|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 raczeri

Tagság: 2008-09-02 17:45:18 Tagszám: #63180 Hozzászólások: 5 |
18107. Elküldve: 2010-03-10 15:32:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218851.] |
Rákoshegyen (17. ker) Bulyovszky utcában az evangélikus templomnál (Tessedik tér) őriz 3 kan kutya egy házat. Ebből az egyik a tér másik sarkán lakik. Egy fekete rajzos közép méretű kan már vagy 2 hete csövezik a környéken. Tegnap reggel csatlakozott a csapathoz egy világos krém színű agár szerűség is. Nagyon ápolt volt, nagy termetű. A vasúti aluljáró felől jött. Ha valakinek hiányoznak ott keresse őket.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18106. Elküldve: 2010-03-10 15:28:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218852.] |
Elveszett ma (03.10.) a XVII.kerületből egy 2,5 éves dalmata kan. Nyakában nyakörv telefonszámmal és bolhanyakörv. No tetkó, no chip. 06-30-212-5220, 06-1-256-4651
|
| | | [válaszok erre: #18176] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kluhus

Tagság: 2005-01-12 09:15:28 Tagszám: #15090 Hozzászólások: 17797 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztyú

Tagság: 2004-12-24 21:22:59 Tagszám: #14644 Hozzászólások: 296 |
18104. Elküldve: 2010-03-10 15:16:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218854.] |
TALÁLT kutya!!!
Tegnap este (03.09) Dunakeszin a Liget utca környékén találták ezt a tigriscsíkos,közép-nagy testű,kb 2-3 éves(ki tudja milyen keverék) kan kutyát!Jó kondiban van,viszont se nyakörve,se chipje!
Tüneményes,nyugodt állat,mindenkit szeret,hanyatt vágja magát,hogy simizzük,más kutyákkal nagyon jól kijön,játékos eb.Biztos,hogy kerti kutya volt(a szőre is elég tömött),nem akar bejönni a lakásba.Kocsiban nyugisan utazik,nincs rosszul,nem pánikol,de nem is hajlandó beülni.....
Ideiglenes tartása megoldott.
Eredeti gazdiját keressük!!!!
Árkosi Nóri 06-70/521-0509
Galériám , Honlapom
|
| |
|
Haladó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18102. Elküldve: 2010-03-10 14:42:10, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218856.] |
A Budakalászon talált beagle kan:
|
| | |
[előzmény: (18078) beagle22, 2010-03-10 08:21:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 niczi

Tagság: 2008-07-10 20:21:59 Tagszám: #61346 Hozzászólások: 13 |
18101. Elküldve: 2010-03-10 14:35:23, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218857.] |
Tegnap találtunk egy kutyust a XX. kerületben. Szuka, fekete szőrű, piros nyakörvvel, melynek kis kendős része van. Nagyon bújós, okos kutyus. Olyan, mint egy tacskó, de közepes méretű, nyúlánkabb típus, világosbarna állal, lábvégekkel és két pöttyel a szemöldök résznél. 20/ 934-2979
| Csatolt kép - 12234446.pic |

|
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 niczi

Tagság: 2008-07-10 20:21:59 Tagszám: #61346 Hozzászólások: 13 |
18100. Elküldve: 2010-03-10 14:28:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218858.] |
Tegnap találtunk egy kutyust a XX. kerületben. Szuka, fekete szőrű, piros nyakörvvel, melynek kis kendős része van. Nagyon bújós, okos kutyus. Olyan, mint egy tacskó, de közepes méretű, nyúlánkabb típus, világosbarna állal, lábvégekkel és két pöttyel a szemöldök résznél. 20/ 934-2979
| Csatolt kép - 12234393.pic |

|
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 kutyaslany01

Tagság: 2006-11-22 14:08:44 Tagszám: #37595 Hozzászólások: 3234 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18098. Elküldve: 2010-03-10 14:11:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218860.] |
Még mindig aktuális
(Ismétlés kérésre)
ELVESZETT, KERESIK
- Kutya neve: Bodri
- Fajtája: pumi
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem
- Mérete: kicsi
- Szőr hossza: hosszú
- Szőr színe: zsemle
- Ismertetőjegy: Jellegzetessége a hátára kunkorodó farka és a tömött hosszú csigás szőre.
- Aktuális életkor: 4
- Bejelentő neve: Márta Xénia
- Bejelentő elérhetősége: Márta Xénia 06-20-4152496 Gabula Márton 06-30-4854089 [email protected] [email protected]
- Bejelentés oka: elveszett
- Eset időpontja: 2010.02.20
- Pontos hely és körülmények: Pest megye, Fót 2151, fóti tó környéke, szökés
- Fényképet tud-e küldeni: igen
PBK
ELVESZE
|
| | | [válaszok erre: #18129] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K.Barbi

Tagság: 2004-12-25 14:02:58 Tagszám: #14650 Hozzászólások: 8368 |
18097. Elküldve: 2010-03-10 13:30:14, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218861.] |
ELVESZETT!
Bobi kutyánk több mint egy hete tűnt el Mogyoródon, (Február 28). Egy éves fekete labrador keverék, kedves, barátságos kan kutya. Kis fehér mellénye van. Képet sajnos nem találtam.
Nagyon köszönöm! Bea
Telefon:06704231408
Barbi
"A tett halála az okoskodás!"
Kutyáink albuma
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18096. Elküldve: 2010-03-10 12:55:25, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218862.] |
Az emailcímem. [email protected]
szívesen segítek.
|
| | |
[előzmény: (18078) beagle22, 2010-03-10 08:21:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18095. Elküldve: 2010-03-10 12:01:54, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218863.] |
Valami nem stimmel.
Idézet:
| Kedves Zsuzsa,
az Állatrendőrség oldalán találtam meg elérhetőségét. Nem vagyunk nagy netezők, de most mindent bevetettünk, hogy elszökött kutyáinkat megtaláljuk. Február 25-én szökött meg Dabasról a két vizslánk, azóta Lujzit sajnos megtaláltuk, Hernádnál elütötte a vonat. (A netboardon említett megtalált Lujzi egy másik kutya.) Fürgét azóta is keressük (netboard 17291 és 17373), fenn van a vizslás kereső oldalakon is, nem tudom, mit tehetnénk még érte.
Üdvözlettel:
| |
|
| | | [válaszok erre: #18141] |
[előzmény: (18076) szezám, 2010-03-10 08:04:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18094. Elküldve: 2010-03-10 11:50:13, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218864.] |
Igen. Én találtam meg őt már tegnap a táblázatban és szóltam Anuketnek.
|
| | |
[előzmény: (18087) Smuciliba, 2010-03-10 10:52:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Anuket

Tagság: 2008-11-24 16:48:33 Tagszám: #65950 Hozzászólások: 498 |
18093. Elküldve: 2010-03-10 11:36:55, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218865.] |
Az jó, legjobb, ha személyesen azonosítja be. Csak nekem még nem mondta, hogy ki tudna jönni a menhelyre és vissza sem hívott, pedig látszódott nála a számom, amiről hívtam... Mindenesetre, legalább így biztosan kiderül, hogy az övé-e a kutya.
|
| | |
[előzmény: (18092) belland, 2010-03-10 11:32:50] |
|
Törzstag
|
|
 belland

Tagság: 2004-12-29 20:02:38 Tagszám: #14725 Hozzászólások: 3502 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Anuket

Tagság: 2008-11-24 16:48:33 Tagszám: #65950 Hozzászólások: 498 |
18091. Elküldve: 2010-03-10 11:29:54, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218867.] |
Ismerős, én hívtam, hogy van nálunk egy ilyen kutya Budaörsön, és a gazdiját keressük. Kérte, hogy nézzük meg, Linda névre hallgat-e és van-e egy 10 Ft-os nagyságú feketés folt a hátán. Megígértem neki, hogy megnézzük és visszahívom. Várom a visszajelzést a menhelyről, mert én ma nem vagyok kint. Ha megtudom, azonnal beírom ide is az eredményt.
Egyébként amikor bemutatkoztam, mondtam, hogy Budaörsi Állatmenhely és megígértem, hogy rögtön visszahívjuk, ha leteszteltük a kutyust. Sajnos nincs neki Internetezési lehetősége, így nem tudok neki képet sem mutatni a kutyáról.
|
| | | [válaszok erre: #18092] |
[előzmény: (18087) Smuciliba, 2010-03-10 10:52:29] |
|
Törzstag
|
|
 Bohóc

Tagság: 2006-03-10 12:36:44 Tagszám: #28233 Hozzászólások: 35152 |
18090. Elküldve: 2010-03-10 11:27:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218868.] |
Dr Varga Noémi Piliscsaba állatorvosi rendelőjébe besétált egy rajzos német juhász szuka. Kicsit soványka, 3-4 év körüli lehet.
Chip, tetkó, nyakörv nincs.
Tel.: 06 20 988 5757
Nem tudják elhelyezni!!!! SOS gazdáját várja.
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13 [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-03-10 11:36:02]
|
| | | [válaszok erre: #18158] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Smuciliba

Tagság: 2007-03-09 09:12:41 Tagszám: #42597 Hozzászólások: 41587 |
18089. Elküldve: 2010-03-10 11:08:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218869.] |
Solymárról elveszett Tóbiás nevű beagle otthon van!
Üdv, Judit
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz 1%-oddal is, adószámunk:
18001044-1-13
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kluhus

Tagság: 2005-01-12 09:15:28 Tagszám: #15090 Hozzászólások: 17797 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Smuciliba

Tagság: 2007-03-09 09:12:41 Tagszám: #42597 Hozzászólások: 41587 |
18087. Elküldve: 2010-03-10 10:52:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218871.] |
Hívott egy hölgy, hogy ő elvesztett egy sárga ivartalanított szuka labit jan. 13-án, azóta keresi.
És a mi számunkról hívta valaki ma, hogy jan. 30-án bekerült valami menhelyre egy sárga labi.
De én nem beszéltem vele. Ismerős valakinek a story?
a hölgy száma: 06-30-437-5290Megadtam a fajtamentés számát, hátha ők jobban képben vannak
Üdv, Judit
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz 1%-oddal is, adószámunk:
18001044-1-13
|
| | | [válaszok erre: #18091 #18094] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilvi és picurka

Tagság: 2006-03-01 19:04:08 Tagszám: #27845 Hozzászólások: 10582 |
18086. Elküldve: 2010-03-10 10:42:35, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218872.] |
Etyeken a templomnál egy snaci keverék kutya fekete kódorog nemét nem látták.
Blogom-Kraft SE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bohóc

Tagság: 2006-03-10 12:36:44 Tagszám: #28233 Hozzászólások: 35152 |
18085. Elküldve: 2010-03-10 10:37:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218873.] |
Megtaláltuk a gazdáját. Megy haza.
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13
|
| | |
[előzmény: (17944) Bohóc, 2010-03-08 18:09:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bohóc

Tagság: 2006-03-10 12:36:44 Tagszám: #28233 Hozzászólások: 35152 |
18084. Elküldve: 2010-03-10 10:32:07, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218874.] |
A Szentendréről elveszett Cuki 10 éves tacsi már otthon van. Hazaballagott tegnap.
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13
|
| | |
[előzmény: (18062) anshi, 2010-03-09 22:09:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viks

Tagság: 2006-10-17 22:28:18 Tagszám: #36051 Hozzászólások: 10007 |
18083. Elküldve: 2010-03-10 10:21:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218875.] |
Valoszinuleg igazad van. Nagyon kicsi kepernyon lattam a kepeket tegnap este.
NJFA
|
| | |
[előzmény: (18080) Szikrisz, 2010-03-10 09:57:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|