Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455372/24 Témák: 18953 Tagok: 112630 Legújabb tag: adamscott0719 Online: (98/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

w. gazdis! Bukfenc khegy

(üzenet: 4, Mancs-Rancs Állatmentő Alapítvány)
 

pjuli



Tagság: 2004-11-28 10:33:39
Tagszám: #14217
Hozzászólások: 10595
4. Elküldve: 2014-06-05 16:54:54,

w. gazdis! Bukfenc khegy

[1.]

új képtára:
http://gallery.site.hu/u/MancsRancs/Gazdisok/2013_kutyak/bukfenc/

Juli
Képtáram
Közbenjárás
Kiváló dolgozó
pjuli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

Mancs-Rancs



Tagság: 2011-11-03 18:09:03
Tagszám: #96310
Hozzászólások: 4104
3. Elküldve: 2014-01-22 17:55:29,

w. gazdis! Bukfenc khegy

[2.]

Fiatal pár gyerekpótlójaként – 80 éves nagymama láncon megtűrt kutyájaként – most igazi családtagként él Bukfenc

A GAZDÁS BUKFENC (csupa nagybetűvel) levele:

Sziasztok!

Ismét jelentkezem.

Novemberben megváltozott az életem. Új helyre költöztem, új gazdáim lettek. Egy új család, két nagy és egy kisember, és van egy másik kutyus is.

Igazán nekem való hely: óriási udvar, ahol kedvemre rohangálhatok, figyelnek rám, naponta kétszer nagyot sétálok a gazdámmal. Ő tanít arra, hogy miként viselkedjek helyesen a séta közben is. Nagyon igyekszem, és a dicséretekből ítélve egyre ügyesebb vagyok.
Sajnos a kerítés mögött ugató kutyák viselkedése mindig felzaklat. Ilyenkor biztos nehéz velem, mert másra akkor nem tudok koncentrálni, csak arra, hogy a legszívesebben odarohannék. Persze azért ebben is javulok, csak apróbb lépésekben.
A család másik kutyusával próbálok összebarátkozni. Már az első találkozásunk is jól sikerült. Többször sétáltattak bennünket együtt, minden rendben volt. Nem bántjuk egymást. Játszani is szeretnék vele, viszont ő nem akarja. Attól tartok túl szertelen és heves vagyok az ízléséhez és a korához.
Nagyon izgulok, mert nemsokára itt a 3. szülinapom. Vajon mivel lepnek meg?!
Szerencsésen alakult az életem, drukkolok a többi gazdára váró kutyusnak, hogy rájuk találjon egy szerető gazdi.

Köszönöm a Mancs-Rancs segítségét!

Bukfenc



Ez a nézés a fő-gazdira, csodálatos


buki4.jpg

buki3.jpg


buki2.jpg


buki1.jpg


Írtó nagy öröm számunkra Bukfencet jó családban tudni.

icon42.gif icon42.gif icon42.gif

Éva
Kiváló dolgozó
Mancs-Rancs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Mancs-Rancs



Tagság: 2011-11-03 18:09:03
Tagszám: #96310
Hozzászólások: 4104
2. Elküldve: 2013-10-09 08:19:44,

w. gazdis! Bukfenc khegy

[3.]

A LEGSÜRGŐSEBB ESETÜNK BUKFENCNEK GAZDÁT TALÁLNI, KÉRJÜK SEGÍTSETEK, Ő NEM TEHET RÓLA, HOGY HARCI KUTYÁNAK, STAFFORDSHIRE TERRIERNEK SZÜLETETT, RÁADÁSUL BÁRÁNY LELKE VAN

Bukfenc 2 éves ivartalanított kan kutya. Előéletét már leírtuk. Röviden: jelenleg egy 80 éves néni tartja, mert gazdának nem mondhatjuk egy 2,5 m-es láncon (hosszabbat a terület nem enged meg, mert életveszélyes lenne számára).
Azt hittük, hogy rámosolyog a szerencse, mert egy lelkes fajtaimádó jelentkezett érte először ideiglenes tartóként, majd esetleg gazdának. El is vittük hozzá a szinte szocializálatlan kutyát. Pórázon nem közlekedett, más kutyákkal csak szökése kapcsán találkozott és azok is kóbor kutyák voltak, verekedtek, neki az utca harcteret és nem sétateret jelentett. 2 azaz KETTŐ nap alatt megtanult húzás nélkül sétálni (iszonyatosan erős különben) hámmal és nem feszülő pórázzal. A sétákat élvezi nagyon. Kisebb és közepes méretű kutyákkal ismerkedett már, játszott volna velük. Fegyelmezett, ha alapvető parancsokat teljesít, a lakásban felügyelet mellett teljesen normálisan viselkedik, szót fogad. 8 órát végigalussza gond nélkül. Számára az ember az Isten, lesi, szeretne megfelelni neki, még ölbe is pattan. Gyerekeket imádja.
Sajnos azonban a csoda 3 napig tartott, Bukfenc életében szó szerint, mert kaptunk egy telefont, hogy a hölgy, aki magához vette és két éve munkanélküli, álláskereső, kapott egy lehetőséget, viszont ez 10-12 órás távollétet jelent az otthonától, így visszavettük Bukfencet. Nagyon megsiratta, rengeteg ajándékot vett neki, de nem tudta megtartani.
BUKFENC VISSZAKERÜLT A LÁNCRA. AZT A NÉZÉST SOHA NEM FELEJTEM EL. NEM ELLENKEZETT. FÁJ NEKI. MINT AHOGY ÉN IS VÉGIGBŐGTEM AZ ESTÉT, MERT NEM EZT ÉRDEMLI.
Ha valaki tudna segíteni, ötletet adni, hogy oldjuk meg Bukfenc sorsát, kérem, tegye meg, mert nekünk is fáj.
Tel: +36 20 598 1528 vagy +36 30 311 9701 e-mail: [email protected]


bukfenc1.jpg

bukfenc2.jpg

bukfenc4.jpg

kár, hogy nem ölebnek születtem

bukfenc_olben.jpg

ezen szépen kell feküdni

bukfenc8.JPG

ellenőrzöm, rendben mennek-e az utcán a dolgok

bukfenc_erkely.jpg


Éva
Kiváló dolgozó
Mancs-Rancs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Mancs-Rancs



Tagság: 2011-11-03 18:09:03
Tagszám: #96310
Hozzászólások: 4104
1. Elküldve: 2013-07-04 05:51:39,

w. gazdis! Bukfenc khegy

[4.]

Új kutyánk: Bukfenc

Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy fiatal pár, akik szert tettek első közös kutyájukra, gondolván, babusgassunk valakit, amíg nincs saját gyerek. Hogy miért pont egy amstaffra esett a választás, azt nem tudjuk, de a lényeg, hogy minden rendben volt, amíg nem határozták el, hogy külföldön kezdenek új életet. Bukfencet ráhagyták a 80 év feletti nagymamára, mondván, sok gond nincs vele, aranyos kutya. Természetesen nagymama vidéki házának kerítése nem jó, így pár önsétáltatás után a kutya láncra került. Azóta így éli életét és reménykedik, hogy egyszer újra szabadon mozoghat, visszasírja a közös sétákat és azt az érzést, hogy tartozik valakihez.
Bukfenc 2 éves ivartalanított gyönyörű, barátságos, gyerekszerető kutyus, aki jó kerítésű házhoz való és semmi esetre sem 80 éves nagymamának, hanem a fajtát ismerőnek, kezelni tudónak.

bukfenc1.jpg

bukfenc4.jpg

bukfenc2.jpg

Érdeklődni lehet Bukfenc után a +36 20 591 1528 számon vagy az [email protected] –ra írva.


Éva
(TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
Mancs-Rancs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

w. gazdis! Bukfenc khegy

(üzenet: 4, Mancs-Rancs Állatmentő Alapítvány)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0060269832611084 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail