|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 mooncsy

Tagság: 2010-02-22 11:13:51 Tagszám: #82624 Hozzászólások: 7 |
18157. Elküldve: 2010-03-10 23:39:50, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218801.] |
Igen!!
köszönet a segítségért!!:)61
közben hazaértek a gazdik is az Örs-ös túrájukról, valami kiserdőbe is bementek.
és megkapták az sms-t és nagyon köszönik!
holnap mennek. jó éjt mindenkinek!
|
| | |
[előzmény: (18156) Irinci, 2010-03-10 23:29:32] |
|
Zöldfülű
|
|
 Irinci

Tagság: 2004-12-02 16:36:48 Tagszám: #14290 Hozzászólások: 3383 |
18156. Elküldve: 2010-03-10 23:29:32, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218802.] |
Irinci képei
|
| | | [válaszok erre: #18157] |
[előzmény: (18149) mooncsy, 2010-03-10 22:35:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 balifergo

Tagság: 2010-02-15 17:35:14 Tagszám: #82416 Hozzászólások: 71 |
18155. Elküldve: 2010-03-10 23:24:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218803.] |
a kisherceg,net-ről
Segítséget kérek két kutyának
2010. március 10. szerda, 16:04 Írta: TAniTa
S.O.S.! Egy idősebb német juhászt és barátját, egy kistestű keveréket kidobtak egy autóból Dubicsányban, és szegénykéim órákon át néztek az eltávolodó kocsi után.
Várták vissza azt az embert, aki elárulta őket. Azóta már lefogytak, a régi élet emlékei kezdenek elhalványodni, csak a bajtársiasság marad meg, míg el nem szakítja őket a sors egymástól…Az egész községben egyetlen jóérzésű hölgy van, aki (kórházi kezelései miatt) csak tegnap fedezte fel a két végtelenül szomorú, megtört kutyát, ennivalót vitt nekik, és szólt nekem. Ám tegnap „jó” emberek már a Polgármesterit is értesítették, hogy hívjon sintért és a vadászoknak is szóltak (Dubicsányban ez a szokás, anno Pajtásra is ez a sors várt volna). Ők szóltak a gyilkosoknak, én szólok az életet adóknak: SEGÍTSETEK!!!
Talán már napjaink sincsenek, hogy segítsünk rajtuk, hogy megmutassuk, van még remény! Az idősebb, nagyobb kutyus, a német juhász nyöszörögve, morogva mondott le erről a világról, kistestű barátja pedig, mint mindenben és mindenhova, ebben is követte Őt. Most ott kóborolnak Dubicsány utcáin, éhesen, kiközösítve, mit sem tudva még arról, hogy egy puska csöve és egy gonosz ember kezében a hurok már rájuk feni magát. Mit csináljunk??? S.O.S.! A bejelentő (végtelen lelkű) hölgy száma: 0630/266-9439 (kezelései miatt nem mindig elérhető), és az enyém: 0670/597-8277
|
| |
|
Kezdő
|
|
 mooncsy

Tagság: 2010-02-22 11:13:51 Tagszám: #82624 Hozzászólások: 7 |
18154. Elküldve: 2010-03-10 23:11:52, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218804.] |
ÚÚ, remek, köszönöm!!
|
| | |
[előzmény: (18152) Irinci, 2010-03-10 22:59:24] |
|
Zöldfülű
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18153. Elküldve: 2010-03-10 23:05:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218805.] |
Csak így tovább, és kisöpörjük a telepet Eddig 3 tuti, meg egy kétséges.
Ennek a gazdinak is irtam SMS-t.
|
| | |
[előzmény: (18152) Irinci, 2010-03-10 22:59:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Irinci

Tagság: 2004-12-02 16:36:48 Tagszám: #14290 Hozzászólások: 3383 |
18152. Elküldve: 2010-03-10 22:59:24, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218806.] |
az illatoson vannak a srácaid
A X. kerületben egy kutyafuttatóban gyűjtötték be őket.
Ha elhozzátok őket, kapjanak chipet+iv se lenne rossz
Irinci képei
|
| | | [válaszok erre: #18153 #18154] |
[előzmény: (18149) mooncsy, 2010-03-10 22:35:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Toro-sikk

Tagság: 2010-01-21 00:27:49 Tagszám: #81492 Hozzászólások: 140 |
18151. Elküldve: 2010-03-10 22:48:02, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218807.] |
... környékről.. hétfőn éjszaka, vagy kedd hajnalban.... Kb 3 éves, ... valószínűleg keverék nőstény
Biztos a tied, vagy csak olvastál róluk?
Fotód van róluk?
|
| | |
[előzmény: (18133) mooncsy, 2010-03-10 21:42:47] |
|
Haladó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18150. Elküldve: 2010-03-10 22:41:37, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218808.] |
Valszeg az Illatoson van, gazdinak küldtem SMS-t.
|
| | |
[előzmény: (18071) J.Zsuzsa, 2010-03-09 23:53:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
18148. Elküldve: 2010-03-10 22:22:10, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218810.] |
Idézet:
| Vitó Németjuhász - 1 éves kan
Elveszett:Érd | Érd -parkváros - 2010 március 6, szombat. Kendős nykörvet viselt Ricsi, 06303744114

| |
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
18147. Elküldve: 2010-03-10 22:21:02, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218811.] |
Idézet:
| Rudi Beagle - 2 éves kan
Elveszett:Zalaegerszeg | Csácsbozsok - 2010 március 10, szerda. Elltűnt 1,5 éves kan beagle kutyánk Zalaegerszeg-Csácsbozsok városrészből. 2010. március 10én a reggeli órákban látták utoljára elfutni a Pacsirta utcából. Rudi névre hallgat, beagle-hez képest erősebb testalkatú, barátságos, elég csendes kutya. Kérem, ha látott valamerre egy kóborló beaglet, hívja a 30/422-5770-es telefonszámot. Segítségét megháláljuk!

| |
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mooncsy

Tagság: 2010-02-22 11:13:51 Tagszám: #82624 Hozzászólások: 7 |
18146. Elküldve: 2010-03-10 22:17:52, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218812.] |
Róla nincs, mert most fogadták be nemrég.
A nagyobbikról van.Keresem és töltöm fel, ha segít...
|
| | |
[előzmény: (18143) roxy_baby, 2010-03-10 22:13:14] |
|
Zöldfülű
|
|
 mdori

Tagság: 2009-01-01 09:31:25 Tagszám: #68452 Hozzászólások: 45 |
18145. Elküldve: 2010-03-10 22:17:19, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218813.] |
Elözmény XVII.ker. vizslában nem volt chip! Viszont leborotválták a fülét tetkója van! Vizslamentök értesitve, segitenek kinyomozni, azt igérték talán már holnap! A gazdinak természetesen a számokat tudni, illetve papirok akkor átadom! Remélem mihamarabb! Ja és nem ártana ezek után egy chip bele! Vagy legalább nyakörv bilétával! Képek itt: http://gallery.site.hu/u/mdori/vizsla/
Elhelyezése ideiglenesen rövid idöre megoldva! Remélem nem mászik ki a kenekböl! Ha igen ráraktam a kutyám nyakörvét a bilétájával!
06 30 366 26 20
|
| | | [válaszok erre: #18172 #18191] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Szila*

Tagság: 2006-04-15 22:55:18 Tagszám: #29659 Hozzászólások: 131 |
|
Haladó
|
|
 roxy_baby

Tagság: 2007-01-08 10:29:06 Tagszám: #39653 Hozzászólások: 5105 |
18143. Elküldve: 2010-03-10 22:13:14, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218815.] |
A kissebbikről nincs egy kép?
|
| | | [válaszok erre: #18146] |
[előzmény: (18139) mooncsy, 2010-03-10 22:08:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mooncsy

Tagság: 2010-02-22 11:13:51 Tagszám: #82624 Hozzászólások: 7 |
18142. Elküldve: 2010-03-10 22:12:44, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218816.] |
Igen, valószínű, hogy aszerint ők azok.
Gazik most mennek, megnézik az Örs környékét, hátha...
|
| | |
[előzmény: (18140) n.mariann, 2010-03-10 22:09:21] |
|
Zöldfülű
|
|
 jokersetter

Tagság: 2005-11-03 17:08:21 Tagszám: #23417 Hozzászólások: 1725 |
18141. Elküldve: 2010-03-10 22:12:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218817.] |
Vele én is emileztem, én is úgy tudom, hogy Lujzát elütötte a vonat...
|
| | |
[előzmény: (18095) J.Zsuzsa, 2010-03-10 12:01:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 n.mariann

Tagság: 2009-06-21 13:14:04 Tagszám: #75540 Hozzászólások: 13420 |
18140. Elküldve: 2010-03-10 22:09:21, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218818.] |
Mégis ők lehetnek a 18058. hsz. szerint.
|
| | | [válaszok erre: #18142] |
[előzmény: (18135) m a x, 2010-03-10 22:01:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mooncsy

Tagság: 2010-02-22 11:13:51 Tagszám: #82624 Hozzászólások: 7 |
18139. Elküldve: 2010-03-10 22:08:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218819.] |
Köszönöm az infókat, és vissza is visszaolvastam.
körülnézünk az Örs környékén.
de ha netán pontosabb infója lenne valakinek, akkor kérem a megadott számokon keresse a gazdikat vagy írjon nekem.
Köszönöm!!
|
| | | [válaszok erre: #18143] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 soozn

Tagság: 2010-03-10 21:52:41 Tagszám: #83131 Hozzászólások: 1 |
18138. Elküldve: 2010-03-10 22:07:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218820.] |
Március 9-én du a 22 ker. Diósdi utcából elveszett egy dalmata kislány.
Egy éves és a Dominó névre hallgat.
Minden oltást megkapott, barátságos, jó természetű kutyus.
Különös ismertetőjegye, hogy a szemei körül, maszk szerű fekete foltok vannak.
Nagyon aggódom érte! Ha valaki hall, lát, megtud valamit...
Köszönöm!
T.:06-30-641-8711
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 n.mariann

Tagság: 2009-06-21 13:14:04 Tagszám: #75540 Hozzászólások: 13420 |
18137. Elküldve: 2010-03-10 22:04:50, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218821.] |
Ott láncnyakörves, egyedül lévő kutyát láttak.
|
| | |
[előzmény: (18135) m a x, 2010-03-10 22:01:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 n.mariann

Tagság: 2009-06-21 13:14:04 Tagszám: #75540 Hozzászólások: 13420 |
18136. Elküldve: 2010-03-10 22:03:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218822.] |
17981.
17960.
17888. hsz-ok róluk szólnak. Sok sikert !
|
| | |
[előzmény: (18133) mooncsy, 2010-03-10 21:42:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18135. Elküldve: 2010-03-10 22:01:52, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218823.] |
Az Örsön, a hajléktalanok környékén kéne körülnézni! Velük látták őket utoljára tegnap délelőtt.
|
| | | [válaszok erre: #18137 #18140] |
[előzmény: (18133) mooncsy, 2010-03-10 21:42:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 n.mariann

Tagság: 2009-06-21 13:14:04 Tagszám: #75540 Hozzászólások: 13420 |
18134. Elküldve: 2010-03-10 21:48:51, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218824.] |
Olvass vissza ! Legutóbb talán Zuglóban látták.
|
| | |
[előzmény: (18133) mooncsy, 2010-03-10 21:42:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mooncsy

Tagság: 2010-02-22 11:13:51 Tagszám: #82624 Hozzászólások: 7 |
18133. Elküldve: 2010-03-10 21:42:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218825.] |
Sziasztok!
Kérlek, ha valaki tud segítsen.
Kiszökött két kutyusunk.
16. ker Csömöri út - József utca környékről hétfőn éjszaka, vagy kedd hajnalban.
Egyik egy nagytestű kan rotweiler, hátsó lábára kicsit sántít. Kb 3 éves, nyakában barna bőr nyaköv egy vas karikával.
A másik egy kisebb testű németjuhász szerű, valószínűleg keverék nőstény, nincs a nyakában öv.
Ha valaki tud róluk valamit, vagy esetleg tudja hol vannak, kérem hívja valamelyik számot: 20/514-12-42 vagy 20/585-10-91
|
| | | [válaszok erre: #18134 #18135 #18136 #18151] |
|
|
Zöldfülű
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|