Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Keres :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 

Ön is hirdessen itt! Részletekért klikk: ide! Összes banner! :: Saját banner! 
 Hozzászólások: 9368859/8 Témák: 17980 Tagok: 110527 Legújabb tag: tamaskai Online: (114/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 3 
Lista: 
Kép:
Smile:

Jézus kínhalálának évfordulója (üzenet: 61, Vallás, filozófia)

36. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-08-28 15:22:14 [26.] 
I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post. how to become an iso for merchant services
 35. Topi-50  |   Válasz erre2021-08-27 22:54:48 [27.] 
Amit a hazai sajtó sem mond el nekünk.

figyelemre méltó írások:
példaképünk..
 34. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-08-26 18:09:13 [28.] 
I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post. rent a car beograd
 33. Topi-50  |   Válasz erre2021-08-26 12:20:11 [29.] 
Küzdelem a sátánnal.

Tovább >>

figyelemre méltó írások:
példaképünk..
 32. Topi-50  |   Válasz erre2021-08-22 23:41:29 [30.] 
A MAGYAR NEMZET BUKÁSA

Tovább >>

figyelemre méltó írások:
példaképünk..
 31. Topi-50  |   Válasz erre2021-08-21 08:53:24 [31.] 

figyelemre méltó írások:
példaképünk..
 30. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-08-20 12:09:07 [32.] 
I just found this blog and have high hopes for it to continue. Keep up the great work, its hard to find good ones. I have added to my favorites. Thank You. data hongkong
 29. Topi-50  |   Válasz erre2021-08-19 21:18:42 [33.] 
Nézd - hallgasd meg és add tovább.....!!!

Zsinati folyamat vagy a pápaság intézményének megszüntetése. Bergoglio látogatása a V4-ben - Magyarországon és Szlovákiában

Október 9-én és 10-én kétéves, soha nem látott zsinati folyamat kezdődik a Vatikánban, amelynek csúcspontja 2023 októberében a pápaság tényleges eltörlésével és a katolikus egyház szétesésével áll a New Age felé való áttérés érdekében. Ez a szándék azonban rejtve van. Illés pátriárka több mint egy órán át tüzes módon tartott beszédében nemcsak Bergoglio zsinati folyamatának rejtett szándékait tárja fel, hanem mindenekelőtt egy mentési megoldásra mutat. Ez első látásra nagyon paradoxnak tűnhet, de ez az üdvösség eredeti módja.

figyelemre méltó írások:
példaképünk..
 28. Topi-50  |   Válasz erre2021-08-14 10:18:04 [34.] 
Kárpátalja - EZ IGEN...

Kedves Barátaim, Ismerőseim!

Olyan élményben volt részem, hogy el kell meséljem Nektek. Kárpátalja régóta a szívem csücske. Kányádi Sándor szavaival
élve: "Nézz Uram a hátad mögé, ott is lakoznak, s örülnének a mosolyodnak"...
Igen. Ők mindig valahogy a sor végére maradtak. Száz év.... S hiába, hogy ugyanabban a faluban, ugyanabban a házban laktak, a határ folyton változott körülöttük. Öt ország állampolgárai voltak, pedig ők "csak" magyarok voltak. És ma is azok. Tiszta szívű, virágokat, dalokat kedvelő szorgos nép. Azt nem tudom, hogy egész Kárpátalján ilyenek e az emberek, de Mezőváriban, Técsőn, Huszton, Visken és Mezőkaszonyban ilyen emberekkel találkoztam.
Reiner Péter barátom segített ezt a négy napos turnét összehozni az ő régi kedves ismerősei segítségével. Kísérőm is akadt Szabó Péter barátom személyében. Augusztus 6.án 2 órakor indultunk, kicsit reszketve a határtól, mivel az a hír járta, nagyon nagy a torlódás, 4-5 órát is kell várakozni ebben az iszonytató melegben.
Ráadásul mindketten Szputnyik oltást kaptunk a vírus ellen, s a háborús helyzet miatt a határon nem fogadják el. PCR tesztet is csináltattunk indulás előtt a béke kedvéért.
Az autósztrádán kiválóan tudtunk haladni, ám a határra érve szembesültünk a több kilométeres sorral... Lihegő, kikészült, tompult agyú utasok szédelegtek mindenütt. Szerencsémre Debreceni Misi barátom már készült : a konzulhelyettes úr éppen kijön valakit fogadni a határon, így minket is megpróbál hamarabb átlendíteni a határon....Egy óra hosszat mi is keményen szenvedtünk a hőségtől, de Beke úr őrangyalként kimentett bennünket, s máris ott száguldottunk Beregszász felé. Jól hallottátok: száguldottunk! Ugyanis legnagyobb döbbenetemre a kátyúk helyett egy még festetlen, új úton tudtam nyomni a pedált. Mezővári előtt ugyan még kaptunk ízelítőt a régi döcögtető útminőségből, de kit érdekelt....Annyira jó volt látni a kis ház előtti kiülő padokat, a nénikéket, bácsikat, de fiatalokat is, akik megsüvegelték az érkező magyar rendszámú kocsit...Mosoly, virágok, béke...Barta Magdika és Karcsi első szava ez volt: " Hazaértetek, drágáim...." És amúgy rendesen megropogtattuk egymás csontjait...Elmondhatatlan illatok töltötték be a barátságos házat, s máris falatozhattunk a pompás étkekből...Bor, pálinka is azonnal megkóstoltatott, s a szavak egymást érték. A gitár is előkerült, s hiába vezettem közel öt órát, hálámat csak így tudtam kifejezni :
adtam, ami volt : a dalaimat. Másnap érzékeny búcsút vettünk, Visken már várt a tiszteletes úr, Jenei Károly. Némi tévelygés után (mivel a VAZE vétele ingadozott) csak arra volt időnk, hogy Nagy Sándor és Magdika vendégszobáiba beköltözzünk, már indultunk is Técsőre, 6 órakor kezdődött az előadás. Itt még sohasem léptem fel, 53 év színpadi lét után ez megható volt. A közönség pedig olyan áhítatos csendben figyelt minden hangot, minden kiejtett szót, hogy a szívem nagyon megtelt hálával. S ahogy a koncert után jöttek a nénikék....Ölelések, könnyes szemek, hálálkodás, volt, aki csak csendben megpaskolta a hátamat....
Másnap 8 órakor ugrás ki az ágyból, mert 9 órakor már Huszton énekeltem, ahol megismétlődött az a mély befogadó csend...Pár fotó, és már rohantunk Viskre, ahol abban a csodálatos régi freskós, kazettás mennyezetű templomban volt istentisztelettel egybekötve az előadás. Ebben a nagy melegben is borzongtam, annyira érezhető volt a felém áramló szeretet. Ráadásul egy hatalmas busznyi ember jött utánunk, akik eredetileg a huszti várat nézték volna meg, de a templomba bekukkantva megláttak, s mivel csak pár dalt hallottak az előadás végéből, úgy döntöttek, jönnek utánunk Viskre, hogy hallhassák az egész előadást. Az a szép nagy templom így tömve volt emberekkel, szinte hallatszott, hogy érkezik minden szó a közönség szívébe. Bocsássák meg a magyarországi magyarok, de határon túl mindig erősebb az érzés, hogy "egy vérből valók vagyunk..." . A harmadik énekhangnál előkerülnek a zsebkendők, s végig csendesen törölgetik a könnyeiket....Még a kicsiny gyermekek is megbabonázva hallgatnak, s ez nagy boldogság nekem. Az előadás után még egy interjút is sikerült készítenem Jenei Károly tiszteletes úrral.
S még aznap visszamentünk Mezőváriba, Magdikáék szerető otthonába, mert másnap Mezőkaszonyban várt Radvánszky Ferenc tiszteletes úr, s így nem kellett aznap hatalmasat utazni. Meg is érkeztünk, csak annyi időm volt, hogy behangoljam a gitárt, s már kezdődött is a koncert. A már ismert mély, igazi csoda-csönd uralta a templomot, szálltak a dalok a boltívek alatt, azért néztem én is felfelé, hogy ne lássák az én szememben is megcsillanó könnyet....
S a koncert után ajándék mézet kaptunk, és elvittek egy zöldségeshez, mert mindenáron innen akartam vinni zöldséget, és gyümölcsöt...Egészen más íze van itt mindennek....Aztán rohantunk a kis határ-átkelőhöz, mert 7 órakor bezárják Barabásnál. Itt sokkal kisebb a forgalom, de így is több mint egy órán át főttünk a kocsiban. Sehol nem kaptam tiszteletdíjat (el sem fogadtam volna ismerve az anyagi helyzetet), de ezt azért mondom, mert semmilyen tiszteletdíj nem tudja pótolni ezt az érezhető szeretetet.
Igen, adtam. Adtam a hangomat, a sok órás vezetést, a koncert közbeni hatalmas szomjúságot, - de én is kaptam.
Nagyon sokat. Pénzben nem kifejezhetőt. Nem volt közöttünk határ. Egy ritmusra dobbant a szívünk. Értettük együtt a ki nem mondhatót is.
Egészen egyszerűen : MAGYAROK voltunk. És ezt mindenkinek köszönöm, aki ennek az útnak a megszervezésében közreműködött.

"Mentem házról házra, Megyek még eztán is,
Országról országra, - Égből jött feladat -
Mindig gyógyírt vinni Osszam szét Köztetek
Mások bánatára. Egész önmagamat....."

Dévai Nagy Kamilla

https://youtu.be/ZPat3CpwKb8
https://youtu.be/HHE0G42Xr1Q
https://youtu.be/RuIpMPFc1tc

figyelemre méltó írások:
példaképünk..
 27. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-08-13 11:17:58 [35.] 
Positive site, where did u come up with the information on this posting? I'm pleased I discovered it though, ill be checking back soon to find out what additional posts you include. Slot 4D Terbaik
 26. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-08-05 13:42:11 [36.] 
I admire this article for the well-researched content and excellent wording. I got so involved in this material that I couldn’t stop reading. I am impressed with your work and skill. Thank you so much. high quality
 25. xojak39047  |   Válasz erre2021-08-05 10:08:59 [37.] 
It is truly a well-researched content and excellent wording. I got so engaged in this material that I couldn’t wait reading. I am impressed with your work and skill. Thanks. 먹튀검증
 24. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-07-29 12:59:49 [38.] 
Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work. 메이저사이트
 23. Topi-50  |   Válasz erre2021-07-27 22:35:48 [39.] 
Igazsag 139. Laszlo Nagy

figyelemre méltó írások:
példaképünk..
 22. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-07-27 11:57:17 [40.] 
Thanks for taking the time to discuss that, I feel strongly about this and so really like getting to know more on this kind of field. Do you mind updating your blog post with additional insight? It should be really useful for all of us. Discover Alternatives
 21. Topi-50  |   Válasz erre2021-07-26 11:01:49 [41.] 
ORBÁN VIKTOR (is) ISTEN AKARATÁT CSELEKSZI!

figyelemre méltó írások:
példaképünk..
 20. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-07-25 13:56:54 [42.] 
I definitely enjoying every little bit of it. It is a great website and nice share. I want to thank you. Good job! You guys do a great blog, and have some great contents. Keep up the good work. Cherry dosido strain
 19. Topi-50  |   Válasz erre2021-07-24 18:19:43 [43.] 
Nyílt levél a tanácstalan katolikusokhoz - Lefebvre érsek prófétai gondolatai

figyelemre méltó írások:
példaképünk..
 18. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-07-24 15:10:03 [44.] 
If you are looking for more information about flat rate locksmith Las Vegas check that right away. hoongniud.yoka-yoka.jp/index_2.html
 17. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-07-20 13:11:23 [45.] 
I know this is one of the most meaningful information for me. And I'm animated reading your article. But should remark on some general things, the website style is perfect; the articles are great. Thanks for the ton of tangible and attainable help. mega888 apk
 16. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-07-19 11:36:24 [46.] 
Yes i am totally agreed with this article and i just want say that this article is very nice and very informative article.I will make sure to be reading your blog more. You made a good point but I can't help but wonder, what about the other side? !!!!!!THANKS!!!!!! 먹튀사이트
 15. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-07-17 15:05:33 [47.] 
Thank you very much for this useful article. I like it. What is the Instacart Shopper Referral Code?
 14. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-07-17 13:45:50 [48.] 
You have a real ability for writing unique content. I like how you think and the way you represent your views in this article. I agree with your way of thinking. Thank you for sharing. ジュエリーディスプレイ
 13. Topi-50  |   Válasz erre2021-07-14 23:01:15 [49.] 
A magyarság házszabálya

figyelemre méltó írások:
példaképünk..
 12. Gerald Cruz  |   Válasz erre2021-07-14 18:01:18 [50.] 
Hi there! Nice post! Please tell us when I will see a follow up! ทางเข้าjoker
 Jézus kínhalálának évfordulója (üzenet: 61, Vallás, filozófia)

/ 3 
Lista: 
Kép:
Smile:

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012356042861938 másodperc alatt generálódott.

Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség Partner oldalak
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail