-07-16 10:29:26 [23.] 
Sziasztok, kb 5 éve nem szóltam itt hozzá semmihez, elfelejtettem a belépési kódom meg mindent, így újra kellett regisztrálnom. A tegnapi napra vonatkozólag: köszönöm Erikának az előre főzött husit+ rizst, még azért kipótoltam a saját főzéssel ,meg ezzel- azzal, mert sok kutyus van, de mindenkinek jutott a finom falatokból. Fél 7 körül Ilikénél kezdtem, aztán Marát és Zsetont suliba vittem, Tóth Erika segítségével szépen okosodtak a lurkók. Menhelyre vissza, Andi volt az első belépő, majd Kriszti és Bea is befutott. :) A kicsik és a soványak kétszer kaptak enni, Tánóka talán 3x is. <3 Zivát kiengedve, megértettem Edina beszámolóját, édes kiscsikó , azonnal nekem jött a gallérral vagy hússzor és beterített ölelésével a széttapicskolt c@rral . Imádtam. :D Egész nap mindenki tette a dolgát, de kiemelném Bea és Andi energiáját. Andi sétáltatott is, Bea tereprendezett, kertészkedett is, elszaladt a nap, mindenki elfáradt, megnyugtató, néma csendben fejeztük be a napot.
[válaszok erre: #43127]
 43125. Szabó Éva  |   Válasz erre2017-07-14 21:53:37 [24.] 
Minden elismerésem. Ismerős a szitu,én is naponta eljátszom ,eddig még sikerült megkapaszkodnom valamiben v Szabóban, és csak egyszer vágódtam hanyadt a konyha pultról ablak pucolás közben a konyha kőre. Azt mondta a kardiológus hogy ---ha együtt tudok élni ezekkel az ájulásokkal , akkor nem változtatna gyógyszereimen.

Képeim - Csömöri Állatvédők - Kutyáink albuma
[előzmény: (43124) Erika71, 2017-07-14 19:33:30]
 43124. Erika71  |   Válasz erre2017-07-14 19:33:30 [25.] 
Péntek.Mostanában a vérnyomásom szarakszik így ma sajna 2 ájulást dobtam az első hubáék kenele ép a vécéjükkel végeztem aztán hajoltam a vizes vödörért na puff még szerencse ,hogy a vödör közel volt mert abba a fincsi nyálas vízbe mostam az arcomat de a kényszer nagy úr.Szerencse hamar befutottak diákjaink így a kedvenc lányomat bent tartottam magammal.Mindenki nagyon cuki az új kutyik is ,vudi ma egész nam énekelt nekünk azon röhögtünk szinte minden hangnemben mondta.Sétálni ma is igazán sokan voltak.A két baba kenel hát cukik a klonok bunyoznak Trudi babák gyakorolják az ugatást.Mi nekünk egy halott patihoz volt csak szerencsénk a kifutóban velük kapcsolatban csend volt.Gyofyszereket megkapták és vudi szeme is belett kenve.Holnapra megföztem a hütöben van.Sajna a mikor mentem el a kocsinál is borultam cidriztem még haza érek.Mivel ma du 3-ra hozták vissza a kutyus most nem ugrik be a neve igérem beirom így Gács Ágit kértem meg szaladjon ki mert én nem mertem vezetni.Holnap nem én gagyok Zsiros Gabiék mennek.
[válaszok erre: #43125]
 [SZERVEZETEK] Csömöri Állatvédők (üzenet: 43124, Kutya)

/ 1725 
Lista: 
Kép:
Smile:

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.033230066299438 másodperc alatt generálódott.

Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség Partner oldalak
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail