Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499864/75 Témák: 19747 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (62/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Van értelme még no deposit bónuszokkal foglalkozni?

(üzenet: 2, Internet)
 

echo2215



Tagság: 2026-06-26 17:55:46
Tagszám: #140886
Hozzászólások: 1
2. Elküldve: Ma, 18:41:14,

Van értelme még no deposit bónuszokkal foglalkozni?

[1.]

Gyakorlatilag igen. A no deposit bónuszoknál szinte mindig van valamilyen buktató: max cashout, maximális tét a wagering alatt, bonus buy tiltás vagy kizárt játékok. A legrosszabb, amikor bizonyos slotok csak 10-20%-ban számítanak bele a wagering teljesítésébe, és az ember azt hiszi, hogy már rég megforgatta a bónuszt.

Én már mindig először a feltételeket nézem meg, és csak utána a free spinok számát vagy a bónusz összegét. Általában vagy közvetlenül a kaszinó szabályzatát olvasom át, vagy megnézem az értékeléseket és összehasonlításokat különböző oldalakon, ahol ezeket a részleteket összegyűjtik. Például a befizetesnelkulibonusz-hu oldalon is szoktam megnézni az aktuális ajánlatokat és a feltételeket, mielőtt regisztrálnék.

Persze a kaszinónak is fel kell tüntetnie ezeket a szabályokat, csak a gyakorlatban a max cashoutot, a tétkorlátokat vagy a kizárt slotokat sokszor valahol a bónuszfeltételek végén rejtik el, ezért nagyon könnyű átsiklani felettük.
Zöldfülű
echo2215 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


salamandra



Tagság: 2026-06-26 17:41:41
Tagszám: #140885
Hozzászólások: 1
1. Elküldve: Ma, 18:33:47,

Van értelme még no deposit bónuszokkal foglalkozni?

[2.]

Találkozott már valaki ilyesmivel? Kivettem egy no deposit ajánlatot, kaptam 100 FS-t, felpörgettem majdnem 300 euróra az egyenleget, teljesítettem a teljes wageringet, aztán a kifizetésnél csak 50 eurót hagytak meg a max cashout szabály miatt. Ráadásul ez valahol a bónuszfeltételek végén volt elrejtve. Régen nem nagyon foglalkoztam befizetés nélküli bónuszokkal, ez ma már teljesen általános?
(TÉMANYITÓ)
Zöldfülű
salamandra adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Van értelme még no deposit bónuszokkal foglalkozni?

(üzenet: 2, Internet)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0043909549713135 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail