|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 t-macska

Tagság: 2004-02-19 11:24:50 Tagszám: #8860 Hozzászólások: 15274 |
18007. Elküldve: 2010-03-09 11:30:42, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218951.] |
latott kutya: feher uti metromegallonal hatalmas testu rottweiler kan egyedul lanc nyakorvvel. Ha jol lattam eppen ket hajlektalanhoz csatlakozott
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
IDÉN MÁR SEGÍTHETSZ ADÓD 1%-VAL IS, ADÓSZÁMUNK: 18001044-1-13
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18006. Elküldve: 2010-03-09 11:11:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218952.] |
Idézet:
| Köszönöm az értesítést de szerencsére a kicsi kutyám megkerült .
Egy véletlen folyamán került meg az én Lujzám csak az illető akinek meg tetszett az bezárta, és nem igen örült neki mikor érte mentünk,de szerencsére első szóra vissza adta.
| |
PBK
ELVESZE
|
| | | [válaszok erre: #18064] |
[előzmény: (17376) szezám, 2010-03-01 18:36:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Nyunyu

Tagság: 2008-08-13 12:01:35 Tagszám: #62500 Hozzászólások: 557 |
18005. Elküldve: 2010-03-09 11:00:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218953.] |
Hát ... ez fantasztikus :(
Pilisen merre lakik elvileg a kutya? Mert tudnék arra sétálni a kutyáimmal és megnézném hogy mi van, lehet hogy ott van valahol.
Azt én sem tudom hogy hová viszik be a Pilisi kutyákat, csak furcsának tartom, hogy ilyen gyorsak és hatékonyak, holott amikor egy tetemről van szó, előfordult már hogy napokig / hetekig nézhettem reggel, este az út szélén ...
Nálam meg az a baj hogy van 2 kutyám (és csak ennyit szabad tartani), ami mondjuk sosem hátrált meg engem, de az egyik kan (mondjuk nagyon barátságos) de 2 kant nem szeretnék összezárni + egy 2 éve örökbeadott ideiglenesem újra gazdit keres, lehet hogy nálam köt ki.
De persze ha megint az utcán látom, nem fogom ott hagyni, sajnálom hogy vasárnap sietnem kellett, mert egyébként vittem volna haza. Ha más nem, de legalább SOSben a melléképületet hagytam volna neki ha az én kanommal baj van ...
|
| | |
[előzmény: (18004) vacsa, 2010-03-09 10:55:03] |
|
Törzstag
|
|
 vacsa

Tagság: 2006-10-11 18:29:59 Tagszám: #35813 Hozzászólások: 132 |
18004. Elküldve: 2010-03-09 10:55:03, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218954.] |
Nekem a szomszéd szólt először a kutyáról,
tudta hogy megint utcára fogják rakni, ezért kerestünk s.o.s új gazdit. A szomszéd ha nála ugatott (hozzá akart bemenni az utcáról) akkor megetette, de befogadni saját kutyái és mindenórás várandóssága miatt nem tudta. Valamelyik nap beszéltünk, Berci megint az utcán volt. A pasival akinél volt nem akarok beszélni, mert nem tudnék kultúrlény maradni... Nem tudom miért kellett elvinnie Monorierdőről, lehet hogy ott simán önsétáltató volt a kis hülye, most pedig örökre elveszett. Bár az eredeti gazdái sem keresték...
Talán valaki befogadta. Vagy befogták. Nem tudom Pilisről hivatalosan ki gyűjti be a kutyákat. De utánanézek.
|
| | | [válaszok erre: #18005] |
[előzmény: (18000) Nyunyu, 2010-03-09 10:39:35] |
|
Haladó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18003. Elküldve: 2010-03-09 10:53:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218955.] |
90%, hogy ő az, de a megadott számon nem tudják a gazdi elérhetőségét!
Idézet:
| Dátum: 2010.03.02. 00:18
Ma délután egy néni sétált egy drótszőrű tacsival a Böszörményi útnál, amikor átmentek az úttesten a kutyus felszállt az 59-es villamosra és a villamos elindult. A néni nagyon sírt a kutya után, ha valaki esetleg látta a kutyát, vagy megtalálta segítsünk neki visszakapni a kutyust! Az én számom: 06203449853
| |
|
| | |
[előzmény: (17953) Zizizazi, 2010-03-08 19:49:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 buksi4

Tagság: 2006-04-24 07:49:21 Tagszám: #29917 Hozzászólások: 11232 |
18002. Elküldve: 2010-03-09 10:43:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218956.] |
Egy próbát megér.
Írtam chevalidonak.
www.koborka.hu
V.Éva
|
| | |
[előzmény: (17997) m a x, 2010-03-09 10:05:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Puzzle

Tagság: 2008-11-04 23:19:56 Tagszám: #65220 Hozzászólások: 14928 |
18001. Elküldve: 2010-03-09 10:41:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218957.] |
Az a mi plakátunk, a Czinka és Panna keresés.
MÉG MINDIG KERESSÜK CZINKA PANNÁT!
Február 7-én, vasárnap Kerekegyháza-Kunadacs (Bács-Kiskun megye) területéről egy kertből kiszökött két német juhász kutya Czinka és Panna. Két éves, barátságos leány kutyák. Az egyik nagyon vékony testalkatú, dysplasiás, ivartalanítva van. A testvére a megszokott német juhász testalkatú, ő nincs ivartalanítva. Kérem, fogják meg őket, azonnal értük megyünk.
Jutalmat adunk a megtalálónak!
Tel.:06/30-327-97-50
Email: [email protected]
Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
|
| | |
[előzmény: (17995) m a x, 2010-03-09 10:01:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Nyunyu

Tagság: 2008-08-13 12:01:35 Tagszám: #62500 Hozzászólások: 557 |
18000. Elküldve: 2010-03-09 10:39:35, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218958.] |
A gazdival nem tudnátok beszélni? Megkérdezni hogy mikor látták?
Amint az a BEAGLE topic-ba is írtam, a kutyust csak vasárnap láttam.
Nagyon sok kirakott kutya az állomáshoz megy (gondolom a sok ember miatt), de onnan gyorsan el is tünnek. Nem lehet hogy valami sintértelepre viszik be őket? Vagy nem tudom ... mert ott mindig látok 1-2 napig, aztán pufff ... mintha sosem lettek volna, az életben nem látom őket újra.
De ez már vagy 20 kutyával volt igy (1,5 éve lakom ott) és foggalmam sincsen hogy hová kerülnek / tünnek.
Egyszer csak ott vannak, utánna meg sehol.
Persze, tuti van közülük önsétáltató eb, de azért vannak kirakott kutyák is, látszik rajtuk.
És azokat sem látom többé ...
Nekem kicsit gyanús ....
|
| | | [válaszok erre: #18004] |
[előzmény: (17978) vacsa, 2010-03-09 08:21:58] |
|
Törzstag
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
17999. Elküldve: 2010-03-09 10:23:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218959.] |
Köszi, már reggel beszéltem velük, egy Kft gyűjti a kutyákat, nagyon rendesnek tűntek, megígérték, hogy szólnak, ha befogják. Én meg mindjárt indulok a saját kutyámmal megkeresni.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | |
[előzmény: (17989) m a x, 2010-03-09 09:39:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nyihike

Tagság: 2005-09-27 21:31:46 Tagszám: #22332 Hozzászólások: 1199 |
17998. Elküldve: 2010-03-09 10:11:32, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218960.] |
Továbbitom,köszi.
vebszájt
pikcsörsz
|
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17997. Elküldve: 2010-03-09 10:05:06, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218961.] |
M0-on simán...
Idézet:
| Szigetszentmiklós Buckában eltűnt a kertből Febr. 15-én egy Boldizsár névre hallgató vörös közép termetű "bozontos" kutya.
A gazdái nagyon keresik. A kutya szelíd, de nem túl társasági lény, nem valószínű h hozzácsapódna az ittnei kóborokhoz.
A sintért már kérdezték, nem fogta be.
Ha valaki tudna róla valamit írjon nekem. Köszi
[email protected]
| |
|
| | | [válaszok erre: #18002] |
[előzmény: (17990) buksi4, 2010-03-09 09:46:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nyihike

Tagság: 2005-09-27 21:31:46 Tagszám: #22332 Hozzászólások: 1199 |
17996. Elküldve: 2010-03-09 10:03:55, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218962.] |
Nem ez az a kutya.
(Képeztem sarpot,meg kaut is régen)
A kau tuti vágottfülű volt,és sokkal sötétebb ezüst!
vebszájt
pikcsörsz
|
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17995. Elküldve: 2010-03-09 10:01:23, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218963.] |
Plakátról:
Szabadszállás-Balázspuszta február 7-én elveszett két barátságos német juhász szuka.
Tel: 0630-327-9750 0630-336-7808
|
| | | [válaszok erre: #18001] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K.Barbi

Tagság: 2004-12-25 14:02:58 Tagszám: #14650 Hozzászólások: 8368 |
17994. Elküldve: 2010-03-09 10:00:20, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218964.] |
ELVESZETT Lotti,nemrég örökbeadott labikeverék szuka kutya.
Mátyásföldön,a Centenáriumi lakótalapről ma reggelre virradóra.
Nykában nyakörv,bilétával,rajta a telefonszámunk.
0630-368-2682
Barbi
"A tett halála az okoskodás!"
Kutyáink albuma
|
| | | [válaszok erre: #18105] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fül

Tagság: 2003-08-07 17:55:33 Tagszám: #6097 Hozzászólások: 2378 |
17993. Elküldve: 2010-03-09 09:57:19, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218965.] |
Elözményben szereplö beagle kan, Golyó a hétvégén sikeresen hazakerült.
A közelben építkezésen dolgozó munkások hazavitték Maglódra. Ezért nem talált haza. Szerencsére az egyik szomszédnál hagytak telefonszámot, amit ugyan elég nehéz volt elérni, de végül sikerült.
______________________
Baráthegyi Vakvezető Kutya Iskola
|
| | |
[előzmény: (17589) fszzs, 2010-03-03 16:12:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
17992. Elküldve: 2010-03-09 09:56:05, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218966.] |
Előzményhez:
Még mindig aktuális
ELVESZETT, KERESIK
A fekete labi Mázli még mindig nincs meg.
Továbbra is keresik.
PBK
ELVESZE
|
| | | [válaszok erre: #18179 #18186] |
[előzmény: (17982) kexter, 2010-03-09 08:33:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Besszie

Tagság: 2004-12-07 11:47:26 Tagszám: #14360 Hozzászólások: 118466 |
17991. Elküldve: 2010-03-09 09:51:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218967.] |
Szentendre nincs a világ végén, próbálj kimenni és végigjárni a várost, érdeklődni, hogy nem látták-e a kutyádat, és plakátolni!
ÁRVÁCSKA
Szentendrei Állatvédő Egyesület
1 %
Adószám:
|
| | |
[előzmény: (17975) lonewolf, 2010-03-09 01:25:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 buksi4

Tagság: 2006-04-24 07:49:21 Tagszám: #29917 Hozzászólások: 11232 |
17990. Elküldve: 2010-03-09 09:46:31, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218968.] |
Látott kutya:
Érd központban, régi gyógyszertár és Stop-Shop közelében őrülten rohangál egy zsemleszínű, közepes testű hosszabb szőrű, loncsos, borzas kutya.
www.koborka.hu
V.Éva
|
| | | [válaszok erre: #17997] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BabCee

Tagság: 2007-03-03 16:15:20 Tagszám: #42376 Hozzászólások: 186 |
17988. Elküldve: 2010-03-09 09:36:01, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218970.] |
ez engem is érdekelne!
|
| | | [válaszok erre: #17989] |
[előzmény: (17948) Szilaj, 2010-03-08 18:50:31] |
|
Haladó
|
|
 Tóth Iné

Tagság: 2004-03-30 10:16:25 Tagszám: #9730 Hozzászólások: 84 |
17987. Elküldve: 2010-03-09 09:17:05, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218971.] |
A fehér westyt a XVII. Zrínyi utcai iskolánál találták. Plakát van kitéve egy kisközértnél.
Az alábbi telefonszám is meg van adva:
06-20-333-4506
|
| | |
[előzmény: (17964) m a x, 2010-03-08 21:43:25] |
|
Kezdő
|
|
 Manócska

Tagság: 2002-12-11 00:00:00 Tagszám: #603 Hozzászólások: 30163 |
17985. Elküldve: 2010-03-09 09:07:52, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218973.] |
MInden infót a fajtamentés központi számára kérünk szépen
06 70 408 7207
2010.február 5-én tünt el, Rácalmáson – átszaladt a jégen a kis szigetre egy róka után. Mintha a föld nyelte volna el, azóta nem találjuk.
5 éves, szuka Liza névre hallgat, kedves gyerekszerető / 4 unokánk van/ . Sajnos csak egy kopott valamikor narancssárga bőr nyakörv volt rajta. Egyszer szült, majd ivartalanítva lett.
Honlapom
Képtáram
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Macimama

Tagság: 2006-04-25 07:14:08 Tagszám: #29957 Hozzászólások: 6987 |
17984. Elküldve: 2010-03-09 08:59:50, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218974.] |
Ma reggel a buszról láttam egy kutyust, aki a földön feküdt.
Az Amerikai út és a Nagy Lajos felüljáró között volt, a tízemeletes panelházaknál az erkélyek alatt.
Fura volt, hogy teljesen el volt hasalva.
Nem tudná valaki megnézni, aki arra lakik?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17983. Elküldve: 2010-03-09 08:50:44, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218975.] |
Gazdi és elveszett kutya adatai?
|
| | |
[előzmény: (17982) kexter, 2010-03-09 08:33:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|