|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
18484. Elküldve: 2010-03-14 22:46:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218476.] |
|
| | | [válaszok erre: #18485] |
[előzmény: (18483) Szilvi és picurka, 2010-03-14 22:44:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilvi és picurka

Tagság: 2006-03-01 19:04:08 Tagszám: #27845 Hozzászólások: 10582 |
18483. Elküldve: 2010-03-14 22:44:54, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218477.] |
nincs róla egy nagyobb képed véletlenül
Blogom-Kraft SE
|
| | | [válaszok erre: #18484] |
[előzmény: (18482) Burger, 2010-03-14 22:43:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
18482. Elküldve: 2010-03-14 22:43:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218478.] |
Talált:
"2010. március 13-án találtunk egy fekete közepes termetű szuka kutyust Vecsésen a Széchenyi utcában. Vastag fekete fém csonttal díszített nyakörv van rajta. Keressük eredeti, vagy új gazdiját! Érdeklődni lehet: 06306121375, 06703895681"
|
| | | [válaszok erre: #18483] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18481. Elküldve: 2010-03-14 22:15:26, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218479.] |
Én.
-------------------------------------------------------------
Vártam, h mi lesz a kérdés. Ezek szerint semmi? Lassan kikapcsolom a gépet. legközelebb csak holnap este leszek. Esetleges kérdését felteheti a [email protected] e-mailcímen.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-03-14 22:43:30]
|
| | |
[előzmény: (18480) romanmiklos, 2010-03-14 22:14:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 romanmiklos |
18480. Elküldve: 2010-03-14 22:14:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218480.] |
Kedves Zsuzsa!
Ki szerkeszti ezt az Excel táblát?
|
| | | [válaszok erre: #18481] |
[előzmény: (18467) J.Zsuzsa, 2010-03-14 21:10:09] |
|
|
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
18479. Elküldve: 2010-03-14 22:12:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218481.] |
Március 11-én Miskolcon elveszett Buksi, egy hat éves ivaros puli-tibeti terrier keverék fiúcska.
"Mellkasán fehér szőrpamacs. Nyakán bőr nyakörv, igen bújós. Lakásban él. Kertet csak szaladgálni használja.
Déli séta közben Hejőcsabán a Cementgyárnál meglátott egy szukát és elrohant utána."
Gazdi elérhetősége: 06-30-2273525
<IMG src=" " border="0">
allatok.info
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bogrács77

Tagság: 2007-03-23 09:36:26 Tagszám: #43100 Hozzászólások: 14 |
|
Zöldfülű
|
|
 zsuzsazsuzs

Tagság: 2004-04-20 14:05:34 Tagszám: #10113 Hozzászólások: 1035 |
18477. Elküldve: 2010-03-14 22:07:55, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218483.] |
Előzményhez:
A Fót/Rákospalota EastGate Centerbe állítólag 2010. február eleje körül besétált kuvasz keverék kölyök kanocskában sincs természetesen chip. Ő igencsak félős, előszörre még jobban jött, mint most. Az őt etető őr segítsége nélkül aligha sikerült volna chipet nézni benne.
Az őrök ’Kajla’ néven szólítják.
Érdeklődni személyesen az EastGate Centerben, a bizti őröknél (a hátsóbb potánál), esetleg próbálok közvetíteni (telszámom nekem sincs, nem adnak).
Enyém: 30/984-7337
Kajla képei:http://gallery.site.hu/u/zsuzsazsuzs/2010_03_05_Kuvaszok/
|
| | | [válaszok erre: #19711] |
[előzmény: (17771) zsuzsazsuzs, 2010-03-06 00:11:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 beagleclub

Tagság: 2009-02-02 12:54:29 Tagszám: #69973 Hozzászólások: 28 |
18476. Elküldve: 2010-03-14 22:01:54, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218484.] |
Sajnos én is attól félek, hogy ez egy régóta kóborló kutyus, mert nagyon magabiztosan közlekedett. Nem rohant át az úton, megvárta, míg az autók megállnak a lámpánál, mint aki hozzá van ehhez szokva.. Ráadásul az emberektől sem félt, legalábbis nem úgy tűnt és megkockáztatom, hogy tudatosan ment a bevásárlóközpont felé, ahonnan kaját remélhet.. barátságosnak tűnt és igen, arrafelé van egy pár hajléktalan negyed.. :(
www.beagle-club.hu
|
| | |
[előzmény: (18474) m a x, 2010-03-14 21:50:10] |
|
Zöldfülű
|
|
 zsuzsazsuzs

Tagság: 2004-04-20 14:05:34 Tagszám: #10113 Hozzászólások: 1035 |
18475. Elküldve: 2010-03-14 21:55:30, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218485.] |
A Fóton 2010.03.13-án összeszedett kuvasz keverék nem kan, hanem SZUKA. Nincs több 8-9 hónaposnál, tán még annyi se. Chipet olvastam, de nem találtam benne. Végtelenül sovány, de nagyon bújós, elárvult kis óriástündér, még szomorú szemekkel. Album + jópár újabb kép róla. Talán ezen újabb infók tükrében ráismer valaki . (Régebbi elvesztés kell legyen, különben a gazdi az állapotára is kell kitaláljon vmi jó mesét, ha vissza szeretné .)
A begyűjtés helyéről (Fóti Shell kút) a Shelly nevet kapta. Mivel eredeti gazdája várhatóan nem fog jelentkezni, Mariann szívesen kezdene várólistát készíteni gazdijelöltekről addigis, míg örökbeadható állapotba kerül.
Jelenleg a XV. kerületben van elszállásolva, kutyaiskolában.
Érdeklődni: 20/525-0553
Képek:
http://gallery.site.hu/u/zsuzsazsuzs/2010_03_05_Kuvaszok/
|
| | | [válaszok erre: #19172] |
[előzmény: (18384) zsuzsazsuzs, 2010-03-13 16:17:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18474. Elküldve: 2010-03-14 21:50:10, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218486.] |
Igy fényképről a csepeli átjárónál lakó hajléktalanok kutyája lehet, de a nyakamat nem tenném rá.
|
| | | [válaszok erre: #18476] |
[előzmény: (18473) beagleclub, 2010-03-14 21:44:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 beagleclub

Tagság: 2009-02-02 12:54:29 Tagszám: #69973 Hozzászólások: 28 |
18473. Elküldve: 2010-03-14 21:44:46, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218487.] |
Köszi max! :)
www.beagle-club.hu
|
| | | [válaszok erre: #18474] |
[előzmény: (18472) m a x, 2010-03-14 21:43:46] |
|
Zöldfülű
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18472. Elküldve: 2010-03-14 21:43:46, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218488.] |
|
| | | [válaszok erre: #18473] |
[előzmény: (18468) beagleclub, 2010-03-14 21:21:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 brandon77

Tagság: 2010-01-21 23:26:43 Tagszám: #81528 Hozzászólások: 1218 |
18471. Elküldve: 2010-03-14 21:37:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218489.] |
Az elvesztem.hu-n fent van a kép a Dunaharasztis talált kutyiról
|
| | |
[előzmény: (18467) J.Zsuzsa, 2010-03-14 21:10:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vorsi

Tagság: 2009-09-14 18:28:12 Tagszám: #77786 Hozzászólások: 3145 |
18470. Elküldve: 2010-03-14 21:27:51, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218490.] |
Én nem tudok a kutyáról semmit, csak Bogrács77 és Manócska is írta, hogy nem fajtatiszta. Képpel elvileg Bogrács rendelkezik.
Vorsi
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13
|
| | |
[előzmény: (18467) J.Zsuzsa, 2010-03-14 21:10:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jokersetter

Tagság: 2005-11-03 17:08:21 Tagszám: #23417 Hozzászólások: 1725 |
18469. Elküldve: 2010-03-14 21:24:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218491.] |
2010. március 4-én Somogy megyében találtunk egy 5-6 év körüli kan magyar vizslát. Nagytestű, farka vágott, barátságos, jó vadászkutya. Ha valaki ráismer a kutyájára kérem jelezze a 30/716-5281-es telefonszámon.
(forrás: vizsla.hu)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 beagleclub

Tagság: 2009-02-02 12:54:29 Tagszám: #69973 Hozzászólások: 28 |
|
Zöldfülű
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18467. Elküldve: 2010-03-14 21:10:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218493.] |
Azért jó lenne róla fotó, h más is lássa. (Több szem, többet lát.)
|
| | | [válaszok erre: #18470 #18471 #18480] |
[előzmény: (18464) vorsi, 2010-03-14 20:38:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ancsapancsa

Tagság: 2005-05-08 23:42:10 Tagszám: #18633 Hozzászólások: 4863 |
18466. Elküldve: 2010-03-14 20:55:06, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218494.] |
Egy barátom ma Újpesten talált egy kb. 8 hónapos Roti szukát. Az itt található Elveszertt kutyák táblázatában az elveszett kutyák munkalapján a 6716 sorban megtalálta GY. VIKI elérhetőségével egy Dunakesziről elveszett kutyát. Lehet, hogy a megtalált kutya pont ez! Holnap viszik a Noé menhelyre. Jó lenne az igazi gazdit megtalálni. Ki ez a GY. Viki?
A barátom elérhetősége:+36204346990
|
| | | [válaszok erre: #18581] |
[előzmény: (18462) J.Zsuzsa, 2010-03-14 20:08:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Krisztinas

Tagság: 2010-01-13 13:09:48 Tagszám: #81223 Hozzászólások: 14 |
18465. Elküldve: 2010-03-14 20:43:38, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218495.] |
ohhh...:( köszi
|
| | |
[előzmény: (18464) vorsi, 2010-03-14 20:38:27] |
|
Zöldfülű
|
|
 vorsi

Tagság: 2009-09-14 18:28:12 Tagszám: #77786 Hozzászólások: 3145 |
18464. Elküldve: 2010-03-14 20:38:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218496.] |
Késöbb írták hogy nem németjuhász mégse.
Remélem meglesz a kutyusod.
Vorsi
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13
|
| | | [válaszok erre: #18465 #18467] |
[előzmény: (18463) Krisztinas, 2010-03-14 20:33:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18462. Elküldve: 2010-03-14 20:08:56, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218498.] |
Ha a gazda nem kerül elő, tessék ivartalanítani a kutyát. Nem szabad hagyni, hogy megelljen.
|
| | | [válaszok erre: #18466] |
[előzmény: (18461) wanda0529, 2010-03-14 20:06:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 wanda0529

Tagság: 2008-06-28 15:11:26 Tagszám: #60924 Hozzászólások: 33 |
18461. Elküldve: 2010-03-14 20:06:25, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218499.] |
Rácalmáson találták. Egy E.M.Á.A.-s ma volt kint a családnál. Megnézte, de se chipje, se tetoválása nincs.
Azt mondta 10hónapos, és megállapította hogy vemhes. Úgyhogy már a kicsiknek is keresem a gazdit.
Ha lesz új fejlemény írok.
Jó lenne ha meg lenne a gazdi.
Sudár Wanda&Csendes Harcos Diane
|
| | | [válaszok erre: #18462] |
[előzmény: (18445) J.Zsuzsa, 2010-03-14 18:44:57] |
|
Zöldfülű
|
|
 Duncsi81

Tagság: 2006-02-18 11:00:49 Tagszám: #27267 Hozzászólások: 3326 |
18460. Elküldve: 2010-03-14 19:57:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218500.] |
Bocsi, le voltam maradva , a vizsi valóban Vácon van már, igyekszünk SOS (remélem már holnap) értemenni Köszönet a váciaknak, hogy ilyen gyorsan érte tudtak menni
Futrinka Egyesület *** Magyar Vizsla SOS
|
| | |
[előzmény: (18458) Duncsi81, 2010-03-14 19:45:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|