|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 ildi69

Tagság: 2010-03-02 12:54:22 Tagszám: #82875 Hozzászólások: 4 |
17707. Elküldve: 2010-03-05 06:42:07, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219251.] |
Tegnap végigjártuk a naplás utcát és környékét a tóig és vissza a képek alapján őt látták. ragasztottunk ki fotokat elérhetősséggel. ma újrajárom a területet .06 30 9 606 408
|
| | | [válaszok erre: #17708] |
[előzmény: (17649) judy007, 2010-03-04 12:13:26] |
|
Zöldfülű
|
|
 Biakuty

Tagság: 2005-06-21 06:26:16 Tagszám: #19869 Hozzászólások: 39428 |
17706. Elküldve: 2010-03-05 02:50:14, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219252.] |
ELTŰNT KUTYÁK!
2010 Február 18án, Zsámbékon eltűnt egy szuka és egy kan keverék kutya a Honvéd utcából. Mindkét kutya fekete, labrador szerű, mellkasukon fehér "gallérral". A szuka kutya Dorisz, a kan kutya Tóbi névre hallgat.
Aki tud a kutyák hollétéről, az kérjük jelezze az alábbi
telefonszámok egyikén: +36 23 341914 vagy +36 30 4019655
Segítségét előre is köszönjük!
Kóborka Állatvédő Egyesület
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 balifergo

Tagság: 2010-02-15 17:35:14 Tagszám: #82416 Hozzászólások: 71 |
17705. Elküldve: 2010-03-04 23:35:20, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219253.] |
ő az 17664, a Tárogató úton van, ideiglenesen ahol már délelőtt is kiszökött. alább adtam tel.számot is
|
| | |
[előzmény: (17685) szezám, 2010-03-04 21:21:04] |
|
Kezdő
|
|
 patkit

Tagság: 2010-01-07 16:26:05 Tagszám: #81008 Hozzászólások: 39 |
|
Zöldfülű
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17703. Elküldve: 2010-03-04 22:47:35, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219255.] |
A Füstöt kereső lány sem tudta mikor hányta el az apukája az ebet... ott is volt némi csúszás, de azért összeértek a szálak.
|
| | |
[előzmény: (17702) zsuzsazsuzs, 2010-03-04 22:43:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsuzsazsuzs

Tagság: 2004-04-20 14:05:34 Tagszám: #10113 Hozzászólások: 1035 |
17702. Elküldve: 2010-03-04 22:43:54, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219256.] |
De jó lenne! Reméljük tévednek a dátumban.. A harboros spániel ugyanis (ha tényleg uaz, mint akit én fotóztam picikével arrébb) már 02.25-én délután ott volt a 6-oson. Amúgy a hely pontosan a nagytétényi vasútállomás követlen környéke
|
| | | [válaszok erre: #17703] |
[előzmény: (17701) m a x, 2010-03-04 22:19:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17701. Elküldve: 2010-03-04 22:19:18, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219257.] |
Telefonszám?
Szerintem ő került be 2 napja a 6-os útról az Illatosra!
|
| | | [válaszok erre: #17702 #17714] |
[előzmény: (17700) leika, 2010-03-04 22:17:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 leika

Tagság: 2008-11-13 22:16:54 Tagszám: #65543 Hozzászólások: 899 |
17700. Elküldve: 2010-03-04 22:17:31, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219258.] |
"Tisztelt alapítvány!
Kutattam az interneten, hogy hova is fordulhatnék segítségért elveszett kutyánk ügyében, és így találtam rá a Sirius alapítványra.
Jómagam Nagytétényben lakom, így gondoltam, hogy kutyánk elkóborolhatott Diósd-Érd irányba is.
Az eltűnés körülményeit nem tudom biztosan felvázolni, mert 80 éves nagyapámmal volt az eb utoljára. Amennyit sikerült kihámoznom beszámolójából, hogy a kutya sétált vele talán a nagytétényi vagy a diósd-nagytétényi vasút állomásig, majd nagyapám felszállt a vonatra. Kutya nélkül. Azóta nem láttuk, ez múlt héten pénteken (2010. február 26) volt.
Ebünk Joey (dzsoi) névre hallgat, 4 éves, egészséges, kan, fekete, angol cocker spániel. Első sorban udvari (másod sorban titokban foteli) életmódhoz szokott, kapun kívüli világot rövid távon póráz nélkül, hosszan pórázzal ismerő kutya. Már többször történt, hogy kiszökött, de sosem hagyta el házunk környékét, ha nem volt vele valaki.
Sajnos fényképet nem találtam róla, mert nem vagyok dokumentálós típus.
Tudom, hogy nincs sok esély megtalálni, illetve barátságos természete révén be is fogadhatták, de, ha nem kérdezném körbe a lehetőségeket, akkor cserben hagynám.
Köszönöm szépen a segítséget, illetve szeretnék abban tanácsot kérni, hogy hova fordulhatnék még környékbeli társszerveket illetően."
(Andrea)
Sirius Állat-és Természetvédelmi Alapítvány, Érd
Kérjük, segítse védenceinket!
1 % Adószám: 18707379-1-13
www.siriusalapitvany.hu
|
| | | [válaszok erre: #17701] |
|
|
Törzstag
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17699. Elküldve: 2010-03-04 22:16:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219259.] |
Boldog ember, ő már alszik Na megyek Illatost frissíteni...
|
| | | [válaszok erre: #17748] |
[előzmény: (17698) J.Zsuzsa, 2010-03-04 22:05:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
17698. Elküldve: 2010-03-04 22:05:40, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219260.] |
Nem adok, mert még nem tudom, h mi van vele. Heni ennek a kutyának februárban gazdát keresett. Felhívtam, h tisztázzuk, de ki van kapcsolva.
|
| | | [válaszok erre: #17699] |
[előzmény: (17697) m a x, 2010-03-04 22:00:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17697. Elküldve: 2010-03-04 22:00:37, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219261.] |
Akkor adtok hozzá egy számot? Nem találom... fáradt vagyok :(
|
| | | [válaszok erre: #17698] |
[előzmény: (17696) J.Zsuzsa, 2010-03-04 21:54:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
17696. Elküldve: 2010-03-04 21:54:10, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219262.] |
Ezt a kutyát Heni hirdette.
|
| | | [válaszok erre: #17697] |
[előzmény: (17693) m a x, 2010-03-04 21:39:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
17695. Elküldve: 2010-03-04 21:52:30, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219263.] |
Idézet:
| Tisztelt Cím!
A múlt héten :2010.02.27-én feladott hírdetésem alapján megtaláltuk a boxer kutyus gazdáját.
Köszönjük a lehetőséget az oldalnak. Mindenki boldog!
Üdvözlettel:
| |
PBK
ELVESZE
|
| | |
[előzmény: (17202) szezám, 2010-02-27 08:25:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
17694. Elküldve: 2010-03-04 21:49:35, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219264.] |
A Dunaharasztiban talált boxer állítólag hazament.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17693. Elküldve: 2010-03-04 21:39:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219265.] |
Kinai meztelen szuka, tegnap találták a XIII.-ban. Sajnos elérhetőség nincs, mert ennél a hirdetésnél széthullott az oldal, ahol találtam...
|
| | | [válaszok erre: #17696 #17753 #17764] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gy.Viki

Tagság: 2006-10-09 16:22:19 Tagszám: #35734 Hozzászólások: 3137 |
17692. Elküldve: 2010-03-04 21:35:21, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219266.] |
Megvan a gazdi. Holnap megy a kutyusért a rendelőbe, ahol rögtön kap egy chipet.
Ebremény Kutyavédő Egyesület
|
| | |
[előzmény: (17661) PiciBea, 2010-03-04 16:06:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17691. Elküldve: 2010-03-04 21:34:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219267.] |
Megye: Budapest
Város: Budapest
Mikor: 2010-02-23 11:00:00
Kutyus neve:
Kutyus fajtája: Bolognese v. Havagnese
Kutyus neme: kan
Kutyus életkora: 1-3
Leírás: Február 23-án délelőtt találtunk egy kis fehér kutyát. (Bolognese v. Havanese) a XVIII kerület Gábor Áron utcában. Gazdájának szívesen visszaadnánk!
Megtaláló neve: Vilmos
Megtaláló cime:
Megtaláló telefon: 06703808675
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17690. Elküldve: 2010-03-04 21:34:11, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219268.] |
Megye: Budapest
Város: XI. ker
Mikor: 2010-03-02 00:00:00
Kutyus neve:
Kutyus fajtája: labrador keverék
Kutyus neme: kan
Kutyus életkora: 0-1
Leírás: Gyönyörű, 2 hónapos talált labrador keverék kisfiúnak keresünk sürgősen gazdit!
Megtaláló neve: B
Megtaláló cime:
Megtaláló telefon: 06-30-9967431
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17689. Elküldve: 2010-03-04 21:32:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219269.] |
Megye: Budapest X.
Város: Hárslevelű utac
Mikor: 2010-02-27 04:00:00
Kutyus neve: Léna
Kutyus fajtája: Moszkvai Őrkutya
Kutyus neme: Szuka
Kutyus életkora: 0-1
Leírás: Nagyon távolságtartó, és farkaskörme miatt a hátsó lábai erősen x formát mutatnak.
Gazdi neve: Papp Tiborné
Gazdi cime: cim
Gazdi telefon: 00-36-70-455-2235
Gazdi E-mail cime: [email protected]
Felvitel: 2010-03-04 21:17:39
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17688. Elküldve: 2010-03-04 21:27:25, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219270.] |
Találtunk Köbányán a Diósgyőri utcában egy nyulat /lakásban tartották/
Tel:06 20 253 2172
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17687. Elküldve: 2010-03-04 21:27:15, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219271.] |
Ma délután 1/2 5körül a Ferdinánd hídnál, a West End oldalon egy barnás színű tacskó kétségebesetten rohangált. Valószínű elveszett.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ota

Tagság: 2006-11-12 22:07:49 Tagszám: #37057 Hozzászólások: 1131 |
17686. Elküldve: 2010-03-04 21:26:02, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219272.] |
LÁTOTT GOLDEN!
MOST!!!
Bp. IV. Elem u-Rózsa u. környékén vélhetően
Golden, kan, bóklászik tanácstalanul
fiatalnak tűnik, mert rogyasztva pisil.
Messziről láttuk, szőre ápoltnak tűnt.
Tótágas
"A dicséret a múltban elért teljesítményre vonatkozik. A jövő az, ami számít. "
|
| | | [válaszok erre: #17791] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
17685. Elküldve: 2010-03-04 21:21:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219273.] |
BIMBÓ
PBK
ELVESZE
|
| | | [válaszok erre: #17705] |
[előzmény: (17680) csillár, 2010-03-04 20:23:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 harci-marci

Tagság: 2007-11-08 22:07:16 Tagszám: #51470 Hozzászólások: 7346 |
17684. Elküldve: 2010-03-04 21:07:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219274.] |
Az előzmény otthon van!
És a tegnapi juci is akit ma vittem volna Gombára4 Ordas a 18.kerületből.
Szent Ferenc Állatotthon Alapítvány és Agár-fajtamentés
1%- 18078477-1-13
Támogasd a munkánkat ez nem kerül semmibe.
|
| | |
[előzmény: (17632) harci-marci, 2010-03-04 08:42:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
17683. Elküldve: 2010-03-04 20:40:11, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219275.] |
|
| | |
[előzmény: (17657) beagle22, 2010-03-04 15:32:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|