Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Keres :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 

Ön is hirdessen itt! Részletekért klikk: ide! Összes banner! :: Saját banner! 
 Hozzászólások: 9136761/63 Témák: 17301 Tagok: 107692 Legújabb tag: nemethkata Online: (97/15
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Weblapunk
Galériánk

/ 1731 
Lista: 
Kép:
Smile:

[SZERVEZETEK] Csömöri Állatvédők (üzenet: 43251, Kutya)

43275. zizegő  |   Válasz erreTegnap, 19:42:03 [1.] 
Hát, nem irigyellek benneteket ezen a héten, mert elég csúnya időt mondanak, sok esővel. Igaz vasárnap nekünk is jutott belőle, de azért voltak csendes időszakok.

Edina nagy örömet szereztél azzal, hogy Borókát kiválasztották, remélem nem gondolják meg magukat. Szegény az örökös ugatásával elijesztett mindenkit, ezért is kapacitáltam a látogatókat, hogy vigyék sétálni, mert teljesen megnyugszik, ha kikerül a kennelből, mintha nem is ő lenne. Nagyon drukkolok neki és persze Cukinak is, hogy az ő álomgazdija is megérkezzen.

Remélem, az időjósok mégis tévednek és nem lesz olyan zord az idő a héten, azért vigyázzatok magatokra, nehogy megfázzatok!

Mariann

"Amíg meg nem tapasztaltuk, milyen érzés szeretni egy állatot, lelkünk egy része mélyen alszik."
 43274. rbedina  |   Válasz erreTegnap, 18:35:09 [2.] 
Sziasztok

Keddi kutyás híreim: Az idő ma nem volt kegyes hozzám , de hát nem vagyok cukorból és a forró zuhany miután hazaértem rég nem esett ilyen jól

Ebben a gyönyörű időben senkinek nem volt kedve meglátogatni kutyáinkat, ezért egyedül voltam ma egész végig......Mivel nyáron a sok sok segítő sétáltató elkényeztetett, kicsit fura volt ma egyedül....... de ennek is meg van az előnye, mert kutyáink teljesen másképpen viselkednek, sokkal közvetlenebbek imádom őket ilyenkor

Buksi ma is sokszor hagyta magát megsimogatni, de ahhoz képest míg tegnap jó ízűen evett, ma egy falatot sem fogadott el .....nagyon nem tetszik nekem Barbi figyelitek holnap ? Kíváncsi vagyok holnapra elfogy-e a kajája.

Dixi és Kedves nagyon élvezik egymás társaságát. Van hogy a házak tetején, van hogy az egyik házban játszanak.....Azért mivel mindkettő szeretné uralni a háztetőt, néha lemorogják egymást de ugyan annyira imádnak a ház tetején feküdni ezért inkább osztoznak :)

Jack és Ziva az eső ellenére nagyot játszott a kifutóban

Dominónak szebb már a lába, ma is lebetadinoztam neki.....és persze a szokásos kergetőzésünket is megejtettük:)

Mivel Rami és Mázli között most üres a kennel....Mázli tegnap és ma is Ramiék után lett kiengedve, amikor Ramiék éppen falatoztak...ilyenkor Mázli nagyon cuki...... amilyen döbbent fejjel lemerevedik Rami előtt és mozdulatlanul megvárja míg megeszi és utána kezdenek acsarkodni ....olyan az egész mint ha távirányítóval megállítottuk volna és akkor indul amikor a kaja elfogyott ez már náluk egy elmaradhatatlan folyamat :)

Szerintem közös erővel mint Xénánál el kellene kezdenünk figyelni Maximra és Lénára mind ketten meg vannak hízva....Sajnos Maximra lassan nyerget rakhatunk....muszáj lenne mindenkivel naponta labdáznia....nem egyszerű, mert Kávé lóg a hátsó lábán...én megfogom Kávét és úgy dobálok Maximnak így felszabadultan tud futkosni....és a kaja adagját is lejjebb vettem....

Délután kijött az a szimpatikus házaspár akik első körben Erikánál Cukit nézték ki...Ilike beszélt velük tegnap hogy vihetjük e ma Cukit, de mondták még kijönnek körül nézni, hogy biztosak legyenek a választásban....Cuki és Boróka között vacilláltak.......kivitték egyszerre a két kutyát sétálni és végül Boróka mellett döntöttek...beszéltek Józsi bácsival, mert szeretnének kutya házat rendelni....október 16.-án befizetett utuk van, utána vinnék el ...addig a ház is meg lesz...ők pedig jönnek a héten is még Borókához és szombaton a kutyasuliba is mennének vele... Mondtam nekik hogy volt már ilyen, hogy félre tettünk kutyát, azután nem vitték el, ezért nem nagyon szoktuk foglalni ilyen hosszú időre, de szerintem minden gondozónk meg fogja őket ismerni nagyon szimpatikusak,.... Főleg ha suliba is jönnek, így van idejük megismerni Borókát....

Kócost meg zabálom olyan cuki, de egyben kis béna is, mert míg Némó helyből feltudott ugrani a kutyaház tetejére. Kócoska csak szomorkásan nézi a többieket, hogy fent üldögélnek.... Barbi megnézed holnap a szőrét, mert kicsit furi olyan koszmó szerűs mint Minnyé volt...

Ezen a borongós napon, ennyi dolog jutott csak eszembe, mindenkinek szép estét és jó pihenést, csütörtökön újra jövök

Edina

"Ha a változás szelei fújnak a pesszimista falakat épít, az optimista vitorlát bont!"
 43273. T.Éva  |   Válasz erre2017-09-18 23:11:17 [3.] 
Hétfőőőőőő

Amint hazajöttem 4 óra felé, leültem azonnal dolgozni és most eszméltem rá, hogy nem irtam a szokásost

Ma Edinával voltunk, Marika és Ági, Ágoi sétáltató napot tartott, sok kutyával sétált, mi meg nyomtuk a takaritást és játék kutyáinkkal és szeretgetés.

Buksi még nem haverkodik velem, Edina előbbre járf a vele való "beszélgetésben"

Ziva és Jack már voltak kint, mire mi Marikával megérkeztünk.

Ha azt mondjuk, hogy a klónbabák Cuki és Betti egyformák, akkor ezt mondhatjukl Kincs és Kokó nevű ebkéinkre is. Szépek, szép a szőrük és nagyon kedvesek
Kaptunk nagyon sok és finom husokat, virsliket, űritettek egy fagyasztót és mindent megkaptunk, Köszönjük szépen

Tánóka ma egész nap mondta a magáét, pedig ő is mindig megkülönböztető figyelemben részesül, rossz kedve volt gondolom.

Picurka - Kócos +- egy tündérke, annyira szereti, ha dajkáljuk a popóját. Jajjj nagyon cuki. Beraktam egy kisméretű ágyat, narancsszínű nyakörv és narancsszínű pokróc az ágyban, a trepni mellé raktam, picikénk azonnal belefeküdt és onnan szemlélődött.

Edina lekezelte Dominó lábát. MArika a külsőben egy kicsit takarított, majd Buksit ismételten kiengedtük.

Fő fő kedvenceim Baltazár és Brenda, beültem egy kicsit hozzájuk, nagyon aranyosak egymást lökdösve próbáltak szorosan mellém ülni , de jó lenne, ha együtt mehetnének gazdihoz

Többi gondozottjainkkal minden rendben volt.

Jó éjt!

[ Saját fotóalbumom
"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban,ahogy az állatokkal bánik"Ghandi
Csömöri Állatvédők
 43272. K.Barbi  |   Válasz erre2017-09-18 19:51:14 [4.] 
Ilike szerdan meg fogom oldani. No para!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barbi
"A tett halála az okoskodás!"

Kutyáink albuma
[előzmény: (43269) nansy, 2017-09-18 07:25:11]
 43271. Erika71  |   Válasz erre2017-09-18 12:00:24 [5.] 
Miáltal nem tudttam róluk semmit és azt sem, hogy vinnem kell őket így tudttuk Krisztivel megoldani.
[előzmény: (43269) nansy, 2017-09-18 07:25:11]
 43270. nansy  |   Válasz erre2017-09-18 07:43:08 [6.] 
Ha egyúttal a kutyát is viszed,Orsitól kérd el az oltási könyvét!!!!!!

"Ha látni akarod a szivárványt az esőt is elkell viselned"

nansy
[előzmény: (43268) Erika71, 2017-09-18 05:58:17]
 43269. nansy  |   Válasz erre2017-09-18 07:25:11 [7.] 
Jó lenne Kócos,a másik baba oltási cimkéit is elkérni Laurától,a chipezésről már nem is beszélve.Elfogjuk felejteni és ha jönnek a gazdijelöltek,megint magyarázkodhatunk.Én tegnap azt hittem,minden rendben és azt mondtam a gazdijelölteknek.Kicsit sz@r volt magyarázkodni mikor elvitték.Figyeljünk már egy kicsit oda!

nansy
[válaszok erre: #43271 #43272] [előzmény: (43268) Erika71, 2017-09-18 05:58:17]
 43268. Erika71  |   Válasz erre2017-09-18 05:58:17 [8.] 
De elszaladok megnézem.Nincs egyke lenne. A kicsik űvegeit nem adtta oda Laura berakta a szekrénybe.
[válaszok erre: #43269 #43270]
 43267. Bajnai Aniko  |   Válasz erre2017-09-17 19:27:57 [9.] 
OK!
[előzmény: (43264) nansy, 2017-09-17 19:20:31]
 43266. Bajnai Aniko  |   Válasz erre2017-09-17 19:27:13 [10.] 
Nincs ott egy másik kutyus is véletlen, esetleg mellé szeretnék? Mert szombaton volt egy halvány érdeklődés a bátrabb klón babára.
[előzmény: (43263) Erika71, 2017-09-17 19:01:35]
 43265. nansy  |   Válasz erre2017-09-17 19:21:26 [11.] 
Erika te nem tudod megnézni?

nansy
[előzmény: (43263) Erika71, 2017-09-17 19:01:35]
 43264. nansy  |   Válasz erre2017-09-17 19:20:31 [12.] 
Szerintem csapj

nansy
[válaszok erre: #43267] [előzmény: (43262) Bajnai Aniko, 2017-09-17 18:21:42]
 43263. Erika71  |   Válasz erre2017-09-17 19:01:35 [13.] 
Az eggyik klon babára van jelentkező kertes ház valaki megtudná nėzni egy idősebb házaspár a csp szám900182001512634.sajna csak a külsőt tudom használni. Cim Máttyásfőld Korona Fürt utca 34.tel 06-70-276-49-22 Zeőld András.
[válaszok erre: #43265 #43266]
 43262. Bajnai Aniko  |   Válasz erre2017-09-17 18:21:42 [14.] 
Van egy mikró felajánlás, de kicsit nagyobb a mostaniaknál, így nem mertem azonnal igent mondani. Lecsapjak rá?
[válaszok erre: #43264] [előzmény: (43261) nansy, 2017-09-17 17:07:56]
 43261. nansy  |   Válasz erre2017-09-17 17:07:56 [15.] 
Vasárnapi beszámoló!
Az időjárás nem volt kegyes hozzánk,szinte egész nap esett.Segítségből viszont bőven jutott ma,Karcsi gazdi,Veráék voltak velünk egész az etetési időig.
Kinti kennelekkel nem volt túl sok dolgunk,hiszen csak Buksi és Ziváék vannak a kifutóban lévő kennelekben.Persze a szeretgetést és gondoskodást azért ők is megkapták.Buksika elég sokat volt kint,kétszer is kiengedtem.A pórázhoz szoktatást lassan el kell vele kezdeni,de azt hiszem erre a feladatra majd Edinát kérem meg,hiszen ő ebben nagy favorit
Ziváék kétszer kaptak enni,Jack is jól jár így,bár ő egy kicsit kevesebbet kapott.
Bent a szokott rutinban mentek a dolgok,bár a rossz idő ellenére ma is voltak sétáltatók.Kriszta is kilátogatott a Dominó fan családdal sétáltatni.Dominó és Dixi keményen összebalhéztak még a séta előtt.Miközben kivitték őket törtem a fejem,mit tudnánk csinálni.Kriszta ötlete volt,hogy Dixit próbáljuk meg Kedvessel.A próba jól sikerült és egy kennelben hagytuk őket.Most szomszédok lettek újra az édes mamájával Boxival.
Edinával megbeszéltem,hogy mivel van egy seb Dominó lábán,elkezdtük neki adni az antibigyót,de a sebet nem engedte lekezelni,holnap próbálja meg,hátha neki sikerül.
Egy keveset logisztikáztunk még a klónokkal és Izzyékkel.Izzy,Nansy,Kócos most egy kennelben van.Némót különraktuk,mert ismét viadal volt.Ebéd után azonban megjelentek gazdijelöltek és Némót választották,majd hazamentek megbeszélni a családdal.Nem sokáig hezitáltak,délután fél háromkor már ott is volt érte az egész család és hazavitték.Lakásba kerül,de mielőtt hazaszállították,beugrottak a Minivetbe Laurához,a hétfői oltás matricáiért és egy chipezésre.Hívom majd őket nem soká,minden rendben van e.
Még pakolásztunk egy keveset,mert az adományba kapott laminált lapokat verte az eső és elpakoltuk,ne ázzon tovább,plusz a szalmatárolóra még tettünk fel padlószőnyeget,mert azt is áztatta az eső.Reggel miután kiderült mindkét gázpalack üres,elmentem és mindkettőt kicseréltem,plusz vettem a pótpalackra is olyan fémkupakot,amit rá kell tekerni.
Edina vettem ki neked a fagyasztóból vödrös kaját,amit szombaton kaptunk és nagyon jó illata van.Annyira éhes voltam már,hogy szivesen belekóstoltam volna,ha jó lenne a mikró.

nansy
[válaszok erre: #43262]
 43260. Bajnai Aniko  |   Válasz erre2017-09-16 20:45:43 [16.] 
Szombati hírek. Reggel 3/4 8-ra mentünk Gáborral, ismét a sulisokkal kezdtünk, hogy egy gyors egészségügyi sétát megejtsünk. Nem tudtuk kik mennek, de nagyjából sikerült eltalálni. Később még vacilláltunk, hogy menjek-e én is, de végül maradtam, mert másfél- két óra kiesés az sok lett volna.
Elmentek a nebulók, nekiálltunk a szokásos teendőknek, de első körben Buksival barátkoztunk, kiengedtük. Hagytuk kicsit bóklászni, addig én megettem a babákat és a soványakat.
Buksika alakul, hála a foglalkozásnak, jó szónak, bár egyedül elég betoji még.

Folytattuk a kiengedéseket, takarítást, majd a kutyákat szeretgettük az udvaron, illetve játszottam velük. Azért én, mert Gábor már kezdte felderíteni a lehetséges javításokat, munkákat.

Jöttek kutyusnézőbe, de olyan kritériumok voltak, hogy talán jobb is, ha nem tőlünk visznek kutyát, hanem egy rászorultabb helyzetben lévőt választanak.
Jöttek mások (sajnos a nevekkel bajban vagyok) hoztak rizst, szárazat, főtt kaját, Ilike, talán te tudod a neveket, mert pont jöttetek már vissza a suliból, így együtt pakoltátok el.

Jött két ifjú is, Benedek meg a testvére, Ők nyáron már jártak nálunk, az 50 órás társadalmi munkát letudták, de visszajöttek és kivitték a Léna-Rami, Csoki-Mangó párost, jó sokáig elvoltak mindenkivel.
Tánóka Lizával kisebbet, de Kedves, Bütyök, Menta-Csibész, Brenda-Baltazár nagyot ment a határban. Voltak, akik 2x is szaladgálhattak kint, többek között, ilyen volt pl Buksi, Dominó-Mázli-Dixi trió is.
Patrícia és Andika maradtak segíteni suli után, imádom Őket, Liza is sok időt töltött velünk, meg akik hozták a sok finom főtt kaját, Ők is sokat segítettek.
Mindenki sokáig és szeretgetve volt kint az udvaron.

A kis fekete torpedók nem csípik egymást, nálunk ma a narancssárga nyakörves csöppség nem bírt magával, de nagyon nem. Amúgy egyenként, és másokkal übercukik.
Nancyt, a klónbabákat, Izzyt és 1-1- fekete apróságot együtt engedtük ki, fergetegeset játszottak.

Izzykéből katasztrófa volt kivenni a kapcsokat, ez a kis hableány bivaly erős. Andi, Gábor és én alig bírtuk, de megoldottuk végül, Andi nem adta fel.

Aztán Kedvest vettük sorra, édesen hagyta magát, sőt, örült is, hogy hárman foglalkozunk vele, de kiderült, hogy neki nem is kellett kivenni semmit, mert nincs benne semmi. Ezen jót nevettünk, talán még Kedves is.
Kedves ma a kiengedésnél azonnal szaladt, Kincshez és Kokóhoz és puszilkodtak.

Akik összeköltöztek kaptak házat, mindenki mindent megevett, felsöpörve, gereblyézve, teljes némaságban hagytuk el kb 4-felé a menhelyet. Beszálltunk a kocsiba, Gábor akkor vette észre, hogy a slusszkulcs a faházban maradt, így visszament, kapu megint kinyit, de egy pisszenés sem volt, mindenki pihizett.

Sziasztok!
 43259. Erika71  |   Válasz erre2017-09-15 21:19:58 [17.] 
Pėntek.Reggel elvittük Barbival a kicsikèt ivartalanitani,aztán ment a munka kinti kutyusaink jól vannak akit kellett lekezeltem sàrgapor beadva. Sajna telom brekepált szervizben van ïgy nem nagyon tudom használni a forumot.
 43258. Szabó Éva  |   Válasz erre2017-09-15 07:06:56 [18.] 

Képeim - Csömöri Állatvédők - Kutyáink albuma
[előzmény: (43256) rbedina, 2017-09-14 21:23:20]
 43257. K.Barbi  |   Válasz erre2017-09-15 06:54:56 [19.] 

Nagyon ugyesek vagytok!

Barbi

Kutyáink albuma
[előzmény: (43256) rbedina, 2017-09-14 21:23:20]
 43256. rbedina  |   Válasz erre2017-09-14 21:23:20 [20.] 
Sziasztok

Csütörtöki kutya híradó: Reggel Ilikével kezdtem és 19 órakor vele is fejeztem be a napot

Edit reggel jött és vitte a szokásos nagy sétára Mentát ....Ilike pedig vitte vele Csibészt :)

Szerencsére ma elvoltam látva segítőkkel, mert jött Kriszta a szokásos szuper fotóit elkészíteni kutyáinkról és nagyon sokat segített még

Nóri is nagy segítőm volt ma, sétáltatott takarított

Sétált Kedves, Tánó, Csoki, Mangó, Léna, Rami, Zíva és Jack ....utóbbiaknál Ilike is besegített és gyakorolták a kutyasuliban tanultakat <3

Buksi ma már csóválva és kéz nyalogatással fogadott és többször engedte a simogatást.....a kajának meg úgy örvendezett hogy örömtáncot járt, jó volt nézni :)<3

A legszebb kennel díjat ma Kokó és Kincs érdemelte ki :)
A leges legkatasztrofálisabbat pedig Csibész és Menta :(
Erika készülj fel holnap...sajnos megy Csibész hasa ....Ilike hozott Sárga port holnap adj légyszi Csibésznek .....
Körömvirág krémet is kaptunk Ilikétől :)

Karcsi kettő oltári cuki

Nancy, Cuki, Némó és Izzy is jól megvannak az etetés nem olyan egyszerű de megoldottuk Kareszékkal /Kócosékkal/ együtt voltak kint.....Cuki párszor bekóstolta Kócost.....

A négy kimaradt spotozásból hármat megoldottunk, Ilike Kacort én Töpit és Dominót spotoztam be :) Szerintem ha Buksi így alakul jövőhéten ő is menni fog :)

Délután Ilivel elmentünk a bútor felajánlást megnézni, közbe útba ejtettük Cézárkát aki nagyon örült nekünk :) Kicsit felkapott egy kis kilót mert jól van tartva de beszéltünk Gabi nénivel hogy figyeljen rá...Bambika meg meg van fiatalodva Cézár mellett:) Cézár pedig egy boldog kutya :)
Ezután örökbe adtuk Gombóckát Ő is öröm táncot járt nekünk :) Nagyon szeretik :)

Ja és még Zsetonnak elvittük az elmaradt oltási könyvet :)

Így telt a mai napunk , most sem volt unalmas, bár mostanában sosem az , mindenkinek jó éjszakát, legközelebb hétfőn, de beszámolóval kedden jövök

Edina

"Ha a változás szelei fújnak a pesszimista falakat épít, az optimista vitorlát bont!"
[válaszok erre: #43257 #43258]
 43255. T.Éva  |   Válasz erre2017-09-13 23:27:25 [21.] 
Barbi szuper beszámolója után, alig várom a hétfőt hogy lássam az uj kutyáinkat,

Igyekszem a neveket rögziteni az agyamba, de mire megszokom, hogy melyik kennelben ki van, addigra gazdihoz viszitek (igaz annak nagyon örülök) a szépséges négylábúinkat

[ Saját fotóalbumom
"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban,ahogy az állatokkal bánik"Ghandi
Csömöri Állatvédők
[előzmény: (43254) K.Barbi, 2017-09-13 21:35:43]
 43254. K.Barbi  |   Válasz erre2017-09-13 21:35:43 [22.] 
Szerda
Végre nem volt műtét,így sokkal többet kutyazhattunk.
Kriszti és Széva is velem volt,így flottul mentek a dolgok.
Arról nem beszélve,hogy Forrókriszti is erősítette a csapatot,így mindjárt kitaláltam,hogy starkyt el is vihetné a gazdihoz...
Jelentem,jelesre vizsgázott,még kerítést is szögelt,mert arra volt szükség.Starky jelenleg boldog próbaidős gazdis kutya,drukkoljunk,hogy az is maradjon!
Köszi Kriszti!
Jöttek ma új sétáltatók,adománnyal,mindennel,sok kutyusunk kirándult a jóvoltukból.
Kaptunk rizst,tápot.
Mindenkinek tettünk a szőrméjére spotot,kivéve a nehéz eseteket.
Nem kapott cseppet Kacor,Domino,Töpi és Buksi.
Hajrá,aki megoldja-!
A két kis manó tünemény. Monnyuk igazából csak az egyikük...A kisKarcsi.
A másikuk egy törpeterrorista.Öli Kareszt.
Összevissza gondolkodtunk,végül kisKarcsi a beszari klónnal cuccolt,a többiek meg maradtak együtt,plusz! a törpenáci...
Mingyá nincs akkora arca.Annál nagyobb hangja.
Buksi szegénykém igen magánakvaló.
Próbáltuk Dixivel,nem sok sikerrel.Nincs gond,de kontakt sem.
Sok idő lesz,mire szegény felenged.
Többiek mind jól vannak,Dömpi kajatartójába soványaknak való tápot tettem.
Zivának főleg.
Terrorista nyakából az örvet levettük,mert folyton kint a feje,és úgy áriázik.
Játssza az eszit.
Nancy csodálatosan pihepuha,és gyönyörű és kedves!
Szuper nap volt,mindenkinek puszipacsi,aki velem volt,imádás!

Barbi

Kutyáink albuma
[válaszok erre: #43255]
 43253. rbedina  |   Válasz erre2017-09-13 15:28:30 [23.] 
akkor tényleg nem volt hiába :)

Edina

[előzmény: (43252) vcsilla111, 2017-09-13 08:55:06]
 43252. vcsilla111  |   Válasz erre2017-09-13 08:55:06 [24.] 
Megérte azért a panzis fotókkal bíbelődni el is küldtem Dinának

Csilla
"Amíg meg nem tapasztaltuk, milyen érzés szeretni egy állatot, lelkünk egy része mélyen alszik."
Csömöri Állatvédők
[válaszok erre: #43253] [előzmény: (43249) rbedina, 2017-09-12 22:05:41]
 43251. Szabó Éva  |   Válasz erre2017-09-12 22:12:31 [25.] 

Képeim - Csömöri Állatvédők - Kutyáink albuma
[előzmény: (43249) rbedina, 2017-09-12 22:05:41]
 [SZERVEZETEK] Csömöri Állatvédők (üzenet: 43251, Kutya)

/ 1731 
Lista: 
Kép:
Smile:

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01349401473999 másodperc alatt generálódott.

Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség Partner oldalak
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail