| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 EnJoe

Tagság: 2004-10-20 08:27:53 Tagszám: #13293 Hozzászólások: 1938 |
111651. Elküldve: 2026-06-13 12:51:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[26.] |
Meg kell nézni, hogy mely csatornák nem mennek, ill. ezek a csatornák "One" frekvenciájáról van e az Amikoban letárolva. Úgy tudom volt több csatorna költözés is, ezeket a saját "szolgaboxnak" kiküldték parancsban, így az áthangolt. Saját STB-n ezeket egyesével le kell módosítani.
Véleményem szerint - nem teszteltem soha - az Amiko STB-t újrahangolva lehetne egy szolgáltatói (hálózati) keresést indítani a One egyik saját feladású TP-ből kiindulva. Akkor elméletileg a One által sugárzott NIT táblában szereplő frekvencia / service ID-kal megjelölt csatornák kerülnek letárolásra. Így elkerülhető, hogy külföldi szolgáltatóktól korábban simulcrypt-tel, jelenleg már "blackout"-olt csatornák kerüljenek letárolásra.
|
| | |
[előzmény: (111650) MICROSATCOM, 2026-06-13 11:59:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MICROSATCOM

Tagság: 2026-04-15 19:28:30 Tagszám: #140816 Hozzászólások: 17 |
111650. Elküldve: 2026-06-13 11:59:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[27.] |
A kártya, illetve a szerződés Magyarországon volt megkotve, pontosabban Tatán, a kliens elhozta Erdélybe, hogy nyáron, amig itt van, itt is nézhesse.A kártya valoban egy CO 3600 vevoből volt kivéve, abban mükődik is, de hogy megoldják a német csatornákat is, ezért használtak egy Amiko vevőt.Amig a Direct One volt, addig ment minden csatorna, most az átállással van ez a gond, hogy eggyes csatornák nem mennek.Vajon, az Amiko vevőben, nem lehetne valamit állittani?
|
| | | [válaszok erre: #111651 #111652] |
[előzmény: (111648) greba, 2026-06-12 18:57:28] |
|
Zöldfülű
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
111649. Elküldve: 2026-06-13 08:21:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28.] |
12226 V 5/6 27500 Irdetoval nálam működik.
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (111644) ses2, 2026-06-12 07:43:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 greba

Tagság: 2004-09-04 19:46:48 Tagszám: #12419 Hozzászólások: 1822 |
111648. Elküldve: 2026-06-12 18:57:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29.] |
Nekem is volt ilyen kártyám,néhány adó valóban ment pluszba,de a probléma az,hogy mostanság nagyon megkurtították a külhoni hozzáférést, hidd el ez okozza. És tutira menne a szolgáltatói boxban. Ennyi.
|
| | | [válaszok erre: #111650] |
[előzmény: (111647) MICROSATCOM, 2026-06-12 18:48:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MICROSATCOM

Tagság: 2026-04-15 19:28:30 Tagszám: #140816 Hozzászólások: 17 |
111647. Elküldve: 2026-06-12 18:48:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[30.] |
Kőszőnőm a választ, ez eppen nem igy van, mert pl.az M1 HD, valamint a Sport1 Hd, Izaura tv stb.nem részei a Focussat csomagnak, és mégis mennek ezzel a kártryával.Amig a Direct One csomagban voltak, addig ment minden
|
| | | [válaszok erre: #111648] |
[előzmény: (111646) greba, 2026-06-12 18:42:25] |
|
Zöldfülű
|
|
 greba

Tagság: 2004-09-04 19:46:48 Tagszám: #12419 Hozzászólások: 1822 |
111646. Elküldve: 2026-06-12 18:42:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[31.] |
Csak azok jönnek, amik részei a FOCUSSAT csomagnak. A többi csatorna párosított conax ECM-et használ,ami csak a kártyával párosított boxban működik. Tehát nem is fog több nyílni,bármit állítgattok.
|
| | | [válaszok erre: #111647] |
[előzmény: (111642) MICROSATCOM, 2026-06-11 21:02:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csocso_12

Tagság: 2011-04-21 06:54:59 Tagszám: #93261 Hozzászólások: 1991 |
111645. Elküldve: 2026-06-12 15:36:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[32.] |
Szintúgy
----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
|
| | |
[előzmény: (111644) ses2, 2026-06-12 07:43:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ses2

Tagság: 2010-04-28 17:53:55 Tagszám: #84547 Hozzászólások: 321 |
111644. Elküldve: 2026-06-12 07:43:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[33.] |
Irdetoval nekem se megy de átkapcsolva 0D97-re Cryptora ott működik.
|
| | | [válaszok erre: #111645 #111649] |
[előzmény: (111643) walaki79, 2026-06-12 07:00:49] |
|
Törzstag
|
|
 walaki79

Tagság: 2022-06-20 16:55:22 Tagszám: #138187 Hozzászólások: 65 |
111643. Elküldve: 2026-06-12 07:00:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[34.] |
Nickelodeon, Nick Jr, Nicktoons csak nekem nem megy vagy senkinek?
|
| | | [válaszok erre: #111644] |
[előzmény: (111640) walaki79, 2026-06-11 06:44:28] |
|
Kezdő
|
|
 MICROSATCOM

Tagság: 2026-04-15 19:28:30 Tagszám: #140816 Hozzászólások: 17 |
111642. Elküldve: 2026-06-11 21:02:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[35.] |
Egy imerősőm, UPC Conax kártyát használ egy Amiko Mira2 vevőegyságban, (ugyanezzel a vevővel a német adókat is nézi az Astra 19,2 holdról).Mi lehet az oka, hogy ezzel a kártyával, eggyes adók (M1 sd, M2 HD, M2 SD, M2 HD, Duna sd stb) nyilnak, de például az M4 sport Sd, M4 sport Hd, Duna tv HD nem nyilnak.Kértönk frissittést a kőszponttól, de a dolog nem oldódott meg.
|
| | | [válaszok erre: #111646] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
111641. Elküldve: 2026-06-11 06:44:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[36.] |
Szerintem túlbonyolították a csatorna neveket, az alapcsomagos csatorna bőven jó volt Filmbox-ként, most az ajánlóban is nagyon erőltetett, hogy a "Filmbox+ One csatornán". A Filmbox+ stream felületre pedig érvényes előfizetéssel sem lehet belépni, már hosszabb ideje, hiába jelszó emlékeztető, utána is hibás jelszót vagy felhasználó nevet ír.
|
| | |
[előzmény: (111634) SKYm@n, 2026-06-10 11:33:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 walaki79

Tagság: 2022-06-20 16:55:22 Tagszám: #138187 Hozzászólások: 65 |
111640. Elküldve: 2026-06-11 06:44:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[37.] |
Nickelodeon csatornák (12226) nálam nem működnek. Nálam lehet a hiba vagy másnál sem megy?
|
| | | [válaszok erre: #111643] |
|
|
Kezdő
|
|
 sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969 |
111639. Elküldve: 2026-06-10 19:46:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[38.] |
Igen, "majdnem" mindenhol van EPG
csak még néhol javítani kell a hibás karakter típusokat, pl. M1HD és Tv2HD-nél Érdekes az M1SD-nél, és a Tv2SD-nél ez sikerült.
|
| | |
[előzmény: (111631) Amatőr61, 2026-06-09 21:32:05] |
|
Törzstag
|
|
 SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 278 |
111638. Elküldve: 2026-06-10 15:43:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[39.] |
A lógó az bizony naggyon fontos. 😄
Nekem eddig a Premium tűnt a leghasználhatóbbnak filmes szempontból és a Family a leggyengébbnek.
Most a Premiumból lett "Hits". Meglátjuk mennyire lesznek rajta sikerfilmek.
A "One"-t szánják nyilván valamiféle zászlóshajónak a többi meg ilyen zsánerkatyvasz. 🙂
|
| | |
[előzmény: (111637) Bigfic, 2026-06-10 15:34:54] |
|
Haladó
|
|
 Bigfic

Tagság: 2005-10-05 09:45:50 Tagszám: #22557 Hozzászólások: 1728 |
111637. Elküldve: 2026-06-10 15:34:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[40.] |
A logo is biztos fontos, de jobb lenne, ha ismétlőcsatornákból valami értelmeset alakítanának.
(Már csak azért, hogy ha a tényleges áremelés úgy lesz, ahogy sejtjük a DTH-nál, akkor a konkurenciánál majd nézzem
|
| | | [válaszok erre: #111638] |
[előzmény: (111636) SKYm@n, 2026-06-10 15:28:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 278 |
111636. Elküldve: 2026-06-10 15:28:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[41.] |
Tényleg, abszolút!
Érdekes, hogy a többi motyójukat mint a FightBox, DocuBox, EroX, FashionBox stb. hagyták úgy ahogy voltak.
|
| | | [válaszok erre: #111637] |
[előzmény: (111635) MiszterRájdör, 2026-06-10 15:00:16] |
|
Haladó
|
|
 MiszterRájdör

Tagság: 2023-07-03 18:31:47 Tagszám: #139336 Hozzászólások: 50 |
111635. Elküldve: 2026-06-10 15:00:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[42.] |
Canal+-ra emlékeztetnek az új on-screen logók :D
|
| | | [válaszok erre: #111636] |
[előzmény: (111634) SKYm@n, 2026-06-10 11:33:32] |
|
Zöldfülű
|
|
 SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 278 |
111634. Elküldve: 2026-06-10 11:33:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[43.] |
Megjöttek az új Filmboxok. 😀
|
| | | [válaszok erre: #111635 #111641] |
|
|
Haladó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
111633. Elküldve: 2026-06-09 21:39:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[44.] |
Jó munkához idő kell!:)
|
| | | [válaszok erre: #111654] |
[előzmény: (111632) franjobp, 2026-06-09 21:38:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 franjobp

Tagság: 2011-04-23 20:55:55 Tagszám: #93292 Hozzászólások: 5859 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
111631. Elküldve: 2026-06-09 21:32:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[46.] |
Opssz! Minden csatornán van EPG!
Az Egyesült Magyar Kábeltelevíziós Kft., (EMKTV, 2007. április 16-tól DIGI Távközlési és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság) 2006. február 21-én indította el a hivatalos, kereskedelmi műholdas televízió-szolgáltatását Magyarországon Digi TV néven.
Mindössze csak kicsivel több, mint 20 évet kellett várni, hogy minden csatornán legyen végre valamilyen EPG.
Gratulálni illene eme hatalmas, minden idők legnagyobb fejlesztéséhez a mostani tulajdonosnak, az One Magyarországnak, de valahogy nem visz rá a lélek.
|
| | | [válaszok erre: #111632 #111639] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 franjobp

Tagság: 2011-04-23 20:55:55 Tagszám: #93292 Hozzászólások: 5859 |
111630. Elküldve: 2026-06-09 19:32:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[47.] |
A kártyára nem tértek ki külön, de borítékolható hogy, 750 forint lesz a társkártya (mint a második beltéri egység vagy a Smart CAM/CI+ modul). A december 1-jén átkerült efikre július 31-ig még a Direct One árazása van érvényben (leszámítva a még december 1-jén elvesztett e-pakk kedvezményt, az már ugyebár a szolgáltatóváltással megszűnt).
One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf
|
| | |
[előzmény: (111628) version, 2026-06-09 14:36:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ktvrg

Tagság: 2025-01-08 11:19:16 Tagszám: #140170 Hozzászólások: 35 |
111629. Elküldve: 2026-06-09 17:22:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[48.] |
Felhaboritonak tartom ami a magyar muholdas szolgaltats korul zajlik.
En nem is annyira az arak emelesere ertem a felhaborodast hanem hogy nem fejlesztettek semmit sem szinte, az evek alatt es nagyon ugy nez ki hogy meg lassan meg is szuntetik.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 version

Tagság: 2006-12-21 19:36:37 Tagszám: #38814 Hozzászólások: 3006 |
111628. Elküldve: 2026-06-09 14:36:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[49.] |
Én is megkaptam az aktuális számlát és mellé az áremelési tájékoztatót.
A mostani csomag (Ős UPC) ára 6490,-Ft.
A smart vagy ahogy az One hívja DVB-S kártya mostani 290,- Ft árát nem írják mennyi lesz.
A tengernyi ÁSZF felsorolásban sem látom az új árat.
Ha valaki rátalált jelezze.
Én Július 30-al felmondom.
VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
|
| | | [válaszok erre: #111630] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
111627. Elküldve: 2026-06-09 12:57:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[50.] |
Újonnan előfizetőknek, illetve Direct One-ról átszerződőknek most milyen beltérit adnak?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|