mindig lekéssük egymást!!
"The corgi wags his tail,not for you,but for your bread":) | | |
Szia Claryssa
Én csak handlerkedni megyek vasárnap, de azért ne számoljatok rám 100%-ig, mert Ednától függ minden.
Hát messengeren egyszerübb az élet az tuti.
Lucky-Luke Collie Sheltie Kennel | | |
Sziasztok Lányok!
Csak ritkán jutok ide mostanában! Örülök, hogy ti jól vagytok!
Claryssa nagyon sajnálom!
Kecsot kihagyom, még nézőként sem megyek. Falunapok lesznek Deszken = BULI! De azért szurkolok majd!
Megszépült Tyúkanyó: Elvonási tünetek nem voltak? Finom volt minden! Köszönjük! Bocsi, hogy olyan korán el kellett jönni!
Clio: Gratulálok ELSŐ shelties sikeredhez!
Harangzug: Boldog névnapot!
Erikának is Boldog Névnapot! Remélem néha benéz.
| | |
mystic neked van msm ed? kérdi a fiam | | |
Mi megyünk kecskemétre! Első napra neveztem Denist növendékbe, a másodikon is átnézünk szurkolni..( nyaralunk, szabin leszek.. )
THE SOUTH'S STAR SHELTIE KENNEL |
De most itt vagyok! De 3-ra megyek szépítkezni! Mit mondjak, rám fér! Clarissa, nagyon hiánycikk vagy a bandából! pedig jutott volna gyümi leves is!
THE SOUTH'S STAR SHELTIE KENNEL | | |
oksi. most dután megpróbálom felrakni a kölyköket de nem biztos hogy sikerül
| | |
Yoyo nincs még itt. Onnan látod, hogy mikor ki van fenn, hogy a jobb felső sarokban az ONLINE felirat mellett a / jel után rákattintasz a számra. Most éppen kettő van ott mert mi ketten vagyunk fent. Ha rákattintasz akkor kiadja a neveket, hogy kik vagyunk.
http://mysticmoonlight.uw.hu | | |
szia yoyó.köszike édi vagy két napig sirtam nekem ez nagyon kellett volna a tenyészetemnek majd elmesélem mi volt.találkozunk kecson? | | |
|