|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
17832. Elküldve: 2010-03-06 21:48:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219126.] |
Ha a dátum nem pontos, akkor lehetett ő az ecseren látott:
"Világos zsemle szinű, fehér mellényes és pofija maszkos.
Nagytestű, kövér. "
A gazdinak elküldtem az infót!
|
| | | [válaszok erre: #17833] |
[előzmény: (17818) m a x, 2010-03-06 19:50:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17831. Elküldve: 2010-03-06 21:48:06, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219127.] |
Ja, az enyémben is... De ezt már az S.O.S-ben ragoztam neki, de még neki állt feljebb
|
| | |
[előzmény: (17829) J.Zsuzsa, 2010-03-06 21:20:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Cutor

Tagság: 2008-02-01 20:31:45 Tagszám: #55283 Hozzászólások: 6265 |
17830. Elküldve: 2010-03-06 21:44:22, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219128.] |
Kérésre
Idézet:
| Bodza
2010.03.03-án éjszaka a XV. kerület egyik kertesházának udvarán találták. A kutya jelenleg ideiglenes gazdánál van, eredeti gazdáját vagy új gazdáját keresi. A kutyus kb. 3 hónapos, szuka, rajta barna bőrnyakörv van, sötét színű, feketés, fején barna szőr, két hátsólábán a körmöknél fehér "titokzoknicska". Érdeklődni a 06(30)6406891-es számon, vagy [email protected] e-mail címen lehet.
| |
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
17829. Elküldve: 2010-03-06 21:20:03, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219129.] |
Az én telefonomban a legtöbb fajtamentő elérhetősége megvan, mondjuk leginkább azoké, akik tudom, h segíteni szoktak/tudnak. Napközben nem mindenki lóg a neten, ezért is célszerűbb telefonos segítséget kérni, főleg hétvégén.
|
| | | [válaszok erre: #17831] |
[előzmény: (17828) m a x, 2010-03-06 21:16:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17828. Elküldve: 2010-03-06 21:16:42, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219130.] |
Ő nem... én intéztem, nálunk van, azt ha lesz hely akkor rásózom az RR-re
|
| | | [válaszok erre: #17829] |
[előzmény: (17826) J.Zsuzsa, 2010-03-06 21:09:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
17827. Elküldve: 2010-03-06 21:16:20, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219131.] |
|
| | | [válaszok erre: #18308] |
[előzmény: (17780) m a x, 2010-03-06 09:08:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
17826. Elküldve: 2010-03-06 21:09:50, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219132.] |
Mi történt a kutyával? Hova került? Értesítetted a Goldi mentőket? Kinél érdeklődhet a gazda? Na, pont most kérdeztem. Köszi
|
| | | [válaszok erre: #17828 #17836] |
[előzmény: (17782) Csipogó, 2010-03-06 09:47:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17825. Elküldve: 2010-03-06 21:06:40, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219133.] |
A golden 5-8 éves kan, tetovált (nyomozza a fajtementés). Nem sérült.
Gazdája a 30/594-3105 számon jelentkezhet.
|
| | |
[előzmény: (17782) Csipogó, 2010-03-06 09:47:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lonewolf

Tagság: 2009-02-20 00:09:40 Tagszám: #70708 Hozzászólások: 608 |
17824. Elküldve: 2010-03-06 20:42:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219134.] |
Sziasztok!
Nem tudna valaki fotózni a szentendrei kaunak nézett szukáról?
Lehet, hogy a Molli kutyám az, aki viszont fajtatiszta sarplaninac leány.
Képe:
LoneWolf
Az első farkas aki netezni tudott
Az élet nem egy habostorta!
|
| | | [válaszok erre: #17825] |
[előzmény: (17788) anshi, 2010-03-06 13:13:37] |
|
Törzstag
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
17823. Elküldve: 2010-03-06 20:40:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219135.] |
Március 4-én elveszett a XIX.kerületből Szebi, egy szürke színű keverék kandúrka.
"Elveszett Szebi,6 hónapos ivartalanított kandúr cicánk.Nagyon kedves dorombolós,beszélgetős cicus.A lányomé aki nagyon várja haza.Ha valaki tud róla értesítsen a 06 20 250 81 25-ös telefonszámon."
allatok.info
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Marcibaba

Tagság: 2008-04-30 20:34:52 Tagszám: #58895 Hozzászólások: 5602 |
17822. Elküldve: 2010-03-06 20:23:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219136.] |
S.O.S. gazdit keres a képen látható, talán angol szetter keverék, 3-4 éves kanocska!
Talált kutyus, megtalálója nem tudja tartani, ezért szerdán a sintértelepre kell hogy adja!
Érd: 06/70-319-72-13 (Nógrád – megye)
váci gazdikeresők*KÉPEIM*
|
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17821. Elküldve: 2010-03-06 20:20:30, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219137.] |
Látott kutya:
Du. 6 óra körül az M5-ről az Autópiacnál próbált lejönni egy közepes-nagy termetű, kicsit szálkás szőrű fekete kutya, de a vadhálón nem jutott át, hát visszafordult. Felmentem a pályára, bevártam, de nem félt, nem állt meg. Fogalmam sincs, hogy a Tesco felé ki tudott-e jutni, én onnan már nem tudtam visszatolatni, körbe menni újra meg nem volt értelme ott, ahol 8 le- és feljáró van.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K.Anita |
|
|
|
|
 keszterina

Tagság: 2004-02-07 08:35:13 Tagszám: #8567 Hozzászólások: 13266 |
17819. Elküldve: 2010-03-06 20:04:52, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219139.] |
Talált !
Ma, 2010.03.06-án a Szentlászlói úton szedték össze a képen látható szálkás, kistermetű szukát. Nyakában egy "láncnyakörv".
,
,
,
Eredeti gazdáját keressük !
+36-20-571-6502, +36-20-923-0212, +36-20-216-3100 vagy [email protected]
1 8 6 7 5 3 5 9 - 1 - 13
1 % remény, 1 % esély, 1 % élet !
Nem az rendített meg engem, hogy hazudtál nekem, hanem, hogy többé nem hiszek neked. /Friedrich Nietzsche/
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17818. Elküldve: 2010-03-06 19:50:40, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219140.] |
Nem fajtatiszta, fekete maszkja, és kevés fehér mellénye van. Nem ő van az Illatoson.
|
| | | [válaszok erre: #17832] |
[előzmény: (17808) anshi, 2010-03-06 18:04:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hebimami

Tagság: 2005-07-13 19:58:21 Tagszám: #20415 Hozzászólások: 860 |
17817. Elküldve: 2010-03-06 19:43:21, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219141.] |
Talált Beagle szuka Vámosmikola határában!
Ma délután (03.06) szedték össze ezt a kedves szuka beagle kutyust az országúton . Sárga bolhanyakörv a nyakán. Kicsit le van fogyva, kullancsot már vettem ki belőle. Jobb hátsó lábát fájlalja, sokat futhatott.
A kutyus a beagle fajtamentés gondozásában van.
SOS eredeti gazdáját keresi.
06 30 530 62 34
Hebimami
Hebike képeihez ide kattints! :-)
http://fajtamentes.beagle-club.hu/
|
| | | [válaszok erre: #18378] |
|
|
Törzstag
|
|
 Igorovics

Tagság: 2009-02-21 14:09:34 Tagszám: #70777 Hozzászólások: 1331 |
17816. Elküldve: 2010-03-06 19:31:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219142.] |
Sziasztok!
Debrecen mellett Mikepércsen lakok a Vekeri fele.
Most jöttem esti kutyasétámból,és mellénk "csapódott" egy kutya.
Olyan Staffi+Boxer keverék lehet,de inkább Staffi.
Tigriscsíkos fehér melkassal,és zoknikkal.
Olyan fél éves lehet,nemrég kóborolhatott el,mert még nem sovány.
A házam előtt letanyázott.
Ha valaki tud segíteni az írjon privátban.
Elég vastag a kutya,szép.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szökebogi

Tagság: 2009-12-01 20:43:12 Tagszám: #80315 Hozzászólások: 1073 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sziszka77

Tagság: 2008-10-01 09:55:06 Tagszám: #64060 Hozzászólások: 1316 |
17814. Elküldve: 2010-03-06 19:21:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219144.] |
E-mailben érkezett:
S.O.S !!!! napok óta szobrozik, szaladgál Pusztazámor határában (Pest megye) ez a két kan kutyus, testvéreknek tünnek, de legalábbis régi haverok mert látszik rajtuk a "teamszellem". Vagy elszöktek valahonnan vagy kitehették ide öket - sajnos ez itt gyakran elöfordul, én már jó néhány kutyust találtam, s magam is fogadtam be, illetve kerestem befogadókat. Elsö látásra még én is tartozkodó voltam velük, hiszen elég erös nagy kutyák, de mint kiderült nagyon barátságosak és nagyon szomorú a szemük. Én vittem nekik kaját, vizet illetve ma egy rögtönzött karton kutyaházat, mer a szél ma nagyon jeges. Tudom, hogy minden menhely tele és két nagy testü kutyát együtt nem a legegyszerübb ki közvetíteni,de megpróbálom hátha segít rajtuk valaki pedig ök biztos príma örzö kutyák lennének egy telepen is....ma este találtak is egy telepet ahova bebújtak a kerítésen az ottani kutyákhoz, de nem tudom mi lesz ha kijönnek az emberek a telepre....én nem tudom befogadni, mert már két kutyám van, s jelenleg nem sok idöm a munkám miatt. Most még jó állapotban vannak, és nagyon kedvesek .
Tel: 06 23 347-700
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
17813. Elküldve: 2010-03-06 18:53:46, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219145.] |
Kép az előzményhez:
|
| | |
[előzmény: (17804) anshi, 2010-03-06 17:24:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 manchi

Tagság: 2005-12-09 16:14:06 Tagszám: #24451 Hozzászólások: 1721 |
17812. Elküldve: 2010-03-06 18:46:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219146.] |
Ma délelőtt a Nádasdy utcában (XIX. ker) egy hosszúszőrű nj és egy nj keverék próbált megismerkedni a kiskutyámmal. Nemüket nem láttam, (Tücsimet próbáltam megmenteni a találkozástól) Ápoltnak néztek ki, elrohantak a Hoffher A utca felé.
Cirmi és Tücsi
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TacsiAncsi

Tagság: 2006-07-25 12:26:24 Tagszám: #32998 Hozzászólások: 2544 |
17811. Elküldve: 2010-03-06 18:22:07, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219147.] |
Szerintem őt láthatták az ismerőseim.
"Minél több emberrel találkozom,annál jobban szeretem a kutyámat."
|
| | |
[előzmény: (17627) Méherzugi, 2010-03-04 07:36:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ota

Tagság: 2006-11-12 22:07:49 Tagszám: #37057 Hozzászólások: 1131 |
17810. Elküldve: 2010-03-06 18:18:37, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219148.] |
otthon van!!!
Tótágas
"A dicséret a múltban elért teljesítményre vonatkozik. A jövő az, ami számít. "
|
| | |
[előzmény: (17791) Pumuc Lee, 2010-03-06 15:33:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TacsiAncsi

Tagság: 2006-07-25 12:26:24 Tagszám: #32998 Hozzászólások: 2544 |
17809. Elküldve: 2010-03-06 18:15:19, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219149.] |
Látott kutya:
Kutyás ismerőseim több napja látnak kóborolni egy zsemle színű spánielt a X.kerületi Népligetben.Nemét nem tudják,megfogni nem lehet mert nagyon fél,mind az emberektől mind a kutyáktól.Ha valaki netán keresne hasonlót...
"Minél több emberrel találkozom,annál jobban szeretem a kutyámat."
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
17808. Elküldve: 2010-03-06 18:04:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219150.] |
Idézet:
| Március 6-án reggei órákban elveszett egy világosbarna másfél éves boxer szuka kutya a 18. kerület Gyömrői út-Felsőcsatári út környékéről.Gazdája nagyon várja haza, ha láttad esetleg vagy tudsz róla értesítsd légyszíves a 06-20-49-52-202-es mobil számon vagy a 290-4872-es telefonszámon.
| |
|
| | | [válaszok erre: #17818 #17907] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|